Club 8, Amsterdam - Club Rascal http://www.club-8.nl/quote:Diep in de Groef
kassa open en aanvang: 23.00 uur / 5,- (tussen 23.00-24.00 gratis toegang)
Rock? Urban? Dance? Als je er maar op kunt dansen! EKKO gaat elke zaterdagavond Diep in de Groef, met de alternatieve hits van gisteren en die van over twee maanden! Je staartveren kun je uitschudden in de zaal, samen met 349 (toekomstige) vrienden, vriendinnen, liefjes en scharrels. Uitgedanst/-sjanst? Uitpuffen, barhangen en bijpraten doe je in het café onder muzikale begeleiding van de uitermate ontspannen café-dj's. De ultieme zaterdagavond-totaalervaring!
In Rotown binnenkort http://www.rotown.nlquote:The BEST Indierock to dance to!
Djs: Dash & Bx
Entree ¤ 5,-
Met flyer voor 23:00 GRATIS
anders met flyer ¤ 4,-
quote:London Calling is natuurlijk bijna een verplichting als je van alternatieve pop/rock houdt. 2 en 3 november is het weer zo ver! In de Amsterdamse Paradiso staat het beste van het nieuwe. Voorverkoop start zaterdag 4 augustus. De eerste twee namen voor het festival zijn ook bekend (via bandsite en myspace). DANANANANAYKROYD is op 2 november van de partij en The Rakes op 3 november.
Kaarten voor London Calling gaan over de toonbank voor 17.50 (voor 1 dag) en 30 euro (voor beide dagen)
Planning tot nu toequote:Thursday 4 October 2007
(11)
Air Traffic Doornroosje
Nijmegen
Thursday 18 October 2007
Dave Clarke
Vitalic, Alter Ego, Speedy J, Estroe, Boris Divider, Quince, tim nieburg Melkweg
Amsterdam
Tuesday 23 October 2007
(13)
Animal Collective
Islaja Melkweg
Amsterdam
Friday 2 November 2007
(20)
London Calling
The Maccabees, The Rakes, New Young Pony Club, The Wombats, Los Campesinos!, Prinzhorn Dance School, Foals, Reverend and The Makers, Blood Red Shoes, Does It Offend You, Yeah?, The Hours, Jack Peñate, Friendly Fires, Assembly Now, Underground Heroes, Dragons, The Metros, Look See Proof, XX Teens, The Displacements… Paradiso
Amsterdam
Friday 9 November 2007
(6)
Mono Patronaat
Haarlem
Thursday 15 November 2007
(15)
Beirut Paradiso
Amsterdam
Sunday 18 November 2007
(7)
Crossing Border Festival 2007
Rufus Wainwright, The New Pornographers, Black Rebel Motorcycle Club, Andrew Bird, Okkervil River, Super Furry Animals, Patti Smith, Kula Shaker, Akron/Family, Spinvis, Buffalo Tom, iLiKETRAiNS, Soko, Taken By Trees, Flip Kowlier, Windmill, Emma Pollock, Ghostigital, Ben Weaver, Dam… Koninklijke Schouwburg
's-Gravenhage
Wednesday 28 November 2007
(1)
The National
Hayden Melkweg
Amsterdam
Het is nét geen matinee hequote:Op maandag 1 oktober 2007 20:56 schreef Lieke_K het volgende:
* Lieke_K kan even geen smakelijk mannelijk indie beeldmateriaal bedenken...
Zin in het Air Traffic-matinee donderdag!Hoop alleen niet dat ze Empty Space gaan spelen...
![]()
1. whooo, je leeft!quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:13 schreef MaJo het volgende:
HeyWat een klote lay out heeft fok nu zeg
En ik heb veuls te weinig concerten op de planning staan, alleen maar
Klaxons
en
The Arcade Fire
Is er al meer bekend over Justice trouwens? Aangezien ik ook al gemist had dat de aapjes weer naar Nederland kwamen
![]()
1.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:19 schreef lienelien het volgende:
[..]
1. whooo, je leeft!![]()
2. Ja, dat kan je veranderen![]()
3. Nog niets bekend van Justice, maar de nieuwsbrief van paradiso komt morgen weer oid?
4. Net alsof je die in de hmh wil zien
ik bedoelde die takkelay-outquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
2. Dat wil ik ookNog iets leuks in de planning?
Ah okquote:
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 12:24 schreef -skippybal- het volgende:
Voor wie het nog niet wist enzo, de nieuwe Radiohead komt de 10e al uit![]()
En nog gratis ook als download. Je mag ze geven wat je wilt en downloaden maar.
Niet in de winkel verkrijgbaar maar wel als één of andere mega-edition met allemaal meuk voor iets van 57 euro.
Oeh, die is wel schattig jaquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 13:30 schreef jakkop het volgende:
mag deze weer terug in de OP?
[afbeelding]
Dit krijg je dus voor 40 Pond:quote:
Maar fuck dat, 40 pond voor een album. Radiohead of nietquote:"THIS CONSISTS OF THE NEW ALBUM, IN RAINBOWS, ON CD
AND ON 2 X 12 INCH HEAVYWEIGHT VINYL RECORDS.
A SECOND, ENHANCED CD CONTAINS MORE NEW SONGS, ALONG WITH DIGITAL PHOTOGRAPHS AND ARTWORK.
THE DISCBOX ALSO INCLUDES ARTWORK AND LYRIC BOOKLETS.
ALL ARE ENCASED IN A HARDBACK BOOK AND SLIPCASE.
THE ALBUM DOWNLOAD AUTOMATICALLY COMES WITH THIS PACK.
YOU CAN DOWNLOAD THE FILE DIGITALLY FROM THE 10TH OCTOBER 2007.
DISCBOXES ARE BEING MADE TO ORDER AND ARE PRICED AT £40.00 INCLUDING POSTAGE.
SHIPPING WILL BEGIN ON OR BEFORE 3RD DECEMBER 2007."
Mjaquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 15:01 schreef Love Mae King het volgende:
Oh, we kunnen het allemaal wel zonder platenmaatschappij, en je mag zelf bepalen wat je betaalt voor de albumdownload. Ohja, maar de fysieke release kost je 40 pond...
erhm....
niet? Ik vind het een beetje veel stoere praat, maar uiteindelijk falen, maar goed, dabennik...quote:
Amsterdam Dance Event? Is op de Stubnitz, Vice (magazine) Party.quote:Zegge, vertel eens wat meer over dat feestje op dat bootje?![]()
Tsjah, beetje vreemd. Wel zonde hoor. Maar komen later ook niet nog met een normale uitgave?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 15:18 schreef Love Mae King het volgende:
[..]
niet? Ik vind het een beetje veel stoere praat, maar uiteindelijk falen, maar goed, dabennik...
Ahh, ik wist niet dat het van het ade was, ik zal alleen ergens een flyer voorbij komen..quote:[..]
Amsterdam Dance Event? Is op de Stubnitz, Vice (magazine) Party.
Dat betekent: stampende beats, vuige rock, gratis entree, en gratis drank voor iedereen.
Inschrijven voor tickets: http://eguest.eu/viceparty
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:34 schreef -skippybal- het volgende:
A Gift From the Arcade Fire, Coming This Saturday
Spannnuuuuunnnnnnnnndddddddddd zeg![]()
Ik vind hem niet slecht, hij groeit wel na een paar keer.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:34 schreef Lieke_K het volgende:
Wat vinden we hier eigenlijk van de nieuwe Hard-Fi? Ik vind 'm na één keer luisteren niet zo...Komen die sjappies nog richting hier, of niet? Vond ze vorig jaar op Lowlands tegenvallen, maar volgens mij was die zanger toen ook aardig in de wolken enzo.
En waar denk je dat Radiohead nu was geweest zonder platenmaatschappij? Dan hadden ze dit niet kunnen doen hoor...quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:49 schreef MaJo het volgende:
RadioheadIk vind het wel een toffe actie, Radiohead heeft schijt aan de platenmaatschappijen en trekt lekker z'n eigen plan. Hou ik wel van
En de download mag je dus zelf voor bepalen wat je betaalt, de 'arme' fans zijn daarmee ook tevreden
Dus jij betaalt nooit voor concerten?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:22 schreef -skippybal- het volgende:
Niks
Ik betaal alleen voor iets tastbaars.
Nee dat is ook wel zo, maar in het geval van Radiohead snap ik het wel. Zij ervaren albums opnemen als iets heel stressvols (ze zijn er al een paar keer bijna door uit elkaar gegaan) dus dan is het wel fijn om niet continue de hete adem van een platenmaatschappij in je nek te hebben...quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:21 schreef Love Mae King het volgende:
[..]
En waar denk je dat Radiohead nu was geweest zonder platenmaatschappij? Dan hadden ze dit niet kunnen doen hoor...
Maar goed.
Heb het album besteld, en ik betaal 7pond, ongeveer evenveel als een albumdownload op iTunes...
Wat betalen anderen?
Dan betaal je voor cultuur. Ik weiger gewoon te betalen om te downloaden.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:25 schreef Love Mae King het volgende:
[..]
Dus jij betaalt nooit voor concerten?
0 pond zelfsquote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:29 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Dan betaal je voor cultuur. Ik weiger gewoon te betalen om te downloaden.
En wat ga je waarschijnlijk krijgen? Een mp3 verzamelinkje met variabele bitrate van rond de 220? Woohhhh, nog betalen voor minderwaardige kwaliteit ook.
Nee dank je. Heel leuk dat ze het voor 1 pond (minimaal geloof ik) online pleuren, maar mijn geld krijgen ze alleen als ze een normale cd in de winkel pleuren of laten opsturen
Jazeker! Legitimatie, uittreksel burgelijke stand, DNA proef en uitgebreid enqueteformulier met vragen over zaken van vóór 1980 zijn vereist!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:35 schreef jakkop het volgende:
De afterparty van London Calling is 18+, maar weet iemand of ze gaan zeuren als je toch al binnen ben?
Uhm nee. Ik wil graag m'n Radiohead collectie up to date hebben, maar niet met mapje mp3' tjes nummertjequote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:47 schreef MaJo het volgende:
[..]
0 pond zelfsmaar ja dan ga je later weer lopen miepen dat de cd te duur is, het is ook nooit goed
Air Traffic, tja.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:36 schreef -skippybal- het volgende:
Nog best aardig dat Air Traffic live. Wel een beetje jammer dat ze nog geen eens een uur spelen![]()
En Lieke ook gezien![]()
quote:
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 18:17 schreef MaJo het volgende:
Ook hier even:
Prijs voor Justice is bekend, ¤16,- euro ex. 13 oktober begint de vvk. Optreden is op 24 november om 1 uur 's nachts in paradiso
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 19:26 schreef Grobbel het volgende:
Ach ja, slowchat. Welk deel van dit topic is er niet groot mee geworden...
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 22:20 schreef Lieke_K het volgende:
[..]
Hee, de band van mijn huisgenoot in jouw Last fm top tracks!Ik herken de naam van de nu en dan eens voor hun binnenkomende post hier, had gedacht dat het complete pingelbagger zou zijn.
Die recensie van 3voor12 over Kaf en Koren doet anders vermoeden, toch maar eens hem minder afbitchen dat-ie zijn schimmelafwas laat slingeren en wat meer zijn muzikale kwaliteiten waarderen.
![]()
En ja, ik verveel me.![]()
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 20:48 schreef Lieke_K het volgende:
- ik zag Grobbel naar binnen sneaken terwijl ik nog praktisch op het trottoir van de Groenewoudseweg stond;![]()
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 20:48 schreef Lieke_K het volgende:
- zag Skippyin de NDRGRND (man, had je het warm? Je haar was drijfnat!) alwaar er vreemd, niet standaard ondergronds volk rondliep;
![]()
quote:
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 11:25 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Daar kan je dus allemaal uhm.. aparte dingen mee doen. Mij was het net gelukt om 'm onder water te krijgen![]()
quote:Programma21:00 uur Amarins (Singer/Songwriter) Het Oranje Koffiehuis, Arke Noachstraat
The Eaves (Alt. Pop/Rock) De Barron, Luthersestraat
Belmondo (Indie) Barok, Zwanenstraat
21:30 uur The Feromones (New Wave) The Move, Varkensstraat
21:45 uur Drive by Wire (Desertrock) Kultuurhuis Bosch, Apeldoornsestraat
22:00 uur The Hype (60's Pop) 4-all, Duizelsteeg
The Freaks & the Dirty Dancers (Rock) De Kroeg, Nieuwstraat
22:15 uur Believeisadoubt (Emo/Rock) The Stage, Munterstraat
22:30 uur Capacocha (Electro/Rock & Roll) De Barron, Luthersestraat
Hummingbirds (Punk/Blues) De Beugel, Duizelsteeg
22:45 uur Monokino (Pop/Rock) Barok, Zwanenstraat
23:00 uur The Bloody Honkies (Rock) Mick O Connell's, Korenstraat
Charly & Gallus (Dubstep/Grime) Florian, Jansplein
23:15 uur The Happy Few (Indie/Pop) The Stage, Munterstraat
23:30 uur Mercy Giants (Indie/Rock) De Barron, Luthersestraat
Dokter Schnitt (Analoge Dance) Kultuurhuis Bosch, Apeldoornsestraat
00:30 uur The Madd (Beatpop) Willemeen, Willemsplein
01:30 uur Lilian Hak (Dance/Pop) Willemeen, Willemsplein
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 13:21 schreef Grobbel het volgende:
Dat is inderdaad éénderde deel van de totale lineup, zoals we die in Nijmegen hadden.
Maar echte must-sees zitten daar niet tussen. Een aantal ervan ken ik wel (Feromones, the Hype, Monokino, Mercy Giants, Bloody Honkies) en zijn ook best aardig, maar het is niet "laat je speelgoed staan schuif gezellig aan"-goed.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 11:39 schreef -skippybal- het volgende:
Wie is er al naar de Popronde geweest? Welke bandjes moet ik gaan checken volgende week in Arnhem?
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 22:42 schreef Grobbel het volgende:
Ah, iemand van With Ice, dus? Prima band, hoor! Ze hebben Kaf en Koren dit jaar net niet gewonnen (waren veruit de beste band in de finale naar mijn inzicht, maar ik zat niet in de jury - en een collega van me die ze niet geweldig vond juist wel), maar ze hebben een tijdje terug wel Ernem Zweet gewonnen. Zeker één van de betere opkomende bands in de regio.
De demo is in elk geval te downloaden van hun site, http://www.withice.nl/ , maar als je hem er om eentje vraagt, zal hij je die vast wel geven. Ik geloof dat ze nog een paar duizend exemplaren daarvan hebben liggen.![]()
quote:Op zondag 7 oktober 2007 04:40 schreef MaJo het volgende:
Is het Nederlands Filmfestival gala ook indie?Ik kom er net vandaan
quote:Op zondag 7 oktober 2007 15:00 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Ik vond het maar matig dit jaar. Echt geen één film bij waar van ik dacht "Die moet ik zien!".
Toen dus maar na één of andere standaard Nederlandse liefdesfilm (Twee mensen komen elkaar tegen, één is een kneusje en de andere een popiejopie figuur en toch worden ze verliefd op elkaar maar dat gaat natuurlijk niet zonde de nodige problemen die aan het einde allemaal zijn opgelost waarna je ze met z'n tweeën uit ziet weglopen gevolgd door een fade-out naar de credits met megazoet nummertje op de achtergrond. Hoé origineel)
quote:Op zondag 7 oktober 2007 15:04 schreef -skippybal- het volgende:
Oh maar wacht, gala is natuurlijk heel iets anders heMet gouden koetjes en Carice van Houten in strakke jurkjes
toch?
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 18:17 schreef MaJo het volgende:
Ook hier even:
Prijs voor Justice is bekend, ¤16,- euro ex. 13 oktober begint de vvk. Optreden is op 24 november om 1 uur 's nachts in paradiso
quote:Op zondag 7 oktober 2007 16:01 schreef -skippybal- het volgende:
Wat deed jeer dan? Is toch aleen voor genodigden?
quote:Op zondag 7 oktober 2007 16:22 schreef MaJo het volgende:
[..]
Waarom ga je er vanuit dat ik niet een van de genodigden kan zijn?Ik heb op het filmfestival gewerkt en was dus genodigde...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |