Er zit ook een foutje in de vorige topics links, fix je hem ff?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:09 schreef Yashaaaaa het volgende:
Mijn laatste post van het vorige topic:
[..]
Tnxquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:26 schreef Yashaaaaa het volgende:
Gefixt
Ik ga maar even online heroes unmasked kijken.. Dan zal die toch wel binnen zijn
SPOILER: Zie novel 053Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als de aflevering eenmaal is uitgezonden lijkt het me logischer dat je er hier gewoon over kunt praten en iemand die hem nog niet gezien heeft maar even uit het topic moet blijven.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:55 schreef Yashaaaaa het volgende:
Moet ik het anders ff in spoilers zetten? Wat zijn de regels wat dat betreft eigenlijk? Wanneer mag er open over de aflevering gepraat worden?
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:42 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik vond hem ook leuk.. ^^Daboedaboeda.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of zoiets.![]()
"Atb is lief, groetjes Peri."
Sluit ik me bij aan, het kabbelt maar een beetje voort.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:01 schreef Merkie het volgende:
Beetje saai, Claire die haar teen afknipt was het hoogtepunt van de aflevering.
Ook die 'twist' zag gelukkig niemand aankomen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 15:44 schreef SiGNe het volgende:
Goede aflevering weer, alleen lullig voor hiro, wordt ie toch een beetje verliefd op het meisje, gaat die engelsman er straks mee vandoor..
ghehe Alejandroooooooooooo is echt van het kaliber WALTTTT en JOSHHHH bij lost en 24quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:26 schreef TC03 het volgende:
Die teen die een meter de lucht invliegt...
Voor de rest weer een saaie clichématige aflevering. Al die sub-storylines maken het er niet bepaald boeiender op.Ik bedoel, nu moet Peter ineens iPods gaan zoeken ofzo... Echt, waar slaat het op. Om nog maar niet te beginnen over Hiro met z'n sprookjesverhaal in historisch Japan. En natuurlijk die Mexicanen. "ALEJANDROOOOOOOO!"
Waarom staat die irritante gozert trouwens bij Claire naar binnen te kijken? Kom op zeg, dit vind ik onrealistischer dan een teen die weer aangroeit.
't Is echt alles behalve interessant.
Peter had idd gewoon dat kistje kunnen pakkenquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:26 schreef TC03 het volgende:
Die teen die een meter de lucht invliegt...
Voor de rest weer een saaie clichématige aflevering. Al die sub-storylines maken het er niet bepaald boeiender op.Ik bedoel, nu moet Peter ineens iPods gaan zoeken ofzo... Echt, waar slaat het op. Om nog maar niet te beginnen over Hiro met z'n sprookjesverhaal in historisch Japan. En natuurlijk die Mexicanen. "ALEJANDROOOOOOOO!"
Waarom staat die irritante gozert trouwens bij Claire naar binnen te kijken? Kom op zeg, dit vind ik onrealistischer dan een teen die weer aangroeit.
't Is echt alles behalve interessant.
Want als je kan vliegen is het doodnormaal om bij Claire naar binnen te kijken?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:32 schreef koffiekoekje het volgende:
En die "gozert" kan vliegen dus dat is niet zo gek
Heb het idee dat ze naar de "draak" toe werkenquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:30 schreef alwaysthebest het volgende:
Er is nog geen overkoepelende verhaallijn en er wordt nog nergens naar toe gewerkt, dat mis ik nog een beetje. Maar ik neem aan dat dat komende afleveringen langzaamaan weer komt.
Zou jij dat niet doen danquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:35 schreef Addict89 het volgende:
[..]
Want als je kan vliegen is het doodnormaal om bij Claire naar binnen te kijken?![]()
Die elektrische storing, met knipperende lampen, gebeurde ook toen in seizoen 1 Sylar iemand probeerde te vermoorden en Parkman en die FBI agente daarna achter hem aanrenden. Toen was Sylar, nadat die door Parkman was neergeschoten, ineens verdwenen. Het zou dus best Sylar kunnen zijn. Of de vader van Sylar (want tot nu toe heeft ieder die een gave heeft een ouder gehad die ook een gave bezat volgens mij).quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 17:12 schreef Coiler het volgende:
Nee, dat was micah. Hij had de lampen gehacked.
Welke aflevering was dat? Dat kan ik me niet herinneren namelijk.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 17:25 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Die elektrische storing, met knipperende lampen, gebeurde ook toen in seizoen 1 Sylar iemand probeerde te vermoorden en Parkman en die FBI agente daarna achter hem aanrenden. Toen was Sylar, nadat die door Parkman was neergeschoten, ineens verdwenen. Het zou dus best Sylar kunnen zijn. Of de vader van Sylar (want tot nu toe heeft ieder die een gave heeft een ouder gehad die ook een gave bezat volgens mij).
Eensch! Bij TO BE CONTINUED had ze gewoon omhoog moeten kijken, dat zou het nog spannender maken.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 17:36 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
De eerste keer was wel freaky.. Nu stond hij naar binnen te kijken omdat hij eigenlijk dat boek kwam brengen..
Maar je ziet dat hondje omhoog kijken en springen kdenk dan van Claire biatch kijk ook es omhoog..
dat is ze toch ookquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:55 schreef Coiler het volgende:
Ik lachte me echt kapot, toen Hiro lachend met z'n vingertje zwaaide naar die samurai's.
Verder vrij creepy hoe Angela tegen Matt schreeuwde, "get out of my head!". Net een heks man.
Seven Minutes to Midnight (s1e8).quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 17:32 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Welke aflevering was dat? Dat kan ik me niet herinneren namelijk.
Kan ook nog zijn dat ze willen dat je dat denktquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:57 schreef RandomReader het volgende:
En trouwens ook jammer dat we nog steeds niet weten wie Kaito nou vermoordde, waarschijnlijk dezelfde die Angela mishandelde in het politiebureau.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Ligt het aan mij of werkt die spoilertag niet helemaal goed?
Ik kan geen tekst selecteren en ik zie ook geen icoontje voor de tag (zoals ik eerst wel zag)
Heb er ook last van, in meerdere topics ook. Bugje denk ik.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 18:39 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Edit: Ligt het aan mij of werkt die spoilertag niet helemaal goed?
Ik kan geen tekst selecteren en ik zie ook geen icoontje voor de tag (zoals ik eerst wel zag)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 18:51 schreef Bullet-tooth het volgende:Peter heeft op het moment geen flauw idee, waar hij isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.hij weet net zijn naam
![]()
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 18:51 schreef Bullet-tooth het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een Tic-tac zou verfrissend werken, maar een wekker is best nog taai.
Want iedereen krijgt een ketting van The Haitian als hij z'n geheugen wistquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:13 schreef Breuls het volgende:
Ik vond de hint van Joe & Aron (BTE, zie mijn post hierboven) wel interessant: Peter heeft amnesia EN the Haitians ketting om. Connect the dots...
Het toont aan dat ze contact hebben gehad. Althans, dat toont het niet aan, maar het wordt wel waarschijnlijker als je die twee feiten met elkaar verbindt.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:39 schreef Merkie het volgende:
[..]
Want iedereen krijgt een ketting van The Haitian als hij z'n geheugen wist.
vind ik ook ! weer een hele week wachtenquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:08 schreef planethugo het volgende:
aflevering vond ik iig al een stuk beter dan de eerste.
Dat is het dusquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:10 schreef Breuls het volgende:
Als je van een serie eerst een seizoen in 1 rap kijkt en 'm daarna braaf week voor week gaat volgen valt het automatisch tegen. Dat heb ik bij een aantal andere series ook gehad namelijk.
Heb ik ook, en ik heb seizoen 1 wel gewoon wekelijks gekeken.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:00 schreef Trafasi het volgende:
hmm, weet niet zo goed wat ik er van vind...
Het komt heel erg langzaam op gang.. beetje sloom.
Toen ie af was had ik zoiets van "nu al", omdat er zo weinig was gebeurt...
Kan ook zijn dat dit altijd al zo is geweest, maarjah, heb s1 in 4 dagen gekeken, dus dan valt dat niet op.. net 1 grote film![]()
Schaar - Teen - Wederopbouw: teen plus nagel zonder nagellak & 'GET OUT OF MY HEAD'...= brrrrrrrr-momentenquote:
Zal er nu ook een Clair uit die teen zijn gegroeidquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:33 schreef janimie het volgende:
[..]
Schaar - Teen - Wederopbouw: teen plus nagel zonder nagellak & 'GET OUT OF MY HEAD'...= brrrrrrrr-momenten![]()
Mr. Muggles was erg stout deze afleveringquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 22:02 schreef SiGNe het volgende:
Mr. Muggles die ook terugverlangde naar z'n vorige leven![]()
Iddquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:35 schreef Electro-Worm het volgende:
Dat get out of my head moment vond ik creepy![]()
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 21:04 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Zal er nu ook een Clair uit die teen zijn gegroeid![]()
Hij is gewoon niet te zien... gebeurt gewoon in die 4 maanden... dat Sylar Claude heeft gekilled enzo...quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 23:31 schreef Breuls het volgende:
Christopher Eccleston doet niet mee, dus dat lijkt me niet.
Ongedaan maken.. ik denk dat alleen mensen die in Maya's ogen kijken terwijl ze kwaad is dood gaanquote:Op woensdag 3 oktober 2007 00:35 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik vind dus Maya's verhaal ook heel mooi. Als ze huilt (of zelfs als ze een beetje droevig is) gaan de mensen om haar heen dood. En Alejandro's kracht is blijkbaar iemand's ziekte ofzo overnemen en het laten verdwijnen ofzo. Echt bizar!
Zoietsquote:Op woensdag 3 oktober 2007 00:50 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik denk zelf dat hij ziektes of iets dergelijks weghaalt van mensen en het in zichzelf laat verdwijnen.
net als die dude van the green milequote:Op woensdag 3 oktober 2007 00:50 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik denk zelf dat hij ziektes of iets dergelijks weghaalt van mensen en het in zichzelf laat verdwijnen.
Je hebt gelijk!quote:
Dat snap ik ook niet. Alhoewel D.L. wel aanwezig was bij de Kirby Plaza (gewond).quote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:38 schreef Ogala het volgende:
Bedacht me net dat Peter helemaal niet de kracht heeft om door dingen heen te phasen hij heeft D.L. nooit ontmoet. Wel de kracht van Niki Sanders.
We zijn ook 4 maanden verder na de explosie... in die 4 maanden kan van alles gebeurd zijnquote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:38 schreef Ogala het volgende:
Bedacht me net dat Peter helemaal niet de kracht heeft om door dingen heen te phasen hij heeft D.L. nooit ontmoet. Wel de kracht van Niki Sanders.
Aflevering acht heet 'Four months ago', dus die bevat een terugblik die wellicht een hoop uit zal leggen.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:33 schreef Ruzbeh het volgende:
- Wat is er gebeurtd in de afgelopen vier maanden?
Hij heeft DL wel ontmoet, alleen niet face to face. Ik weet niet in hoeverre er echt contact moet zijn om de krachten over te nemen, maar DL lag op de grond bij Molly en Micah in de laatste aflevering. Nikki, DL, Molly, Micah en Mohinder komen met Parkman het gebouw uitzetten. Nikki helpt Peter en hij 'kopieert' hier haar gave, maar het zou best kunnen dat hij ook de krachten van DL heeft overgenomen. Alleen volgens die theorie zou Peter ook de gaves van Micah en Molly over hebben genomen..quote:Op woensdag 3 oktober 2007 02:39 schreef Treveo het volgende:
[..]
We zijn ook 4 maanden verder na de explosie... in die 4 maanden kan van alles gebeurd zijn
Ja misschien dat Peter gewoon binnenkort de biertap in Ierland gaat hacken en gratis bier gaat drinken ROFLEINZ!!!11quote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:48 schreef Miksel het volgende:
[..]
Hij heeft DL wel ontmoet, alleen niet face to face. Ik weet niet in hoeverre er echt contact moet zijn om de krachten over te nemen, maar DL lag op de grond bij Molly en Micah in de laatste aflevering. Nikki, DL, Molly, Micah en Mohinder komen met Parkman het gebouw uitzetten. Nikki helpt Peter en hij 'kopieert' hier haar gave, maar het zou best kunnen dat hij ook de krachten van DL heeft overgenomen. Alleen volgens die theorie zou Peter ook de gaves van Micah en Molly over hebben genomen..
Antwoord staat in de novelsquote:Op woensdag 3 oktober 2007 00:50 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik denk zelf dat hij ziektes of iets dergelijks weghaalt van mensen en het in zichzelf laat verdwijnen.
Denk dat Molly achtervolgd wordt door de "LOA" = een draak, waar het heroes sybool van is afgeleidquote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Maar ik wil dus antwoorden i.p.v. alleen maar meer vragen!
- Wie heeft Kaito Nakamura vermoord (en wil Angela Petrelli vermoorden) ?
- WTF is er met Peter gebeurt, en belangerijker, waarom?
- Wat is er gebeurt in de afgelopen vier maanden?
- Wie is degene die Molly achtervolgd in haar dromen?
- Is Claire nou een robot of alien!?!?
Ik heb zo mijn vermoeden!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Maar ik wil dus antwoorden i.p.v. alleen maar meer vragen!
- Wie heeft Kaito Nakamura vermoord (en wil Angela Petrelli vermoorden) ?
nu je het zegt jaquote:Op woensdag 3 oktober 2007 12:02 schreef RayMania het volgende:
Ik dacht dat Sylar weer te zien was?.
Ik moest lachen om die laatstequote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Maar ik wil dus antwoorden i.p.v. alleen maar meer vragen!
- Wie heeft Kaito Nakamura vermoord (en wil Angela Petrelli vermoorden) ?
- WTF is er met Peter gebeurt, en belangerijker, waarom?
- Wat is er gebeurt in de afgelopen vier maanden?
- Wie is degene die Molly achtervolgd in haar dromen?
- Is Claire nou een robot of alien!?!?
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:05 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!
GREEN MILE DUDE RIPOFF!!!!11!11eins
Kijk eens, we zijn nu 4 maanden verder gegaan en niemand weet precies wat er in die 4 maanden is gebeurd... wie weet zat Peter toen met DL een biertje te drinken en nam zo zijn gave over?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:48 schreef Miksel het volgende:
[..]
Hij heeft DL wel ontmoet, alleen niet face to face. Ik weet niet in hoeverre er echt contact moet zijn om de krachten over te nemen, maar DL lag op de grond bij Molly en Micah in de laatste aflevering. Nikki, DL, Molly, Micah en Mohinder komen met Parkman het gebouw uitzetten. Nikki helpt Peter en hij 'kopieert' hier haar gave, maar het zou best kunnen dat hij ook de krachten van DL heeft overgenomen. Alleen volgens die theorie zou Peter ook de gaves van Micah en Molly over hebben genomen..
Nice !quote:Op woensdag 3 oktober 2007 14:37 schreef Treveo het volgende:
Hoe vinden jullie van mijn nieuwe avatar?
Precies wat ik dachtquote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:16 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Ik ben benieuwd of we nog leuke beelden van Caitlin te zien krijgen
De verhaallijn met Mohinder is het meest interessant tot nu toe. Ik vind op zich de situatie met Alejandro en Maya wel grappig, de 1 maakt alles dood en de ander kan helen. Voorlopig vind ik Peter's 'nix meer weten' een beetje clichématig. Nu moet hij een flauw kutklusje doen terwijl hij zelf met gemak dat Ierse menneke die doos afhandig kan maken.
Ghe, het wordt wel steeds erger. Ach het was gewoon een reactie op het feit dat ze elkaar wel hebben 'ontmoet' maar dan niet face to face. Neemt niet weg dat ik mij nog steeds afvraag hoe Peter nou precies de gaves overneemt. Contact (lichamelijk), ze moeten het trucje voordoen en hij neemt het over, het oppikken van aura van een hero (I know, gaat wel weer heel ver)..?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 13:55 schreef Treveo het volgende:
[..]
Kijk eens, we zijn nu 4 maanden verder gegaan en niemand weet precies wat er in die 4 maanden is gebeurd... wie weet zat Peter toen met DL een biertje te drinken en nam zo zijn gave over?
Misschien herinneer je je nog hoe hij de gave van Ted overnam? Er was geen sprake van lichamelijke contact en Ted gebruikte zijn gave toen ook niet... het ging gewoon automatischquote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:27 schreef Miksel het volgende:
[..]
Ghe, het wordt wel steeds erger. Ach het was gewoon een reactie op het feit dat ze elkaar wel hebben 'ontmoet' maar dan niet face to face. Neemt niet weg dat ik mij nog steeds afvraag hoe Peter nou precies de gaves overneemt. Contact (lichamelijk), ze moeten het trucje voordoen en hij neemt het over, het oppikken van aura van een hero (I know, gaat wel weer heel ver)..?
Ah ja, das waar ook. Dus dan was mijn 1e post nog niet eens zo heel gekquote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:29 schreef Treveo het volgende:
[..]
Misschien herinneer je je nog hoe hij de gave van Ted overnam? Er was geen sprake van lichamelijke contact en Ted gebruikte zijn gave toen ook niet... het ging gewoon automatisch
Peter gebruikt gewoon WiFiquote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:29 schreef Treveo het volgende:
[..]
Misschien herinneer je je nog hoe hij de gave van Ted overnam? Er was geen sprake van lichamelijke contact en Ted gebruikte zijn gave toen ook niet... het ging gewoon automatisch
Ik ben eerder benieuwd naar wanneer Peter en Sylar elkaar weer ontmoetenquote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:52 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Toch kan Peter dan ook wat zijn vader en moeder kunnen. Die gaves heb je alleen nog niet gezien. Ik benieuwd wanneer Peter Maya en Alejandro tegenkomt.
Alien uiteraard 8)quote:Op woensdag 3 oktober 2007 13:38 schreef boem-dikkie het volgende:
Zijn jullie robots of aliens?
Lizard...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 01:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Maar ik wil dus antwoorden i.p.v. alleen maar meer vragen!
- Is Claire nou een robot of alien!?!?
Gaan we nog zienquote:Op woensdag 3 oktober 2007 17:55 schreef Jivis het volgende:
Het was wel aardig, maar ik krijg het idee dat dit seizoen toch een stuk minder goed hebben uitgewerkt dan het voorgaande. Snap echt niet waar ze heen willen met al die vage verhaallijnen.
Maar goed, THE HAITIAN is back.
Ik kreeg maar 2quote:Op woensdag 3 oktober 2007 18:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Waarom kreeg ik niet zoveel complimenten als Treveo
Die van hem is super coolquote:Op woensdag 3 oktober 2007 18:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Waarom kreeg ik niet zoveel complimenten als Treveo
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:56 schreef Lonewolf2003 het volgende:
De aflevering begon een beetje matigtjes. Maar werd later wel wat beter.
Mijn hypothese voor wat gaat gebeuren de komende afleveringen:
Er loopt dus iemand rond die alle oud leden van Linderman, Kaito, Angela, vader Petrelli en Charles Devaux groep wi vermoorden. Waarschijnlijk iemand van "the Company." Kaito zei vorige aflevering dat er nog negen te gaan waren. Matt gaat via zijn politiewerk opzoek naar de dader, (misschien mhv Nathan en misschien zelf Angela Petrelli, die nu inziet hoeveel gevaar ze loopt) Bennet en the Haitan gaan op zoek naar de schilderijn, waarin Isaak de moorden op de overige acht heeft geschilderd. (Er zijn negen mensen en acht schilderijen) Terwijl Mohinder van binnenuit ze probeert te bemachtigen.
Hopelijk keer Hiro snel terug uit 12e eeuws Japan. Want dat verhaal vind ik maar niks. Het is erg voorspelbaar, Hiro gaat alle heldendaden van Kenzei uitvoeren (of iig hem helpen) met hun gaven, terwijl die rare Engelsman alle eer opstrijkt. (Sowieso dat hele gebeuren van een Engelsman als samurai vind ik maar een absurde plottwist, dat (voorlopig) nergens opslaat. Konden ze geen goede Japanse acteurs krijgen) Ondertussen wordt Hiro verliefd op de prinses. Ze komt achter hun geheim op een moment. En de prinses wordt dan ook verliefd op hem. Dat worden tranen met tuiten bij het afscheid als Hiro eindelijk weer terugkeert naar het heden.
Ondertussen hebben we nog wat subplotjes over die nieuwe Maya's en hun krachten, over Claire en die nieuwe vriend van haar en loopt Peter met geheugenverlies rond in Ierland.
Wie zegt dat het aan de inspiratie ligt? Heroes is geen serie over superhelden en hun krachten, maar over mensen met gaven. Daarbij zoeken/bedenken ze, aldus Tim Kring, gaven/eigenschappen die bij een persoon of bij de achtergrond van een persoon passen, of die een mooi verhaal kunnen ondersteunen.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:40 schreef Jovatov het volgende:
Vind het wel jammer dat ze dus niet telkens nieuwe gaves bedenken maar ook weer hergebruiken (vliegen/cellular generation). maargoed, op een gegeven moment raakt de inspiratie natuurlijk ook een beetje op.
Ik ben met je eensquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:14 schreef Breuls het volgende:
[..]
Wie zegt dat het aan de inspiratie ligt? Heroes is geen serie over superhelden en hun krachten, maar over mensen met gaven. Daarbij zoeken/bedenken ze, aldus Tim Kring, gaven/eigenschappen die bij een persoon of bij de achtergrond van een persoon passen, of die een mooi verhaal kunnen ondersteunen.
Als dat betekent dat je gaven hergebruikt: fine by me. Maakt het alleen maar 'realistischer'.
Hij zal teruggaan als die Kensei werkelijk een hero is geworden... en dan gaat ie weer iets doen om zijn vader te redden denk ikquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:25 schreef Rianne84 het volgende:
Leuke aflevering
Vraag me af of Hiro nu voor altijd in die tijd moet blijven
Waarom niet? Ik vind hem uitstekend...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:52 schreef carpediem23 het volgende:
Vond de opbouw van de 2e aflevering niet zo goed, vandaar dat het misschien een beetje tegen viel denk ik.
Die redenatie snap ik niet. Het feit of iemand ene gave heeft of niet is toch niet de reden dat ze vermoord worden? (was bij Sylar wel). Aangezien papa Hiro toch ook geen gaven had.... (of wel?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:51 schreef Mar0988 het volgende:
BTW, wie weet welk gave Ma Petrelli heeft?.... Want zij is ook genomineerd om vermoord te worden....
Vond het gewoon een vrouwlijke avaquote:
Sjah, waarschijnelijk hebben ze wel powers...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 23:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Die redenatie snap ik niet. Het feit of iemand ene gave heeft of niet is toch niet de reden dat ze vermoord worden? (was bij Sylar wel). Aangezien papa Hiro toch ook geen gaven had.... (of wel?)
Dat kwam nogal duidelijk naar voren, ja.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 23:58 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Lijkt mij dat ook dat die vorige generatie helden ook gaves hadden.
Ahja, goed puntquote:Op woensdag 3 oktober 2007 23:45 schreef Trafasi het volgende:
[..]
Vond het gewoon een vrouwlijke ava![]()
Mensen denken steeds dat ik een man ben...![]()
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:45 schreef athlonkmf het volgende:
die "criminelen" irriteerden me echt erg. Moeten die rollen nou altijd zo idioot geschreven worden?
Duh... we gaan ipods pikken.
Hee. een geketende, halfnaakte dude ipv ipods!
DUDE!! Waar zijn mijn ipods! Waarom heb je ze weggehaald en zit je halfnaakt, vastgeketend op ons te wachten?
Jij weet vast en zeker waar ze zijn!
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:45 schreef athlonkmf het volgende:
die "criminelen" irriteerden me echt erg. Moeten die rollen nou altijd zo idioot geschreven worden?
Duh... we gaan ipods pikken.
Hee. een geketende, halfnaakte dude ipv ipods!
DUDE!! Waar zijn mijn ipods! Waarom heb je ze weggehaald en zit je halfnaakt, vastgeketend op ons te wachten?
Jij weet vast en zeker waar ze zijn!
Extreem slecht iddquote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:45 schreef athlonkmf het volgende:
die "criminelen" irriteerden me echt erg. Moeten die rollen nou altijd zo idioot geschreven worden?
Duh... we gaan ipods pikken.
Hee. een geketende, halfnaakte dude ipv ipods!
DUDE!! Waar zijn mijn ipods! Waarom heb je ze weggehaald en zit je halfnaakt, vastgeketend op ons te wachten?
Jij weet vast en zeker waar ze zijn!
Ik ook, het is gelukkig niet zo erg als Lostquote:Op woensdag 3 oktober 2007 23:54 schreef Happel het volgende:
Dat gespeculeer allemaal.
Het is een serie. Een serie heeft een verhaal. Dat verhaal zal met het verstrijken van de afleveringen verder uitgewerkt worden. We komen dus vanzelf wel te weten wie de '9' zijn, wat ze kunnen en wat hun deel binnen dit verhaal is.
Ik geniet er i.i.g. van.
Ik vind het wel meevallen...quote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:53 schreef Merkie het volgende:
[..]
Extreem slecht idd. En dan ook nog eens met slecht acteerwerk waar Heroes zich (helaas) mee kenmerkt.
Ik vind dat de mensen in HEROES goed acteren maar dat Ierse mobster shit is inderdaad niet zo best.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:53 schreef Merkie het volgende:
[..]
Extreem slecht idd. En dan ook nog eens met slecht acteerwerk waar Heroes zich (helaas) mee kenmerkt.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:45 schreef athlonkmf het volgende:
die "criminelen" irriteerden me echt erg. Moeten die rollen nou altijd zo idioot geschreven worden?
Duh... we gaan ipods pikken.
Hee. een geketende, halfnaakte dude ipv ipods!
DUDE!! Waar zijn mijn ipods! Waarom heb je ze weggehaald en zit je halfnaakt, vastgeketend op ons te wachten?
Jij weet vast en zeker waar ze zijn!
Het zijn Ierenquote:Op donderdag 4 oktober 2007 07:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]He he! Zo dacht ik er inderdaad ook over. Who the fuck denkt nog aan ipods als er een (geile) halfnaakte vent in je containertje vastgeketend zit
Die dan ook nog eens, naar het schijnt, een blast uit z'n handen produceert (al hadden die criminelen blijkbaar niet door dat hij dat deed).
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 00:45 schreef athlonkmf het volgende:
die "criminelen" irriteerden me echt erg. Moeten die rollen nou altijd zo idioot geschreven worden?
Duh... we gaan ipods pikken.
Hee. een geketende, halfnaakte dude ipv ipods!
DUDE!! Waar zijn mijn ipods! Waarom heb je ze weggehaald en zit je halfnaakt, vastgeketend op ons te wachten?
Jij weet vast en zeker waar ze zijn!
Ze konden niks tegen Peter... dus ik denk het niet, héquote:Op donderdag 4 oktober 2007 08:53 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Ik hoop nog dat die Ierse 'criminelen' ook gaven hebben ofzo. Dat maakt het nog enigzins interessant.
Ze kunnen sowieso niets tegen Peter omdat hij alles van ze kan overnemen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 08:57 schreef Treveo het volgende:
[..]
Ze konden niks tegen Peter... dus ik denk het niet, hé
Peter > all <3quote:Op donderdag 4 oktober 2007 09:35 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Ze kunnen sowieso niets tegen Peter omdat hij alles van ze kan overnemen.![]()
Ik dacht dat je niets moest hebben van al dat gespeculeer? Straks wordt het hier net zo erg als bij Lostquote:Op donderdag 4 oktober 2007 10:29 schreef Treveo het volgende:
Ik heb een zelf gevormde theorie over Heroes (alweer):
"They" hebben een Hero die de gave heeft om klonen te maken. Dus hij heeft een kloon gemaakt van Haïtiaan en Peter. Dus die 2 zijn in hun macht... Haïtiaan haalt de hoofd van echte Peter compleet leeg en wordt geinfecteerd met virus. Peter wordt in de container vastgehouden. De kloon van Peter heeft de vader van Hiro gekilled (regeneration) en wilde Angela vermoorden (invisibility + EMP)
Wat vind je dat hij hier moeten bespreken dan?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 10:46 schreef Symer het volgende:
[..]
Straks wordt het hier net zo erg als bij LostIk zie het al voor me: allemaal posts met inhoud
Louter posts over hoe leuk Claire danwel Peter er deze aflevering uitzag en natuurlijk posts van iedereen over wanneer ze de download aanzetten, wanneer ze van plan zijn te gaan kijken en wanneer ze daadwerkelijk gaan kijken en ten slotte een "het was leuk"-post.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 12:03 schreef Treveo het volgende:
[..]
Wat vind je dat hij hier moeten bespreken dan?
Hij = wij*quote:Op donderdag 4 oktober 2007 12:14 schreef Symer het volgende:
[..]
Louter posts over hoe leuk Claire danwel Peter er deze aflevering uitzag en natuurlijk posts van iedereen over wanneer ze de download aanzetten, wanneer ze van plan zijn te gaan kijken en wanneer ze daadwerkelijk gaan kijken en ten slotte een "het was leuk"-post.
Haha, maar Nathan was een wilde jongen vroeger! Ik gok op kind van Nathan, zeker als Claire verliefd op hem wordt, aangezien ze wel vaker valt op haar familiequote:Op donderdag 4 oktober 2007 11:32 schreef dRobje het volgende:
die ene dude die kan vliegen, zou dat dan niet ook een 'verdwaald' kind van nathan kunnen zijn? omdat ie ook kan vliegen......
hmn nee dan krijg je meer van die gtst-verhalen (iedereen familie van iedereen) en heroes heeft toch wel heel wat meer inhoud
!!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 10:29 schreef Treveo het volgende:
Ik heb een zelf gevormde theorie over Heroes (alweer):
"They" hebben een Hero die de gave heeft om klonen te maken. Dus hij heeft een kloon gemaakt van Haïtiaan en Peter. Dus die 2 zijn in hun macht... Haïtiaan haalt de hoofd van echte Peter compleet leeg en wordt geinfecteerd met virus. Peter wordt in de container vastgehouden. De kloon van Peter heeft de vader van Hiro gekilled (regeneration) en wilde Angela vermoorden (invisibility + EMP)
9/11 hebben de hero's ook gedaan hoorde ik!! SAMEN MET BUSH!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 10:29 schreef Treveo het volgende:
Ik heb een zelf gevormde theorie over Heroes (alweer):
"They" hebben een Hero die de gave heeft om klonen te maken. Dus hij heeft een kloon gemaakt van Haïtiaan en Peter. Dus die 2 zijn in hun macht... Haïtiaan haalt de hoofd van echte Peter compleet leeg en wordt geinfecteerd met virus. Peter wordt in de container vastgehouden. De kloon van Peter heeft de vader van Hiro gekilled (regeneration) en wilde Angela vermoorden (invisibility + EMP)
De gave die iemand heeft hoeft niet perse dezelfde gave te zijn als die van de ouder. Nathan kan vliegen, Claire is self-healing en haar echte moeder kan vuur uit haar vingers halen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 11:32 schreef dRobje het volgende:
die ene dude die kan vliegen, zou dat dan niet ook een 'verdwaald' kind van nathan kunnen zijn? omdat ie ook kan vliegen......
hmn nee dan krijg je meer van die gtst-verhalen (iedereen familie van iedereen) en heroes heeft toch wel heel wat meer inhoud
misschien dat zijn zus de "gave" heeft om een soort zwarte dood te verspreiden die ze alleen in controle kan houden als ze niet zwak of niet onder controle is en dat haar broer de mogelijkheid heeft om ziektes van anderen te absorberen (zoals in de green mile).quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:44 schreef EvilMarc het volgende:
Even een vraagje, wat denken jullie dat die gave van die Alegandro(?) precies is? (of misschien gewoon weten)
![]()
Jep... dat lijkt mij ook. Iedere keer als ze te ver van elkaar gescheiden worden vallen er doden. Toen bij die truck en nu bij de buis. Wat ik alleen vreemd vind is dat bij de laatste keer die vrouw weer tot leven kwam. Bij de truck bleven ze dood.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:14 schreef Neoktheone het volgende:
Ik denk dat Alejandro een soort twee-eenheid vormt met zijn tweelingzus. Hij kan dus niet healen, maar kan alleen alles van zijn zus ongedaan maken. Zijn zus kan haar krachten niet onder controle houden als hij er niet is. Ze moeten dus altijd bij elkaar blijven voor de veiligheid van anderen.
Toen was het maybe al te laat...quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:41 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Jep... dat lijkt mij ook. Iedere keer als ze te ver van elkaar gescheiden worden vallen er doden. Toen bij die truck en nu bij de buis. Wat ik alleen vreemd vind is dat bij de laatste keer die vrouw weer tot leven kwam. Bij de truck bleven ze dood.
Toen Alejandro Maya bij de truck vond had ze zichzelf al 'gehealed', want haar ogen hadden geen zwarte tranen meer.
Alejandro was er vroeg bij.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:41 schreef Foreverblue het volgende:
Wat ik alleen vreemd vind is dat bij de laatste keer die vrouw weer tot leven kwam. Bij de truck bleven ze dood.
The have a "yin yang" thingy going onquote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:14 schreef Neoktheone het volgende:
Ik denk dat Alejandro een soort twee-eenheid vormt met zijn tweelingzus. Hij kan dus niet healen, maar kan alleen alles van zijn zus ongedaan maken. Zijn zus kan haar krachten niet onder controle houden als hij er niet is. Ze moeten dus altijd bij elkaar blijven voor de veiligheid van anderen.
Ja precies, daar dacht ik ook aan. Zij is zwart, ziekte. Hij is wit, genezing. En samen zijn ze in balans. En misschien kunnen ze samen wel god weet wat! (beetje zoals Northstar en Aurora in X-Men, die tweeling was ook veel sterker)quote:Op donderdag 4 oktober 2007 17:09 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
The have a "yin yang" thingy going on
Claire schreef je naamquote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:42 schreef Charles.Darwin het volgende:
mja wel logisch, tweelingen in het Heroes universum, daar doe je zoiets mee.
Maar echt nuttige krachten zijn het niet, ben benieuwd wat ze er verder mee gaan doen.
Ik leef met je meequote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:22 schreef Ruzbeh het volgende:
Nog 5 dagen.
O ja!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:48 schreef LasTeR het volgende:
Ik denk dat wanneer Maya niet bij Alejandro kan zijn en een ieder die haar ervan probeert te weerhouden lekker dood gaat.![]()
Hadden jullie dat nog niet door dan?quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:50 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O ja!Want die mensen van de vrachtwagen hielden haar weg van haar broer en BAM. EN die vrouw die hen hielp die vond ook dat ze door moest rennen en niet moest wachten op haar brower en BAM. Daar zit wat in!
Neuh, ik zat bij Yin & Yangquote:
Ik dus wel hé.quote:
Ze hadden natuurlijk niet verwacht dat de dokter hem zou laten gaan. Wat ie wel gedaan heeft, met opzet.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 09:40 schreef Gremen het volgende:
- De company zocht die haitiaan, omdat ze denken dat hij hen heeft verraden en toen ook noah heeft neergeschoten en er met claire vandoor is gegaan. Nu vinden ze hem en hij is zelfs ziek en zonder krachten... en wat doen ze, ze sturen de dokter zodat hij nu weer gewoon rond loopt. Is dat niet een beetje vreemd van de company?
Hiro heeft ando op het laatste moment weer naar zijn cubicle geteleporteerd en is toen alleen terug naar New York gegaan om Sylar af te maken.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 09:40 schreef Gremen het volgende:
Gister ook de tweede aflevering gezien
twee dingetjes:
- Kenden parkman en ando elkaar niet uit de laaste aflevering van seizoen één?
Iddquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 10:52 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Het was de bedoeling volgens mij dat hij hem eerst mee zou nemen en dan pas beter maken..
En hij heeft niet zijn geheugen gewist aangezien hij hem naar Noah gestuurd heeft.. En hij daarover met Noah aan de telefoon gezeten heeft.. Van dat het plan was gelukt blabla
Hmz, ik DENK dat Mohinder het naspeelde...quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:54 schreef Ruzbeh het volgende:
Volgens mij heeft de Haitian wel gewoon de geheugen van Suresh gewist. Want je ziet duidelijk hoe het beeld veranderd en dat Bob opeens voor z'n neus staat en dan kijkt Suresh zo van "Huh?".
Ik denk dat het is om ons een verkeerde beeld te geven over wat er is gebeurdquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:16 schreef Ruzbeh het volgende:
Als Mohinder het naspeelde dan zou je ook niet dat beeld krijgen dat Bob plotseling voor z'n neus staat.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:36 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik kijk net aflevering 2 opnieuw en je hebt gelijk.
Zoiets kan het ook, iig iets in die richtingquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 14:11 schreef Charles.Darwin het volgende:
Lijkt me dat Mohinder zijn geheugen gewoon heeft laten legen, om lekker overtuigend over te komen. Eerst stuurt hij Hatian naar Benett, vervolgens laat hij zijn geheugen wissen, speelt de vermoorde onschuld tov Bob het Goudmannetje, en belt daarna Benett om te vragen wat er nu precies aan de hand is, waardoor hij weer helemaal op de hoogste is.
Voordelen: Haitian back in play. Handig om in je team te hebben.
Nadelen: een flinke hoofdpijn
Die andere is een spoiler voor NL kijkersquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:14 schreef Yashaaaaa het volgende:
Als ik eerlijk mag zijn Treveo.. vond ik die ander veel stoerderLekker herkenbaar ook.. Als ik hier roze en blauw zag dan was jij het
Deze is ook tof maar die ander was toffer
De Haitian heeft Suresh's geheugen dus niet gewist omdat hij zelf zegt in de telefoongesprek met Bennet dat hij binnenkort de Haitian weer ontmoet (dat zegt hij dus niet letterlijk).quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 14:11 schreef Charles.Darwin het volgende:
Lijkt me dat Mohinder zijn geheugen gewoon heeft laten legen, om lekker overtuigend over te komen. Eerst stuurt hij Hatian naar Benett, vervolgens laat hij zijn geheugen wissen, speelt de vermoorde onschuld tov Bob het Goudmannetje, en belt daarna Benett om te vragen wat er nu precies aan de hand is, waardoor hij weer helemaal op de hoogste is.
Voordelen: Haitian back in play. Handig om in je team te hebben.
Nadelen: een flinke hoofdpijn
Ahjaquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 15:00 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
De Haitian heeft Suresh's geheugen dus niet gewist omdat hij zelf zegt in de telefoongesprek met Bennet dat hij binnenkort de Haitian weer ontmoet (dat zegt hij dus niet letterlijk).
Dat zou kunnen, Mohinder "woont" nu met Parkman en Molly samen. Ik denk niet dat Parkman weet waar Mohinder mee bezig is... of wel?quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 15:43 schreef LasTeR het volgende:
Ik denk dat zijn geheugen is gewist voor het geval dat The Company ook mannetjes hebben die gedachten kunnen lezen? Of praat ik nu maar wat?
Denk het wel. Parkman wil toch ook de company pakken, ze hebben nog steeds iets in hem geinjecteerd. Hij beschermt ook molly tegen hen. En Mohinder belt regelmatig met noah, dus zal er ook wel eens over nadenken en dat hoort Parkman danquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 16:33 schreef Treveo het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, Mohinder "woont" nu met Parkman en Molly samen. Ik denk niet dat Parkman weet waar Mohinder mee bezig is... of wel?
De negert heeft iig gezorgd voor een zwart gat bij Mohinder. Het laatste stukje van hun samenzijn is hij kwijt.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 15:43 schreef LasTeR het volgende:
Ik denk dat zijn geheugen is gewist voor het geval dat The Company ook mannetjes hebben die gedachten kunnen lezen? Of praat ik nu maar wat?
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 12:45 schreef SweetyPie het volgende:
Ando en Matt zullen aanwezig zijn op Collectormania 26-28 okt en the Haitian en Eden op de LondonExpo.
Why the crap worden dit soort dingen altijd georganiseerd in Engeland... Grrrr
Wtf, twee tientjes maar?quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 12:59 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Engeland ben je ook zo als je wil.. ik ken mensen die weleens een last minute naar Engeland nemen en dan zijn ze twee tientjes kwijt ofzo XD.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 12:59 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
EvilMarc: je avatarawhie. Leuk gedaan ^^.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 12:45 schreef SweetyPie het volgende:
Ando en Matt zullen aanwezig zijn op Collectormania 26-28 okt en the Haitian en Eden op de LondonExpo.
Why the crap worden dit soort dingen altijd georganiseerd in Engeland... Grrrr
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 20:23 schreef Treveo het volgende:
[..]
Wat gaan ze zeggen in NL Heroes #6?
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 21:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Jivis' icoon is inmiddels geblokkeerd.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 11:48 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
De negert heeft iig gezorgd voor een zwart gat bij Mohinder. Het laatste stukje van hun samenzijn is hij kwijt.
Daar heb je wel een puntquote:Op zondag 7 oktober 2007 11:33 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Sowieso als die vanuit dit plaatje kunnen zien dat het de teen van Claire is zijn het wel echte freaks..
En echte freaks wachten niet op rtl 5 maar downloaden het hele seizoen en zijn bij
Dat is niet relevant, want de ins en outs van het betere downloaden is iets wat we niet op FOK! bespreken.quote:Op zondag 7 oktober 2007 17:49 schreef Electro-Worm het volgende:
Hoelaat zal hij online staan op eztv?
quote:Op zondag 7 oktober 2007 17:51 schreef Breuls het volgende:
http://entertainment.time(...)o/article2576583.ece
Verwijderde scene uit wat ik denk dat wel de Pilot zal zijn geweest. Geen idee of deze ergens in de afgelopen 26 topics al eens is gepost, maar bij deze.
quote:Op zondag 7 oktober 2007 17:51 schreef Breuls het volgende:
http://entertainment.time(...)o/article2576583.ece
Verwijderde scene uit wat ik denk dat wel de Pilot zal zijn geweest. Geen idee of deze ergens in de afgelopen 26 topics al eens is gepost, maar bij deze.
quote:Op zondag 7 oktober 2007 18:25 schreef LasTeR het volgende:
What the hell? Dat is toch de scéne van dat meisje en die ouders die aan de trappenkast geplakt zijn? Wilden ze eerst dan een andere klote arabische shit dinges character ofzo?
quote:Op zondag 7 oktober 2007 18:25 schreef LasTeR het volgende:
[..]
What the hell? Dat is toch de scéne van dat meisje en die ouders die aan de trappenkast geplakt zijn? Wilden ze eerst dan een andere character ofzo?
Nee. Dit is een scene daarvoor, als ik me niet vergis. Of het hetzelfde huis is, is mij niet helemaal duidelijk (er zijn wel dezelfde mensen, qua collega's, maar de scene toont niets van Molly's ouders). In His Own Image (de pilot) duurt oorspronkelijk 72 (of 73) minuten, en is flink ingekort voor de tv-uitzending. Matt Parkman is daardoor pas geintroduceerd in Don't Look Back (ep2). Het is ook niet moeilijk te bedenken dat deze scene niet in de TV-versie zat: de introductie in de scene met Molly is bijna hetzelfde en voldoet prima.quote:Op zondag 7 oktober 2007 18:25 schreef LasTeR het volgende:
[..]
What the hell? Dat is toch de scéne van dat meisje en die ouders die aan de trappenkast geplakt zijn? Wilden ze eerst dan een andere character ofzo?
De brunette zit ook in de scene met Molly, als ik het me goed herinner.quote:Op zondag 7 oktober 2007 19:06 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Niet alleen Molly is daarin niet te zien maar die blonde vrouw waar Matt mee samenwerkte in s01 is hier een brunette? Vind Molly toch leuker.
quote:Op zondag 7 oktober 2007 17:51 schreef Breuls het volgende:
http://entertainment.time(...)o/article2576583.ece
Verwijderde scene uit wat ik denk dat wel de Pilot zal zijn geweest. Geen idee of deze ergens in de afgelopen 26 topics al eens is gepost, maar bij deze.
quote:Op zondag 7 oktober 2007 20:05 schreef Breuls het volgende:
De brunette zit ook in de scene met Molly, als ik het me goed herinner.
Jep. Da's Stacy Haiduk.quote:Op zondag 7 oktober 2007 20:29 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Klopt. Die werkt samen met de blonde collega van Matt.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 21:33 schreef Ruzbeh het volgende:
Jivis' icoon is inmiddels geblokkeerd.
quote:Op zondag 7 oktober 2007 22:03 schreef ikJur het volgende:
ik ben ff vergeten hoe het einde nou was van seizoen 1. Hoe ging sylar dood enzo?
quote:Op zondag 7 oktober 2007 22:06 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Hij ging niet doodHiro stak heel flauw dat zwaard in hem.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
quote:Op zondag 7 oktober 2007 22:12 schreef Ruzbeh het volgende:
Hij ging wel dood, je zag dat z'n ogen wit werden ofzo.We zitten in USASPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ehm... dat die groep van mama Petrelli en papa Nakimura wordt uitgemoord lijkt mij best een belangrijke overkoepelende verhaallijn hoor. Om nog maar te zwijgen van het virus en van Sauron.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:30 schreef alwaysthebest het volgende:
Er is nog geen overkoepelende verhaallijn en er wordt nog nergens naar toe gewerkt, dat mis ik nog een beetje. Maar ik neem aan dat dat komende afleveringen langzaamaan weer komt.
Klinkt goed... en je 300 ava is back!quote:Op zondag 7 oktober 2007 22:37 schreef Zhenar het volgende:
Ik denk trouwens dat West best wel de moordenaar kan zijn. Ik vertrouw hem sowieso niet en die agent zei nog iets over "Unless it's someone that can fly". We moeten geloven dat het iemand is die al ouder is (zoals de rest van die groep), maar wie weet heeft West wel meerdere powers (net als Sylar en Peter), waaronder eeuwige jeugd oid.
Ik dacht dat Sylar nog leefde? Hij is toch nog in die put gekropen ofzoquote:Op zondag 7 oktober 2007 22:31 schreef Maisnon het volgende:
en besidesMensen die zien dat hij dood gaat hebben dus die aflevering gekeken, en het einde dus ook gezien
dus dan is alles over Sylars lot een dikke spoiler.
[USA] Heroes #27quote:Op maandag 8 oktober 2007 00:01 schreef EvilMarc het volgende:
Oja.. wie gaat het volgende topic openen ?Ik niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |