abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53876384
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 23:48 schreef Trancelocator het volgende:
Hopelijk gaat Oranje eindelijk een keer keihard op z'n bek. Kijken hoe Marco zich dan eruit gaat lullen.
Want jij bent een Belg of zo?
  vrijdag 12 oktober 2007 @ 00:13:52 #152
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_53876763
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 23:58 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Want jij bent een Belg of zo?
Nee.

Oranje haalt het EK toch wel. Beter krijgen ze nu te maken met wat tegenslag dan dat het op het EK pas gebeurt. Daar steek je ook wat van op.
pi_53879013
Die "Grapjes" op de persconferentie worden echt te erg gewoon, wat vreselijk sneu.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  vrijdag 12 oktober 2007 @ 08:27:59 #154
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53879229
quote:
Op vrijdag 12 oktober 2007 07:52 schreef DIGGER het volgende:
Die "Grapjes" op de persconferentie worden echt te erg gewoon, wat vreselijk sneu.
Wat waren de grapjes ditmaal dan?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53892521
quote:
donderdag 11 oktober 2007

Van Basten: Ik denk anders dan Cruijff

Door CHRIS VAN NIJNATTEN

NOORDWIJK - Op de valreep heeft het Nederlands elftal 121 interlands aan ervaring moeten inleveren in de aanloop naar de interland van morgen tegen Roemenië.

Edwin van der Sar heeft te veel last van een voetblessure en moet daarom zowel Roemenië uit als Slovenië thuis laten schieten. Daarmee krijgt zijn baas, sir Alex Ferguson, achteraf gelijk. Die zei vorige week dat zijn doelman tot 20 oktober uitgeschakeld zou zijn. De keeper trok die conclusie in twijfel, naar nu blijkt niet terecht. ,,Het kan echt niet,’’ lichtte de aanvoerder van Oranje gistermiddag toe. ,,Het is een rare blessure. De pijn zit in het gebied van mijn grote teen naar het middelste deel van mijn voet.


Er is niks gebroken, maar het is zeer pijnlijk en moet toch met rust genezen. Ik had gehoopt dat het sneller zou herstellen dan ze bij Manchester United hadden verwacht. Niet dus.’’ Het spijt Van der Sar dat hij niet bij de mogelijk beslissende interlands aanwezig kan zijn. ,,Ik baal ervan. Aan de andere kant is het dan toch ergens goed voor geweest dat ik wel eens een vriendschappelijke interland heb laten schieten. De bondscoach heeft al kunnen spelen met mijn vervangers. Ik zal bij het televisiekijken zenuwachtiger zijn dan wanneer ik speel, maar ik heb wél alle vertrouwen in mijn vervanger. Maarten Stekelenburg bewijst bij Ajax dat hij goed in vorm is.’’

Met Van der Sar is de vierde basisspeler absent in Roemenië, waar de koploper van groep G overigens tien geblesseerden heeft. Vanwege schorsingen ontbreken morgen in Oranje eveneens Mario Melchiot, Wesley Sneijder en Robin van Persie.


In Tirana pakte Oranje vier gele kaarten. Met name die van Van Persie en van Sneijder doen zich voelen in de basis van Oranje. Op de vraag of hij het risico daarop had kunnen beperken in Albanië, door eerdere wissels bijvoorbeeld, antwoordde Van Basten ontkennend. ,,Gele kaarten zijn ‘part of the deal’, daar kun je niet te veel rekening mee houden. Ik heb vertrouwen in de jongens die nu beschikbaar zijn.
We bereiden ons voor op een moeilijke tegenstander, werken aan onszelf en proberen ons iedere wedstrijd te verbeteren. Tegen Roemenië is het goed gegaan in het verleden, al met al genoeg om vertrouwen uit te putten.’’


De bondscoach nam gistermiddag in Noordwijk afstand van uitlatingen van Johan Cruijff over Ruud van Nistelrooy. De voormalige vedette, die wordt gezien als belangrijkste souffleur van Van Basten, had zich bij de NOS laatdunkend uitgelaten over de spits. Hij noemde hem weliswaar een goalgetter, maar een matige voetballer die alleen met zijn rechterbeen kan voetballen.
,,Johan is niet mijn coach,’’ reageerde Van Basten, ,,Hij is adviseur van de KNVB voor zover dat nog het geval is. Ik vind Ruud gewoon een heel goede speler. Sinds hij terug is bij ons, speelt hij goed in het Nederlands elftal. Ook bij zijn club, trouwens. Ik vind dat hij wél goed kan voetballen en denk daar dus anders over dan Cruijff.’’

Bron: AD


[ Bericht 0% gewijzigd door Tennessee op 13-10-2007 00:21:50 ]
pi_53905431
quote:
Imago van Oranje op het spel

vrijdag 12 oktober 2007




Laatste training van Oranje voor het duel tegen de Roemenen. FOTO PIM RAS

Het Nederlands elftal vecht vanavond in havenstad Constanta niet alleen om een belangrijke stap naar het EK te kunnen zetten. Van de wedstrijd tegen de Roemenen wordt binnen de KNVB tevens gehoopt dat die een andere sfeer rond het Nederlands elftal brengt.

Of op zijn minst een aanzet daartoe. Want ondanks een qua resultaat uitstekende campagne in kwalificatiegroep G heerst er veel chagrijn rond Oranje.

Zoiets is niet geheel nieuw. Geen bondscoach plaatste zich zó vlekkeloos als Thijs Libregts voor het WK van 1990 in Italië. Toch moest hij wijken, onder meer vanwege kritiek van de spelers Ruud Gullit en Marco van Basten.

Zijn opvolger Leo Beenhakker kreeg bakken met kritiek over zich heen, toen Oranje niet presteerde op dat WK.

Dick Advocaat is nooit heel erg populair geweest, maar werd tijdens het EK van 2004 aan de schandpaal genageld.

Frank Rijkaard kon weinig goed doen in de voorbereiding op het EK van 2000 en Louis van Gaal werd weggehoond toen hij zich niet wist te kwalificeren voor het WK van 2002.

Guus Hiddink kreeg terecht veel bijval na het WK van 1998, maar ondervond twee jaar daarvoor zowel binnen de spelersgroep als bij het publiek veel kritiek, toen het EK in Engeland mede door onderlinge ruzies mislukte.

Met andere woorden: een olifantenhuid is aan te bevelen voor wie bondscoach wil worden.

Marco van Basten krijgt in toenemende mate met weerstand te maken onder het publiek en binnen een deel van de media. Van de eerste categorie hoeft hij geen weet te hebben als hij de vele internetfora ongelezen laat. Van de andere neemt hij wel kennis.

Toen hij op 12 september in Tirana in de studio aankwam onmiddellijk na de wedstrijd tegen Albanië was hij in Hilversum al live afgeserveerd door de analytici. Daar wist hij al van nog vóór hem één vraag gesteld was voor de camera. Hij gaat er koel mee om, maar het raakt hem onmiskenbaar.

De KNVB is er alles aan gelegen om het EK, mits dat bereikt wordt, niet wéér in zo’n pandemonium te laten eindigen als onder Advocaat in Portugal. Niet alleen uit mededogen met de Kop van Jut die de bondscoach meestal is, maar ook omdat het imago van het elftal op het spel staat.

Onder Van Gaal en Advocaat daalde de populariteit van de ploeg tot het nulpunt en dat kan veel geld kosten. Ook daarom heeft ‘spindoctor’ Kees Jansma zichzelf in stelling gebracht tussen de uitwedstrijden tegen Albanië (vorige maand) en Roemenië (vanavond).

In diverse gesprekken heeft hij met objectief meetbare argumenten de ontwikkeling van het Nederlands elftal onder Van Basten onder de aandacht gebracht. Hij bepleitte het om de feiten zwaarder te laten wegen dan meningen rond de nationale ploeg.

Maar dáár kom je niet mee weg als het over Oranje gaat. Dat team is van iedereen en dus bemoeit iedereen zich ermee. Bovendien staat het eenieder vrij te vinden wat hij of zij wil.

Daarnaast is het voor velen ook een vorm van amusement; nazeuren over voetbalwedstrijden, helemaal als dat aangejaagd wordt op de televisie, direct na een wedstrijd.

Het staat wél vast dat het rond Oranje inmiddels gaat om trivialiteiten omdat er op de resultaten weinig tot niets aangemerkt kan worden en de verloren zonen Van Nistelrooy en Seedorf zijn teruggekeerd.
Waarom Tim de Cler niet en Wilfred Bouma wel?

Waarom Van Bommel niet en De Zeeuw wel?

Het zijn regionaal toegespitste gevoeligheden.

Ook de discussie rond linksbenige spelers voorin op rechts en omgekeerd is in feite een onbelangrijke. De voorzetten vanaf de buitenkant worden in het internationale topvoetbal vaker verstuurd door opkomende backs dan door flankspitsen. Die laatsten zijn actiever in het kaatsen, passen en schieten op doel dan dat ze ouderwets hun man passeren en vanaf de achterlijn de bal voor geven.

En wie geniet er niet van een indraaiende vrije trap vanaf rechts? Die wordt toch echt met links getrapt.

Serieuzer zijn de discussies over spelsystemen en de wijze waarop de bondscoach aanvankelijk voorbij ging aan spelers als Van Nistelrooy en Seedorf.

Ook valt er niemand wat te verwijten wanneer Van Basten aangesproken wordt op de aantrekkelijkheid van het geboden spel.

Die discussie voedde hij zelf door zich ten doel te stellen aanvallend, attractief en dominant te voetballen.

Het was een lovenswaardig streven, maar hij zette er zichzelf op termijn wel klem mee. Zo goed zijn de beste spelers van Nederland nu ook weer niet, dat ze als collectief elke tegenstander dominant van de mat af tikken.

Daarin heeft de bondscoach zich aanvankelijk behoorlijk vergist.


Bron: AD


[ Bericht 0% gewijzigd door Tennessee op 13-10-2007 13:01:36 ]
pi_53905603
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 12:55 schreef Tennessee het volgende:

[..]
Op zich heel leuk hoor, zo'n dialoog tussen "de echte pers" en de internetfora, maar waar we voor uit moeten kijken is kettingreacties en kip-ei discussies. Wie is er begonnen met de overdreven kritiek? Was de kritiek ooit wél terecht of afgemeten? Wie is er nu begonnen met het nuanceren? Wie is er verantwoordelijk? Wat kunnen we er aan doen? Wat moeten we er aan doen? Gaan we nu elkaar lopen quoten? Of zullen we Kees Jansma de schuld geven? Echte pers?


Ow ja, en volgende keer óók graag netjes een bronvermelding! Maar tóch bedankt!
pi_53905848
De Volkskrant heeft alleen toeristische informatie;
quote:
Constanta trots op Hagi, op één man na

Reportage Van onze verslaggever Willem Vissers


CONSTANTA - Constanta is trots op zijn beroemde zoon Gheorghe Hagi. Vandaag speelt het Nederlands elftal het EK-kwalificatieduel tegen Roemenië in de stad aan de Zwarte Zee.
Stadion Farul heette een tijdje geleden Stadion Gheorghe Hagi, naar de beste Roemeense voetballer aller tijden. Maar de naam van Hagi is weer verwijderd van de gevel. Dat is een kwestie van politiek.

Constanta, de stad aan de Zwarte Zee waar het Nederlands elftal vandaag Roemenië ontmoet in de EK-kwalificatiereeks, is trots op Hagi. Hij is een zoon van de streek, de legendarische, nu 42-jarige linksbenige middenvelder. In zijn hoogtijdagen mocht hij zich de Maradona van de Karpaten noemen. Zijn linkerbeen was een toverstaf...

Bron: Volkskrant
Net als het NRC
quote:
Nederlands elftal in het Roemeense imperium van Hagi
...De Maradona van de Karpaten, zoals Hagi’s bijnaam luidde, bestiert de leiding van de luxueuze accommodatie niet zelf maar laat dat over aan zijn vrouw. Hagi, tegenwoordig coach, begon zijn voetballoopbaan bij Farul Constanta. Hij maakte furore als speler van Steaua Boekarest, Real Madrid, Brescia, Barcelona en Galatasaray. „In Roemenië is zijn bijnaam ook wel The King”, vertelt Ogararu. „Wat Cruijff betekende voor Nederland was Hagi voor mijn land. Ik weet nog goed dat mijn ouders mij op hem wezen...

En de Telegraaf houdt zich vooral bezig met de positie van Seedorf;
quote:
vr 12 okt 2007, 19:01
Seedorf stevent af op basisplaats
CONSTANTA - Voor het eerst sinds zijn rentree in de selectie van het Nederlands elftal stevent Clarence Seedorf af op een basisplaats in een kwalificatiewedstrijd van Oranje. Seedorf krijgt zaterdagavond in het duel tegen Roemenië waarschijnlijk een plaats rechts op het middenveld...
quote:
za 13 okt 2007, 09:20
Oranje met Seedorf op weg naar EK 2008
CONSTANTA - Het Nederlands elftal kan zaterdagavond een grote stap zetten op weg naar het Europees kampioenschap van 2008 in Zwitserland en Oostenrijk. Als Oranje de kwalificatiewedstrijd tegen Roemenië wint - vanaf 20.15 uur in het Roemeense Constanta - neemt het met nog drie duels te spelen alleen de leiding in groep G.

Het ziet er naar uit dat bondscoach Marco van Basten zaterdag begint met een opstelling waarin plaats is voor Clarence Seedorf. Het zou sinds zijn rentree de eerste basisplek zijn in een kwalificatiewedstrijd. Van Basten lijkt voor hem een plaats rechts op het middenveld in petto te hebben. Ryan Babel is de meest waarschijnlijke linksbuiten, waardoor Arjen Robben als wisselspeler start...
Trouw lijkt te zijn vergeten dat we voetballen vandaag en Parool heeft een algemeen stukje dat tenminste wél over de wedstrijd gaat...
quote:
Salonremise uitgesloten


FRANS VAN DEN NIEUWENHOF


CONSTANTA - De term 'salonremise' viel afgelopen week verschillende keren, maar bondscoach Marco van Basten gruwt van dat begrip. En zijn collega Victor Piturca al helemaal.

Roemenië kan zich vanavond in het kwalificatieduel met Nederland geen puntenverlies permitteren en Oranje legt met elk ander gelijkspel dan 0-0, laat staan een overwinning, een stevig fundament onder plaatsing voor het Europees kampioenschap in 2008.

Voor Roemenië is het 'de wedstrijd van de eeuw', van deze eeuw wel te verstaan. Sinds het EK van 2000 plaatste het land zich nooit meer voor een groot toernooi. Als het thuisland vanavond punten verspeelt, komt een ticket voor volgende zomer serieus in gevaar, aangezien volgende maand Bulgarije-Roemenië nog wordt gespeeld.

Wint Nederland, dan is plaatsing bijna zeker. Het team van Van Basten, waarin Clarence Seedorf vanavond waarschijnlijk zijn zo gewenste basisplaats zal hebben, heeft dan nog drie punten nodig om zich bij de beste twee in groep G te voegen.

Die drie punten kan het elftal woensdag in Eindhoven tegen Slovenië binnenhalen. In dat geval komt Oranje op 26 punten. Roemenië kan dat aantal evenaren, maar struikelt dan op basis van de onderlinge resultaten tegen Nederland. Als Roemenië meer dan 26 punten haalt, is Bulgarije de klos.

Oranje is ook zeer gebaat bij een 1-1 gelijkspel of een remise die hoger uitvalt. Ook dan geldt dat Roemenië op basis van de onderlinge wedstrijden de onderliggende partij zal zijn bij een gelijk aantal punten.

Nederland moet dan na Slovenië ook Luxemburg (op 17 november in Rotterdam) verslaan. Een nederlaag hoeft voor Oranje geen drama te betekenen, omdat het eventueel ook nog de uitwedstrijd tegen Wit-Rusland (21 november) voor de boeg heeft. Roemenië op zijn beurt heeft waarschijnlijk niks aan een gelijkspel. Als men niet wint, heeft de ploeg van Piturca sowieso minstens een punt nodig in de wedstrijd tegen Bulgarije van volgende maand.

Het rekenwerk dat ook Van Basten wellicht zal verrichten, onderstreept het enorme belang van het duel. Oranje kan in de kleine, sombere havenstad Constanta een grote stap zetten, al lijken de omstandigheden aan de Zwarte Zee niet gunstig. Het veld oogt wat hobbelig, zo bleek gisteravond tijdens de laatste training, en op de onoverdekte tribunes van het Farulstadion wordt een orkaan van verbaal geweld verwacht.

Van Basten maalt er niet om. ''Er kunnen vijftienduizend mensen in het stadion. Het lijkt mij dat een vol stadion in Boekarest met zestigduizend man meer lawaai maakt.''

De bondscoach liet weten een afwachtend Roemenië te verwachten. ''Tijdens onze eerste wedstrijd speelden ze een beetje vanuit de counter, al zetten ze soms wel goed druk op onze defensie. Het is een heel lastige ploeg om te bestrijden, zeker omdat zij niet willen verliezen.'' Dat laatste klopt echter half: Roemenië móet op de winst spelen.


Als het AD niet de Haagsche Courant had geannexeerd zou ik er bijna een abonnement op nemen... Maar ja, principes he...






[ Bericht 3% gewijzigd door Tennessee op 13-10-2007 13:42:18 ]
pi_53912694
oeps, verkeerde topic, sorry
pi_53913449
Zo de gouden pik van Marco is eindelijk uitgewerkt?
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53913875

van basten

nederlands elftal

nederlands voetbal
Narf!
pi_53913914
Het was weer eens tenenkrommend zo slecht
pi_53913929
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 21:12 schreef harrypiel het volgende:

Het was weer eens tenenkrommend zo slecht
Dat viel heel erg mee....
Maar na de 1-0 zie je gelijk weer dat Marco geen echte maatregelen neemt
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53913937
Konden ze nu niet één maken van AL DIE KANSEN die ze gehad hebben...
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_53913954
Van Basten: Het lag aan het veld, het lag aan het weer, het lag aan de scheidsrechter, het lag aan alles behalve mij.
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 21:15:23 #166
161288 Malibu-06
FEYENOORD ROTTERDAM
pi_53913969
Mooi! Het gezaag aan de stoelpoten van v. Basten kan beginnen!
pi_53914002
Een Marco in het nauw doet helemaal niets.
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53914147
Idioot idd dat Babel alsnog mocht invallen
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53914426
Kwalificatie Euro2008;
02 September 2006 Luxemburg - Nederland 0 - 1
06 September 2006 Nederland - Wit-Rusland 3 - 0
07 Oktober 2006 Bulgarije - Nederland 1 - 1
11 Oktober 2006 Nederland - Albanië 2 - 1
24 Maart 2007 Nederland - Roemenië 0 - 0
28 Maart 2007 Slovenië - Nederland 0 - 1
08 September 2007 Nederland - Bulgarije 2 - 0
12 September 2007 Albanië - Nederland 0 - 1
13 Oktober 2007 Roemenië - Nederland 1-0

Totaal 9 gespeeld, 6 gewonnen, 2 gelijk, 1 verloren, 11 goals vóór, 3 tegen.

Tegen Bulgarije en Roemenië: 1 gewonnen,2 gelijk,1 verloren.Winstpercentage van 25 procent tegen de ''toppers'' uit de poule.
To all the MUTTS fans out there, can you say "CHOKE?" You are done, finished, gone. Personally as a Yankees fan, I'm very happy that your MUTTS lost. Yankees rule NY and don't you forget it. Good bye and good riddens.
pi_53914558
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 21:15 schreef Malibu-06 het volgende:
Mooi! Het gezaag aan de stoelpoten van v. Basten kan beginnen!
Handig, dat zal echt helpen om vol vertrouwen naar het EK te werken en daar te schitteren al dat constante wantrouwen.
Jack does it in real time...
pi_53914790
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 21:46 schreef DeeBee het volgende:

[..]

Handig, dat zal echt helpen om vol vertrouwen naar het EK te werken en daar te schitteren al dat constante wantrouwen.
ach rot toch op
de vorige keer (WK) heeft meneer van Basten al ene kans gehad en er NIETS van gebakken
hij verdient het om weggetrapt te worden
Narf!
pi_53915061
Mensen die blij zijn met deze nederlaag
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 22:46:32 #173
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_53915680
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 22:16 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Mensen die blij zijn met deze nederlaag
Ja, misschien dat MvB straks sneller dan verwacht bij Ajax terecht komt.
pi_53915996
Raad de quote:
quote:
'Het was een moeilijke wedstrijd met wind, regen en een zwaar veld.'
Wie gaat er door voor de wasmachine? SMS ontsla <spatie> antwoord naar 4646.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_53916033
Maar even serieus. Het is gewoon schrijnend dat Nederland niet om kan gaan met een beetje druk van de tegenstander. Laat twee mensen de verdedigers afjagen en het hele elftal bakt er he-le-maal niks meer van. Dat kán toch niet?
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_53916107
van basten
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
pi_53916234
even op naar de 300, dan kan "moet ontslagen worden" weer achter de TT
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53920316
bassie pak je tassie maar
bassie pak je tassie maar
lalalalalaaaa
  zondag 14 oktober 2007 @ 05:15:06 #179
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53920590
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 23:07 schreef Flashwin het volgende:
van basten
De grote trainer wijlen Raymond Goethals zei ooit : "De beste voetballers zijn slechte trainers. Ze hebben nooit moeten nadenken over het spelletje om meer te bereiken" , hij had overschot van gelijk. Hemzelf, Happel, de Capello's, Lippi's , Mourinho's, ... sommigen waren goeie voetballers, maar in de categorie van de hele grote trainers zit er eigenlijk géén enkele hele grote voetballer. (en nee, Cruyff heeft veel te weinig gewonnen om een grote trainer te zijn)
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53920750
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 21:13 schreef Longmen het volgende:

[..]

Dat viel heel erg mee....
Maar na de 1-0 zie je gelijk weer dat Marco geen echte maatregelen neemt
De 2de helft was op zich wel heel slecht. Eerste was wel aardig, maar kansen gecreërd werden d'r ook niet. Bij Jong Oranje bijvoorbeeld wordt die bal in ieder geval nog regelmatig de 16 in geslingerd vanaf de zijkanten, hier is het gewoon breien en breien totdat je de bal kwijtraakt.
pi_53921011
Ik moet eerlijk bekennen dat die nederlaag van gisteren me eigenlijk helemaal geen kont doet, sinds Van Basten merk ik gewoon dat Oranje me niet meer raakt, hoe erg ik dat ook vind. Misschien dat die pipo nu eindelijk eens wakker wordt en een ander systeem gaat proberen, al is de kans groter dat ik door 10 negers geneukt wordt
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zondag 14 oktober 2007 @ 09:45:11 #182
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_53921101
Ach ... de cijfertjes zijn nog prima!

En dat is volgens sommigen een reden om Bassie niet te mogen bekritiseren.

De nederlaag tegen Roemenië is allerminst verrassend. Verander de topictitel maar in "het EK is verderweg".
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_53921436
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 05:15 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

De grote trainer wijlen Raymond Goethals zei ooit : "De beste voetballers zijn slechte trainers. Ze hebben nooit moeten nadenken over het spelletje om meer te bereiken" , hij had overschot van gelijk. Hemzelf, Happel, de Capello's, Lippi's , Mourinho's, ... sommigen waren goeie voetballers, maar in de categorie van de hele grote trainers zit er eigenlijk géén enkele hele grote voetballer. (en nee, Cruyff heeft veel te weinig gewonnen om een grote trainer te zijn)
Cruijff heeft te weinig gewonnen. Wat is dat voor flauwekulargument zeg? Twee keer een UEFA Cup, een Champions League, vier keer op rij Spaans landskampioen en nog een rits aan supercups en bekers. Mourinho, die jij wel een hele grote trainer noemt, heeft dat geen eens.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
  zondag 14 oktober 2007 @ 14:52:21 #184
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53925144
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 10:44 schreef RayMania het volgende:

[..]

Cruijff heeft te weinig gewonnen. Wat is dat voor flauwekulargument zeg? Twee keer een UEFA Cup, een Champions League, vier keer op rij Spaans landskampioen en nog een rits aan supercups en bekers. Mourinho, die jij wel een hele grote trainer noemt, heeft dat geen eens.
Met hetgeen dat Cruyff coachtte had ik dat misschien ook nog kunnen doen. En jij allicht ook. 't pleit wel voor Cruyff dat hij stopte toen ie dat zelf inzag ook ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53925392
Pfff, wel een teleurstelling... Nou, allemaal even stoomafblazen, dan kunnen we inhoudelijk gaan nabespreken en de wedstrijd van woensdag voorbespeken...
pi_53925500
quote:
Van Basten: Geen man over boord




CONSTANTA - Marco van Basten oogde na afloop van de verloren kwalificatiewedstrijd tegen Roemenië (1-0) teleurgesteld. ,,We hebben het vooral in de tweede helft niet goed gedaan."
,,Het was al met al een matige wedstrijd waarin de gelukkigste heeft gewonnen. Maar goed, er is geen man over boord. We hebben kwalificatie nog steeds in eigen hand,'' aldus de bondscoach.
De omstandigheden in het stadion van FC Farul in de Roemeense havenstad Constanta waren lastig: er stond veel wind en het regende hard. Van Basten: ,,De tweede helft hadden we de wind mee en dan verwacht je dat je Roemenië kan vastzetten op hun eigen helft. Dat is niet gelukt. Het spel werd er na de pauze niet beter op, we leden veel balverlies en konden niet goed omgaan met de agressieve manier waarop zij speelden.''
Van Basten: ,,We moeten ons nu richten op de volgende wedstrijd tegen Slovenië. We hebben daarin weliswaar met Mathijsen, Van Nistelrooij en Van Bronckhorst opnieuw drie geschorsten, maar daar staat de terugkeer van Sneijder, van Persie en Melchiot tegenover. Ik weet niet of we extra spelers gaan oproepen, daar gaan we het zondag maar eens rustig over hebben. We moeten er nu voor zorgen dat we in de laatste drie wedstrijden minimaal zeven punten halen. Dan zijn we gekwalificeerd voor het EK.''(ANP/AD)
  zondag 14 oktober 2007 @ 15:13:48 #187
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53925541
die foto
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  zondag 14 oktober 2007 @ 15:29:48 #188
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_53925839
Inderdaad zeg. Niet huilen.
  zondag 14 oktober 2007 @ 16:44:14 #189
82578 Grimm
shoo bi do bi doo
pi_53927211
leuk zo'n trainer die obenullige dingen belangrijker vindt dan het beste team samenstellen
pi_53927327
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 14:52 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Met hetgeen dat Cruyff coachtte had ik dat misschien ook nog kunnen doen. En jij allicht ook. 't pleit wel voor Cruyff dat hij stopte toen ie dat zelf inzag ook ...
Dat vind ik onzin, Cruijff had zeker z'n beperkingen, bijvoorbeeld dat hij alleen met topmateriaal kon werken, omdat mindere voetballers hem niet snappen. En dat hij veel te halsstarrig is vooral, hij lult de laatste tijd vooral uit z'n nek. Maar als iedereen kon wat hij deed had Barcelona de kast nu vol met EC-1's staan, en dat is niet zo. Hij weet talentvolle allround spelers het uiterste uit zichzelf te laten halen, dat is iets wat niet veel coaches kunnen. D'r zijn heel veel net zo talentvolle teams in verschillende landen geweest, Cruijff is een van de weinige coaches die zo'n talentvol team echt uit kon laten groeien tot succesteam.
  zondag 14 oktober 2007 @ 19:06:53 #191
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53930120
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 16:50 schreef Solstice het volgende:

[..]

Dat vind ik onzin, Cruijff had zeker z'n beperkingen, bijvoorbeeld dat hij alleen met topmateriaal kon werken, omdat mindere voetballers hem niet snappen. En dat hij veel te halsstarrig is vooral, hij lult de laatste tijd vooral uit z'n nek. Maar als iedereen kon wat hij deed had Barcelona de kast nu vol met EC-1's staan, en dat is niet zo. Hij weet talentvolle allround spelers het uiterste uit zichzelf te laten halen, dat is iets wat niet veel coaches kunnen. D'r zijn heel veel net zo talentvolle teams in verschillende landen geweest, Cruijff is een van de weinige coaches die zo'n talentvol team echt uit kon laten groeien tot succesteam.
Dat zal best, maar al die andere coaches die ik opnoemde slaagden er ergens in hun carriere ook in om eens met een team middelmatige spelers de top te bereiken. Maar goed, zelfs al neem je er Cruyff bij , dan nog blijft de stelling eigenlijk hetzelfde: een topspeler is geen goede trainer. Zelfs bij Cruyff kom je op hetgeen wat Goethals zei terecht: doordat hij zo goed was al speler kan ie met geen minder materiaal werken als trainer ... En dat is ook n beetje het probleem met Van Basten, denk ik ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53930354
AAARRRRGGGHH Waarom ziet die blinde vink van een V Basten nou niet eens in dat dit systeem en hoe hij het invult voor geen meter werkt... het begint echt genante vormen aan te nemen dat halstarrig vasthouden aan iets wat totaal niet werkt. Zelfs mijn moeder snapt het maar het dringt maar niet tot die hersenpan van die pipo door....

[ Bericht 0% gewijzigd door TheVulture op 14-10-2007 19:37:04 ]
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_53930410
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 19:18 schreef TheVulture het volgende:
AAARRRRGGGHH Waarom ziet die blinde vink van een V Basten nou niet eens in dat dit systeem en hoe hij het invult voor geen meter werkt... het begint echt genante vormen aan te nemen dat halstarrig vasthouden aan iets wat totaal niet werkt. Zelfs mijn moeder snapt het maar het drinkt maar niet tot die hersenpan van die pipo door....
  zondag 14 oktober 2007 @ 19:25:56 #194
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53930523
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 19:21 schreef sjimz het volgende:

[..]

Misschien bedoelt ie dat Van Basten zich de volgende keer maar wat (aanvallende) moed moet indrinken ?
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53930818
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 19:21 schreef sjimz het volgende:

[..]

tikfout omdat ik blind was van woede
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 14 oktober 2007 @ 20:02:55 #196
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_53931434
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 19:06 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Dat zal best, maar al die andere coaches die ik opnoemde slaagden er ergens in hun carriere ook in om eens met een team middelmatige spelers de top te bereiken. Maar goed, zelfs al neem je er Cruyff bij , dan nog blijft de stelling eigenlijk hetzelfde: een topspeler is geen goede trainer. Zelfs bij Cruyff kom je op hetgeen wat Goethals zei terecht: doordat hij zo goed was al speler kan ie met geen minder materiaal werken als trainer ... En dat is ook n beetje het probleem met Van Basten, denk ik ...
In Portugal met Porto de top halen is geen enorme prestatie en in Engeland met CFC de top halen na Abramovich ook niet. En dat die CL overwinning een toevalstreffer was bleek wel toen hij dat met het beter CFC materiaal niet haalde
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_53931870
quote:
Van Basten roept geen vervangers op

Marco van Basten heeft vertrouwen in de groep internationals voor het EK-kwalificatieduel met Slovenië woensdag in Eindhoven.


De bondscoach besloot na de 1-0 nederlaag tegen Roemenië geen vervangers op te roepen voor de geschorste Giovanni van Bronckhorst, Ruud van Nistelrooy, Joris Mathijsen en de geblesseerde Mario Melchiot.

In vergelijking met het duel met de Roemenen stuurde Van Basten Boy Waterman en Khalid Boulahrouz naar huis. Wesley Sneijder en Robin van Persie keren terug in de selectie. Zij waren tegen Roemenië geschorst.
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53932527
Mijn god, dan is Mathijsen geschorst en dan nog stuurt ie Boulah naar huis, de beste mandekker die je hebt
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_53933196
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 15:05 schreef Tennessee het volgende:
Pfff, wel een teleurstelling... Nou, allemaal even stoomafblazen, dan kunnen we inhoudelijk gaan nabespreken en de wedstrijd van woensdag voorbespeken...
Prima:
- Van der Vaart wordt niet opgestelt als buitenspeler maar "als speler aan de rechterkant". De vorige wedstrijden hebben inderdaad aangetoont dat VdV op rechts niet werkt, maar deze wijziging brengt niet de gewenste verbetering.
- Van Nistelrooy blijft op een eiland, ook "met de punt naar voren". Een punt die geen punt naar voren is, maar goed
- De opbouw van achteruit blijft beperkt tot lange ballen.

Maar volgens Van Basten "waaide het hard en was het veld stroef". Toch opvallend dat zich dezelfde problemen voordoen in ALLE wedstrijden, op alle velden onder alle omstandigheden.Aanstaande woensdag spelen we tegen een tegenstander met minder kwaliteiten, waardoor de individuele kwaliteiten uit onze selectie weer de doorslag moeten gaan geven. Met hetzelfde, niet functionerende elftal. Zoals het al de gehele kwalificatie gaat.


Helaas.
pi_53933348
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 21:20 schreef DRD het volgende:

[..]

Prima:
- Van der Vaart wordt niet opgestelt als buitenspeler maar "als speler aan de rechterkant". De vorige wedstrijden hebben inderdaad aangetoont dat VdV op rechts niet werkt, maar deze wijziging brengt niet de gewenste verbetering.
- Van Nistelrooy blijft op een eiland, ook "met de punt naar voren". Een punt die geen punt naar voren is, maar goed
- De opbouw van achteruit blijft beperkt tot lange ballen.

Maar volgens Van Basten "waaide het hard en was het veld stroef". Toch opvallend dat zich dezelfde problemen voordoen in ALLE wedstrijden, op alle velden onder alle omstandigheden.Aanstaande woensdag spelen we tegen een tegenstander met minder kwaliteiten, waardoor de individuele kwaliteiten uit onze selectie weer de doorslag moeten gaan geven. Met hetzelfde, niet functionerende elftal. Zoals het al de gehele kwalificatie gaat.


Helaas.
Nou, het grote verschil tussen deze wedstrijd en alle andere wedstrijden uit de huidige én de vorige kwalificatie is dat we nu voor het eerst eentje verliezen... Het is heel makkelijk om eindelijk, na ruim twintig kwalificatiewedstrijden die niet werden verloren, nu bij de eerste die wél wordt verloren te roepen dat dit er al 20 wedstrijden aan zit te komen. Je zou net zo goed kunnen roepen dat het aan de basisplaats van Seedorf lag... Seedorf niet in de basis=niet verliezen, Seedorf wél in de basis=wél verliezen... Is net zo goed onzin volgens mij...
pi_53933425
Persoonlijk hoop ik erg dat we Huntelaar weer eens te zien krijgen woensdag... Ben ik de enige?
pi_53933481
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 21:27 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Nou, het grote verschil tussen deze wedstrijd en alle andere wedstrijden uit de huidige én de vorige kwalificatie is dat we nu voor het eerst eentje verliezen... Het is heel makkelijk om eindelijk, na ruim twintig kwalificatiewedstrijden die niet werden verloren, nu bij de eerste die wél wordt verloren te roepen dat dit er al 20 wedstrijden aan zit te komen. Je zou net zo goed kunnen roepen dat het aan de basisplaats van Seedorf lag... Seedorf niet in de basis=niet verliezen, Seedorf wél in de basis=wél verliezen... Is net zo goed onzin volgens mij...
Bij iedere overwinning komt de eerstvolgende nederlaag dichterbij, zo simpel is het. En andersom werkt het hetzelfde.

Ik zie dezelfde dingen fout gaan als in eerdere wedstrijden. Alleen nu is er een kwalitatief beter tegenstander, die misschien het geluk mee heeft, misschien de kwaliteiten wel heeft, om het uiteindelijk dan toch uit te buiten.

Het verschil zit inderdaad in de drie punten die we niet hebben. En toch is het voor mij geen verrassing dat we verloren hebben. Nogmaals: Helaas.
pi_53933673
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 21:32 schreef DRD het volgende:

[..]

Bij iedere overwinning komt de eerstvolgende nederlaag dichterbij, zo simpel is het. En andersom werkt het hetzelfde.

Ik zie dezelfde dingen fout gaan als in eerdere wedstrijden. Alleen nu is er een kwalitatief beter tegenstander, die misschien het geluk mee heeft, misschien de kwaliteiten wel heeft, om het uiteindelijk dan toch uit te buiten.

Het verschil zit inderdaad in de drie punten die we niet hebben. En toch is het voor mij geen verrassing dat we verloren hebben. Nogmaals: Helaas.
Je mist Ten Cate bij voetbal insite!
  maandag 15 oktober 2007 @ 08:32:49 #204
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53941832
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 21:30 schreef Tennessee het volgende:
Persoonlijk hoop ik erg dat we Huntelaar weer eens te zien krijgen woensdag... Ben ik de enige?
Nee, lijkt me logisch. Wie moet je anders opstellen als vervanger van Ruud van Nistelrooij?

Ben meer benieuwd hoe het middenveld eruit gaat zien, Clarence Seedorf én Wesley Sneijder in basis?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53943923
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 08:32 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Nee, lijkt me logisch. Wie moet je anders opstellen als vervanger van Ruud van Nistelrooij?
Van Persie, maar ik heb die liever aan de flank idd. Maja je weet het nooit hoor met Marco.
  maandag 15 oktober 2007 @ 11:25:07 #206
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53944679
quote:
'Oranje boekt geen progressie en wapent zich niet'

In nabeschouwingen over het verliezende Oranje in Roemenië ligt de nadruk onder meer op het ontbreken van vooruitgang in de ploeg van Marco van Basten.

Trouw constateert een dalende lijn in de ontwikkeling van de nationale ploeg, en schrijft ook: 'Doorslaggevend was zaterdag het onvermogen, bij spelers én coach, om te improviseren en naar ongebruikelijke omstandigheden te handelen.'

'Ook in Roemenië bleek Oranje bovenal onvoldoende bewapend', voegt Trouw daaraan toe. En: 'Oranje leek bepaald niet voorbereid op de omslag na rust – en dat mocht ook de coach in hoge mate worden aangerekend.'

Ook het Algemeen Dagblad heeft het over de gebrekkige bewapening van Oranje: 'Het blijft echter irritant dat een Nederlands elftal, op weg naar een soepele kwalificatie, in Constanta niet de wapens had om de doorzichtige voornemens van Piturca te neutraliseren. Dat wordt alleen maar irritanter omdat Oranje bij vlagen aardig voetbalde. Het leert dat aardig voetbal kennelijk niet genoeg is.'

Het AD vindt de stilstand van het Nederlands elftal zorgelijk: 'Het is dezelfde les als in het traumatische WK-duel met Portugal. In een vechtwedstrijd moet je op slimme wijze mee durven doen. Op dat front heeft het Nederlands elftal nog te weinig progressie geboekt.'

Ook de Volkskrant stelt vast dat van verbetering van het spel van het Nederlands elftal nog geen sprake is: 'Zo leed Van Basten, na de oefenwedstrijd tegen Zwitserland, zijn tweede nederlaag in vier duels. Dat is evenveel als in de twee jaar daarvoor. Mogelijk is dat een teken voor een ploeg die nauwelijks voldoet aan de wens van de bondscoach: progressie boeken.'

In zijn column in De Telegraaf verwacht Johan Cruijff overigens dat de EK-kwalificatie nog wel wordt gerealiseerd door Oranje. Maar: 'Duidelijk is dat de opbouw van achteruit beter moet om dominant en goed offensief te kunnen voetballen. Verder moeten de buitenspelers dieper gaan spelen, om ze vaker in een één tegen één situatie te krijgen. Nu blijven ze te vaak hangen, waardoor de tegenstander gemakkelijker met meer spelers kan bijsluiten. Dat is zonde, want je hebt voorin toch een paar spelers die in staat zijn om iets te forceren.'

En passant schrijft Cruijff 'met verbazing die oeverloze discussie over linksbenige buitenspelers op rechts en rechtsbenige op links' te volgen. 'Terwijl een om z'n aanvallende stijl geroemde ploeg als Barcelona iedere week met de rechtsbenige Ronaldinho op links en de linksbenige Messi op rechts speelt'.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53944821
Hij vergeet dat wij geen Ronaldinho en geen Messi in de ploeg hebben en niet in een vast ingebakken team spelen die elke dag met elkaar trainen.
  maandag 15 oktober 2007 @ 11:33:38 #208
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_53944854
Oh wat vind ik Cruijff toch irritant. Ga gewoon eens 4-4-2 spelen en ga niet ineens roepen dat de buitenspelers hun taak niet goed genoeg uitvoeren, ergerlijke betweterij.
  maandag 15 oktober 2007 @ 11:35:14 #209
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_53944897
En wat ik ook irritant vind: dat gelul over een lijn, of een ontwikkeling. Landenvoetbal is geen clubvoetbal. Je hebt niet altijd dezelfde voetballers, je speelt om de 2 maanden of meer, dus je hoeft niet te verwachten dat er een systeem ingeslepen kan worden. Zet de spelers op de juiste plek, thats all.
pi_53944963
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:32 schreef PPWB84 het volgende:
Hij vergeet dat wij geen Ronaldinho en geen Messi in de ploeg hebben en niet in een vast ingebakken team spelen die elke dag met elkaar trainen.
Bovendien spelen Messi en met name Ronaldinho al enorm lang op die positie.
V basten laat spelers op een andere positie spelen dan dat ze bij de club doen.

Ik blijf erbij, met het huidige materiaal dat oranje ter beschikking heeft kan je beter 4-4-2 spelen.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_53945001
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:35 schreef Heerlijkheid het volgende:
En wat ik ook irritant vind: dat gelul over een lijn, of een ontwikkeling. Landenvoetbal is geen clubvoetbal. Je hebt niet altijd dezelfde voetballers, je speelt om de 2 maanden of meer, dus je hoeft niet te verwachten dat er een systeem ingeslepen kan worden. Zet de spelers op de juiste plek, thats all.
Maar Van Basten heeft het zelf altijd over progressie boeken en bouwen aan een nieuw team. Hij heeft ook altijd spelers geselecteerd die volgens hem toekomst hebben en goede ervaren spelers links laten liggen. Dan is het vrij logisch dat daar naar gekeken wordt.
  maandag 15 oktober 2007 @ 11:45:39 #212
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_53945079
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:42 schreef Nywuob het volgende:

[..]

Maar Van Basten heeft het zelf altijd over progressie boeken en bouwen aan een nieuw team. Hij heeft ook altijd spelers geselecteerd die volgens hem toekomst hebben en goede ervaren spelers links laten liggen. Dan is het vrij logisch dat daar naar gekeken wordt.
Eens. Van Basten zou moeten zeggen dat het 'm alleen om het resultaat gaat, want dat zie je ook duidelijk in het spel van Oranje.
  maandag 15 oktober 2007 @ 11:48:33 #213
194524 tgs.
unleash hell at my command
pi_53945151
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:33 schreef Heerlijkheid het volgende:
Oh wat vind ik Cruijff toch irritant. Ga gewoon eens 4-4-2 spelen en ga niet ineens roepen dat de buitenspelers hun taak niet goed genoeg uitvoeren, ergerlijke betweterij.

Precies zelfs zijn grote leermeester Rinus Michels speelde tijdens het EK 88 met een 4-4-2 systeem nadat we die openingswedstrijd in Keulen van de Russen met 0-1 verloren in...een 4-3-3 systeem. Trouwens ik word ook die Cruijff langzamerhand spuugzat met zijn betweterigheid die allang niet meer van deze tijd is. En ik zit te wachten totdat van Basten opstapt en Foppe hem opvolgt want heel veel landgenoten zijn 'Bassie' en zijn kaartclub(menzo/witschge etc..) allang zat nadat debacle in Duitsland vorig jaar zomer.
"When there is no peril in the fight, there is no glory in the triumph."
  maandag 15 oktober 2007 @ 11:51:07 #214
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53945209
Het is bijna een feit dat 4-4-2 geschikter is, maar Bassie zal dit nooit toegeven.

Die wordt liever in de groepsfase van het EK kansloos uitgeschakeld in 4-3-3, dan dat hij verder komt in 4-4-2.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53945925
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:45 schreef Heerlijkheid het volgende:

[..]

Eens. Van Basten zou moeten zeggen dat het 'm alleen om het resultaat gaat, want dat zie je ook duidelijk in het spel van Oranje.
Maar als hij dat zou zeggen, dan zou hij recht tegen de opvatting van Cruijff ingaan, die zich altijd ergert aan resultaatvoetbal en vindt dat een wedstrijd leuk en onderhoudend moet zijn voor het publiek. En we weten allemaal dat Van Basten een soort loopjongen van Cruijff is.
pi_53945938
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:38 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Bovendien spelen Messi en met name Ronaldinho al enorm lang op die positie.
V basten laat spelers op een andere positie spelen dan dat ze bij de club doen.

Ik blijf erbij, met het huidige materiaal dat oranje ter beschikking heeft kan je beter 4-4-2 spelen.
Bijkomend, hoe diep spelen de 2 door Cruijff aangedragen spelers?
En waarom moet een snelle linksbuiten (Robben) nog dieper? Zodat hij geen ruimte meer heeft om die snelheid te doen gelden omdat de achterlijn dan al in zicht is?

Echt, wat een gelul van Cruijff weer zeg.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_53945962
- edit
pi_53945982
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 11:51 schreef M0NTANA het volgende:
Het is bijna een feit dat 4-4-2 geschikter is, maar Bassie zal dit nooit toegeven.

Die wordt liever in de groepsfase van het EK kansloos uitgeschakeld in 4-3-3, dan dat hij verder komt in 4-4-2.

Zo is het, en als je dan ook nog eens een back opsteld die mee opkomt, speel je nog met verkapte buitenspelers. Het ergste is, dat het me eigenlijk niet eens meer boeit. Het spel is dusdanig vlak en slap dat ik er amper meer naar kijk.
pi_53946203
En opeens wordt er door MONTANA cs. alleen maar naar de uitslag gekeken inplaats van naar het spel zoals ze tot gisteren zo belangrijk vonden... Zijn jullie de eerste helft vergeten waarvan zelfs JOHAN DERKSEN zei het goed te vinden? Nu krijgen we voor het eerst in jaaaaaaaren een keer de mazzelgoal tégen en opeens is wat al een topic of 25-30 het bewijs vóór was het bewijs tégen geworden en omgekeerd... Eindelijk Seedorf in de basis, waar al maaaaaanden om geroepen wordt, en we verliezen voor het eerst in jaren, en niemand die het over Seedorf heeft.....
  maandag 15 oktober 2007 @ 12:30:27 #220
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53946308
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:26 schreef Tennessee het volgende:
En opeens wordt er door MONTANA cs. alleen maar naar de uitslag gekeken inplaats van naar het spel zoals ze tot gisteren zo belangrijk vonden... Zijn jullie de eerste helft vergeten waarvan zelfs JOHAN DERKSEN zei het goed te vinden? Nu krijgen we voor het eerst in jaaaaaaaren een keer de mazzelgoal tégen en opeens is wat al een topic of 25-30 het bewijs vóór was het bewijs tégen geworden en omgekeerd... Eindelijk Seedorf in de basis, waar al maaaaaanden om geroepen wordt, en we verliezen voor het eerst in jaren, en niemand die het over Seedorf heeft.....
Heb ik het over die uitslag gehad dan?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53946372
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:30 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Heb ik het over die uitslag gehad dan?
Sterker nog, ik zie het vrijwel niemand over de uitslag hebben, maar vooral over het gebrek aan onvermogen, aanpassingen en de debiele kritiek van Cruijff.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_53946485
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:30 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Heb ik het over die uitslag gehad dan?
Je hebt gelijk... Niet direct over de uitslag inderdaad... Maar de kern van mijn opmerking is toch wel terecht vind ik. Ik had jouw naam daar alleen niet bij moeten noemen. Mijn excuus montana...
pi_53946525
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:33 schreef DIGGER het volgende:

[..]

Sterker nog, ik zie het vrijwel niemand over de uitslag hebben, maar vooral over het gebrek aan onvermogen, aanpassingen en de debiele kritiek van Cruijff.
Maar dat wordt al maanden/jaren geroepen waar deze wedstrijd en specifiek de uitslag dan het bewijs, of een bewijs van zou moeten zijn, toch? Want de eerste helft was goed, toch?
  maandag 15 oktober 2007 @ 12:47:45 #224
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53946688
Eerste helft was redelijk tot goed, tweede helft (toen het er écht om ging) was het dramatisch. Hoeveel kansen heeft Oranje gecreëerd? Onze wereldspits was weer onzichtbaar, zal dat dan niet een beetje aan het systeem liggen? Middenveld vond ik persoonlijk ook erg zwak, maar om Clarence Seedorf hiervan de schuld te geven? In feite werd alle kritiek nog maar eens bevestigd, enige verschil met de voorgaande wedstrijden was het feit dat we nu de verschrikkelijke hoeveelheid geluk misten. Misschien is het geluk op?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53946710
Seedorf was juist één van de uitblinkers....
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53946727
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:39 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Maar dat wordt al maanden/jaren geroepen waar deze wedstrijd en specifiek de uitslag dan het bewijs, of een bewijs van zou moeten zijn, toch? Want de eerste helft was goed, toch?
Waarom was de eerste helft goed? Omdat Van Basten het goed vond? Die heeft in het verleden wel vaker "goede wedstrijden" gezien. Volgens mij ziet hij alleen maar redelijke en goede wedstrijden van zijn team. Eerste helft was redelijk, nog niet goed. Ik beweer ook niet dat er met de huidige tacktiek niet goed gevoetbalt KAN worden, maar met andere tacktieken kan er beter gevoetbalt worden.

Daarbij is er, dankzij de nederlaag, nu een andere stok gevonden om mee te slaan. Die wordt hier nog niet gebruikt, in sommige media wel, waarbij de nederlaag wordt gebruikt om aan te geven dat er slecht is gespeeld. Dat is te kort door de bocht, net als te zeggen dat het allemaal wel goed is, zolang er gewonnen wordt.
pi_53946795
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:47 schreef M0NTANA het volgende:
Eerste helft was redelijk tot goed, tweede helft (toen het er écht om ging) was het dramatisch. Hoeveel kansen heeft Oranje gecreëerd? Onze wereldspits was weer onzichtbaar, zal dat dan niet een beetje aan het systeem liggen? Middenveld vond ik persoonlijk ook erg zwak, maar om Clarence Seedorf hiervan de schuld te geven? In feite werd alle kritiek nog maar eens bevestigd, enige verschil met de voorgaande wedstrijden was het feit dat we nu de verschrikkelijke hoeveelheid geluk misten. Misschien is het geluk op?
Eerste helft noemde zelfs Johan Derksen, zowel vóór als ná de reclame, goed. Niet redelijk tot goed maar goed. Johan Derksen! Goed! Als die goal aan de andere kant was gevallen, wat net zo makkelijk had gekund want het was een mazzelgoal en wij hadden er minstens een op de paal, dan had alleen een echte zeikerd het nog over de mindere tweede helft gehad. We hebben voor het eerst in een jaar weer een wedstrijd verloren. Pech. Waarom is een kwalificatiewedstrijd nu ineens wél belangrijk? Heb jij niet maandenlang lopen roepen dat kwalificatiewedstrijden er niet toe doen zolang we ons maar kwalificeren? Ik geef Seedorf nergens de schuld van maar het is wel een feit dat zodra Seedorf in de basis staat we ineens verliezen... Wanneer stond hij ook alweer voor het laatst in de basis?
pi_53946916
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:54 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Eerste helft noemde zelfs Johan Derksen, zowel vóór als ná de reclame, goed. Niet redelijk tot goed maar goed. Johan Derksen! Goed! Als die goal aan de andere kant was gevallen, wat net zo makkelijk had gekund want het was een mazzelgoal en wij hadden er minstens een op de paal, dan had alleen een echte zeikerd het nog over de mindere tweede helft gehad. We hebben voor het eerst in een jaar weer een wedstrijd verloren. Pech. Waarom is een kwalificatiewedstrijd nu ineens wél belangrijk? Heb jij niet maandenlang lopen roepen dat kwalificatiewedstrijden er niet toe doen zolang we ons maar kwalificeren? Ik geef Seedorf nergens de schuld van maar het is wel een feit dat zodra Seedorf in de basis staat we ineens verliezen... Wanneer stond hij ook alweer voor het laatst in de basis?
Opmerkelijk dat het nu als een mazzelgoal getypeert wordt. Hoeveel mazzel hebben wij gehad in Luxemburg, Slovenie en Albanie? Maar toen moesten we naar de punten en het resultaat kijken. En als Roemenie de mazzelgoal scoort, dan is het pech?

Om meer jouw straatje te spreken:
Kwalificatiewedstrijden tegen de nummer 1 en 3 uit de poule. 4 gespeeld, 1 gewonnen, 2 gelijk, 1 verloren. 5 van de 12 punten behaald. 41.6% rendement.
pi_53946919
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:50 schreef DRD het volgende:

[..]

Waarom was de eerste helft goed? Omdat Van Basten het goed vond? ...
Johan Derksen! Tot drie keer toe!
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 20:16 schreef Tennessee het volgende:
Heeft Johan Derksen klappen gehad of zo? Hij zei gewoon dat ie t goed vond!?!?!?
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 20:18 schreef De_Postbode het volgende:

[..]

Dan was het of extreem goed, of Derksen is gewoon een eerlijk man. Maar inderdaad, ik zat ook even te wtf'en.
  maandag 15 oktober 2007 @ 13:02:10 #230
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53946951
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:54 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Eerste helft noemde zelfs Johan Derksen, zowel vóór als ná de reclame, goed. Niet redelijk tot goed maar goed. Johan Derksen! Goed!
Blijft een mening, Johan Derksen hoeft het toch niet altijd met mij eens te zijn?
quote:
Als die goal aan de andere kant was gevallen, wat net zo makkelijk had gekund want het was een mazzelgoal en wij hadden er minstens een op de paal, dan had alleen een echte zeikerd het nog over de mindere tweede helft gehad.
Als? Dat woord mochten wij na de vorige wedstrijden toch ook niet gebruiken?
quote:
We hebben voor het eerst in een jaar weer een wedstrijd verloren. Pech.
Als dit pech is, waren die wedstrijden uit bij Slovenië en Albanië dan geluk?
quote:
Waarom is een kwalificatiewedstrijd nu ineens wél belangrijk? Heb jij niet maandenlang lopen roepen dat kwalificatiewedstrijden er niet toe doen zolang we ons maar kwalificeren?
Roep ik nu dan dat het belangrijk is? Nederland kwalificeert zich toch wel, daar ben ik niet bang voor.

Alleen deze wedstrijd toonde aan dat Bassie niet altijd geluk heeft, terwijl hij nogal vaak afhankelijk is van dit geluk. Zonder (of met minder) geluk waren al die cijfers waar zijn zo vaak over begint, lang niet zo goed geweest.

Komend EK zullen we ook weer verschrikkelijk veel geluk nodig hebben, om een acceptabel resultaat neer te zetten. Waar andere bondscoaches een team lieten voetballen, overwinningen afdwongen, is het bij Marco van Basten allemaal teveel op geluk gebaseerd.
quote:
Ik geef Seedorf nergens de schuld van maar het is wel een feit dat zodra Seedorf in de basis staat we ineens verliezen... Wanneer stond hij ook alweer voor het laatst in de basis?
Hetzelfde geldt voor Maarten Stekelenburg.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53946963
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:00 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Johan Derksen! Tot drie keer toe!
Moeten we dan nu als makke schaapjes de mening van Derksen als waarheid gaan beschouwen? Of mogen we onze eigen mening vormen?

Tuurlijk, Derksen is ook een beroepszeikerd die vaak negatiever oranje was / is dan het daadwerkelijk was. Maar ik denk dat Jan van Halst zondagavond goed heeft aangetoond dat de eerste helft ook nog niet "goed" was.
pi_53947054
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:00 schreef DRD het volgende:

[..]

Opmerkelijk dat het nu als een mazzelgoal getypeert wordt. Hoeveel mazzel hebben wij gehad in Luxemburg, Slovenie en Albanie? Maar toen moesten we naar de punten en het resultaat kijken. En als Roemenie de mazzelgoal scoort, dan is het pech?

Om meer jouw straatje te spreken:
Kwalificatiewedstrijden tegen de nummer 1 en 3 uit de poule. 4 gespeeld, 1 gewonnen, 2 gelijk, 1 verloren. 5 van de 12 punten behaald. 41.6% rendement.

Nou, ik geloof niet dat er iemand is die beweert dat we tegen Lúxemburg mazzel hebben gehad. Jij wél?

Dat staatje van jou is wel heel erg dubieus aangezien de nummers 1 en 3 waarschijnlijk geen 1 en 3 hadden gestaan als we er wél van gewonnen hadden. Mijn staatjes gingen over alle (20+) wedstrijden onder Van Basten (behalve oefenwedstrijden). Jij pikt er nu (opnieuw) alleen die wedstrijden uit die jouw punt bevestigen...
pi_53947116
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:02 schreef M0NTANA het volgende:

...
Hetzelfde geldt voor Maarten Stekelenburg.
Goed punt!

Bewijs dat die opstellingen van MvB tot nu toe helemaal niet zo slecht waren misschien?
pi_53947141
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:02 schreef DRD het volgende:

... Maar ik denk dat Jan van Halst zondagavond goed heeft aangetoond dat de eerste helft ook nog niet "goed" was.
dat heb ik nog niet gezien... was dat bij studio voetbal? dan ga ik dat nu even bekijken op uitzendinggemist.nl
  maandag 15 oktober 2007 @ 13:12:20 #235
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53947170
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:09 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Goed punt!

Bewijs dat die opstellingen van MvB tot nu toe helemaal niet zo slecht waren misschien?
Of een bewijs dat hij nu eens een keer géén geluk had?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53947241
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:09 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Goed punt!

Bewijs dat die opstellingen van MvB tot nu toe helemaal niet zo slecht waren misschien?
Blijf dat lang genoeg tegen jezelf zeggen en je zult erin gaan geloven!
  maandag 15 oktober 2007 @ 13:25:26 #237
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_53947464
als je 11 doelpunten in 9 kwalificatiewedstrijden tegen gemiddelde tot ronduit slechte elttallen maakt, zul je altijd afhankelijk blijven van geluk of pech.
Als je buitenspelers je elke wedstrijd teleurstellen als het gaat om rendement moet je ze misschien niet meer opstellen.
Als een van de beste spitsen van europa geen bruikbare ballen krijgt moet je je op zijn minst achter de oren krabben over je tactiek.
Niet van Basten, die blijft volhouden dat er aanvallend en attractief voetbal mogelijk is met deze spelers in een 4-3-3 formatie.
Eigenwijs zijn en een visie hebben is leuk, maar gaat niet boven alles.
11 goals in 9 kwalificatiewedstrijden is echt te mager.
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
pi_53947630
Ik mis ook een stuk leepheid, een stuk voetbalgogme bij de spelers en staf. Oranje speelt zo doorzichtig en dat is zo makkelijk te verdedigen. Ik mis het vermogen om om te schakelen als dit nodig is. Als aanvallen in een hoog tempo niet lukt dan moet je iets anders doen om het spel te laten kantelen. Improvisatie, dat mis ik. Laat je, bijvoorbeeld, eens terugzakken om de tegenstander eruit te lokken. Waarop je vervolgens met een snelle aanval toe kan slaan. Ik vind dit de grootste handicap van dit oranje.
pi_53947816
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:54 schreef Tennessee het volgende:
Ik geef Seedorf nergens de schuld van maar het is wel een feit dat zodra Seedorf in de basis staat we ineens verliezen... Wanneer stond hij ook alweer voor het laatst in de basis?
Wat een idioot argument...
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53947832
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:33 schreef kriele het volgende:
Ik mis ook een stuk leepheid, een stuk voetbalgogme bij de spelers en staf. Oranje speelt zo doorzichtig en dat is zo makkelijk te verdedigen. Ik mis het vermogen om om te schakelen als dit nodig is. Als aanvallen in een hoog tempo niet lukt dan moet je iets anders doen om het spel te laten kantelen. Improvisatie, dat mis ik. Laat je, bijvoorbeeld, eens terugzakken om de tegenstander eruit te lokken. Waarop je vervolgens met een snelle aanval toe kan slaan. Ik vind dit de grootste handicap van dit oranje.
Juist, dat is één van de makkes van Marco. Hij krijgt ze gewoon niet aan het voetballen....
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_53948447
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 13:10 schreef Tennessee het volgende:

[..]

dat heb ik nog niet gezien... was dat bij studio voetbal? dan ga ik dat nu even bekijken op uitzendinggemist.nl
RTL, zondagavonduitzending van 19.00......geen idee of die op internet te vinden is. Programma met alle kwalificatieduels uit alle groepen.
pi_53949095
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:54 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Eerste helft noemde zelfs Johan Derksen, zowel vóór als ná de reclame, goed. Niet redelijk tot goed maar goed. Johan Derksen! Goed! Als die goal aan de andere kant was gevallen, wat net zo makkelijk had gekund want het was een mazzelgoal en wij hadden er minstens een op de paal, dan had alleen een echte zeikerd het nog over de mindere tweede helft gehad. We hebben voor het eerst in een jaar weer een wedstrijd verloren. Pech. Waarom is een kwalificatiewedstrijd nu ineens wél belangrijk? Heb jij niet maandenlang lopen roepen dat kwalificatiewedstrijden er niet toe doen zolang we ons maar kwalificeren? Ik geef Seedorf nergens de schuld van maar het is wel een feit dat zodra Seedorf in de basis staat we ineens verliezen... Wanneer stond hij ook alweer voor het laatst in de basis?
Seedorf hoort op links, voetballeek!
pi_53949622
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 14:15 schreef DRD het volgende:

[..]

RTL, zondagavonduitzending van 19.00......geen idee of die op internet te vinden is. Programma met alle kwalificatieduels uit alle groepen.
dat is volgens mij niet op internet te vinden... wat zei die Van Halst dan?
  maandag 15 oktober 2007 @ 16:02:45 #244
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53950348
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 12:54 schreef Tennessee het volgende:

Ik geef Seedorf nergens de schuld van maar het is wel een feit dat zodra Seedorf in de basis staat we ineens verliezen... Wanneer stond hij ook alweer voor het laatst in de basis?
Er loopt in het Europese clubvoetbal momenteel géén enkele speler rond die méér gewonnen heeft dan Seedorf. Dan liggen de problemen allicht niet bij die speler maar bij de rest. Misschien moet men niet gewoon zo'n speler ergens lukraak in een ploeg droppen , maar net een ploeg rond hem bouwen ??
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53952195
Marco zou eens een potje van AS Roma moeten gaan bekijken, om te zien hoe je en aantrekkelijk kan spelen en een systeem dat lastig is om te verdedigen.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_53952326
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 15:23 schreef Tennessee het volgende:

[..]

dat is volgens mij niet op internet te vinden... wat zei die Van Halst dan?
Van Halst werkt altijd met die computerschermen waarop je kan tekenen. Sommige mensen vinden dat overdreven, maar hij maakt soms hele goede punten.

Zondag ging het over de buitenspelers, waar die stonden, hoe die het invulden en het gevolg daarvan voor het middenveld. Vd Vaart stond niet diep genoeg en kwam (net als Robben) graag naar binnen toe. Volgens Van Halst is het gevolg daarvan dat het te druk op het middenveld wordt. Vijf spelers (vd Vaart, De Zeeuw, Seedorf, van Bronckhorst, Robben) die zich zo positioneren dat de bal altijd terug naar de verdediging moet, omdat ze teveel op 1 lijn spelen.

Dit is volgens mij ook de reden waarom het aanvalsspel niet loopt en Van Nistelrooy veelal onmogelijke lange ballen krijgt.

Nu heb je het de laatste paar posts over Seedorf gehad. Hij moet "met de punt naar voren" spelen en dus niet op één lijn met de andere middenvelders. Jij vraagt je af of hij dat goed heeft ingevuld of niet. Ik denk dat hij de opdracht, zoals Van Basten het die meegeeft, goed heeft volbracht. In deze topicreeks zijn we tot de conclusie gekomen dat Van Basten een behoudende coach is en in een discussie met Doc heeft hij voor mij 'een extra stippellijn' tussen aanval en middenveld getekend. Hierdoor is "de punt naar voren" nog steeds te ver van de spits verwijderd om deze ondersteuning in aanvallend opzicht te bieden.

Het maakt niet uit of Seedorf, Sneijder, vd Vaart of zelfs Van Persie daar speelt, zolang die speler te ver van de spits af staat. Daarom is de roep van bijvoorbeeld Hugo Borst om Robin op die positie ook eigenlijk onzin, tenzij Van Persie zo eigenwijs is zelf een andere (lees: betere) invulling aan zijn positie te geven. Maar dan vrees ik dat hij geslachtoffert wordt, vanwege het niet goed uitvoeren van taken. Bovendien zal hij, bij gebrek aan spelers die het op rechts goed kunnen invullen, waarschijnlijk weer gewoon rechtsbuiten staan.

Woensdag zal Huntelaar waarschijnlijk hetzelfde ondervinden als Van Nistelrooy, namelijk weinig ondersteuning. Als hij zich gaat laten zakken om ballen te halen, wordt het middenveld nog voller en is bovendien de directe dreiging naar voren veel minder. Ik verwacht Sneijder met de punt naar voren, maar die komt ook niet diep genoeg voor een "echte 10" en dus wordt het eenzelfde wedstrijd als alle voorgaande, die we hopelijk wel winnen.
pi_53953249
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 16:02 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Er loopt in het Europese clubvoetbal momenteel géén enkele speler rond die méér gewonnen heeft dan Seedorf. Dan liggen de problemen allicht niet bij die speler maar bij de rest. Misschien moet men niet gewoon zo'n speler ergens lukraak in een ploeg droppen , maar net een ploeg rond hem bouwen ??
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 15 oktober 2007 @ 23:17:44 #248
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_53957934
Ik kan me redelijk vinden in wat DRD meldt. Of de oorzaak daarin bij Marco van basten ligt of bij de gebrekkige verdediging of bij de te hoge verwachtingen zal een kwestie van smaak zijn.

Het lijstje met aantrekkelijke wedstrijden van Oranje de afgelopen 10 jaar is betrekkelijk kort*. En dat is tamelijk onafhankelijk van MvB.

*
1998 tegen Argentinie - maar deels van wege de uitslag - toen had je nog verdedigers die op konden bouwen ...
2000 tegen Joegoslavie
maar daarna ...?
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_53958484
Onder Dick Advocaat was alleen Nederland - Schotland leuk.
  maandag 15 oktober 2007 @ 23:59:59 #250
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_53959079
voor leuk voetbal moet je bij de amateurs zijn, landenvoetbal gaat om winnen.
pi_53959871
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 23:35 schreef Radegast het volgende:
Onder Dick Advocaat was alleen Nederland - Schotland leuk.
Tsjechie-Nederland. Al was het resultaat minder leuk.
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 01:12:20 #252
73006 PaRaR
Geboren en getogen
pi_53960387
Oefenpot Nederland - Duitsland was wel aardig. Totdat Marco in de rust de beste spelers wisselde.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 02:34:29 #253
145372 MrSASO
C.R.E.A.M.
pi_53961132
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 14:54 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Seedorf hoort op links, voetballeek!
Nee, Seedorf hoort centraal op het middenveld.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 02:49:04 #254
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_53961201
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 23:35 schreef Radegast het volgende:
Onder Dick Advocaat was alleen Nederland - Schotland leuk.
Ik heb me tegen Tsjechie ook aardig vermaakt.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 03:07:55 #255
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53961295
quote:
Op maandag 15 oktober 2007 23:17 schreef Doc het volgende:
Ik kan me redelijk vinden in wat DRD meldt. Of de oorzaak daarin bij Marco van basten ligt of bij de gebrekkige verdediging of bij de te hoge verwachtingen zal een kwestie van smaak zijn.
Ik vraag mij af of dat niet aan de cultuur van de jeugdopleidingen ligt in Nederland. Na de successen van de jaren '70 en '88 zie je bij Nederlandse jeugdploegen dat spelers eigenlijk eerst op hun 'aanvallende kwaliteiten' beoordeeld worden en indien ze die niet hebben naar achteren worden geschoven. (of in het slechtste geval in de goal , want vergeet ook dat niet , na Van der Sar heeft Nederland geen enkele topkeeper meer)
Want vergeet niet, de spelers die je nu ziet zijn net degenen die na die succesjaren geboren en opgeleid zijn hé ...

Het resultaat ? Er is geen quasi enkele Nederlandse verdediger te vinden die nog kan voetballen. Als je de cultuur bekijkt in de Europese toplanden als Frankrijk, Italië of zelfs Duitsland dan zie je eigenlijk net het omgekeerde. Daar begint men spelers van achteruit op te leiden. Kun je verdedigen , dan sta je achterin. Zelfs als je schitterend kan voetballen , want dan is dat prima meegenomen voor de opbouw van achteren uit.
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 03:15:36 #256
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_53961324
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 03:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Ik vraag mij af of dat niet aan de cultuur van de jeugdopleidingen ligt in Nederland. Na de successen van de jaren '70 en '88 zie je bij Nederlandse jeugdploegen dat spelers eigenlijk eerst op hun 'aanvallende kwaliteiten' beoordeeld worden en indien ze die niet hebben naar achteren worden geschoven. (of in het slechtste geval in de goal , want vergeet ook dat niet , na Van der Sar heeft Nederland geen enkele topkeeper meer)
Want vergeet niet, de spelers die je nu ziet zijn net degenen die na die succesjaren geboren en opgeleid zijn hé ...

Het resultaat ? Er is geen quasi enkele Nederlandse verdediger te vinden die nog kan voetballen. Als je de cultuur bekijkt in de Europese toplanden als Frankrijk, Italië of zelfs Duitsland dan zie je eigenlijk net het omgekeerde. Daar begint men spelers van achteruit op te leiden. Kun je verdedigen , dan sta je achterin. Zelfs als je schitterend kan voetballen , want dan is dat prima meegenomen voor de opbouw van achteren uit.
Bij de jeugdopleidingen van Twente, Heracles en Emmen was het altijd zo - ik zit er de laatste jaren niet meer zo kort op - dat de mindere middenvelders maar naar achteren werden geschoven. Spelers werden dus aanvankelijk gescout op voetbalkwaliteiten, vervolgens zaten veel elftallen opgescheept met 5 vaak fragiele, maar technisch en tactisch zeer begaafde middenvelder, waavan er vervolgens maar 2 op de back-posities gezet werden.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 07:39:06 #257
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_53961761
Derksen?! Dat zegt dus helemaal niks! Als we het hebben over een voetballeek is hij hét voorbeeld! Die idioot heeft alleen een grote bek, die geilt op zijn eigen negativisme!

Wat betreft oranje: het was niks, het is niks en het wordt niks!

Waarom? 1. Bassie is de coach, 2. we hebben kwalitatief geen goede spelers (de grootste zwakte zit 'm in de mentaliteit van "onze jongens")

En dat valt niet te verbeteren!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:01:55 #258
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53963419
quote:
Op de door Ruud van Nistelrooy geopperde suggestie om samen met hem de aanval te vormen wil de 24-jarige Rotterdammer niet ingaan. “Het is in de ogen van de bondscoach gewoon geen optie. En erover praten dus niet relevant. Net als de vraag wie er tegen Slovenië in de aanval staat.”
Wat zou het toch mooi zijn als jongens als Robin van Persie gewoon eerlijk konden zeggen wat ze er werkelijk van dachten, zonder dat ze daardoor hun basisplaats zouden verliezen.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53963931
Ze kunnen het wel zeggen, maar het is geen optie. Dus dan kan je er tot in de treure over blijven zeuren, of gewoon het beste er van maken.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:34:29 #260
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53963989
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 10:31 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ze kunnen het wel zeggen, maar het is geen optie. Dus dan kan je er tot in de treure over blijven zeuren, of gewoon het beste er van maken.
Als heel de selectie een statement maakt en (bijvoorbeeld) 4-4-2 wil gaan spelen, dan kan Marco van Basten niet veel anders. Daarbij geeft Ruud van Nistelrooij eerlijk aan dat zijn voorkeur uitgaat naar een 4-4-2-systeem, maar veel andere spelers weten dat als zij dit uiten (en dus niet meer als een mak lammetje achter de bondscoach aanlopen), zij hiervoor de rekening gepresenteerd kunnen krijgen en snel buiten de basis vallen.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53964122
Als het voor de bondscoach echt gewoon geen optie is, gewoon niet. Dan kan je of stoppen met zeuren en gewoon voetballen waar je kan voetballen of je niet meer beschikbaar stellen en dan heb je alleen jezelf er mee.

Ja, het is vervelend; ja, het is eigenwijs. Maar de KNVB heeft de beste man aangesteld, de beste man heeft een eigen visie en daar heeft hij goed recht op. De enige die kan ingrijpen is Kessler, en die doet dat niet omdat hij er blijkbaar achter staat.

Met erover door zeuren, zuigen en vragen frustreer je alleen jezelf.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:47:22 #262
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53964251
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 10:40 schreef BliksemSchigt het volgende:
Als het voor de bondscoach echt gewoon geen optie is, gewoon niet. Dan kan je of stoppen met zeuren en gewoon voetballen waar je kan voetballen of je niet meer beschikbaar stellen en dan heb je alleen jezelf er mee.

Ja, het is vervelend; ja, het is eigenwijs. Maar de KNVB heeft de beste man aangesteld, de beste man heeft een eigen visie en daar heeft hij goed recht op. De enige die kan ingrijpen is Kessler, en die doet dat niet omdat hij er blijkbaar achter staat.

Met erover door zeuren, zuigen en vragen frustreer je alleen jezelf.
Natuurlijk weet ik dat het niet meer wordt gewijzigd, vraag me alleen af wat er zou gebeuren als bepalende spelers openlijk om een 4-4-2-systeem verzoeken?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53966657
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 10:47 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Natuurlijk weet ik dat het niet meer wordt gewijzigd, vraag me alleen af wat er zou gebeuren als bepalende spelers openlijk om een 4-4-2-systeem verzoeken?
Marco heeft overal schijt aan, al verzoekt de hele wereld om een 4-4-2 systeem. Ik vind het intrigerend. Ik ben het niet altijd met hem eens, maar dat is menselijk. Als persoon vind ik Marco van Basten verschrikkelijk boeiend en zie ik hem als een groot voorbeeld van zelfvervulling en onafhankelijk je eigen doelen nastreven.

Hij is aangesteld, dus hij bepaalt. En hij doet wat HIJ vindt dat goed is. Het is logisch dat veel mensen het daar niet mee eens zijn, aangezien mensen nou eenmaal verschillen. Bij veel meestemmers zijn er vaak veel koeien die meegaan met de massa. Mensen die water bij de wijn doen. Als mensen dat niet zouden doen en allemaal onafhankelijk functioneerden zouden er nog veel meer geschillen zijn, want iedereen heeft een unieke mening en beleving.

Hier worden 29 topics interessant volgeluld, dat is prima vermaak. Maar geeneen topic zal iets veranderen aan wat Marco van Basten het veld instuurt dan wel hoe lang Marco van Basten blijft zitten. Je daarover opwinden is net zo stom als je opwinden over het weer, al begrijp ik dat veel mensen het prettig vinden om zich over dingen op te winden. Maar het blijft een leuk besef.
pi_53967089
Is er nog steeds een Seedorf lobby na zaterdag?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 12:55:47 #265
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53967163
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 12:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Is er nog steeds een Seedorf lobby na zaterdag?
Jammer dat je terugbent.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53967300
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 10:47 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Natuurlijk weet ik dat het niet meer wordt gewijzigd, vraag me alleen af wat er zou gebeuren als bepalende spelers openlijk om een 4-4-2-systeem verzoeken?
Dat gebeurt al. Seedorf liet zich al zoiets ontvallen, van Nistelrooy ook, en nu is ook van Persie voorzichtig begonnen met ene tweespitsen lobby voor hem en Ruud, waarbij ie meteen ook de kans decimeerde dat het gebeurde met de opmerking dat dat voor VB geen optie was. Maar het is heel duidelijk dat een hoop spelers wel degelijk die kant op willen.

Vermoedelijk gaat na de kwalificatie wel een soortgelijke oplossing tot stand komen, ik denk dat Sar daarin als aanvoerder nog een behoorlijk dwingende rol speelt, samen met het gros van de spelers die iets te vertellen hebben in de kleedkamer.
pi_53967330
Seedorf speelt, Nederland verliest.

Daar zit vast geen verband tussen, terwijl Seedorf bij vrijwel alle verloren partijen betrokken was in de laatste 12 jaar
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53967461
Ik ben geen Seedorf fan, maar hem nederlagen in de schoenen schuiven gaat te ver. Hij wordt wel misbruikt in oranje op een verkeerde manier, en is geen fluwele spielmacher op het middenveld zoals Zidane, maar als je hem zo een seizoen volgt in de CL bij Milan, zie je gewoon erg veel goeie wedstrijden van hem. Dus je moet concluderen dat ie er wel iets van kan op het allerhoogste niveau, en de coach van Oranje verwijten waarom dat niet eruit komt in zijn team. Net zoals de kwaliteit van tig andere spelers niet eruit komt.
pi_53968386
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 13:09 schreef Edenoniphobic het volgende:
Ik ben geen Seedorf fan, maar hem nederlagen in de schoenen schuiven gaat te ver. Hij wordt wel misbruikt in oranje op een verkeerde manier, en is geen fluwele spielmacher op het middenveld zoals Zidane, maar als je hem zo een seizoen volgt in de CL bij Milan, zie je gewoon erg veel goeie wedstrijden van hem. Dus je moet concluderen dat ie er wel iets van kan op het allerhoogste niveau, en de coach van Oranje verwijten waarom dat niet eruit komt in zijn team. Net zoals de kwaliteit van tig andere spelers niet eruit komt.
Nee het is anders,

Hij speelt afentoe redelijk omdat hij met GAK speelt bij Milan

Bekijk de nederlagen van de laatste 12 jaar en altijd is Seedorf erbij. Zal vast toeval zijn maar Seedorf speelt weer een keer en Nederland verliest sinds lange tijd weer een kwalificatie wedstrijd
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:04:29 #270
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53968619
Zal vast toeval zijn dat Clarence Seedorf altijd speelde bij de clubs die de CL wonnen.

Kom op zeg, Seedorf krijgt uitgerekend zijn kans uit bij koploper Roemenië in een elftal zonder Robin van Persie, de man die bij 75% van de Oranje-treffers betrokken was. Precies deze wedsrtijd wordt verloren en het is meteen de schuld van Seedorf? Nogmaals, of je bent héél kortzichtig, heel debiel of je wil reacties uitlokken.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53968672
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:04 schreef M0NTANA het volgende:
Zal vast toeval zijn dat Clarence Seedorf altijd speelde bij de clubs die de CL wonnen.

Kom op zeg, Seedorf krijgt uitgerekend zijn kans uit bij koploper Roemenië in een elftal zonder Robin van Persie, de man die bij 75% van de Oranje-treffers betrokken was. Precies deze wedsrtijd wordt verloren en het is meteen de schuld van Seedorf? Nogmaals, of je bent héél kortzichtig, heel debiel of je wil reacties uitlokken.
Aan de andere kant loop jij al minstens een jaar en waarschijnlijk al veel langer te roepen dat MvB ontslagen moet worden, en die zat écht precies op 75% winst...
pi_53968773
Nederlaag 1: Tsjechie - Nederland 90 min
Nederlaag 2: Wit rusland - Nederland 90 min
Nederlaag 3; Nederland - Engeland 90 min
Nederlaag 4: Turkije - Nederland 90 min
Nederlaag 5: Nederland - Croatie 90 min
Nederlaag 6: Portugal - Nederland 90 min
Nederlaag 7: Scotland - Nederland 45 min (0-0 in de 2e helft die Seedorf speelde)
Nederlaag 8: Tsjechie - Nederland 86 minuten (2-2 tijdens de minuten van Seedorf)
Nederlaag 9: Portugal - Nederland 90 minuten
Nederlaag 10: Roemenie - Nederland 90 minuten

Dit zijn de 10 nederlagen en dan tellen de gelijke spelen tegen Brazilie, Frankrijk en Italie niet mee omdat die verloren werden na penalties
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53968809
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:04 schreef M0NTANA het volgende:
Zal vast toeval zijn dat Clarence Seedorf altijd speelde bij de clubs die de CL wonnen.

Kom op zeg, Seedorf krijgt uitgerekend zijn kans uit bij koploper Roemenië in een elftal zonder Robin van Persie, de man die bij 75% van de Oranje-treffers betrokken was. Precies deze wedsrtijd wordt verloren en het is meteen de schuld van Seedorf? Nogmaals, of je bent héél kortzichtig, heel debiel of je wil reacties uitlokken.
En die andere 10 nederlagen?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:17:39 #274
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53968909
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:06 schreef Tennessee het volgende:

[..]

Aan de andere kant loop jij al minstens een jaar en waarschijnlijk al veel langer te roepen dat MvB ontslagen moet worden, en die zat écht precies op 75% winst...
Zoals al héél vaak gezegd heet(te) de titel van deze reeks "Marco van Basten moet ontslagen worden!" en hierin wordt onder andere kritiek gegeven op zijn functioneren, ik ben er slechts één van. Maar goed, zoals ook al héél vaak gezegd zijn de cijfers onder Van Basten heel goed, maar verbloemt dat de werkelijke ontwikkeling. Kijk, als Van Basten er uiteindelijk in de zomer van 2008 in slaagt met slecht voetbal, maar met heel veel geluk Europees kampioen te worden, dan is er niets aan de hand en is al mijn kritiek voor niets geweest. Maar goed, hoe groot is die kans? Voetballend komen we zeer zeker tekort tegen bijna alle EK-deelnemers, alleen opnieuw een flinke portie geluk kan ons succes opleveren. Nu nog kan er iets aan gedaan worden, een ander systeem is de oplossing en als Van Basten het vertikt om zijn ongelijk toe te geven, is een andere bondscoach de enige oplossing. Maar dit is een utopie, natuurlijk weet ik dat de kans dat Van Basten wordt ontslagen ongeveer even groot is als de kans dat de Paus zich bekeert tot de Islam.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53968954
514 14-12-1994 Nederland Luxemburg 5 - 0 EKKW 1 46 Ajax
517 29-03-1995 Nederland Malta 4 - 0 EKKW 1 Ajax
518 26-04-1995 Tsjechië Nederland 3 - 1 EKKW Ajax
519 07-06-1995 Wit-Rusland Nederland 1 - 0 EKKW Ajax
521 11-10-1995 Malta Nederland 0 - 4 EKKW 1 Sampdoria
522 15-11-1995 Nederland Noorwegen 3 - 0 EKKW 1 Sampdoria
523 13-12-1995 Nederland Ierland 2 - 0 EKKW Sampdoria
527 10-06-1996 Nederland Schotland 0 - 0 EKTO Sampdoria
528 13-06-1996 Nederland Zwitserland 2 - 0 EKTO 26 Sampdoria
529 18-06-1996 Nederland Engeland 1 - 4 EKTO Sampdoria

530 22-06-1996 Frankrijk Nederland 0 - 0 EKTO 60 Sampdoria
533 09-11-1996 Nederland Wales 7 - 1 WKKW 69 Real Madrid
536 29-03-1997 Nederland San Marino 4 - 0 WKKW 74 Real Madrid
537 02-04-1997 Turkije Nederland 1 - 0 WKKW Real Madrid
538 30-04-1997 San Marino Nederland 0 - 6 WKKW Real Madrid
540 06-09-1997 Nederland België 3 - 1 WKKW 87 Real Madrid
541 11-10-1997 Nederland Turkije 0 - 0 WKKW 70 Real Madrid
547 13-06-1998 Nederland België 0 - 0 WKTO 65 Real Madrid
550 29-06-1998 Nederland Joegoslavië 2 - 1 WKTO Real Madrid
552 07-07-1998 Brazilië Nederland 1 - 1 WKTO 111 Real Madrid

553 11-07-1998 Nederland Kroatië 1 - 2 WKTO Real Madrid
571 11-06-2000 Nederland Tsjechië 1 - 0 EKTO 57 Internazionale
575 29-06-2000 Nederland Italië 0 - 0 EKTO 87 Internazionale
576 02-09-2000 Nederland Ierland 2 - 2 WKKW 46 Internazionale
577 07-10-2000 Cyprus Nederland 0 - 4 WKKW 2 59 Internazionale
578 11-10-2000 Nederland Portugal 0 - 2 WKKW Internazionale
583 25-04-2001 Nederland Cyprus 4 - 0 WKKW 71 Internazionale
588 06-10-2001 Nederland Andorra 4 - 0 WKKW 1 Internazionale
595 16-10-2002 Oostenrijk Nederland 0 - 3 EKKW 1 AC Milan
598 29-03-2003 Nederland Tsjechië 1 - 1 EKKW AC Milan

599 02-04-2003 Moldavië Nederland 1 - 2 EKKW 66 AC Milan
601 07-06-2003 Wit-Rusland Nederland 0 - 2 EKKW AC Milan
606 15-11-2003 Schotland Nederland 1 - 0 EKKW 46 AC Milan
607 19-11-2003 Nederland Schotland 6 - 0 EKKW 69 AC Milan
615 19-06-2004 Nederland Tsjechië 2 - 3 EKTO 86 AC Milan
616 23-06-2004 Nederland Letland 3 - 0 EKTO AC Milan
617 26-06-2004 Nederland Zweden 0 - 0 EKTO AC Milan
618 30-06-2004 Portugal Nederland 2 - 1 EKTO AC Milan
651 24-03-2007 Nederland Roemenië 0 - 0 EKKW 86 AC Milan
652 28-03-2007 Slovenië Nederland 0 - 1 EKKW 85 AC Milan

656 08-09-2007 Nederland Bulgarije 2 - 0 EKKW 73 AC Milan
658 13-10-2007 Roemenië Nederland 1 - 0 EKKW AC Milan

[ Bericht 1% gewijzigd door DiegoArmandoMaradona op 16-10-2007 14:25:31 ]
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969156
22 keer gewonnen dus - 10 keer gelijk - 10 keer verloren

Gewonnen tegen:

Joegoslavie
Tsjechie
Belgie

De rest zijn kut landen die er vrijwel nooit bij zijn op het WK of EK

Echt een topper die Seedorf met zijn nonchalante passjes
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969157
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:17 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Zoals al héél vaak gezegd heet(te) de titel van deze reeks "Marco van Basten moet ontslagen worden!" en hierin wordt onder andere kritiek gegeven op zijn functioneren, ik ben er slechts één van.
Dat "onder andere" is nieuw.
quote:
Maar goed, zoals ook al héél vaak gezegd zijn de cijfers onder Van Basten heel goed, maar verbloemt dat de werkelijke ontwikkeling.
Zoals al zo vaak gezegd, die cijfers zijn objectief, jouw interpretatie is subjectief
quote:
Kijk, als Van Basten er uiteindelijk in de zomer van 2008 in slaagt met slecht voetbal, maar met heel veel geluk Europees kampioen te worden, dan is er niets aan de hand en is al mijn kritiek voor niets geweest.
En als we géén EK worden is jouw kritiek terecht of nuttig geweest? Sorry, je lult weer uit je nek.
quote:
Maar goed, hoe groot is die kans? Voetballend komen we zeer zeker tekort tegen bijna alle EK-deelnemers, alleen opnieuw een flinke portie geluk kan ons succes opleveren.
Wanneer is er voor het laatst een land kampioen geworden zónder een flinke portie geluk? Nou?
quote:
Nu nog kan er iets aan gedaan worden,
Bullshit montana, 100% bullshit. Wát kan er gedaan worden dan? Dat MvB jouw systeem overneemt en dan ineens wél EK wordt? Wie is er hier nou debiel?
quote:
een ander systeem is de oplossing
Oplossing voor wát montana? Voor de tweede kwalificatie op rij? Ben je 2002 vergeten? Denk je écht dat Oranje oppermachtig is en dat we met jouw systeem wél makkelijk de EK gaan winnen? Wie is er nou debiel?
quote:
en als Van Basten het vertikt om zijn ongelijk toe te geven,
Ok, misschien niet debiel maar dan heb je volgens mij last van grootheidswaanzin of zo...
quote:
is een andere bondscoach de enige oplossing.
Ja, vandaag nog! Dát is de oplossing! En dan joúw systeem! Waarom ga je zelf niet solliciteren eigenlijk?
quote:
Maar dit is een utopie,
Nee, een waandenkbeeld...
quote:
natuurlijk weet ik dat de kans dat Van Basten wordt ontslagen ongeveer even groot is als de kans dat de Paus zich bekeert tot de Islam.
Post dat soort onzin dan meteen in ONZ...
pi_53969301
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 13:03 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Seedorf speelt, Nederland verliest.

Daar zit vast geen verband tussen, terwijl Seedorf bij vrijwel alle verloren partijen betrokken was in de laatste 12 jaar
Kan je niet in Argentina chillen zonder ons lastig te vallen
AFC AJAX
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:43:06 #279
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53969419
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:28 schreef Tennessee het volgende:

[..]
Cijfers zijn alleen objectief als je aan scorebordjournalistiek doet, de ene 1-0 is anders dan de andere. Uit bij Albanië was verschrikkelijke mazzel, maar omdat het drie punten opleverde moeten we er maar niet bij staal staan? Al die goede cijfers verblinden je, je kan toch onmogelijk beweren dat Van Basten het Nederlands elftal op de rails heeft staan? AL ruim drie jaar lang is Van Basten meerdere malen gered door een flinke portie geluk, als zijn voorgangers evenveel geluk hadden, waren we al een paar maal wereldkampioen geworden. Het geluk van Van Basten is is echter geen zekerheid en zonder geluk, is het allemaal niet zoveel. Of denk jij echt dat Oranje op basis van haar spel een goed resultaat gaat neerzetten op het EK?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53969426
514 14-12-1994 Nederland Luxemburg 5 - 0 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
517 29-03-1995 Nederland Malta 4 - 0 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
518 26-04-1995 Tsjechië Nederland 3 - 1 EKKW Letná-stadion
519 07-06-1995 Wit-Rusland Nederland 1 - 0 EKKW Dynamo-stadion
520 06-09-1995 Nederland Wit-Rusland 1 - 0 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
521 11-10-1995 Malta Nederland 0 - 4 EKKW Ta'Qali
522 15-11-1995 Nederland Noorwegen 3 - 0 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
523 13-12-1995 Nederland Ierland 2 - 0 EKKW Anfield Road
527 10-06-1996 Nederland Schotland 0 - 0 EKTO Villa Park
528 13-06-1996 Nederland Zwitserland 2 - 0 EKTO Villa Park

529 18-06-1996 Nederland Engeland 1 - 4 EKTO Wembley
530 22-06-1996 Frankrijk Nederland 0 - 0 EKTO Anfield Road
532 05-10-1996 Wales Nederland 1 - 3 WKKW The National Stadium
533 09-11-1996 Nederland Wales 7 - 1 WKKW Philips Stadion
534 14-12-1996 België Nederland 0 - 3 WKKW Koning Boudewijn Stadion
536 29-03-1997 Nederland San Marino 4 - 0 WKKW Amsterdam ArenA
537 02-04-1997 Turkije Nederland 1 - 0 WKKW Atatürk-stadion
538 30-04-1997 San Marino Nederland 0 - 6 WKKW Stadio Olimpico di Serravalle
540 06-09-1997 Nederland België 3 - 1 WKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
541 11-10-1997 Nederland Turkije 0 - 0 WKKW Amsterdam ArenA

547 13-06-1998 Nederland België 0 - 0 WKTO Stade de France
548 20-06-1998 Nederland Zuid-Korea 5 - 0 WKTO Stade Vélodrome
549 25-06-1998 Nederland Mexico 2 - 2 WKTO Stade Geoffroy-Guichard
550 29-06-1998 Nederland Joegoslavië 2 - 1 WKTO Stade Municipal
551 04-07-1998 Nederland Argentinië 2 - 1 WKTO Stade Vélodrome
552 07-07-1998 Brazilië Nederland 1 - 1 WKTO Stade Vélodrome
553 11-07-1998 Nederland Kroatië 1 - 2 WKTO Parc des Princes
571 11-06-2000 Nederland Tsjechië 1 - 0 EKTO Amsterdam ArenA
572 16-06-2000 Nederland Denemarken 3 - 0 EKTO Stadion Feyenoord (De Kuip)
573 21-06-2000 Nederland Frankrijk 3 - 2 EKTO Amsterdam ArenA

574 25-06-2000 Nederland Joegoslavië 6 - 1 EKTO Stadion Feyenoord (De Kuip)
575 29-06-2000 Nederland Italië 0 - 0 EKTO Amsterdam ArenA
576 02-09-2000 Nederland Ierland 2 - 2 WKKW Amsterdam ArenA
577 07-10-2000 Cyprus Nederland 0 - 4 WKKW GSP-stadion
578 11-10-2000 Nederland Portugal 0 - 2 WKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
581 24-03-2001 Andorra Nederland 0 - 5 WKKW Mini Estadi
582 28-03-2001 Portugal Nederland 2 - 2 WKKW Estadio das Antas
583 25-04-2001 Nederland Cyprus 4 - 0 WKKW Philips Stadion
584 02-06-2001 Estland Nederland 2 - 4 WKKW Lilleküla
586 01-09-2001 Ierland Nederland 1 - 0 WKKW Lansdowne Road

587 05-09-2001 Nederland Estland 5 - 0 WKKW Philips Stadion
588 06-10-2001 Nederland Andorra 4 - 0 WKKW Gelredome
594 07-09-2002 Nederland Wit-Rusland 3 - 0 EKKW Philips Stadion
595 16-10-2002 Oostenrijk Nederland 0 - 3 EKKW Ernst Happel Stadion
598 29-03-2003 Nederland Tsjechië 1 - 1 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
599 02-04-2003 Moldavië Nederland 1 - 2 EKKW Sherif Stadion
601 07-06-2003 Wit-Rusland Nederland 0 - 2 EKKW Dynamo-stadion
603 06-09-2003 Nederland Oostenrijk 3 - 1 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
604 10-09-2003 Tsjechië Nederland 3 - 1 EKKW Sparta-stadion
605 11-10-2003 Nederland Moldavië 5 - 0 EKKW Philips Stadion

606 15-11-2003 Schotland Nederland 1 - 0 EKKW Hampden Park
607 19-11-2003 Nederland Schotland 6 - 0 EKKW Amsterdam ArenA
614 15-06-2004 Nederland Duitsland 1 - 1 EKTO Estadio Dragão
615 19-06-2004 Nederland Tsjechië 2 - 3 EKTO Estadio Municipal de Aveiro
616 23-06-2004 Nederland Letland 3 - 0 EKTO Estadio Municipal de Braga
617 26-06-2004 Nederland Zweden 0 - 0 EKTO Estadio Algarve
618 30-06-2004 Portugal Nederland 2 - 1 EKTO Estadio José Alvalade XXI
621 08-09-2004 Nederland Tsjechië 2 - 0 WKKW Amsterdam ArenA
622 09-10-2004 Macedonië Nederland 2 - 2 WKKW City Stadium
623 13-10-2004 Nederland Finland 3 - 1 WKKW Amsterdam ArenA

624 17-11-2004 Andorra Nederland 0 - 3 WKKW Mini Estadi
626 26-03-2005 Roemenië Nederland 0 - 2 WKKW Giulesti Stadionul
627 30-03-2005 Nederland Armenië 2 - 0 WKKW Philips Stadion
628 04-06-2005 Nederland Roemenië 2 - 0 WKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
629 08-06-2005 Finland Nederland 0 - 4 WKKW Olympia Stadion (fin)
631 03-09-2005 Armenië Nederland 0 - 1 WKKW Republican Stadion
632 07-09-2005 Nederland Andorra 4 - 0 WKKW Philips Stadion
633 08-10-2005 Tsjechië Nederland 0 - 2 WKKW Toyota Arena
634 12-10-2005 Nederland Macedonië 0 - 0 WKKW Amsterdam ArenA
640 11-06-2006 Servië en Montenegro Nederland 0 - 1 WKTO Zentralstadion

641 16-06-2006 Nederland Ivoorkust 2 - 1 WKTO Gottlieb-Daimler Stadion
642 21-06-2006 Nederland Argentinië 0 - 0 WKTO Wald-stadion
643 25-06-2006 Portugal Nederland 1 - 0 WKTO Frankenstadion
645 02-09-2006 Luxemburg Nederland 0 - 1 EKKW Josy Barthel Stadion
646 06-09-2006 Nederland Wit-Rusland 3 - 0 EKKW Philips Stadion
647 07-10-2006 Bulgarije Nederland 1 - 1 EKKW Vasilij Levski-stadion
648 11-10-2006 Nederland Albanië 2 - 1 EKKW Amsterdam ArenA
651 24-03-2007 Nederland Roemenië 0 - 0 EKKW Stadion Feyenoord (De Kuip)
652 28-03-2007 Slovenië Nederland 0 - 1 EKKW Arena Petrol
656 08-09-2007 Nederland Bulgarije 2 - 0 EKKW Amsterdam ArenA

657 12-09-2007 Albanië Nederland 0 - 1 EKKW Qemal Stafa-stadion
658 13-10-2007 Roemenië Nederland 1 - 0 EKKW Farul Stadium

[ Bericht 1% gewijzigd door DiegoArmandoMaradona op 16-10-2007 14:49:25 ]
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969490
Ben je een psychopaat ofzo dat je Seedorf persee naar beneden wilt halen, omdat het een feit is dat hij de meeste CL's heeft gewonnen met verschillende teams?
AFC AJAX
pi_53969567
Het gaat hier over Van Basten en die begreep dat je zonder Seedorf meer kans hebt om te winnen dan met hem.

Zoals weer gebleken is zaterdag
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969576
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:43 schreef M0NTANA het volgende:

Cijfers zijn alleen objectief als je aan scorebordjournalistiek doet,
Onzin.
quote:
je kan toch onmogelijk beweren dat Van Basten het Nederlands elftal op de rails heeft staan?
Op de rails staan... wat betekent dat? Het is in ieder geval niet van de rails af want dan zouden we ons niet voor de tweede keer op rij zonder problemen kwalificeren... zie 2002...
quote:
AL ruim drie jaar lang is Van Basten meerdere malen gered door een flinke portie geluk, als zijn voorgangers evenveel geluk hadden, waren we al een paar maal wereldkampioen geworden. Het geluk van Van Basten is is echter geen zekerheid en zonder geluk, is het allemaal niet zoveel. Of denk jij echt dat Oranje op basis van haar spel een goed resultaat gaat neerzetten op het EK?
onzin montana, onzin... dit gaat echt helemaal nergens over... denk jij echt dat als oranje een goed resultaat neerzet dat puur geluk is en dat als ze dat niet doen het is omdat jij er meer verstand van hebt dan Marco van Basten?
pi_53969596
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:46 schreef BonJovi het volgende:
Ben je een psychopaat ofzo dat je Seedorf persee naar beneden wilt halen, omdat het een feit is dat hij de meeste CL's heeft gewonnen met verschillende teams?
waarom werd dat niet gevraagd toen Marco van Basten 21 topics lang met de grond gelijk werd gemaakt?
pi_53969616
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:50 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Het gaat hier over Van Basten en die begreep dat je zonder Seedorf meer kans hebt om te winnen dan met hem.

Zoals weer gebleken is zaterdag
Ja want door 1 speler komt het altijd als een elftal verliest!
AFC AJAX
pi_53969628
Dus

met Seedorf 42-22-10-10 - 1.80 punten per wedstrijd
Zonder Seedorf 39 - 29 - 3 - 7 - 2,41 punten per wedstrijd
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969640
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:53 schreef BonJovi het volgende:

[..]

Ja want door 1 speler komt het altijd als een elftal verliest!
Dat klopt in het geval van Seedorf inderdaad
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969650
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:52 schreef Tennessee het volgende:

[..]

waarom werd dat niet gevraagd toen Marco van Basten 21 topics lang met de grond gelijk werd gemaakt?
Omdat van Basten te koppig is om zijn systeem aan te passen. Het Nederlands elftal is een klote elftal die met geluk van Luxemburg en ALbanie,Slovenie moet winnen
AFC AJAX
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:55:34 #289
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53969652
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:51 schreef Tennessee het volgende:

[..]
Oranje kroop onder leiding van Marco van Basten al meerdere malen door het oog van de naald, die ongeslagen kwalificatiereeks tussen 2004 en 2007 (tot afgelopen zaterdag dus) was zwaar afgetekend. Puur op basis van de cijfers, als je scorebordjournalistiek bedrijft, ging het allemaal perfect met Oranje. Maar moesten die ogen niet eens nodig open? Want nogmaals, denk je nou echt dat Oranje op basis van haar huidige vorm en met iets minder geluk wat gaat presteren tijdens het EK?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53969668
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:

[..]

Dat klopt in het geval van Seedorf inderdaad
Bullshit, Belgie verliest ook vaak hoor en dat met jou oogappeltje aka TOPPER Simons erbij
AFC AJAX
pi_53969672
Haha, de Seedorf-Case.

Hij stopt er wel veel research in, you gotta give em that.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:58:34 #292
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53969709
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:56 schreef BonJovi het volgende:

[..]

Bullshit, Belgie verliest ook vaak hoor en dat met jou oogappeltje aka TOPPER Simons erbij
Simons is geen wereldtopper en bij Belgie gaan er wel meer dingen mis de laatste tijden

Overigens ben ik wel van mening dat Nederland momenteel geen verdedigers lopen heeft van het niveau Simons / Kompany
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53969777
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 14:58 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Simons is geen wereldtopper en bij Belgie gaan er wel meer dingen mis de laatste tijden

Overigens ben ik wel van mening dat Nederland momenteel geen verdedigers lopen heeft van het niveau Simons / Kompany
Ik weet dat Simon geen wereldtopper is maar dat vind DAM wel, en onze verdediging sucks inderdaad. We hebben die slome Bouma en die lieve Mathijssen . We hebben geen killers meer.
AFC AJAX
pi_53969820
Ik vind dat niet, dat is zo
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969870
Simons is wel een topper, maar geen wereldtopper, al verwacht ik nog wel internationale topclub-interesse voor hem als ie zich blijft ontwikkelen.

Hij mist voetballend nog wat offensieve inbreng, maar defensief/opruimend en in de lucht is ie als stofzuigende middenvelder wel een topper. Hij zit er heel vaak tussen bij counters en ziet het wel aardig.
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 15:11:56 #296
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53969927
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 15:05 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik vind dat niet, dat is zo
Simons is een speler die mee balanceert op het niveau van het elftal waarin hij speelt. Een goeie speler, een degelijke speler, een speler die weinig tot geen fouten in z'n spel zal maken , maar evengoed een speler die mee tenonder gaat als het elftal niet draait. Dat zie je momenteel bij de Rode duivels ook zeer goed. Vorige zaterdag is het allicht niemand opgevallen dat ie zelfs maar meespeelde. Hij liep daar maar wat moedeloos tussen verdediging en middenveld, ook niet goed te weten wat te moeten doen en alle ballen die hij kreeg snel snel af te spelen naar de zwalpende mudingaye naast hem ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53969933
Gelukkig hoeven spelers in zijn positie weinig offensieve inbreng te hebben. Verder is het een goede opbouwer die zich nooit verstopt en kan hij goed offensief en defensief verdedigen

Absolute topper op zijn positie
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53969950
Nou, ik ben benieuwd wat de nieuwe titel gaat worden... gaan we weer 300 posts over een titel zeuren of krijgen we weer een neutrale titel zodat we tenminste een beetje inhoudelijk kunnen proberen te zijn...
  dinsdag 16 oktober 2007 @ 15:15:39 #299
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_53969989
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 15:08 schreef Edenoniphobic het volgende:
Simons is wel een topper, maar geen wereldtopper, al verwacht ik nog wel internationale topclub-interesse voor hem als ie zich blijft ontwikkelen.

Hij mist voetballend nog wat offensieve inbreng, maar defensief/opruimend en in de lucht is ie als stofzuigende middenvelder wel een topper. Hij zit er heel vaak tussen bij counters en ziet het wel aardig.
Hij is al 31 eind dit kalenderjaar hé. En ik denk niet dat Simons nog weg zal gaan bij PSV (of het moet zijn om af te bouwen) Dat is de brave Belgische familieman , die Simons, reizen en avontuur zegt hem niet zoveel , het liefst blijft hij in een omgeving die hij gewoon is , zonder veel verandering in z'n leven. Allicht was ie ook graag bij Club Brugge gebleven destijds, en wilde ie er ook niet weg, maar ja, Club had het geld nodig en Eindhoven was nu ook maar net over de grens en ze spraken daar ook nog Nederlands ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_53970027
Hopelijk Zonder Seedorf komt het goed
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')