was bovenaan ook al gepost maar dan andere bronquote:Op maandag 17 september 2007 08:41 schreef Spellmeista het volgende:
'Vrouw uit dood opgestaan' LUSAKA - De politie in Zambia gaat de stoffelijke resten van een vrouw opgraven die elf jaar geleden is overleden en begraven. De politie besloot hiertoe, nadat haar ouders en familieleden hadden gezegd dat de vrouw uit de dood is opgestaan.
http://www.nu.nl/news/123(...)od_opgestaan%27.html
En wat nou al er de 19de echt iets wereldschokkends gebeurt? rekening houdend met het feit dat 'wereldschokkend' moeilijk voor elkaar te krijgen is tegenwoordig dus dan moet het wel iets heel dramatisch zijnquote:Op maandag 17 september 2007 06:59 schreef STING het volgende:
* STING wacht op 19 september, waarop in deze topic reeks weer een andere datum genoemd zal worden![]()
Ja, of er wordt een dagelijkse negatieve gebeurtenis er over een paar dagen uitgepikt, die dan maar naar voren wordt geschoven als zijnde 'wereldschokkende' gebeurtenisquote:Op maandag 17 september 2007 09:51 schreef jogy het volgende:
[..]
En wat nou al er de 19de echt iets wereldschokkends gebeurt? rekening houdend met het feit dat 'wereldschokkend' moeilijk voor elkaar te krijgen is tegenwoordig dus dan moet het wel iets heel dramatisch zijn.
Ik zie dat ji jal je flink aan het uitleven bent voor de dag des oordeels:quote:Op maandag 17 september 2007 09:57 schreef STING het volgende:
[..]
Ja, of er wordt een dagelijkse negatieve gebeurtenis er over een paar dagen uitgepikt, die dan maar naar voren wordt geschoven als zijnde 'wereldschokkende' gebeurtenis
Nee, je begrijpt me verkeerd. Als er de 19de iets gebeurd waarvan de globale consensus is dat het weeldschokkend is, ga je je dan achter de oren krabben met de vraag 'wat de neuk, hoe kan iemand in november 2006 het gevoel hebben dat er op een specifieke datum iets extreem naars gebeurt?' Of doe je het af als toeval en ga je weer verder?quote:Op maandag 17 september 2007 09:57 schreef STING het volgende:
[..]
Ja, of er wordt een dagelijkse negatieve gebeurtenis er over een paar dagen uitgepikt, die dan maar naar voren wordt geschoven als zijnde 'wereldschokkende' gebeurtenis
Waarom een autopsie eigenlijk na een autoongeval?quote:Op maandag 17 september 2007 09:26 schreef Spellmeista het volgende:
nopewas een man
dit is een ander verhaal
Man wordt wakker tijdens autopsie
...
Misschien om te kijken of het ongeval het gevolg was van het onwel worden van de man, o.i.d?quote:Op maandag 17 september 2007 10:21 schreef CrackerJack het volgende:
[..]
Waarom een autopsie eigenlijk na een autoongeval?
Vanuit mijn ingebouwde angst voor het onbekende, zoals iedereen die heeft, zou ik het afdoen als toeval.quote:Op maandag 17 september 2007 10:14 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee, je begrijpt me verkeerd. Als er de 19de iets gebeurd waarvan de globale consensus is dat het weeldschokkend is, ga je je dan achter de oren krabben met de vraag 'wat de neuk, hoe kan iemand in november 2006 het gevoel hebben dat er op een specifieke datum iets extreem naars gebeurt?' Of doe je het af als toeval en ga je weer verder?
Ik vraag me af of het wel cynisch is om niet mee te gaan met dit soort beweringen.quote:Ik weet wel dat ik nooit eerder op de 'we gaan allemaal doooood op [datum]!![]()
!'-wagen ben gesprongen ( millenium 6-6-2006 etc.
) maar deze deed me anders aan eigenlijk. Als er niets gebeurd wat dus over het algemeen wordt geaccepteerd als wereldschokkend dan zal dat het cynische in mij een kleine boost geven en zal ik niet zo snel meer meegaan in dit soort beweringen, ookal heb ik het nooit eerder gedaan dus
.
Check, zoiets heb ik ook dus. Al is mijn angst voor het onbekende eigenlijk niet bestaand op het moment. Ik ben gewoon nieuwsgierig hoe het nou eigenlijk in elkaar steektquote:Op maandag 17 september 2007 10:30 schreef STING het volgende:
[..]
Vanuit mijn ingebouwde angst voor het onbekende, zoals iedereen die heeft, zou ik het afdoen als toeval.
Maar aangezien ik wel opensta voor dit soort zaken, zou ik het niet afdoen als toeval, maar
raak ik wel erg nieuwsgierig hoe iemand dit kan weten, zonder hier fysieke/rationele aanwijzingen voor te hebben.
Leuke dingenquote:[offtopic]
Paar weken terug nog een typisch 'the secret' incidentje.
Kom ik 's nachts een oude kennis tegen, die ik een paar jaar niet had gezien, waarop ik de volgende dag een oude vriendin tegenkom, die ik ook een paar jaar niet had gezien, welke ik via hem had leren kennen.
[/offtopic]
Rationeel is wel een goed woord jaquote:[..]
Ik vraag me af of het wel cynisch is om niet mee te gaan met dit soort beweringen.
Eerder rationeel denk ik. Genoeg mensen die geloven in een andere "truth", om zich ironisch genoeg, vervolgens af te wenden van de echte waarheden. En ja, ik geloof in objectieve waarheden. (naast subjectieve waarheden)
Het punt wat ik iig probeerde te maken,
Mensen die ergens heilig in geloven, wat op een gegeven op een rationele manier teniet wordt gedaan (Bijv. op 19 september gebeurd er niets wereldschokkend), geven er dan toch een draai aan, zodat het weer binnen hun geloof past. (Oh, ik heb de Maja kalender berekening verkeerd uitgevoerd ... )
Ja, heb ik ook gezien ja. Maar dat lijkt me niet hetgeen wat zo wereldschokkend is. spirituele happenings komen vaak genoeg voor en de gemiddelde mens zal daar niets van mee krijgen. Misschien is die datum wel echt zullen we maar zeggen maar zijn er ook groepen die een bepaalde ontwikkeling tegen willen werken door er een gebeurtenis van formaat tegenover te hangen. Ik kan mij voorstellen dat als men hun eigen werkelijkheid schept ( zoals sommige geloven ) en 18/19 september een belangrijke datum is om dat duidelijker te krijgen of meer substantieel in de werkelijkheidservaring te drukken ( woorden verzinnen is leukquote:Op maandag 17 september 2007 11:19 schreef Loppe het volgende:
http://www.quantumleapcelebration.com/event_logistics.html
?
Zou wel een beetje raar zijn want dan is er niemand meer om 2012 mee te makenquote:Op maandag 17 september 2007 00:28 schreef Ringo het volgende:
Gaan we dood?
GAAN WE ECHT ALLEMAAL DOOD?
"He has said that nothing in particular will happen on that day, but everything after that date will have new potential to humanity"quote:Op maandag 17 september 2007 11:19 schreef Loppe het volgende:
http://www.quantumleapcelebration.com/event_logistics.html
?
Ik hou gewoon het eerste moment op de wereld van 19 september aan tot het laatste moment van 19 september in de wereld.quote:Op maandag 17 september 2007 12:14 schreef Niek. het volgende:
Om welke tijdzone gaat het eigenlijk? Als er in japan iets gebeurd kan het daar de 19e zijn en hier de 18e.... Of gaat het om het tijdstip van waar het gebeurd?
Jaahaa, dat is dus een ander verhaal dan wat we hier besprekenquote:Op maandag 17 september 2007 12:24 schreef STING het volgende:
[..]
"He has said that nothing in particular will happen on that day, but everything after that date will have new potential to humanity"
Yeahhhh right.![]()
Vanaf 2001 is gewoon de irrationele gedachtenmachine een stuk actiever in de periode rond 11 septemberquote:Op maandag 17 september 2007 12:34 schreef jogy het volgende:
[..]
Jaahaa, dat is dus een ander verhaal dan wat we hier bespreken. gewoon 'toeval'
Ja, ik weet ook niet hoe mensen vol kunnen blijven houden dat de regering van de VS er niets mee te maken heeft. Bizar gewoon.quote:Op maandag 17 september 2007 12:49 schreef STING het volgende:
[..]
Vanaf 2001 is gewoon de irrationele gedachtenmachine een stuk actiever in de periode rond 11 september
Ok, now you are reaching a bitquote:Op maandag 17 september 2007 14:57 schreef Stokkie_ het volgende:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/6998602.stm
Zei nostradamus niet dat er een franse leider zou opstaan?
Niet dat ik er veel van geloof maar een minister van buitenlandse zaken is imo wel degelijk een leider.quote:Op maandag 17 september 2007 15:13 schreef jogy het volgende:
[..]
Ok, now you are reaching a bit. Als er nou een Franse baas voor de VN was aangesteld had het nog een beetje te verzinnen zijn in symbolische zin maar een minister van buitenlandse zaken die de VS napraat is nou niet bepaald een leider.
Ja, maar een minister van buitenlandse zaken is er altijd al geweest en om nou te zeggen dat deze een Europeesche grootheid is: Nee. De hele minister-constructie van Frankrijk bestaat al tich jaar dus van enige 'opstanding' is geen sprake omdat een franse minister per ongeluk in de krant komt.quote:Op maandag 17 september 2007 15:16 schreef Loppe het volgende:
[..]
Niet dat ik er veel van geloof maar een minister van buitenlandse zaken is imo wel degelijk een leider.
Gooi genoeg stenen in de lucht en je raakt vanzelf wel iets...quote:Op maandag 17 september 2007 15:27 schreef switchboy het volgende:
Weet je, wiskundig gezien, zou één van deze topics op pure kans gewoon een keer gelijk kunnen krijgen.![]()
Die loze ( ja, echtquote:Op maandag 17 september 2007 15:27 schreef switchboy het volgende:
Weet je, wiskundig gezien, zou één van deze topics op pure kans gewoon een keer gelijk kunnen krijgen.![]()
Op naar 2012, hihihihiquote:Op maandag 17 september 2007 16:17 schreef The_End het volgende:
Het allerspannenste van dit topic vind ik hoe de truthers zich eronderuit gaan proberen te lullen als er niks gebeurd op 19 september.
Wat Nee zegt.quote:Op maandag 17 september 2007 16:17 schreef The_End het volgende:
Het allerspannenste van dit topic vind ik hoe de truthers zich eronderuit gaan proberen te lullen als er niks gebeurd op 19 september.
Precies, ietwat simplistisch gerekend is de kans dat dit de laatste dag is 1:13.700.000.000 x 365.quote:Op maandag 17 september 2007 15:27 schreef switchboy het volgende:
Weet je, wiskundig gezien, zou één van deze topics op pure kans gewoon een keer gelijk kunnen krijgen.![]()
Het zal niet het einde van de wereld zijn lijkt me. Maar ok, jeweet maar nooitquote:Op maandag 17 september 2007 16:47 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Precies, ietwat simplistisch gerekend is de kans dat dit de laatste dag is 1:13.700.000.000 x 365.
Grofweg.
"Oh, ja eh... nee dan bedoelde ik 19 December"quote:Op maandag 17 september 2007 16:17 schreef The_End het volgende:
Het allerspannenste van dit topic vind ik hoe de truthers zich eronderuit gaan proberen te lullen als er niks gebeurd op 19 september.
reaching, jaquote:Op maandag 17 september 2007 15:13 schreef jogy het volgende:
[..]
Ok, now you are reaching a bit. Als er nou een Franse baas voor de VN was aangesteld had het nog een beetje te verzinnen zijn in symbolische zin maar een minister van buitenlandse zaken die de VS napraat is nou niet bepaald een leider.
quote:New France gets tough with Iran
By Jonathan Marcus
BBC News diplomatic correspondent
French Foreign Minister Bernard Kouchner has again raised the spectre of a conflict with Tehran, warning the world "to prepare for the worst... and the worst means war".
Ik verwacht toch al niks. Als je lang van te voren een datum geeft kan je er altijd wel gebeurtenissen aan binden. Desondanks is dit een leuk discussie topicquote:Op maandag 17 september 2007 16:17 schreef The_End het volgende:
Het allerspannenste van dit topic vind ik hoe de truthers zich eronderuit gaan proberen te lullen als er niks gebeurd op 19 september.
Die zit in een schuilkelder zonder internet verbindingquote:Op maandag 17 september 2007 18:04 schreef Tokamak het volgende:
Al een tijdje niets van YG gehoord btw... Ik wil wel weten hoe hij zich er onder voelt nu het moment nadert.
Erh? linkje?quote:Op maandag 17 september 2007 17:37 schreef mvdlubbe het volgende:
Overigens is 17 september hier wel afgelopen, van de Nederlandse overheid hoeven we dus geen onthullingen over UFO's te verwachten.
In Canada is de dag natuurlijk nog niet ten einde dus duurt het nog tot morgen voordat we 'creno' en 'grenswetenschap' kunnen uitlachen.
Die was er in het vorige topic nog wel, volgens mij ook met een post precies daaroverquote:Op maandag 17 september 2007 18:04 schreef Tokamak het volgende:
Al een tijdje niets van YG gehoord btw... Ik wil wel weten hoe hij zich er onder voelt nu het moment nadert.
Hier is 17 september afgelopen? Is het bij jouw al 12 uur? Meeste ufo sightings zijn snachts en het is nog niet eens donker buiten.quote:Op maandag 17 september 2007 17:37 schreef mvdlubbe het volgende:
Overigens is 17 september hier wel afgelopen, van de Nederlandse overheid hoeven we dus geen onthullingen over UFO's te verwachten.
In Canada is de dag natuurlijk nog niet ten einde dus duurt het nog tot morgen voordat we 'creno' en 'grenswetenschap' kunnen uitlachen.
Het ging dacht ik om een bekend making over UFO's en aangezien alle minsters al lang en breed aan het avondeten zitten, hoef je van de Nederlandse overheid weinig meer te verwachten vandaag...quote:Op maandag 17 september 2007 18:29 schreef Jodelaar het volgende:
[..]
Hier is 17 september afgelopen? Is het bij jouw al 12 uur? Meeste ufo sightings zijn snachts en het is nog niet eens donker buiten.
Zullen we weten hoe de getuigen van Jehova zich moeten voelen.quote:Op maandag 17 september 2007 16:17 schreef The_End het volgende:
Het allerspannenste van dit topic vind ik hoe de truthers zich eronderuit gaan proberen te lullen als er niks gebeurd op 19 september.
Ah, ik heb het artikel nooit gelezen( iemand link? ). Maar ik dacht dat er voorspeeld werd dat vandaag over de hele wereld ufo sightings zouden zijn.quote:Op maandag 17 september 2007 18:43 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Het ging dacht ik om een bekend making over UFO's en aangezien alle minsters al lang en breed aan het avondeten zitten, hoef je van de Nederlandse overheid weinig meer te verwachten vandaag...
Het is in ieder geval een van de meer populaire topicreeksen van de laatste tijdquote:Op maandag 17 september 2007 19:31 schreef addictivebeat het volgende:
hmm ik vraag me af deze topic heeft opgeteld met andere delen wel de meeste views en post
dan alle andere topics in deze index .Een vraagje voor een van de moderators.
IS het wel eens eerder gebeurd dat zon voorspelling-topic al deze zoveel views en post heeft gehad?????hmmmmm...messchien betekent dat wel wat.....
Overmorgen, of mis ik iets?quote:Op maandag 17 september 2007 20:40 schreef jogy het volgende:
[..]
Het is in ieder geval een van de meer populaire topicreeksen van de laatste tijd. Maar dat komt misschien door het feit dat het morgen zou moeten gebeuren en de reeksstarter met een uitgebreide uitleg en ideëen kwam.
Sorrie, ik zat even in een kwantumflux dus mijn hoofd zat al in dinsdag terwijl mijn vingers nog in het heden zaten, dan krijg je dat. En een knallende koppijn natuurlijk.quote:
Tja, er moet toch eerst een paar jaar of een aanslag aan te pas komen wilt de VS dit (ookal is het maar voor de vorm) kunnen verantwoorden tegenover het plebs ( wij dusquote:Op maandag 17 september 2007 20:57 schreef zhe-devilll het volgende:
Als het maar niet zoiets is als dit?
![]()
Franse minister waarschuwt voor oorlog met Iran
17 september 2007
PARIJS (ANP) - De Franse minister Bernard Kouchner van Buitenlandse Zaken heeft in interviews gewaarschuwd voor oorlog met Iran over zijn nucleair programma. ,,We moeten ons voorbereiden op het ergste, en het ergste is oorlog'', zei hij zondagavond op de Franse radio en tv.
De Veiligheidsraad heeft Iran al twee keer sancties opgelegd omdat het land niet wil stoppen met uraniumverrijking. Vooral het Westen vreest dat Teheran werkt aan een kernwapen. Iran zegt slechts vreedzame, civiele doeleinden na te streven met zijn nucleair programma.
nee hoor, bovenste post pagina 3 gaat ook over die vrouwquote:Op maandag 17 september 2007 09:26 schreef Spellmeista het volgende:
nopewas een man
dit is een ander verhaal
Man wordt wakker tijdens autopsie
In venezuela is een man tijdens een autopsie plots weer wakker geworden. De 33-jarige Carlos Camejo was betrokken bij een ongeval op de autosnelweg en werd naar het mortuarium gebracht nadat hij dood was verklaard. Daar werd hij wakker van de ondraaglijke pijn toen medische specialisten hun autopsie begonnen waren.
Ik viel anders bijna in slaap vandaag op schoolquote:Op maandag 17 september 2007 21:36 schreef Moondust76 het volgende:
Mijn buurvrouw is veel bezig met de maya-leer en zei dat per 17 september de slangengolf is geactiveerd, 10 dagen van verhoogde energie. Ik meen dat ze ook iets zei over portaaldagen, dagen van verhoogde energie. Wat het verder precies betekent weet ik niet, maar ik dacht ik meld het even.
bah reetridder!quote:Op maandag 17 september 2007 21:13 schreef viagraap het volgende:
Nog even snel een spoed - FOK! meeting organiseren voor iedereen die zhe-devilll anaal wil vernederen?
Als Iran inderdaad een atoombom heeftquote:Op maandag 17 september 2007 23:44 schreef Spellmeista het volgende:
Misschien heel egoistisch, maar blijven wij buiten schot met een eventuele oorlog met Iran?
Zowiezo vraag ik me af wat dan de wereldwijde gevolgen zijn..
Oorlogen zijn achterlijk en stom, net als de mensen die ze mogelijk maken.quote:Op maandag 17 september 2007 23:55 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Als Iran inderdaad een atoombom heeft
Hou je hart dan maar vast
die knallen overal op..
pfffffff
en hebben ze het niet dan knalt de vs ergens wel een atoom op en zegt dan
zie dat deed Iran!
Geloven jullie ons nu...natuurlijk is dat dan een land dat niet wilde meewerken met amerika!
Ben verbolgen over het feit dat ons land!
Ons Nederland mee wil gaan doen met een oorlog tegen Iran..zowiezo tegen welk land dan ook!
Dit had ik nml nooit verwacht!
BAH! Ik haat oorlogen ik vind ze achterlijk en stom!
Dat heb ik ergens ook wel..quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:04 schreef Spellmeista het volgende:
Ik denk niet dat een eventuele atoombom uit Iran Nederland haalt, zhe-devilll . Volgens mijn gegevens ligt Iran in de buurt bij Irak en toendertijd werd verteld in het nieuws dat wij relatief veilig zitten ivm met de afstand. Maarja, ik vind het wel iets spannender worden op deze manier. Maar laten we eerlijk wezen..dit is misschien een dag als alle anderen en ik denk niet dat de Maya's toendertijd al doelden op atoombommen e.d.
Misschien zou je eens moeten kijken wat er diep van binnen met je gebeurt. Vind er bijv. een leuke omwenteling in je leven plaats of krijg je een nieuwe baan. Zie je nieuwe perspectieven of veranderingen in een positieve manier. Ikzelf maak momenteel bijv. ontzettend veel veranderingen door en die hebben nog maar weinig te maken met oorlogen etc. Ik heb voor het eerst in mijn leven het gevoel dat mijn leven op zowat alle vlakken weer zin krijgt. Dat laatste gebeurt heel bewust en daarvan was ik me nooit bewust..
Maar het kan best zijn dat mensen die dit lezen zich gaan inbeelden dat ze persoonlijk veranderen of mentaal sterker worden en dat het door dat inbeelden voor hunzelf ook realiteit word.quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:19 schreef Spellmeista het volgende:
je zult bijv. in allerlei opzichten eens moeten kijken wat er bijv. in jezelf gebeurt! En laten we eerlijk wezen: wat er in jezelf gebeurt momenteel, is dat niet waar het omdraait? Je zet jezelf altijd op de eerste plek, misschien vlak daarna komt een partner oid, maar kijk eens diep van binnen wie je bent en waarmee je bezig bent, misschien kom je dan toch langzamerhand tot de conclusie dat: jij degene bent die telt in dit hele verhaal!
Uhm, wanneer zijn die 3,41 seconden precies? (verkapt TVPtje)quote:Op maandag 17 september 2007 23:09 schreef zhe-devilll het volgende:
-quantumleap verhaal-
Wanneer de tijd 3,41 seconden zal stilstaan, komt er een enorme stilte in het universum. Het is een stilte die de mogelijkheid biedt aan alle creaties om opnieuw gekozen te worden door het eigen bewustzijn of tot bevrijding gebracht te worden of te veranderen en op een nieuwe manier dienstbaar te zijn.
-quantumleap verhaal-
eh ik zet altijd anderen op plaats nr 1quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:19 schreef Spellmeista het volgende:
je zult bijv. in allerlei opzichten eens moeten kijken wat er bijv. in jezelf gebeurt! En laten we eerlijk wezen: wat er in jezelf gebeurt momenteel, is dat niet waar het omdraait? Je zet jezelf altijd op de eerste plek, misschien vlak daarna komt een partner oid, maar kijk eens diep van binnen wie je bent en waarmee je bezig bent, misschien kom je dan toch langzamerhand tot de conclusie dat: jij degene bent die telt in dit hele verhaal!
Nou ik wou dat ik dat wist zoek ook ff op google mee?quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:23 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Uhm, wanneer zijn die 3,41 seconden precies? (verkapt TVPtje)
Klopt Niek. Echter ik kan me nooit inbeelden wat jij voelt diep van binnen. Als jij eerlijk bent tegenover mij en het merkt hoef je het nog en eens niet in te beelden..dan is het simpelweg iets wat op het pad naar het ouder worden gebeurt..quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:22 schreef Niek. het volgende:
[..]
Maar het kan best zijn dat mensen die dit lezen zich gaan inbeelden dat ze persoonlijk veranderen of mentaal sterker worden en dat het door dat inbeelden voor hunzelf ook realiteit word.
Met dat doden ontwaken kan Nostredamus toch ook bedoelen dat een "dood" hart: ontwaakt en gaat leven..quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:23 schreef Tazmaniac het volgende:
hmmz opzich niks mis met je theorie spellmeista maar hoe is dat terug te linken aan de boodschappen van Nostredamus en de graancirkels.. "er gaat de nacht van 18 op 19 september iets groots gebeuren" en dat blijkt dan te zijn dat we wereldwijd in ons hart gaan kijken en met 6,9miljard mensen beslissen dat we ons leven moeten beteren?
naja ik ga us pittuh.. als de wereld vergaat en 'ze' de GTM tijd aanhouden waarschijnlijk de laatste uurtjes slaap die ik nog krijg
Ja k maar ik wil best wel begrijpen dat ze uranium willen verrijken voor energie en je verhaal klinkt ook heel interessant, maar dat geeft ze nog niet het recht om VN inspecteurs tot bepaalde plekken te weigeren, toch? Als je express provocerend gedrag gaat vertonen, wat Irak toendertijd ook deed, hoewel er niks aan de hand was in het land dan ga je toch alleen maar voor moeilijkheden zorgen. Ik begrijp echter dat het land zijn grenzen kan en misschien wel moet bewaken en het recht heeft(met het zicht op vrijheid)om dit soort inspecteurs te weigeren, maar zoiets ga je toch niet express provoceren. Of is dat dan de media die dat hele geheel opblaast en ons in de illusie wil laten geloven?quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:30 schreef DaantjeF het volgende:
verhaal
Het gaat Amerika toch alleen maar om de olie?quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:42 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Ja k maar ik wil best wel begrijpen dat ze uranium willen verrijken voor energie en je verhaal klinkt ook heel interessant, maar dat geeft ze nog niet het recht om VN inspecteurs tot bepaalde plekken te weigeren, toch? Als je express provocerend gedrag gaat vertonen, wat Irak toendertijd ook deed, hoewel er niks aan de hand was in het land dan ga je toch alleen maar voor moeilijkheden zorgen. Ik begrijp echter dat het land zijn grenzen kan en misschien wel moet bewaken en het recht heeft(met het zicht op vrijheid)om dit soort inspecteurs te weigeren, maar zoiets ga je toch niet express provoceren. Of is dat dan de media die dat hele geheel opblaast en ons in de illusie wil laten geloven?
Nee niet alleen direct de olie, ook het feit dat de olie nu nog word verhandeld met dollars en dit zou kunnen veranderen in euro's. Hierdoor word de euro wereldwijd een stuk belangrijker en meer waard, de dollar zou hierdoor alleen maar minder waard worden. Daarnaast is het een flink staaltje machtsvertoon. En als ze Iran weten te overrompelen en te verslaan dan wordt het moraal van de Amerikanen ook weer wat hoger, als dan ook het percentage wat vertrouwen in bush en de republikeinen heeft stijgt dan is het helemaal een succes.quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:47 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Het gaat Amerika toch alleen maar om de olie?
quote:Op dinsdag 18 september 2007 01:23 schreef YourGuardian het volgende:
Dus luitjes. mocht er niets belangwekkends gebeuren, het zij zo, dan heb ik in iedere geval een hoop over mezelf geleerd en daar ging het mij eigenlijk om. mocht er wel wat belangwekkens gebeuren, dan heb ik ook veel over mezelf geleerd.....en hoop dat we er achteraf nog een topicje over kunnen openen.
Groet
YG
Er is van moet gebeuren geen sprake .. mag gebeuren dat wel .....quote:Op dinsdag 18 september 2007 01:46 schreef Niek. het volgende:
Vanaf vandaag 13:00 (op dat moment is het bij gmt+12 precies 19-09 00:00) tot aan 20-09 13:00 (op dat moment is het bij gmt-12 precies 20-09) Is het 19-09 ergens op aarde, in die 48 uur moet er dus iets gebeuren.
Ik heb juist precies het omgekeerde, mijn leven krijgt steeds minder zin. Ik geef steeds minder zin aan mijn leven de laatste tijd. En mijn leven is een grote strijd.quote:Op dinsdag 18 september 2007 00:04 schreef Spellmeista het volgende:
Misschien zou je eens moeten kijken wat er diep van binnen met je gebeurt. Vind er bijv. een leuke omwenteling in je leven plaats of krijg je een nieuwe baan. Zie je nieuwe perspectieven of veranderingen in een positieve manier. Ikzelf maak momenteel bijv. ontzettend veel veranderingen door en die hebben nog maar weinig te maken met oorlogen etc. Ik heb voor het eerst in mijn leven het gevoel dat mijn leven op zowat alle vlakken weer zin krijgt. Dat laatste gebeurt heel bewust en daarvan was ik me nooit bewust..
Die overheid kan wmb de tering krijgen met die onzinnige voorlichting van zequote:Op dinsdag 18 september 2007 08:46 schreef liselotje23 het volgende:
Dit nieuws staat op xerson.nl::::::::::::::::
Overheid opent site om ons voor te bereiden op een ramp
Monday, 17 September 2007
De overheid heeft onlangs een site geopend waarop staat dat we voorbereid moeten zijn op een ramp. De campagne 'Denk vooruit' informeert wat te doen bij een naderende ramp. Het informeert bijvoorbeeld altijd genoeg noodvoorraad in huis te hebben.
Een citaat van de site www.denkvooruit.nl
Rampen vallen niet te plannen. Voorbereidingen wel. Misschien moet u door een ramp wel onverwacht dagenlang binnenblijven. Of juist heel plotseling vertrekken en zomaar alles achterlaten. Bereid u daarom nú al voor op allebei de situaties. Door een noodvoorraad in huis te halen en te lezen wat u moet doen als u moet evacueren.
Het Denk Vooruit Basispakket
Het Denk Vooruit basispakket bevat de belangrijkste zaken die u zéker in huis moet hebben. Ze vergroten uw kansen om de ramp goed te doorstaan. U kunt het Denk Vooruit Basispakket uitbreiden met de zaken die onder ”En verder” genoemd worden.
* Radio op batterijen, afgestemd op de rampenzender, met extra batterijen.
* Zaklamp met extra batterijen.
* Eerstehulpdoos met eerstehulphandboekje.
* Lucifers in waterdichte verpakking.
En verder
* Voorraadje van de medicijnen die u gebruikt op doktersvoorschrift.
* Contant geld en kopieën van identiteitsbewijzen en verzekeringspapieren.
* Reservesleutels van huis en auto.
* Plattegrond van de omgeving, een autokaart en een lijstje met de telefoonnummers en adressen van mogelijke schuiladressen.
* Gereedschapsset.
* Drie liter water per dag per persoon, voor minstens drie dagen.
* Voorraad houdbaar eten voor minstens drie dagen (plus blikopener als het eten in blik zit).
* Voorraad verzorgingsartikelen: wc-papier, vochtige doekjes, zeep, wasmiddel, maandverband, tandpasta, tandenborstels.
Deze lijst is een suggestie: afhankelijk van uw eigen situatie (de samenstelling van uw gezin, uw gezondheid), heeft u misschien andere dingen nodig. Vul de lijst daarom zelf verder aan! En controleer elk half jaar of uw voorraad nog compleet en houdbaar is.
De overheid waarschuwt ons juist nu niet voor niets. Kijk op www.denkvooruit.nl zodat u bij een eventuele komende ramp zich kunt redden
Ha! Ik heb vroeger al geleerd om bier op kamertemperatuur te drinken, aangezien mijn vader het bier altijd in de gangkast zet en nooit in de koelkast, een visionair die man want hij heeft me voorbereid op een toekomst zonder gekoeld bier.quote:Op dinsdag 18 september 2007 09:16 schreef mvdlubbe het volgende:
Goeie tip, warm bier en ontdooide kroketten. Die is mooi. Bij een ramp die zichzelf een beetje serieus neemt heb je toch geen koeling en frituur meer...
quote:
quote:World War 3 Timeline
These are, I believe, the elements of the planned Third World War:
* Prelude - The events leading up to the start of World War Three, including Sept 11, 2001.
* Act 1 - The Middle East. Widespread conflict to bring the entire region into the flames of war, possibly triggered by Iran or militants in Pakistan using North Korean supplied nuclear arms. The first Scene in this Act is the US Invasion of Iraq on March 20, 2003.
* Act 2 - Israel at War -- Against her Arab neighbors, possibly Palestine. A Palestinian State will be established, so that all Israelis will be fully separated from Palestinians (listen out for mention of a 7-year treaty to be confirmed by a World Leader - probably Bush), only for Israel to viciously attack Palestine shortly thereafter.
* Act 3 - Far East -- "Hair-raising nuclear confrontation that threatens mankind's existence" - Peter Lemesurier, author of The Armageddon Script, p. 223, written in 1981. Includes China invading Taiwan and a nuclear eruption on the Korean Peninsula.
* Act 4 - Erosion of Confidence in 'The System' so severe citizens will be panicked into giving up liberties and Constitutional form of government. The plan calls for the dissolution of the US Constitution, triggered by a significant enough 'terrorist' attack. The ultimate intent is to introduce a global government and one-world religion.
*
Act 5 - The collapse of the US, and other Western economies and morals.
* Act 6 - Significant population reduction using natural and man-made disasters.
* Curtain. Who can tell how this war will end?
www.threeworldwars.com
Ik heb nu a la "the secret" allemaal plaatjes uitgeprint met nucleare explosies en daar stuur ik mijn affirmaties heen, nobody comes between me and my sigarettesquote:Op dinsdag 18 september 2007 09:38 schreef Nee het volgende:
Geniet dan maar alvast van je laatste peukjes.
Tof! Er komen BreEzAh-slet opleidingen?quote:Act 5 - The collapse of the US, and other Western economies and morals
Dan moet je even door het centrum van Den Haag proberen te fietsen, piep je wel anders.quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:51 schreef Omaha het volgende:
Het is me veel te rustig, stilte voor de storm?
Ligt er maar net aan of je er een probleem van wilt maken natuurlijk. één ding staat wel vast, morgen krijgt één van de twee partijen in dit topic gelijk.quote:Op dinsdag 18 september 2007 13:13 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Morgen hebben we dus een probleem
De meeste truthers zullen wel aan het hamsteren en bunkersbouwen zijnquote:Op dinsdag 18 september 2007 12:51 schreef Omaha het volgende:
Het is me veel te rustig, stilte voor de storm?
Ik blijf het volgen, als ik morgen nog internet heb natuurlijk.quote:Op dinsdag 18 september 2007 13:16 schreef jogy het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan of je er een probleem van wilt maken natuurlijk. één ding staat wel vast, morgen krijgt één van de twee partijen in dit topic gelijk.
Wat dan, deel je kennis met ons.quote:Op dinsdag 18 september 2007 13:29 schreef jpg97 het volgende:
NU weet ik wat er bedoeld wordt morgen....
Nee, dat zeg ik overmorgen pasquote:
Ik denk dat die ene partij gelijk krijgt...quote:Op dinsdag 18 september 2007 13:16 schreef jogy het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan of je er een probleem van wilt maken natuurlijk. één ding staat wel vast, morgen krijgt één van de twee partijen in dit topic gelijk.
Joh, de dag is nog niet eens over... Komen vast nog veel meer bij.quote:Op dinsdag 18 september 2007 13:38 schreef Jodelaar het volgende:
is dit "het" of is dit "het" geen dat nog moet gaan komen maar dan een voorproefje, gezien de verhoogde meteoriet activiteit laatste dagen.
http://witheet.com/buiten(...)gen-als-een-atoombom
[afbeelding]
Meteoriet was niet groter dan een voetbal en er zou radio actief spul erin zijn gevonden.
Als een meteoriet die niet groter dan een voetbal is dit al kan doen. Wat zou dan een meteoriet van 20/50 meter doen.
On September 18, 2007 there were 886 potentially hazardous asteroids.
quote:Op dinsdag 18 september 2007 13:51 schreef jpg97 het volgende:
Okay, laten we eerst alle grote gebeurtenissen van de laatste jaren op 19 september op een rijtje zetten:
- 1356 - Slag van Maupertuis, ook wel Slag bij Poitiers - Overwinning van de Engelsen, onder leiding van de Zwarte Prins tegen de Fransen. Koning Jan II van Frankrijk wordt gevangengenomen.
- 1900 - Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
- 1934 - Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
- 1955 - In Argentinië wordt Juan Peron afgezet.
- 1957 - Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
- 1981 - Simon and Garfunkel herenigd voor een gratis optreden in Central Park New York.
- 1985 - Mexico-stad wordt getroffen door een aardbeving met de kracht van 8,1 op de schaal van Richter. Zelfs de modernste gebouwen worden verwoest.
-1995 - De Washington Post publiceert het manifest van de Unabomber.
dit alles op die 19e september van het genoemde jaar![]()
![]()
![]()
Kijk eens wat er allemaal op de 15de van deze maand is gebeurdquote:Op dinsdag 18 september 2007 13:51 schreef jpg97 het volgende:
Okay, laten we eerst alle grote gebeurtenissen van de laatste jaren op 19 september op een rijtje zetten:
- 1356 - Slag van Maupertuis, ook wel Slag bij Poitiers - Overwinning van de Engelsen, onder leiding van de Zwarte Prins tegen de Fransen. Koning Jan II van Frankrijk wordt gevangengenomen.
- 1900 - Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
- 1934 - Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
- 1955 - In Argentinië wordt Juan Peron afgezet.
- 1957 - Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
- 1981 - Simon and Garfunkel herenigd voor een gratis optreden in Central Park New York.
- 1985 - Mexico-stad wordt getroffen door een aardbeving met de kracht van 8,1 op de schaal van Richter. Zelfs de modernste gebouwen worden verwoest.
-1995 - De Washington Post publiceert het manifest van de Unabomber.
dit alles op die 19e september van het genoemde jaar![]()
![]()
![]()
Dat was ondergronds, da's niet erg.. Bovengronds vind ik enger...quote:Op dinsdag 18 september 2007 14:03 schreef jogy het volgende:
Exact 50 jaar geleden met die atoombom. We gaan er allemaal aan!!
het is nog geen 19 septemberquote:Op dinsdag 18 september 2007 14:01 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Kijk eens wat er allemaal op de 15de van deze maand is gebeurd
![]()
-EDIT-
waag het niet dit: 200.000 mensen geëvacueerd uit Sjanghai als wereldwijd fenomeen aan te duiden vanavond... (tenzij deze bij Scheveningen aan land komt....
Hier niet, ergens welquote:
Ah zo.quote:Op dinsdag 18 september 2007 14:12 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Hier niet, ergens welEn als die typhoon daar aan land komt, dan daar ook...
Ik ga ervan uit dat een wereldschokkend fenomeen zich niet houdt aan de Nederlandse tijd...quote:
Ik dacht GMTquote:Op dinsdag 18 september 2007 14:14 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat een wereldschokkend fenomeen zich niet houdt aan de Nederlandse tijd...
Okee, that's it. Ik ga NU voorbereidingen treffen!quote:Op dinsdag 18 september 2007 14:18 schreef STING het volgende:
AMSTERDAM 19-sept.07. De Tokkies hebben vandaag aangekondigd dit jaar weer een nieuwe Kerst CD uit te brengen
Vaarwel gemene wereld
Daar denk ik ook al de hele tijd aan, wanneer begint 19 september?quote:Op dinsdag 18 september 2007 14:14 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat een wereldschokkend fenomeen zich niet houdt aan de Nederlandse tijd...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |