Meer druk zetten.quote:Op zondag 11 november 2007 13:44 schreef AirRaid het volgende:
4-3 van Aris gewonnen in de Uefa cup 1e rond ARis kwam amper door mijn defensie maar wist door 3 afstandschoten (wedrom) telkens terug te komen, gelukkig kon Broerse met een weergaloze vrije trap nog de overwinning binnenhalen.
grote probleem is dus dat er teveel tegengoals vallen uit afstandschoten, iemand een idee wat ik hieraan kan doen?
waarom laat je in godsnaam je MR zelden op doel knallen?quote:Op zondag 11 november 2007 15:10 schreef Zinton het volgende:
Het derde seizoen met Arsenal gaat niet echt zoals het hoort....In de CL gaat het wel redelijk maar verder laat het te wensen over....ik ben blijkbaar niet goed genoeg als manager want na mijn 1e seizoen heb ik niks meer gewonnen, geen grote prijzen.
Ben nu wat meer aan et proberen met de individuele instellingen... Weet iemand waar je goed op moet letten bij de volgende aspecten?
[ afbeelding ]
Voorzetten en afstandschoten lijkt me duidelijk maar de andere zijn wat lastiger...BVD!!
als je die gewoon in het midden heb staan schieten ze sowieso niet vaak, + er vliegt er zo nu en dan wel 1 inquote:Op zondag 11 november 2007 15:19 schreef Zinton het volgende:
Omdat dit Hleb is of Walcott en die hebben 12 en 11 voor afstandschoten.....
Zet m eens op engels en post het bericht nog eens.quote:Op zondag 11 november 2007 15:51 schreef Zinton het volgende:
Gaat et echt rampzalig, win ik in de CL met 0-6 uit bij CSKA Moskou
Ook niet echt waar denk ik..
[ afbeelding ]
Hoe kan je nou niet tevreden zijn met een 0-6 overwinning??![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |