Wat ging er mis dan?quote:
Tja, we zouden toch eens doorhebben dat het niet helemaal lekker verliepquote:Op vrijdag 28 september 2007 15:58 schreef riri het volgende:
nou....huub verteld over het bezoek in de villa van sylvia en natasia...meteen streamlock
Elke keer als ik de titel aanmaakte dan sloeg mijn explorer op tilt en moest ik alles afsluiten. Het is gelukt middels een ander ding...whatever hoezo?quote:
iddquote:Op vrijdag 28 september 2007 15:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Tja, we zouden toch eens doorhebben dat het niet helemaal lekker verliep.
Ik zei ook niet dat de naam van Milton in de Endstra-tapes voorkomt, maar dat zijn naam zijdelings met de Endstra-tapes in verband werd gebracht, en dat Huub door voor gewaarschuwd was.quote:Op vrijdag 28 september 2007 15:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het klopt dat Hans Nijman wel voorkomt in de Endstra-tapes, en het is daarom ook uitermate discutabel dat hij in de villa lesgeeft, vooral ook omdat John de Mol in de Endstra-tapes genoemd wordt als iemand die ook afgeperst is door Holleeder, en omdat de suggestie gewekt wordt dat er afpersingsgeld op rekeningen van JdM geparkeerd is...
Maar Milton staat er niet in, komt er ook niet zijdelings in voor en ik kan me eerlijk gezegd voorstellen dat Natasia zich helemaal rot schrok... ik zou ook niet weten waar ik het zou moeten zoeken als iemand mij vertelt dat de vader van m'n kind in de Endstra-tapes genoemd wordt...
Je kunt immers niet van Natasia verwachten dat ze het gelezen heeft.
Top OPquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:01 schreef noekje het volgende:
[..]
Elke keer als ik de titel aanmaakte dan sloeg mijn explorer op tilt en moest ik alles afsluiten. Het is gelukt middels een ander ding...whatever hoezo?
Als er nog aanvullingen zijn, graag want ik keek pas weer 3 minuten.
Kan er niks aan doen maar ik moest lachen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:05 schreef Verida het volgende:
Op vol wordt gemeld dat stichting AAP zich teruggetrokken heeft
Naar de tandarts? Gisteravond nadat Natasia was vertrokken melde hij even snel in de slaapkamer dat ze morgen naar de tandarts moesten om 9.30 uur. Dit kwam mij toen al vreemd over. Alsof dat 's avonds even geregeld wordt en ook Amanda leek er even niet veel van te weten.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:05 schreef ricofromrio het volgende:
Brian versprak zich tandarts uitje?
frisse lucht?
Iedereen heeft maandbijdrage, een individueel bepaald bedrag ter dekking van vaste lasten zoals huur/hypotheek, verzekeringen, GWL, enz. Goedkope bewoners, bv Nena kreeg 750 euro, Natasia was duurder (1800 euro) en Nathanael was het duurst (2250 euro).quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:03 schreef beequeen het volgende:
Naad vertelt dat de FEBO haar huur, gas en licht enz. voor haar betaald. Ik weet van een dagvergoedinng, maar dit is nieuw voor mij.
Het zou me niks verbazen als het een tripje naar Natasja is geweest. Ze zijn 4 1/2 uur weggeweest en er is bij geen van beide iets gedaan.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:07 schreef noekje het volgende:
[..]
Naar de tandarts? Gisteravond nadat Natasia was vertrokken melde hij even snel in de slaapkamer dat ze morgen naar de tandarts moesten om 9.30 uur. Dit kwam mij toen al vreemd over. Alsof dat 's avonds even geregeld wordt en ook Amanda leek er even niet veel van te weten.
Aha, zo zit het dus, bedankt.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:09 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De dagvergoeding wordt ook wel de jackpot genoemd. Dat is 1000 euro per dag in de pot, maar alleen de winnaar krijgt dat bedrag.
Een van de dingen die aangeven dat een ex een ex is, is meestal dat je minder goed weet wat die ex wel of niet uitvoert... het al dan niet correct zijn van die informaltie van Huub zal voor haar dan ook niet (direct) te controleren zijn geweest.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:02 schreef Tissik het volgende:
[..]
Ik zei ook niet dat de naam van Milton in de Endstra-tapes voorkomt, maar dat zijn naam zijdelings met de Endstra-tapes in verband werd gebracht, en dat Huub door voor gewaarschuwd was.
Dat Natasia schrikt is inderdaad logisch. De vraag : "Wat ga je met deze informatie doen?" is niet logisch als er geen kern van waarheid in zou zitten. Dan zou je eerder vragen "Waar heb je deze bullshit vandaan?".
Dat is heel goed mogelijk en geef hem eens ongelijk.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:16 schreef Leandra het volgende:
Met andere woorden, volgens mij was het zo: Huub wilde Natasia nog ff op stang jagen bij zijn vertrek, hij wist dat Milton en Natasia niet meer on speaking terms waren maar dat hij natuurlijk wel de vader van haar kinderen blijft, en tijdens Natasia d'r afwezigheid de omgangsregeling met de kinderen weer op poten probeerde te krijgen... Dus volgens mij heeft Huub gewoon lopen sarren en stangen, en verder niets.
Brain ... niet Brianquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:18 schreef beequeen het volgende:
Waarom uitgerekend Brian?![]()
http://www.tien.tv/web/sh(...)210/typeofpage=51230
Brian?? Brain.... www.brainbattle.nlquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:18 schreef beequeen het volgende:
Waarom uitgerekend Brian?![]()
http://www.tien.tv/web/sh(...)210/typeofpage=51230
OMG, wat is dit?quote:
Over smaak valt niet te twisten, maar gevoel voor stijl is ook niet te koop, blijkt weer eens.quote:
Shit, ik zie het, beter lezen BQquote:
site is echt erg overal zie je de foto van Brianquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:18 schreef beequeen het volgende:
Waarom uitgerekend Brian?![]()
http://www.tien.tv/web/sh(...)210/typeofpage=51230
Tuurlijk mag dat... het is alleen te triest voor woorden dat een uitspraak van Huub door het gros van de kijkers blind en blond voor waarheid wordt aangenomen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:20 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat is heel goed mogelijk en geef hem eens ongelijk.![]()
Brian vindt het wel kunnen, mooi met haar tepels enzo.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
Over smaak valt niet te twisten, maar gevoel voor stijl is ook niet te koop, blijkt weer eens.
Nadia kan liegen alsof het gedrukt staat, vlgs mij geniet ze er wel van als Amanda voor lul loopt.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:20 schreef blomst het volgende:
[afbeelding]
Nadia vind het wel leuk staan, en niet te.
het slaat natuurlijk wel op brian net als Brianless (brainless)quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Brian?? Brain.... www.brainbattle.nl
Het heeft dus niets met Brian te maken
Amanda wil haar eigen kleding gaan maken, zo blij is ze met haar zelf geknoopte sarongquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:24 schreef blomst het volgende:
[..]
Amanda haar geweldige kledingsmaak.
Amanda's style
I rest my casequote:Op vrijdag 28 september 2007 16:24 schreef beequeen het volgende:
Brian vindt het wel kunnen, mooi met haar tepels enzo.
Das volgens mij toeval. En het is Brain van hersens. De site bestaat al met ook vragen over andere zakenquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:18 schreef beequeen het volgende:
Waarom uitgerekend Brian?![]()
http://www.tien.tv/web/sh(...)210/typeofpage=51230
Hij had het van ene Jelmer ofzo.Was dat niet hun gezamelijke contactpersoon.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tuurlijk mag dat... het is alleen te triest voor woorden dat een uitspraak van Huub door het gros van de kijkers blind en blond voor waarheid wordt aangenomen.
Laten we het maar op houden dat de st.Aap gisteren al bij hem op bezoek ik geweest ........quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:29 schreef Verida het volgende:
Nog maar een keertje, omdat er helemaal geen commentaar op komt:
Volgens een mailtje aan iemand van VOL heeft stichting AAP zich teruggetrokken en gaan Brian en Amanda er niet meer naar toe.
Arme Brian, kan hij niet meer koetsiekoetsie doen tegen de arme dakloos geworden aapjes.
Zouden ze het zelf al weten ?quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:29 schreef Verida het volgende:
Nog maar een keertje, omdat er helemaal geen commentaar op komt:
Volgens een mailtje aan iemand van VOL heeft stichting AAP zich teruggetrokken en gaan Brian en Amanda er niet meer naar toe.
Arme Brian, kan hij niet meer koetsiekoetsie doen tegen de arme dakloos geworden aapjes.
Noekje reageerde dat ze er om moest lachen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:29 schreef Verida het volgende:
Nog maar een keertje, omdat er helemaal geen commentaar op komt:
Volgens een mailtje aan iemand van VOL heeft stichting AAP zich teruggetrokken en gaan Brian en Amanda er niet meer naar toe.
Arme Brian, kan hij niet meer koetsiekoetsie doen tegen de arme dakloos geworden aapjes.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:31 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Laten we het maar op houden dat de st.Aap gisteren al bij hem op bezoek ik geweest ........
Jammer.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:29 schreef Verida het volgende:
Nog maar een keertje, omdat er helemaal geen commentaar op komt:
Volgens een mailtje aan iemand van VOL heeft stichting AAP zich teruggetrokken en gaan Brian en Amanda er niet meer naar toe.
Arme Brian, kan hij niet meer koetsiekoetsie doen tegen de arme dakloos geworden aapjes.
Natasia vroeg hem inderdaad van wie hij deze informatie had. Huub antwoordde toen dat ze dezelfde contactpersoon hebben...quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een van de dingen die aangeven dat een ex een ex is, is meestal dat je minder goed weet wat die ex wel of niet uitvoert... het al dan niet correct zijn van die informaltie van Huub zal voor haar dan ook niet (direct) te controleren zijn geweest.
Met andere woorden: Huub gooit er een zinnetje doorheen wat door niemand te controleren is, want dat Milton er wel zijdelings mee te maken zou kunnen hebben heeft hij gehoord van?? Iemand die er verstand van had?? Het lijkt me dat een politie-agent zich daar niet over mag uitspreken... en dat ook zeker niet doet als het mega-proces waarbij diezelfde Endstra-tapes een hoofdrol spelen nog gevoerd moet worden.
Met andere woorden, volgens mij was het zo: Huub wilde Natasia nog ff op stang jagen bij zijn vertrek, hij wist dat Milton en Natasia niet meer on speaking terms waren maar dat hij natuurlijk wel de vader van haar kinderen blijft, en tijdens Natasia d'r afwezigheid de omgangsregeling met de kinderen weer op poten probeerde te krijgen... Dus volgens mij heeft Huub gewoon lopen sarren en stangen, en verder niets.
Die site bestond al en heeft in principe geen ruk met DGK te maken....quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:25 schreef ricofromrio het volgende:
[..]
het slaat natuurlijk wel op brian net als Brianless (brainless)
Ja, en dus??quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:33 schreef Tissik het volgende:
[..]
Natasia vroeg hem inderdaad van wie hij deze informatie had. Huub antwoordde toen dat ze dezelfde contactpersoon hebben...
Psies.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, en dus??
Dat zegt nog niets, zelfde contactpersoon of niet, Huub heeft niet gezegd dat Jelmer het gezegd heeft, hij antwoordde dat ze dezelfde contactpersoon hebben... Hij suggereerde dus dat hij dat van Jelmer zou hebben.
Vergeet dennix niet, die moet ook nog met zijn haar bezig.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:35 schreef chufi het volgende:
Allen op de bank NU! Nou dat zal nog wel ff duren de dames moeten nog stijlen, tangen, kleren aan , girltalken etc
Welke regels?quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:40 schreef blomst het volgende:
Gaat over de regels.
Tja, als je het weet mag je het zeggen, stelletje lafbekken bij de FEBO.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:41 schreef blomst het volgende:
Waarom komt die regel nu pas, en niet na dat ze de brief voor Lieke hadden afgedrukt.?
quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:31 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Laten we het maar op houden dat de st.Aap gisteren al bij hem op bezoek ik geweest ........
Ik ben dan toch beniewd hoe ze dat willen aanpakken...quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:40 schreef akveor het volgende:
Brief over dat digitale brieven nu ook onder persoonlijk bezit vallen...
Jaap zoekt al naar mogelijkheden hoe hij de brieven van de rest wel kan lezen zonder daarvoor gestraft te worden.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik ben dan toch beniewd hoe ze dat willen aanpakken...
Is het lezen van zo'n brief ook strafbaar? Of alleen het ermee aan de haal gaan...
quote:16:12 - Beauty's uit Hollywood
Na het sporten zitten de dames nog na te kletsen met hun trainer. Amanda pakt maar weer eens de Veronica gids erbij. “Eva Mendes is echt een mooie vrouw vindt je niet Carlos?”, vraagt de blondine. “Ja”, antwoord hij, “zeker”. “Wie vindt jij eigenlijk een mooie vrouw Carlos?”, vraagt Nadia met een onschuldige blik aan de sportinstructeur. “Charlize Theron?, Pamala Anderson?”.“Ik vind Jordan echt een hele mooie vrouw en heel sexy”, antwoord Amanda op Nadia’s vraag aan Carlos. “ Zijn antwoord blijft echter uit. “k ga er maar weer eens vandoor, ik zie jullie volgende week met trainen”, eindigt hij zijn bezoek. “Ja, en dan gaan we ook gezellig chillen met z’n drieën he?”, giechelen de vriendinnen. De trainer is weg en de meiden verdwijnen gelijk de kapsalon in, wordt het weer ‘girltalk’?
Holy shit, en dit moet mooi voorstellen?quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:45 schreef Copycat het volgende:
Geen wonder dat Amanda er bijloopt in het sprei van haar oma Greetje.
Naast Pamela (Pamala volgens VV) Anderson vindt ze ook Jordan (Katie Price) heel mooi en heel sexy.
Voor de beeldvorming:
Amanda voelt zich weer ziekjes, ze heeft weer eens buikpijnquote:Op vrijdag 28 september 2007 16:44 schreef blomst het volgende:
[afbeelding]
Amanda heeft het weer zwaar?
En vooral al die misselijke bijgeluiden, bijten op ijsklontjes en koekjes ....... Zo onsmakelijk !quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:55 schreef rooie3 het volgende:
Die Dennis loopt altijd te vreten bij gesprekken.
Heeft ie z'n broekspijpen dichtgebonden?quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:56 schreef Clank het volgende:
Dennis moet van Jaap met Brian gaan praten.
Afgedopt met een buttplug .....quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:58 schreef yvonne het volgende:
[..]
Heeft ie z'n broekspijpen dichtgebonden?
Good for Huubquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:00 schreef pullup het volgende:
Afluister time voor Huub
Yepquote:
Yeah right... één gezamelijke vijand...quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:57 schreef Clank het volgende:
Dennis: Wij hebben één gezamelijke vijand... Huub en Lieke.
Brian: Dat was mij al duidelijk.
Doet niemand meer aan hoor en wederhoor ?quote:
Van mij mag het van allebei de kanten het hoort bij het spelquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:07 schreef AnTjUh het volgende:
waarom vinden wij het allemaal zo leuk asl huub en lieke afluisteren en als brian jaap of dennis t doen om te walgen
Omdat Huub en Lieke elke keer gepakt worden.Hun mogen ook wel eens iets horen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:07 schreef AnTjUh het volgende:
waarom vinden wij het allemaal zo leuk asl huub en lieke afluisteren en als brian jaap of dennis t doen om te walgen
Tja ... wie zou wederhoor moeten verschaffen? Achter zwijgt als het graf, dus Natasia heeft vrij spel met haar leugens.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:06 schreef pullup het volgende:
Doet niemand meer aan hoor en wederhoor ?![]()
![]()
Met die Kenneth zijn ze geholpen... van de regen in de drup, that is.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:08 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian denkt na over de toekomst. Hij heeft z'n broer Kenneth opdracht gegeven om zich te ontfermen over de zusjes van Amanda. En Netty moet kontakt opnemen met de moeder van Amanda....... Het klinkt lief maar Brian zoekt kennelijk steun om te zorgen dat Amanda niet wegloopt !
Journalisten kunnen toch gewoon bellen voor interviews dat gebeurt zovaakquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Tja ... wie zou wederhoor moeten verschaffen? Achter zwijgt als het graf, dus Natasia heeft vrij spel met haar leugens.
Het is gewoon een enorme zenuwpees, met dat gekauw, die gebaartjes en dat de hele tijd aan zijn gezicht zitten. En dan dat hoge stemmetje. Geknipte kandidaat voor een handtasje.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
En vooral al die misselijke bijgeluiden, bijten op ijsklontjes en koekjes ....... Zo onsmakelijk !
Volgens mij is in dat artikel meer dan duidelijk dat Natasia onterecht en buitenproportioneel geweld gebruikt heeft... wat moet je nog aan wederhoor doen als ze het zelf al zo duidelijk vertelt dat iedereen kan begrijpen dat haar gedrag nergens op sloeg..quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:06 schreef pullup het volgende:
[..]
Doet niemand meer aan hoor en wederhoor ?![]()
![]()
Ja, maar dan moet er ook nog iemand genegen zijn antwoorden te geven, en gezien het doodzwijgen van het gehele incident op de site en in de Villa, heb ik er een hard hoofd in dat een journalist daar wel de waarheid los krijgt.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:09 schreef pullup het volgende:
Journalisten kunnen toch gewoon bellen voor interviews dat gebeurt zovaak
van de regen in de drup drugs, that is.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Met die Kenneth zijn ze geholpen... van de regen in de drup, that is.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:11 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
van de regen in de drup drugs, that is.
Ze zegt het ronduit.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij is in dat artikel meer dan duidelijk dat Natasia onterecht en buitenproportioneel geweld gebruikt heeft..
quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:11 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
van de regen in de drup drugs, that is.
Ja, want hij zit het nu te vertellen aan Liekequote:Op vrijdag 28 september 2007 17:12 schreef Clank het volgende:
Zou Huub iets kunnen horen van wat er in de chill besproken wordt?
Ik denk dat VOL al volop bezig is, don't worry.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:14 schreef Gert het volgende:
[..]
Ze zegt het ronduit.
WIe heeft er een account op Nowlive?
Post daar even dat iedereen, dus niet alleen Lieke, aangifte van geweldpleging kan doen, dan is het zo gepiept.![]()
eens een schijthuis altijd...........quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:15 schreef Clank het volgende:
Dennis zit netjes ja te knikken op alles wat Brian zegt. Hij heeft het lef niet om tegen Brian in te gaan.
NIXLUL is een vuilakquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:17 schreef AnTjUh het volgende:
[..]
eens een schijthuis altijd...........
en straks weer schreeuwen tegen jaap ik heb dit ik heb dat ....knallen....
Saint Brian en voetveeg Dennix.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:20 schreef Meganog het volgende:
Ook Jaap mag op audientie bij koning Brian. Lakei Dennis gaat hem halen.
De bende van 5 is zo para als een deur, heerlijk.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:26 schreef avonne het volgende:
Lieke zegt dat Amanda en Nadia ook staan af te luisteren
Van mij mag het, hoor.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:07 schreef AnTjUh het volgende:
waarom vinden wij het allemaal zo leuk asl huub en lieke afluisteren en als brian jaap of dennis t doen om te walgen
Beetje laat. Bij DOB en evenementen stonden ze meteen op de stoep. Bij de familie van Natasia ook.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:08 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian denkt na over de toekomst. Hij heeft z'n broer Kenneth opdracht gegeven om zich te ontfermen over de zusjes van Amanda. En Netty moet kontakt opnemen met de moeder van Amanda....... Het klinkt lief maar Brian zoekt kennelijk steun om te zorgen dat Amanda niet wegloopt !
Ja het hoort bij het spel, maar Als brian iemand er op bertapt, gaat hij schelden, Als Huub iemand betrapt gaat hij lachen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:08 schreef pullup het volgende:
[..]
Van mij mag het van allebei de kanten het hoort bij het spel
Als ik Amanda mag geloven is The Mother from Hell dol op haar, dat schreef ze aan Brian.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:29 schreef avonne het volgende:
[..]
Beetje laat. Bij DOB en evenementen stonden ze meteen op de stoep. Bij de familie van Natasia ook.
Familie Kubatz heeft het niet zo op Amanda?
Vetkop Jaap zijn kop barst zometeenquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:39 schreef BarryK het volgende:
Oh mijn god... Jaap zegt dat de bash heel goed ging, Brain en NIx zijn het ermee eens... ze willen doorgaan.
Maak je me blij met een dooie mus of hebben ze Jaap nu echt door ???quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:29 schreef beequeen het volgende:
Huub en Lieke zijn er eindelijk achter dat ze Jaap niet kunnen vertrouwen, dat werd tijd zeg.
Jaap schijt in zijn broek voor Brian, Dennix ook. Brian weet die 2 keer op keer te overtuigen van zijn gelijk en ze trappen er met openogen in, terwijl ze er onderling van overtuigd zijn dat Brian niet te vertrouwen is.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:41 schreef avonne het volgende:
Jaap is zo bang, nu mag niemand meer over het spel praten.
Stel je voor toch, dat iemand iets er over zegt met Huub en Lieke en dan valt de groep van 5 al uit elkaar
Precies!!! Jammer dat de Febo dit toelaat! Het programma had zo leuk kunnen zijn!quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:42 schreef farceman het volgende:
Als FEBO niet ingrijpt is programma echt dood en overleden.
Ze willen nu helemaal niet meer met Huub en Lieke over wegstemmen spelers praten?!!
Dan is essentie programma weg,namelijk praten met elkaar over wegstemmen.
Programma is dood en begraven door Jaap en Dennis
En het volgende dekreet van Brian : "We mogen nooit meer praten over ontslag van een van ons. Hoe aantrekkelijk hij het brengt, we mogen er niet meer over praten"quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:41 schreef avonne het volgende:
Jaap is zo bang, nu mag niemand meer over het spel praten.
Stel je voor toch, dat iemand iets er over zegt met Huub en Lieke en dan valt de groep van 5 al uit elkaar
quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:43 schreef avonne het volgende:
ik kan geen filmpje vinden van het radio interview.
Was het in de uitzending dan?
VOL heeft meestal alle filmpjes, maar deze staat er niet. Ik heb meegeluisterd en Brian heeft weldegelijk gezegd dat hij Dennix een jochie vindt.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:43 schreef avonne het volgende:
ik kan geen filmpje vinden van het radio interview.
Was het in de uitzending dan?
De FEBO heeft het programma maanden geleden al eigenhandig de nek omgedraaid...quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:42 schreef farceman het volgende:
Als FEBO niet ingrijpt is programma echt dood en overleden.
Ze willen nu helemaal niet meer met Huub en Lieke over wegstemmen spelers praten?!!
Dan is essentie programma weg,namelijk praten met elkaar over wegstemmen.
Programma is dood en begraven door Jaap en Dennis
Ik heb het gelezen!quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
VOL heeft meestal alle filmpjes, maar deze staat er niet. Ik heb meegeluisterd en Brian heeft weldegelijk gezegd dat hij Dennix een jochie vindt.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
De FEBO heeft het programma maanden geleden al eigenhandig de nek omgedraaid...
De breuk zal komen doordat de Febo zelf een bom plaatst....wardoor die club van 5 uit elkaar valt...kan niet andersquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:42 schreef farceman het volgende:
Als FEBO niet ingrijpt is programma echt dood en overleden.
Ze willen nu helemaal niet meer met Huub en Lieke over wegstemmen spelers praten?!!
Dan is essentie programma weg,namelijk praten met elkaar over wegstemmen.
Programma is dood en begraven door Jaap en Dennis
Ik snap al niet dat die ontslagronde nog door mag gaan... gisteren wilden de bewoners er geen gebruik van maken... einde verhaal lijkt me, volgende maand weer een kansquote:Op vrijdag 28 september 2007 17:46 schreef Meganog het volgende:
Het is maar goed dat Brian aangeeft dat er op rustige toon gesproken moet worden tijdens de ontslagronde en dat Dennis het ermee eens is. Ik was al bang dat hij weer als een kikker door de kamer ging springen.
Het programma heet vanaf nu de communistische kooi!quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:48 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian : "We maken harde afspraken. Die zijn gewoon wet in de groep van 5. Daarvan mag niemand meer afwijken"
Laat mij nou toch altijd gedacht hebben dat dit soort bestuurlijke regime's anno 2007 niet meer bestonden. OK, sommige dictatoriaal bestuurde landen daargelaten .......
Je hebt het wel over St. Brian, kindje van God en begenadigd speler van het spel genaamd DGK.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:48 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian : "We maken harde afspraken. Die zijn gewoon wet in de groep van 5. Daarvan mag niemand meer afwijken"
Laat mij nou toch altijd gedacht hebben dat dit soort bestuurlijke regime's anno 2007 niet meer bestonden. OK, sommige dictatoriaal bestuurde landen daargelaten .......
Ik denk dat Lieke Brian vanavond uitgebreid te woord zal staan op zijn vragen waarom ze zoveel pikt van Huub.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:49 schreef farceman het volgende:
Simpel Huub en Lieke moeten nu de zaak gaan boycotten en niet meer praten met de 5 .
Kijken hoe ze dan reageren en verder spelen
En die NIXLUL dan?quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:52 schreef Verida het volgende:
Die kop van Jaap staat gewoon op ontploffen, straks blijft-ie erin....
Lijkt me niet helemaal gezond
Nope, het was een interview met John Williams, maar lief van je dat je de moeite hebt genomen het op te zoeken.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:49 schreef AnTjUh het volgende:
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=43343&sess=2832&mvpageno=1
ik weet niet zeker of dit m is maar hij bestaat ieder geval wel
En wel met een hbo diploma communicatiequote:Op vrijdag 28 september 2007 17:52 schreef beequeen het volgende:
[..]
Je hebt het wel over St. Brian, kindje van God en begenadigd speler van het spel met de naam DGK.![]()
Heb ff op vol gevraagd voor je!quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nope, het was een interview met John Williams, maar lief van je dat je de moeite hebt genomen het op te zoeken.![]()
ik val erbij in slaap... volgens mij is dit niet de goede.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:49 schreef AnTjUh het volgende:
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=43343&sess=2832&mvpageno=1
ik weet niet zeker of dit m is maar hij bestaat ieder geval wel
quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:54 schreef riri het volgende:
ze hebben een heel regelboek opgesteld waar de 5 zich aan moeten houden![]()
![]()
Jaap die leeft van tv momentje naar tv momentje...quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:59 schreef farceman het volgende:
Jaap zegt nu letterlijk : fuck de show dan maar!!!
Het Land van vijf Het Land van Ooit.quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Toch wel knap ..... De voltallige Ministerraad (3 man) van het Land van Vijf zit al weer een hele tijd te vergaderen over de Grondwet. Het wordt een waar boekwerk !
quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:01 schreef avonne het volgende:
De bende van vijf
[afbeelding]
van links naar rechts: Amanda met haar geblondeerde stekeltjes, Brian die naar de kapper moet, mooie Nadia met haar krullenbol, Nerd Dennis, en natuurlijk Jaap in zijn boxershort
quote:Op vrijdag 28 september 2007 17:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Toch wel knap ..... De voltallige Ministerraad (3 man) van het Land van Vijf zit al weer een hele tijd te vergaderen over de Grondwet. Het wordt een waar boekwerk !
quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:01 schreef avonne het volgende:
De bende van vijf
[afbeelding]
van links naar rechts: Amanda met haar geblondeerde stekeltjes, Brian die naar de kapper moet, mooie Nadia met haar krullenbol, Nerd Dennis, en natuurlijk Jaap in zijn boxershort
Het zijn een stelletje smeerlappen NIXLULen VETZAK en BWIAN.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:04 schreef riri het volgende:
Jaap heeft de scheiding al goed in zijn haa getrokken....nog een snorretje erbij......
Lieke dent dat hij verdrietig is, maar tranen komen niet altijd van verdriet.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:06 schreef uniekhoorn het volgende:
Hedda heeft een superlieve brief geschreven.
Huub is geemotioneerd
Als je vrienden bent is dat toch normaal....quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:07 schreef Meganog het volgende:
Waarom blijft die Hedda steeds contact zoeken als ze het zelf uitgemaakt heeft....?
Dat is het mooie van Huub en zijn familie of exen. Ze zijn zo close met elkaar, zelfs Hedda, die hij verlaten heeft voor DGK.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:06 schreef uniekhoorn het volgende:
Hedda heeft een superlieve brief geschreven.
Huub is geemotioneerd
Dat hele clubje vertrouwt elkaar niet meer. Daarom hebben ze die regels nodig. En een gezamelijke vijand (Huub en Lieke).quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:09 schreef AnTjUh het volgende:
brian brengt amanda op de hoogte
amanda vertrouwd jaap en dennix niet
dat komt door een gesprek wat nadia met dennis heeft gehad en aan amanda heeft doorgeluld
JAAAAAAAAAAAA, wil ik ookquote:Op vrijdag 28 september 2007 18:13 schreef uniekhoorn het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEHHHHH, streams aub weer op H en L
Ja hoorde hij net nog.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:16 schreef schatje het volgende:
Huub weet nu toch dat Brian en Amanda het weten van dat neuken voor backup verhaal? Was hij toen ook nog aan het afluisteren?
Dan weet ie hoop ik dat het onbruikbaar is. Ik gun het Brian en Amanda niet om er luchtig op te reageren.quote:
Verwend kutkind is het.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:20 schreef beequeen het volgende:
Naad krijgt post van iemand die schrijft dat ze Dennix moet laten vallen als back up.
Naad: Kutpost.
Dat hoofd van Naad, priceless.
Ze is trouwens erg slecht geknipt... die pony is veel te lang, ziet er gewoon niet uit.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:20 schreef beequeen het volgende:
Naad krijgt post van iemand die schrijft dat ze Dennix moet laten vallen als back up.
Naad: Kutpost.
Dat hoofd van Naad, priceless.
[afbeelding]
Bij huub weet je het nooit.Dat vertrouwen dat hij maar blijft hebben in Jaap snap ik echt niet.Hoop dat er vanavond een hoop duidelijk word en dat er nu eens een bom onder de bende van 5 word gelegd.Desnoods zeggen dat de onderste in de poll eruit moet.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:20 schreef schatje het volgende:
[..]
Dan weet ie hoop ik dat het onbruikbaar is. Ik gun het Brian en Amanda niet om er luchtig op te reageren.
'k Hoorde hem tijdens het eten koken voorbij komenquote:Op vrijdag 28 september 2007 18:14 schreef Desii het volgende:
Clank... jou brief is voorgelezen door Huubje
zo is huub...quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:25 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Bij huub weet je het nooit.Dat vertrouwen dat hij maar blijft hebben in Jaap snap ik echt niet.Hoop dat er vanavond een hoop duidelijk word en dat er nu eens een bom onder de bende van 5 word gelegd.Desnoods zeggen dat de onderste in de poll eruit moet.
Ja verdorie ik kon niet meer op jou naam komenquote:Op vrijdag 28 september 2007 18:30 schreef Dreamboy het volgende:
De vader van Lieke wil niet naar de villa komen hij wil niet in beeld.
Dat wisten we al he?
Weer het bekende gezeur van Huub, de reden dat ik vaak een hekel aan hem heb. In plaats van Lieke gewoon in haar waarde te laten, moet Huub weer eens tegen z'n teammaatje z'n zin doordrijven ......quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:29 schreef Meganog het volgende:
Huub heeft weer een persoonlijke mening die er niet toe doet. Hij wil de vader van Lieke niet veroordelen omdat hij niet in de kooi wil, maar het moet blijkbaar wel gezegd worden.
Ze heeft bijna van dat Britney Spears haar, je ziet trouwens heel goed dat haar eigen haar iets van 5 centimeter is, niet meer.quote:
Ik ben ook flabbergasted, aangezien ik hier iets anders lees... Oh nee, daar was ik al aan gewendquote:18:22 - Nadia wordt benijd door andere vrouwen...
De komst van de post maakt weer veel los bij de Miljonairs. Zo ontvangt Huub een brief van zijn ex-vriendin. Zij schrijft dat ze nog steeds achter zijn beslissing staat, maar dat ze soms wel terug denkt aan de leuke tijd die ze met Huub heeft gehad! Huub laat een traantje los bij het lezen van deze brief. Gelukkig kan hij het hier goed met Lieke over hebben en krijgt hij alle steun van haar. Bij Dennis en Nadia maakt de post andere gevoelens los. Nadia krijgt veel post over Dennis. In één van de brieven staat zelfs dat andere meiden haar benijden door het feit dat Dennis haar vriendje is. Ook valt erin te lezen dat Nadia moet stoppen met het proberen om Dennis te veranderen. Haar vriendje kan zijn geluk niet op, en Nadia is ‘flabergasted’…
Als ze het niet tangt, zit het ineens op de juiste lengte!quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:23 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ze is trouwens erg slecht geknipt... die pony is veel te lang, ziet er gewoon niet uit.
5 cm kroeskroeshaar ben ik bang voor..quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:34 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ze heeft bijna van dat Britney Spears haar, je ziet trouwens heel goed dat haar eigen haar iets van 5 centimeter is, niet meer.
Huub ook, ze hebben dan ook het meest te verduren en werken het hardst.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:50 schreef fredfik het volgende:
vind dat lieke er slecht uit ziet!!!
Ik wilde het net posten.En dan vanavond nog die ontslagronde bah.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:50 schreef fredfik het volgende:
vind dat lieke er slecht uit ziet!!!
Ze zeggen ook net dat ze erg moe zijn.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Huub ook, ze hebben dan ook het meest te verduren en werken het hardst.
Ze zien er allemaal rot uitquote:Op vrijdag 28 september 2007 18:50 schreef fredfik het volgende:
vind dat lieke er slecht uit ziet!!!
Intelligentie en vertrouwen op elkaar speelt hier zeker in mee..... Amanda weet onbewust dat ze Brian niet vertrouwen kan. Hij valt op Tamara's intelligentie en stijl. Iets dat Amanda slechts zeer beperkt bezit.....quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:54 schreef riri het volgende:
wat een verschil.....
brian en tamara
amanda zo jaloers als de pest als er ook maar iets met tamara te maken heeft
huub en lieke
een heel eerlijk open gesprek over hedda
zonder jaloersheid en valsheid
En de populariteitspoll die een zondag van start gaatquote:Op vrijdag 28 september 2007 18:54 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ik wilde het net posten.En dan vanavond nog die ontslagronde bah.
Hij heeft nieuwe Nike's gekregen en is zo trots als een aap met 7 lullen.quote:
Zei ik gisteren al.Word weer zware week voor Huub en Lieke.quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:04 schreef schatje het volgende:
[..]
En de populariteitspoll die een zondag van start gaat.
Denk je echt dat Amanda daar over nadenkt? No way, Brian neukt haar, dat is meer dan voldoende, is namelijk een teken van liefde. Het schaap weet niet beter.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:58 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Intelligentie en vertrouwen op elkaar speelt hier zeker in mee..... Amanda weet onbewust dat ze Brian niet vertrouwen kan. Hij valt op Tamara's intelligentie en stijl. Iets dat Amanda slechts zeer beperkt bezit.....
Ik zet de streams denk ik vaak uit en lurk dan hier. Ik ga anders helemaal stressen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:05 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Zei ik gisteren al.Word weer zware week voor Huub en Lieke.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:10 schreef beequeen het volgende:
Naad en Dennix hebben weer een TV momentje.
Naad: Ik hou van jou en zou je nooit willen veranderen, je bent goed zoals je bent.
Dennix: Ik hou ook van jou.
![]()
quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:10 schreef beequeen het volgende:
Naad en Dennix hebben weer een TV momentje.
Naad: Ik hou van jou en zou je nooit willen veranderen, je bent goed zoals je bent.
Dennix: Ik hou ook van jou.
![]()
Hihi, Jaap trekt dat niet hoor! Zou een mooie bak zijn, als Huub dat inderdaad gaat zeggenquote:Op vrijdag 28 september 2007 19:11 schreef avonne het volgende:
Lieke stelt voor
"als het plan om Brian er uit te stemmen ter sprake komt, zeg dan gewoon"is dat ons plan? OK""
Daarmee zaai je dan twijfel dat het toch van Dennis en Jaap komt.
Wat denk je ,dat de bende van 5 manieren heeft.quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:14 schreef beequeen het volgende:
Waarom wachten ze niet met eten tot iedereen aan tafel zit?
Hoe kon ik dat nu vergeten.quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:16 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Wat denk je ,dat de bende van 5 manieren heeft.
Zijn achter.quote:Op vrijdag 28 september 2007 19:17 schreef Clank het volgende:
Ow zie Nadia eens schransen van de blaadjes sla!!
Waarom zitten Huub en Lieke niet aan tafel?
Dat maken wij zelf wel uitquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |