Heel goed. Hij doet zelf om de haverklap aangifte dus laat ook maar uitzoeken of hij alles kan zeggen.quote:Tientallen aangiften om uitspraken Wilders
AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) in Amsterdam heeft tot half november 44 aangiften tegen Geert Wilders binnengekregen. Dat zei een woordvoerder vrijdag. Cijfers van de afgelopen twee weken waren nog niet beschikbaar.
De rode draad in de aangiften vormen de uitspraken van het Tweede Kamerlid over het verbieden van de Koran, het heilige boek van de islam. De voorman van de Partij voor de Vrijheid pleitte in augustus voor een verbod op de Koran, die hij een fascistisch boek vindt dat oproept tot geweld. Wilders noemde de Koran ,,het islamitische Mein Kampf''. Het boek dat Adolf Hitler in 1924 schreef, mag sinds het einde van de Tweede Wereldoorlog in Nederland niet meer verkocht worden.
Wilders wil ook dat het gebruik van de Koran in huiselijke kring en in de moskee bestraft wordt.
De woordvoerder van het OM zei dat nog altijd mondjesmaat aangiften binnenkomen. De Koran-uitspraken zijn niet het enige onderwerp waarover aangevers vallen, maar wel het belangrijkste.
Het OM verwacht niet voor begin volgend jaar met een standpunt naar buiten te komen over de eventuele strafbaarheid van Wilders' uitspraken. Na het Landelijk Expertise Centrum Discriminatie, dat bij het OM in Amsterdam is ondergebracht, moet ook de top van het OM, het College van Procureurs-Generaal, zich erover buigen.
Advocate Els Lucas uit Lelystad heeft in augustus meteen aangifte gedaan tegen Wilders wegens aanzetten tot haat tussen bevolkingsgroepen. Zij heeft het OM deze week gemaand op te schieten, omdat Wilders heeft aangekondigd in januari met een film te komen over de Koran. Lucas wil binnen twee weken weten wat justitie doet met de aangiften. Mocht het niet tot strafvervolging van Wilders komen, dan heeft de advocate nog de tijd om bij het gerechtshof aan te kloppen om Wilders alsnog te laten vervolgen.
Boeken verbieden vanwege een mening.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:09 schreef PJORourke het volgende:
Aangifte om een mening.Wat een land.
Tja, als Mein Kampf niet mag, dan ook de Koran niet. Zeiksnor.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:11 schreef gelly het volgende:
Boeken verbieden vanwege een mening.Wat een land.
Joker.
quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:09 schreef PJORourke het volgende:
Aangifte om een mening.Wat een land. Noemt zich democratie, maar de vrije meningsuiting is er beperkt.
Toont toch weer eens aan dat moslims niet tegen tegenspraak kunnen. De lange tenen van relifascisten zijn er vooral om eens flink op te gaan trappen.
Anders zijn het wel dhimmis.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:12 schreef SCH het volgende:
[..]Wie zegt dat het allemaal moslims zijn?
Als er dan toch boeken verboden worden, in dat geval beide..quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Tja, als Mein Kampf niet mag, dan ook de Koran niet. Zeiksnor.
of christenen.quote:
En de Grote Bosatlas ook niet. Of de Ikea catalogus. Vraag me niet waarom, maar Mein Kamp is immers ook verboden (dat is het niet, maar ik speel het spelletje mee he ? ).quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Tja, als Mein Kampf niet mag, dan ook de Koran niet. Zeiksnor.
Wishful thinking. Dat wordt met name bij gereformeerde- en moslimkinderen er verplicht in gepropagandeerd.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:22 schreef Zwaardvisch het volgende:
Dat koranverbod was ook onzalig. Laat mensen dat rare boekje maar eens lezen; net als bij de Bijbel bevat het genoeg inconsequenties om mensen van hun geloof te doen vallen.
Laten we gewoon afspreken dat we niets verplichten en niets verbieden als het om boeken gaat.
De Bijbel ook, en volgens mij zijn veel gereformeerde kinders daar later op teruggekomen. Jij denkt dat de radicalisering niet plaatsvindt bij een verbod terwijl je zo een virtueel exemplaar uit de kabel kan trekken?quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:25 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Wishful thinking. Dat wordt met name bij gereformeerde- en moslimkinderen er verplicht in gepropagandeerd.
En meningen.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:22 schreef Zwaardvisch het volgende:
Dat koranverbod was ook onzalig. Laat mensen dat rare boekje maar eens lezen; net als bij de Bijbel bevat het genoeg inconsequenties om mensen van hun geloof te doen vallen.
Laten we gewoon afspreken dat we niets verplichten en niets verbieden als het om boeken gaat.
Als mensen geestelijk gedomineerd willen worden door de Volkskrant te kopen of de moskee te bezoeken staan ze daar volledig vrij in.quote:
Als hij de Nederlandse orde er mee in gevaar brengt, ben ik dat liever voor dan pas achteraf in actie te komen.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:38 schreef VoreG het volgende:
Wat heeft iedereen toch met dat verbieden?
Laat Wilders lekker die film maken en ga daarna pas oordelen of er iets illegaals instaat. Dan kan je daarna de film verbieden of die passage uit de film
Dus we moeten maar onze mond houden, omdat anders een stel immigrantjes zich in z'n ziel getrapt voelt?quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Als hij de Nederlandse orde er mee in gevaar brengt, ben ik dat liever voor dan pas achteraf in actie te komen.
Nee hoor, je hoeft helemaal niet je mond te houden. Dat gebeurt toch ook niet. Maar je hoeft je echt niet alles te permitteren puur omdat je zo graag wilt provoceren.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:40 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dus we moeten maar onze mond houden, omdat anders een stel immigrantjes zich in z'n ziel getrapt voelt?
Ik vind het nogal wat om op voorhand iets te gaan verbieden terwijl je alleen maar een vermoeden hebt van wat er in die film komt.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Als hij de Nederlandse orde er mee in gevaar brengt, ben ik dat liever voor dan pas achteraf in actie te komen.
De grondwet is duidelijk: niemand hoeft vooraf etc. Dus mag Wilders gewoon z'n film maken, en dat moet hij gewoon doen. Laat de moslims maar eens aantonen hoe ze met vrije meningsuiting kunnen omgaan.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:42 schreef SCH het volgende:
Nee hoor, je hoeft helemaal niet je mond te houden. Dat gebeurt toch ook niet. Maar je hoeft je echt niet alles te permitteren puur omdat je zo graag wilt provoceren.
Het is niet zwart of wit maar verstandig of verstandig.
De ggristenen willen dat ook, kijk maar naar een paar forumgenoten. Religiekritiek moet en zal de kop ingedrukt worden.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:40 schreef Viking84 het volgende:
Dus we moeten maar onze mond houden, omdat anders een stel immigrantjes zich in z'n ziel getrapt voelt?
quote:Op woensdag 15 augustus 2007 15:59 schreef Pool het volgende:
En als ik een kans zou moeten inschatten, dan geef ik 35% kans op een veroordeling.![]()
Die film mag hij inderdaad maken. Maar ik vind een dergelijke film nou ook niet bepaald het toonbeeld van goed omgaan met je eigen vrijheid om je mening te uiten.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:46 schreef PJORourke het volgende:
[..]
De grondwet is duidelijk: niemand hoeft vooraf etc. Dus mag Wilders gewoon z'n film maken, en dat moet hij gewoon doen. Laat de moslims maar eens aantonen hoe ze met vrije meningsuiting kunnen omgaan.
Ja, dat zullen ze meteen betalen.quote:En dan gaat er een diplomatenhut de fik in, dan declareren we die toch bij het gastland? Gebeurt echt niet zonder toestemming van de overheid aldaar.
Welke haatzaaierij precies? Hij citeerde vrij consequent Fallaci; is het aanhalen van bronnen haatzaaierij?quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:51 schreef Pool het volgende:
Vanwege het willen verbieden van de Koran zal een straf er gelukkig niet in zitten. Wilders heeft het recht om dat soort politieke ideeën te opperen. Wel stond die brief in de Volkskrant destijds vol met haatzaaierij tegen moslims, dus er is wel een kleine kans dat hij daar een strafje voor krijgt. En dat vond ik toen al, zie ik.
[..]
Tja, vette pech dan.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:56 schreef Pool het volgende:
Die film mag hij inderdaad maken. Maar ik vind een dergelijke film nou ook niet bepaald het toonbeeld van goed omgaan met je eigen vrijheid om je mening te uiten.
Ja, Syrie heeft betaald ja.quote:Ja, dat zullen ze meteen betalen.![]()
Oh ja? Omdat we de moslims, het meest onderontwikkelde deel van de wereld, een beetje op hun gedrag wijzen? Hoe dan? Waar dan? Kom maar met bedragen. En het blijft staan: hij mag die film maken.quote:Wilders heeft vrijheid van meningsuiting, maar zijn gedrag kost ons land wel bakken met geld. Veel meer dan al die snoepreisjes voor allochtonen bij elkaar. En zonder enig nuttig effect; daarvoor is de dialoog veel effectiever.
Pardon?quote:Zij heeft het OM deze week gemaand op te schieten, omdat Wilders heeft aangekondigd in januari met een film te komen over de Koran.
Want 'extremist' is een vrije vertaling uit het Arabisch? Ha, die's origineel.quote:Op vrijdag 30 november 2007 18:06 schreef Zyggie het volgende:
Wilders, de Nederlandse variant van een extremist.
Hij citeert niet alleen, hij gaat ook achter die quotes staan en borduurt daarop voort.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:57 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Welke haatzaaierij precies? Hij citeerde vrij consequent Fallaci; is het aanhalen van bronnen haatzaaierij?
Ik vind het wel goed om te wijzen op de mogelijke gevolgen - het is puik dat het kabinet die verantwoordelijkheid neemt. Over verbieden heeft niemand het, dat kan ook niet.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:44 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik vind het nogal wat om op voorhand iets te gaan verbieden terwijl je alleen maar een vermoeden hebt van wat er in die film komt.
Als je het script kan inzien etc. dan valt er wat voor te zeggen om een rechtzaak tegen die film/Wilders aan te spannen, maar op voorhand?
Klopt, ze gaan nergens over.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:23 schreef SCH het volgende:
Maar deze aangiftes gaan niet over dat fillmpje.
Over haatzaaierij. De kans op vervolging is niet eens zo gek.quote:
Een koranverbod is geen haatzaaierij. Het tegendeel zelfs.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:44 schreef SCH het volgende:
Over haatzaaierij. De kans op vervolging is niet eens zo gek.
Dat was toch gewoon ordianaire bedreiging? Sowieso moet je rappers opsluiten.quote:Maar heb je dan ook iets tegen de aangiftes van Wilders of hebben die rappers geen vrijheid van meningsuiting?
Dat gelul over fascisme is wel degelijk haatzaaierij.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:45 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Een koranverbod is geen haatzaaierij. Het tegendeel zelfs.
quote:Dat was toch gewoon ordianaire bedreiging?
Wat een klets.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:46 schreef SCH het volgende:
Dat gelul over fascisme is wel degelijk haatzaaierij.
Nou omdat je het zo graag wilt: Wilders is een fascist.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:50 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Wat een klets.Als je het beestje al niet meer bij de naam mag noemen...
Waarom de Bijbel dan nog wel? Of valt het vermoorden van iemand die overspel pleegt, of het stenigen van boeren die verschillende planten naast elkaar zetten nog wel binnen het acceptabele?quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:11 schreef PJORourke het volgende:
Tja, als Mein Kampf niet mag, dan ook de Koran niet.
Aangezien het hier om een religieus boekwerk gaat, waarvan grote delen overeenkomen met het oude testament van de Bijbel en de late werken in de Tora, denk ik dat het wel degelijk haatzaaierij is als je het boek van 1 bepaalde religie gaat verbieden.quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:45 schreef PJORourke het volgende:
Een koranverbod is geen haatzaaierij.
De Koran is fascistisch? Volgens mij snap jij niet helemaal wat fascisme nu eigenlijk is.....quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:04 schreef Refragmental het volgende:
Wilders is eigenlijk een anti-facist. Hij neemt het namelijk op tegen een extreem facistisch boek en geloof... maarja... zo zien jullie dat niet graag natuurlijk.
De grondwet is verder ook duidelijk over godsdienstvrijheid, vrijheid van samenscholing, het recht tot gezamenlijk gebed, het lezen van religieuze teksten, en het stichten van gebedslokaties.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:46 schreef PJORourke het volgende:
De grondwet is duidelijk: niemand hoeft vooraf etc. Dus mag Wilders gewoon z'n film maken, en dat moet hij gewoon doen. Laat de moslims maar eens aantonen hoe ze met vrije meningsuiting kunnen omgaan.
Die vooroordelen gaan natuurlijk over en weer.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:06 schreef Refragmental het volgende:
Ze bevestigen (maar weer eens) de vooroordelen van veel mensen. En tonen aan dat Wilders simpelweg gelijk heeft met zijn uitspraken.
Je hoeft maar te google'en en Mein Kampf is zo gevonden. Zo'n verbod is zwaar achterhaald en het lost inderdaad niets op. Maar voor de gemiddelde politicus is een verbod makkelijk en het scoort goed in de onderbuik van de achterban. Wat overigens niet alleen geldt voor de achterban van Wilders.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:22 schreef maartena het volgende:
Mein Kampf hoeft van mij ook niet verboden te worden. Ik denk dat er een hoop historische leerwaarde in zit..... je kunt het ook nog altijd in bibliotheken lezen (je mag het niet meenemen naar huis) en uiteraard kun je de Nederlandse versie gewoon in Belgie kopen.
Het verbieden van de Koran lost ook niets op. Het maakt de moslims in Nederland alleen maar kwader, het maakt de kloof tussen moslims en Nederland alleen maar groter, en de Korans worden gewoon uit het buitenland geïmporteerd natuurlijk. Desnoods als PDF gedownload en geprint.
Heeft geen enkele zin. Het is tijdens de beeldenstorm en de gereformeerde revolutie in Nederland ook niet gelukt om het Katholicisme en de Katholieke versie van de bijbel de kop in te drukken. Overal schuilkerken, en de Bijbels werden massaal aangevoerd uit de zuidelijke provinciën.
Een Koranverbod is compleet onrealistisch en veroorzaakt veel meer problemen dan dat het ooit oplost.
Dat. De symboolwetgeving die van vrijwel iedere minister in dit kabinet uitgaat drijft me tot waanzin.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:27 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je hoeft maar te google'en en Mein Kampf is zo gevonden. Zo'n verbod is zwaar achterhaald en het lost inderdaad niets op. Maar voor de gemiddelde politicus is een verbod makkelijk en het scoort goed in de onderbuik van de achterban. Wat overigens niet alleen geldt voor de achterban van Wilders.
Die dan ook. Wat mij betreft verbieden we geen boeken. Maar de huidige praktijk van het verbieden wat niet politiek correct is, is weinig consequent en absurd. En dat toont Wilders haarfijn aan.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:03 schreef maartena het volgende:
Waarom de Bijbel dan nog wel? Of valt het vermoorden van iemand die overspel pleegt, of het stenigen van boeren die verschillende planten naast elkaar zetten nog wel binnen het acceptabele?
Zegt de aanhanger van de Stalinistische minister van desintegratie...quote:Op vrijdag 30 november 2007 19:51 schreef SCH het volgende:
Nou omdat je het zo graag wilt: Wilders is een fascist.
Hij is de pot die de ketel verwijt dat is mijn bezwaar.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:41 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Die dan ook. Wat mij betreft verbieden we geen boeken. Maar de huidige praktijk van het verbieden wat niet politiek correct is, is weinig consequent en absurd. En dat toont Wilders haarfijn aan.
Prima. De kloof tussen mij en relifascisten kan niet groot genoeg zijn.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:22 schreef maartena het volgende:
Het maakt de moslims in Nederland alleen maar kwader, het maakt de kloof tussen moslims en Nederland alleen maar groter
Maar natuurlijk. Hij is eigenlijk helemaal geen radicale anti-islamist, maar een pientere intellectueel die een spiegel probeert voor te houden. Wanneer komt hij eindelijk met de openbaring?quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:41 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Die dan ook. Wat mij betreft verbieden we geen boeken. Maar de huidige praktijk van het verbieden wat niet politiek correct is, is weinig consequent en absurd. En dat toont Wilders haarfijn aan.
Ella Vogelaar constant een communist noemen is net zo laag als Wilders een racist of fascist noemen.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Zegt de aanhanger van de Stalinistische minister van desintegratie...
En dan weer zaniken dat de integratie mislukt.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:44 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Prima. De kloof tussen mij en relifascisten kan niet groot genoeg zijn.
Het verschil is dat ze ook daadwerkelijk staliniste was en bij de CPN zat.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:44 schreef sneakypete het volgende:
Ella Vogelaar constant een communist noemen is net zo laag als Wilders een racist of fascist noemen.
Maar daarom hoef de kloof tussen de moslims en de rest van Nederlanders niet groter te worden. Er wonen een miljoen moslims in Nederland, en driekwart daarvan zijn Nederlander, en dus beschermd door de grondwet. Ze gaan dus NIET uit Nederland weg, en het lijkt me de maatschappij als een geheel niet echt dienen door ze alleen maar verder af te zonderen en in een hoek weg te duwen door zaken als hun geloof (of onderdelen daarvan) gewoonweg maar te verbieden.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:44 schreef PJORourke het volgende:
Prima. De kloof tussen mij en relifascisten kan niet groot genoeg zijn.
quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:48 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Het verschil is dat ze ook daadwerkelijk staliniste was en bij de CPN zat.
Is Vogelaar nu niet meer links dan?quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:55 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Voltooid verleden tijd dus.
Rita verdonk stond in haar jeugd bekend als 'links', moet je haar daar nu nog op aanvallen?
Ik vind van niet.
We leven in het hier en nu.
Is dat wel zo? Ik heb haar er nog nooit over gehoord...quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:55 schreef sneakypete het volgende:
Voltooid verleden tijd dus.
Rita verdonk stond in haar jeugd bekend als 'links', moet je haar daar nu nog op aanvallen?
Ik vind van niet.
We leven in het hier en nu.
Maar ook de Nederlandse jeugd die niet meer naar de kerk gaat viert nog steeds Kerstimis, Pasen, etc.... ik denk dat men over 30 jaar in Nederland ook nog wel het suikerfeest en de ramadan viert, al was het maar voor Opa.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:54 schreef Zyggie het volgende:
Ontkerkeling maartena. 3e generatie is al een stuk minder gelovig.
Vogelaar is net een jaar aanwezig op die post en krijgt de schuld van de ellende die Verdonk heeft gemaakt in haar 4 jaar op die post.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:56 schreef Zwaardvisch het volgende:
Is Vogelaar nu niet meer links dan?
We noemden Bernhard toch ook geen nazi omdat hij bij de Hitler-Jugend zat als 15 jarige knaap?quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:48 schreef PJORourke het volgende:
Het verschil is dat ze ook daadwerkelijk staliniste was en bij de CPN zat.
Welke ellende? Ze krijgt toch juist kritiek om haar naïeve visie?quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:22 schreef maartena het volgende:
[..]
Vogelaar is net een jaar aanwezig op die post en krijgt de schuld van de ellende die Verdonk heeft gemaakt in haar 4 jaar op die post.
Ik wel hoor, want dat was de man ook.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:23 schreef maartena het volgende:
We noemden Bernhard toch ook geen nazi omdat hij bij de Hitler-Jugend zat als 15 jarige knaap?
En waaruit blijkt dat?quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:34 schreef PJORourke het volgende:
Ik wel hoor, want dat was de man ook.
Je doelt op Vogelaar? Tuurlijk krijgt ze kritiek, net als dat ze veel bijval krijgt. Voor veel mensen is ze een verademing na de polariserende en averechtse manier van werken van Verdonk.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:32 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Welke ellende? Ze krijgt toch juist kritiek om haar naïeve visie?
Zijn lidmaatschap van de NSDAP. Het zingen van het Horst Wessellied op zijn huwelijk.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:42 schreef maartena het volgende:
En waaruit blijkt dat?
Vogelaar polariseert zeker niet? Bovendien doet ze niks behalve beweren dat integratie onmogelijk is.quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:05 schreef SCH het volgende:
Je doelt op Vogelaar? Tuurlijk krijgt ze kritiek, net als dat ze veel bijval krijgt. Voor veel mensen is ze een verademing na de polariserende en averechtse manier van werken van Verdonk.
Alsof het ook maar iets zou boeien wat een extreemrechts ventje als jij daar van vindtquote:Op vrijdag 30 november 2007 22:08 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Vogelaar polariseert zeker niet? Bovendien doet ze niks behalve beweren dat integratie onmogelijk is.
Wat boeit het dan wat jij van het beleid van Verdonk vindt?quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:09 schreef SCH het volgende:
Alsof het ook maar iets zou boeien wat een extreemrechts ventje als jij daar van vindt
Ik ben geen extremist.quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:10 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Wat boeit het dan wat jij van het beleid van Verdonk vindt?
Het onder een noemer willen brengen van verschillende groepen is polariserend? Tamelijk onzinnig.quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:05 schreef SCH het volgende:
[..]
Je doelt op Vogelaar? Tuurlijk krijgt ze kritiek, net als dat ze veel bijval krijgt. Voor veel mensen is ze een verademing na de polariserende en averechtse manier van werken van Verdonk.
Is dat een samenvatting van Verdonks beleidquote:Op vrijdag 30 november 2007 22:13 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Het onder een noemer willen brengen van verschillende groepen is polariserend? Tamelijk onzinnig.
Zeker.quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:15 schreef SCH het volgende:
[..]
Is dat een samenvatting van Verdonks beleid
Nee, klopt wel idd, hij vergelijkt de huidige status quo met de Weimar republiek, waarin door het establishment werd toegegeven aan fascisten en het resultaat is bekend. Hij wil de democratie ahw beschermen tegen de fascistische Islam. En op zich is het waar natuurlijk dat wat moslimextremisten nastreven, een theocratie olv een stel moellahs, zie Iran, geen democratie is.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:04 schreef Refragmental het volgende:
"Haatzaaierij"... het nieuwe "demoniseren" en "discriminatie"
Wilders is eigenlijk een anti-facist. Hij neemt het namelijk op tegen een extreem facistisch boek en geloof... maarja... zo zien jullie dat niet graag natuurlijk.
Die is wel op te zoeken, verkopvodding niet. Die laatste zal wel limbo zijn, niet waar?quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:42 schreef PJORourke het volgende:
Woteva
Helaas. Puur Mokums.quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:48 schreef Ryan3 het volgende:
Die is wel op te zoeken, verkopvodding niet. Die laatste zal wel limbo zijn, niet waar?
Wilders is een moslim-infiltrant!quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als wij de democratie, zoals Wilders lijkt te willen, in de ijskast zetten door het gelijkheidsbeginsel af te schaffen en moslims wettelijk anders te behandelen dan niet-moslims, wel wrs, denk ik. Dan komen we nl. toch weer terug op de Weimar republiek en het noodlottige huwelijk tussen conservatieven (die het in hun broek deden voor de communisten) en nazi's.
Het leuke is dat die analyse heeft geleid bij bepaalde rechtse lieden tot juist datgene waarvan ze links altijd hebben beschuldigd. Niet alleen de moslims zijn fascisten, ook links is fascistisch. En ter justificatie van die claim wordt dan het hoernalistieke stukje van drs drs drs Marcel Roele van stal gehaald.quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Wilders is een moslim-infiltrant!
Verbieden van Mein Kampf is al hypocriet, maar een vergelijking met de koran moet kunnen. Of het geschiedkundig en in de tijd goed te vergelijken valt is een tweede.quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Tja, als Mein Kampf niet mag, dan ook de Koran niet. Zeiksnor.
Is dat laatste zo?quote:Op vrijdag 30 november 2007 23:49 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Verbieden van Mein Kampf is al hypocriet, maar een vergelijking met de koran moet kunnen. Of het geschiedkundig en in de tijd goed te vergelijken valt is een tweede.
Beide boeken hebben een gedachtengang en een wens om bepaalde bevolkingsgroepen aan te pakken/te straffen.
De ongelovigen, Joden, Christenen, Heidenen.quote:Op vrijdag 30 november 2007 23:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Is dat laatste zo?
Welke bevolkingsgroepen wilde de koran aanpakken/straffen?
Heidenen waren ze zelf voordat ze moslim waren, dus die wilden ze wrs bekeren, denk ik, en ongelovigen idem (wie was er in die tijden btw ongelovig???). Joden en Christenen respecteerden ze an sich wel, dacht ik.quote:Op vrijdag 30 november 2007 23:59 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
De ongelovigen, Joden, Christenen, Heidenen.
Homo's, vrouwen, etc.
Precies. Relifascisten en Falangisten willen altijd hetzelfde.quote:Op vrijdag 30 november 2007 23:59 schreef Aaahikwordgek het volgende:
De ongelovigen, Joden, Christenen, Heidenen.
Homo's, vrouwen, etc.
Je vergeet conservatieven.quote:Op zaterdag 1 december 2007 00:16 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Precies. Relifascisten en Falangisten willen altijd hetzelfde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |