Beter goed gekopieerd dan goed bedacht.quote:
Werkt toch best?quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:20 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ik denk dat best veel mensen braafjes meegaan met de nieuwe layout.
Voor mij is het voorlopig even foksilver, totdat Danny leert hoe hij moet schrijven; dan kan ik misschien thuis op fatsoenlijke wijze het forum zien.
Voor hoelang?quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:15 schreef Mutant01 het volgende:
De nationale knuffelallochtoon is weer terug.
* Knuffel geeft.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:15 schreef Mutant01 het volgende:
De nationale knuffelallochtoon is weer terug.
Ies graties heh.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:50 schreef PJORourke het volgende:
Wat is dit voor ranzige nieuwe layout?
Bull-shit.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:14 schreef TomTancr3do het volgende:
Dat hangt er natuurlijk maar net vanaf hoe hoog je bent opgeleid en in welke richting. Er zijn zat universitair geschoolden en zelfs gepromoveerden die met bijzonder veel gemak en binnen een week tijd aan een baan op niveau komen, bijvoorbeeld in de technische hoek. Dat is gewoon een kwestie van iets kiezen dat goed in de markt ligt, bij bedrijven met een snelle, no-nonsense instelling.
Ach wat maakt het uit. De Nederlandse staat is toch klauwen geld kwijt aan dat gedrocht. Of ze in het buitenland zit of niet.quote:Op maandag 1 oktober 2007 15:17 schreef Boze_Appel het volgende:
Wat moet die muts van een Hirsi Ali weer in .nl ?
yup, immers iezlaam iez lifdequote:Op maandag 1 oktober 2007 17:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ach wat maakt het uit. De Nederlandse staat is toch klauwen geld kwijt aan dat gedrocht. Of ze in het buitenland zit of niet.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:50 schreef PJORourke het volgende:
Wat is dit voor ranzige nieuwe layout?
Ben jij een techneut?quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:50 schreef PJORourke het volgende:
Wat is dit voor ranzige nieuwe layout?
zal ik ff moeten sjekken of jij je zakken ook aan het vullen bentquote:
Met snot.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:48 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
zal ik ff moeten sjekken of jij je zakken ook aan het vullen bent![]()
Dat klopt, maar ik ben niet gepromoveerd en haal m'n neus ook niet op voor (tijdelijk) werk dat ietwat onder m'n niveau is of ver buiten mijn opleidingsstraatje ligt. Ik ben erg flexibel wat dat betreft, vind het juist wel leuk om eens wat anders te doen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:09 schreef gronk het volgende:
Maar jij zult ongetwijfeld binnen een week aan de bak zijn
Dan ben je gewoon niet goed genoeg. De meeste worden gewoon gevraagd.quote:Op maandag 1 oktober 2007 18:07 schreef TomTancr3do het volgende:
Maar je hebt wel gelijk: voor promovendi die per se werk willen hebben dat aansluit bij hun eigen vakgebied
De betere boter is in NL slecht verkrijgbaar.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:01 schreef Autodidact het volgende:
Hebben we ook nog tips voor botermerken, en hoe we bloemkool bereiden, dames?
quote:Tegenlicht: Terug naar Turkije
maandag 1 oktober 2007 20:55 Ned 2
dinsdag 2 oktober 2007 23:30 Ned 2 (Herhaling)
Steeds meer succesvolle, goed geïntegreerde Turkse Nederlanders verlaten ons land. Onder de middenstand wint de gedachte terrein dat Turkije sociaal en economisch een betere toekomst biedt. Maar vooral academisch hoog opgeleide jongeren overwegen een vertrek naar Turkije. Waarom zouden wij het pensioengeld betalen voor de babyboomers die ons discrimineren en buitensluiten, zo vragen zij zich af.
Ruwweg zijn er twee stromingen binnen de goed opgeleide en goed geïntegreerde Turkse gemeenschap. De ene groep ziet vertrekken als een kans, een uitdaging, als een verbetering van de kwaliteit van het bestaan. De tweede stroming vindt het jammer en bedreigend voor de achterblijvers dat juist de intelligentsia en maatschappelijk geslaagde landgenoten wegtrekken.
Maar de trend is onmiskenbaar. En de oorzaken zijn duidelijk: de polarisatie en stigmatisering van allochtonen groeien in Nederland net zo hard als de economie en toekomstmogelijkheden in Turkije.
Ahmet Alinpinar is een succesvolle student vliegtuigtechniek die droomt van een land waar hij zich thuis voelt, waar hij zich niet constant hoeft te verantwoorden. Hanim Dõgan, econome met een goede baan in de mode-industrie, is het allochtonengedoe meer dan zat. En Mustafa Özcan, raadslid voor Groen Links in de gemeente Amersfoort, is moe. Hij weet niet meer wat hij nog meer kan doen om geaccepteerd te worden.
Tegenlicht volgt het drietal bij hun afweging tussen blijven of vertrekken, de verkenningen in Turkije en het afscheid van vrienden, collega's en familie in Nederland. De vastbeslotenheid en ondernemingslust van het gevarieerde gezelschap maken duidelijk hoe dynamisch het fenomeen migratie is. Het is een komen en gaan van land tot land, van mogelijkheid tot mogelijkheid. Maar vanuit Nederland vertrekken vooral de mensen met de meeste potentie. Voor hen heeft Nederland afgedaan als land van ongelimiteerde mogelijkheden. In Tegenlicht: de uittocht van de meest succesvolle nieuwe Nederlanders.
Te diep in de Here gezeten.quote:
Please. Fuck. Off.quote:Op maandag 1 oktober 2007 18:07 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Dat klopt, maar ik ben niet gepromoveerd en haal m'n neus ook niet op voor (tijdelijk) werk dat ietwat onder m'n niveau is of ver buiten mijn opleidingsstraatje ligt. Ik ben erg flexibel wat dat betreft, vind het juist wel leuk om eens wat anders te doen.
Nou nou, niet zo aangebrandquote:Op maandag 1 oktober 2007 19:59 schreef gronk het volgende:
[..]
Please. Fuck. Off.![]()
Ik zou je vriendelijk willen verzoeken om m'n standpunt niet te verdraaien naar iets wat beter in jouw straatje past. Voor je nog een keer reageert zou ik je, nogmaals, heel vriendelijk willen verzoeken om eerst eens eem aantal sollicitaties te doen, op echte banen. Geen bijbaantjes, of uitzendwerk.
Eikel.![]()
Lijkt er sterk op dat die vriend van je het inmiddels wel begrepen heeft, i.t.t. gronk de achterlijke holbewoner uit 1970 hierboven.quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:02 schreef sigme het volgende:
Vriend van me is gepromoveerd natuurkundige. Kwam uiteraard nergens als natuurkundige aan de bak. Tijdje bij scheikunde aan de uni lesgegeven.
Hij doet nu iets met ingewikkelde verzekeringen. Oh ja - hij gaat nu zich scholen als Javadevelopper.
http://www.nd.nl/Document.aspx?document=nd_artikel&id=100743quote:Rita Verdonk zal voorlopig geen nieuwe partij uit de grond stampen, ook niet na een eventueel royement door de VVD. In een gesprek heeft ze het hoofdbestuur bevestigd noch haar Kamerzetel noch haar VVD-lidmaatschap op te willen geven. Tijdens haar eerste spreekbeurt sinds haar verwijdering uit de fractie vertelde Verdonk in Haarlem dat ze er ,,in de Kamer in haar eentje wat van wil maken''.
Verdonk verhuisde vrijdag van de fractiekamers van de VVD naar een plekje op zolder van het Tweede-Kamergebouw. Haar media-adviseur Kay van de Linde bevestigde dat het 'Lid Verdonk' daar eerst een fractieorganisatie gaat opzetten.
Als voorzitter van een nieuwe eenkoppige fractie heeft ze budget gekregen om drie medewerkers aan te stellen. Daar blijft het bij, volgens Verdonk: ,,Ik huur wat planten om het daar gezellig te maken.''
In Haarlem onthulde Verdonk zich in de Tweede Kamer als eenmansfractie op vier speerpunten te richten. Naast de van haar al bekende aandachtsgebieden als het oplossen van files, vreemdelingenbeleid en jeugdzorg noemde ze één nieuw thema: ouderenbeleid. Verdonk: ,,Het is namelijk ronduit afschuwelijk hoe wij ouderen in dit land behandelen.''
Volgens adviseur Van de Linde is een nieuwe partij na een eventueel royement door de VVD hoogstens een blok aan het been. In de eerste plaats zou het Verdonk verplichten tot fondsenwerving. Van de Linde: ,,In de tweede plaats blijft de vraag óf zo'n partij er komt zo boven de markt hangen. Valt het kabinet, dan is honderd dagen voldoende voorbereidingstijd.''
Joh, ik heb in 2000/2001 een half jaar zonder inkomen gezeten vanwege gedoe met m'n proefschrift. (lees: het UWV hanteerde de stelregel:'wie aan zijn proefschrift schrijft, is niet beschikbaar voor de arbeidsmarkt. En krijgt dus geen uitkering'.) Toen dat eenmaal achter de rug was, en ik serieus aan de bak kon komen, duurde het nog een half jaar voor ik daadwerkelijk ergens binnen was. Een groot gedeelte van m'n tijd was ik domweg bezig met wachten op de uitslag van sollicitaties -- je bent een halve week bezig met het opstellen van een goede brief, en daarna kun je twee weken wachten voor je wordt uitgenodigd voor een gesprek over twee weken, waarna een volgende ronde volgt, over drie weken, etc.quote:
Ghe. Dat sprong mij er ook uit.quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:22 schreef Sidekick het volgende:
Planten huren?
Zie m'n vervolgpost. 't heeft mij een jaar van m'n leven gekost en een hoop $$, en ik wordt *ontzettend* pissig als mensen dat even makkelijk wegwuiven met 'wuhwuh, je bent zo aan de bak'. Want zo simpel *is* het namelijk niet.quote:
Oh, je kunt als (gepromoveerd) natuurkundige best wel op interessante plekken terechtkomen hoor. En ook op best goedbetalende banen. Maar nogmaals, voor je daar achter komt ben je zo 3 maanden verder.quote:Vriend van me is gepromoveerd natuurkundige. Kwam uiteraard nergens als natuurkundige aan de bak. Tijdje bij scheikunde aan de uni lesgegeven.
Hij doet nu iets met ingewikkelde verzekeringen. Oh ja - hij gaat nu zich scholen als Javadevelopper.
'jah, ik heb ook menselijke gevoelens voor planten'.quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:22 schreef Sidekick het volgende:
Planten huren?
Och weet je, dat verschilt enorm. Zoals je ziet ken ik jouw gelijk, niettemin is het ook waar dat sommigen zonder problemen steeds zo aan de bak komenquote:Op maandag 1 oktober 2007 20:29 schreef gronk het volgende:
[..]
Zie m'n vervolgpost. 't heeft mij een jaar van m'n leven gekost en een hoop $$, en ik wordt *ontzettend* pissig als mensen dat even makkelijk wegwuiven met 'wuhwuh, je bent zo aan de bak'. Want zo simpel *is* het namelijk niet.
Misschien.. Maar niet in zijn specialisatie.quote:[..]
Oh, je kunt als (gepromoveerd) natuurkundige best wel op interessante plekken terechtkomen hoor. En ook op best goedbetalende banen. Maar nogmaals, voor je daar achter komt ben je zo 3 maanden verder.
Kan je mij eenvoudig uitleggen waarom hij ernaar zou moeten kijkenquote:BTW, laat 'm eens ruiken aan www.python.org, als-ie dat mag
Het heltp wel om te voorkomen dat je voor een tweede maal vermalen wordt.quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:38 schreef sigme het volgende:
In de molens van de UVW terecht komen, dat moet je proberen te vermijden. Maar meestal kom je daar pas achter als je halfvermalen bent..
Ja. Ik ken alleen mensen die tien jaar of meer gemalen werden voordat een ontsnappingspoging slaagde.quote:Op maandag 1 oktober 2007 20:42 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Het heltp wel om te voorkomen dat je voor een tweede maal vermalen wordt.
Alle Turken terug naar Marokko!quote:Op maandag 1 oktober 2007 19:27 schreef Reya het volgende:
Wellicht in het bijzonder interessant voor Mutant:
[..]
En Duitse babies baren.quote:
Ja, je hebt mazzelaars die probleemloos van baan naar baan hoppen. 't kan, maarquote:Op maandag 1 oktober 2007 20:38 schreef sigme het volgende:
Och weet je, dat verschilt enorm. Zoals je ziet ken ik jouw gelijk, niettemin is het ook waar dat sommigen zonder problemen steeds zo aan de bak komen.
Oh, maar ik ging er sowieso niet vanuit dat-ie in zijn specialisatie zou kunnen blijven werken hoor. Dan moet je echt aan de universiteit blijven, of het geluk hebben dat je onderzoek doet wat ze ook bij IBM of een soortgelijk bedrijf doen.quote:Misschien.. Maar niet in zijn specialisatie.
Java is een object-georienteerde programmeertaal die vooral wordt ingezet als 'lijmlaag' tussen databases en webservers, en als taal verdient 't nou niet echt de schoonheidsprijs. Python is een soortgelijk soort taaltje, maar is esthetischer opgezet, en heeft veel meer structuren die aansluiten bij wat je als programmeur zou willen. Ik gebruik het zelf om dingen te prototypen, en daar is python echt ideaal voor. Zelfs middelgrote applicaties zou je d'r mee kunnen bouwen, als je hardware een beetje meewerkt.quote:Kan je mij eenvoudig uitleggen waarom hij ernaar zou moeten kijken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |