quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:59 schreef bixister het volgende:
sorry voor de late update maar ik ben op maandag altijd pas erg laat thuis en moest nog eten en eng dromende kindertjes troosten. maar: de operatie is gelukkig toch heel goed gegaan, al zijn ze dus wel extra lang bezig geweest, vanwege de grootte van de prostaat. maar dus niet vanwege allerlei andere mogelijk enge dingen die ze tegenkwamen, waar ik bang voor was toen 't zo lang ging duren. ik kreeg 't berichtje toen ik net 5 minuten weer aan 't werk was, dus ik kon de rest van de bijeenkomst een stuk zorgelozer leiden.bedankt voor jullie meeleven, ik moest 't gewoon ff kwijt en 't is dan wel erg fijn en lief dat iedereen meteen zo meeleeft.
Ze slaapt nu... Van de week begon ze met hoesten, tot in het extreme, dinsdag op woensdag nauwelijks geslapen daardoor. Het leek nu weer beter te gaan, wel wat verkouden. Maar nu dus weer koortsig en spontaan in slaap vallen overdag...quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:27 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
geef haar maar een kusje van memama Sjeen
Gaat het alweer een beetje eigenlijk met haar?
Ze heeft het gaas IN de wond geduwd. Dus dat moet er echt eerst uit.quote:Op maandag 1 oktober 2007 21:31 schreef bixister het volgende:
ieuw syrena dat klinkt niet zo prettig.... maar 't werd dus wel aanbevolen? als je nou eens eerst gaat douchen, dat gaasje wil er vast sneller af als 't goed nat is?
Ja hequote:
geef dr maar een dikke knuffelquote:Op maandag 1 oktober 2007 21:39 schreef Sjeen het volgende:
Fijn nieuws Bix
[..]
Ze slaapt nu... Van de week begon ze met hoesten, tot in het extreme, dinsdag op woensdag nauwelijks geslapen daardoor. Het leek nu weer beter te gaan, wel wat verkouden. Maar nu dus weer koortsig en spontaan in slaap vallen overdag...
Ja daar had ik al naar gegoogled. Maar straks maar eens de stad in en daar eens kijken.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:13 schreef _Bar_ het volgende:
Bixben blij dat het allemaal goed gegaan is met je vader
En menicole er bestaan zogenaamde "geboorte"ringen, misschien dat dat een idee is
ik wil graag eentje waar de naam van Mikael aan de buitnekant staat zeg maar. Maar misschien dat dat met een mooie gladde ring ook wel wil.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:24 schreef _Bar_ het volgende:
Daarnaast menicole je kan toch ook gewoon een ring aanschaffen die jij leuk vind.... hoeft toch niet persee 1tje te zijn van Mikael, je kan er altijd nog een leuke tekst inlaten zetten, neem bv een vriendschapsring en dan geboorte data +naam zoontje ofzo
ben je niet bang dat daar dan vuiligheid in gaat zitten?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:29 schreef MeNicole het volgende:
[..]
ik wil graag eentje waar de naam van Mikael aan de buitnekant staat zeg maar. Maar misschien dat dat met een mooie gladde ring ook wel wil.
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:19 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Ja daar had ik al naar gegoogled. Maar straks maar eens de stad in en daar eens kijken.
Ik heb ook een ring met een opening aan de buitenkant (en daarin een steentje), het valt best mee wat betreft vuiligheidquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:34 schreef Ynske het volgende:
[..]
ben je niet bang dat daar dan vuiligheid in gaat zitten?
Die is mooi maar duurquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:34 schreef Sjeen het volgende:
[..]
[afbeelding]
M'Amour
Maar ik vind het idee van Bar ook erg leuk, een mooie rind en dan Mikael - Geboortedatum erin laten graveren.
Dat zat ik ook te denken. Ik heb een ring met groeven, nooit last mee gehad.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 12:16 schreef moussy het volgende:
Je wast je handen toch vaak genoeg dat er geen vuiligheid in aan gaat koeken
preview knopje zit in je 'opties'quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 12:38 schreef Saffier het volgende:
En dan moet jeik die dingen gaan repareren, weet je hoe vies het is als je al die aangekoekte huidresten in de fik moet zetten![]()
![]()
MeNicole een gewone gravure wordt over het algemeen niet op de buitenkant van een ring gezet, dat slijt er veel te snel weer uit als ze de ring al in een graveermachine vast kunnen krijgen.
Ik mis het previeuwknopje, kan je die ergens terugzetten?
toch vind ik het wel ergens slordig, stel nou dat er echt wat was, aangezien het hier nogal bol staat van chemische fabrieken enzo met de kerncentrale..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:42 schreef chacama het volgende:
Bar dan ging ie in heel zeeland af. Ik had het hier ook. Was net de overbuurvrouw aan het helpen.....
Ik vind het anders best verantwoord om dat op de kinderstoel te doen. Beter dan dat de hele bank straks onder de koek en drinken zit tochquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 13:59 schreef MeNicole het volgende:
En nu zit ik helemaal afgemat met een kopje thee achter de pc terwijl Mikael heel onverantwoord in de kinderstoel voor de tv zit met een koekje en drinken.
Vond wel dat het erg lang aanhield voor en 'foutje'. D'r zal toch iemand in Zeeland die knop bedienen neem ik ff aan.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:43 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
toch vind ik het wel ergens slordig, stel nou dat er echt wat was, aangezien het hier nogal bol staat van chemische fabrieken enzo met de kerncentrale..
Gelukkig reageerde men er wel gelijk op maar toch
uhuh het bleef maar gaan, en hier ging hij een 2de keer ook gewoon de volledige versie af...quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:46 schreef chacama het volgende:
[..]
Vond wel dat het erg lang aanhield voor en 'foutje'. D'r zal toch iemand in Zeeland die knop bedienen neem ik ff aan.
Hier bleven ze tegenover ook gewoon door verbouwen... daarom had ik al zoiets van raar...quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:52 schreef chacama het volgende:
Nou, spannend wel. Vooral het beeld van al die mensen die gewoon vrolijk door gaan met wat ze aan het doen waren.
Ik heb mijn fiets ook wel ff flink vervloekt hoor. En kwam Kevin net Mikael ophalen zegt Mikael tegen hem: mama hips boem. Dus ik vertel wat er gebeurd is. En Mikael maar herhalen. Jaha boem hipsquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 16:52 schreef chacama het volgende:
Nou, spannend wel. Vooral het beeld van al die mensen die gewoon vrolijk door gaan met wat ze aan het doen waren. De oude sirene had dan misschien een nare bijsmaak voor veel ouderen, maar hij maakte in elk geval meer indruk.
MeNicole, wat een pechdag. Je hebt gedaan wat waarschijnlijk velen met je gedaan zouden hebben. Even een momentje voor jezelf. En ik denk dat bij mij al ruimschoots de tranen van onmacht en woede gestroomd zouden hebben..... En die fiets had het waarschijnlijk niet echt soepeltjes overleefd.
Nee Mikael ligt gewoon hier lekker in zijn eigen bed. Kevin moet morgen gewoon naar school dus daar blijven is geen optie. Donderdagavond blijft ie bij Kevin slapen. Maar vanavond was gewoon even zodat ik een uurtje alleen was. Kan ik even lekker uitgebreid douchen en beetje opruimen enzo. En ff bijtanken na zo'n dag.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:26 schreef PM-girl het volgende:
MeNicole, slaapt Mikael nu ook bij Kevin? Lijkt me wel raar hoor, sterkte ermee in ieder geval!
Ik niet, Rick die mag rijdenquote:
Hahahaquote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:42 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ik niet, Rick die mag rijdenen die heeft toch zijn nieuwe auto en probeert graag zijn nieuwe navigatie uit. Je weet het toch mannen en hun speelgoed
Een leuk voorbeeld. wij hebben de tuin laten doen door een vriend, vriend had geen navigatie, wij kregen nieuwe auto en navigatie erbijonder tafel, Rick moest telefoon verlengen en koopt dus telefoon met navigatie, dus wij 1tje over, vriend wil navigatie hebben, wij moeten tuin nog betalen, dus "oude nav" naar vriend en wij tuin en hij blij. Zitten mijn vriendin en ik lekr op de bank te beppen, 3x raden wat heren aan het doen waren?quote:
Hee Son...quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:51 schreef Sonnetje85 het volgende:
10 oktober is die koopavond
dus volgende week
In Rijswijk van 6 tot 9
En iedereen mag binnenkomen bij ons *lol*
Hoe drukker hoe beter, en zelf ben ik er lekker niet
Aah, jij woont ook in de buurt. Nja, het is nu droog aye?!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:44 schreef Suzziieee het volgende:
Gisteravond was het weer toch echt niet verkeerd... vandaag is het wel bagger ja..dan maar niet optocht kijken..vanavond hopelijk wel droog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |