Ibanez Powersound in een Epi SG Specialquote:
Ahh... had ook gekundquote:Op donderdag 30 augustus 2007 17:47 schreef Deansensitized het volgende:
Goeie TT [afbeelding]
RAN is een gitaarbouwer:
http://www.ranguitars.com/
Zat al bij de laatste postquote:Op donderdag 30 augustus 2007 17:50 schreef Witchfynder het volgende:
In plaats dat je dat nou eerst vraagt..
http://www.ranguitars.com/
Ze maken oa custom gitaren voor de jongens van Annihilator.
Zie hier bijv het hilarische filmpje waarin Jeff "God" Waters vertelt over zijn 2 custom models:
http://www.ranguitars.com/movie/320x240.wmv
En ik wilde nog een spitsvondige opmerking maken over dat wij met jouw pacman-aspiraties aangekomen waren bij het einde van het topic....quote:Op donderdag 30 augustus 2007 17:53 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Zat al bij de laatste post
Wat een puntige headstocks zegPrik je zo door het karkas van je bandgenoten heen
![]()
Pacman? Hap ik zo snel danquote:Op donderdag 30 augustus 2007 17:56 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
En ik wilde nog een spitsvondige opmerking maken over dat wij met jouw pacman-aspiraties aangekomen waren bij het einde van het topic.....
Not too shabby ey? Blijkbaar kunnen ze het wel, die Polen. Laboga Amps klinkt ook heeeeeeel vet. Alleen nergens te krijgen..
Pacman om aan te sluiten bij je aspiratie met GP als een zekere aziatische gitarist rond te rennen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:03 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Pacman? Hap ik zo snel dan
Volgens mij is Mayones ook Pools... schijnen ook goede gitaren te maken...
Zou mooi zijn, ik ben van plan om in de nabije toekomst weer eens wat te gaan solderen, vind het eigenlijk ook zo'n onzin om dat bij een winkel te laten doen want dat is best zelf te doen. Maar dan moet je wel weten hoe dat zit met die schakelingen enzo...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:03 schreef Deansensitized het volgende:
Oh ja hoor, wil het best eens proberen te maken![]()
Misschien lukt het mij in 2009quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:08 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Pacman om aan te sluiten bij je aspiratie met GP als een zekere aziatische gitarist rond te rennen..
Ik heb ook wel interesse in een tutorial. Ik wil tzt mijn brugelement in mijn gitaar vervangen..
Is toch niet zo moeilijk? Zijn maar 3 draadjesquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:01 schreef Cynic het volgende:
Dean, kan je niet keer een tutorialtje maken over het solderen van pickups enzo? Ik heb dat nou een paar keer gedaan en het is toch meer geluk dan wijsheid. Al die kleurtjes en verschillende plekken waar je ze aan kan vastmaken. En ik wéét dat er hier andere mensen zijn die daar ook wat moeite mee hebben![]()
Dat is zeker waar.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:15 schreef Deansensitized het volgende:
Maar tussen een schema lezen en begrijpen wat er nou eigenlijk staat zit vaak wel veel verschil
Neem dit nou... Zo moeilijk is het ook weer niet... misschien die 5-way switch, want die contactpunten zagen er misschien iets anders uit bij mij. Als je gewoon eerst een foto maakt van je wiring, kun je altijd terug en je kunt afleiden welke draden waar moeten.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:15 schreef Deansensitized het volgende:
Maar tussen een schema lezen en begrijpen wat er nou eigenlijk staat zit vaak wel veel verschil
Werkt inderdaad erg goedquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:19 schreef SNArky het volgende:
[..]
Dat is zeker waar.
In de gitarist stond trouwens een geniale methode om achter je slagplaat te werken zonder dat je je snaren eraf hoeft te halen, bij een stratocaster. Gewoon je nek eraf schroeven.
Vet! Dit is precies wat ik dan moet hebben.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:11 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Misschien lukt het mij in 2009![]()
Seymour Duncan heeft goede tekeningen die mij op weg hebben geholpen, zelfs met een push/pull pot.
http://www.seymourduncan.com/support/schematics.shtml
Toffe site, daar kom ik verder mee dan alle mogelijke stratocastermodellen ooit op de fender sitequote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:11 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Misschien lukt het mij in 2009![]()
Seymour Duncan heeft goede tekeningen die mij op weg hebben geholpen, zelfs met een push/pull pot.
http://www.seymourduncan.com/support/schematics.shtml
Haha. I'll keep that one in mind.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:19 schreef SNArky het volgende:
[..]
Dat is zeker waar.
In de gitarist stond trouwens een geniale methode om achter je slagplaat te werken zonder dat je je snaren eraf hoeft te halen, bij een stratocaster. Gewoon je nek eraf schroeven.
Wel eerst ff je snaren op je nek fixeren mbv een capo (of ducktape, maar dat is natuurlijk altijd goedquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:25 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Haha. I'll keep that one in mind..
Omdat er geen drummer isquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:31 schreef imported_sphinx het volgende:
Is verdomme ineens ons eerste concert verplaatst naar een andere datum, die ze nog moeten bepalen.
en geen idee waarom ook nog.
zijn we eigenlijk wel van plan. wat moeten we anders?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:37 schreef Cynic het volgende:
Jullie gaan toch niet echt optreden met een drumcomputer?![]()
Nee, er spelen ook 2 andere bands, die zijn gewoon meeverplaatstquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:35 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Omdat er geen drummer is![]()
Maar is dat gewoon okee dat je komt optreden met een drumcomputer enz ? heb het teminste nog nooit ergens gezien ofzo
Ja dat moet je zelf weten maar lijkt me logisch dat je de zaal ervan op de hoogte brnegtquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:39 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
Nee, er spelen ook 2 andere bands, die zijn gewoon meeverplaatst![]()
en ik heb me laten vertellen dat er ook wel wat andere bands zijn die het doen of deden.
Edit: En dan nog, als wij willen optreden met drumcomputer mag dat toch zeker wel?
Ik dacht dat jij zo van de truiheid was...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:38 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
zijn we eigenlijk wel van plan. wat moeten we anders?
en het klinkt absoluut niet slecht ofzo hoor.
Ik heb wel eens een hiphop groepje gezien die een cd-speler op het podium hadden staan waarop hun muziek draaide. Gingen ze met z'n allen staan springen: sloeg de cd-speler overquote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:50 schreef Dribbel_ het volgende:
Maar je drummer kan ook geen fouten maken
nouja
als hij neit vastloopt![]()
Is je interview nog ergens te lezen ?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 19:29 schreef guitarist.nl het volgende:
ptv
Dat is altijd zo lijkt het. Ik trad op met een andere winnaar van een voorronde van een wedstrijd en hun crappy gebrande cdtje sloeg ook over. En maar schelden tegen die geluidsman. Hij staat daar met een CD-speler van 1000,-, zij leveren een crappy cdtje. Wat denk je zelf?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:53 schreef Cynic het volgende:
[..]
Ik heb wel eens een hiphop groepje gezien die een cd-speler op het podium hadden staan waarop hun muziek draaide. Gingen ze met z'n allen staan springen: sloeg de cd-speler over![]()
![]()
Ooooooooooook. Dat is raar.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:43 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja dat moet je zelf weten maar lijkt me logisch dat je de zaal ervan op de hoogte brnegt
Achja dat gezeik met schuiven zal je altijd hebben
Nu dinsdag moesten we spelen en de 1e 5 bands van de maand zouden doorgaan met de hoogste score
maar eigenaar besloot dat hij er geen zin meer in had
dus finale is gewoon maar afgezegtbeetje lame
Weet ik veel regel het eens voor onsquote:Op donderdag 30 augustus 2007 19:38 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ooooooooooook. Dat is raar..
Wanneer staan jullie nou op de donderdagavond in Speakers, verdorie? Want dan kom ik kijken..
Ja, dat dachten wij ook.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 19:05 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Dacht dat jullie een drummer hadden? Wat is er gebeurd?
mijn twin klinkt op laag volume ook nog lekker, en sprankeld hoor, al heeft een twin op zijn laagste volume ook al wel een redelijk volume.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 21:14 schreef punkjunk het volgende:
In vind die fender deluxes niet zo heel lekker klinken op laag volume. Een twin reverb natuurlijk ook niet, maar daar weet ik van dat ze op hoog volume wel heerlijk klinken.
Volgens mij kun je de witte en een rode laten onderbreken met een push/pull pot... dan kan je ook single coil spelen met je brugelement. (Ik weet niet of dit goed klinkt met een mini-humbucker,... maar misschien leuk om mee te experimenteren)quote:Op donderdag 30 augustus 2007 18:23 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Vet! Dit is precies wat ik dan moet hebben.
Een combinatie van die dingen eigenlijk. En wat belangrijk is de politiek. Oooooveral vriendjes maken en onderhoud contacten met andere bands. Als zij dan nog een band nodig hebben denken ze aan jou. Zorg dat je jullie naam kennen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 19:42 schreef Dribbel_ het volgende:
Hoe doen jullie het meestal met optredens regelen bellen/mailen/demo opsturen ?
En ik zou single coil willen spelen omdat...?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 19:57 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Volgens mij kun je de witte en een rode laten onderbreken met een push/pull pot... dan kan je ook single coil spelen met je brugelement. (Ik weet niet of dit goed klinkt met een mini-humbucker,... maar misschien leuk om mee te experimenteren)
...het cleane beter tot zijn recht komtquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:04 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
En ik zou single coil willen spelen omdat...?.
Heb je actieve elementen dan ofzo ? Ik vind het clean wat ik uit m'n humbuckers krijg echt supermooi en helder warm geluid. Singlecoil klinkt het gelijk weer veel dunner en is weer minder maar bij beide geen last van oversturen of ietsquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:09 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
...het cleane beter tot zijn recht komt
Serieus,... Met die JB van mij overstuur ik al snel mijn versterker... als ik m uit de humbuckerstand trek, kan ik tenminste een clean geluid krijgen dat lekker klinkt, zonder de gain terug te hoeven draaien... ideaal...
Seymour Duncan SH-4 JB model... hoge output...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:11 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Heb je actieve elementen dan ofzo ? Ik vind het clean wat ik uit m'n humbuckers krijg echt supermooi en helder warm geluid. Singlecoil klinkt het gelijk weer veel dunner en is weer minder maar bij beide geen last van oversturen of iets
You read my mind, my friend. Die was ik van plan te kopen idd.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:12 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Seymour Duncan SH-4 JB model... hoge output...
Jep heb ook met gideon gemaild ook maar hij had toen een plek vrij op de verkeerde dag en voor de rest was er redelijk vooruit al veel geplannedquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:19 schreef Witchfynder het volgende:
Ja ik bedoel ook niet spammen in de zin van een topic binnen wandelen en je link zomaar uit het niks neerknallen. Dat is ook kut. Maar het feit dat mijn bandlink in mijn sig hier staat, heeft ons al een aantal fans opgeleverd (stuk of 3 waarvan ik weer, waarvan 1 onze demo besteld heeft). Je valt mensen niet actief lastig, maar als iemand van folk metal houdt en mijn sig ziet, denkt hij of zij misschien "heeee...ff klikken".
En maak oooooooveral profielen op. Wij hebben er 6 geloof ik. myspace, hyves, musicfromnl etc etc.
Popprijzen zijn leuk ja. Doe de volgende keer meet met Podium Enjoi. Dat is leuk en levert je 2 gigs en 200 euro op als je wint (zoals wij).
Leuke zaakjes..hmmm als ik jullie was zou ik iig Musicon proberen. HPC schijnt ook leuk te zijn, maar daar hebben wij nog niet gespeeld. Koornbeurs en Speakers in Delft. In A'dam kun je The Cave proberen. In Leiden heb je nog wat, maar de naam is mij ff ontschoten....
In R'dam zit Exit, maar wij hebben geen idee hoe daar binnen te komen. Proberen we ook al een tijdje, maar volgens mij zijn ze gewoon niet dol op metal. Jullie hebben denk ik wel meer succes.
Oh, de Rotonde in Berkel-Rodenrijs is leuk!.
Speakers moet niet moeilijk zijn, joh. Het voordeel is, dat als je bevalt mag je vaker komen. Ze organiseren op donderdagen 1x per maand een rockavondje met 3 bands en gratis entree. Ik vind dat jullie daar gewoon moeten staan. Er lopen altijd wel mensen naar binnen!
Die avonden worden geregeld door ene Gideon. Erg schappelijke kerel..
Erg lekkere pickup... op de gok gekocht toen ik in Japan was voor pakweg 67,- Eur maar ben er erg tevreden overquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:21 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
You read my mind, my friend. Die was ik van plan te kopen idd..
Speakers plant ver vooruit ja, maar blijf zeuren.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:24 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Jep heb ook met gideon gemaild ook maar hij had toen een plek vrij op de verkeerde dag en voor de rest was er redelijk vooruit al veel geplanned
HPC hebben we al gespeeld was wel okee opzich niet heel bijzonder.
Exit wou ik binnekort inderderdaad een demo naar op gaan sturen. Nu we die nummers op hebben genomen kunnen we eindelijk iets doorsturen wat nog enigzins goed klinkt die vorige was echt ruk.
Ja popprijzen zijn vooral leuk omdat er altijd wel veel publiek op af komt zetten.
Zal de rotonde eens proberen ook dan![]()
Copyrights goed geregeld met die demo's? Ik ben er altijd wantrouwig meequote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:24 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Jep heb ook met gideon gemaild ook maar hij had toen een plek vrij op de verkeerde dag en voor de rest was er redelijk vooruit al veel geplanned
HPC hebben we al gespeeld was wel okee opzich niet heel bijzonder.
Exit wou ik binnekort inderderdaad een demo naar op gaan sturen. Nu we die nummers op hebben genomen kunnen we eindelijk iets doorsturen wat nog enigzins goed klinkt die vorige was echt ruk.
Ja popprijzen zijn vooral leuk omdat er altijd wel veel publiek op af komt zetten.
Zal de rotonde eens proberen ook dan![]()
Ik heb nog nooit een duidelijk antwoord gekregen hoe je het nou écht goed met copyrights moet regelenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:29 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Copyrights goed geregeld met die demo's? Ik ben er altijd wantrouwig mee![]()
Wettelijk gezien is het zo dat iedereen copyright kan claimen. Je moet alleen aan kunnen tonen dat jíj degene bent die de eerste was...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:31 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een duidelijk antwoord gekregen hoe je het nou écht goed met copyrights moet regelen
Die heb ik ook een stel. Heerlijk voor solo's, hoewel mijn Gibsons ook erg fijn zijn.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:25 schreef ibaneX het volgende:
Oh heerlijk ik heb na een jaar of 2 weer jazz ii plectrums, was ooit de 1e plectrum die ik had. (pingelt nog wat bluesjes)
Precies.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:36 schreef ikheetmartijn het volgende:
Dat zeg ik, aangetekend opsturen naar jezelf
Vertel nadien maar ff hoe het beviel.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:27 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Erg lekkere pickup... op de gok gekocht toen ik in Japan was voor pakweg 67,- Eur maar ben er erg tevreden over
Zaterdag eindelijk weer repeteren,... hopelijk lukt het nog een beetje en dan optredens proberen te regelen
Enfin, ben benieuwd hoe die SH-4 klinkt in de repititieruimte met de versterker (enigszins) voluit![]()
Inderdaad ja,... zorgen dat de zegel over het flapje van de enveloppe hangt. Of wat wij hebben gedaan bij de Belastingdienst laten verzegelen (registratie van onderhandse akten).quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:36 schreef ikheetmartijn het volgende:
Dat zeg ik, aangetekend opsturen naar jezelf
Ahhh... de custom toch?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:39 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Vertel nadien maar ff hoe het beviel..
Als ik humbucker ruimte had kocht ik een SH-5, maar helaas, het is een Strat-model..
Kijk dank je dat gaan we ook doen dus dat is inderdaad neit duurquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:41 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Inderdaad ja,... zorgen dat de zegel over het flapje van de enveloppe hangt. Of wat wij hebben gedaan bij de Belastingdienst laten verzegelen (registratie van onderhandse akten).
Mocht het zover komen dan kan je bij een zaak, een notaris de enveloppe laten openen en het bewijs leveren dat jij het nummer op een bepaalde datum hebt geregistreerd... zaak aan de ander om aan te tonen dat zij het eerder hebben gedaan...
En oh ja... 3 Euro per akte... geen geld toch?![]()
[..]
Ahhh... de custom toch?
Beter een kleine zaak gevuld met enhousiaste mensen dan een half lege grote zaalquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:28 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Speakers plant ver vooruit ja, maar blijf zeuren..
De Rotonde is een jeugdhonk en niet heel indrukwekkend, maar best leuk voor zo ff tussendoor..
Jaaaaaaaren geleden was er een interview met die mop van Total Touch (meen ik, hang me er niet aan op...) over hoe ze soms over de winkelstraat liep en 'inspiratie' opdeed bij de straatmuzikantenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:45 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Kijk dank je dat gaan we ook doen dus dat is inderdaad neit duur
Yep. Hij heeft een mooie clean, heb ik gehoord.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:41 schreef Doodkapje het volgende:
Ahhh... de custom toch?
Jezus...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:52 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Yep. Hij heeft een mooie clean, heb ik gehoord..
De rode Ran Annihilator komt met enkel een SH-5 er in en heerscht de pan uit, dus het moet goed zijn. Wellicht het overwegen waard wanneer ik mijn Dean Vx heb..
Yep, of een enorm grasveld met 6 belachelijk enthousiaste mensen ipv 100 niet enthousiaste. Ze hadden zelfs een spandoek gemaakt voor ons! Insanity haha.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:46 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Beter een kleine zaak gevuld met enhousiaste mensen dan een half lege grote zaal
Zo'n brief is inderdaad ook slim ja! Nog meer dingen waar we op moeten letten ?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Jaaaaaaaren geleden was er een interview met die mop van Total Touch (meen ik, hang me er niet aan op...) over hoe ze soms over de winkelstraat liep en 'inspiratie' opdeed bij de straatmuzikantenJe zou op die manier maar genaaid worden zeg...
EDIT: En oh ja,... we hebben er een brief bij gedaan dat we met z'n allen aan het nummer gewerkt hebben en alle 5 ondertekend, zodat je geen gezeik kan krijgen later met dat iemand nummers gaat jatten
(Het equivalent van samenwooncontracten)
Als ik ooit zelf een V ga/laat bouwen, dan moeten er Dave Mustaine Livewires in. Damn, die dingen heerschen. Iedereen kan zeiken op zijn performance wat ze willen, maar niemand kan beweren dat zijn gear niet briljant is (behalve Engl-bezittersquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:53 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Jezus...
Bij dat soort gitaren denk ik meteen aan de SD Invader
Eigenlijk alleen dat de sticker op de sluiting komt.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:53 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Zo'n brief is inderdaad ook slim ja! Nog meer dingen waar we op moeten letten ?
Och alles staat al in guitarproquote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:12 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Eigenlijk alleen dat de sticker op de sluiting komt.
[afbeelding]
En je kunt de partijen uitschrijven in Powertab/Guitarpro mocht je je CD-R niet vertrouwen...![]()
Kwestie van printen en erbij stoppen... better safe than sorry...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:15 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Och alles staat al in guitarpro
Dan kan je in principe dus de nummers die nog niet opgenomen zijn ook veilig stellenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:16 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Kwestie van printen en erbij stoppen... better safe than sorry...
Ben ook aan't denken om een betere brug te kopen, al was het maar om het kraken tegen te gaan als je een noot opdrukt...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:32 schreef NASDAQbastardo het volgende:
De volgende upgrade wordt dan een Warmoth neck met goeie nut en tuners, en daarna wellicht nog een nieuwe brug.
Ooit naar Lace Sensor gekeken? De Dually Red-Red gaan voorbij de 30,5Kquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:55 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Als ik ooit zelf een V ga/laat bouwen, dan moeten er Dave Mustaine Livewires in. Damn, die dingen heerschen. Iedereen kan zeiken op zijn performance wat ze willen, maar niemand kan beweren dat zijn gear niet briljant is (behalve Engl-bezitters).
Mjah,... zodra de Deftones onze Level in every cloud gaan horen welquote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:19 schreef Dribbel_ het volgende:
En toch vraag ik me af of het veel gebeurt
Lijkt me wel vaag als je ergens opeens bij een optreden je eigen nummert hoort
IEmand al eens iets meegemaakt dat het gejat is ?
Hey cool! Drenthe Groningen!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:46 schreef Deansensitized het volgende:
Actiefoto [afbeelding]
Morgen komen er meer als het goed is.
[afbeelding]
Ik heb nog geen idee, ik ben niet zo thuis in de strat bruggen. Ik heb op de mijne zo'n 6-screw vintage systeem. Wilkinson spul schijnt wel leuk te zijn, en de prijs is zeer OK. Ze zijn geloof ik te koop op GFS, google maar eens naar Guitarfetish dan vind je de site. Maar hey, als de gitaar je echt wat waard is kan je misschien net zo goed investeren. Straks zit je over een tijd met een andere brug en blijkt dat het net niet te zijn ofzo, weet je wel?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:36 schreef Maidenfan het volgende:
[..]
Ben ook aan't denken om een betere brug te kopen, al was het maar om het kraken tegen te gaan als je een noot opdrukt...
http://www.callahamguitars.com/ maken naar't schijnt goede, maar das weer zo'n amerikaans importspul en ondanks de zwakke dollar nog vrij duur. Aan wat voor een brug denk jij ofzo?
Doe maar Frieslandquote:
quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:58 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Doe maar Friesland [afbeelding]
Staat in de week van 19 September in de TED. En die woensdag ook op TMF!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 19:31 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Is je interview nog ergens te lezen ?
Zo, dat is wel vet!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 22:02 schreef Deansensitized het volgende:
Nee, zolderverdieping speciaal nieuw aangebouwd om als oefenruimte te fungeren [afbeelding]
Relaxtquote:Op donderdag 30 augustus 2007 22:14 schreef Deansensitized het volgende:
Haha nee, is wel wat geisoleerd, maar als je buiten staat kan je het wel horen. Niet overdreven hard, maar toch. Gelukkig hebben we wel een relaxte [wat achteraf] buurt, en de mede buurtbewoners vinden het wel prima, die een of twee avonden per week. In hun huizen horen ze het toch niet, dat scheelt. En de regeling dat we tot 'slechts' 21.30 voluit raggen. Daarna zijn we toch gaar en gaan we aan het bier [afbeelding]
En in de huiskamer hoor je het niet, en daar ging het paps om. Wij wilden graag een zolder [of iig meer ruimte] want dat kleine kamertje naast de woonkamer was gewoon te klein. Pa was er eerst niet echt voor [duur enzo] maar toen we eenmaal als band voluit oefenden op een avond was hij zomaar bereid
Dus nu hebben we een vette oefenzolder/hangplek. 1/3 hangplek, paar bankstellen, radio, tv en de rest is oefenruimte [afbeelding]
Nope, heb ik nog niet, maar heb ik idd al aan gedacht. Zal bij de volgens snaren changeover ff kijken (nee ik ga niet alleen voor een gluurbeurt mijn nek eraf schroevenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:32 schreef NASDAQbastardo het volgende:
He Wytch, je zei dat je geen full size humbuckert nam omdat je een strat model hebt he? Heb je al eens onder de slagplaat gekeken? De kans is groot (nou ja, groot genoeg) dat je onder je slagplaat een swimming pool routing hebt, dat wil zeggen dat er plek is voor 3 humbuckers en het wetboek van strafrecht. Moet je alleen effe aan een nieuw slagplaatje zien te komen... maar dat is zo gebeurd.
Ik ga zodra ze in stock zijn een 15K hotrail van GFS kopen voor in de brug... de nekpickup van m'n strat heb ik besloten niet te veranderen omdat ie clean toch zo lekker klinkt. De volgende upgrade wordt dan een Warmoth neck met goeie nut en tuners, en daarna wellicht nog een nieuwe brug.
edit: Sorry, Witch* natuurlijk... moet je maar geen y in je naam stoppen
En i_s, das behoorlijk kut idd. Snap sowieso niet dat mensen stoppen met een instrument, of het moet vanwege de herrie zijn
Ja, dit hoef je midden in de stad niet te proberen tenzij je er heel veel geld tegenaan gooit. Dus ja, dat blijft maar de oefenruimte voor ons.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 22:21 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Relaxt
iig beter dan met je tassen en je koffertje op de fiets naar je repetitieruimte moet![]()
Wat betalen jullie daar dan ?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:17 schreef Witchfynder het volgende:
Het werkt zeker. Wij hebben de oefenruimte met de beste prijs/kwaliteitverhouding in de regio, vinden wij. Wanneer wij onze backline volledig hebben, kunnen wij die daar ook stallen en over spelen wanneer we die 4 uur komen oefenen. No problemo, dus.
We zouden een eigen ruimte willen wat we helemaal in kunnen richten en altijd half als studio kunnen laten staan. Wij nemen namelijk elke oefensessie op. Nu doen we dat op een laptop met mic. De kwaliteit is echt verbluffend beter dan je zou verwachten haha.
Normaliter iets van 22,50 per 4 uur en dat wordt nog iets goedkoper als je een contract hebt, zoals wij.quote:
Dat is inderdaad goed te doenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:22 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Normaliter iets van 22,50 per 4 uur en dat wordt nog iets goedkoper als je een contract hebt, zoals wij.
Ze hebben een aantal ruimtes met verschillende karakters. Vroeger speelden we in 'Dood'. Tegenwoordig zit een of andere kansloze grindcore-iets band daar in en wij zitten nu in 'Wereldleed'. We hebben de ruimte van Annatar overgenomen..
Er is één speciale hoek en als we hem daar in hangen is het aan te horen. Het is zelfs zo goed aan te horen dat mijn vriendin er voor haar plezier op haar mp3-speler er naar luistert. We nemen tegenwoordig niet de hele set meer op. We weten wel dat we het kunnen. We nemen nu alleen nieuwe ideeën op, tunes enzovoort zodat we er thuis mee verder kunnen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:19 schreef Deansensitized het volgende:
Ja? Vertel. Wij zijn ook wat aan het sparen voor mic boel, mengpaneeltje, the whole shabang
Opname PC zelf staat in principe al klaar, nu de randapparatuur nog, kunnen we zelf wat opnemen/aankloten.
Maar hoe doe je dat met die ene mic dan? Als ik het doe is het dikke bagger [afbeelding]
4 uur leek me ook dodelijk, maar het is zo voorbij. We houden ook een half uur pauze halverwege. We zijn blij dat het iig een flinke ruimte is. We zijn immers met 6 man. We hebben ooit één keer in Musicon geoefend en dat paste gewoon niieeet. Onze ruimte nu is groot genoeg om stagemoves te oefenen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:24 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dat is inderdaad goed te doen
wij betalen 15 euro voor 3 uur dan3 uur is dan ook wel lang zat als je dan effectief oefend ben je ook behoorlijk verrot
Die kleine oefenruimtes lijkt me ook echt kut ja. We hebben ook lekkere grote ruimte die tevens ook studio is dan 50m2 ongeveer voor een oefenruimte associaal groto staat ook nog een vleugel inquote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:28 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
4 uur leek me ook dodelijk, maar het is zo voorbij. We houden ook een half uur pauze halverwege. We zijn blij dat het iig een flinke ruimte is. We zijn immers met 6 man. We hebben ooit één keer in Musicon geoefend en dat paste gewoon niieeet. Onze ruimte nu is groot genoeg om stagemoves te oefenen..
Ik zal het op een regenachtige dag eens proberen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:27 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Die slagplaat kan er ook af met de nek er nog op he. Snaren lekker los draaien en dan de slagplaat losschroeven. Je tilt hem er zo onder vandaan, wel uitkijken dat de snaren niet achter de elementen blijven haken - je wil namelijk ook niet dat ze perongeluk uit je tuners schieten (en al helemaal niet als je van die vintage tuners hebt waar de snaar verticaal ingaat). Ik heb dit zo al 3 keer op verschillende gitaren gedaan, en als je klaar bent kan je gewoon weer spelen.
Het zal wel niet goed zijn voor de levensduur van de snaren maar hey... het is maar een strat
Om te kijken wat voor routing je hebt hoef je hem natuurlijk maar een klein stukje op te tillen. Dus als je een keertje niks te doen hebt. Ik vind het zelf altijd leuk om de binnenkant van een gitaar te zien, effe kijken hoe het is afgewerkt enzo.
Een vleugel? Daar zou mijn toetsenist jaloers op zijn.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:30 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Die kleine oefenruimtes lijkt me ook echt kut ja. We hebben ook lekkere grote ruimte die tevens ook studio is dan 50m2 ongeveer voor een oefenruimte associaal groto staat ook nog een vleugel in
Cultureel centrum van de TU mooi voor studententarief en bier voor een euroquote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:31 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Een vleugel? Daar zou mijn toetsenist jaloers op zijn..
Waar oefenen jullie?
Kom maar eens kijken.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:30 schreef Dribbel_ het volgende:
Okee om daar maar eens op in te gaan
wat zijn jullie stage moves eigenlijk![]()
Zag dat jullie op skatejam spelen kom dan denk ik wel ff langsquote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:31 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Kom maar eens kijken..
We hebben één heeeel foute..
Er is een filmpje van, ff opzoeken..
Hey vet, jullie komen ook naar Veenendaalquote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:42 schreef Witchfynder het volgende:
De bassist..
Edit: ik wou net zeggen. Heel fok weet inmiddels dat ik bassist ben van Conorach (marketing).
Dat filmpje van ons van The Oaken Shield is wel speciaal. Dat is van ons allereerste optreden. Toch wel een gek idee dat ik vanaf overal ter wereld nu naar Youtube kan om te kijken hoe mijn allereerste optreden met deze band ging..
Hoezo "ook"?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:45 schreef SNArky het volgende:
[..]
Hey vet, jullie komen ook naar Veenendaal.
Nou, ik zag dat jullie uit Delft komen, daar woon ik. Mijn ouders wonen in Veenendaal. Toeval dusquote:
Dat is toeval ja.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:47 schreef SNArky het volgende:
[..]
Nou, ik zag dat jullie uit Delft komen, daar woon ik. Mijn ouders wonen in Veenendaal. Toeval dus.
FF over jullie persoonlijke bandsites... welke host gebruiken jullie? Wij moeten er denk ik ook eens naar gaan zoeken.quote:
http://www.pcextreme.nl/quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:44 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
FF over jullie persoonlijke bandsites... welke host gebruiken jullie? Wij moeten er denk ik ook eens naar gaan zoeken.![]()
http://www.flaxe.euquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:44 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
FF over jullie persoonlijke bandsites... welke host gebruiken jullie? Wij moeten er denk ik ook eens naar gaan zoeken.![]()
Je moet niet gaan springenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:08 schreef Deansensitized het volgende:
Even zootje foto's van gisteravond neerpleuren [hope you don't mind]![]()
Ik ben diegene met de zwarte V en die dikke kop [afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Naaaiisquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 15:15 schreef Dribbel_ het volgende:
Zo nu heb ik tenminste een goeie reden om te spammen
Nieuwe bandfoto's en livefoto's zijn geupload op de myspace bij pictures
klikklikkliknlinkkliklinkenz
Je hebt toch je eigen gitaar wel nodig dus kopen moet je sowieso wel doen maar als ik dit zo zie zou ik voor een blauwe gaan!quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:26 schreef Thealexfiles het volgende:
Even een vraag voor alle Fok gitaarexperts![]()
Ik heb donderdag m'n eerste gitaarles, maar ik heb te horen gekregen dat ik toch geen gitaar kan lenen van de organisatie waar ik les krijg. Oftewel: ik moet er een kopen. Nu ben ik zelf een totale n00ben weet niet erg veel van merken, maar gelukkig jullie wel. Ik zoek dus een goede beginnersgitaar voor een redelijke prijs. Ik zat zelf al even te kijken naar Squier (submerk van Fender of iets?) en dat leek me wel aardig. Iemand tips?
Alvast bedankt!
mijn dean is cooler :pquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:08 schreef Deansensitized het volgende:
Even zootje foto's van gisteravond neerpleuren [hope you don't mind]![]()
Ik ben diegene met de zwarte V en die dikke kop [afbeelding]
als feedback in ehv eens iets op voorraad zou hebben, had ik hem zelf kunnen testen en eventueel mee kunnen nemenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:34 schreef Dribbel_ het volgende:
Als je me het geld geeft koop ik hem test ik hem en schrijf ik wel een review voor je![]()
Oke het is in ieder geval electrisch dus er moet ook nog een versterker bij. Ik wil gewone rock/indie gaan spelen, dus geen metalgitaar enzulksquote:Je hebt toch je eigen gitaar wel nodig dus kopen moet je sowieso wel doen maar als ik dit zo zie zou ik voor een blauwe gaan!
Nee maar ff serieus zet ff op een rijtje
-electrisch/akkoesitsch
-prijsklasse
-versterker heb je ook nodig (als het electrisch is dan)
-wat voor muziekstijl wil je gaan spelen
dan kunnen we teninste iets aanbevelen
Moet je er ook nog een versterker bijkopen?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:00 schreef Thealexfiles het volgende:
[..]
Oke het is in ieder geval electrisch dus er moet ook nog een versterker bij. Ik wil gewone rock/indie gaan spelen, dus geen metalgitaar enzulks![]()
Prijsklasse nu even iets rond de 200, niet echt tactisch om gelijk al een uberdure gitaar aan te schaffen, ofwel?
Nouja tactisch als jij nog gtotaal niet weet of je er mee door gaat net inderdaad, maar bedenk je ook dat je nog een versterker moet hebben dan ook dus wat is je budget voor versterker en gitaar bij elkaar ?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:00 schreef Thealexfiles het volgende:
[..]
Oke het is in ieder geval electrisch dus er moet ook nog een versterker bij. Ik wil gewone rock/indie gaan spelen, dus geen metalgitaar enzulks![]()
Prijsklasse nu even iets rond de 200, niet echt tactisch om gelijk al een uberdure gitaar aan te schaffen, ofwel?
voorlopig zet ik het maar even op 300,-quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:05 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Nouja tactisch als jij nog gtotaal niet weet of je er mee door gaat net inderdaad, maar bedenk je ook dat je nog een versterker moet hebben dan ook dus wat is je budget voor versterker en gitaar bij elkaar ?
Inderdaad, een stratkloon als een london city of een squier (geen affinityquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:11 schreef Dribbel_ het volgende:
LC spitfire mk2 of iets in die richting als gitaar
als amp iets in de richting van een roland cube
Jep, omdat die toen lekker goedkoop was en lekker lang was en nog lekker 'zat' ook, dus heeftie die maar meegenomenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:50 schreef Sloggi het volgende:
Zie ik nu een Fender strap bij een Dean?
De poster is vandaag binnengekomen, perfect dank je wel!
Tof nummer! Kan het eens in de groep gooien, is wel vet om te spelenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 15:43 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Hey dean, jullie zien er uit alsof jullie Ace of Spades van Motorhead moeten coveren! hint hint
Nee, niet eens, hij is zelf opgestaptquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:59 schreef Dribbel_ het volgende:
tof deantoch maar je 3e gitarist eruit gewerkt
![]()
Ja, maar ook 5 keer zo duurquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:36 schreef Under_Score het volgende:
mijn dean is cooler :p
Alleen nog wel ff een bassist vinden met een enorme pukkel op zijn neusquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:32 schreef Deansensitized het volgende:
Tof nummer! Kan het eens in de groep gooien, is wel vet om te spelen [afbeelding]
Zijn affinity's veel slechter dan?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:12 schreef SNArky het volgende:
[..]
Inderdaad, een stratkloon als een london city of een squier (geen affinity), zijn erg veelzijdige beginnersgitaren als je richting rock wilt gaan.
Helaas, mijn beste Ares, dat zal een utopie blijven denk ik...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:40 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
als feedback in ehv eens iets op voorraad zou hebben, had ik hem zelf kunnen testen en eventueel mee kunnen nemen
Anders wil ik wel sessie komen doen. Kan ik eindelijk mijn basdistortion gebruiken.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:34 schreef SNArky het volgende:
[..]
Alleen nog wel ff een bassist vinden met een enorme pukkel op zijn neus.
Yep, dat bedoel ik ja.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:51 schreef Deansensitized het volgende:
Als goed is los te koop en op veel merken toepasbaar
Soort rackmounted 'bakje' waar je iets in kan plaatsen bedoel je? Wel even goed naar de maat kijken dan.
Drumstok voor je harses, ja dat is niet relax [spreek uit ervaring]quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:54 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Anders wil ik wel sessie komen doen. Kan ik eindelijk mijn basdistortion gebruiken..
Als ik dat nu doe bij Conorach krijg ik een Vater 5AN naar mijn hoofd..
Doe ik een Hollandsche stropdas om..
Heeft dat London City nog een website ofzo? Kan het niet vinden.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:20 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Beginnen op een kutgitaar is een goede manier om er zeker van te zijn dat je gitaarspelen niet leuk gaat vinden. Haal ergens een leuke Squier oid vandaan (niet de goedkoopste), cube 15X van Roland (a ~¤100) erbij en je hebt een aardig setje. Nog leuker is een London City strat (Spitfire mk.II), maar daarmee benader je de ¤300 al. En wanneer je je meuk koopt mag je er wel een gratis kabel bijlullen. Als ze dan met zo'n dun klotesnoertje aankomen moet je dat weigeren, bespaart je weer benzine/moeite voor wanneer die kapot gaat. De meeste winkels geven je ook wel een gratis afstelbeurt, maak daar gebruik van om de bespeelbaarheid en de zuiverheid van het instrument te optimaliseren.
edit: Ja wat zij zeggen dus. Great minds think alike
En nog een gratis tip; het is onmogelijk om gitaarspelen niet leuk te vinden... tenzij je geen muzieksmaak hebt.
Je hebt er speciale pedalen voor. Ik heb een bescheiden multieffectje (Zoom B2) en daar zit oa een kopie van de Boss Bass Overdrive in. Ronkt wel lekker. Je kunt ook gitaardistortion gebruiken, maar het geluid dat je dan krijgt is haast ontembaar, dus moet je je distortion sowieso lager zetten. Het is best lekker soms. Bijv zoals Onkel Tom van Sodom doet.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:57 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Drumstok voor je harses, ja dat is niet relax [spreek uit ervaring] [afbeelding]
Maar hoe distort je dat dan? Gewoon door een 'gitaristen distortionpedaal' duwen, of zijn daar speciale voor
Opzich wel stoer om eens mee te experimenteren namelijkquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:03 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Je hebt er speciale pedalen voor. Ik heb een bescheiden multieffectje (Zoom B2) en daar zit oa een kopie van de Boss Bass Overdrive in. Ronkt wel lekker. Je kunt ook gitaardistortion gebruiken, maar het geluid dat je dan krijgt is haast ontembaar, dus moet je je distortion sowieso lager zetten. Het is best lekker soms. Bijv zoals Onkel Tom van Sodom doet..
Groove Factory in Drachten [istie weer] heeft ook een heel verschaat aan LC's:quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:03 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Volgens mij is de enige LC site die bestaat de site van JIC, de importeur: http://www.jic.nl/
Ze hadden die dure wel op voorraad ja (richting 400 euro) die senheiser is daar iets van 170 ofzo, maar ja, komt wel ergens komende week...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:49 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Helaas, mijn beste Ares, dat zal een utopie blijven denk ik...
Ik heb er ook al naar gekeken. Tzt wil ik ook wel zoiets, maar om er nu gelijk 450,- aan uit te geven...
Ik zie trouwens soms in racks zo'n reciever in klemmen ingebouwd zitten. Zijn die klemmen zo los te koop en toepasbaar op veel merken of is dat echt voorbehouden aan een bepaald type?
zit al een maand te wachten bijna op me snarenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:09 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Groove Factory in Drachten [istie weer] heeft ook een heel verschaat aan LC's:
http://www.groove-factory(...)1b03cd89e6588bce3687
Pff. ik heersch met wat voor geluid ik ook speel.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:09 schreef Dribbel_ het volgende:
Bwah bassisten die zonodig met overdrive willen spelendaar zijn we gelukkig vanaf
Bij sommige dingen is het wel tof maar 9 van de 10 keer gewoon vanafblijven
Ah cool. Nou, als je die eens getest hebt, laat het ons weten.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:09 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
Ze hadden die dure wel op voorraad ja (richting 400 euro) die senheiser is daar iets van 170 ofzo, maar ja, komt wel ergens komende week...
ja, ach, nie gelezenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:13 schreef Deansensitized het volgende:
Leverstop in augustus wegens nieuwe bestel/magazijn/computersysteem hè, en nog aangekondigd ook, dus dat telt niet
ja, eerst eens kijken of ze er ergens een hebben, of ff via de drummer spelen, kijken of hij iets kan regelen in die ballen tent van een feedbackquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:18 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ah cool. Nou, als je die eens getest hebt, laat het ons weten..
Misschien helpen deze recensies je al: http://www.musiciansfrien(...)ument-Set?sku=270855quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:20 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
ja, eerst eens kijken of ze er ergens een hebben, of ff via de drummer spelen, kijken of hij iets kan regelen in die ballen tent van een feedback
dit is wel een leuk regeltje er uitquote:When it works the sound is great, no delay,
Staat gelukkig ook niet met koeieletters op de homepagequote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:19 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
ja, ach, nie gelezen
boeie, al doen ze er nog 3 maanden over (hoop het niet) zijn ze nog sneller!
(wordt nu echt tijd voor nieuwe snaren)
Think againquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:09 schreef Dribbel_ het volgende:
Bwah bassisten die zonodig met overdrive willen spelendaar zijn we gelukkig vanaf
Bij sommige dingen is het wel tof maar 9 van de 10 keer gewoon vanafblijven
Bij de laatste afinity tele die ik bespeelde viel het control panel er uitquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 17:58 schreef Sloggi het volgende:
Wat is eigenlijk het verschil tussen Squier Affinity's en gewone Squiers?
quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 19:25 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Bij de laatste afinity tele die ik bespeelde viel het control panel er uit.
Dat is dus een affinityquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 19:37 schreef Thealexfiles het volgende:
Om nog even terug te komen op m'n eerdere vraag:
http://www.feedback.nl/?id=55&b=0310602995&a=&treeID=
is dit een beetje een goede beginnersgitaar?
quote:
hippe foto'squote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:20 schreef Deansensitized het volgende:
Hehe ja, is ons optreed tenue. Zo oefenen we normaal gesproken niet hoor, maar nu speciaal voor de foto's even aangetrokken [afbeelding]
quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 19:50 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
hippe foto's
maar wel cool dat je zo je eigen oefen ruimte hebt man
Ja, die worden door gehandicapten kinderen in elkaar gezet, de gewone door gezonde kinderen en de duurdere door hoogbegaafde reken chinezen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 19:37 schreef Sloggi het volgende:
[..].
Is zo'n Affinity dan de budget-versie van Squier?
kan je de myspace link nog eens posten?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:47 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Mjah,... zodra de Deftones onze Level in every cloud gaan horen wel
Het klinkt idd net als Knife Prty
Maar goed... je kunt nooit alle nummers kennen natuurlijk
[..]
Hey cool! Drenthe Groningen!![]()
Hey thanks nu weet ik eindelijk op wat voor gitaren VADER speeltquote:Op donderdag 30 augustus 2007 17:50 schreef Witchfynder het volgende:
In plaats dat je dat nou eerst vraagt..
http://www.ranguitars.com/
Ze maken oa custom gitaren voor de jongens van Annihilator.
Zie hier bijv het hilarische filmpje waarin Jeff "God" Waters vertelt over zijn 2 custom models:
http://www.ranguitars.com/movie/320x240.wmv
Jij hebt een VX toch? welk type heeft die zingert van je band?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:08 schreef Deansensitized het volgende:
Even zootje foto's van gisteravond neerpleuren [hope you don't mind]![]()
Ik ben diegene met de zwarte V en die dikke kop [afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De pickups zijn doorgaands zo toonloos dat men dat mogelijke verschil enkel hoort als men gaat upgraden hoor...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 21:38 schreef R-Mon het volgende:
Standards zouden betere hardware hebben dan de Affinity's, maar de Affinity's hebben een body van elshout dat betere tonen zou geven dan het agathishout van de Standards. ("zouden" want geen ervaring mee verder). Oftewel probeer ze alletwee als je kan.
De Monsterlijk Lelijk.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 22:40 schreef SNArky het volgende:
Ziet eruit als een ML...
ML Xquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 22:17 schreef ibaneX het volgende:
[..]
Jij hebt een VX toch? welk type heeft die zingert van je band?
Ik ken eerlijk gezegd helemaal geen wireless systemen met merkbare delay. Dan kan je er toch ook meteen niet meer mee spelen lijkt me. Mijn hele goedkope Rexer setje heeft ook geen delay.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 18:31 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
dit is wel een leuk regeltje er uit
belangrijk dat er dus geen/zeer weinig delay is
Ik heb nog wel een oude crappy nep strat body liggen.quote:Op zaterdag 1 september 2007 08:00 schreef Jorikjet het volgende:
ik zit er over te denken om een crappy electrische gitaar te kopen, en dan zelf een body en slagplaat (crappy hout) te zagen (flying v ofzo) en daar dan de hardware op te zetten. gewoon voor de lol.
iemand hier toevallig nog een crapgitaar over die weg moet?
Heb ook maar mijn sig aan gepastquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 22:00 schreef ibaneX het volgende:
[..]
kan je de myspace link nog eens posten?
Ja... de Deftones zijn inderdaad goede artiestenquote:
Zit je nou je eigen band naar beneden te halen?quote:Op zaterdag 1 september 2007 10:43 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Ja... de Deftones zijn inderdaad goede artiesten
Nee.. maar als je na een jaar of 2 erachterkomt dat je in hetzelfde schema zit te spelen, voel je je toch zo'n kopieernazi...quote:Op zaterdag 1 september 2007 10:45 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Zit je nou je eigen band naar beneden te halen?
Wie zingt er bij level in every cloud?
Hammond... Hammond...quote:Op zaterdag 1 september 2007 10:47 schreef Witchfynder het volgende:
Ja, dat klinkt echt goed!.
Laundry Man is mijn favoriet.. Rock orgel, yeah!
Seriously, Thanksquote:Op zaterdag 1 september 2007 10:50 schreef guitarist.nl het volgende:
Ah, ik vind die zang echt goed.
Het lijkt er idd wel op, maar de zang en drum is wel anders, dus ik zou het er niet meteen mee vergelijken!
quote:Op zaterdag 1 september 2007 10:53 schreef Witchfynder het volgende:
Ho ho, ik leg de lat hoog. Als je Jon Lord kunt evenaren dan noem ik het Hammond..
(ok, moet je je hammond wel door een Marshall stack sturen, maar ok)..
Wij willen toevallig in een nieuw nummer er ook mee gaan experimenten. Dan denk je: so what? Maar als folk metalband kom je meestal niet verder dan trekzakken, fluiten enzo..
Idd.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 19:37 schreef Sloggi het volgende:
[..].
Is zo'n Affinity dan de budget-versie van Squier?
Whahaquote:Op zaterdag 1 september 2007 11:22 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Seriously, Thanks
Over 2,5 week zangles... kijken wat mijn lerares ervan gaat vinden
[..]
[afbeelding]
The Laundryman (de enige echte) achter zijn Hammond![]()
Probeer eens doedelzakken
hele vette foto!quote:Op zaterdag 1 september 2007 11:22 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Seriously, Thanks
Over 2,5 week zangles... kijken wat mijn lerares ervan gaat vinden
[..]
[afbeelding]
The Laundryman (de enige echte) achter zijn Hammond![]()
Probeer eens doedelzakken
Klopt.quote:Op zaterdag 1 september 2007 12:25 schreef Deansensitized het volgende:
Doedelzakken heerschen man! [afbeelding]
Ja het moet ook niet te druk worden natuurlijk met al dat optredenquote:
Pro-gitaren ook hoorquote:Op zaterdag 1 september 2007 19:10 schreef Doodkapje het volgende:
EDIT: Beginnersgitaren etc. blijven terugkerende issues... kunnen we niet in de Wiki (desnoods een linkje in de OP plaatsen) een tutorialtje maken met waar je op moet letten, welke prijsklasses en ervaringen etc.?
*geen plugin geïnstelleerd?quote:Op zondag 2 september 2007 00:24 schreef ibaneX het volgende:
grrr, ik kan geen muziekjes op myspace kijkenflash word totaal geweigerd
quote:
Hoogstwaarschijnlijk een Lead?quote:Op zondag 2 september 2007 10:47 schreef Jorikjet het volgende:
zag gisteren een band, en die gitarist had een vette gitaar, een vage fender... geen idee hoe die heet, zag er beetje uit als een strat, maar had een andere slagplaat, ongeveer als een fender TC.. maar was toch anders!
Coole Jazzmaster hoor, iemand op gitaarnet.nl heeft er een gekocht!quote:Op zondag 2 september 2007 10:49 schreef Jorikjet het volgende:
http://cachepe.samedaymus(...)2ba916ebe11866f1.jpg
VET, dinosaur jr!!!
(soms verlang ik weer terug naar de looks van me jaguar...)
Zegt me niks...quote:Op zondag 2 september 2007 10:54 schreef Jorikjet het volgende:
nee geen lead... lijkt dan veel op een fender TC zoals ik poste, maar dan met een strat nek, en geen thinline etc
Met polsdoorsnijsessie, overal bloed enzo?quote:
Emo's zijn veel te depressief om te spelen...quote:
quote:Op zondag 2 september 2007 11:21 schreef punkjunk het volgende:
Komt net de buurvrouw of ik me raam dicht wil doen of ene koptelefoon wil kopen want ze hoord al 2 jaar het zelfde. Auch, trap in de mentale ballen haha.
http://www.loi.nl/Hobbyenvrijetijd/Muziek/PRD_000185quote:Op zondag 2 september 2007 11:21 schreef punkjunk het volgende:
Komt net de buurvrouw of ik me raam dicht wil doen of ene koptelefoon wil kopen want ze hoord al 2 jaar het zelfde. Auch, trap in de mentale ballen haha.
quote:Op zondag 2 september 2007 11:21 schreef punkjunk het volgende:
Komt net de buurvrouw of ik me raam dicht wil doen of ene koptelefoon wil kopen want ze hoord al 2 jaar het zelfde. Auch, trap in de mentale ballen haha.
na 2 jaar pas klagenquote:Op zondag 2 september 2007 11:21 schreef punkjunk het volgende:
Komt net de buurvrouw of ik me raam dicht wil doen of ene koptelefoon wil kopen want ze hoord al 2 jaar het zelfde. Auch, trap in de mentale ballen haha.
Je heerscht gewoon te hard voor je Realtek devicequote:Op zondag 2 september 2007 20:07 schreef imported_sphinx het volgende:
Mijn pc doet stom
hij sloopt het geluid telkens als ik dingen wil opnemen.. kutzooi![]()
1. Je heerscht gewoon te hard : Ja, uiteraard.quote:Op zondag 2 september 2007 21:49 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Je heerscht gewoon te hard voor je Realtek device
Hebben ze al nieuwe zanger?quote:Op zondag 2 september 2007 23:41 schreef Dribbel_ het volgende:
Owja ik weet alweer waarom ik weer naar rammstein toe wil
[afbeelding]
De fenders in die stijl vind ik ook erg mooi, misschien zou ik die wel liever hebben dan de standaard-stratocaster.quote:Op zondag 2 september 2007 10:49 schreef Jorikjet het volgende:
http://cachepe.samedaymus(...)2ba916ebe11866f1.jpg
VET, dinosaur jr!!!
(soms verlang ik weer terug naar de looks van me jaguar...)
Je wil een paarse gitaar?quote:Op zondag 2 september 2007 23:45 schreef Zyggie het volgende:
[..]
De fenders in die stijl vind ik ook erg mooi, misschien zou ik die wel liever hebben dan de standaard-stratocaster.
is dat niet ongeloofelijk slecht voor zo`n ding?quote:Op zondag 2 september 2007 23:41 schreef Dribbel_ het volgende:
Owja ik weet alweer waarom ik weer naar rammstein toe wil
[afbeelding]
Een dieppaarse Jaguar zou ik best willen hebben. De vraag is of ik de glitters ook wil.quote:
Ach geld zatquote:Op zondag 2 september 2007 23:58 schreef Under_Score het volgende:
[..]
is dat niet ongeloofelijk slecht voor zo`n ding?
Dan kleurt hij juist mooi!quote:Op maandag 3 september 2007 00:09 schreef Zyggie het volgende:
Die kleur is best mooi. Tenzij je een foute metalband hebt waar iedereen zwarte kleren aanheeft.![]()
*kuch* en een politie pet op hebt...quote:Op maandag 3 september 2007 00:09 schreef Zyggie het volgende:
Die kleur is best mooi. Tenzij je een foute metalband hebt waar iedereen zwarte kleren aanheeft.![]()
Als je nog een klein loos versterkertje hebt kan je het als set verkopenquote:Op maandag 3 september 2007 01:06 schreef Falcon4ever het volgende:
[..]
*kuch* en een politie pet op hebt...![]()
bah, was ik van plan m'n ibanez gsa60 te koop te zetten zie ik dat ie nieuw voor 210 euro verkrijgbaar is.
Had er nieuw iets meer dan 300 voor betaald (mja is al een tijdje terug). Dus wat zou realistisch zijn? 180 euro ofzo ?![]()
http://ibanez.com/eg/guitar.aspx?m=GSA60&s=p&u=197# <- kheb de zwarte![]()
Not true? Ik weet het niet....quote:Op zondag 2 september 2007 23:46 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dat fake nieuws dat till weg zou gaan ?
Mooie gitaar, alleen de inlay op het fretboard is mij iets teveel van het goede... als je op het podium staat, verwacht met een salvo á la Petrucci of Vai... bij mij wordt dat dan een anti-climaxquote:Op maandag 3 september 2007 00:04 schreef Dribbel_ het volgende:
paarse gitaar iemand ?
[afbeelding]!!!
Tsja als je het een beetje goed wilt... daar kan je bij die gasten wel zeker van zijn...quote:Op maandag 3 september 2007 12:35 schreef Witchfynder het volgende:
Vox Humana had ik gevonden ja. Hm, volgens mij best dure grap..
Onze bassist doet heel veel met het bouwen van pedalen, onderhoud van gitaren etc. Af en toe komt ie nog wel eens naar zijn thuisplaats Vlaardingen... ik kan het wel even vragen als je wilt?quote:Op maandag 3 september 2007 11:57 schreef Witchfynder het volgende:
Weet iemand nog een customizer/onderhoudsdude in omgeving R'dam? Ik wil kijken wat het kost om de electronica van mijn bas volledig te laten vervangen. Crappy draadjes enzo..
quote:Op maandag 3 september 2007 13:39 schreef Neidropje het volgende:
hahahahahhaahahhaa
http://nl.youtube.com/watch?v=XisyfKbMLJY
Ik wil nieuwe elementen kopen (basslines) (daarvan weet ik de prijs wel) en dan die in laten bouwen en direct bedrading en potmeters laten vervangen. Wat denk je?quote:Op maandag 3 september 2007 13:25 schreef Deansensitized het volgende:
Alleen de draden en potmeters enzo?
Dan denk ik inclusief arbeidsloon en onderdelen dat je voor 50-75 euro wel klaar moet zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |