Daarom komen jullie ook massaal in dit topic TVP'en en niet bij FC Den Boschquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:48 schreef stefmans het volgende:
[..]
Echt een typisch spandoek van een AZ fan. Waarom altijd weer een sneer richting Ajax. Wij vinden jullie niet belangrijk.
Waarover zou ik gekwetst moeten zijn omdat we de beker winnen, in de play-offs redelijk makkelijk winnen van jullie, en daardoor hoger eindigen in de competitie.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:24 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Daarom komen jullie ook massaal in dit topic TVP'en en niet bij FC Den Bosch
Ik weet niet waar ik zieker van wordt. Gefrustreerde AZ-fans die anti-Ajax zijn of gekwetste Ajax-fans die anti-AZ zijn.
Niet als sneer of troll bedoeld: ik snap het spandoek niet.quote:Op maandag 23 juli 2007 09:02 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[afbeelding]
De winnaar van de spandoekenwedstrijd
Eat your heart out Ajax
Wij hadden een spandoek gemaakt met erop geschiedenis koop je niet. En in de Play-offs finale hadden de AZ-fans een spandoek met erop wij maken geschiedenis.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:33 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Niet als sneer of troll bedoeld: ik snap het spandoek niet.
Kan iemand het me uitleggen?
Gloryhunter, da's weer duidelijk.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:30 schreef stefmans het volgende:
[..]
Waarover zou ik gekwetst moeten zijn omdat we de beker winnen, in de play-offs redelijk makkelijk winnen van jullie, en daardoor hoger eindigen in de competitie.
Ik steun al 3 jaar lang mijn club in het stadion, dus denk voortaan even na voordat je zoiets iets roept vriend. En de laatste jaren zijn nou niet echt glorieus geweest of wel?quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:46 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Gloryhunter, da's weer duidelijk. [afbeelding]
Het was een grap, lieverd.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:48 schreef stefmans het volgende:
[..]
Ik steun al 3 jaar lang mijn club in het stadion, dus denk voortaan even na voordat je zoiets iets roept vriend. En de laatste jaren zijn nou niet echt glorieus geweest of wel?
Ach ja, arbitragezaakje meer of minder maakt ook niet uit..quote:"Koevermans heeft het gehad met AZ"
Danny Koevermans en zijn zaakwaarnemer Bas van Noortwijk zijn voornemens koste wat het kost een vertrek bij AZ te forceren. Dat laat het tweetal doorschemeren in Sportweek.
"Danny heeft het gehad met AZ", stelt Van Noortwijk in de jongste uitgave van het weekblad. De zaakwaarnemer van de ongelukkige AZ-spits is nog altijd verbolgen over de hoge vraagprijs van de Alkmaarse clubleiding, die zes miljoen euro verlangt voor Koevermans.
“Dat gaat niemand betalen voor een door AZ zelf gecreëerde bankzitter”, foetert Van Noortwijk. "Terwijl Danny hoe dan ook weg wil. Hij wil spelen en dat uitzicht heeft hij niet, zeker niet nu zijn club nóg een nieuwe spits wil halen."
Om alsnog een transfer te forceren sluit het 'Kamp Koevermans' een arbitragezaak niet uit. "Maar eigenlijk wil ik daar nu nog niet over speculeren. We hopen nog steeds dat AZ de vraagprijs een keer laat zakken."
En dan wil hij naar Feyenoord? Niet echt een positieverbetering, dus dan geef ik hem weing kans.quote:Op woensdag 25 juli 2007 11:06 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ach ja, arbitragezaakje meer of minder maakt ook niet uit..![]()
Precies. Het is nog helemaal niet zeker dat hij op de bank komt toch?quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:23 schreef Solstice het volgende:
Hij zou trouwens ook een kerel kunnen zijn en zich terugvechten, je weet dat je je kans bij van Gaal vanzelf een keer weer krijgt.
En wat is daar dan mis mee, als ik vragen mag? Niet meer dan een droge reactie, voor zover ik op kan maken begonnen de Ajax-fans. Dus wie sneert er nu?quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:37 schreef stefmans het volgende:
[..]
Wij hadden een spandoek gemaakt met erop geschiedenis koop je niet. En in de Play-offs finale hadden de AZ-fans een spandoek met erop wij maken geschiedenis.
Idd. Ik denk eerder dat hij zich schappelijk moet opstellen, dan AZ. Mocht Pelle komen, dan mag hij ws toch wel voor minder gaan.quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:36 schreef -Vaduz- het volgende:
Wat heeft AZ hem geflikt denk ik dan, om zo'n houding aan te nemen. Nogal onbeschoft lijkt het zo.
Ik kan me op zich best voorstellen als AZ hem daarom juist zou willen verkopen. Je bent op alle posities spelers met een echte winnaarsmentaliteit nodig, wil je echt voor de prijzen gaan. Koevermans laat op deze manier zien dat hij dat dus niet heeft. Hij geeft de strijd al op, voordat het seizoen begonnen is.quote:Op woensdag 25 juli 2007 12:57 schreef Stereotomy het volgende:
Meneer is gehaald als bankzitter die en faire kans zou krijgen als de situatie erom vroeg. Vorig jaar werd er noodgeddwongen 4-4-2 gespeeld, en Koevermans kreeg zijn kans, *juist* omdat Dembele veel minder scoorde dan hij. Meneer werd topscoorder en nu wil hij altijd spelen, omdat hij zich nu te goed voelt om voor een positie te knokken bij AZ? Als de nieuwe spitsen niet voldoende scoren (zie Dembele vorig jaar) worden ze *ook* naar de kant gehaakd, en dan mag Koef het weer een paar wedstrijden proberen, en als hij in zichzelf geloofde, dan scoort hij wel.
Beetje zwak om niet de concurrentie aan te willen. Die "normale jongen" Koef krijgt het in zijn bol. En 6 miljoen voor de meest scorende Nederlander in de eredivisie is echt niet veel.
quote:'Voor het team is het goed dat Kenneth Perez is vertrokken'
Ajacied Urby Emanuelson (Voetbal International)
Ik denk dat Urby er mee bedoelt, dat hij liever geen ongemovitiveerde speler in de selectie heeft.quote:Op woensdag 25 juli 2007 14:58 schreef Stereotomy het volgende:
[..]Bij AZ was hij ook al niet zo populair in de groep
Ik denk dat Urby bedoelt dat hij liever niet zo'n arrogante ego in de groep heeftquote:Op woensdag 25 juli 2007 14:59 schreef stefmans het volgende:
[..]
Ik denk dat Urby er mee bedoelt, dat hij liever geen ongemovitiveerde speler in de selectie heeft.
quote:Koevermans hekelt Van Gaal
Danny Koevermans is de onduidelijkheid van Louis van Gaal bij AZ meer dan zat. In De Telegraaf sprak de clubtopscorer van vorig seizoen over de toebedeelde rol als pinch-hitter en zijn ongewisse toekomst.
“De dag na het missen van de voorronde van de Champions League met AZ vertelde trainer Louis van Gaal mij dat ik als pinchhitter op de bank terecht zou komen in het nieuwe seizoen. Ik zou niet in zijn toekomstvisie voor AZ passen. Niet leuk als je met plezier in Alkmaar voetbalt, clubtopscorer bent met 28 goals en achter Afonso Alves als eerste Nederlander eindigt op de topscorerslijst.”
‘Ik wil je geen transfer ontnemen en je verdere carrière in de weg staan, waren Van Gaals woorden. En hij voegde hieraan toe: ‘Veel succes bij het maken van je keuze. Je komt niet in de basis en begint als pinchhitter.’ Niet eens van: ga de concurrentie aan en zorg dat ik niet om je heen kan. Donetsk in Oekraïne zag ik niet zitten, hoewel ik daar m’n financiële toekomst en die van m’n gezin veilig kon stellen. Maar ik wil in beeld blijven bij bondscoach Marco van Basten.”
“Niet geld, maar voetballen staat voorop. Nürnberg speelt Europees en ik zag het zitten, maar ze haakten af omdat ze de transfersom ’absurd’ hoog vonden. Voor minder dan de helft haalde Nürnberg Angelos Charisteas: een jaar jonger, een vaste waarde voor Griekenland, de Europees kampioen met de winnende treffer in de finale in 2004. 2,5 miljoen euro voor Charisteas tegen 6 miljoen euro voor Koevermans. Lijkt me een scheve verhouding.”
“Ik mag van Van Gaal niet naar Ajax, Feyenoord of PSV. Terwijl hij eerder vertelde mijn carrière niet in de weg te willen staan. Maar die belachelijk hoge transfersom staat alles in de weg. Die is in geen enkele verhouding met mijn contract en vooruitzicht als bankzitter! Het kon toch niet dat de werkgever bepaalt waar ik als werknemer heen ga?”
“Lijkt me arbeidsrechtelijk onhoudbaar dat ik niet kan bepalen waar mijn toekomst ligt. AZ, dat altijd de mond vol heeft over het behoud van goede Nederlandse spelers, jaagt mij zo naar het buitenland. Of vinden ze de best scorende Nederlandse spits en international niet tot de categorie ’goede spelers’ behoren?”
“Arveladze en ik mochten niet weg want dat scheelde 50 doelpunten. Maar beiden waren we voorbestemd voor de bank. Nou, ik heb nog nooit iemand vanaf de bank zien scoren. In de krant zegt de trainer twee weken geleden: ’Eigenlijk wil ik Koevermans niet kwijt, want hij en Moussa Dembélé zijn in principe mijn spitsen.’ En twee dagen daarvoor hangt hij tegen mij voor de tweede keer het verhaal op over mijn rol als pinchhitter.”
Afgelopen zaterdag tegen Bayer Leverkusen (4-0 verlies) mocht Koevermans invallen. ”Ik had niet anders verwacht, maar waarom zegt Van Gaal dan in de krant dat Dembélé en ik z’n eerste spitsen zijn? Na Leverkusen en alle oefenpartijtjes met de Bploeg weet ik genoeg. Zoals ik de clubleiding vertelde in mei: ik moet weg bij AZ. In deze rol kan ik me niet schikken.”
“Technisch directeur Marcel Brands zei nog: ‘Als het niet werkt, moet je afscheid nemen.’ Hopelijk voegt hij de daad bij z’n woord. Als die woorden van Brands alleen waarde hebben als AZ er zo over denkt dan begrijp ik waarom ervaren Nederlandse spelers huiveren om naar AZ te komen. Onder Nederlandse voetballers leeft dat je bij AZ moeilijk wegkomt. Zie wat mij overkomt!”
Shota mocht niet naar Ajax, PSV of Feyenoord.quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:23 schreef Devano het volgende:
Er werd helemaal niet moeilijk gedaan over het vertrek van Arveladze... Integendeel zelfs. Scheve vergelijking.
Even geen bron bij de hand (kan het niet zo snel vinden), maar ik meen me toch echt te herinneren dat ze nog persé ervaring zoeken. Ervaren spelers ontbreken compleet op dit moment sinds Arveladze vertrokken is....lijkt me niet echt goed voor het team...quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:30 schreef Devano het volgende:
Zoals bekend heeft AZ besloten vooral talent te kopen, en geen duurdere, ervaren spelers.
Lijkt mij geen slimme handelswijze, een speler als Arveladze die de lijnen uitzet ontbreekt nu. Ook een min of meer ervaren kracht als De Cler is nu vertrokken. Het lijkt mij juist een grote prioriteit voor AZ om ervaren spelers te halen, om de balans in tact te houden.quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:30 schreef Devano het volgende:
Zoals bekend heeft AZ besloten vooral talent te kopen, en geen duurdere, ervaren spelers.
quote:2,5 miljoen euro voor Charisteas tegen 6 miljoen euro voor Koevermans. Lijkt me een scheve verhouding.”
quote:Graziano Pellè lijkt tóch naar de Nederlandse Eredivisie te komen. AZ had in eerste instantie een akkoord bereikt met Lecce, zag daarna van een transfer af omdat de Italiaanse ploeg niet wilde meewerken, maar heeft nu alsnog het groene licht gekregen.
Lecce meldt op haar officiële website dat Pellè medisch gekeurd wordt door de Alkmaarders. De Italiaanse club oefende gisteravond tegen het nationale team van China (0-0), maar de ploeg deed dat zonder Pellè. De spits was op het moment van het oefenduel onderweg naar AZ, dat de speler medisch wilde keuren.
Mocht de 21-jarige spits de tests doorkomen, dan lijkt een overgang in kannen en kruiken. Pellè ziet zijn wens in dat geval uitkomen. De jeugdinternational had zijn zinnen gezet op een transfer naar AZ en probeerde zelfs een overgang te forceren.
De aanvaller zou niet meer van plan zijn om op de trainingen van Lecce te verschijnen. De in de Serie B uitkomende club ging naar verluidt akkoord met een transfersom van ruim zes miljoen euro.
quote:
vs.quote:2000/01 Sparta 4 0 Eredivisie
2001/02 Sparta 23 7 Eredivisie
2002/03 Sparta 34 25 Eerste divisie
2003/04 Sparta Rotterdam 20 15 Eerste divisie
2004/05 Sparta Rotterdam 29 24 Eerste divisie
2005/06 AZ 21 9 Eredivisie
2006/07 AZ 31 22 Eredivisie
quote:1997/98 Aris Saloniki 9 2
1998/99 Athinaikos 7 1
1998/99 Aris Saloniki 12 4 Griekenland
1999/00 Aris Saloniki 19 1
2000/01 Aris Saloniki 28 8 Griekenland
2001/02 Aris Saloniki 19 4 Griekenland
2002/03 Werder Bremen 31 9 Bundesliga
2003/04 Werder Bremen 24 4 Bundesliga
2004/05 Werder Bremen 11 5 Bundesliga
2004/05 Ajax 13 4 Eredivisie
2005/06 Ajax 17 8 Eredivisie
2006/07 Ajax 1 0 Eredivisie
2006/07 Feyenoord 28 9 Eredivisie
Anal Probequote:Op zondag 29 juli 2007 12:24 schreef borisz het volgende:
Kennelijk heeft iemand intresse in Koevermans Vijf UFO's boven Alkmaar gesignaleerd![]()
Waar zit je ergensquote:Op maandag 30 juli 2007 13:16 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Yup, ik ga. Al ga ik er alleen heen om Ari te zien spelen
quote:Op maandag 30 juli 2007 13:33 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Schiet is op met die Italiaan.
quote:Op maandag 30 juli 2007 13:33 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Schiet is op met die Italiaan.
Bijna....bijna.....quote:Gepost door Bob Ross op 30-07-07. Bron: AZ Fanpage Forum
'Pellé dineert in Alkmaars restaurant'
ALKMAAR - Graziano Pellé, het Italiaanse talent waarover AZ zich de laatste weken in uiterst moeizame onderhandelingen met Lecce bevindt, is zeer waarschijnlijk zondagavond in de Alkmaarse binnenstad gesignaleerd tijdens een diner. Hiermee lijkt de speler nieuw contact met de AZ-afvaardiging te hebben gemaakt, hetgeen een transfer naar Alkmaar waarschijnlijker maakt.
Trainer Louis van Gaal zou de sterke spits binnenkort best eens met een glimlach mogen kunnen verwelkomen, mede gezien het feit dat de speler tijdens de wedstrijd Palermo - Lecce (2-3) in geen velden of wegen te bekennen was. Dit kan er op duiden dat de transfer op korte termijn wel eens beklonken zou kunnen zijn, wat het aantal spitsen in de Alkmaarse selectie met Dembele, Koevermans en Ari, op vier zou brengen.
Bullshit. Als Ari en Dembele samen maar 3x scoren in de eerste wedstrijden dan komt Koef er gewoon weer in. Dembele scoort heel weinig, en je wint geen wedstrijden door niet te scoren.quote:Op maandag 30 juli 2007 15:36 schreef BliksemSchigt het volgende:
Welke concurrentie? Die van de bank of die van de tribune?
quote:‘Pellè tekent dinsdag contract bij AZ’
Volgens het NOS Sportjournaal is de transfer van Graziano Pellé naar AZ op een haar na afgerond. De Italiaanse jeugdinternational zou naar verluidt reeds in Alkmaar vertoeven om dinsdag zijn handtekening te zetten onder een meerjarig contract.
De 22-jarige aanvaller, die op het EK onder 21 actief was, wordt al weken in verband gebracht met de Noord-Hollanders. Pelle had wel oren naar een overgang, maar diens werkgever Lecce wilde niet meewerken. In de Italiaanse media worden transferbedragen van vier tot zes miljoen euro genoemd.
Naast AZ toonden ook Sampdoria en Palermo interesse in de jeugdinternational, die de afgelopen seizoenen door Lecce aan clubs als Catania, Crotone en Cesena werd uitgeleend. In de tussentijd bleef de spits wel uitkomen voor Italie onder 20 (10 interlands, zeven treffers) en Italië Onder 21 (zes duels, nul treffers).
Dat denk ik ook, ik heb een gevoel dat Ari flink tegen gaat vallen. Al mag je na 1 seizoen nog lang geen conclusies trekken natuurlijk.quote:Op maandag 30 juli 2007 17:10 schreef methodmich het volgende:
Ik denk dat het best eens zo zou kunnen zijn dat Koevermans straks veel beter blijkt te zijn dan heel die Ari. Maar goed, dat moeten we afwachten.
Hij staat niet bekend als een typische goalgetter, toch is het een super groot talent.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:35 schreef BobRooney het volgende:
Zes miljoen is best veel inderdaad. Maar als hij veel scoort, hoor je niemand erover. Ben benieuwd, hij is nog jong, kan nog veel leren...heeft straks goeie spelers om hem heen, wie weet maakt hij er wel 20Dat zou een mooi begin zijn.
Ja...is het meer een aangever? Ik zat net naar zijn stats te kijken, hij scoort inderdaad niet veel. Misschien door betere spelers om hem heen, dat hij meer gaat scoren. Ik weet het niet, Louis van Gaal is er in ieder geval erg blij mee. Dus ik denk dat het wel een goeie aankoop is.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hij staat niet bekend als een typische goalgetter, toch is het een super groot talent.
Wat voor soort speler is het dan? Een type Zlatan?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hij staat niet bekend als een typische goalgetter, toch is het een super groot talent.
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:43 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Wat voor soort speler is het dan? Een type Zlatan?
Die jongen die net zo ondankbaar is als jij.quote:
Ik had het ook gehad met De Cler, maar toch mis je wel veel ervaring.quote:Deze selectie die hij nu op papier heeft staan is echt goed, de Cler eruit voor Pocognoli is een hele goede keuze bijv.
De Zeeuw als verdedigende middenvelderquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:21 schreef koningdavid het volgende:
Jullie hebben een sterke selectie inderdaad... vooral als Mendes da Silva weer fit is.
Kan. En dan Mendes en Donk in het centrum van de verdediging en Jaliens rechtsback.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:22 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
De Zeeuw als verdedigende middenvelder![]()
6,5m voor Suarez is goedkoop wou je zeggenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:27 schreef koningdavid het volgende:
6 miljoen voor een spits uit de Serie B, vrij prijzig als je het mij vraagt.
quote:“Het DSB Stadion is een schitterend stadion. Je hebt hier zelfs restaurants in het stadion en ook van buiten ziet het er fraai uit. Dat is in Italië vaak wel anders. Daar heb je alleen kleine eettentjes bij het stadion."
Als je weet hoe het er in (Zuid) Italie uit ziet, of bij de gemiddelde Serie B club, dan is dit wel even wat anders ja.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:50 schreef kassenbouwer het volgende:
Hij komt ook vanwege de restaurantjes in het DSB-Stadion![]()
[..]
Blijkbaar wel, als we Groningen mogen gelovenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:32 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
6,5m voor Suarez is goedkoop wou je zeggen.
Matig wil ik hem zeker niet noemen, maar zeker een speler dat als ie vervangen zou worden je dit niet negatief zal opmerken.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:39 schreef Devano het volgende:
Steinsson mag van mij echt wel weg, zeer matige speler.
Haal dan maar Zuiverloon als vervanger, als je toch zo graag Nederlands talent haalt.
Uit m'n hoofd De Cler.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:56 schreef Stereotomy het volgende:
Wie zijn nu de oudsten bij AZ? Opdam en Jaliens? En verder?
PI checkquote:
Slechte zaak dit hoor, voor AZ. Je kan zoveel lullen over ervoor vechten en iets afdwingen, maar als er een eerlijke kans amper inzit voor Koevermans en hij naar een andere club kan, moet je ook een keer een pas op de plaats maken als AZ.quote:Koevermans mag nog steeds niet weg
Een vertrek van Danny Koevermans bij AZ blijft voor de Alkmaarse clubleiding onbespreekbaar, ook nu de Alkmaarse club de spits Graziano Pellè heeft gecontracteerd.
De Schiedamse spits wil weg bij AZ omdat er voor hem komend seizoen geen basisplaats in zit. Koevermans is na de Italiaan Pellè die voor zes miljoen euro werd overgenomen van Lecce, Moussa Dembélé en de Braziliaan Ari de vierde spits. Koevermans en zijn zaakwaarnemer Bas van Noortwijk hebben na de komst van Pellè de clubleiding nogmaals verzocht om mee te werken aan een transfer, maar AZ weigert om Koevermans te laten vertrekken.
Feyenoord heeft al interesse getoond in de voormalig aanvaller van Sparta, die zelf graag komend seizoen in De Kuip wil spelen. AZ-coach Louis van Gaal vindt een transfer van Koevermans naar een Nederlandse topclub onbespreekbaar omdat 'de concurrentie niet sterker gemaakt moet worden'.
Oh ja, jij was anti DBS he?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 13:57 schreef Pizzakoppo het volgende:
Testa di cazzoPellé past niet bij AZ, niet bij demy de zeeuw, niet bij DBS en niet bij een middenmoter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |