quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:41 schreef schatje het volgende:
propecia
Bij deze is dat mislukt.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:47 schreef Nosh het volgende:
en als je zelf uitstraalt dat het je niks uitmaakt, doen anderen er ook niet moeilijk over.
ik zou zeggen ga eens naar een surinaamse tokoquote:Op zaterdag 17 november 2007 22:34 schreef capibara het volgende:
Afgelopen driekwart jaar opeens last gekregen van haaruitval. Ben daarvoor naar de docter gegaan en die heeft bloed geprikt etc. Heb gisteren de uitslag gehad.
Zegt die rukker: "Ik heb goed nieuws, je bent een kerngezonde jongen. De reden waarom je haaruitval hebt is heel normaal. Je hebt alopetia......... (kan de term niet precis herinneren), je wordt gewoon kaal en dat is heel normaal bij mannen. Gewoon lekker kort houden en volgend jaar ofzo als het door heeft gezet haal je de tondeuze erover.". Wat een eikel zeg, hij was zelf iets van 35 en hardstikke kaal.
tondeuze erover?!?!?!!? wtf...... Ik heb vrijwel al mijn kale(nde) vrienden wel een paar keer goed in de zeik gezet en maak vaak grappen over kalende gasten. Het kan gvd niet zo zijn dat ik daar ook last van heb. Dat gaat dus echt niet gebeuren
. Ik wil echt niet tot die groep 'kale gasten' horen
.
In januari heb ik een feest van mijn oude voetbalclub. Dan moet ik mijn bos weer terug hebben. Weet iemand wat voor medicijnen er zijn om dit probleem snel een halt toe te roepen (haartransplantaties hoef je niet mee aan te komen, zover gaat het niet komen)?
Nee geen van allen. Dat moet toch een garantie zijn.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:44 schreef Rekkie het volgende:
Vertel eens.... zijn er meerdere mensen in je familie die kaal of kalend zijn?
Vader, Opa, ooms?
Het leven is rechtvaardig, kale!quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:34 schreef capibara het volgende:
Ik heb vrijwel al mijn kale(nde) vrienden wel een paar keer goed in de zeik gezet en maak vaak grappen over kalende gasten. Het kan gvd niet zo zijn dat ik daar ook last van heb. Dat gaat dus echt niet gebeuren
. Ik wil echt niet tot die groep 'kale gasten' horen
.
Geen probleem. Als ik de OP zo lees lijkt het me toch het beste dat het zich niet voortplant.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:39 schreef Alicey het volgende:
maar dat is weer niet zo best voor je vruchtbaarheid.
quote:Haargroeimiddelen werken niet 9-12-2000
Kaalheid is big business. In Nederland is van alles te krijgen. En als je de verpakkingen en bijsluiters moet geloven, hoeft niemand kaal te zijn. Dat de meeste middelen niet helpen, daarvan zijn in ons land heel veel getuigen: 3 miljoen mensen kampen met kaalheid. En zeker niet alleen mannen.
Liefst 40% van de vrouwen heeft last van overmatige haaruitval en de industrie springt daar handig op in. Er is van alles te koop bij drogisterijen, apotheken, kappers en natuurlijk ook via internet.
Ids Boersma is als dermatoloog verbonden aan het Albert Schweizerziekenhuis in Zwijndrecht. Hij legt uit dat er veel vormen van kaalheid bestaan. De bekendste twee zijn de ‘alopecia areata’ en de ‘alopecia androgenetica’. De laatste wordt ook wel ‘mannelijke kaalheid’ genoemd, omdat het wordt veroorzaakt door het mannelijke hormoon testosteron dat omgezet wordt in dihydrotestosteron. Aangezien vrouwen minder testosteron hebben dan mannen, hebben vrouwen minder last van deze vorm van kaalheid.
Boersma vertelt dat het normaal is dat je 100 haren per dag verliest. Een haar groeit gemiddeld vier jaar, tenzij je, en dat is erfelijk bepaald, teveel van het hormoon dihydrotestosteron hebt. In dat geval wordt je haargroei versneld. Een haarzakje kan maximaal 25 keer een haar produceren en dan is het op. Groeit je haar de normale vier jaar, dan is er niets aan de hand, maar als je haar te snel groeit dan kun je op je 20ste kaal zijn.
Mannen hebben veel testosteron rond de kruin en bij de inhammen. Dat zijn dan ook de plekken waar zij het eerste kaal worden. Vrouwen daarentegen worden over de hele bovenkant van de schedel geleidelijk kaal.
Er bestaan veel fabels waarom mensen kaal worden. Zo zou je kaal worden als je vaak een pet of hoofddoek draagt of teveel met je hoofd draait als je slaapt; als je je haar verft, permanent of te hard borstelt. “Allemaal onzin” zegt Boersma. Volgens de dermatoloog kan het haar wel broos worden en afbreken, maar dan groeit het wel weer aan. Ook het gebruik van een ‘verkeerde’ shampoo wordt door hem ontkracht. Het is wel mogelijk dat je tijdelijk je haar verliest door een allergische reactie. Verkeerde voeding kan in zeldzame gevallen kaalheid veroorzaken, bijvoorbeeld als je te weinig ijzer hebt.
Zwangere vrouwen hebben vaak een weelderige haardos. Als je zwanger bent heb je namelijk meer oestrogeen (vrouwelijke hormoon) waardoor het mannelijke testosteron minder invloed heeft. Vrouwen in de overgang hebben juist meer mannelijk hormoon, en lopen daardoor een groter risico op kaal worden.
Dermatoloog Boersma benadrukt dat er wat hem betreft maar drie werkzame medicijnen op de markt bestaan. “Als u mij 1000 middeltjes geeft, gooi ik er 997 weg”, aldus Boersma, die uitsluitend medicijnen voorschrijft waarvan wetenschappelijk is bewezen dat ze werken. Dus alle shampoos lotions, elixers, capsules en speciale schedeloliën zijn voor een marketingtruc. En dat kan in de duizenden guldens lopen. Dergelijke middeltjes werken volgens de dermatoloog hoogstens haarversterkend of houden wellicht vocht vast, waardoor je meer volume krijgt.
Dat er zo veel te koop is, heeft volgens Boersma vooral te maken met de wanhoop van kalende mensen, die er alles voor over hebben om hun haar terug te krijgen.
De drie medicijnen die volgens Boersma werken zijn te koop bij de kapper of via je huisarts op recept. Het eerste middel is Regaine met het werkzame bestanddeel ‘minoxidil’. Het tweede haargroeimiddel bevat 'aminexil’. Je koopt het bij de Kérastase kapper onder de naam 'aminexil innovation' of bij de apotheek onder de naam 'dercos' van Vichy. Het derde werkzame medicijn is propecia of finasteride. Voor dit middel kunt u terecht op diverse sites op internet. Als u één van beide namen intikt in een zoekmachine, vindt u diverse internetpagina's waar het product te koop is. Let wel: Het middel is nog niet getest en goedgekeurd voor de Nederlandse markt. Het middel is niet geschikt voor vrouwen. KASSA! is op geen enkele wijze verantwoordelijk voor de levering en/of het gebruik van dit middel.
Alternatieven voor het gebruik van deze medicijnen zijn het dragen van een haarwerk of het uitvoeren van een haartransplantatie. Hieraan zijn echter hoge kosten verbonden en vaak wordt alsnog het gebruik van medicijnen aangeraden omdat anders je getransplanteerde haar alsnog te snel uitgegroeid is.
Boersma raadt iedereen met kaalheidproblemen aan contact op te nemen met een goede kapper of met de huisarts.
Bron
Er bestaan ook geen haar terug groei middelen, het enigste wat er wel bestaat zijn middelen waardoor je langer je haarstatus kunt laten behouden, en die middelen kunnen soms wat hergroei geven maar dat is per persoon verschillend.quote:Op zondag 18 november 2007 08:52 schreef Slarioux het volgende:
Typisch natuurlijk, en je kan ook wel op je vingers natellen dat zulke haar-terug-groei shit niet werkt. Dan waren de haar-transplant-chirurgen namelijk allang failliet geweest.
uiteraard, maar wie wil er nou een bosje schaamhaar op zijn kop? Dan ben ik nog liever kaalquote:Op zondag 18 november 2007 13:30 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Er bestaan ook geen haar terug groei middelen, het enigste wat er wel bestaat zijn middelen waardoor je langer je haarstatus kunt laten behouden, en die middelen kunnen soms wat hergroei geven maar dat is per persoon verschillend.
Verder is kan Boersma wel mooi praten, maar uiteindelijk schrijft hij je alleen maar finasteride voor in zijn dure prive kliniek.
Ik snap niet helemaal wat je bedoelt?quote:Op zondag 18 november 2007 13:43 schreef Slarioux het volgende:
[..]
uiteraard, maar wie wil er nou een bosje schaamhaar op zijn kop? Dan ben ik nog liever kaal![]()
Ik moest lachenquote:Op zondag 18 november 2007 14:24 schreef snarfbreda het volgende:
Ik zou snel je haar gaan wassen, Nu het nog kán.![]()
Maar wel een harige zak!quote:Op dinsdag 20 november 2007 23:53 schreef Repeat het volgende:
Finasteride. Maarja dat is ook niet chill. Moet je blijven slikken en als je stopt komt het gewoon terug. Plus dat je bijwerkingen kunt hebben in je zak. Slecht zaad, geen alerte boner etc.
16 a 17 (ik dan)quote:Op woensdag 21 november 2007 00:25 schreef Rutgerr het volgende:
Arendo Joustra is 50 jaar en die heeft nog steeds een flinke bos.....vanaf welke leeftijd ben je ongeveer kalende?
Mijn pa al 55 en nog steeds volle bos.quote:Op woensdag 21 november 2007 00:25 schreef Rutgerr het volgende:
Arendo Joustra is 50 jaar en die heeft nog steeds een flinke bos.....vanaf welke leeftijd ben je ongeveer kalende?
quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
Wheheheeh, KALUHHHHHHHHHHHHH
Niets werkt ertegen.. ik heb ook zo goed als alles geprobeerd... maar wees blij dude, ik was 2x zo vroeg als jij al kaal
En trouwens, kale mannen hebben erg veel testosteron, mag je vrouwtje blij mee zijn, dienst weigeren zal die niet zo snel doen
Heb eerlijk gezegd ook nog nooit een gast gezien waarbij het niet stond, maar ik trek het echt nietquote:Op vrijdag 23 november 2007 20:55 schreef Psych-case het volgende:
Kaal kan heel cool staan.
Beter dat dan van die diepe inhammen, een gigantisch voorhoofd of zo'n ''vogelnestje'' en helemaal erg is zo'n ''vogelnestje'' met een ''eilandje haar'' in 't midden! Dat is echt 1000x niks! Helaas hebben veel mannen dat niet door.
Wel je kale knar goed invettten. Verdroogd en verschilferd is ook not done.
mijn pa is nu 71 en heeft ook nog z'n volle bosquote:Op woensdag 21 november 2007 10:37 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Mijn pa al 55 en nog steeds volle bos.![]()
Ik heb begrepen dat 30% van de mannen zijn haar nog heeft op z'n 70-ste. Ik hoor daar ook gewoon bij. Wat weet zo'n doc er eigenlijk van. Die gast (bij hem zelf zat er niks anders op dan tondeuze-kaal) vond het al raar dat ik er een 'issue' van maakte, de freak! Ik heb het altijd juist van me looks (en dus ook haar) moeten hebben, hij nietquote:Op dinsdag 27 november 2007 19:32 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
mijn pa is nu 71 en heeft ook nog z'n volle bos![]()
Leuke algemene generalisatie, maar het gaat bij Goudhaantje als volgt:quote:Op donderdag 29 november 2007 01:02 schreef Slarioux het volgende:
The stages are:
1. Denial: The initial stage: "It can't be happening."
2. Anger: "Why ME? It's not fair!" (either referring to God, oneself, or anybody perceived, rightly or wrongly, as "responsible")
3. Bargaining: "Just let me live keep a big bush to see my child(ren) graduate."
4. Depression: "I'm so sad, why bother with anything?"
5. Acceptance: "It's going to be OK."
Waar haal ik dat goedje en hoeveel kost het? Is het natuurlijk eigenlijk, wil eigenlijk geen troep in/op me?quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:59 schreef pluizemuis het volgende:
Hallo daar,
Ik heb ook extreem haaruitval gehad.En vooral de contourlijn en de inhammen.
Uiteindelijk heb ik van de dermataloog MINOXIDIL voorgeschreven gekregen(wordt niet vergoed)en na een paar maanden intensief gebruik heb ik al weer een paar centimeter haar terug.
Probeer het ook eens.Je gaat er baat bij krijgen.
Successss ermee
Ja als ik zo'nquote:Op maandag 17 december 2007 20:05 schreef TeChNo2 het volgende:
Goh, ik heb precies het tegenovergestelde: ik scheer het al tijden kaal, gewoon omdat me dat prima bevalt![]()
Toch kan het me wel voorstellen dat je er van baalt, maar het klinkt ook wel alsof je het erger maakt dan het is... maar ja dat zal voor iedereen wel weer anders zijn..
Een vriend van me had alopecia (toen ie 12 was) maar dat had met stress te maken (ouders gingen scheiden met veel "gedoe"), en toen de stress voorbij was, groeide zijn haar gewoon weer "terug".
quote:Op vrijdag 21 december 2007 01:29 schreef capibara het volgende:
[..]
Ja als ik zo'nslee had zou ik ook de stroomlijn niet willen verstoren! Ruil ik zo me coupe voor in.
Volgens mij ga je er inderdaad zelf ook al iets makkelijker over denkenquote:Buiten dat, ik scheer het dus nooit kaal en ben dus gewend aan een volle bos haar. Wat mij betreft blijft ie ook nog ff. Wel lekker ontnuchterend deze 'thread' lijkt wel of niemand het echt een issue zou vinden.
Bij vrienden heb ik het nooit een issue gevonden, al heb ik ze er wel flink mee gepest toen (juist omdat ik toen helemaal geen idee had dat het een issue zou kunnen zijn).quote:Op vrijdag 21 december 2007 15:01 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
Volgens mij ga je er inderdaad zelf ook al iets makkelijker over denkenenne: draai de rollen eens om, stel dat een goede vriend van je kaal zou worden (al dan niet vrijwillig), zou jij dat dan een issue vinden ?
Tuurlijk, we zijn allemaal ooit geschrokken. Kaal is cool, alleen je moet eerst zelf kaal worden om dat in te zien natuurlijk.quote:Op zondag 18 november 2007 00:05 schreef capibara het volgende:
Het lijkt ook wel of kale mannen het direct opvalt als je haar dunner wordt. kijken ze met zo'n vreedzame glimlach je kapsel in, de rukkers! Wellicht dat iemand die tot die groep behoort dit voorgevoel kan bevestigen..............
Nou wordt het toch wel tijd voor een fotootje voodat ik het echt geloof hoor... maar je ziet er vast stoer :quote:Op woensdag 2 januari 2008 11:14 schreef capibara het volgende:
Alcohol, O&N en een grote bek maken meer kapot dan je lief is. Na het verlies van een potje poker hebben een paar maten me haar eraf geschoren. dubbele kater dus op de eerste en moet ik volgende week als 'kale' naar dat voetbal-reunietje. Wordt zwaar in het stof bijten denk ik.
Respectquote:Op woensdag 2 januari 2008 11:14 schreef capibara het volgende:
Alcohol, O&N en een grote bek maken meer kapot dan je lief is. Na het verlies van een potje poker hebben een paar maten me haar eraf geschoren. dubbele kater dus op de eerste en moet ik volgende week als 'kale' naar dat voetbal-reunietje. Wordt zwaar in het stof bijten denk ik.
Ja dat lijkt me nou net niet zo'n goed idee. Dan weet me omgeving ook gelijk dat ik er zo lekker hysterischquote:[b]
[..]
Nou wordt het toch wel tijd voor een fotootje voodat ik het echt geloof hoor... maar je ziet er vast stoer :uit
Kom maar op.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 16:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
Oooooh Dr. Oz had hier iets over te vertellen. Alleen weer vergeten wat ook weer...
Jij hebt makkelijk praten, jij bent kaal "by choice". Dat zou ik ook wel willen. Vind kaal worden vernederend en STOM! Ik begin ook een hekel te krijgen aan mannen met een volle bos haar. Snap niet dat dit mij moet overkomen. IK WIL HAAR!!!!quote:Op zaterdag 5 januari 2008 12:56 schreef TeChNo2 het volgende:
"doen alsof scoort altijd"![]()
(en "jouw omgeving" stalkt je op fok, dat is pas echt erg...)
Dan is het toch opgelost, of bedoel je dat je dat wel zou willen willen oid ?quote:Op dinsdag 8 januari 2008 00:47 schreef capibara het volgende:
[..]
Jij hebt makkelijk praten, jij bent kaal "by choice". Dat zou ik ook wel willen.
Je batterij doet het niet.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:38 schreef TeChNo2 het volgende:
Dan is het toch opgelost, of bedoel je dat je dat wel zou willen willen oid ?
Het gaat natuurlijk om de keuze die je hebt. Als jij morgen denkt: "ik neem weer een volle bos met lang haarquote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:38 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
Dan is het toch opgelost, of bedoel je dat je dat wel zou willen willen oid ?
En zelfs dan is het nog maar te hopen dat die middeltjes aanslaan, want garanties zijn er absoluut niet.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:39 schreef Alicey het volgende:
De dokter heeft gelijk. De enige manier om het een halt toe te roepen is anti-androgenen, maar dat is weer niet zo best voor je vruchtbaarheid.
Waarom ziet het er sneu uit? Als je het gewoon kort houdt en een klassiek kapsel neemt, dan staat een kalend kapsel ook goed.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:41 schreef SHE het volgende:
leuk, dat heeft mijn broertje ook...bloedmooie knul met onverstoorbaar haarverlies. 2 keer kop moeten laten kaalscheren omdat het er anders sneu uit zag.
Is niet vreemd, is heel logisch.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:41 schreef SHE het volgende:
Toch wel vreemd, zoveel jonge mannen ineens met alopetia.
Zoalsquote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:24 schreef floris.exe het volgende:
dubieuze hormoonmanipulerende shit slikken, die kunnen nogal ongewenste effecten teweegbrengen.
Gynecomastia (bijvoorbeeld borstgroei), zoek maar eens op gynecomastia en finasteride... geloof mij, dat wil je echt niet meemakenquote:
Pfff... krijg je ook van bier, tietjesquote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:29 schreef floris.exe het volgende:
Gynecomastia (bijvoorbeeld borstgroei), zoek maar eens op gynecomastia en finasteride... geloof mij, dat wil je echt niet meemaken.
En dan? Dan blijft het er zitten. Je denkt toch niet dat het weer weg gaat vanzelfquote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:33 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Pfff... krijg je ook van bier, tietjes.
In het exotische geval dat dat zou gebeuren, stop je gewoon met de finasteride, simpel.
Hoezo nog meer enge verhalenquote:
Uhuh, volgens wiki hoef je het bij die aandoening pas na een paar jaar te 'verwijderen':quote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:40 schreef floris.exe het volgende:
En dan? Dan blijft het er zitten. Je denkt toch niet dat het weer weg gaat vanzelf?
Tuurlijk, uit onderzoek blijkt dat het niet bij iedereen evenveel effect of überhaupt effect heeft. En bij 2% (meen ik?) kunnen er effecten optreden als een verminderd libido, droge lippen. En die bijverschijnselen verdwijnen weer zodra je stopt met finasteride.quote:Hoezo nog meer enge verhalen? Ik heb natuurlijk ook enige onderzoek verricht naar deze zaken toen ik net ontdekte dat ik kaal zou worden en in paniek raakte. Er is niets engs aan, het zijn gewoon de feiten: het kan positief uitpakken zonder bijverschijnselen, of andersom, of er gebeurt gewoon niets. Het is niet zo dat wanneer je kaal wordt en je gebruikt finasteride, dat je dan gegarandeerd de dans ontspringt
, ook al willen velen dat dan graag geloven natuurlijk.
'k Slik het wel met regelmaat ja (niet trouw iedere dag trouwens), en volgens mij word ik er de laatste jaren iig niet kaler op. Voornaamste punt is eigenlijk dat ik niet weet of dat nou door dat spul komt of nietquote:Of is het zo dat je het zelf gebruikt en dat ik je nu wat onzeker heb gemaakt?
Dat is inderdaad lastig, want je hebt geen vergelijkingsmateriaal: je weet niet hoe het zou zijn geweest, wanneer je nooit finasteride zou hebben geslikt. Maar goed, mooi dat het in ieder geval erg langzaam gaat bij jequote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:52 schreef DennisMoore het volgende:
'k Slik het wel met regelmaat ja (niet trouw iedere dag trouwens), en volgens mij word ik er de laatste jaren iig niet kaler op. Voornaamste punt is eigenlijk dat ik niet weet of dat nou door dat spul komt of niet. Maar als ik naar (groot)vader, oom en neven kijk, dan heb ik ze al verslagen
.
Maar baat het niet, ik geloof ook niet dat het (mij) schaadtquote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:00 schreef floris.exe het volgende:
Dat is inderdaad lastig, want je hebt geen vergelijkingsmateriaal: je weet niet hoe het zou zijn geweest, wanneer je nooit finasteride zou hebben geslikt.
Qua haarlijn/inhammen, zie fotoboek. Nergens kalende plekken ook.quote:Maar goed, mooi dat het in ieder geval erg langzaam gaat bij je. Hoe ver is het bij jou gevorderd als ik vragen mag?
Thanksquote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:18 schreef floris.exe het volgende:
DennisMoore, ik zou inderdaad niet zeggen dat je kalend bent, ziet er goed uit! Ik vind overigens wel dat kaal je goed staat, maar het gaat er om waar je je zelf het beste bij voelt.
Nouja, ik denk eigenlijk dat vrijwel iedere kale(nde) man er beter uitzag mét een volle bos haar. Maar sommige mannen hebben zo'n goeie kop dat kaal/gemillimeterd best heel goed staat, vooral natuurlijk als je ze niet anders kent. En er zijn lui bij wie het echtquote:Ik zelf vind sommige patronen van kaal worden best mooi, afhankelijk van onder andere het resterende haar. Sommigen hebben van nature heel dun en piekerig haar en dan lijkt het niet wanneer je het laat zitten, terwijl er elders kale plekken ontstaan. Maar wanneer je het hebt zoals bijvoorbeeld Jeroen van Inkel (vooral ook dat grijze vind ik erg mooi), dan zou ik daar best mee kunnen leven. Ik zelf zal het in ieder geval nooit helemaal kaal scheren of milimeteren.
Maar een paar % van de finasteride gebruikers heeft last van gyno.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 18:29 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Gynecomastia (bijvoorbeeld borstgroei), zoek maar eens op gynecomastia en finasteride... geloof mij, dat wil je echt niet meemaken.
Lijkt in je fobo anders een flink volle bos! Wel een groot voorhoofdquote:Op dinsdag 15 januari 2008 04:26 schreef ssebass het volgende:
De dichtheid van mijn haardos wordt ook steeds minder. Als het echt erg wordt overweeg ik serieus een of andere laserbehandeling.
Denk dat daar de meningen wel over verschillenquote:Ik heb namelijk altijd halflang haar en kort staat mij gewoon echt niet. Dus...
Ja alleen zijn die foto's al van minimaal 4 jaar geleden. Maargoed het is ook nog niet zo erg maar het wordt wel duidelijk dunner.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:28 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Lijkt in je fobo anders een flink volle bos! Wel een groot voorhoofd.
[..]
Denk dat daar de meningen wel over verschillen.
quote:Op zaterdag 12 januari 2008 01:37 schreef capibara het volgende:
[..]
Het gaat natuurlijk om de keuze die je hebt. Als jij morgen denkt: "ik neem weer een volle bos met lang haar" dan heb je die optie. Iemand die kaal wordt heeft die optie niet, die blijft een 'kale'. En als die kale dat wel vind, levert dat meestal niet echt mooie beelden op
. Of heb jij voorbeelden waar dat wel het geval is?
mssn toch maar aan doe chemische rotzooi, misschien heeft het ook nog leuke bijwerlkingen tijdens het uitgaan
![]()
![]()
Kaal worden vind ik echt STOM. Als ik een bekende gast op tv zie die voor de bijl gaat, doet me dat goed. Dat is eigenlijk helemaal erg, maar het is wel zo.
Hi DennisMoore,quote:Op zaterdag 12 januari 2008 19:05 schreef DennisMoore het volgende:
Qua haarlijn/inhammen, zie fotoboek. Nergens kalende plekken ook.
'k Is alleen wel veel 'dunner' geworden, je kijkt eerder op de huid. En dat merk ik doordat ik bij 'tzelfde tondeuse-standje opzij en in de nek sneller huid zie, en doordat ik geen flinke kuif meer kan boetseren, het moet met wat meer 'beleid'. Maarja, dan vergelijk ik met toen ik 20-25 was ofzo, en da's denk ik geen eerlijke vergelijking.
Als 't zo blijft, ben ik iig dik tevreden, want een hoofd voor een kale kop heb ik helaas niet.
Mij is niks bijwerking-achtigs opgevallen eigenlijk. Alleen pis ik nu groen, maar ach, boeie.quote:Op zondag 3 februari 2008 09:52 schreef capibara het volgende:
Heb je bijwerkingen van die medicijnen en heb je het idee dat je kuif over 5 jaar nog aanwezig zal zijn of is de kans aanwezig dat je dan toch kaal bent?
Ja.quote:Op maandag 4 februari 2008 21:29 schreef Lente_ninja het volgende:
Kale mannen...![]()
![]()
![]()
Is haar echt zo belangrijk voor je?
Haar is erg belangrijk voor me. Ben er inmiddels na zoveel jaar erg aan gehecht. Anderen vinden het volgens mij ook redelijk belangrijk. Er worden niet voor niets zoveel grappen gemaakt over kale mannen (ik beken). Ik denk dat er geen man is die het niet vervelend vind als hij voor de bijl gaat. Zal wel met ijdelheid te maken hebben, maar het voelt toch echt ruk.quote:Op maandag 4 februari 2008 21:29 schreef Lente_ninja het volgende:
Kale mannen...![]()
![]()
![]()
Is haar echt zo belangrijk voor je?
quote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:25 schreef tony_clifton- het volgende:
Net terug van de kapper. Van staart tot onder mijn schouders (best lang dus) naar kort, veel handiger.
Pijnlijk in't begin, wennen enzo, maar best oké denk (hoop) ik.
Ben sinds februari aan de Fina gegaan, maar ik zie nog niet echt resultaat. Zijn er nog andere goedjes die je kunt gebruiken die wel heel effectief zijnquote:Op zondag 18 november 2007 03:36 schreef Soldier2000 het volgende:
1 van de sterkte combi's is
FInasteride + Minoxidil.
Finasteride kun je je laten voorschrijven door de huisarts, minoxidil meestal niet.
Ik heb zelf nog minoxidil te koop, als je hier serieus interesse in hebt moet je me even een pmmetje sturen, en dan laat ik je wel wat lezen wat minoxidil nu eigenlijk is en doet.
Hihiquote:Op zaterdag 17 november 2007 22:34 schreef capibara het volgende:
Ik heb vrijwel al mijn kale(nde) vrienden wel een paar keer goed in de zeik gezet en maak vaak grappen over kalende gasten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./\oo/\
quote:Op dinsdag 22 april 2008 08:05 schreef DennisMoore het volgende:
Volgens mij kun je niet in een paar maanden al resultaat daarvan zien.
Ik welquote:Op dinsdag 27 mei 2008 00:32 schreef capibara het volgende:
Rukker! Niemand heeft iets aan dit soort opmerkingen.
Volgens mij gaat dat niet zo snel met finasteride, google maar.quote:
Da's sinds vandaag 3mmquote:Hoe staat het met jou haardos?
Tsja, je hebt een punt, maar daar heb ik nu weinig aan. Het feit dat ik er grappen over maakte en dat ik er nu zelf mee geconfronteerd wordt, vind ik wel twee aparte ontwikkelingen die op zich weinig met elkaar te maken hebben.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 06:38 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik welIk lach me helemaal suf hiero..
Hoe kun je zo'n dom topic openen, eerst mensen uitlachen enzo, en later als een echte huilie hier komen klagen dat je ook een paar haartjes verliest
![]()
* theKiD is blij met zijn volle bos![]()
Begrijp ik het goed dat je een drempel bent overgegaan? Hardstikke goed! Hoe ben je zover gekomen, ergo hoe ben je tot acceptatie gekomen?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 09:55 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Volgens mij gaat dat niet zo snel met finasteride, google maar.
[..]
Da's sinds vandaag 3mm.
Niks geleerd dusquote:Op woensdag 28 mei 2008 00:24 schreef capibara het volgende:
[..]
Tsja, je hebt een punt, maar daar heb ik nu weinig aan. Het feit dat ik er grappen over maakte en dat ik er nu zelf mee geconfronteerd wordt, vind ik wel twee aparte ontwikkelingen die op zich weinig met elkaar te maken hebben.
Ik zal hier nu wijselijk mijn commentaar achterwege latenquote:Op woensdag 28 mei 2008 00:24 schreef capibara het volgende:
[..]
Tsja, je hebt een punt, maar daar heb ik nu weinig aan. Het feit dat ik er grappen over maakte en dat ik er nu zelf mee geconfronteerd wordt, vind ik wel twee aparte ontwikkelingen die op zich weinig met elkaar te maken hebben.
Resultaat van finasteride is in de meeste gevallen een stabilisering in het haaruitval gedrag.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 00:18 schreef capibara het volgende:
Zie nog steed niet echt resultaat, klotegoedje! Iemand anders goede ervaringen met andere chemicaliën. Er moet nu echt iets gebeuren.
Die is natuurlijk niet kaal, maar heeft heel kort haar.quote:Op donderdag 29 mei 2008 19:12 schreef miracle. het volgende:
Daar is niks aan toe doen, als je tenminste een medicijn wilt slikken die geen complicaties heeft. Ik vrees dat de tondeuze dan toch de enige oplossing is, en een haartransplantie... wat is daar mis mee? Maar kale mannen zijn toch ook sexy, denk maar aan Wentworth miller!
quote:Op woensdag 28 mei 2008 06:17 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik zal hier nu wijselijk mijn commentaar achterwege laten
quote:Op woensdag 28 mei 2008 09:34 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Resultaat van finasteride is in de meeste gevallen een stabilisering in het haaruitval gedrag.
Niet hergroei! Dat komt echt heel weinig voor![]()
Maar goed, voor finasteride resultaat heb je ongeveer een jaar nodig.
god straft meteen of ietsje later.quote:tondeuze erover?!?!?!!? wtf...... Ik heb vrijwel al mijn kale(nde) vrienden wel een paar keer goed in de zeik gezet en maak vaak grappen over kalende gasten . Het kan gvd niet zo zijn dat ik daar ook last van heb. Dat gaat dus echt niet gebeuren . Ik wil echt niet tot die groep 'kale gasten' horen
Hallo Fokkers,quote:Op donderdag 12 juni 2008 23:28 schreef capibara het volgende:
Dan wacht ik nog ff (niet-) rustig af. Slik het gewoon stug door.
[..]
De enige bruikbare tip is:quote:Op zondag 5 juli 2009 02:31 schreef capibara het volgende:
[..]
Hallo Fokkers,
Al even niet meer hier geweest. Fina werkt dus niet, ten minste niet waar ik het voor neem. Het heeft wel negatieve effecten op andere gebieden. Ik heb nu echt snel een goeie tip nodig, er zullen toch inmiddels wel betere middelen zijn die wel werken?
Me kapsel gaat er inmiddels 'aangetast' uitzien en dat zet wellicht verder door. Langer laten groeien kan mssn al niet meer. Als het zo doorgaat bestaat de kans dat ik het kort moet laten knippen (dat trek ik dus echt niet, heb me buddies er vaak om uitgelachen). Me uiterlijk heeft me altijd erg geholpen bij de dames en sollicitaties dus deze situate past dus ook helemaal niet bij me.
Graag goeie en bruikbare tips (alvast thx!),
Dave
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh, bij de weg, dat aantal views van dit topic, hoeveel kalende lurkers zitten hier wel niet
[ Bericht 5% gewijzigd door Pheno op 05-07-2009 09:42:16 ]Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
quote:Op donderdag 29 november 2007 01:02 schreef Sander het volgende:
The stages are:
1. Denial: The initial stage: "It can't be happening."
2. Anger: "Why ME? It's not fair!" (either referring to God, oneself, or anybody perceived, rightly or wrongly, as "responsible")
3. Bargaining: "Just let me live keep a big bush to see my child(ren) graduate."
4. Depression: "I'm so sad, why bother with anything?"
5. Acceptance: "It's going to be OK."
Ga bij een sekte waar men altijd een hoofddeksel moet dragen.quote:Op zondag 5 juli 2009 02:31 schreef capibara het volgende:
Graag goeie en bruikbare tips (alvast thx!),
Wel een DIK VET nadeel, kan me ook net voorstellen dat ik uiteindelijk oois als 'kale' door het leven moet. Zal toch wel een beter goedje dan Finasteride voor zijn? Moet gewoonquote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:55 schreef Ixnay het volgende:
Het enige minpunt aan man zijn: Je kunt kaal worden.
Dat dusquote:Op zaterdag 6 februari 2010 08:23 schreef Pheno het volgende:
Damn, jij hebt issues. En dan bedoel ik niet je haarverlies.
Inderdaad, mijn god zeg wat een loser is TS. Het keihard blijven ontkennen, blijven volhouden dat er toch echt wel een oplossing MOET zijn want dat hij kaal wordt 'bestaat niet'. Alsof hij de eerste vent in de geschiedenis van de haaruitval is die er van baaltquote:Op zaterdag 6 februari 2010 08:23 schreef Pheno het volgende:
Damn, jij hebt issues. En dan bedoel ik niet je haarverlies.
Fotomodel misschien?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:03 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Inderdaad, mijn god zeg wat een loser is TS. Het keihard blijven ontkennen, blijven volhouden dat er toch echt wel een oplossing MOET zijn want dat hij kaal wordt 'bestaat niet'. Alsof hij de eerste vent in de geschiedenis van de haaruitval is die er van baalt![]()
En dan ook nog zeggen dat ie het van zn uiterlijk moet hebbenoh man ik ga kapot hier
![]()
![]()
uuhhh je zegt 2 uur.....quote:Op woensdag 5 mei 2010 04:37 schreef capibara het volgende:
nog een half uur dus! Begin een beetje nuchter te worden en te stressen. 'kaal', lol moet er niet aan denken. Goed dat ik deze bet snachts heb gedaan. niet zoveel freaks online.
Dan heb je dus niet veel te bieden verder.quote:Op woensdag 5 mei 2010 04:13 schreef capibara het volgende:
Moet het juist van mijn uiterlijk hebben
Fase 2. Jij zit nog steeds vet in de denial hè? Om maar even terug te vallen op de fases die ik aanhaaldequote:Op dinsdag 4 december 2007 00:59 schreef capibara het volgende:
[..]
In welke fase zit jij gast!?!
[ afbeelding ]
Ik denk niet dat ze het over je kalende hoofd hadden...Droegen ze leer?quote:Op woensdag 5 mei 2010 04:13 schreef capibara het volgende:
Morgen vrij dus ben een potje wezen stappen. Me coupe is niet echt vooruit gegaan zeg maar.............na het starten van deze topic. Kreeg net een" geef het op gast, je bent een van ons" naar mijn hoofd gesmeten door twee kale maten.
ROFL! nee, maar wel een erg goeie gozert! ;-)quote:Op woensdag 5 mei 2010 11:43 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze het over je kalende hoofd hadden...Droegen ze leer?
Door de gel, surequote:Op woensdag 5 mei 2010 15:11 schreef ThumbUp het volgende:
Ik heb voornamelijk als ik douche en ga met m'n handen door mijn haar, dat er veel haren loskomen. Dit komt wss door gel, soms zit daar zoveel rotzooi in
Dat kan best lijkt mij, dat die gel de hele dag alles aan elkaar laat plakken en als je dan gaat douchen, de gel eruit gaat en die losse haren eruit vallen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |