abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 25 augustus 2007 @ 21:01:57 #1
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52683229
Wat is MMA?
Mixed martial arts (MMA) is een intense gevechtssport waarbij deelnemers verschillende soorten van vechtstijlen gebruiken. De meest gebruikte stijlen zijn jiu-jitsu, boxing, muay thai en wrestling. We kunnen deze gebruikte technieken in twee categorieen plaatsen:

Striking en grappling techniques
Tot de striking technieken behoren onder andere punches, elbows, kicks en knees. Daarnaast kennen we ook de zogenoemde grappling technieken, hiertoe behoren onder andere clinch holds, submission holds en takedowns.

Tegenwoordig is het niet meer genoeg om uit te blinken in 1 van de vele onderdelen van deze snel groeiende sport. Alle top MMA fighters zijn all round en hebben dus verstand van meerdere gevechtssporten. Hieronder worden de verschillende strategieen genoemd die men kan gebruiken tijdens een MMA gevecht.

Sprawl and brawl
Dit is een staande strategie die bestaat uit het effectief gebruiken van striking techniques (brawl) en het vermijden van takedowns (sprawl). De strategie wordt meestal gekozen als men goed is in boxing of muay thai. Heel belangrijk voor de MMA fighters die aan deze vorm de voorkeur geven is dat ze niet alleen goed kunnen boksen maar ook een goede afweer hebben tegen de mogelijke takedowns van tegenstanders.

Clinch fighting
Deze strategie is wat breder dan de voorgaande. Hierbij probeert men de tegenstander vast te houden op een plek zodat deze niet weg kan komen. Terwijl de tegenstander wordt vastgehouden zal men proberen hem door middel van de striking techniques knock-out te slaan of hierdoor op de grond te krijgen. Deze strategie wordt hoofdzakelijk gebruikt door MMA fighters die de kunst van muay thai perfect beheersen.

Ground-and-pound
Bij deze strategie wordt de tegenstander door middel van de zogenaamde takedowns naar de grond gewerkt. Eenmaal op de grond zal men een positie bovenop de tegenstander innemen om hem vervolgens knock-out te slaan. Ook wordt deze strategie wel vaker gebruikt om de tegenstander nadat hij herhaaldelijk geslagen en/of geschopt is in een submission te krijgen.

Submission grappling
Zoals hierboven al een beetje besproken bestaat submission grappling uit het neerhalen van de tegenstander met als doel hem in een submission te krijgen. Na een takedown wordt ook hier meestal een positie bovenop de tegenstander genomen. Er zijn echter genoeg submission grapplers die vanaf de bodem positie naar een submission op zoek zijn.

Lay-and-pray
Deze strategie wordt gezien als de lafste strategie binnen de MMA wereld. Hierbij zal men net zoals bij ground-and-pound of submission grappling de tegenstander naar de grond werken. In tegenstelling tot de twee andere strategieen probeert men de wedstrijd echter niet te winnen door een knock-out of submission maar hoopt men dat de jury de overwinning zal verklaren door de gemaakte takedown(s). Het is dus een strategie die meestal wordt gebruikt door MMA fighters die wel in staat zijn tot een takedown maar het gevecht niet zelf kunnen afmaken.

Wat onderscheidt deze sport nu van straatgevechten of free fights?
In de loop der jaren zijn de regels die gelden binnen de MMA wereld mee geevalueerd.
Het is echter nog steeds niet zo ver dat er universele regels zijn binnen deze tak van sport.
De regels hangen dus af van de organisatie die de gevechten organiseert.
De regels die gehanteerd worden door UFC zijn:

- Geen kopstoten of trappen naar een tegenstander die op de grond ligt
- Geen knieen tegen het hoofd van een tegenstander die op de grond ligt
- Geen ellebogen met de punt naar onderen
- Geen slagen of stoten tegen de wervelkolom of de achterkant van het hoofd
- Geen slagen of stoten tegen de keel of gebied van de lies

Verder is het niet toegestaan om het hekwerk van de kooi vast te pakken.

Een overwinning in een MMA gevecht kan behaald worden in de volgende situaties:
- door Knock-out
- door Submission
- door Judges decision (in dit geval zal de jury bepalen wie de winnaar is)
- door Stoppage (door referee, doktor of mensen in hoek van de deelnemer)

Toch kan het voorkomen dat er geen winnaar is na afloop van het gevecht. In dit geval wordt de wedstrijd als een gelijkspel (draw) afgedaan. De jury is in dit geval van mening dat beide MMA fighters evenveel punten hebben gescoord.

Een gevecht (in de UFC) duurt normaal gesproken 3 rondes van vijf minuten. Tenzij het gaat om een titel gevecht, in dat geval gaat een gevecht over 5 rondes van elk vijf minuten.
Een 3 koppige jury zal een MMA gevecht beoordelen aan de hand van de volgende criteria.

De ronde winnaar krijgt 10 punten, zijn tegenstander 9 punten of minder.
Deze punten worden gebaseerd op de volgende onderdelen:
- agressie
- effectieve striking
- effectieve grappling
- controle die men heeft over de kooi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De twee grootste MMA organisatie:


Ultimate Fighting Championship is de grootste MMA organisatie in Amerika, gelegen in Las Vegas, Nevada.
UFC is eigendom van Lorenzo Fertitta en Frank Fertitta III met Dana White als voorzitter die veel expertise met zich meebrengt. Een groot kenmerk van Ultimate Fighting Championship is "The Octagon", een 8-zijdige kooi waarin de zogenaamde bouts (gevechten) worden afgewerkt. Het volgende event dat op de UFC kalender staat is UFC 75, dit is de officiele site UFC 75 [Champion vs. Champion]



Dit zijn de huidige UFC titleholders in hun gewichtsklasse

Lightweight champion:

Sean Sherk

Welterweight champion:

Matt Serra

Middleweight champion:

Anderson Silva

Light Heavyweight champion:

Quinton Jackson

Heavyweight champion:

Randy Couture

Bijgewerkt tot en met 25/08/2007
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PRIDE is recentelijk overgenomen door UFC. De afgelopen maanden zijn enkele top MMA fighters van PRIDE naar UFC overgehaald waaronder; Dan Henderson, Quinton Jackson, Mirco Filipovic, Antonio Rodrigo Nogueira en Wanderlei Silva die vooral bekend zijn geworden van hun tijd in Japan.

Er gaat voor hun echter heel wat veranderen aan PRIDE zoals het al die jaren bekend is geweest. Het zijn hoofdzakelijk de UFC regels (die verschillen van de PRIDE regels) die deze veranderingen al dan niet positief gaan beinvloeden.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kleinere MMA organisaties
Naast UFC en PRIDE zijn er veel organisaties die ook graag aan de top van deze geweldige sport zouden willen staan. Het zal echter afhangen van een heleboel omstandigheden of zij het groot gaan maken in MMA.

Enkele organisaties die het op dit moment proberen zijn:
World Extreme Cagefighting
Opgericht in 2001 door Scott Adams en Reed Harris. Wedstrijden warden hoofdzakelijk gehouden in Lemoore, California. Eind 2006 werd WEC overgenomen door UFC maar is tot op de dag van vandaag nog steeds een aparte promotie met zijn eigen gewichtsklassen en MMA fighters. Er zijn wel enkele aanpassingen gedaan door UFC zoals de introductie van een gemodificeerde Octagon. De WEC kooi heeft 5 zijden.

Strikeforce en Elite XC
Op 1 maart 2006 werd de eerste Strikeforce show gehouden. Het wordt gepromoot door K-1 promotor Scott Coker en Silicon Valley Sports and Entertainment. Director en president voor live events van Elite XC is de alom bekende Gary Shaw, die zijn sporen jarenlang heeft verdient als bokspromotor.

Hun grootste succes werd in juni 2007 geboekt met de show Shamrock vs. Baroni die in samenwerking met EliteXC tot stand kwam. Mede door deze samenwerking kwam een betalend bezoekers record in de boeken. Er kwamen 17,465 betalende MMA fans op af, dit record is tot op heden nog niet verbroken.

Andere Noord Amerikaanse promoties zijn:
- King of the Cage
- IFL (de eerste en enige MMA league)

Daarnaast kennen we nog de Europese organisatie Cage Rage en de Aziatische organisaties;
HERO-s en Pancrase.

Nieuws sites
Om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws binnen de MMA sport is het natuurlijk handig om enkele sites bij de hand te hebben die ons hiervan op de hoogte houden.
Naast nieuws staan er ook veelvuldig geruchten op die de ronde doen.
Pas op met de SPOILERS op deze sites, niets is zo irritant als de uitslagen lezen voordat je de show hebt gezien!!

www.mmahq.com
www.sherdog.com
www.ufcjunkie.com
www.mmanews.com
www.mmaweekly.com

Vorige topics:
Pride Fight
PRIDE fight II
Pride Fight III[(of maar gewoon MMA?)
Pride Fight # Four! [ of houden we t nog steeds bij MMA? ]
MMA topic #5 GSP vs Hughes
[Centraal] MMA topic #6 Couture Returns
[Centraal] MMA topic #7 UFC's PRIDE
[Centraal] MMA topic #8 The Biggest Fights of the Summer
[Centraal] MMA topic #9 Its all about respect

[ Bericht 0% gewijzigd door Tazmaniac op 26-08-2007 15:54:27 ]
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52683257
Hulde voor de OP
pi_52683329
Je kan de OP (die mij trouwens erg bekend voorkomt zo ) trouwens niet meer veranderen na een paar dagen. (Je zei in het vorige topic dat je hem zou updaten) Waarom dat is weet ik niet precies, maar na een paar dagen kan het niet meer


Tevens TVP
  zaterdag 25 augustus 2007 @ 21:11:34 #4
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52683523
quote:
Op zaterdag 25 augustus 2007 21:05 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Je kan de OP (die mij trouwens erg bekend voorkomt zo ) trouwens niet meer veranderen na een paar dagen. (Je zei in het vorige topic dat je hem zou updaten) Waarom dat is weet ik niet precies, maar na een paar dagen kan het niet meer


Tevens TVP
Haha jep, het laatste deel van de indeling heb ik hetzelfde gemaakt als dat van het wrestling topic

die update hangt af van Couture vs. Gonzaga.. woensdag kan ik nog updaten..
als iemand de PPV dan nog niet gekeken heeft moet ie maar ff niet in het topic komen

en Sjimz bedankt voor je hulde
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52683705
Netjes!

Kan niet wachten tot ik weer relaxed kan kijken.
pi_52684376
It's Almost On!!! Even snel vanuit Limburg...Ga maar proberen om een livestream te krijgen want ik kan niet wachten tot morgenavond :| en dan pas kijken :| :|
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
pi_52684630
Ik ga gewoon een tijdje als kluizenaar leven. Andere filmpjes kijken, wat niksen en voor je het weet kan de echte pret beginnen. Livestreams zijn meestal ruk.
pi_52686733
Breaking News: Lesnar's December UFC Debut?
Story posted by Ryan Clark on August 25, 2007

Brock Lesnar could possibly sign with UFC today in Las Vegas and debut in December. Again, nothing has been confirmed, but that is the rumor making the rounds in Vegas today for tonight's UFC 74 "Respect" PPV event.

His first fight probably won't be against the likes of Randy Couture or Gabriel Gonzaga, although anything he said in his interview with MMAWeekly should be taken with a grain of salt now that we know he has on the same page as UFC President Dana White. His comments sure did generate a lot of buzz on the internet this week heading into an event that already has a lot of hype anyways.


Zou wat zijn als dat waar is
  zondag 26 augustus 2007 @ 14:56:39 #9
128069 RenzoBrad
Niet meer actief
pi_52698388
UFC 74
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_52701226
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 26 augustus 2007 @ 17:32:15 #11
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52702876
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


Waar kan ik de partijen van Mir en Babalu zien?
bb_koning.hyves.nl
pi_52703641
Op de welbekende tracker.
pi_52703683
Leuke PPV, ga het zeker verder volgen denk ik
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 26 augustus 2007 @ 19:15:09 #14
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52705141
Oooh My God wat een vette PPV!!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ohjaa WHAT’S UP MET THE ULTIMATE FIGHTER
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52707352
Vond die match van Stevenson vs. Pellegrino ook erg goed ja, was ook erg spannend
pi_52707835
ROFL @ TUF6 preview. Mensen slopen de bende kapot hard.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
pi_52709779
Oh ja en Mir heeft een geile vrouw.
pi_52709817
Eerste wat ik dacht toen ik hem aanzette was: "WTF, check al dat bloed eens in de ring ^_^"..
pi_52710203
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 21:49 schreef Unstoppable het volgende:
Eerste wat ik dacht toen ik hem aanzette was: "WTF, check al dat bloed eens in de ring ^_^"..
Idd, lag echt een flinke plas al van de pre-fights. Ook 1 van de eerste dingen die ik opmerkte.
pi_52710404
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 26 augustus 2007 @ 22:55:46 #21
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52712348
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 19:15 schreef Tazmaniac het volgende:
Oooh My God wat een vette PPV!!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ohjaa WHAT’S UP MET THE ULTIMATE FIGHTER
compleet eens, niks aan toe te voegen

UFC 74
echt niet normaal wat een niveau
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  zondag 26 augustus 2007 @ 23:04:19 #22
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52712622
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 22:55 schreef Paxlie het volgende:

[..]

compleet eens, niks aan toe te voegen

UFC 74
echt niet normaal wat een niveau
Ik vond het maar saai, partij van Mir is wel geinig, die van Randy was in het begin spectaculair met die slagenuitwisselingen, maar daarna nie tmee ren die van Babalu heb ik nog niet gezien, server vban die site doet tniet
bb_koning.hyves.nl
  zondag 26 augustus 2007 @ 23:37:02 #23
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52713651
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 14% gewijzigd door Paxlie op 26-08-2007 23:54:21 ]
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
pi_52713962
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 23:37 schreef Paxlie het volgende:

[..]
Lol. Tis geen ballet, en je weet het achtergrondverhaal ook niet blijkbaar. Tis niet heel netjes maar laten we geen bitches zijn.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
  zondag 26 augustus 2007 @ 23:54:51 #25
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52714230
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 23:46 schreef Jajong het volgende:

[..]

Lol. Tis geen ballet, en je weet het achtergrondverhaal ook niet blijkbaar. Tis niet heel netjes maar laten we geen bitches zijn.
ik weet het achtergrond verhaal idd niet, enlighten me please

Daarbij moet de gewone fan (de tv kijkert dus) een sport zien en geen UFC zoals UFC 1
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  maandag 27 augustus 2007 @ 00:25:51 #26
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52715132
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 23:46 schreef Jajong het volgende:

[..]

Lol. Tis geen ballet, en je weet het achtergrondverhaal ook niet blijkbaar. Tis niet heel netjes maar laten we geen bitches zijn.
aan de ene kant heb je wel gelijk, want ik zat in eerste instantie ook zo:
maar opzich doet de sport er alles aan om het verhaal te verkopen als zijnde heel veilig wat er allemaal gebeurd en willen ze absoluut niet geasocieerd worden met het straatgevecht.. ik denk dat dat een van de redenen is dat ze bij de UFC zo pissed erom waren.. en de titel van de PPV was Respect, maar daar had meneer Sobral schijt aan
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52715215
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 23:54 schreef Paxlie het volgende:

[..]

ik weet het achtergrond verhaal idd niet, enlighten me please

Daarbij moet de gewone fan (de tv kijkert dus) een sport zien en geen UFC zoals UFC 1
Het verhaal:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_52716835
quote:
Op zondag 26 augustus 2007 23:54 schreef Paxlie het volgende:

[..]

ik weet het achtergrond verhaal idd niet, enlighten me please

Daarbij moet de gewone fan (de tv kijkert dus) een sport zien en geen UFC zoals UFC 1
Penn deed hetzelfde Royce Gracie deed hetzelfde in UFC 1. Het enige verschil was dat de tegenstander van Babula helemaal bebloed was en al voor de choke kapot was. Verder heeft Babula de schijn natuurlijk iets meer tegen.
pi_52716972
Brock: (voor de zekerheid maar in spoilers, is het niet vindt ik persoonlijk)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 27 augustus 2007 @ 02:24:39 #30
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52717202
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 01:54 schreef sampoo het volgende:

[..]

Penn deed hetzelfde Royce Gracie deed hetzelfde in UFC 1.
Royce deed gewoon misselijk en BJ had Jens niet unconscious gechoked! (Tof om Engels-Nederlands te praten )

BJ is mijn held
bb_koning.hyves.nl
pi_52717575
Royce werd gebeten dus zo misselijk was het niet. BJ had Jens niet bewusteloos gechoked omdat Pulver vrij snel tapte. Als hij net als Heath had gewacht tot hij bijna ging dan was ook Jens bewusteloos geweest.
  maandag 27 augustus 2007 @ 10:44:36 #32
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52721046
heb net op t werk ff snel couture en GSP gecheckt...

mijn mening:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 27 augustus 2007 @ 11:02:29 #33
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52721430
zojuist ook ff mir-hardonk gezien
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 27 augustus 2007 @ 12:28:33 #34
128069 RenzoBrad
Niet meer actief
pi_52723375
Over babalu:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Over Couture nog even:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 27 augustus 2007 @ 13:13:07 #35
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52724411
ShoXC
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52725245
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  maandag 27 augustus 2007 @ 13:59:08 #37
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52725653
Heeft iedereen alles al gezien, ik vind die spolierdinges stom!
bb_koning.hyves.nl
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:00:24 #38
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52725692
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 13:59 schreef BB_Koning het volgende:
Heeft iedereen alles al gezien, ik vind die spolierdinges stom!
janken BB, gewoon volhouden tot woensdag lijkt me
Je moet mensen even de tijd geven om het te bekijken
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:02:08 #39
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52725737
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 14:00 schreef Paxlie het volgende:

[..]

janken BB, gewoon volhouden tot woensdag lijkt me
Je moet mensen even de tijd geven om het te bekijken
Ach ja, als het moet, dan meot het.

Hebben jullie overigens wel eens de afleveringen van All Access bekeken? Die van Sherk heeft iedereen gezien, maar hoe zit het met afleveringen over ander evechters? Ik heb gisteren di evan Rampage en Babalu gekeken.

bb_koning.hyves.nl
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:03:05 #40
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52725768
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 14:02 schreef BB_Koning het volgende:

[..]

Ach ja, als het moet, dan meot het.

Hebben jullie overigens wel eens de afleveringen van All Access bekeken? Die van Sherk heeft iedereen gezien, maar hoe zit het met afleveringen over ander evechters? Ik heb gisteren di evan Rampage en Babalu gekeken.

wel die van couture gekeken vooraf
In het verleden ook die van Hughes en Franklin gekeken. Vooral Franklin was vaag toen, kerel trainde zichzelf vooral
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:05:45 #41
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52725845
hij had wel goede methodes vond ik

die van Arlovski was ook wel leuk!
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:07:16 #42
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52725890
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 14:05 schreef Tazmaniac het volgende:
hij had wel goede methodes vond ik

die van Arlovski was ook wel leuk!
die heb ik ook neit gezien
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:07:42 #43
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52725907
misschien heb ik hem trouwens wel gezien maar keek ik alleen naar Rachelle Leah, dat kan ook nog
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:14:41 #44
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52726095
zojuist ff heath-sobral gekeken
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:39:10 #45
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52726771
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 14:07 schreef Paxlie het volgende:
misschien heb ik hem trouwens wel gezien maar keek ik alleen naar Rachelle Leah, dat kan ook nog
Ja, geil wijf, man en ze komt ook zo spontaan over.

bb_koning.hyves.nl
  maandag 27 augustus 2007 @ 14:46:29 #46
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52726955
  maandag 27 augustus 2007 @ 16:06:29 #47
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52729323
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 14:46 schreef Dacide het volgende:
Nee, mallerd, ik ben seirues
bb_koning.hyves.nl
pi_52733095
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 14:14 schreef Dacide het volgende:
zojuist ff heath-sobral gekeken
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  maandag 27 augustus 2007 @ 20:05:04 #49
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52735643
damn mensen die UFC 74 gezien hebben kunnen dit gerust lezen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Komt van Loretta Hunt van TheFightNetwork dus het lijkt me erg betrouwbaar
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52735736
quote:
Op maandag 27 augustus 2007 20:05 schreef Tazmaniac het volgende:
damn mensen die UFC 74 gezien hebben kunnen dit gerust lezen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Komt van Loretta Hunt van TheFightNetwork dus het lijkt me erg betrouwbaar
Kan je nagaan als je die trap op je hoofd zou krijgen.
pi_52739900
Ow ik dacht dat dat die fake kick die tegen zn hoofd kwam...Wat een verwoestende traptechniek heeft Gonzaga dan!
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 01:52:09 #52
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52743696
Wie kijkt That 70's Show?

Ja, deze vraag is relevant voor het ebricht dat nog gaat volgen
bb_koning.hyves.nl
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 01:58:03 #53
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52743749
http://www.dailymotion.co(...)achelle-leah_extreme

Oh my goddd, check the absss!!!!

bb_koning.hyves.nl
pi_52743811
Wat een gemaakt wijf. OT: Het is te lang geleden dat ik een fatsoenlijke MMA-partij heb gezien. Binnenkort weer het nodige downloaden .
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 02:12:37 #55
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52743902
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 02:03 schreef cultheld het volgende:
Wat een gemaakt wijf. OT: Het is te lang geleden dat ik een fatsoenlijke MMA-partij heb gezien. Binnenkort weer het nodige downloaden .
Jij wilt natuurlijk een girl next door met cellulitis op dr reet, welke ook nog eens 3 centimeter naar beneden zakt als ze dr strakke broek uitdoet die alles op zn plaats houdt

Kijk jij That 70's Show?
bb_koning.hyves.nl
pi_52744084
Ik kijk het iig niet
pi_52744211
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 02:12 schreef BB_Koning het volgende:

[..]

Jij wilt natuurlijk een girl next door met cellulitis op dr reet, welke ook nog eens 3 centimeter naar beneden zakt als ze dr strakke broek uitdoet die alles op zn plaats houdt

Kijk jij That 70's Show?
Er zit nog een behoorlijk verschil tussen een gemaakt porno-wijf en een vetbol die zichzelf verwaarloost.

Nooit van gehoord.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_52744311
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 02:12 schreef BB_Koning het volgende:

[..]

Jij wilt natuurlijk een girl next door met cellulitis op dr reet, welke ook nog eens 3 centimeter naar beneden zakt als ze dr strakke broek uitdoet die alles op zn plaats houdt

Kijk jij That 70's Show?
JIj geilt natuurlijk op een girl met een lichaam van een jongentje, welke.... ow wacht. Je viel ook op jongens.

Dikke tieten en billen* FTW!

*met wespentaille
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 11:06:49 #59
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52747968
ik vind Laura Prepon soms wel fuckable uitzien..

ik ken de show wel maar kijk het eigenlijk nooit, maar wat is er nou met that 70 show.. ik snap de relevantie niet'.. dus zeg nou maar ff dan kunnen we weer ontopic
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 13:29:52 #60
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52751488
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 03:11 schreef sampoo het volgende:

[..]

JIj geilt natuurlijk op een girl met een lichaam van een jongentje, welke.... ow wacht. Je viel ook op jongens.
Dit vind ik niet lief O, je maakt grap Ik vind jongens en meisjes met strakke lichamen oveirgens aantrekkelijk. Voordeel met jongens is dat ze dat vaak al hebben, ook al trainen ze niet. Mijn vriendje heeft mooi strak lichaam met van die vakje sop zn buik. Als ik een vriendin zou hebben, dan zou ik haa rdwingen met mij te trainen totdat ze een Rachelle Leah- lichaam had, hihihi

Oh wacht, straks komt de relevantie met That 70's Show

[ Bericht 1% gewijzigd door BB_Koning op 28-08-2007 13:37:30 ]
bb_koning.hyves.nl
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 13:37:07 #61
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52751587
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 13:29 schreef BB_Koning het volgende:


Oh wacht, straks komt de relevantie met That 70's Show
http://www.dailymotion.co(...)running-painei_sport

Vinden jullie niet dat hij hetzelfde accent heeft als Fez? Ik vind zijn accent sexier dan dat van Georges
bb_koning.hyves.nl
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 13:52:25 #62
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52751817
http://www.sherdog.net/forums/showthread.php?threadid=629580

Die mongolen denken echt dat Gonzaga met zn knie zn eigen neus gebroken heeft, dat i szo goed akls onmogelijk! In dat .gifje zie je op het iende Randy's hoofd naast Gonzaga, maar die idioten zien niet in dat zn hoofd tegen Gonzaga's neus gestoten kon hebben om vervolgens door de neerwaartse beweging naar de zijkant te gaan.



Sherdoggers zijn idioten
bb_koning.hyves.nl
pi_52752390
Hahahaha dat accent!! Jaaaaa, je hebt gelijk!
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 14:41:48 #64
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52752776
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 14:23 schreef roepdeman het volgende:
Hahahaha dat accent!! Jaaaaa, je hebt gelijk!
Nu de grote vraag: heb ik gelijk als ik zeg dat het accent op dat van ez lijkt of ben je het erme eeens dat het accent sexier is dan dat van Georges of allebei!
bb_koning.hyves.nl
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 15:42:16 #65
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52754483
Question: Do you think Wanderlei is done as a top fighter or can he make a return to the top of the weight class?
Dan Henderson: I don’t think he’s done, but I don’t think that Wanderlei, Chuck or Tito will ever be the top guy again!

Komt uit een online chat met Dan Henderson en dit was toch wel een van de dingen dat me meteen opviel!!
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52758290
Viel het niet op dat hij denkt Fedor te kunnen verslaan?
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 18:11:16 #67
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52758643
Der vielen wel meer dingen op Dan lijkt meer in zichzelf te geloven dan in wat dan ook!!
Beetje te zelfverzekerd/arrogant mss.. van Fedor win je niet zomaar!!

maar mijn post hierboven vond ik het meest opvallende.. Fedor zal waarschijnlijk niet bij de UFC tekenen dus dat gevecht zullen we voorlopig dan ook wel niet zien.

En om te zeggen dat Wanderlei en Chuck nooit meer de top guys kunnen worden in hun divisie vind ik best zo van:
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 18:12:04 #68
16851 Afwezig
Tuig van de richel
pi_52758666
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 17:55 schreef sampoo het volgende:
Viel het niet op dat hij denkt Fedor te kunnen verslaan?
Fedor
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hopen dat Fedor binnenkort EINDELIJK zijn intrede gaat maken.
Chuck Norris' hand is the only hand that can beat a royal flush
pi_52759876
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 18:11 schreef Tazmaniac het volgende:
Der vielen wel meer dingen op Dan lijkt meer in zichzelf te geloven dan in wat dan ook!!
Beetje te zelfverzekerd/arrogant mss.. van Fedor win je niet zomaar!!

maar mijn post hierboven vond ik het meest opvallende.. Fedor zal waarschijnlijk niet bij de UFC tekenen dus dat gevecht zullen we voorlopig dan ook wel niet zien.

En om te zeggen dat Wanderlei en Chuck nooit meer de top guys kunnen worden in hun divisie vind ik best zo van:
Tsja met Shogun,Rampage en Hendo wordt het al wat moeilijker. Beide hebben nou niet echt een ijzeren kin, Chuck is alweer een dagje ouder en ik zie hem niet Rampage, Hendo of Shogun verslaan. Wanderlei zie ik problemen hebben met Hendo en ook Rampage onder UFC rules en in zijn huidige vorm.
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 19:03:07 #70
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52759927
Ja die divisie is zeker qua niveau ontzettend omhoog gegaan, maar toch

ff heel wat anders.. hebben jullie ookal zo'n zin in TUF 6!!?
damn wat een vette beelden tijdens UFC 74
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_52764434
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 14:41 schreef BB_Koning het volgende:


Nu de grote vraag: heb ik gelijk als ik zeg dat het accent op dat van ez lijkt of ben je het erme eeens dat het accent sexier is dan dat van Georges of allebei!
Speciaal voor jou antwoord ik allebei incl. gebruik van jouw smiley

Man!!! Die beelden! Wat een relnichten bij elkaar.. Hele fucking huis was naar de tering, gozers gingen WEER met elkaar op de vuist en een hele hoop gelach ja ik ga zeker TUF 6 kijken!
Maaaaaaaaaarr ik verheug me nog meer op UFC 75.. Alleen snap ik 1 ding niet.

Hoe kan het een Belt vs. Belt zijn als ze vechten onder UFC regels? Dan kan toch alleen de UFC belt op het spel staan? Want ik heb tot en met zaterdag elke keer tegenstrijdige verhalen gehoord en op UFC 74 promoten ze het als een Belt vs. Belt match. Iemand?
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 22:01:44 #72
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52765265
PRIDE regels zijn verleden tijd nu ze zijn overgenomen door UFC

De winnaar van het gevecht is de undisputed world light heavyweight champion

sluit mooi aan bij mijn geweldige T.T
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 22:42:00 #73
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52766579
ghehe.. zelfverheerlijking

Anyhows, ik kan niet wachten tot TUF 6

man man man wat een vette trailer.
pi_52767460
Ok, dus indirect geven ze dus aan dat PRIDE, of wat dat betreft MMA in een ring, niet meer zal voorkomen?

Overigens tijdens UFC 74 maakte Rogan een goeie opmerking over de puntentelling in MMA dat die niet helemaal klopt!
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  dinsdag 28 augustus 2007 @ 23:22:54 #75
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52767761
quote:
Op dinsdag 28 augustus 2007 23:12 schreef roepdeman het volgende:
Ok, dus indirect geven ze dus aan dat PRIDE, of wat dat betreft MMA in een ring, niet meer zal voorkomen?

Overigens tijdens UFC 74 maakte Rogan een goeie opmerking over de puntentelling in MMA dat die niet helemaal klopt!
ja dat vond ik best wel opvallend hoor dat Rogan de puntentelling/judges beetje zat te bashen daar!
maja mss dat we in de toekomst een ander puntensysteem krijgen!!

mss dat er nog een apart onderdeel van PRIDE komt ofzowat dus als dat zo is neem ik aan dat dat ook in de bekende ring is maar de mannen die nu onder contract staan bij UFC zullen idd alleen nog maar in een octagon vechten lijkt me zo!
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  woensdag 29 augustus 2007 @ 00:25:33 #76
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52769274
ja idd, die opmerking van rogan.. ben benieuwd.. hij heeft een sterk punt te pakken.

Ik denk dat pride helemaal niet dead is (althans,de oude pide wel ja).. Maar ik denk dat pride gewoon een grote "sandbox" wordt voor nieuw talent ofzo..
  woensdag 29 augustus 2007 @ 00:28:01 #77
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52769332
dat hoop ik dus ook!!

maar denk je dat dat in een ring gaat gebeuren onder oude PRIDE regels?
me personally doesn't think so!
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  woensdag 29 augustus 2007 @ 00:34:46 #78
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52769457
de kooi blijft, nu nog knieen + voetstompen naar een tegenstander + PRIDE scoring system en het begint ergens op te lijken
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  woensdag 29 augustus 2007 @ 08:04:23 #79
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52772048
Pride zal never nooit niet verder gaan met de oude regels.. het worden 100% zeker die stomme unified regeltjes...

En UFC zal ook never nooit niet knieen/footstomps naar een downed opponent toestaan..

MMA is nu eindelijk zover dat het steeds meer als een sport gezien wordt door de (sommige) media. No way dat Dana White of de North Atlantic State Commission andere brutere regels zal invoeren.

Alleen dat pride scoring systeem.. dat zou wel heel mooi zijn. No way dat UFC de 1e ronde tien minuten lang laat duren.. maar een wedstrijd beoordelen op het geheel ipv per ronde... dat is een goeie
pi_52774956
Er is allang gepraat om 4-point knieen toe te staan, Dana White heeft al meerdere malen gezegd dat hij dit in wil voeren en Keith Kizer van de NSAC stond er ook niet onwillig tegenover.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
pi_52775460
Grootste probleem is de NSAC. Hun passen eigenlijk alles wat van toepassing is voor boxen toe op MMA. Wat dus helemaal niet werkt. Zoals inderdaad het belachelijke 10 points systeem. Maar ook zonder knees to downed opponent is het een joke. Echt ik erger me dood elke keer als er zich situaties voordoen, waar knieën een enorm verschil voor het verloop van het gevecht hadden geweest.

Zou een beetje hetzelfde zijn als ze boxers niet toestonden om hun linker jab te gebruiken. Het zou gewoon een onderdeel van het gevecht moeten zijn, er misschien zelfs voor zorgen dat er meer actie ontstaat over het algemeen.
  woensdag 29 augustus 2007 @ 11:19:18 #82
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52775652
quote:
Op woensdag 29 augustus 2007 10:47 schreef Jajong het volgende:
Er is allang gepraat om 4-point knieen toe te staan, Dana White heeft al meerdere malen gezegd dat hij dit in wil voeren en Keith Kizer van de NSAC stond er ook niet onwillig tegenover.
woot woot.. meen je dat? Damn dat zou wel heel erg goed nieuws zijn..

maargoed.. waarom wel knieen en geen soccerkicks?

Dat ze toch gewoon die kut ellebogen verbieden... heb er een hekel aan.. kunnen ze net zo goed scheermesjes aan hun handen binden om te winnen via cuts
  woensdag 29 augustus 2007 @ 13:01:28 #83
16851 Afwezig
Tuig van de richel
pi_52778237
quote:
Op woensdag 29 augustus 2007 11:19 schreef Dacide het volgende:

[..]

woot woot.. meen je dat? Damn dat zou wel heel erg goed nieuws zijn..

maargoed.. waarom wel knieen en geen soccerkicks?

Dat ze toch gewoon die kut ellebogen verbieden... heb er een hekel aan.. kunnen ze net zo goed scheermesjes aan hun handen binden om te winnen via cuts
Achja .. cut stoppages zijn toch een zeldzame aangelegenheid in UFC, getuige nogmaals Couture vs. Gonzaga en Sobral vs. Heath. Daar maar ik me niet zo'n zorgen om. Maargoed, ik ben persoonlijk in de overtuiging dat het toestaan soccerkicks en knieen totaal anders wedstrijden geeft. Kan leuk zijn, hoeft niet.

Als je dat soort dingen gaat toestaan begint het meer en meer op de oude 'brute' early UFC te lijken.
Chuck Norris' hand is the only hand that can beat a royal flush
pi_52779259
quote:
Op woensdag 29 augustus 2007 11:19 schreef Dacide het volgende:

[..]

woot woot.. meen je dat? Damn dat zou wel heel erg goed nieuws zijn..

maargoed.. waarom wel knieen en geen soccerkicks?

Dat ze toch gewoon die kut ellebogen verbieden... heb er een hekel aan.. kunnen ze net zo goed scheermesjes aan hun handen binden om te winnen via cuts
Soccerkicks krijg je er niet door de AC. NSAC wil dan wel knieen toelaten maar dat komt pas in de UFC als ook de andere Athletic commisions die regel accepteren. Anders kan men niet buiten Las Vegas werken. 10-point must systeem is ook van de AC en de UFC heeft daar ook niet veel over te zeggen al kan men met de NSAC wel beinvloeden. Acceptatie van de UFC begint universeel te geraken in de VS dus wie weet.

Pride is trouwens dood. Dana gaf aan dat het te veel kost om de puinhoop die Pride is op te lappen.
  woensdag 29 augustus 2007 @ 14:00:00 #85
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52779871
wtf.. heb je een bron van dat laatste?

ze hebben dus letterlijk pride opgekocht om het te laten sterven......


man man man wat hoop ik dat sakikaraba ooit eens een investeerder krijgt om een nieuwe organisatie op te zetten in japan.. kleinschalig beginnen en groot worden door klein te blijven.
  woensdag 29 augustus 2007 @ 14:16:48 #86
21082 Paxlie
Ies best bro
pi_52780346
quote:
Op woensdag 29 augustus 2007 14:00 schreef Dacide het volgende:
wtf.. heb je een bron van dat laatste?

ze hebben dus letterlijk pride opgekocht om het te laten sterven......


man man man wat hoop ik dat sakikaraba ooit eens een investeerder krijgt om een nieuwe organisatie op te zetten in japan.. kleinschalig beginnen en groot worden door klein te blijven.
stond ergens in een topic op sherdog met een bron, ik heb het ook gelezen.
Het is daadwerkelijk nooit de bedoeling geweest om Pride te laten sterven maar het kost nog een zelfde investering van $44,000,000 voordat het uberhaupt weer iets kan gaan doen en dat vinden ze bij de UFC een beetje te gek worden.

Ik zal eens kijken of ik de bron kan vinden.

gevonden: http://www.sherdog.net/forums/showthread.php?threadid=628919
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
  woensdag 29 augustus 2007 @ 14:34:50 #87
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52780792
ach.. van de ene kant...

Beter Pride voor altijd deaud, dan een slap aftreksel ervan maken onder leiding van white/zuffa.
pi_52781440
Dat is sooo true Dacide! Ik wil een vergelijking maken met ECW maar ik ik hou het erbij dat je gewoon groot gelijk hebt.
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  woensdag 29 augustus 2007 @ 15:03:58 #89
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52781564
Dan zijn we het daar over eens.. En ik denk dat we nog lang kunnen na-janken van "Pride is er niet meer" etc etc.. maar daar schieten we niks mee op.

Pride is dood. Ufc is nu de grootste. Laten we hopen dat de PPV's vette shit worden..

ondertussen komt er wel weer wat nieuws uit japan.. ben ik van overtuigd. het blijft immers de bakermat van de martial arts.

besides that.. japan is ook het enige land ter wereld waar het publiek van snapt wanneer er een submission aan komt.
pi_52783584
Dit kun je volgens mij flink vergelijken met WWE die WCW en ECW opkoopt. En vervolgens al die sterren voor hunzelf gebruikt. Slim verder van UFC hoor. Concurrentie opkopen en je eigen product beter maken.

Er zal vast nog wel een andere komen aangezien het erg populair is op het moment
  woensdag 29 augustus 2007 @ 16:26:03 #91
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52783679
EliteXC vind ik persoonlijk de beste na UFC (WEC is immers ook onderdeel van de UFC)
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  woensdag 29 augustus 2007 @ 16:38:10 #92
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52783928
bb_koning.hyves.nl
  donderdag 30 augustus 2007 @ 10:14:52 #93
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_52804137
Het is weer donderdag.. dus hier deel 2 van een hilarische MMA compilatie

Dont fear me, fear the consequences [deel 2]
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  donderdag 30 augustus 2007 @ 10:49:25 #94
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52804846
Hoppaaaaa.... humor
pi_52812179
http://www.youtube.com/watch?v=3INT_EceUI0

Wat een idoten zeg
quote:
MMAScoops.com: Breaking News: Renato Sobral Fired By UFC
Posted by MMAScoops.com Staff on 08/30/07 at 7:25 PM

UFC president Dana White announced this morning the release of fighter Renato Sobral.

The release stems from Sobral not breaking a choke on David Heath on Saturday night in Las Vegas, after he tapped out.
Zo, das wel een statement naar andere zeg. Denk dat ze ook wel wat druk hebben gehad van die sport administraties en dergelijke.

[ Bericht 56% gewijzigd door The-Brahma-Bull op 31-08-2007 02:35:09 ]
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 02:41:56 #96
106955 BB_Koning
Koninklijk? Nee: goddelijk...
pi_52830688
Babalu is volgens mij heel erg badass. Die blik die hij altij din zn ogen heeft, best eng
bb_koning.hyves.nl
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 11:21:08 #97
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_52835816
ik vind het wel een toffe gast... Zeer kundig persoon tijdens grapplnig en bjj wedstrijden.

Absoluut een badass psycho... Maar van de ene kant...Hoe zou jij reageren als je tegenstander ligt te provoceren met een tshirt waar jij zelf op staat met je gevangenis foto.
pi_52836432
Ik geef hem gelijk punt hij handelde naar de titel van de PPV en Heath ging gewoon te ver met zijn provocatie.
Ik ben vergeten wat ik als signature had...
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 16:36:37 #99
128069 RenzoBrad
Niet meer actief
pi_52845461
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 11:21 schreef Dacide het volgende:
ik vind het wel een toffe gast... Zeer kundig persoon tijdens grapplnig en bjj wedstrijden.

Absoluut een badass psycho... Maar van de ene kant...Hoe zou jij reageren als je tegenstander ligt te provoceren met een tshirt waar jij zelf op staat met je gevangenis foto.
Het gewoon in de ring (cage) uitvechten? Het zou wat zijn als iedereen zo reageerde??!!

Ik bedoel, er zijn welk vaker erge dingen gezegd / gebeurd voor een gevecht, maar hoe vaak zie je vechters zich daarom laten gaan? Renzo Gracie die op Ben Spijkers zijn nek ging staan is een voorbeeld (had verkeerde dingen over Renzo's vrouwtje gezegd meen ik), Royce Gracie die de choke op Gerard Gordeau iets langer vasthield (hij beet in zijn oor, telt al iets minder zwaar). BJ Penn die een verwurging iets langer vasthoudt maar hem niet bewusteloos maakt is ook niet echt een probleem. Pulver stond op en gaf hem een knuffel etc, maar iemand zó bewusteloos maken (ook nog laf trouwens) is een grens overschrijden...
pi_52858296
Ik vind het dikke onzin. Zo erg veel stelde het nu ook weer niet voor. Had het logischer gevonden als het gevecht werd stopgezet om die cut te checken want het bloed spoot eruit. Dat zou meer schade kunnen veroorzaken dan die choke die enkele seconden langer vast werd gehouden. Het is niet netjes en tegen de regels natuurlijk, maar deze reactie is gewoon buiten proporties.

Alles en iedereen onder het bloed is geen probleem, en die choke wel? Ik bedoel komop zeg, het was maar een paar tellen, om schade te veroorzaken moet het echt wel heel wat langer zijn.

Zelfs Rogan zei nog tijdens het gevecht (toen het net begon te bloeden) dat hij verbaasd was dat de ref niet een dokter de cut liet bekijken.

[ Bericht 17% gewijzigd door Unstoppable op 01-09-2007 00:38:50 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')