kapitein iglo die je bentquote:Op woensdag 20 februari 2008 02:11 schreef GoodGawd het volgende:
Vliegen zonder brandstof is toekomst
Geen nachtvluchten meer?
			
			
			
			Vliegen op zonne-energie? Man dat doen wij al jaren!quote:Op woensdag 20 februari 2008 02:11 schreef GoodGawd het volgende:
Vliegen zonder brandstof is toekomst
Geen nachtvluchten meer?
			
			
			
			quote:Op woensdag 20 februari 2008 04:44 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Vliegen op zonne-energie? Man dat doen wij al jaren!![]()
			
			
			
			
			
			
			
			viagr.. hmm, nee...quote:Op woensdag 20 februari 2008 08:47 schreef cheukert het volgende:
tja, sommige mensen hebben gewoon wat moeite om dat ding omhoog te krijgen. Maar gelukkig heb je daar hulpmiddelen voor (dat ene met 5 letters je weeets)
			
			
			
			Sja een PV-cel kost ook behoorlijk wat fossiele brandstof voordat dat ding energie kan opwekken!quote:Op woensdag 20 februari 2008 08:47 schreef cheukert het volgende:
tja, sommige mensen hebben gewoon wat moeite om dat ding omhoog te krijgen. Maar gelukkig heb je daar hulpmiddelen voor (dat ene met 5 letters je weeets)
			
			
			
			Uitgeweken naar LHRquote:Op dinsdag 19 februari 2008 10:43 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Gisterochten AMS-L.City laten eindigen in Heatrow, zicht op city 50m, terwijl het gebied om de docklands heen prima zicht had. Uur holden deed helaas weinig goeds...
			
			
			
			Southend was in principe uitwijk nummer 1, maar met een minimum aan brandstof en de melding dat met het weer op de minima er al 2 vliegtuigen een go-around moesten maken (vanwege niet visual), toch maar voor LHR gekozen. (uitwijk nummer 2) Als het na een uur holden niet opklaart, dan zal het in die 5 minuten daarna ook wel niet beter worden. Iedereen was redelijk relaxed, afgezien van 1 passagier, die ervan overtuigd was dat we dit deden om specifiek hem te pakken. (letterlijk: "KLM doet dit altijd als ik vlieg, speciaal om mij te pakken")quote:Op woensdag 20 februari 2008 17:03 schreef Alternate het volgende:
[..]
Uitgeweken naar LHRZe hebben je niet ter plekke opgeknoopt aan de vleugel?
			
			
			
			Wat zijn je rechten als passagier eigenlijk? Ik had er ook niet echt vrede mee gehad als ze me op LHR zouden droppen ipv LCY. (daarvoor vlieg je toch ook met de cityhopper?)quote:
			
			
			
			Als de andere optie rondjes vliegen tot je uit de lucht valt omdat je peut op is, dan moet je gewoon niet zeiken.quote:Op donderdag 21 februari 2008 11:22 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Wat zijn je rechten als passagier eigenlijk? Ik had er ook niet echt vrede mee gehad als ze me op LHR zouden droppen ipv LCY. (daarvoor vlieg je toch ook met de cityhopper?)
			
			
			
			KLM heeft de verplichting om je van A naar B te vervoeren. Als we om een of andere reden niet op B kunnen krijgen met het vliegtuig, dan zal KLM vervangend vervoer moeten regelen. In dit geval per vliegtuig naar Heathrow en per bus naar LCY.quote:Op donderdag 21 februari 2008 11:22 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Wat zijn je rechten als passagier eigenlijk? Ik had er ook niet echt vrede mee gehad als ze me op LHR zouden droppen ipv LCY. (daarvoor vlieg je toch ook met de cityhopper?)
			
			
			
			Welke club zit je bij? Wanneer beginnen ze met vliegen?quote:Op donderdag 21 februari 2008 15:11 schreef Keiichi het volgende:
Ik mag nu bij de Zweefnurts bijgeschreven worden
			
			
			
			Illustrious, 1 maartquote:Op donderdag 21 februari 2008 15:19 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Welke club zit je bij? Wanneer beginnen ze met vliegen?
			
			
			
			
			
			
			
			Einde april/begin mei is er een kamp, in Asperden. Ik ga mee iigquote:Op donderdag 21 februari 2008 15:28 schreef mcDavid het volgende:Zorg dat je meegaat op herfstkamp!
-edit-
de planning is dat ze dat bij ons houden dus
			
			
			
			Was dat met de vracht ook maar zo. Afgelopen maandag moest de KL1511 (NWI) ook uitwijken naar LHR. Met als gevolg dat de vracht aan boord niet gelost werd, en weer vrolijk terugkwam naar AMS. En de volgende dag belde NWI dus waar hun vracht gebleven wasquote:Op donderdag 21 februari 2008 13:40 schreef The_stranger het volgende:
[..]
KLM heeft de verplichting om je van A naar B te vervoeren. Als we om een of andere reden niet op B kunnen krijgen met het vliegtuig, dan zal KLM vervangend vervoer moeten regelen. In dit geval per vliegtuig naar Heathrow en per bus naar LCY.
			
			
			
			Ik bedoelde meer de verkeersleiding, die vast niet blij met een komkommersnijder die er opeens tussen moetquote:Op donderdag 21 februari 2008 13:40 schreef The_stranger het volgende:
[..]
KLM heeft de verplichting om je van A naar B te vervoeren. Als we om een of andere reden niet op B kunnen krijgen met het vliegtuig, dan zal KLM vervangend vervoer moeten regelen. In dit geval per vliegtuig naar Heathrow en per bus naar LCY.
Je moet niet vergeten dat we er alles aan doen om je ook op de bestemming te krijgen. Echter wel binnen de grenzen van veiligheid. In dit geval mochten we niet eens een nadering maken van de luchtverkeersleider (en ook al had het gemogen, met dat zicht waren we voor de wet in overtreding als we de nadering doorzetten onder de 300 meter hoogte). Dan zullen we de beste oplossing proberen te vinden en dit keer was dat Heathrow.
Uiteindelijk heb je dan gewoon pech als passagier. We hebben een uur gewacht, maar uiteindelijk is de peut toch op en moet je een keuze maken. En uiteindelijk waren wij zelf ook 2 uur later thuis dan gepland, dus zoiets doen we niet voor de grap
			
			
			
			Oké, maar hoezel annuleren ze de vlucht dan niet gewoon en boeken ze iedereen over op reguliere vluchten naar LHR? Lijkt me een hoop moeite en knaken te schelen. Neem aan dat het zicht niet binnen de vliegtijd heel veel slechter is geworden en dat ze het als wisten toen je uit AMS vertrok?quote:Op donderdag 21 februari 2008 13:40 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Uiteindelijk heb je dan gewoon pech als passagier. We hebben een uur gewacht, maar uiteindelijk is de peut toch op en moet je een keuze maken. En uiteindelijk waren wij zelf ook 2 uur later thuis dan gepland, dus zoiets doen we niet voor de grap
			
			
			
			
			
			
			
			Loadsheet van een SQ freighter is veel interessanterquote:Op donderdag 21 februari 2008 21:00 schreef Tecnix het volgende:
Iemand nog intresse in een loadsheet van de OS/LH van gister?
			
			
			
			Als er een kans is dat je binnenkomt, zullen ze niet zo snel een vlucht annuleren, maar in dit geval was het helemaal niet bekend dat het zo slecht zicht zou worden. Volgens de forecast zou het minimaal 4km zicht worden en 15 minuten voor de landing was dat het ook. Het was letterlijk een grote mistbank die het veld opschoof en daar 2 uur bleef liggen.. De dag erna, was het wel bekend e is de vlucht ook inderdaad geannuleerd..quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:44 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Oké, maar hoezel annuleren ze de vlucht dan niet gewoon en boeken ze iedereen over op reguliere vluchten naar LHR? Lijkt me een hoop moeite en knaken te schelen. Neem aan dat het zicht niet binnen de vliegtijd heel veel slechter is geworden en dat ze het als wisten toen je uit AMS vertrok?
			
			
			
			gefeliciteerd!quote:Op donderdag 21 februari 2008 19:18 schreef Koploperkopper het volgende:Zo, alle PPL(A) theorie binnen.
			
			
			
			quote:
			
			
			
			Gefeliciteerd. Dat wil ik ook, alleen nog geen geld.quote:Op donderdag 21 februari 2008 19:18 schreef Koploperkopper het volgende:Zo, alle PPL(A) theorie binnen.
			
			
			
			Dank, enneuh. Gewoon geen auto oid kopen. En gewoon doen.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 09:48 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Gefeliciteerd. Dat wil ik ook, alleen nog geen geld.
			
			
			
			quote:SCHIPHOL - Twee vliegtuigpassagiers die vrijdagmiddag van Amsterdam naar Brussel vlogen, kwamen voor een onaangename verrassing te staan. Vlak nadat de Fokker 50 van KLM rond 15.00 uur was opgestegen, begon er olie uit de airconditioning te lekken.
De twee kregen druppels van het zwarte goedje op hun kleding.
Dat liet een woordvoerster van KLM weten. Het vliegtuig maakte meteen rechtsomkeert. In totaal waren er 42 passagiers aan boord. De twee die onder de olie kwamen te zitten, krijgen de schade vergoed. De reizigers gaan met een ander vliegtuig naar Brussel.
			
			
			
			Wat een eikels, weten ze dan niet dat dat standaard is bij een F50? Nostalgie noemt men dat.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 17:12 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Vliegtuigpassagiers krijgen olie over zich heen
[..]
Eerder dodelijk saai. Eerst een vlucht van 50 minuten naar dat monkey island, dan 50 minuten tot een uur holden, dan 20 minuten naar Heathrow vliegen, om vervolgens 2 uur op brandstof te moeten wachten voor je weer terug naar AMS mag....quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:27 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Spannende dag gehad the_stranger?![]()
			
			
			
			Gaan we achteraanquote:Op donderdag 21 februari 2008 21:21 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
[..]
Loadsheet van een SQ freighter is veel interessanter
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Daar gaat hun no claimquote:Op maandag 3 maart 2008 22:58 schreef Public_NME het volgende:
Sowieso lekker weekend voor LH, ging ook een bevoorradingstruck tegen een vleugel van een A346....
			
			
			
			Misschien als de linker vleugel helemaal vol met peut zit en de rechter helemaal leeg is?quote:Op dinsdag 4 maart 2008 14:08 schreef GoodGawd het volgende:
Vraag:
In een vliegtuig zoals een B737 zitten aileron trim tabs. Maar wanneer gebruik je die nou? Trim tabs over het algemeen snap ik wel maar op ailerons...
			
			
			
			
			
			
			
			In het geval van N-1? (die bekende 5 graden bank)quote:Op dinsdag 4 maart 2008 15:47 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Misschien als de linker vleugel helemaal vol met peut zit en de rechter helemaal leeg is?
Iets anders dan gewichtcompensatie kan ik ook niet verzinnen idd
			
			
			
			
			
			
			
			
			hier deze is leuk:quote:Op woensdag 5 maart 2008 20:50 schreef Koploperkopper het volgende:
Nog maar ff een tof filmpje dan.
http://www.youtube.com/watch?v=uigpqpDWIwE
			
			
			
			Bij een 737 lopen er nog altijd kabels tussen control wheel en ailerons/elevators... dus ook zonder hydraulisch systeem kan je nog sturen; 't is zwaar maar het kan wel...quote:Op dinsdag 4 maart 2008 17:30 schreef GoodGawd het volgende:
Zou je er mischien nog de roll kunnen besturen met de trim tabs? Stel het hydraulisch systeem is kaduuk en het de ailerons reageren ook niet op de steering wheel. In een uiterst speciaal geval dus
			
			
			
			LEZENquote:Op donderdag 6 maart 2008 18:03 schreef Hawkeye het volgende:
[..]
Bij een 737 lopen er nog altijd kabels tussen control wheel en ailerons/elevators... dus ook zonder hydraulisch systeem kan je nog sturen; 't is zwaar maar het kan wel...
			
			
			
			Oké, als je het zo bedoelt... ook goed...quote:Op donderdag 6 maart 2008 20:19 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
LEZEN
Ik zeg toch: En als de ailerons ook niet reageren op de control wheel.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nee man, dat zijn de spoilers! Straks doettie zijn straalomkeerders erbij en dan staattie zó stil!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:29 schreef GoodGawd het volgende:
[afbeelding]
Check die gast dik op overtreksnelheid vliegenAt rafeling op vleugel(turbulent) cool hè
![]()
![]()
![]()
			
			
			
			Ik ben 'druk' met vliegen en/of cancellen hierzoquote:Op vrijdag 21 december 2007 19:34 schreef Koploperkopper het volgende:
Waar is bedplasser toch?
			
			
			
			quote:Op zaterdag 8 maart 2008 02:24 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Ik ben 'druk' met vliegen en/of cancellen hierzoZonder mij slaat het wel een beetje dood hier zie ik nu....matig hoor!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |