abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53622979
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 18:07 schreef TomTancr3do het volgende:
Maar je hebt wel gelijk: voor promovendi die per se werk willen hebben dat aansluit bij hun eigen vakgebied
Dan ben je gewoon niet goed genoeg. De meeste worden gewoon gevraagd.
pi_53624268
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 11:01 schreef Autodidact het volgende:
Hebben we ook nog tips voor botermerken, en hoe we bloemkool bereiden, dames?
De betere boter is in NL slecht verkrijgbaar.
Gezouten landboter, van Campina, is her en der in de supermarkt te koop (Jumbo heeft het).
"Kopje Noordhollandse boter" (gezouten), bij de betere kaasboer.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 1 oktober 2007 @ 19:27:39 #228
66825 Reya
Fier Wallon
pi_53624455
Wellicht in het bijzonder interessant voor Mutant:
quote:
Tegenlicht: Terug naar Turkije
maandag 1 oktober 2007 20:55 Ned 2
dinsdag 2 oktober 2007 23:30 Ned 2 (Herhaling)
Steeds meer succesvolle, goed geïntegreerde Turkse Nederlanders verlaten ons land. Onder de middenstand wint de gedachte terrein dat Turkije sociaal en economisch een betere toekomst biedt. Maar vooral academisch hoog opgeleide jongeren overwegen een vertrek naar Turkije. Waarom zouden wij het pensioengeld betalen voor de babyboomers die ons discrimineren en buitensluiten, zo vragen zij zich af.
Ruwweg zijn er twee stromingen binnen de goed opgeleide en goed geïntegreerde Turkse gemeenschap. De ene groep ziet vertrekken als een kans, een uitdaging, als een verbetering van de kwaliteit van het bestaan. De tweede stroming vindt het jammer en bedreigend voor de achterblijvers dat juist de intelligentsia en maatschappelijk geslaagde landgenoten wegtrekken.

Maar de trend is onmiskenbaar. En de oorzaken zijn duidelijk: de polarisatie en stigmatisering van allochtonen groeien in Nederland net zo hard als de economie en toekomstmogelijkheden in Turkije.

Ahmet Alinpinar is een succesvolle student vliegtuigtechniek die droomt van een land waar hij zich thuis voelt, waar hij zich niet constant hoeft te verantwoorden. Hanim Dõgan, econome met een goede baan in de mode-industrie, is het allochtonengedoe meer dan zat. En Mustafa Özcan, raadslid voor Groen Links in de gemeente Amersfoort, is moe. Hij weet niet meer wat hij nog meer kan doen om geaccepteerd te worden.

Tegenlicht volgt het drietal bij hun afweging tussen blijven of vertrekken, de verkenningen in Turkije en het afscheid van vrienden, collega's en familie in Nederland. De vastbeslotenheid en ondernemingslust van het gevarieerde gezelschap maken duidelijk hoe dynamisch het fenomeen migratie is. Het is een komen en gaan van land tot land, van mogelijkheid tot mogelijkheid. Maar vanuit Nederland vertrekken vooral de mensen met de meeste potentie. Voor hen heeft Nederland afgedaan als land van ongelimiteerde mogelijkheden. In Tegenlicht: de uittocht van de meest succesvolle nieuwe Nederlanders.
  maandag 1 oktober 2007 @ 19:28:48 #229
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_53624481
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 18:16 schreef Elseetje het volgende:
Op z'n minst.
Te diep in de Here gezeten.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
pi_53624536
Oh ja PJO, van laatst: ik had al wel eens eerder een hint gezien waaruit ik had opgemaakt dat de kans groot was dat jij je de opties niet beperkte.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 1 oktober 2007 @ 19:59:12 #231
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_53625156
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 18:07 schreef TomTancr3do het volgende:

[..]

Dat klopt, maar ik ben niet gepromoveerd en haal m'n neus ook niet op voor (tijdelijk) werk dat ietwat onder m'n niveau is of ver buiten mijn opleidingsstraatje ligt. Ik ben erg flexibel wat dat betreft, vind het juist wel leuk om eens wat anders te doen.
Please. Fuck. Off.

Ik zou je vriendelijk willen verzoeken om m'n standpunt niet te verdraaien naar iets wat beter in jouw straatje past. Voor je nog een keer reageert zou ik je, nogmaals, heel vriendelijk willen verzoeken om eerst eens eem aantal sollicitaties te doen, op echte banen. Geen bijbaantjes, of uitzendwerk.

Eikel.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
pi_53625223
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 19:59 schreef gronk het volgende:

[..]

Please. Fuck. Off.

Ik zou je vriendelijk willen verzoeken om m'n standpunt niet te verdraaien naar iets wat beter in jouw straatje past. Voor je nog een keer reageert zou ik je, nogmaals, heel vriendelijk willen verzoeken om eerst eens eem aantal sollicitaties te doen, op echte banen. Geen bijbaantjes, of uitzendwerk.

Eikel.
Nou nou, niet zo aangebrand .

Vriend van me is gepromoveerd natuurkundige. Kwam uiteraard nergens als natuurkundige aan de bak. Tijdje bij scheikunde aan de uni lesgegeven.

Hij doet nu iets met ingewikkelde verzekeringen. Oh ja - hij gaat nu zich scholen als Javadevelopper.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_53625254
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 19:59 schreef gronk het volgende:

[..]

Please. Fuck. Off.
Please. Ga eens dood.

Zielig figuur.
If the shoe doesn't fit, the shoe must be a Nazi.
pi_53625341
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:02 schreef sigme het volgende:
Vriend van me is gepromoveerd natuurkundige. Kwam uiteraard nergens als natuurkundige aan de bak. Tijdje bij scheikunde aan de uni lesgegeven.

Hij doet nu iets met ingewikkelde verzekeringen. Oh ja - hij gaat nu zich scholen als Javadevelopper.
Lijkt er sterk op dat die vriend van je het inmiddels wel begrepen heeft, i.t.t. gronk de achterlijke holbewoner uit 1970 hierboven.
If the shoe doesn't fit, the shoe must be a Nazi.
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:09:09 #235
66825 Reya
Fier Wallon
pi_53625379
Wat blijft Peer Gynt toch een fenominabel muziekstuk
pi_53625475
quote:
Rita Verdonk zal voorlopig geen nieuwe partij uit de grond stampen, ook niet na een eventueel royement door de VVD. In een gesprek heeft ze het hoofdbestuur bevestigd noch haar Kamerzetel noch haar VVD-lidmaatschap op te willen geven. Tijdens haar eerste spreekbeurt sinds haar verwijdering uit de fractie vertelde Verdonk in Haarlem dat ze er ,,in de Kamer in haar eentje wat van wil maken''.

Verdonk verhuisde vrijdag van de fractiekamers van de VVD naar een plekje op zolder van het Tweede-Kamergebouw. Haar media-adviseur Kay van de Linde bevestigde dat het 'Lid Verdonk' daar eerst een fractieorganisatie gaat opzetten.

Als voorzitter van een nieuwe eenkoppige fractie heeft ze budget gekregen om drie medewerkers aan te stellen. Daar blijft het bij, volgens Verdonk: ,,Ik huur wat planten om het daar gezellig te maken.''

In Haarlem onthulde Verdonk zich in de Tweede Kamer als eenmansfractie op vier speerpunten te richten. Naast de van haar al bekende aandachtsgebieden als het oplossen van files, vreemdelingenbeleid en jeugdzorg noemde ze één nieuw thema: ouderenbeleid. Verdonk: ,,Het is namelijk ronduit afschuwelijk hoe wij ouderen in dit land behandelen.''

Volgens adviseur Van de Linde is een nieuwe partij na een eventueel royement door de VVD hoogstens een blok aan het been. In de eerste plaats zou het Verdonk verplichten tot fondsenwerving. Van de Linde: ,,In de tweede plaats blijft de vraag óf zo'n partij er komt zo boven de markt hangen. Valt het kabinet, dan is honderd dagen voldoende voorbereidingstijd.''
http://www.nd.nl/Document.aspx?document=nd_artikel&id=100743
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:21:58 #237
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_53625740
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:03 schreef TomTancr3do het volgende:

Please. Ga eens dood.
Joh, ik heb in 2000/2001 een half jaar zonder inkomen gezeten vanwege gedoe met m'n proefschrift. (lees: het UWV hanteerde de stelregel:'wie aan zijn proefschrift schrijft, is niet beschikbaar voor de arbeidsmarkt. En krijgt dus geen uitkering'.) Toen dat eenmaal achter de rug was, en ik serieus aan de bak kon komen, duurde het nog een half jaar voor ik daadwerkelijk ergens binnen was. Een groot gedeelte van m'n tijd was ik domweg bezig met wachten op de uitslag van sollicitaties -- je bent een halve week bezig met het opstellen van een goede brief, en daarna kun je twee weken wachten voor je wordt uitgenodigd voor een gesprek over twee weken, waarna een volgende ronde volgt, over drie weken, etc.

Of je wordt uitgenodigd door een headhunter, die eerst een intakegesprek met je voert (volgende week, schikt dat?), en je daarna wil plaatsen bij een bedrijf waar je absoluut kansloos bent (duh, standaardautomatisering en geen rijbewijs ). Jahaa, het gesprek met *dat* bedrijf was twee weken na dat intakegesprek. Moeilijk hoor, al die agenda's afstemmen.

Je bent *zo* twee maanden verder, ook al heb je vier of vijf sollicitaties tegelijk lopen. En ik weet niet hoe het nu is, maar ik heb moeten *bedelen* wilde ik aangenomen worden voor een simpel baantje om 't UWV
van m'n lijf te houden. D'r werd me zo vaak gezegd 'ow, jij gaat je hier vast vervelen, solliciteer maar op een Echte Baan.'
Toen ik uiteindelijk 'een arbeidsvoorwaardengesprek' had, zat er nog bijna twee maanden tussen dat gesprek en mijn begindatum. Bureaucratische molens enzo.


Maar nee, hier op fok! komt een lulletje me vertellen 'dat je binnen een week aangenomen kunt zijn'.

Dus nogmaals: ga eerst eens solliciteren, dan praten we wel verder.

Eikel.

[ Bericht 5% gewijzigd door gronk op 01-10-2007 20:38:46 ]
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:22:37 #238
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_53625754
Planten huren?
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_53625783
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:22 schreef Sidekick het volgende:
Planten huren?
Ghe. Dat sprong mij er ook uit.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:26:31 #240
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_53625833
De bijtelling op leaseplanten is te duur, schat ik.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:29:26 #241
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_53625916
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:02 schreef sigme het volgende:

Nou nou, niet zo aangebrand .
Zie m'n vervolgpost. 't heeft mij een jaar van m'n leven gekost en een hoop $$, en ik wordt *ontzettend* pissig als mensen dat even makkelijk wegwuiven met 'wuhwuh, je bent zo aan de bak'. Want zo simpel *is* het namelijk niet.
quote:
Vriend van me is gepromoveerd natuurkundige. Kwam uiteraard nergens als natuurkundige aan de bak. Tijdje bij scheikunde aan de uni lesgegeven.

Hij doet nu iets met ingewikkelde verzekeringen. Oh ja - hij gaat nu zich scholen als Javadevelopper.
Oh, je kunt als (gepromoveerd) natuurkundige best wel op interessante plekken terechtkomen hoor. En ook op best goedbetalende banen. Maar nogmaals, voor je daar achter komt ben je zo 3 maanden verder.

BTW, laat 'm eens ruiken aan www.python.org, als-ie dat mag
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:30:43 #242
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_53625950
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:22 schreef Sidekick het volgende:
Planten huren?
'jah, ik heb ook menselijke gevoelens voor planten'.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
pi_53626130
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:29 schreef gronk het volgende:

[..]

Zie m'n vervolgpost. 't heeft mij een jaar van m'n leven gekost en een hoop $$, en ik wordt *ontzettend* pissig als mensen dat even makkelijk wegwuiven met 'wuhwuh, je bent zo aan de bak'. Want zo simpel *is* het namelijk niet.
Och weet je, dat verschilt enorm. Zoals je ziet ken ik jouw gelijk, niettemin is het ook waar dat sommigen zonder problemen steeds zo aan de bak komen .

In de molens van de UVW terecht komen, dat moet je proberen te vermijden. Maar meestal kom je daar pas achter als je halfvermalen bent..
quote:
[..]

Oh, je kunt als (gepromoveerd) natuurkundige best wel op interessante plekken terechtkomen hoor. En ook op best goedbetalende banen. Maar nogmaals, voor je daar achter komt ben je zo 3 maanden verder.
Misschien.. Maar niet in zijn specialisatie.
quote:
BTW, laat 'm eens ruiken aan www.python.org, als-ie dat mag
Kan je mij eenvoudig uitleggen waarom hij ernaar zou moeten kijken ?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:42:38 #244
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_53626218
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:38 schreef sigme het volgende:

In de molens van de UVW terecht komen, dat moet je proberen te vermijden. Maar meestal kom je daar pas achter als je halfvermalen bent..
Het heltp wel om te voorkomen dat je voor een tweede maal vermalen wordt.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_53626278
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:42 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Het heltp wel om te voorkomen dat je voor een tweede maal vermalen wordt.
Ja. Ik ken alleen mensen die tien jaar of meer gemalen werden voordat een ontsnappingspoging slaagde.

En het maakt een beroep erop als dat toch nodig blijkt extra zuur - een daardoor soms te lang uitgesteld.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_53626295
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 19:27 schreef Reya het volgende:
Wellicht in het bijzonder interessant voor Mutant:
[..]
Alle Turken terug naar Marokko!
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:47:49 #247
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_53626315
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:46 schreef Apropos het volgende:

[..]

Alle Turken terug naar Marokko!
En Duitse babies baren.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  maandag 1 oktober 2007 @ 20:47:51 #248
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_53626317
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 20:38 schreef sigme het volgende:

Och weet je, dat verschilt enorm. Zoals je ziet ken ik jouw gelijk, niettemin is het ook waar dat sommigen zonder problemen steeds zo aan de bak komen .
Ja, je hebt mazzelaars die probleemloos van baan naar baan hoppen. 't kan, maar
quote:
Misschien.. Maar niet in zijn specialisatie.
Oh, maar ik ging er sowieso niet vanuit dat-ie in zijn specialisatie zou kunnen blijven werken hoor. Dan moet je echt aan de universiteit blijven, of het geluk hebben dat je onderzoek doet wat ze ook bij IBM of een soortgelijk bedrijf doen.
quote:
Kan je mij eenvoudig uitleggen waarom hij ernaar zou moeten kijken ?
Java is een object-georienteerde programmeertaal die vooral wordt ingezet als 'lijmlaag' tussen databases en webservers, en als taal verdient 't nou niet echt de schoonheidsprijs. Python is een soortgelijk soort taaltje, maar is esthetischer opgezet, en heeft veel meer structuren die aansluiten bij wat je als programmeur zou willen. Ik gebruik het zelf om dingen te prototypen, en daar is python echt ideaal voor. Zelfs middelgrote applicaties zou je d'r mee kunnen bouwen, als je hardware een beetje meewerkt.
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
pi_53626385
Misschien moet je je eens aanpassen op de rest van de wereld? Geen rijbewijs hebben en dan gek vinden dat headhunters niets met je kunnen.
pi_53626394
Ik vond het lang geleden al opvallend hoeveel remigranten er in Turkije zijn, uit heel Europa. Het is daar duidelijk geen schande terug te keren. Integendeel, kreeg ik de indruk. Een échte Turk aardt niet buiten Turkije, zo iets.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')