quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Die zijn er wel. Op elk potje past een deksel. [afbeelding]
Nee gambitRS2, jij zult nooit een vriendin krijgenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:31 schreef GambitRS2 het volgende:
Dit is misschien een rare stelling, maar humor me.
Als een man lief is en verder helemaal niks, dus niet uitdagend, niet lekker, niet spannend, gewoon alleen dat... lief. Is er dan ook maar 1 vrouw die daar verliefd op zou worden? Dus... picture iemand die super saai is maar ontzettend lief. Persoonlijk, door alle media om me heen en de vele RP topics, schat ik dan de kans dat een vrouw toch verliefd wordt op 0.00000001% in (er kan altijd iemand zijn die wanhopig genoeg is). Wat denken jullie?
Gossie.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:36 schreef deepart het volgende:
[..]
Nee gambitRS2, jij zult nooit een vriendin krijgen![]()
Te laat, heb er al een gehadquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:36 schreef deepart het volgende:
[..]
Nee gambitRS2, jij zult nooit een vriendin krijgen![]()
Het slaat nergens op, je moet mensen niet zo in hokjes stoppen. Ook gaat het niet om kansen, je beschikt daarnaast echt niet over 1 eigenschap of wat dan ook. Met alleen lekker kom je ook nergens.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:54 schreef GambitRS2 het volgende:
Stel dat je maar 1 eigenschap kan hebben. Je bent lief, of je bent ontdeugend, of je bent lekker, of je bent interessant, of je bent spannend of je hebt humor....
Dan denk ik zo dat je met lief en interessant en humor de minste kans maakt (zeg maar, geen) terwijl je met lekker of spannend of ontdeugend al een heel eind verder komt. Dat zijn toch de eigenschappen die iemand leuk genoeg maken om mee te gaan lopen neukenIemand die lief is of humor heeft die neem je als normale vriend, voor als je aandacht wil of even wilt lachen. En iemand die interessant is ... daar ben ik nog niet over uit, maar dat wordt misschien wel een vader figuur?
Het slaat overal op als je het zo bekijkt. Stel, je komt als man lief over bij een vrouw, of humoristisch, of interessant, dan vind ze je een leuke normale vriend. Kwam je echter over als lekker, of als spannend, dan is ze bereid nogmaals met je op date te gaan. Kom je over als ontdeugend.... dan kan het misschien wel beide kanten op, dunno.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:59 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Het slaat nergens op, je moet mensen niet zo in hokjes stoppen. Ook gaat het niet om kansen, je beschikt daarnaast echt niet over 1 eigenschap of wat dan ook. Met alleen lekker kom je ook nergens.
Ik krijg de indruk dat jij je mannetje ontzettend lief vind en je nu denkt hem te moeten verdedigen ofzo, dus zal ik wel zielig zijn als ik met zo'n stelling kom?quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 20:33 schreef miss_sly het volgende:
dat is nog het ergste, dat je er serieus over bent.
neem jezelf eens wat minder serieus en doe eens gewoon, kom je waarschijnlijk verder mee dan met deze gedachtenkronkels
je probleem is dat je dit soort dingen probeert te evalueren en dan ook nog eens op een verkeerde manier. Op NIEMAND is maar 1 eigenschap van toepassing. Iedereen is meer. Bovendien zijn een heleboel dingen erg subjectief: of je iemand leuk, lief, lekker, uitdagend, sexy, knap, saai, interessant, spannend of wat dan ook vindt, is persoonlijk en smaakgevoelig. Geloof het of niet, maar er zijn vrouwen die niet op Brad Pitt vallen, die er niets aan vinden...quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 20:37 schreef GambitRS2 het volgende:
[..]
Ik krijg de indruk dat jij je mannetje ontzettend lief vind en je nu denkt hem te moeten verdedigen ofzo, dus zal ik wel zielig zijn als ik met zo'n stelling kom?
Bovendien, wtf is gewoon? Is gewoon precies doen zoals jij?Voor mij is dit soort gedachte kronkels heel gewoon, omdat ik het leuk vind om dit soort dingen te evalueren om er iets van te kunnen leren. Maar ik kan het moeilijk in een filosofie forum plaatsen, want het relationele aspect voert de boventoon.
En om op de hele verdedigende toer te gaan: zelf zeg je ook al dat alleen lief zijn niet goed is![]()
Gelukkig dat er ook nog mensen zijn die op de stelling ingaan en niet mij persoonlijk gaan bashen..... en anders schakel ik wel een modje in![]()
Onzin. Als die spanning niet gepaard gaat met een goede dosis humor, wat liefs, wat welbespraaktheid en vooral de juiste aantrekkingskracht, is het een leeg iets.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 20:54 schreef GambitRS2 het volgende:
Maar het is wel zo dat door een eigenschap te selecteren die voor het beste resultaat zorgt en daar dan de focus op te leggen, door die eigenschap te verbeteren (of een poging toen daartoe), het succes van een date zal stijgen. Als je bewust je date in gaat met de gedachte dat die persoon je spannend moet vinden, dan kan je allemaal spannende dingen gaan doen. Als lekker zijn de beste factor is dan kan je gaan trainen. Lief zijn verbeteren zal denk ik 0.0% verbetering veroorzaken, zelfs de grootste assholes hebben meisjes
Misschien dat liefheid wel het type meisje bepaalt dat geinteresseerd raakt, maar niet de mate waarin.
leeg en nep, daar wordt zo doorheen geprikt.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 20:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Onzin. Als die spanning niet gepaard gaat met een goede dosis humor, wat liefs, wat welbespraaktheid en vooral de juiste aantrekkingskracht, is het een leeg iets.
Ah.... maar iets als welbespraaktheid is niet voor iedereen even belangrijk. En ik denk dat humor niet zo veel uitmaakt als iemand verliefd op je is, dan ga je namelijk om alles wel lachenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 20:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Onzin. Als die spanning niet gepaard gaat met een goede dosis humor, wat liefs, wat welbespraaktheid en vooral de juiste aantrekkingskracht, is het een leeg iets.
Dan vraag ik me af waarom lover boys zoveel succes hebben, als ik de verhalen hoor komen die op mij ook als leeg en nep over maar dan nog. Dat hangt volgens mij dan van het IQ of het EQ van het meisje af, ze kan best super naief zijn.quote:leeg en nep, daar wordt zo doorheen geprikt.
verliefd niet echt, maar je zal wel aan een vrouw komen, echter het zal waarschijnlijk net zo een grijze muis zijn als jij of je moet met minder genoegen nemen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:31 schreef GambitRS2 het volgende:
Dit is misschien een rare stelling, maar humor me.
Als een man lief is en verder helemaal niks, dus niet uitdagend, niet lekker, niet spannend, gewoon alleen dat... lief. Is er dan ook maar 1 vrouw die daar verliefd op zou worden? Dus... picture iemand die super saai is maar ontzettend lief. Persoonlijk, door alle media om me heen en de vele RP topics, schat ik dan de kans dat een vrouw toch verliefd wordt op 0.00000001% in (er kan altijd iemand zijn die wanhopig genoeg is). Wat denken jullie?
quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 23:57 schreef Diederik_Duck het volgende:
Edit: Interessant. Echt. Ontopic ook.
Leeg en nep kan je niet doorheen prikken. Metaforen zijn ook lastig hequote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
leeg en nep, daar wordt zo doorheen geprikt.
Dat dus. Overheen gelezen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:22 schreef Xennia het volgende:
Nee, dat is nogal een-dimensionaal. Alleen lief.
Natuurlijk heeft ieder mens eigen voorkeuren die van belang zijn om op iemand te vallen. Voor mij is humor bijvoorbeeld juist wel van groot belang. Maar zeker niet van enig belang. Zoals Xennia al zegt: alleen lief (of welke eigenschap dan ook) is nogal eendimensionaal.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:09 schreef GambitRS2 het volgende:
Ah.... maar iets als welbespraaktheid is niet voor iedereen even belangrijk. En ik denk dat humor niet zo veel uitmaakt als iemand verliefd op je is, dan ga je namelijk om alles wel lachenOok zijn er vrouwen die niet op zoek zijn naar een man met humor, maar bijvoorbeeld naar een man met macht. Ik geef toe dat er altijd wel een mix is, maar als je zou mogen kiezen wat het belangrijkste was? Kan je de elementen weghalen die, door het weghalen, ervoor niet zorgen dat je iemand niet meer leuk vind als partner?
Je eigen woorden verraden al met 'wat liefs' dat jij dat ook als de minst belangrijke factor ziet. Welbespraaktheid laat ik even buiten beschouwing, want als je praat als iemand uit de achterhoek dan zijn er daar vast genoeg meisjes te vinden die dat bijvoorbeeld niet als minpunt zien... je had net zo goed 'een mooie haardos' kunnen zeggen, of 'leuke kleren'. Die vallen volgens mij allemaal onder het puntje aantrekkingskracht.
De meiden die in de loverboy valkuil vallen, zijn volgens mij zonder uitzondering makkelijk te beïnvloeden, onzeker en naïef. Ik mag aannemen dat dit niet het type vrouw/meisje is waar jij op valt?quote:Dan vraag ik me af waarom lover boys zoveel succes hebben, als ik de verhalen hoor komen die op mij ook als leeg en nep over maar dan nog. Dat hangt volgens mij dan van het IQ of het EQ van het meisje af, ze kan best super naief zijn.
Wauw.... ok, ik ga mezelf dan maar van kant makenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 23:59 schreef milagro het volgende:
TS is iig niet lief, of dat is niet wat er uitspringt hier.
Wat er wel uitspringt is onnodig moeilijk doen, drammen, zaniken, gelijk willen hebben, oh en had ik onnodig moeilijk doen al gezegd.
Kom je zo op een date ook zo over, en nee, je kan dan niet de nadruk op 'lief'' leggen, dat ben je namelijk niet, dan rent ieder leuk en aardig meisje binnen 2 minuten weg, minder aardig meisjes binnen 1 minuut.
Gelukkig zijn er nog een hele hoop saaie, niet leuke deurmatjes die onnodig moeilijk gedram aanzien voor diepgang dus vrees niet.
Hoe verklaar je dan dat van de jongens die achterblijven zo vaak gezegd word 'Maar hij is zo lief, ik snap niet dat hij geen vriendin heeft' en niet 'Maar hij is zo spannend' of 'Maar hij is zo mooi' of wat je er zelf voor in de plaats wilt zetten? Ik ken zelf zo'n lieve jongen, in dit topic kent iemand anders er nog een, en als je de andere topics van dit forum doorleest dan kom je er nog meer tegen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:06 schreef Copycat het volgende:
Maar hoe dan ook. Het is imo onmogelijk om slechts één karaktereigenschap te hebben, laat staan op slechts één karaktereigenschap verliefd te worden en de andere afwezige eigenschappen maar voor lief (of juist niet, dus) te nemen.
Heren, let op: hierboven een prachtig voorbeeld van vrouwelijk redeneren (?!). Wat valt ons op? Het volgende: vrouwen etiketteren een man die ze niet (meer) interessant vinden, maar waar ze geen hekel aan hebben met 'te lief', het heeft niets te maken met het al dan niet lief zijn.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 11:31 schreef liefie_ het volgende:
nou dat gaat niet echt om het "hij is zo lief" imo
ik had ook zo'n vriendje met wie ik het om dezelfde reden uit heb gemaakt maar dat is dan maar een korte samenvatting van alles wat er aan vooraf is gegaan (in mijn geval was dat de overdreven adoratie vanuit hem, nooit een eigen keus maken, geen intiatief tonen, ontzettend clingy dat soort dingen) en ipv dat telkens uit te leggen kom je dan uit op ja hij was te lief
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 11:57 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Heren, let op: hierboven een prachtig voorbeeld van vrouwelijk redeneren (?!). Wat valt ons op? Het volgende: vrouwen etiketteren een man die ze niet (meer) interessant vinden, maar waar ze geen hekel aan hebben met 'te lief', het heeft niets te maken met het al dan niet lief zijn.
Inderdaad. Overigens is deze discussie bijzonder illustratief: mannen en vrouwen denken op een andere manier, vandaar dat de mannen het etiketteren niet snappen, en het eenvoudig letterlijk nemen. Dat zet natuurlijk geen zoden aan de dijkquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:02 schreef milagro het volgende:
[..]vrouwen verzinnen idd vaak kutsmoesjes om niet te kwetsen, wat in feite ook weer gelul is.... die kutsmoesjes zijn er niet om de ander te ontzien enkel of ms zelfs helemaal niet, maar om de aftocht voor hen zelf makkelijker te maken
ms moeten we eens ophouden met elkaar proberen te snappen, het is toch allemaal lust waar het om draait dus halt's maul und klamotten herunter, baby.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:16 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Inderdaad. Overigens is deze discussie bijzonder illustratief: mannen en vrouwen denken op een andere manier, vandaar dat de mannen het etiketteren niet snappen, en het eenvoudig letterlijk nemen. Dat zet natuurlijk geen zoden aan de dijk![]()
Precies! Voor volk en vaderland, geen woorden maar daden, gelul vult geen gaatjes etc.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:18 schreef milagro het volgende:
[..]
ms moeten we eens ophouden met elkaar proberen te snappen, het is toch allemaal lust waar het om draait dus halt's maul und klamotten herunter, baby.
Daar kan ik vrede mee nemen!quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:53 schreef Shitonya het volgende:
Als hij enkel lief is, maar verder niets spectaculairs heeft, dan zou ik hem meteen uitzwaaien. Ook als het liefheidsgehalte overheerst ben ik er al snel klaar mee. Een man moet intelligent, humorvol, impulsief en eigenzinnig zijn. Anders valt er niets mee te beginnen behalve een bron van ergernis.
en welke eisen hebben de meeste dames (die jij kent dan) dan volgens jou?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 15:34 schreef katerwater het volgende:
[..]
Daar kan ik vrede mee nemen!![]()
Dat zijn dingen die haalbaar zijn, en geen eisen waar slechts 2percent van de mannen aan kan voldoen.
Had elke vrouw maar zo'n mooie eisen![]()
Geweldig hoe dat ideaalbeeld nooit aansluit bij de werkelijkheid.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:53 schreef Shitonya het volgende:
Een man moet intelligent, humorvol, impulsief en eigenzinnig zijn.
En daarnaast zijn de eisen ook nog eens incongruent... Intelligent en impulsief gaan normaal gesproken niet erg samen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 16:35 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Geweldig hoe dat ideaalbeeld nooit aansluit bij de werkelijkheid.
Van lelijke baby's zeggen ze ook nog wel eens dat het een ''lief kind'' is.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:23 schreef GambitRS2 het volgende:
Hoe verklaar je dan dat van de jongens die achterblijven zo vaak gezegd word 'Maar hij is zo lief, ik snap niet dat hij geen vriendin heeft'
Stttquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 12:02 schreef milagro het volgende:
[..]vrouwen verzinnen idd vaak kutsmoesjes om niet te kwetsen, wat in feite ook weer gelul is.... die kutsmoesjes zijn er niet om de ander te ontzien enkel of ms zelfs helemaal niet, maar om de aftocht voor hen zelf makkelijker te maken
quote:
Bij het maken van mijn post zat ik al te twijfelen: is er geen ander woord voor 'eisen'?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 15:43 schreef milagro het volgende:
[..]
en welke eisen hebben de meeste dames (die jij kent dan) dan volgens jou?
vergeet niet dat er naast die 'eisen' die net opgenoemd zijn, er toch ook altijd een sexuele aantrekkingskracht moet zijn (ik ga daar maar even van uit dat het voor die user ook geldt, lijkt me wel zo aannemelijk) .
valt die aantrekkingskracht dan voor jou ook onder die 'oneerlijke' eisen?
ik zal toch nooit snappen, dat gemekker over 'eisen' die men niet zou moeten mogen hebben, wat doet het er toe waarom iemand niet voor je valt? het is zo, klaar.
en hoe lulliger de reden voor afwijzing is, hoe makkelijker het dan toch moet zijn om er niet mee te zitten in feite? je kan hooguit balen van de verspilde energie of je eigen foute inschatting wb het karakter van die persoon.
Zegquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 17:54 schreef katerwater het volgende:
ligt natuurlijk aan al die klotepsychologen
Jij bent een uitzonderingquote:
het seksuele aspect heeft toch echt vaak weinig met "mooi' te maken, hoor, dus wat dat betreft, mocht je jezelf niet mooi vinden, is er geen reden tot wanhoopquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 17:54 schreef katerwater het volgende:
[..]
Bij het maken van mijn post zat ik al te twijfelen: is er geen ander woord voor 'eisen'?![]()
Het zal wel met mijn onzekerheid te maken hebben![]()
Soms heb ik een gevoel dat intelligent, humorvol, impulsief en eigenzinnig gewoon bullshit is. En dat de mens niet meer is dan een dier, en dat enkel fysieke eigenschappen meetellen. Dat dat seksuele aspect gewoon het belangrijkste is. En dan voel ik me rot, want dat laatste, daar kan ik niet mee overweg.
Dat is natuurlijk overdreven: het moet gewoon klikken, en dan komt alles vanzelf! Ook het seksuele! Dat iedereen in termen van 'eisen' denkt, ligt natuurlijk aan al die klotepsychologen, die alles in termen en cijfertjes willen stoppen.
Kom, praktisch iedereen kan een relatie krijgen. Tussen willen en krijgen zit dus nogal een verschil.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:01 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Het gedrag "lief zijn" wordt bij vrouwen over het algemeen niet geaccepteerd. Het tonen van dit gedrag wordt als een zwakheid beschouwd. Echter soms wil het ook nog wel eens voorkomen dat de vrouw wat tederheid van het mannetje nodig heeft. Maar dit komt zeer zelden voor. Stoerheid typeert het karakter van de man - en mits gecombineerd met het juiste uiterlijk en 100 andere eisen die het vrouwtje stelt aan de man - is het wellicht mogelijk een lange termijn relatie te realiseren met het vrouwelijk geslacht.
Qua uiterlijk val ik best wel mee, hoorquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:06 schreef milagro het volgende:
[..]
het seksuele aspect heeft toch echt vaak weinig met "mooi' te maken, hoor, dus wat dat betreft, mocht je jezelf niet mooi vinden, is er geen reden tot wanhoop
het is toch ook logisch, die 'eis', die heb je zelf toch net zo goed, jij valt toch ook op net die ene aardige leuke meid, en niet op die andere tien? iets in die ene , haar uiterlijk , spreekt jou aan, en daarom kies je voor haar, die andere leuke eigenschappen vind je ook wel in andere dames terug.
Doe es niet, je maakt me weer onzekerquote:alles is in 1e instantie gebaseerd op lust, de rest is geconditioneerd, het is niet anders
Tot nu toe heeft die beschrijving atijd aangesloten bij mijn exen/scharrelsquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 16:35 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Geweldig hoe dat ideaalbeeld nooit aansluit bij de werkelijkheid.
Je bent iets ( karaktereigenschap ) of niet. Het is haast onmogelijk om mezelf een ander image of simpelweg een karakterschap aan te leren al zou je dat willen. DAt lieve afleren lijkt me trouwens één van de minder moeilijke eigenschappen om af te leren. Als je wat vaker zegt wat je echt denkt wordt dat vanzelf wel minder.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:49 schreef katerwater het volgende:
[..]
Qua uiterlijk val ik best wel mee, hoor. Ik wil echt niet geloven dat meisjes me niet leuk vinden omwille van mijn uiterlijk.
Ik ben het gewoon beu om die 'lieve jongen' te zijn. wtf, iedereen kan sexy zijn! Dus waarom ik niet? De vraag is: hoe? Voor jou lijkt het simpel, maar voor mij dus niet. De meest eenvoudige dingen lijken mij haast onmogelijk. En al helemaal als ik alles alleen moet doen.
[..]
Doe es niet, je maakt me weer onzeker![]()
![]()
gewoon niet sexy doen, bewust dan, is ook zinloos, want sex appeal is toch ook weer subjectief.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:49 schreef katerwater het volgende:
[..]
Qua uiterlijk val ik best wel mee, hoor. Ik wil echt niet geloven dat meisjes me niet leuk vinden omwille van mijn uiterlijk.
Ik ben het gewoon beu om die 'lieve jongen' te zijn. wtf, iedereen kan sexy zijn! Dus waarom ik niet? De vraag is: hoe? Voor jou lijkt het simpel, maar voor mij dus niet. De meest eenvoudige dingen lijken mij haast onmogelijk. En al helemaal als ik alles alleen moet doen.
[..]
Doe es niet, je maakt me weer onzeker![]()
![]()
Ik vraag me af.... zijn er nou veel vrouwen die het hier mee eens zijn? Of is dit typerend voor een bepaald type vrouw? Of is dit meer een hersenspinsel gebaseerd op onzekerheid?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 18:01 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Het gedrag "lief zijn" wordt bij vrouwen over het algemeen niet geaccepteerd. Het tonen van dit gedrag wordt als een zwakheid beschouwd. Echter soms wil het ook nog wel eens voorkomen dat de vrouw wat tederheid van het mannetje nodig heeft. Maar dit komt zeer zelden voor. Stoerheid typeert het karakter van de man - en mits gecombineerd met het juiste uiterlijk en 100 andere eisen die het vrouwtje stelt aan de man - is het wellicht mogelijk een lange termijn relatie te realiseren met het vrouwelijk geslacht.
Hoe zie jij impulsief dan?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 17:13 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
En daarnaast zijn de eisen ook nog eens incongruent... Intelligent en impulsief gaan normaal gesproken niet erg samen.
hoe kom je er op dat het te maken heeft met onzekerheid?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:55 schreef GambitRS2 het volgende:
[..]
Ik vraag me af.... zijn er nou veel vrouwen die het hier mee eens zijn? Of is dit typerend voor een bepaald type vrouw? Of is dit meer een hersenspinsel gebaseerd op onzekerheid?
Dat is niet impulsief, dat is ondernemend. Impulsief houdt in dat je je impulsen volgt, zonder je goed rekenschap te geven van de consequenties.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:05 schreef VASND het volgende:
[..]
Hoe zie jij impulsief dan?
Als zijnde zomaar gekke dingen doen (keer zomaar weekend Parijs ofzo met zn 2tjes) dat zit wat mij betreft de intelligentie niet in de weg?
Ook grappig dat eigenzinnig genoemd wordt, terwijl veel vrouwen juist helemaal geen eigenzinnigheid in hun partner willen, dat is alleen maar lastigquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 16:35 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Geweldig hoe dat ideaalbeeld nooit aansluit bij de werkelijkheid.
Ja, dit is het hersenspinsel van die betreffende user. Hij heeft een heel vertekend beeld omdat hij gefrustreerd is en geeft er vrouwen de schuld van dat ze niet vallen op iemand waarbij je de frustratie en oznekerheid op een kilometer afstand kunt ruiken.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:55 schreef GambitRS2 het volgende:
[..]
Ik vraag me af.... zijn er nou veel vrouwen die het hier mee eens zijn? Of is dit typerend voor een bepaald type vrouw? Of is dit meer een hersenspinsel gebaseerd op onzekerheid?
Nee hoor, ik zal over geen van mijn exen zeggen dat hij te lief was. En dat heb ik die exen ook nooit wijsgemaakt. Ik vind het ook een kutexcuus, eigenlijk, maar het schijnt dat vrouwen zich er geregeld van bedienen. maar zoals gezegd, betekent dat niet zozeer dat hij te lief was, maar is dat de noemer waar verschillende dingen onder vallen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:54 schreef Roquefort het volgende:
Goed, de dames in dit topic vinden het dus prima om achteraf "hij was te lief" als reden van de breakup te geven, maar ze worden furieus als er vervolgens mannen zijn die denken dat "lief" geen goede eigenschap is om een relatie te krijgen.
Vrouwenlogica, heerlijk. Het druipt van elke verontwaardigde reactie hier af dat TS nog harder gelijk heeft dan hij al hoopt. Nou kom op dames, schreeuwt u er maar weer in dat de heren het niet snappen.Ga toch koken!
![]()
Knap zeg, tien van je eigen posts verdraaien tot een nieuwe werkelijkheid. Heel slimme wijventactiek, ineens in de focus verlegd naar het waanidee dat jongens die denken dat lieverds kansloos zijn in de liefde types zijn die "waarbij je de frustratie en oznekerheid op een kilometer afstand kunt ruiken."quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja, dit is het hersenspinsel van die betreffende user. Hij heeft een heel vertekend beeld omdat hij gefrustreerd is en geeft er vrouwen de schuld van dat ze niet vallen op iemand waarbij je de frustratie en oznekerheid op een kilometer afstand kunt ruiken.
Ah, Miss Sly meent representatief te mogen zijn voor de gemiddelde vrouw.quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee hoor, ik zal over geen van mijn exen zeggen dat hij te lief was. En dat heb ik die exen ook nooit wijsgemaakt. Ik vind het ook een kutexcuus, eigenlijk, maar het schijnt dat vrouwen zich er geregeld van bedienen. maar zoals gezegd, betekent dat niet zozeer dat hij te lief was, maar is dat de noemer waar verschillende dingen onder vallen.
tja was al een tijd geleden gestopt met ze probenen te snappen XDquote:Op zondag 12 augustus 2007 11:54 schreef Roquefort het volgende:
Goed, de dames in dit topic vinden het dus prima om achteraf "hij was te lief" als reden van de breakup te geven, maar ze worden furieus als er vervolgens mannen zijn die denken dat "lief" geen goede eigenschap is om een relatie te krijgen.
Vrouwenlogica, heerlijk. Het druipt van elke verontwaardigde reactie hier af dat TS nog harder gelijk heeft dan hij al hoopt. Nou kom op dames, schreeuwt u er maar weer in dat de heren het niet snappen.Ga toch koken!
![]()
Dit ging over die specifieke user waar al diverse topics van zijn. Zoek ze op zou ik zeggen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:57 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Knap zeg, tien van je eigen posts verdraaien tot een nieuwe werkelijkheid. Heel slimme wijventactiek, ineens in de focus verlegd naar het waanidee dat jongens die denken dat lieverds kansloos zijn in de liefde types zijn die "waarbij je de frustratie en oznekerheid op een kilometer afstand kunt ruiken."
Nog meer mooie verzinsels omde werkelijkheid te verdoezelen. Vind je jezelf echt logisch argumentatief bezig?![]()
![]()
Wederzijds, eensgelijks en een hele prettige dag verder.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dit ging over die specifieke user waar al diverse topics van zijn. Zoek ze op zou ik zeggen.
Verder vind ik je manier van communiceren niet prettig, dus ga ik daar mijn tijd niet aan verdoen en liever van het mooie weer genieten.
het gaat niet om "donkerheid" of negativiteit!quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:00 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
tja was al een tijd geleden gestopt met ze probenen te snappen XD
mja heb zelf ook veel te lang geleden aan dat te lief syndroom. ja zo noem ik want ik begin het steeds meer een ziekte voor mezelf te vinden. Ook teveel afwijzingen gehad en dergelijke maar daar ga ik nu niet op in. Op het moment probeer ik mezelf een soort darker/negatiever karakter te geven, een die niet zo in de smaak valt imho, maar heb op het moment weinig keus, op de huidige manier kom ik ook niet verder, oh well >_>
Kijk, daar ben ik het nou inhoudelijk wel mee eens, dat is het mechanisme en dat snijdt hout!quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:07 schreef liefie_ het volgende:
[..]
het gaat niet om "donkerheid" of negativiteit!
maar (imo) om een gezonde relatie
wat ik heb gemerkt bij die te lieve jongens is dat er bijna geen gelijkwaardige relatie mee te krijgen is omdat ze nogal zijn van het wat jij wil schat! ow ja ik heb eigenlijk echt een ontzettende hekel aan bowlen maar ik vind jou lief dat ik graag elke zaterdag met je zou doen
dat is storend en niet bevoorderlijk voor een gelijkwaardige relatie
en in mijn ogen ook niet echt goed voor de knul in kwestie met het oog op eigenwaarde en voor jezelf gaan staan en dat soort dingen
Ondanks al het feministisch gelul wil een grote groep vrouwen gewoon terug naar de situatie van voor 1954. Je zou bijna gaan denken dat de inzichten uit de 19e eeuw omtrent het vrouwelijk geslacht zo gek nog niet waren.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:07 schreef liefie_ het volgende:
[..]
het gaat niet om "donkerheid" of negativiteit!
maar (imo) om een gezonde relatie
wat ik heb gemerkt bij die te lieve jongens is dat er bijna geen gelijkwaardige relatie mee te krijgen is omdat ze nogal zijn van het wat jij wil schat! ow ja ik heb eigenlijk echt een ontzettende hekel aan bowlen maar ik vind jou lief dat ik graag elke zaterdag met je zou doen
dat is storend en niet bevoorderlijk voor een gelijkwaardige relatie
en in mijn ogen ook niet echt goed voor de knul in kwestie met het oog op eigenwaarde en voor jezelf gaan staan en dat soort dingen
Dus je bevestigt dat lief zijn minder belangrijk is dat stoer zijn.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:07 schreef liefie_ het volgende:
[..]
het gaat niet om "donkerheid" of negativiteit!
maar (imo) om een gezonde relatie
wat ik heb gemerkt bij die te lieve jongens is dat er bijna geen gelijkwaardige relatie mee te krijgen is omdat ze nogal zijn van het wat jij wil schat! ow ja ik heb eigenlijk echt een ontzettende hekel aan bowlen maar ik vind jou lief dat ik graag elke zaterdag met je zou doen
dat is storend en niet bevoorderlijk voor een gelijkwaardige relatie
en in mijn ogen ook niet echt goed voor de knul in kwestie met het oog op eigenwaarde en voor jezelf gaan staan en dat soort dingen
Ja maar, jezelf een wat donkerder karakter geven kan vak een positievere indruk maken though. Het geeft meer aan dat je niet meer zo makkelijk bent om jezelf aan anderen aan te passen oa. mja dit is wel iets wat crasht met wat ik zo ongeveer me hele leven was maar zoals ik eerder zei, heb weinig keus.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:07 schreef liefie_ het volgende:
[..]
het gaat niet om "donkerheid" of negativiteit!
maar (imo) om een gezonde relatie
wat ik heb gemerkt bij die te lieve jongens is dat er bijna geen gelijkwaardige relatie mee te krijgen is omdat ze nogal zijn van het wat jij wil schat! ow ja ik heb eigenlijk echt een ontzettende hekel aan bowlen maar ik vind jou lief dat ik graag elke zaterdag met je zou doen
dat is storend en niet bevoorderlijk voor een gelijkwaardige relatie
en in mijn ogen ook niet echt goed voor de knul in kwestie met het oog op eigenwaarde en voor jezelf gaan staan en dat soort dingen
juist niet! ik wil juist een gelijkwaardige relatie dus een knul kan "stoer" zijn wat ie wil maar dan werkt het bij mij(en bij vrouwen die lekker in hun vel zitten en eigenwaarde hebben) nog niet want dan is het nog niet gelijkquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:11 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ondanks al het feministisch gelul wil een grote groep vrouwen gewoon terug naar de situatie van voor 1954. Je zou bijna gaan denken dat de inzichten uit de 19e eeuw omtrent het vrouwelijk geslacht zo gek nog niet waren.
nou (en ik kan weer alleen voor mezelf spreken maar ik gok dat het voor meer vrouwen zo werkt) donker en negatief vallen bij mij niet onder aantrekkelijkquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:13 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
Ja maar, jezelf een wat donkerder karakter geven kan vak een positievere indruk maken though. Het geeft meer aan dat je niet meer zo makkelijk bent om jezelf aan anderen aan te passen oa. mja dit is wel iets wat crasht met wat ik zo ongeveer me hele leven was maar zoals ik eerder zei, heb weinig keus.
edit katerwater ea bedankt voor het bevestigen van mijn vermoeden
Wat ze bedoelt is dat ze graag heeft dat een man/jongen een mening heeft die een andere is dan de hare, en dat hij daar ook naar handelt. Oftewel: niet teveel rekening houdt met haar.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:11 schreef katerwater het volgende:
[..]
Dus je bevestigt dat lief zijn minder belangrijk is dat stoer zijn.
Liever te stoer dan te lief
jou username is liefie, ironisch![]()
ja maar dat versta ik ddan meer onder veel meer je eigen dingen willen doen en eisen dat je ze dan wil doen. Ook houdt het in dat je veel minder geeft om wat de vrouw in kwestie dan wil. tuurlijk het is er nog wel echter rekening mee houden.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:18 schreef liefie_ het volgende:
[..]
nou (en ik kan weer alleen voor mezelf spreken maar ik gok dat het voor meer vrouwen zo werkt) donker en negatief vallen bij mij niet onder aantrekkelijk
een man die weet wat hij wil en zn dingetjes op een rijtje heeft en dat op een volwassen manier kan integreren in een relatie dat is wat ik "zoek"
Ik denk dat je mijn punt niet helemaal snapt... Wat ik bedoel is dat er legio vrouwen zijn die het wel lekker vinden als er een man is die de moeilijke beslissingen voor ze neemt. Als jij dat gelijkwaardig wil noemen vind ik dat prima, maar dat is het natuurlijk niet.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:16 schreef liefie_ het volgende:
[..]
juist niet! ik wil juist een gelijkwaardige relatie dus een knul kan "stoer" zijn wat ie wil maar dan werkt het bij mij(en bij vrouwen die lekker in hun vel zitten en eigenwaarde hebben) nog niet want dan is het nog niet gelijk
en dat is het dus ook niet bij een jongen die "te lief" is
daar typte ik ook: op een volwassen manier in een relatie kan integreren" (of wat ik ook precies zei)quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:21 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
ja maar dat versta ik ddan meer onder veel meer je eigen dingen willen doen en eisen dat je ze dan wil doen. Ook houdt het in dat je veel minder geeft om wat de vrouw in kwestie dan wil. tuurlijk het is er nog wel echter rekening mee houden.
verkeerde been uit bed gestapt?quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:57 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Knap zeg, tien van je eigen posts verdraaien tot een nieuwe werkelijkheid. Heel slimme wijventactiek, ineens in de focus verlegd naar het waanidee dat jongens die denken dat lieverds kansloos zijn in de liefde types zijn die "waarbij je de frustratie en oznekerheid op een kilometer afstand kunt ruiken."
Nog meer mooie verzinsels omde werkelijkheid te verdoezelen. Vind je jezelf echt logisch argumentatief bezig?![]()
![]()
stoer is niet belangrijk.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:11 schreef katerwater het volgende:
[..]
Dus je bevestigt dat lief zijn minder belangrijk is dat stoer zijn.
Liever te stoer dan te lief
jou username is liefie, ironisch![]()
ja die zijn er vastquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:22 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ik denk dat je mijn punt niet helemaal snapt... Wat ik bedoel is dat er legio vrouwen zijn die het wel lekker vinden als er een man is die de moeilijke beslissingen voor ze neemt. Als jij dat gelijkwaardig wil noemen vind ik dat prima, maar dat is het natuurlijk niet.
idd!! (dat is een stuk korter dan al die posts van mijquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:25 schreef miss_sly het volgende:
[..]
stoer is niet belangrijk.
Iemand met een beetje persoonlijkheid, geen slaaf of adorerend geval achter je aan, die niet zelf denkt, niets durft te zeggen waarvan hij denkt dat ji het niet wil horen, geen mening...dat is belangrijk.
ow ja, en alles waar 'te' voor staat is niet goed.
hmm, als ik voor mezelf spreek: hij hoeft niet per se een mening te hebben die anders is dan de mjne, maar als dat wel zo is, dan moet hij daar ook voor uitkomen en niet voetstoots de mijne overnemen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:18 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Wat ze bedoelt is dat ze graag heeft dat een man/jongen een mening heeft die een andere is dan de hare, en dat hij daar ook naar handelt. Oftewel: niet teveel rekening houdt met haar.
herpost het ff? fuck dat modje.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 23:57 schreef Diederik_Duck het volgende:
Edit: Interessant. Echt. Ontopic ook.
tuurlijk op een volwassen manier vaak krijg je dan van vrouwen dan snel weer het verwijt van ja je det teveel je eigen dingen terwijl persoon in kwestie misschien dan maar een of twee keer per week dat doet. Dan kan persoon in kwestie toch zoiets hebbne van jezus hou toch op. kan natuurlijk wel zijn dat de vrouw niet helemaal jofel is. wat ik wil zeggen is, dtel je doet eindelijk je eigen dingen, dan krijg je dat gezeur weerquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:24 schreef liefie_ het volgende:
[..]
daar typte ik ook: op een volwassen manier in een relatie kan integreren" (of wat ik ook precies zei)
omdat in een relatie draait het in mijn ogen om gelijkwaardigheid
dus iemand die te lief is bereikt niks maar iemand die alleen zijn eigen zin door drijft ook niet
maar ik heb wel meer respect voor iemand die kan zeggen: schat eigenlijk hou ik niet zo van bowlen maar ik wil het best eens met je doen als het maar niet elke zaterdag is... en ik zou het leuk vinden als je dan misschien ook eens met mij gaat vissen (bijvoorbeeld) of die het niet eng vind om dingen alleen te doen
ipv voor iemand die vanaf het moment dat ie een relatie krijgt zijn eigen ding en eigen mening aan de kant zet en ja en amen zegt op alles wat ik zeg en wil en geen eigen leven en dingetjes meer heeft en dat is (in mijn ervaring dan) wat die "te lieve" jongens/mannen wel doen
ow, dat had ik dus niet alleen? ik vondh et een beetje vreemd, maar ik dacht dat ik het wel verkeerd had gelezen dan ofzo....gelukkig, ik ben niet gekquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:24 schreef milagro het volgende:
[..]
verkeerde been uit bed gestapt?
wat reageer je raar pissig, alsof het persoonlijk is bijna
Nee, dat zegt ze nietquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:18 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Wat ze bedoelt is dat ze graag heeft dat een man/jongen een mening heeft die een andere is dan de hare, en dat hij daar ook naar handelt. Oftewel: niet teveel rekening houdt met haar.
Je moet die eigen dingen ook niet doen omdat je denkt dat je daardoor meer kans maakt bij de vrouwen! Je moet die eigen dingen doen, je eigen leuke leven leiden, omdat dat is wat je wil.quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:32 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
tuurlijk op een volwassen manier vaak krijg je dan van vrouwen dan snel weer het verwijt van ja je det teveel je eigen dingen terwijl persoon in kwestie misschien dan maar een of twee keer per week dat doet. Dan kan persoon in kwestie toch zoiets hebbne van jezus hou toch op. kan natuurlijk wel zijn dat de vrouw niet helemaal jofel is. wat ik wil zeggen is, dtel je doet eindelijk je eigen dingen, dan krijg je dat gezeur weer
leuke discussie trouwens
neu deze situatie was meer geschetst op het moment dat je dan in een relatie zit zeg maar, niet als je nog zogezegd "op zoek bent"quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je moet die eigen dingen ook niet doen omdat je denkt dat je daardoor meer kans maakt bij de vrouwen! Je moet die eigen dingen doen, je eigen leuke leven leiden, omdat dat is wat je wil.
En wat wil je daarmee zeggen?quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:34 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
neu deze situatie was meer geschetst op het moment dat je dan in een relatie zit zeg maar, niet als je nog zogezegd "op zoek bent"
sorry hoor maar ik vind je nogal bevooroordeeld en verbitterd...quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:32 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
tuurlijk op een volwassen manier vaak krijg je dan van vrouwen dan snel weer het verwijt van ja je det teveel je eigen dingen terwijl persoon in kwestie misschien dan maar een of twee keer per week dat doet. Dan kan persoon in kwestie toch zoiets hebbne van jezus hou toch op. kan natuurlijk wel zijn dat de vrouw niet helemaal jofel is. wat ik wil zeggen is, dtel je doet eindelijk je eigen dingen, dan krijg je dat gezeur weer
leuke discussie trouwens
go clumsyquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:33 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nee, dat zegt ze niet. Wat is dat toch, mannen hier lijken óf het ene uiterste óf het andere uiterste te willen geloven. Nee, te lief is niet goed, want dat betekent dat je een mak ruggegraatloos schaap achter je aan hebt hobbelen. Nee, te stoer is ook niet goed, want dan moet je als vriendin zijnde het opnemen tegen een enorm ego en machogedrag is per definitie ontzettend lame, tenzij je het over kamperbreezers hebt.
Hoe moeilijk is het om te geloven dat vrouwen graag een zelfverzekerde, líeve, maar eigen-mening-hebbende willen, en niet van die ééndimensionale stripfiguren?
Het lijkt alsof constant de keuze tussen Jerommeke en Calimero gemaakt moet worden.
tja wie weet echter als het op deze manier makkelijker wordt dan heb ik weer zoiets van waarom niet. mensen veranderen naar mate ze steeds meer negatievere elementen te verwerken krijgen. in mijn geval, ik wil wat ik me hele leven was gewoon weggooien, als ze het niet op me huidige manier willen? prima dan, dan verander ik maar in iets anders. mja kan zijn dat persoonlijke frustraties nu lat spreken maar op he t moment geef ik daar geen enkele tyfus meer om >_>quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En wat wil je daarmee zeggen?
Punt blijft: je moet je eigen dingen doen omdat dat is wat je wil.
Als je vriendin daar niet tegen kan, moet je met haar erover praten en bekijken wat het probleem is en hoe dat op te lossen.
Het lijkt me zinvol om jezelf te blijven, want een relatie van jaaaaren terwijl je je anders voordoet dan je bent, lijkt me gedoemd te mislukken.
maar die zou ik iig zelf ook niet als vriendin willen want als je gedomineert wilt worden door een ander schort er volgens mij ook iets bij je iig op het gebied van eigenwaarde en zelfverzekerdheid en zoquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:38 schreef neo2000 het volgende:
Ach, veel/sommige vrouwen willen gewoon graag een klootzak/hufter van een vent. En sommige niet. Waarom die eerste categorie vrouwen zo graag als shit behandeld wil worden, beats me, maar ze zijn er echt wel.
idd!quote:Wat ik je met enige zekerheid wel kan zeggen; vrouwen willen in ieder geval geen push-over, maar gewoon wel een vent die voor z'n eigen mening en overtuigingen opkomt. (ja, ze zijn er wel, vrouwen die liever een push over hebben, maar zijn zelf meestal van die instabiele dominante types, en die wil je toch niet..)
ik vind je posts moeilijk te volgen, maar ik reageer maar op wat ik denk dat er staat..quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:40 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
tja wie weet echter als het op deze manier makkelijker wordt dan heb ik weer zoiets van waarom niet. mensen veranderen naar mate ze steeds meer negatievere elementen te verwerken krijgen. in mijn geval, ik wil wat ik me hele leven was gewoon weggooien, als ze het niet op me huidige manier willen? prima dan, dan verander ik maar in iets anders. mja kan zijn dat persoonlijke frustraties nu lat spreken maar op he t moment geef ik daar geen enkele tyfus meer om >_>
Dit is toch het topic waarin mannen moeten bewijzen niet lief te zijn?quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:24 schreef milagro het volgende:
[..]
verkeerde been uit bed gestapt?
wat reageer je raar pissig, alsof het persoonlijk is bijna
Dat zegt ze wél, met mijn analytisch vermogen is weinig mis, dankuwel. Ze zegt dat ze een man met een eigen mening wil, en dat moet wel inhouden dat die mening geregeld een andere is dan de hare, anders zal ze de conclusie trekken dat hij geen eigen mening heeft, ZELFS ALS HIJ ECHT DEZELFDE MENING HEEFT.quote:
ten eerste zie je het misschien verkeert als je het hebt over de vrouwenmarkt... volgens mij date je namelijk individuen die er om de een of andere reden uit springen en geen geheel maar jaquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:48 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Dit is toch het topic waarin mannen moeten bewijzen niet lief te zijn?
Ik leef me in in het onderwerp.
Aardig doen, daar zijn weer andere topics voor.![]()
Weet je wat het is, julie vrouwen hoeven niet met vrouwen te daten, jullie leven op wat jullie elkaar vertellen, maar als mannen benader je de vrouwenmarkt van precies de andere kant en leer je op weg van jongen naar man dat de lieve jongens altoijd de sigaar zijn, los van hoe vrouwen dat keer op keer ontkennen. En natuurlijk generaliseren we hier en zijn er uitzonderingen als Miss Sly. Dat verandert de tendens echter niet, en het schiet dus niet op als die enkele vrouw die wel op lieve jongens geilt de discussie namens "de vrouwen" gaat voeren in een topic als deze. Dan schiet mijn versnelling in tegengas hoor.
Wat jullie elkaar en jezelf vertellen, strookt niet met de werkelijkheid waar de man mee te maken heeft. De meeste mannen beginnen als 16-jarige lieverd, maar langzaam of sneller snap je dat je scherpe kantjes moet hebben, soms koppig moet doen, soms moet prikken, soms arrogant moet zijn, en dat dat op raadselachtige wijze beter scoort dan handelen zoals een lieve aardige jongen naar jouw beste inzicht moet handelen.
Miss Sly argumenteert vanuit zichzelf, jij ook een beetje, maar wij daten miss sly niet, en *aheum* Milagro niet, wij kunnen alleen de vrouwenmarkt benaderen zoals die zich aan ons presenteert. En die strookt niet met de weergave die "jullie" (kan mij het schelen, we generaliseren er lekker op los) als totale verzameling vrouwen (niet zijnde gelijk aan twee toevallige individuele vrouwen) ons presenteren.
Dat dus, trutjes.![]()
![]()
![]()
nee hoor dezelfde mening mag ook, leuk zelfs als we allebei van bv bowlen houdenquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:55 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Dat zegt ze wél, met mijn analytisch vermogen is weinig mis, dankuwel. Ze zegt dat ze een man met een eigen mening wil, en dat moet wel inhouden dat die mening geregeld een andere is dan de hare, anders zal ze de conclusie trekken dat hij geen eigen mening heeft, ZELFS ALS HIJ ECHT DEZELFDE MENING HEEFT.
iddquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:57 schreef milagro het volgende:
djezus wat een boosheid
gooi het er maar uit, hoor, wat "wij" zeggen maakt toch niet uit, het is of onzin, of gelogen, of oneerlijk, of hypocriet.
zo lopen dit soort topics altijd... een man stelt een vraag, waarvan hij het antwoord eigenlijk niet wil horen, de conclusies zitten vaak er bij de OP al in, iedere reactie van een dame wordt weggehoond, niet voor waar aangenomen.
ik zie zoveel meer bitterheid in kerels, puntje bij paaltje, hele lappen tekst om 'ons' te vertellen hoe 'wij' in elkaar zitten, zal wel komen door dat 'jullie' alles altijd opkroppen niet uitspreken, en als je bek dan open gebroken wordt, komt alle shit van wat andere dames je ooit geflikt hebben er uit, of zo, wat?
je weet blijkbaar veel beter dan wij wat wij denken en waarom we doen wat we doen, vraag ons dan niets!!
Jamaar, tuttut, met jou was ik het al eerder eens op de vorige pagina, jij formuleert het allemaal prima. En zelfs al lijkt het alsof je me tegenspreekt, nogmaals: prima, je snijdt hout!quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:57 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ten eerste zie je het misschien verkeert als je het hebt over de vrouwenmarkt... volgens mij date je namelijk individuen die er om de een of andere reden uit springen en geen geheel maar ja
buiten dat.. ik date ook vrouwen en dan gaan vanuit mij dezelfde "eisen" op die ik voor mannen heb en die ik hier ookal geuit heb
zo wil ik bijv. ook geen vrouw die geen eigen mening heeft en alles doet wat ik zeg puur en alleen omdat ik het zeg
ik wil een vrouw die weet wat ze zelf leuk vind, het tof zou vinden als ik met haar die intresses deel, die water bij de wijn wil doen qua dingen samen doen (maar niet zo veel water dat je water drinkt ipv wijn) maar die niet denkt dat de wereld vergaat als we eens wat niet samen doen
het zelfde geld voor een man
Ben jij de pot en ik de ketel, of omgekeerd?quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:57 schreef milagro het volgende:
djezus wat een boosheid
[verhaal]
je weet blijkbaar veel beter dan wij wat wij denken en waarom we doen wat we doen, vraag ons dan niets!!
Het was nav iemand die de uiteraard onbewezen stelling poneerde dat op ieder potje een dekseltje past, waarna ik het niet kon nalaten om dit even duchtig te falsifieren met onderstaand plaatje.quote:
maar dan krijg ik wel het gevoel dat jou idee van wat gemiddeld is en mijn idee van wat dat is nogal verschilt....quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:01 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Jamaar, tuttut, met jou was ik het al eerder eens op de vorige pagina, jij formuleert het allemaal prima. En zelfs al lijkt het alsof je me tegenspreekt, nogmaals: prima, je snijdt hout!![]()
Maar over individuele vrouwen zouden we elk een apart topic moeten openen he, we moeten de mannen en vrouwen hier wel een beetje op een hoop gooien. En dan proberen te formuleren wat "gemiddeld is" .
Point made. Het lijkt mij trouwens ook onwaarschijnlijk, maar dat terzijdequote:Op zondag 12 augustus 2007 12:59 schreef liefie_ het volgende:
[..]
nee hoor dezelfde mening mag ook, leuk zelfs als we allebei van bv bowlen houden
maar het is best wel te merken aan je partner (man, vrouw whatever) of diegene iets echt leuk vind of een bepaalde mening echt aanhangt
het lijkt me trouwens niet echt mogelijk dat mijn partner altijd dezelfde mening heeft dus ja in dat opzicht verwacht ik af en toe wel eens een verschil in mening
Amen to that!quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:57 schreef milagro het volgende:
djezus wat een boosheid
gooi het er maar uit, hoor, wat "wij" zeggen maakt toch niet uit, het is of onzin, of gelogen, of oneerlijk, of hypocriet.
zo lopen dit soort topics altijd... een man stelt een vraag, waarvan hij het antwoord eigenlijk niet wil horen, de conclusies zitten vaak er bij de OP al in, iedere reactie van een dame wordt weggehoond, niet voor waar aangenomen.
ik zie zoveel meer bitterheid in kerels, puntje bij paaltje, hele lappen tekst om 'ons' te vertellen hoe 'wij' in elkaar zitten, zal wel komen door dat 'jullie' alles altijd opkroppen niet uitspreken, en als je bek dan open gebroken wordt, komt alle shit van wat andere dames je ooit geflikt hebben er uit, of zo, wat?
je weet blijkbaar veel beter dan wij wat wij denken en waarom we doen wat we doen, vraag ons dan niets!!
Ik hou het wel bij mijn eigen vrouw en laat de vrouwenmarkt verder wel aan de heren jonkies over.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:01 schreef liefie_ het volgende:
[..]
idd
misschien is het handiger eerst wat aan die bitterheid te doen want dat bevordert je kansen op de "vrouwenmarkt" niet echt geloof ik
quote:Op zondag 12 augustus 2007 12:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dit ging over die specifieke user waar al diverse topics van zijn. Zoek ze op zou ik zeggen.
Verder vind ik je manier van communiceren niet prettig, dus ga ik daar mijn tijd niet aan verdoen en liever van het mooie weer genieten.
Je zei een uur geleden dat je van het mooie weer ging genieten en niet meer op mij reageren.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Amen to that!
Ik snap eigenljk ook niet dat ik me iedere keer weer laat verleiden toch te vertellen vanuit vrouwenoogpunt wat ik denk, want eigenlijjk weet ik helemaal moet hoe ik echt in elkaar zit...
nou, je windt je flink op, dus je bent beide, schat.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:02 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Ben jij de pot en ik de ketel, of omgekeerd?![]()
En vrouwen blijven ook leuk.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:14 schreef milagro het volgende:
[..]
nou, je windt je flink op, dus je bent beide, schat.
wat je vindt, mag je vinden, ik verbaas me enkel over je felheid, waar je ws nu van zal zeggen dat het 'gespeeld' is "jullie houden toch niet van lieve mannen" , dat idee en zo, ja right
zal allemaal wel.
heb zelf genoeg klootzakken meegemaakt, mannen kunnen er ook wat van namelijk, liegen, smoesjes verzinnen, rottig dumpen, niet zeggen wat ze nu echt willen/denken/menen, soms gewoon niets meer laten horen, maar gelukkig even zoveel mannen die wel leuk waren, ook al werkte het op de lange of wat minder lange duur niet, voor mij niet, voor hem niet, voor beide niet.
mannen blijven leuk, ondanks de klootzakken die je soms even doen denken dat 'alle mannen niet deugen'
Het heeft niets met lief te maken. Een jongen die er geweldig uitziet en heel erg lief is kan zich sufneuken. Een jongen die er niet uitziet en ondeugend is krijgt alsnog niets.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:23 schreef GambitRS2 het volgende:
[..]
Wauw.... ok, ik ga mezelf dan maar van kant maken![]()
[..]
Hoe verklaar je dan dat van de jongens die achterblijven zo vaak gezegd word 'Maar hij is zo lief, ik snap niet dat hij geen vriendin heeft' en niet 'Maar hij is zo spannend' of 'Maar hij is zo mooi' of wat je er zelf voor in de plaats wilt zetten? Ik ken zelf zo'n lieve jongen, in dit topic kent iemand anders er nog een, en als je de andere topics van dit forum doorleest dan kom je er nog meer tegen.
Waarom wordt van hun dan wel gezegd dat ze zo lief zijn? Naar mijn weten komen ze dan als lief over en verder niets.
ik denk van wel, er zijn ook vrouwen die alleen maar lief zijn alleen dat. en verder lijkt het me een kwestie van smaak of iemand alleen maar lief is.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:31 schreef GambitRS2 het volgende:
Dit is misschien een rare stelling, maar humor me.
Als een man lief is en verder helemaal niks, dus niet uitdagend, niet lekker, niet spannend, gewoon alleen dat... lief. Is er dan ook maar 1 vrouw die daar verliefd op zou worden? Dus... picture iemand die super saai is maar ontzettend lief. Persoonlijk, door alle media om me heen en de vele RP topics, schat ik dan de kans dat een vrouw toch verliefd wordt op 0.00000001% in (er kan altijd iemand zijn die wanhopig genoeg is). Wat denken jullie?
Mooie slotpostquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:19 schreef Roquefort het volgende:
[..]
En vrouwen blijven ook leuk.
We jagen elkaar heerlijk op de kast.
En daarna springen we in Tarzan en Jane-pakjes bovenop elkaar.
La vita e bella, no?!
Niet helemaal waar... Als het jouw instelling is om lekker te luieren in het leven ben je toch een minder aantrekkelijke partij dan die man die keihard werkt voor zijn vrouw&gezin. Dat die man dan op een gegeven moment te horen krijgt dat hij zijn gezin verwaarloost, tsjaquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:44 schreef EdwinHeijmen het volgende:
als met lief zijn jezelf wegcijferen voor een vrouw wordt bedoeld heb je niet veel kans nee...
Weet je... ik ga me gewoon zoals jou gedragen voortaan. Heb je nog meer van dit soort goede tips? Dat het werkt heb je net idd bewezen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:10 schreef Roquefort het volgende:
[..]
[..]
Je zei een uur geleden dat je van het mooie weer ging genieten en niet meer op mij reageren.
Nog maar eens ten bewijze dat vrouwen vaak A beweren, maar het hopeloos niet kunnen laten om B te doen. Het zit in je genen, je kunt het niet helpen, geeft niks.
Zie je hoe ik de lul uithang en je aandacht nu al meer dan een uur vasthou?
negative aandacht krijg je dan jaquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:57 schreef GambitRS2 het volgende:
[..]
Weet je... ik ga me gewoon zoals jou gedragen voortaan. Heb je nog meer van dit soort goede tips? Dat het werkt heb je net idd bewezen.
negatieve aandacht? zoals de vervelende automobilist die alsmaar links bijft rijden je aandacht vasthoudt? Of die reuzeirritante reclame? of die arrogante eikel?quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:57 schreef GambitRS2 het volgende:
[..]
Weet je... ik ga me gewoon zoals jou gedragen voortaan. Heb je nog meer van dit soort goede tips? Dat het werkt heb je net idd bewezen.
Eerste les marketing iddquote:Op zondag 12 augustus 2007 14:06 schreef EdwinHeijmen het volgende:
met die reuzeirritante reclame kun je wel naamsbekendheid kweken anders...
mja, er zjin vast vrouwen die daar op vallen, maar of jij dat type zoekt is maar de vraagquote:Op zondag 12 augustus 2007 14:06 schreef EdwinHeijmen het volgende:
met die reuzeirritante reclame kun je wel naamsbekendheid kweken anders...
quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:02 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Het was nav iemand die de uiteraard onbewezen stelling poneerde dat op ieder potje een dekseltje past, waarna ik het niet kon nalaten om dit even duchtig te falsifieren met onderstaand plaatje.
Volgens mij past hier geen dekseltje op
Hoe noemen ze dat ook weer?quote:Op zondag 12 augustus 2007 14:06 schreef EdwinHeijmen het volgende:
met die reuzeirritante reclame kun je wel naamsbekendheid kweken anders...
als het onweerstaanbaar zou zijn zou ik toch iets beter in de markt liggenquote:Op zondag 12 augustus 2007 14:30 schreef katerwater het volgende:
[..]
Hoe noemen ze dat ook weer?
ja: neggen. Een meisje een vriendelijke belediging geven. Niet de macho uithangen, maar wel de vriendelijke klootzak. Hij slaat en zalft. naar het schijnt onweerstaanbaar.
Hear hear...!quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:49 schreef katerwater het volgende:
[..]
weet je: ik ben een gewone jongen. Ik ben op zoek naar een gewoon meisje. Ben ik te lief voor haar, zoekt ze maar een andere jongenGeen zin om me ander voor te doen dan ik werkelijk ben. Wat kan het leven toch simpel zijn!
Lief is een prima eigenschap. Te lief niet, zoals dat met alle eigenschappen is waar te voor staat. Als hij geen ruggengraat heeft, geen eigen mening en mij overal in volgt, alles doet om mij te pleasen zelfs als ik volstrekt onredelijk ben, dan is hij te liefquote:Op zondag 12 augustus 2007 11:54 schreef Roquefort het volgende:
Goed, de dames in dit topic vinden het dus prima om achteraf "hij was te lief" als reden van de breakup te geven, maar ze worden furieus als er vervolgens mannen zijn die denken dat "lief" geen goede eigenschap is om een relatie te krijgen.
Er is alleen maar zwart en witquote:Op zondag 12 augustus 2007 12:33 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nee, dat zegt ze niet. Wat is dat toch, mannen hier lijken óf het ene uiterste óf het andere uiterste te willen geloven. Nee, te lief is niet goed, want dat betekent dat je een mak ruggegraatloos schaap achter je aan hebt hobbelen. Nee, te stoer is ook niet goed, want dan moet je als vriendin zijnde het opnemen tegen een enorm ego en machogedrag is per definitie ontzettend lame, tenzij je het over kamperbreezers hebt.
Hoe moeilijk is het om te geloven dat vrouwen graag een zelfverzekerde, líeve, maar eigen-mening-hebbende willen, en niet van die ééndimensionale stripfiguren?
Het lijkt alsof constant de keuze tussen Jerommeke en Calimero gemaakt moet worden.
Ik ben het zoals altijd helemaal met je eens, wat ben je toch slim, een typische psychologequote:Op zondag 12 augustus 2007 19:49 schreef Xennia het volgende:
[..]
Lief is een prima eigenschap. Te lief niet, zoals dat met alle eigenschappen is waar te voor staat. Als hij geen ruggengraat heeft, geen eigen mening en mij overal in volgt, alles doet om mij te pleasen zelfs als ik volstrekt onredelijk ben, dan is hij te lief
Interessante theorie. Waar baseer je dat op?quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:49 schreef katerwater het volgende:
[..]
Fok! bestaat voornamelijk uit introverte mannen en extraverte vrouwen.
Jezus, zelfs jij hebt geen eigen mening meer wanneer je te lang aan mij blootgesteld wordtquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:23 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Ik ben het zoals altijd helemaal met je eens, wat ben je toch slim, een typische psychologe.
Ik baseer mij op de 4 maanden ervaring die ik hier opgedaan heb sinds mijn activeringquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:34 schreef addictivebeat het volgende:
[..]
Interessante theorie. Waar baseer je dat op?
Dan moet het wel erg zijn hequote:Op zondag 12 augustus 2007 22:07 schreef Xennia het volgende:
[..]
Jezus, zelfs jij hebt geen eigen mening meer wanneer je te lang aan mij blootgesteld wordt
eensquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 19:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Die zijn er wel. Op elk potje past een deksel. [afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |