Tja, kun je verwachten in een wereldstad. Veel hoofdkantoren, internationale hub (schiphol), financieel centrum aan de zuid as, redelijk grote haven. Ik zie het probleem niet.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:03 schreef DrMarten het volgende:
Olé, we gaan weer verder
Wilders schrikt van 177 Amsterdamse nationaliteiten
Wereldvreemd is PVV dus ook nog.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:03 schreef DrMarten het volgende:
Olé, we gaan weer verder
Wilders schrikt van 177 Amsterdamse nationaliteiten
met een internationale voetbalclub, bekende internationale homo-stad, kent internationaal gezien een grote prostitutie- en drugsvrijheid, kortom niets voor xenofoben als Wildersquote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:31 schreef nonzz het volgende:
[..]
Tja, kun je verwachten in een wereldstad. Veel hoofdkantoren, internationale hub (schiphol), financieel centrum aan de zuid as, redelijk grote haven. Ik zie het probleem niet.
quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:03 schreef DrMarten het volgende:
Olé, we gaan weer verder
Wilders schrikt van 177 Amsterdamse nationaliteiten
Ik denk dat Geert helemaal niet zo'n oplossing wil. Die flikkert elke buitenlander die kans maakt om moslim te zijn het liefst direct met een blok beton om de enkels de Maas in.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:40 schreef nonzz het volgende:
Ik zou me ook mooi genaait voelen als PVV-stemmer. Je vertegenwoordiger in de 2e kamer wil niet eens in debat met moslims. Hoe denkt hij dan ooit de problemen op te lossen?
Wilders wil nu ook al Amsterdam kapot maken. Het is weer overduidelijk dat we met een Brabo-kliek van doen hebben. Laat hem lekker optyfen naar Limburg zeg. Het wordt echt steeds gekker met hem. Heeft het PBC nog plek over?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 21:44 schreef Plato1980 het volgende:
Ze stellen te veel vragen en op de vaak op de verkeerde, veel te tendentieuze wijze.
Laatst nog op een kaart gekeken?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 23:40 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wilders wil nu ook al Amsterdam kapot maken. Het is weer overduidelijk dat we met een Brabo-kliek van doen hebben. Laat hem lekker optyfen naar Limburg zeg. Het wordt echt steeds gekker met hem. Heeft het PBC nog plek over?
Ik vraag me af hoe vaak Wilders en z'n PVV-leden in Amsterdam zijn geweest.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 23:46 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Laatst nog op een kaart gekeken?
Wil je mij niet aankijken op Wilders!![]()
Zo zie ik het dus ook.quote:Maar waarom zou de VVV in Amsterdam nou geen moeite doen om de 15 ontbrekende nationaliteiten binnen te halen. Dat lijkt me nou een uitdaging. Kun je gelijk op voor het wereldrecord en die Yanks eeens een poepje laten ruiken. Ook goed voor Schiphol.
Wat doen jullie weer benauwd: zie de uitdaging!![]()
hoho, je vergeet de dubbele nationaliteit. Bovendien mag er natuurlijk geen buitenlander meer in Amsterdam wonen, want stel je voor dat je meer dan 1 nationaliteit in je hoofdstad hebt...quote:Op donderdag 23 augustus 2007 08:32 schreef Sidekick het volgende:
De oplossing is simpel: Iedereen naturaliseren tot Nederlander zodat er nog maar 1 nationaliteit is in plaats van 177. Laat je gelijk merken hoe dom het zeiken op een irrelevant nummertje kan zijn.
Ik bedoelde je Brabo-kliek en Limburg.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 00:08 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe vaak Wilders en z'n PVV-leden in Amsterdam zijn geweest.
[..]
Zo zie ik het dus ook.
Deze is leuk daarin:quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:03 schreef DrMarten het volgende:
Olé, we gaan weer verder
Wilders schrikt van 177 Amsterdamse nationaliteiten
Ze kunnen bijvoorbeeld gaan checken of er van bepaalde nationaliteiten in Amsterdam maar één of twee aanwezig zijn, en die dan een woning in Haarlem (o.i.d.) aanbieden. Dan wonen er minder nationaliteiten in Amsterdam.quote:De Kamerleden willen weten of de drie ministers hier actie tegen gaan ondernemen.
Inderdaad, bij mij in de wijk wonen vermoedelijk ook heel wat nationaliteiten. Dat dit voor een groot deel ambassadepersoneel is doet niet ter zake. Buitenlanders zijn immrs buitenlanders!quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 00:53 schreef Kees22 het volgende:
Hoe zou het eigenlijk in 's-Gravenhage zijn, met al die ambassades en consulaten? Of is een ambassade buitenlands grondgebied?
Ik kan me voorstellen dat Wilders vooral ambassade personeel het land wil uitzetten.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 09:09 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Inderdaad, bij mij in de wijk wonen vermoedelijk ook heel wat nationaliteiten. Dat dit voor een groot deel ambassadepersoneel is doet niet ter zake. Buitenlanders zijn immrs buitenlanders!![]()
Ik denk dat er voorgeprinte-PVV-vragen-beantwoordings-formulieren op de werkkamers van ministers komen te liggen. Dan hoeven ze alleen nog maar de datum en het vraagnummer in te vullen en voor de rest zal er inderdaad gewoon "nee" opstaan.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 11:20 schreef DrMarten het volgende:
Het is nu hopen dat er een paar ministers opstaan die zijn vragen enkel met een simpel "nee" beantwoorden en er verder geen inkt aan verspillen.
Hurt Wilders!quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:50 schreef Klopkoek het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=NBmmpM9t75w&NR=1
Hier gaat ie ook flink tekeer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |