abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 9 december 2007 @ 23:54:40 #154
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_55158736
quote:
Op woensdag 28 november 2007 19:34 schreef Mejoon het volgende:
Ik zoek een serie van VPRO' s Villa Achterwerk. Het was een kookprogramma in film noir-stijl. Gehele serie was in zwart/wit met mafiosi. Alles speelde zich af in de keuken. De serie is uitgezonden eind jaren 80 volgens mij. Help mij!
Volgens mij heette dat Codenaam Koken en heb ik er nog ergens een kookboekje van liggen.
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  Moderator maandag 10 december 2007 @ 14:12:48 #155
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_55168143
Ik heb een mooie vage omschrijving voor jullie van een film die ik ergens in de jaren '90 op tv heb gezien:

Vier of vijf mannen (Scandinavisch?) gaan naar een Oostblokland (Polen?) om daar een bruid op te halen. De enige die eigenlijk geen zin had, komt terug met een bruid.

Iemand enig idee?
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
  Moderator maandag 10 december 2007 @ 14:16:01 #156
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_55168221
quote:
Op vrijdag 7 december 2007 17:54 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Ik zoek de film die ik vorig jaar een heb gezien op het Noordelijk Filmfestival in het kader van de Rotterdam Film Course. Volgens mij heette die Maria, maar ik kan op IMDb niet de juiste film vinden. Film is een paar jaar oud en gaat over een talk show host (gespeeld door een wat forse donkere acteur van middelbare leeftijd) die second doubts krijgt over zijn geloofsovertuiging. Hij zoekt een actrice op die na het maken van een film over Maria (Magdalena?) spoorloos is verdwenen.
Heel stom, genoeg aanknopingspunten zou je zeggen, maar ik kan hem gewoon niet vinden. Of de film heet toch anders, dat kan natuurlijk ook. Ik ben heel slecht in namen, dus op de cast kan ik ook niet zoeken.
Die heb ik nog bekeken voor FOK!
Mary

[ Bericht 2% gewijzigd door UIO_AMS op 10-12-2007 14:24:59 ]
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
pi_55209868
afelopen zondag was er op nederland 2 een erg creapy programma. Het was in zwart wit en het was gebaseerd op het leven van eenv rouw in een inrichting die brieven zond aan haar man. Kan in de gids niet vinden hoe het heette en ook niet op uitzending gemist. Kan iemand mij vertellen hoe dat programma heette?
mijn dank is alvast groot
"Future always is changing yes" Yoda
  woensdag 12 december 2007 @ 09:30:07 #158
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_55210033
quote:
Op maandag 10 december 2007 14:16 schreef UIO_AMS het volgende:

[..]

Die heb ik nog bekeken voor FOK!
Mary
Ach natuurlijk. En ik maar zoeken op "Maria". Thanx!
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  woensdag 12 december 2007 @ 17:18:39 #159
185695 PhifeDawg
a-biento, saucy bitch!
pi_55221626
Ik heb er ook een. De film was echt een thriller met een moordenaar die maar niet pakken te krijgen was. Aan het einde bleek dat de moordenaar alles van gezinnen wist omdat hij in een videowinkel werkte en zo alle huizen van mensen kon zien.
Si vous n’aimez pas la mer, si vous n’aimez pas la montagne, si vous n’aimez pas la ville… allez vous faire foutre !
  woensdag 12 december 2007 @ 20:01:16 #160
178114 Digipack
Daar zitten DVD's in.
pi_55225956
quote:
Op woensdag 12 december 2007 17:18 schreef PhifeDawg het volgende:
Ik heb er ook een. De film was echt een thriller met een moordenaar die maar niet pakken te krijgen was. Aan het einde bleek dat de moordenaar alles van gezinnen wist omdat hij in een videowinkel werkte en zo alle huizen van mensen kon zien.
Da's Manhunter of de remake Red Dragon... prequels van Silence of the Lambs.
  woensdag 12 december 2007 @ 23:06:36 #161
37221 Ceriel
Rustig aan, hoor.
pi_55231783
Mijn zusje had het laatst over een filmpje dat ze op haar werk heeft gezien. Het zou gaan om een soort korte psycho-achtige film, een thriller. In het filmpje is te zien hoe de hoofdpersoon achtervolgd wordt door een pop/man van steen, die er computer-geanimeerd in zit. Deze pop heeft geen ogen, neus e.d. en alle ledematen hangen zeg maar los van elkaar. Het filmpje zou eindigen dat uiteindelijk ook allemaal andere mensen achtervolgd worden door poppen bestaande uit ander materiaal (pop van hout, metaal).

Nu weet (ook op haar werk) niemand meer hoe het heet en waar het terug te vinden is. Ze kwamen er geloof ik op door per toeval op een of andere pop-up te klikken. Aangezien men dit wel een amusant thriller-filmpje vond ben ik wel benieuwd en wil er ook gewoon achterkomen waar deze is terug te zien.

Het filmpje was naar bleek genomineerd voor een of ander filmfestival dus makkelijk te vinden zou je zeggen. Nu ben ik wel redelijk goed in googlen, maar ik kan er werkelijk helemaal niets over vinden.

Ik hoop dat iemand het filmpje kent en de Gulden Link in dit topic weet te zetten.
Every Not Is Truething
pi_55231890
is het een recente film? weet je misschien uit welk land of gesproken taal?
  woensdag 12 december 2007 @ 23:11:30 #163
37221 Ceriel
Rustig aan, hoor.
pi_55231980
quote:
Op woensdag 12 december 2007 23:09 schreef SlimShady het volgende:
is het een recente film? weet je misschien uit welk land of gesproken taal?
Ik geloof wel dat het redelijk recent is. Volgens mij was het Engels/Amerikaans, maar ik weet het niet helemaal zeker.
Every Not Is Truething
pi_55233009
wil het ook weten!
pi_55234618
Ik zoek een film waarvan ik de naam steeds kwijt ben...

Het gaat over een jongetje die op de 1 of andere manier bij een (onwijs lekkere) voortvluchtige man in de auto komt... Hij is een kind van een jehova-getuige en krijgt daar zo'n casper-het-kleine-spookje-kostuum. Zit een beetje in de auto bij die man en praat wat etc.

En op het eind word die man doodgeschoten

Hij is regelmatig op tv maar ik vergeet steeds de naam
pi_55236495
quote:
Op donderdag 13 december 2007 00:59 schreef kyraaa het volgende:
Ik zoek een film waarvan ik de naam steeds kwijt ben...

Het gaat over een jongetje die op de 1 of andere manier bij een (onwijs lekkere) voortvluchtige man in de auto komt... Hij is een kind van een jehova-getuige en krijgt daar zo'n casper-het-kleine-spookje-kostuum. Zit een beetje in de auto bij die man en praat wat etc.

En op het eind word die man doodgeschoten

Hij is regelmatig op tv maar ik vergeet steeds de naam
Da's A perfect world, die onwijs lekkere vent is dan dus Kevin Costner. Overigens gevonden met Google: movie casper friendly ghost suit jehovah..
Why do they call themselves the human race?
Do they think someone's going to win?
pi_55274930
Ergens in de jaren 90 hadden ze op Nederland 3, denk villa achterwerk, internationale jeugd films. In die tijd heb ik ooit een Chinese film gezien over een jongetje die verkocht word op een illegale markt en samen met degene die m heeft gekocht op de vlucht moet slaan voor iets. Uiteraard onstaat er een band tussen die 2 en alles eindigt nogal triest. Meer weet ik helaas niet meer, maar toch heeft t grote indruk op me gemaakt toenertijd.

Ik heb nu al een tijd gezocht op internet en ik kan eigenlijk niks erover vinden. Weet eigenlijk niet eens zeker of het een chinese film was. Weet wel zeker dat het een Aziatische film was. De enige film die er in de buurt komt is Bian Lian, of king of masks in het engels, maar volgens mij is dat m niet. En ik zou ook niet weten of die op Villa achterwerk is uitgezonden

Het is dus een Aziatische film die ergens in het midden van de jaren 90 uitgezonden is op villa achterwerk. Heeft iemand enig idee waar ik het over heb, of praat ik poep?


Is al weer een tijdje geleden maar weet iemand t nu misschien? of weet iemand een ander forum waar ik t kan vragen...?

bedankt
  vrijdag 14 december 2007 @ 18:42:31 #168
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_55274979
ik weet het niet. Je kan het misschien proberen bij filmtotaal.nl
pi_55276038
quote:
Op donderdag 13 december 2007 08:29 schreef Adjeuj het volgende:
Da's A perfect world, die onwijs lekkere vent is dan dus Kevin Costner. Overigens gevonden met Google: movie casper friendly ghost suit jehovah..
tnx
pi_55321850
Ik heb 2 films die ik ooit gezien heb, maar de titel niet meer van weet.

#1
quote:
Een film die gaat over 3 a 4 misdadigers, die veel stelen etc. De film gaat erover dat een detective (gespeeld door Al Pacino dacht ik) achter ze aan gaat. Er zit nog 1 hele bekende gozer in (weet zijn naam alleen niet meer), dat is de 'hoofd-criminal' zeg maar. Daarnaast lijkt er een andere misdadiger op die blonde gozer met lang haar van LOTR.
#2
quote:
Een film die qua sfeer een beetje lijkt op Aeon Flux maar er is een mannelijke hoofdrolspeler. Het gaat erover dat mensen geen emotie mogen hebben, en een soort medicijnen moeten nemen tegen emotie. De vrouw van de hoofdrolspeler wordt onder andere opgepakt omdat deze emotie heeft. Die mannelijke hoofdrolspeler is een belangrijke agent, en iemand die mensen met emotie opspoort. (Hij krijgt langzamerhand steeds meer emotie omdat hij zijn medicijnen niet meer neemt.) Er komt ook veel met ogen terug in de film, volgens mij kun je daaraan zien dat iemand emotie heeft ofzo.
pi_55321897
#1 is volgens mij Heat
You dream it, I live it.
pi_55321910
#2 Equilibrium
Graag op anoniem
pi_55322023
quote:
Op zondag 16 december 2007 21:36 schreef Meddo het volgende:
#1 is volgens mij Heat
quote:
Op zondag 16 december 2007 21:36 schreef Mainport het volgende:
#2 Equilibrium
JAA, thnx allebei.

(Saint of Killers had het ook al op IRC gezegd )
  zondag 16 december 2007 @ 22:23:23 #174
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_55323251
gun-taka
Wat je vindt, ...
  Moderator maandag 17 december 2007 @ 10:59:05 #175
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_55331532
quote:
Op maandag 10 december 2007 14:12 schreef UIO_AMS het volgende:
Ik heb een mooie vage omschrijving voor jullie van een film die ik ergens in de jaren '90 op tv heb gezien:

Vier of vijf mannen (Scandinavisch?) gaan naar een Oostblokland (Polen?) om daar een bruid op te halen. De enige die eigenlijk geen zin had, komt terug met een bruid.

Iemand enig idee?
Niemand?
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
pi_55390229
Ik zoek een kerstfilm, waarbij ik een fragmentje bij TMF moviefacts voorbij zag komen.

2 buren van elkaar willen elkaar de loef afsteken met wie er de beste kerstman van de buurt is.

In het fragment wil de ene buur het volledig met lichtjes opgemaakte huis van de andere buur saboteren.
Een jongetje zit hierbij op de uitkijk in een zendmast en communiceert via een walkietalkie met de buur: "Spongebob, this is squarepants. Roger"

Moet een makkie zijn toch? Alvast bedankt..
Chill
pi_55391801
quote:
Op woensdag 19 december 2007 16:09 schreef samdeman1984 het volgende:
Ik zoek een kerstfilm, waarbij ik een fragmentje bij TMF moviefacts voorbij zag komen.

2 buren van elkaar willen elkaar de loef afsteken met wie er de beste kerstman van de buurt is.

In het fragment wil de ene buur het volledig met lichtjes opgemaakte huis van de andere buur saboteren.
Een jongetje zit hierbij op de uitkijk in een zendmast en communiceert via een walkietalkie met de buur: "Spongebob, this is squarepants. Roger"

Moet een makkie zijn toch? Alvast bedankt..
Deck the Halls?
You dream it, I live it.
  woensdag 19 december 2007 @ 18:54:52 #178
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_55394694
Volgens Google wel
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_55397814
Dat is 'm zeker! Bedankt!
Chill
pi_55478232
Kan iemand me vertellen wat "A coming-of-age" films zijn?

Ben een beetje op imdb en rt films aan het zoeken en kom het steeds tegen
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 23 december 2007 @ 00:20:37 #181
862 Arcee
Look closer
pi_55479063
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_55504834
Ik moest opeens denken aan een film waar ik een fragment van heb gezien toen ik ongeveer tien jaar oud was. Ik hoop dat iemand weet welke film ik bedoel, ondanks de beperkte omschrijving en de zeer grote kans dat mijn fantasie in de loop der jaren een hoop hiaten heeft opgevuld.

Deze film ging over een superheld, een man die een speciaal pak had waar hij volgens mij mee kon vliegen. Dit pak had vele geeltinten en een masker in de vorm van een vogelkop. Ook had hij een wandelstok waarmee hij kon schieten. Het zijn slechts flarden en impressies, maar ze hebben toen wel veel indruk op me gemaakt. De film dateert uit het einde van de jaren '70, of het begin van de jaren '80. De titel is in het Engels, en iets in de trant van: "The falcon" of "The eagle".

Ik kan er natuurlijk helemaal naast zitten. Want laten we wel wezen, we hebben het hier over iets wat ik vijftien jaar geleden voorbij heb zien komen op de televisie. Maar je weet het nooit, wie weet gaat er nu bij iemand direct een belletje rinkelen. Dat zou mooi zijn.
pi_55505179
Graag op anoniem
pi_55505328
quote:
Op maandag 24 december 2007 00:50 schreef Mainport het volgende:
The Beastmaster
Nee, dat is hem helaas niet. Het is geen fantasyfilm.
  maandag 24 december 2007 @ 09:25:06 #185
22457 Patch
FTR HUNK 2009-2007-2005-2004
pi_55508207
quote:
Op maandag 24 december 2007 00:15 schreef Croupouque het volgende:
Ik moest opeens denken aan een film waar ik een fragment van heb gezien toen ik ongeveer tien jaar oud was. Ik hoop dat iemand weet welke film ik bedoel, ondanks de beperkte omschrijving en de zeer grote kans dat mijn fantasie in de loop der jaren een hoop hiaten heeft opgevuld.

Deze film ging over een superheld, een man die een speciaal pak had waar hij volgens mij mee kon vliegen. Dit pak had vele geeltinten en een masker in de vorm van een vogelkop. Ook had hij een wandelstok waarmee hij kon schieten. Het zijn slechts flarden en impressies, maar ze hebben toen wel veel indruk op me gemaakt. De film dateert uit het einde van de jaren '70, of het begin van de jaren '80. De titel is in het Engels, en iets in de trant van: "The falcon" of "The eagle".

Ik kan er natuurlijk helemaal naast zitten. Want laten we wel wezen, we hebben het hier over iets wat ik vijftien jaar geleden voorbij heb zien komen op de televisie. Maar je weet het nooit, wie weet gaat er nu bij iemand direct een belletje rinkelen. Dat zou mooi zijn.
Da's condorman...
http://www.imdb.com/title/tt0082199/
* Gewonnen FOK-Awards: Hunk (4x) * McDreamy * Brad Pitt * Wentworth Miller * Ewan McGregor * Walt Disney (3x) * Criterion (2x) * Nemo * Hitchcock * David Hasselhof * Academy *
pi_55509921
quote:
Op maandag 24 december 2007 09:25 schreef Patch het volgende:

[..]

Da's condorman...
http://www.imdb.com/title/tt0082199/
Haha, dank je wel!
In mijn herinnering was het een heel erg stoer personage, maar dit ziet er toch behoorlijk lachwekkend uit:
  maandag 24 december 2007 @ 13:10:50 #187
22389 boku
Oppermoppermidget
pi_55512354
Ik ben op zoek naar de titel van een film; het is een film in het Duits maaar als ik hete goed heb met een Engelse titel. En de film gaat over het feit dat in een graftombe (in de tijd van Christus) een handleiding van een videocamera wordt gevonden.

Alvast bedankt.
“Do nothing which is of no use.” - Miyamoto Musashi
  maandag 24 december 2007 @ 13:58:08 #188
27619 victorinox
Big, fuck-off shiny ones
pi_55513489
quote:
Op maandag 24 december 2007 13:10 schreef boku het volgende:
Ik ben op zoek naar de titel van een film; het is een film in het Duits maaar als ik hete goed heb met een Engelse titel. En de film gaat over het feit dat in een graftombe (in de tijd van Christus) een handleiding van een videocamera wordt gevonden.

Alvast bedankt.
Das Jesus Video (Ancient Relic)
The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
  maandag 24 december 2007 @ 14:00:53 #189
22389 boku
Oppermoppermidget
pi_55513533
quote:
Op maandag 24 december 2007 13:58 schreef victorinox het volgende:

[..]

Das Jesus Video (Ancient Relic)
Thanks, dat is um inderdaad.
“Do nothing which is of no use.” - Miyamoto Musashi
pi_55523196
Hoihoi!

Ik zoek ook de titel van iets. Het is een jeugdfilm, volgens mij Engels, Amerikaans of Australisch (het zou eventueel Duits kunnen zijn), maar het leek mij Brits (qua setting). Het ging over een jongen en een meisje. De jongen lag in coma, het meisje bespeelde een instrument (een fluit ofzo) en ze "communiceerden", volgens mij in hun dromen. Naar ik weet kenden ze elkaar niet eens. Ik zal even denken of ik hier nog meer over weet, maar dit is zo het enige wat me erover te binnen schiet.

Ik heb hier vroeger (denk zo`n 15 jaar geleden) naar zitten kijken en ik heb het einde nooit gezien, megafrustrerend. Ik herinner me het als allemaal vrij grauw uitziende in de film...

Lekker vaag . Hopelijk weet iemand wat het is.
~ "That is the essence of a linear existence, each day affects the next"
  dinsdag 25 december 2007 @ 17:46:53 #191
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_55535857
Ik zoek de titel van een film waarin op een gegeven moment een beeld van een toren of kerk ofzo wordt gegooit en iemand recht doormidden spiest die naast de kerk staat. Kan er niet meer op komen, en wil hem graag nog een keer zien
pi_55535981
The Omen (2005)
Graag op anoniem
pi_55536095
quote:
Op dinsdag 25 december 2007 17:46 schreef leolinedance het volgende:
Ik zoek de titel van een film waarin op een gegeven moment een beeld van een toren of kerk ofzo wordt gegooit en iemand recht doormidden spiest die naast de kerk staat. Kan er niet meer op komen, en wil hem graag nog een keer zien
Hot Fuzz (2007) van dezelfde makers als Shaun of the Dead

http://www.youtube.com/watch?v=Jsn1lWfBH5w&feature=related

't is een beetje wazig filmpje maar je kunt het wel zien.

[ Bericht 15% gewijzigd door tbl1966 op 25-12-2007 18:25:56 ]
Is it wrong to talk to myself even when there’s nobody else?
It's just a state of mind.
  dinsdag 25 december 2007 @ 19:43:29 #194
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_55536848
quote:
Op dinsdag 25 december 2007 18:14 schreef tbl1966 het volgende:

[..]

Hot Fuzz (2007) van dezelfde makers als Shaun of the Dead

http://www.youtube.com/watch?v=Jsn1lWfBH5w&feature=related

't is een beetje wazig filmpje maar je kunt het wel zien.
Dank je, die is het ja! Goede film
  woensdag 26 december 2007 @ 03:42:37 #195
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_55545330
quote:
Op maandag 24 december 2007 22:50 schreef Seraphina het volgende:
Hoihoi!

Ik zoek ook de titel van iets. Het is een jeugdfilm, volgens mij Engels, Amerikaans of Australisch (het zou eventueel Duits kunnen zijn), maar het leek mij Brits (qua setting). Het ging over een jongen en een meisje. De jongen lag in coma, het meisje bespeelde een instrument (een fluit ofzo) en ze "communiceerden", volgens mij in hun dromen. Naar ik weet kenden ze elkaar niet eens. Ik zal even denken of ik hier nog meer over weet, maar dit is zo het enige wat me erover te binnen schiet.

Ik heb hier vroeger (denk zo`n 15 jaar geleden) naar zitten kijken en ik heb het einde nooit gezien, megafrustrerend. Ik herinner me het als allemaal vrij grauw uitziende in de film...

Lekker vaag . Hopelijk weet iemand wat het is.
jaa, er rinkelt wel ergens een belletje. Was hij niet in een of ander fantasieland terwijl hij in coma lag?
Was hij niet continue op de vlucht en dat meisje hielp hem ofzo...
Wat je vindt, ...
pi_55560138
quote:
Op maandag 24 december 2007 13:10 schreef boku het volgende:
Ik ben op zoek naar de titel van een film; het is een film in het Duits maaar als ik hete goed heb met een Engelse titel. En de film gaat over het feit dat in een graftombe (in de tijd van Christus) een handleiding van een videocamera wordt gevonden.

Alvast bedankt.
Het boek hiervan heet 'Het Messias Mysterie' trouwens
Wist niet eens dat er een film over was gemaakt.


Zelf ben ik op zoek naar een film waarin een jongen 'dood' is en als geest terugkomt. Eigenlijk is hij niet dood maar ligt ergens in een bos. Hij is onzichtbaar voor anderen en moet de daders zien te pakken en andere mensen duidelijk zien te maken waar hij is voor hij echt het loodje legt ofzoiets. Vrij recent (vorig jaar of dit jaar)
beter een knipoog dan een blauw oog
  donderdag 27 december 2007 @ 09:54:06 #197
27619 victorinox
Big, fuck-off shiny ones
pi_55567090
quote:
Op woensdag 26 december 2007 03:42 schreef Da_Ripper het volgende:

[..]

jaa, er rinkelt wel ergens een belletje. Was hij niet in een of ander fantasieland terwijl hij in coma lag?
Was hij niet continue op de vlucht en dat meisje hielp hem ofzo...
Bedoel je niet deze t.v.-serie:
The Odyssey
The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
  donderdag 27 december 2007 @ 11:26:54 #198
66318 AvispaCS
Religion is evil !
pi_55568423
quote:
Op woensdag 26 december 2007 21:53 schreef Knipoogje het volgende:

[..]

Het boek hiervan heet 'Het Messias Mysterie' trouwens
Wist niet eens dat er een film over was gemaakt.


Zelf ben ik op zoek naar een film waarin een jongen 'dood' is en als geest terugkomt. Eigenlijk is hij niet dood maar ligt ergens in een bos. Hij is onzichtbaar voor anderen en moet de daders zien te pakken en andere mensen duidelijk zien te maken waar hij is voor hij echt het loodje legt ofzoiets. Vrij recent (vorig jaar of dit jaar)
The Invisible
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet.", Napoleon Bonaparte.
"I am an atheist and thank God for that.", George Bernard Shaw.
"Religion is nothing more than socially acceptable insanity.", Oscar Wilde.
pi_55581813
Een programma begin jaren '90 waarbij deelnemers in een fort sleutels moesten verzamelen middels het doen van opdrachten die niet mals waren.

Het programma heette geloof ik iets met 'Fort ...' aan het begin en het kwam op Nederland 1, 2 of 3.
pi_55581852
quote:
Op donderdag 27 december 2007 20:39 schreef jeoren het volgende:
Een programma begin jaren '90 waarbij deelnemers in een fort sleutels moesten verzamelen middels het doen van opdrachten die niet mals waren.

Het programma heette geloof ik iets met 'Fort ...' aan het begin en het kwam op Nederland 1, 2 of 3.
Fort Boyard heette het in Frankrijk.
En de AVRO heeft het ooit eens uitgezonden onder de naam De Sleutels van Fort Boyard
  donderdag 27 december 2007 @ 20:50:53 #201
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_55582218
quote:
Op donderdag 27 december 2007 09:54 schreef victorinox het volgende:

[..]

Bedoel je niet deze t.v.-serie:
The Odyssey
Dat is idd die ik in gedachten had, weet niet of dit ook dezelfde is waar Seraphina naar zoekt?
Wat je vindt, ...
pi_55584159
Een aantal maanden geleden zag ik het einde van een film waarbij een vrouw opgesloten was in een psychiatrische inrichting. Van wat ik meekreeg was ze bang voor demonen/een demonische wereld achter een kastdeur. Echter in de inrichting zelf wordt zij door een deur in haar kamer getrokken waardoor ze alsnog gevangen wordt in deze wereld. De film eindigt met een scène waar de medische staf de inmiddels verlaten kamer betreedt. Een dokter ziet een deur open staan (naar een kast) en besluit deze dicht te doen. De camera wisselt dan naar een standpunt vanuit de kast. We (de kijker) zien dan de demonische wereld waarin de vrouw gevangen zit. De vrouw moet toezien hoe de deur (en naar wat ik verwacht, het portaal naar de gewone wereld) gesloten wordt door de psychiater. Hiermee eindigt de film. Het kan zijn dat enkele details niet kloppen, maar heeft iemand een idee over welke film het zou kunnen gaan?
What we've got here is a failure to communicate
  vrijdag 28 december 2007 @ 12:09:25 #203
66318 AvispaCS
Religion is evil !
pi_55597662
quote:
Op donderdag 27 december 2007 21:43 schreef Peterchris het volgende:
Een aantal maanden geleden zag ik het einde van een film waarbij een vrouw opgesloten was in een psychiatrische inrichting. Van wat ik meekreeg was ze bang voor demonen/een demonische wereld achter een kastdeur. Echter in de inrichting zelf wordt zij door een deur in haar kamer getrokken waardoor ze alsnog gevangen wordt in deze wereld. De film eindigt met een scène waar de medische staf de inmiddels verlaten kamer betreedt. Een dokter ziet een deur open staan (naar een kast) en besluit deze dicht te doen. De camera wisselt dan naar een standpunt vanuit de kast. We (de kijker) zien dan de demonische wereld waarin de vrouw gevangen zit. De vrouw moet toezien hoe de deur (en naar wat ik verwacht, het portaal naar de gewone wereld) gesloten wordt door de psychiater. Hiermee eindigt de film. Het kan zijn dat enkele details niet kloppen, maar heeft iemand een idee over welke film het zou kunnen gaan?
The Entity
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet.", Napoleon Bonaparte.
"I am an atheist and thank God for that.", George Bernard Shaw.
"Religion is nothing more than socially acceptable insanity.", Oscar Wilde.
pi_55598457
quote:
Op donderdag 27 december 2007 09:54 schreef victorinox het volgende:

[..]

Bedoel je niet deze t.v.-serie:
The Odyssey
Haha, ik wilde er nog bij zeggen dat ik die niet bedoelde . Leuke serie overigens, alles van gezien. Maar wat ik bedoel is een film, de opzet was ook anders. In ieder geval bedankt voor het meedenken .
~ "That is the essence of a linear existence, each day affects the next"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')