quote:Op maandag 1 oktober 2007 13:34 schreef Fallen het volgende:
ow, euh... na 2 jaar gestopt te zijn mag ik weer uit de lijst.
Iets met studieproblemen, relatieproblemen en algeheel kut-gevoel in combinatie met dan soms te veel in de kroeg gaan hangen, zijn mij iets te veel geworden.
Ik stop ergens deze maand wel weer. Hopelijk dan weer langer dan 2 jaar..![]()
Als ik zo in dat 6 maanden lijstje kijk staan er een paar in van meer dan een jaar btw?quote:
quote:Op maandag 1 oktober 2007 14:30 schreef Thrackan het volgende:
[..]
Als ik zo in dat 6 maanden lijstje kijk staan er een paar in van meer dan een jaar btw?
Hm ja dat is ook wel weer zo. Misschien een kopje "Onbekend" maken of zo? Nou ja, het maakt ook niet uit eigenlijk.quote:Op maandag 1 oktober 2007 14:31 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Tsja, die reageren niet meer, dus niemand weet of ze nog gestopt zijn. En dat is maar goed ook, anders sta ik nog niet bovenaan op 7-11-08.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 13:37 schreef DarkElf het volgende:
[..]
zonde zeg.maar goed, je bent eruit.
Je staat erbij, succes.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 13:58 schreef AudreyHepburn het volgende:
Sinds 23 september gestopt.
Sweet, al weer bijna 3 jaar.quote:Op maandag 1 oktober 2007 13:09 schreef DarkElf het volgende:
Vervolg van Fok!kers stoppen met roken, deel 46
Meer dan 1 jaar gestopt:
Grrrrrrrr (1 november, 2004)
Psstquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:03 schreef Fallen het volgende:
[..]
![]()
![]()
Damn.. het begint een beetje in te zinken.. ik was 2 jaar gestopt.. (2 JAAR!!) *zucht*
Okay, vanaf 8 oktober stop ik. Nog een weekje aanmodderen... meld me wel weer als het zo ver is.
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:56 schreef Lips het volgende:[afbeelding]
Jaaaa, vandaag is het dan zo ver!!!! Ik mag een plaatsje opschuiven!!!
Opgeschoven!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:56 schreef Lips het volgende:[afbeelding]
Jaaaa, vandaag is het dan zo ver!!!! Ik mag een plaatsje opschuiven!!!
Tof. Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 15:56 schreef Lips het volgende:[afbeelding]
Jaaaa, vandaag is het dan zo ver!!!! Ik mag een plaatsje opschuiven!!!
Omdat je:quote:
Zet hem op Crossover!!quote:Op zondag 7 oktober 2007 19:02 schreef crossover het volgende:
Het begint nu toch wel moeilijk te worden
Tegen nuchtere redenering kan eigenlijk niemand opquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 16:42 schreef AudreyHepburn het volgende:
Mijn ervaring is dat niet het stoppen het moeilijkste is, maar oprecht de beslissig nemen om te stoppen, dat is moeilijk. Als je er zelf niet 100% achter staat, dan lukt het niet. Je zegt gewoon op een gegeven moment tegen jezelf: nu stop ik, en rook ik niet meer. En dan doe je dat. En dan ben je gestopt.
Geen centje pijn hier.
---
Ik zie net dat die site hierboven precies zegt wat ik ook bedoelde.
Ik heb me er al weer afgehaaldquote:Op maandag 8 oktober 2007 12:52 schreef schatje het volgende:
Succes crossover, je staat in de lijst.
prima hoorquote:Op maandag 8 oktober 2007 14:17 schreef crossover het volgende:
[..]
Ik heb me er al weer afgehaald
Hier zitten toch geen moraalridders hoop ik?
Ik rookte flink, stopte toen (pleisters, toestanden en mood swings) en na 8 maanden was ik er weer aan verslingerd. Ik ben toen geminderd en toen ik daarna stopte ging het zoveel makkelijker (gewoon gestopt, zonder iets en ook geen rare mood swings ofzo)quote:Op maandag 8 oktober 2007 14:27 schreef crossover het volgende:
De vorige keer dat het me een paar dagen lukte kwam het uit een opwelling. Toen had ik opeens zo'n moment dat ik er niks meer te maken mee wilde hebben. Ook was het toen vakantie.
En ik heb nogal last van stress op school. Ik ben wel sterk aan het minderen en dat voelt al wel goed
Werken die pleisters eigenlijk? Zijn er sowieso hulpmiddelen die helpen?quote:Op maandag 8 oktober 2007 14:31 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Ik rookte flink, stopte toen (pleisters, toestanden en mood swings) en na 8 maanden was ik er weer aan verslingerd. Ik ben toen geminderd en toen ik daarna stopte ging het zoveel makkelijker (gewoon gestopt, zonder iets en ook geen rare mood swings ofzo)Ben nu 15 maanden gestopt, dus voor mij heeft minderen wel gewerkt. Misschien voor jou ook
die pleisters werken wel degelijk, ware het niet dat ik er allergisch op reageerde (grote hele warme rode plekken onder de pleisters).quote:Op maandag 8 oktober 2007 14:38 schreef crossover het volgende:
[..]
Werken die pleisters eigenlijk? Zijn er sowieso hulpmiddelen die helpen?
En Alan Carr, werkt zijn methode? Zolang ik rustig thuis zit is er niet veel aan de hand, dan rook ik maar heel erg weinig (3/4 sigaretten op een dag). Dat komt ook omdat ik ervoor naar buiten moet. Maar als ik op school ben rook ik op elk mogelijk moment
En ik ga binnenkort ook op kamers, daar mag ik wel binnen roken, dus ik maak me daar ook een beetje zorgen om. Want ik weet, zodra ik de kans heb om te roken, rook ik.
Ja retorische vraag natuurlijkquote:Op maandag 8 oktober 2007 16:34 schreef AudreyHepburn het volgende:
Ach, bekijk het dan zo: stel dat je een leuke chick mee naar huis neemt en dat ze afknapt zodra jij je deur opentrekt. Who would want that?
sterkte met dit enorme verlies ziggy.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 14:18 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Haal mij maar uit de lijst (stond er sinds februari in).
Pa paar weken terug overleden, stress, aan de sigaren gegaan, mee gaan roken met anderen en nu dus een pakje sigaretten gekocht. Nieuwe stopdatum volgt nog.
Sterkte.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 14:18 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Haal mij maar uit de lijst (stond er sinds februari in).
Pa paar weken terug overleden, stress, aan de sigaren gegaan, mee gaan roken met anderen en nu dus een pakje sigaretten gekocht. Nieuwe stopdatum volgt nog.
Da's toevallig, ik ben ook op 23 september gestopt!quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 13:58 schreef AudreyHepburn het volgende:
Sinds 23 september gestopt.
Herkenbaar DE. Ik had al tijdje stopplannen, maar niet echt concreet. Op gegeven moment drukte ik een peuk uit en dacht: jesus, ik ben gek. wat moet ik met die teringdingen. En sinds de tijd ben ik nu rookvrij!quote:Op maandag 8 oktober 2007 14:42 schreef DarkElf het volgende:
maar ja als ik zo om me heen kijk naar de mensen die gestopt zijn, inclusief mezelf: je bent er op een gegeven moment gewoon echt klaar mee om de een of andere reden (kan voor iedereen anders zijn) en dan lukt het ineens stukken beter om te stoppen.
Ja maar de dag daarna zet je die plannen toch vaak weer aan de kant?quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:43 schreef thaduck het volgende:
[..]
Herkenbaar DE. Ik had al tijdje stopplannen, maar niet echt concreet. Op gegeven moment drukte ik een peuk uit en dacht: jesus, ik ben gek. wat moet ik met die teringdingen. En sinds de tijd ben ik nu rookvrij!
Ja dat is me ook wel eens gebeurt maar nu dus niet, niet als je het echt zat bent en echt het gevoel hebt: dit wil ik niet meer. Iig zo ging het niet bij mij vorig jaar (en ook dus niet bij anderen die ik ken). Ik wilde wel al een tijdje stoppen maar eerst wilde ik nog meer minderen, en dan volgende week maandag stoppen, of de eerste van de volgende maand en toen bedacht ik me: wat een onzin, dat zijn gewoon smoesjes. Zo stop ik nooit.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 23:11 schreef crossover het volgende:
[..]
Ja maar de dag daarna zet je die plannen toch vaak weer aan de kant?
Zo gaat het bij mij dan, een of twee dagen later boeiend me die plannen niet meer zo veel. Had je hier geen last van?
Aye, dat was eigenlijk een beetje mijn statement met puntje 1, dat je met een drugsverslaving te maken hebt.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:41 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Goede tips, Thrackan.
Ik wil er nog 1 ding aan toevoegen: laat je niet foppen door je eigen lichaam. Iedereen die stopt, komt het moment tegen dat hij denkt er compleet vanaf te zijn. Ik denk dat je er nooit compleet vanaf bent, maar dat je lichaam je op een gegeven moment het gevoel geeft nooit meer verslaafd te kunnen raken.
Yup. je kan er nooit prat op gaan dat het veilig is om er maar een paar te roken. Dat heb ik deze week wel gemerkt.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 08:49 schreef Thrackan het volgende:
[..]
Het blijft gewoon gevaarlijk spul, dus afblijven!![]()
Succes.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 09:03 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Vandaag stop ik weer.
Succes met stoppen.quote:
quote:Op zondag 14 oktober 2007 17:30 schreef ennuik het volgende:
Hee! Mag ik een stukje omhoog?
Hier alweer ruim 7,5 maand zonder!
Ik had wel verwacht al in het lijstje te staanquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:41 schreef thaduck het volgende:
[..]
Da's toevallig, ik ben ook op 23 september gestopt!
En het bevalt me heerlijk na 10 jaar roken!
Daar is het ook maandag voor.quote:Op maandag 15 oktober 2007 15:44 schreef Meneermax het volgende:
Damn, wat duurt deze dag lang zeg!
Vind je ze echt elke keer lekker? Nooit problemen? Je hebt nooit spontaan een zwaar, sloom gevoel, prikkelige keel, verminderd concentratievermogen en/of een constant licht kloppende druk in je hoofd?quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 11:18 schreef snarfbreda het volgende:
Ik zou het op zich wel willen maar sta er zelf nog niet genoeg achter denk, t'is gewoon ook zo lekker,
[ afbeelding ]
Dank, dank!quote:Op zondag 14 oktober 2007 17:36 schreef crossover het volgende:
Knap dat je dan toch nog alles weggooit![]()
Je zou nog te maken kunnen krijgen met wat stemmingswisselingen, ook die zijn gevaarlijkquote:Op woensdag 17 oktober 2007 21:03 schreef Meneermax het volgende:
Zondagavond 22.30 laatste peuk gerookt. Heb het idee dat ik inmiddels de lichamelijke ellende achter de rug heb. Het zijn nu vooral de gewoonte-momenten waarop het even lastig is. Gegeten, kop koffie, zo, ff peuk. Oh, shit, nee, ik rook niet meer da's waar ook. Merk dat die doorgerookte keel zo 's ochtends als ik wakker werd al is verdwenen. Da's de eerste winst. Oh, ennuh:
Two days, 22 hours, 33 minutes and 16 seconds. 117 cigarettes not smoked, saving ¤ 21,16. Life saved: 9 hours, 45 minutes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |