Mooie filmpjes, zo'n vuilak moet je d'r eigenlijk wel bij hebbenquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 13:52 schreef BonJovi het volgende:
Van Bommel kan aardig ballen ja:
http://nl.youtube.com/watch?v=I4ImFGJRRoE
http://nl.youtube.com/watch?v=QKYUcpTSfCg
Dat moet wel lukken met Romano Denneboom in de spitsquote:Van Basten gaat voor Europese titel
De ambitieuse bondscoach wil in Wenen kampioen worden, iets wat hem als speler in 1988 al lukte met het Nederlands elftal. "We moeten ons eerst plaatsen en dan willen we Europees kampioen worden", zijn de duidelijke woorden van Van Basten. "Ik werk volgend jaar vier jaar als bondscoach. Dan moet je voor het hoogste gaan. En dat is dus de titel."
Ja, want Denneboom zat er de laatste 5 selecties telkens bij met een basisplaatsquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 16:22 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Dat moet wel lukken met Romano Denneboom in de spits
quote:Van Basten: "EK-winst zal de doelstelling worden"
17 augustus 2007
De oefenwedstrijd tegen Zwitserland betekent voor het Nederlands elftal de start van een seizoen, dat moet eindigen op het EK. En als Oranje zich plaatst voor dit toernooi, zal bondscoach Marco van Basten resultaat eisen. "De kans is groot dat we ons als doel zullen stellen, om het EK te winnen. Maar laten we ons eerst meer eens kwalificeren, daarna zien we wel verder", aldus de bondscoach.
"Als het EK begint, zijn we al bijna vier jaar bij elkaar", weet Van Basten, die in 2004 aantrad als bondscoach, als opvolger van Dick Advocaat. "Omdat je dan al zo'n lange periode bij elkaar bent, mag je best wat meer van elkaar eisen."
Na het afgelopen jeugd-EK, waarin Foppe de Haan in een systeem met twee aanvallers de titel pakte, barstte een discussie los over de speelwijze van het 'grote' Oranje. Moest Van Basten ook niet overstappen op 4-4-2? Nee, vindt de bondscoach. "Kijk, we zijn een paar jaar geleden een bepaalde weg in geslagen. Als groep zijn we niet vaak bij elkaar, dus áls we een wedstrijd hebben, is het goed om het zo simpel mogelijk te houden en vast te houden aan een bepaald systeem. En bovendien, het gaat er niet om of je 4-3-3 of 4-4-2 speelt. Het gaat om de opbouw van achteruit en de bezetting in het veld. Bij ons speelt Van der Vaart bijvoorbeeld rechts voorin. Maar is dat een echte rechtsbuiten, of meer een middenvelder? Het gaat er puur om waar je de accenten legt."
Van Basten gaat dan ook graag in op de uitnodiging van Foppe de Haan, om eens te praten over de verschillende speelwijzen. "Natuurlijk wil ik best met hem gaan praten", aldus de coach, die er vervolgens aan toe voegde dat hij aan De Haan dezelfde uitleg zal geven, als hij vrijdagmiddag aan de verzamelde media gaf.
Maar voordat beide coaches rond de tafel gaan zitten, wordt er nog gevoetbald. Tegen Zwitserland dus, volgende week woensdag. Van Basten ziet de wedstrijd tegen de Zwitsers als interessante test richting de komende duels tegen Bulgarije (thuis) en Albanië (uit). "Zwitserland is volgend jaar gastheer van het EK, dus we zullen ongetwijfeld tegenover een gemotiveerde ploeg komen te staan. Het is bovendien onze laatste test, richting de sleutelduels tegen Bulgarije en Albanië. We moeten dan ook heel serieus met deze wedstrijd omgaan en ik reken er op dat dat ook zal gebeuren."
Oftewel, 4-3-3 valt er niet uit te rammen en ook als hij geen fatsoenlijke rechtsbuiten op kan stellen, houdt hij vast aan 4-3-3 en een aanvallende linkshalf (VDV) door hem op die positie te stellen.quote:
Bassie moet Aissati oproepen!quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 01:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Gewoon Affelay opstellen en Seedorf niet en alles komt goed
Je kan opbouwen wat je wil als de spelers niet op de juiste positie staanquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 16:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
Het gaat om de opbouw van achteruit en de bezetting in het veld.
Wat heeft die Affelay nou eigenlijk bewezen ? Mag blij zijn dat hij er bij zit. Is zeker talentvol.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 01:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Gewoon Affelay opstellen en Seedorf niet en alles komt goed
Kan nog zat opmerken eigenlijk, d'r worden 6 centrumspitsen opgeroepen waarvan er straks waarschijnlijk weer 2 op de zijkant misbruikt worden. D'r wordt dan een topspits in het centrum gezet die weer geen aanvoer krijgt, dus je speelt alvast met een man minder. 3 spelers die eigenlijk fysiek nog niet sterk genoeg zijn om in het topvoetbal iets anders dan 10 te spelen, en dan het liefst met 3 fysiek sterke middenvelders in de rug. Daar tegenover staat een verdedigende middenvelder, die eigenlijk niet eens echt verdedigen kan. Verder is er nog een linksback opgeroepen die niet verdedigen kan. Genoeg aan te merken dus.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 02:22 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Je kan opbouwen wat je wil als de spelers niet op de juiste positie staan
Opzich is er niet veel aan te merken als je kijkt naar zijn selectie nu.
Alleen Van Bommel he
Zo'n typ mis je gewoon
Met al die jonkie's kan hij gewoon de leider uit hangen op het middenveld
Ook met 4 - 4 - 2 kun je spelers op de verkeerde positie zetten of de verkeerde spelers opstellen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 18:39 schreef the_legend_killer het volgende:
Daarom moet hij 4-4-2 gaan spelen.
Zo kan hij geen spelers op de verkeerde positie zetten
Maar dat doet hij toch niet
Meer dan Seedorf in 13 jaar profvoetbal maar dat is dan ook niet zo moeilijkquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 10:02 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wat heeft die Affelay nou eigenlijk bewezen ?
Hou je bek toch, sukkel. Als je alles meent wat je blaat, ben je knettergek.quote:Op maandag 20 augustus 2007 02:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Meer dan Seedorf in 13 jaar profvoetbal maar dat is dan ook niet zo moeilijk
Maak je niet druk, je hebt nu eenmaal mensen met het IQ van een stoeptegel. Kan hij ook niets aan doen.quote:Op maandag 20 augustus 2007 08:54 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Hou je bek toch, sukkel. Als je alles meent wat je blaat, ben je knettergek.![]()
precies hij is autistisch leeft in zijn eigen wereldje, how sad.quote:Op maandag 20 augustus 2007 08:54 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Hou je bek toch, sukkel. Als je alles meent wat je blaat, ben je knettergek.![]()
Nooit te vroeg juichen dus.quote:Landzaat vervangt Affellay in Oranje
Geschreven door Bart Kruyt op maandag, 20 augustus om 15:47
Denny Landzaat keert toch terug bij het Nederlands elftal. De middenvelder van Wigan Athletic, die in eerste instantie niet was opgeroepen door bondscoach Marco van Basten, meldt zich vanavond alsnog in Noordwijk. Landzaat vervangt Ibrahim Affellay.
De middenvelder van PSV meldde zich vandaag weliswaar gewoon bij de selectie van het Nederlands elftal, maar uit enkele medische tests is gebleken dat Affellay toch niet fit genoeg is. De jonge technicus raakte gisteren in het duel met Heracles Almelo geblesseerd aan zijn enkel en blijkt nog teveel last van het gewricht te hebben.
Affellay zal terug naar huis keren, terwijl Landzaat de omgekeerde weg bewandelt. De 31-jarige Amsterdammer, die wel was opgenomen in de voorlopige selectie maar uiteindelijk afviel, voegt zich vanavond bij de selectie. Oranje oefent woensdagavond in en tegen Zwitserland.
Hij wil gewoon fit zijn voor een belangrijke wedstrijdquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:06 schreef Pedroso het volgende:
Affelay zegt af wegens blessure. Is dat ventje van suiker ofzo ? Hij is meer geblesseerd als dat hij fit is. Lijkt me typisch een gevalletje Robben (niet qua klasse maar qua blessuregevoeligheid).
IQ is niet zo hoog van die jongen. Voortaan alles in drievoud uitleggen graag.quote:
Jammer, ik hoop zo dat 'ie voor de Mannschaft gaat spielen. Nooit meer in oranje die kloothommel!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 09:12 schreef knnth het volgende:
http://www.nu.nl/news/120(...)grap_van_omroep.html
Ik snap echt niet wat jij tegen deze reďncarnatie van Abe Lenstra en Epi Drost samen hebtquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 13:10 schreef Barca het volgende:
[..]
Jammer, ik hoop zo dat 'ie voor de Mannschaft gaat spielen. Nooit meer in oranje die kloothommel!
Wel een luxe probleem trouwens dat v/d Vaart er niet in staat. Zo langzamerhand zijn we aanvallend gezien echt wereldtop. Jammer dat we dat verdedigend gezien niet zijn. Van v. Bommel ben ik absoluut geen fan maar is vededigend gezien wel de enige die zijn mannetje staat (van de genoemde spelers). Hoop dat voor de verdedigende positie op het middenveld zich snel een speler aandient (Schaars b.v.).quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 15:34 schreef M0NTANA het volgende:
Mark van Bommel hoort juist in de basis van Oranje, zou best weleens de ontbrekende schakel kunnen zijn. 4-1-2-1-2 met Van Bommel als rechtshalf, Clarence Seedorf als linkshalf en Wesley Sneijder op tien, voorin uiteraard Robin van Persie en Ruud van Nistelrooij.
Urby op linksback en De Cler niet selecteren is simpelweg onbegrijpelijk. Heitinga centraal en Gio op het middenveld kan ik nog wel begrijpen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 22:40 schreef -Vaduz- het volgende:
Damn, wat is die kukel morgen weer van plan. Hij snapt er niets van. Urby op de back, Heitinga centraal, Giovanni op het middenveld. Tenminste, het lijkt dat hij zo gaat spelen.
Wat moet je nou met de Cler ? Is een gewone huis-tuin- en keukenvoetballer hoor. Urby is momenteel niet erg in vorm maar heeft wel veel meer potentie dan de Cler. En bij gebrek aan beter op de linsback positie kan het gebeuren dat Urby speelt. Dat is ook het probleem bij Oranje, Aanvallend gezien is het echt wereldtop maar verdedigend is het middelmaat.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 00:34 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Urby op linksback en De Cler niet selecteren is simpelweg onbegrijpelijk. Heitinga centraal en Gio op het middenveld kan ik nog wel begrijpen.
Dat zal geen 4-3-3 geweest zijn zeker?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 09:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Gewoon goed kijken hoe PSV speelde in 2004-2005 en dat kopieren
Hoe stond die opstelling dan? Met namen graag.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 09:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Jawel, maar met vrije rollen voor de 2 spleetogen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |