met een slotje verfraaid.quote:Op woensdag 9 januari 2008 13:56 schreef MahirBurekovic het volgende:
Kunnen de offtopic reacties weggehaald worden: Ontdekking van de eeuw!!
Het is een te schreeuwerig topic met spam, komen ook nog eens alleen maar niets toevoegende reacties op, kortom dicht en blijft dicht.quote:Op woensdag 9 januari 2008 19:42 schreef MahirBurekovic het volgende:
Kan dit topic weer open: Ontdekking van de eeuw!! Of kan iemand mij op z'n minst een reden geven waarom het topic gesloten is?
Ik heb er een slotje op gezet, omdat er nog geen recensies zijn.quote:Op zondag 13 januari 2008 22:16 schreef Euc- het volgende:
Nou sorry hoor, maar waarom mijn topic dicht gegooid word is mij echt een raadsel. Er komt een deze dagen een recensie aan, sorry dat het naar jullie mening niet snel genoeg gaat, maar dat kan mij echt niets verrekken.
Okee, ik blijf het erg raar vinden dat er nog geen recensie in staat, maar ik zal hem weer open maken.quote:Op zondag 13 januari 2008 22:33 schreef Euc- het volgende:
Ten eerste is het niet alleen een recensie topic, maar kunnen de lezers ook nog eens bepalen waar ik ga eten en dus waar ik uiteindelijk een recensie over ga geven.
nee, dat is onzin.quote:Dus zodra er een eerste recensie in staat gaat het topic weer open, zullen we het erna ook direct weer dicht gooien? Want sja.. de recensie staat er dan eenmaal in, iedereen kan het lezen en verder hoeft er ook niet veel mee gedaan te worden. Kan ik wel weer een gil geven als ik de volgende recensie wil plaatsen..
heleuw, lieverd, ik zei al dat ik fout zatquote:Op zondag 13 januari 2008 22:51 schreef Bluezz het volgende:
Het is erg voorbarig van Euc om hem nu alvast te openen, hij doet dat in zijn enthousiasme, maar ik begrijp heel goed dat het voorkomt uit de enorme voorpet die ik zelf ook héél goed ken.
Ben het niet eens met het slotje, denk ook dat Muck gewoon graag iets wil sluiten? Te weinig te modden hebben wil dit nog wel eens in de hand werken.
Overenthousiast dingen 'willen' doen.
Hoeft niet hoor Muck, soms op je handjes zitten, modden is óók de onzin in de gaten houden en verwijderen
huw, oh god, ik wordt gek...quote:Op zondag 13 januari 2008 23:02 schreef Bluezz het volgende:
Je laatste zin dan![]()
Hij gaat gewoon niet open.
er is wel Het FOK!-kookboek! , is dat een beetje wat je bedoelt?quote:Op maandag 21 januari 2008 14:46 schreef CraZaay het volgende:
Zeg, is er hier geen recepten-wiki ofzo?
Damzzz...jij wilt echt wel weer cul-modje wordenquote:Op maandag 21 januari 2008 15:08 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
er is wel Het FOK!-kookboek! , is dat een beetje wat je bedoelt?
als je daar recepten in kwijt wil, kun je ze hier posten
Da's wel zo'n beetje wat ik bedoelde jaquote:Op maandag 21 januari 2008 15:08 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
er is wel Het FOK!-kookboek! , is dat een beetje wat je bedoelt?
als je daar recepten in kwijt wil, kun je ze hier posten
nou, nee hoor, als user had ik precies t zelfde gedaan eikquote:Op maandag 21 januari 2008 15:53 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Damzzz...jij wilt echt wel weer cul-modje worden![]()
Ga je dan nog meer overactief zijn dan dat Muck is
Daar ben ik het mee eens. ik wilde net ook een klacht plaatsenquote:Op woensdag 23 januari 2008 20:04 schreef BlaatschaaP het volgende:
Strongbow, waar haal ik dat?
Onterecht slotje, Strongbow is cider en geen bier en hoort dus volgens mij ook niet thuis in het speciaalbiertjestopic.
En inmiddels even gedaanquote:Op zondag 27 januari 2008 21:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
> Hoe zorg je dat citroenen room niet doen schiften? < Wat offtopic gezeik over spelling.
Als een mod hier even een flink keukenmes door kan halen
vreemd, vreemd topic inderdaad...quote:Op woensdag 30 januari 2008 13:39 schreef ColdFeet het volgende:
Brewer's Yeast?
't Is niet geheel duidelijk allemaal, maar volgens mij bedoelt TS het voedingssupplement biergist, en niet 'gist om bier mee te brouwen'. Maar da's meer iets voor LIF, of niet?
Thanksquote:Op donderdag 7 februari 2008 18:07 schreef tony_clifton- het volgende:
Mijn aardappels evalueren
Schop naar ONZ of anders zéér slotwaardig...
haaiquote:Op donderdag 21 februari 2008 20:12 schreef dobbey het volgende:
*voorzichtig naar binnen schuifelt in culinair....
ik kan het ook niet vinden, dus open maar hoorquote:Is er misschien al een topic over hoe je het beste verse kruiden kunt bewaren zoals gember, pepers enz. Heb de search al gebruikt maar ik kan niets vinden
ja, dat dacht ik dus ook al, maar ik kon ook niks vinden....quote:Op donderdag 21 februari 2008 23:11 schreef Bluezz het volgende:
Er is er ooit wel eentje geweest, volgens mij door Yvonne geopend?
Maar kan ook niks vinden
Missymiriam is supersookerzoekerwie weet heeft zij een hit
ik wel, en ik zeg hetzelfdequote:Op donderdag 21 februari 2008 23:37 schreef MissyMirjaM het volgende:
Kruidenplantjes (Tips en Wetenswaardigheden)
Kruiden / Specerijen Fantopic
allebei leuk om te lezen, maar niet wat je zoekt, ik ben hier geen mod, maar ik zou gewoon lekker een nieuwe openen
ik was al onderweg, maar er was iets belangrijkers dat even mijn aandacht nodig had.quote:Op donderdag 6 maart 2008 16:03 schreef heaven7 het volgende:
Ja Muck, haal dan gelijk die kutreactie weg op mijn doodnormale informatieve post over vet?!
dat begrijp ik helemaal, dat zou ik ook niet tof vinden, maar schelden is écht nergens voor nodigquote:Op donderdag 6 maart 2008 16:08 schreef heaven7 het volgende:
Ik kan het niet hebben dat een hele normale, informatieve post zo sarcastisch weggehoond wordt.
ik ben blij dat je dat zelf ook inzietquote:Op donderdag 6 maart 2008 16:19 schreef heaven7 het volgende:
Nee dat is zo.
Ik denk dat het erg betweterig overkwam in een topic met een produkt wat denk ik alleen mensen eten die totaal geen aandacht aan gezond eten besteden.quote:Op donderdag 6 maart 2008 16:08 schreef heaven7 het volgende:
Ik kan het niet hebben dat een hele normale, informatieve post zo sarcastisch weggehoond wordt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Feit dat ik alleen even met onderbouwing wil verklaren waarom het naar mijn idee niet gezond is mag niet?quote:Op donderdag 6 maart 2008 16:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat het erg betweterig overkwam in een topic met een produkt wat denk ik alleen mensen eten die totaal geen aandacht aan gezond eten besteden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |