abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 21 juli 2007 @ 04:04:04 #203
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_51685911
quote:
Op vrijdag 20 juli 2007 23:20 schreef malt-bavaria het volgende:
heeft rasmussen doping gebruikt???
Wie niet!?! Maar wat zou dat!?!

Hm ... einde carrière dus. Want de uci zit 'm dwars en die zijn verantwoordelijk voor alle wedstrijden. Bedankt uci. Stelletje n00bs!!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  zaterdag 21 juli 2007 @ 08:18:39 #204
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_51686468
quote:
Op vrijdag 20 juli 2007 23:42 schreef Ericr het volgende:
Het doet ook een beetje aan als het eigen straatje schoonvegen van die Deense bond. Als na de Tour er nog iets bekend wordt over Rasmussen kan de bond zijn handen in onschuld wassen. Zou beter zijn als bonden en instanties niet zo krampachtig op allerlei incidenten reageren.
Redelijk kansloos en doorzichtig om daar dan NU mee te komen?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 21 juli 2007 @ 08:55:53 #205
128950 sturky100
bijten bijten!
pi_51686658
Het eerste bericht waarbij melding werd gemaakt van het te laat melden waar je bent tijden trainingen vond ik nog wel geloofwaardig. Breukink zei ook dat Rasmussen maar één fout gemaakt had.

De berichten die daarna naar buiten kwamen, dat hij 2 keer onvindbaar was voor controleurs maakt Rasmussen, alsmede de eerdere uitleg van de Rabobank ongeloofwaardig . Ik denk dan toch dat er dope in het spel is.

De vraag is dan hoeveel renners er in het peleton zijn die zo'n waarschuwing gehad hebben. Niet voor het feit dat ze het lijstje te laat hebben ingevuld maar niet door de controleurs te vinden waren, en dat vlak voor de tour
god bless america!
pi_51686845
Hmz dit gedoe geeft em zoveel adrenaline dattie vandaag de proloog binnen de top5 afsluit, en dan denken mensen helemaal dattie aan de doping zit, maar dat is niet zo
----> Schumacher, je was een groot sportman! <----
  zaterdag 21 juli 2007 @ 09:27:04 #207
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_51686947
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 08:55 schreef sturky100 het volgende:
Niet voor het feit dat ze het lijstje te laat hebben ingevuld maar niet door de controleurs te vinden waren,
Pssst dat is hetzelfde
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 21 juli 2007 @ 09:42:58 #208
128950 sturky100
bijten bijten!
pi_51687087
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 09:27 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Pssst dat is hetzelfde
je lijstje te laat inleveren is toch iets anders dan dat de controleurs ergens zijn waar je geacht wordt te zijn(nav het lijstje)

maar jij zal je wel beter hebben ingelezen dwz de verhalen hebben gehoord van Rabobank en Vrienden die alles weer rechtbreien
god bless america!
  zaterdag 21 juli 2007 @ 09:47:20 #209
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_51687120
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 09:42 schreef sturky100 het volgende:

[..]

je lijstje te laat inleveren is toch iets anders dan dat de controleurs ergens zijn waar je geacht wordt te zijn(nav het lijstje)

maar jij zal je wel beter hebben ingelezen dwz de verhalen hebben gehoord van Rabobank en Vrienden die alles weer rechtbreien
Nee, jij geeft blijk van feitenkennis, dat scheelt
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 21 juli 2007 @ 10:00:40 #210
128950 sturky100
bijten bijten!
pi_51687237
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 09:47 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Nee, jij geeft blijk van feitenkennis, dat scheelt
Ik meen het, jij hebt je er meer in verdiept, dat sarcastische is mijn invulling.
god bless america!
pi_51687512
ik vraag mij als dit verhaal over een ander renner was (csc renner ofzo) of jullie dan hetzelfde zouden zeggen?
pi_51687619
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 09:42 schreef sturky100 het volgende:
je lijstje te laat inleveren is toch iets anders dan dat de controleurs ergens zijn waar je geacht wordt te zijn(nav het lijstje)
Pieter van den Hoogenband heeft wel eens uitgelegd hoe het werkt. Voor een bepaalde periode moet je opgeven wanneer je niet thuis bent. Die lijst gaat het systeem in en wanneer je wordt geselecteerd gaan ze voor de dopingcontrole naar je huis danwel het adres wat je hebt opgegeven. Als je dus te laat bent met je lijst zullen ze gewoon naar je huis gaan en je daar niet treffen. Waardoor je dus voor de controleurs ergens anders bent dan het systeem aangaf.

Om de sporters niet bij de eerste administratieve fout te straffen mag je dus twee keer hiermee een fout maken in 18 maanden en betekent de derde fout straf. De Deense dopingauthoriteit heeft Rasmussen gewaarschuwd dat hij volgens hun systeem op twee fouten zat en dus zorgvuldiger hiermee moet omgaan. Blijkbaar voor de Deense wielerbond al genoeg reden om hem een straf op te leggen.

Overigens toont het ook gewoon aan dat geen enkel systeem van controles 100% waterdicht is. Hetzelfde als met het Duitse artikel over renners die soms niet direct na een etappe door de dopingcontroleurs uit het peloton worden gepikt en daardoor een half uur tussen etappe en controle hebben.
pi_51688286
Volgens de ARD hebben de Denen informatie over verdachte bloedwaarden bij Rasmussen tijdens de Giro.


waarom zou Rasmussen daar knoeien als hij de Giro toch puur als training ziet? en daarnaast ik geloof de ARD toch al niet echt in hun berichtgeving/heksenjacht?
pi_51688858
De ARD

Niet uitzenden als er echt van een dopinggeval sprake is, maar zelf er wel constant over doorinsinueren..
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
pi_51688973
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 11:23 schreef Bartoli het volgende:
Volgens de ARD hebben de Denen informatie over verdachte bloedwaarden bij Rasmussen tijdens de Giro.


waarom zou Rasmussen daar knoeien als hij de Giro toch puur als training ziet? en daarnaast ik geloof de ARD toch al niet echt in hun berichtgeving/heksenjacht?
waar lees je dat?
  zaterdag 21 juli 2007 @ 12:02:51 #216
40566 Ericr
Livewrong
pi_51688979
1 van de brieven van Rasmussen zou wel verzonden zijn maar te laat zijn binnengekomen bij de UCI. Nu loopt de UCI te mekkeren dat die brief te lang onderweg was maar tegelijkertijd maken ze niet duidelijk op welke wijze en met welke snelheid zo'n brief teruggestuurd dient te worden. Vanuit Mexico kan het inderdaad even duren voordat een brief in Zwitserland is natuurlijk.

Stel het dan zo dat je alleen een koerier mag gebruiken die binnen 24 uur bezorgt of dat je ook via email je 'where abouts' mag opgeven. Het is allemaal een beetje paniekvoetbal nu, als Rasmussen echt in overtreding was hadden ze hem voor de Tour gewoon moeten schorsen.
pi_51689003
ok, die rasmussen is ook al een duidelijk dopinggeval... verbaast me allemaal niets meer, al vind ik het wel heel jammer.
PETITLAPIN2 is mama van een TWEE schattig dochtertjes: Amélie en Marie
pi_51689025
Renners moeten de UCI altijd laten weten waar ze wanneer trainen. 'In het begin stuurde men ons die papieren op met de post. Plots werd ons, zonder waarschuwing, gevraagd om ze via het internet in te vullen. De regels veranderen, en wij moeten ons daarmee bezig houden. Hoewel niemand ons verwittigt, moeten wij zien uit te maken hoe alles werkt. Dat is mijn ervaring, ik weet niet wat er met Rasmussen gebeurd is', verklaarde Boonen.
pi_51689122
Als je het kan invullen via internet dan is rasmussen en rabo wel zwaar een doofpotje aan het fabriceren. (prolly nog andere ploegen ook)
  zaterdag 21 juli 2007 @ 12:18:12 #220
40566 Ericr
Livewrong
pi_51689294
Moet er wel duidelijkheid zijn dat je het ook kan invullen via internet. Ken die documenten niet maar waarom de mogelijkheid bieden om documenten op te sturen als je toch via Internet je verblijftplaats kan opgeven? Je moet wel in een extreme uithoek trainen wil er geen internet zijn. In 2000 had ik al toegang tot internet op de meest afgelegen gebieden en alleen bij echte trekkingtochten zal je nergens internettoegang hebben. Een wielrenner zal echter nooit zover afdwalen.
pi_51689391
Toch wel raar dat ie niet gewoon in Frankrijk oefent zodat ie het parcours helemaal weet
  zaterdag 21 juli 2007 @ 12:24:13 #222
40566 Ericr
Livewrong
pi_51689455
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 12:22 schreef De_Ananas het volgende:
Toch wel raar dat ie niet gewoon in Frankrijk oefent zodat ie het parcours helemaal weet
Op hoogte trainen in Mexico is lekker anoniem natuurlijk. Een kale Europeaan die daar rondrijdt zal weinig aandacht trekken.
pi_51689482
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 12:22 schreef De_Ananas het volgende:
Toch wel raar dat ie niet gewoon in Frankrijk oefent zodat ie het parcours helemaal weet
lijkt me logisch, zo'n tacobroodje zonder inhoud heeft minder calorieen dan een stokbrood zonder inhoud
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
pi_51689759
quote:
Rasmussen ‘has missed four tests’:

McQuaid also spoke about the out of competition tests missed by Michael Ramussen, saying that the rider has missed four in all. Rasmussen in yellow ©: Sirotti

“He has got a Monaco licence, he is with a Dutch team, he lives in Italy, his wife is from Mexico and he spends quite a bit of time there at her place. So he moves around and is hard to track down. He missed two UCI out of competition tests in the month of June and has also missed two of the Danish National agency tests as well.”
De rest kan je verder lezen op cyclingnews.com

ik geloof in elk geval geen bal meer van rasmussen.
pi_51690607
Ach ik lees het alweer, het kwaad is al geschiet.
De uci gooit weer een berichtje in de tour, en zie hier, Rasmussen is een doper.

Er is geen enkel bewijs voor doping, maar de UCI maakt de tour voor Rasmussen nu al bijna onmogelijk.
Hij heeft een paar out of competition controlles gemist, maar hoeveel heeft hij er wel ondergaan, en met wat voor resultaat?

Als het bewezen wordt dat hij doop gebruikt, mag hij van mij gelijk zijn biezen pakken, maar zoals het nu gaat met wat losse flodders en geen enkel bewijs, is het schandalig!
Dit bericht is automatisch gegenereerd. U kunt hierop niet reageren.
pi_51690664
als er straks een andere gele truidrager komt, zal er weer een golf met geruchten en verdachtmakingen komen over deze nieuwe leider, maakt niiet uit wie het is: kloden, valverde, mayo, ze zijn allemaal eigenlijk meer verdachter dan rasmussen
pi_51690741
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 13:17 schreef FredWielergek het volgende:
als er straks een andere gele truidrager komt, zal er weer een golf met geruchten en verdachtmakingen komen over deze nieuwe leider, maakt niiet uit wie het is: kloden, valverde, mayo, ze zijn allemaal eigenlijk meer verdachter dan rasmussen
Precies, nooit hoor je wat over rasmussen behalve dat hij heel erg op zijn gewicht let. Maar nu hij de gele trui draagt komen al die verhalen van mensen die vooral aandacht willen. Jammer
  zaterdag 21 juli 2007 @ 13:41:32 #228
164106 Bullebak
Omdat bier.
pi_51691186
Ben erg benieuwd hoe dit zich gaat ontwikkelen
Geef mij maar Amsterdam
pi_51691279
rasmussen was al direct ter sprake gekomen bij de "men in black" hoor. Maar toen werd wel alles netjes afgewimpelt door rasmussen en co (en rabo fans).
pi_51691453
Ik vind het ook walgelijk van die Amerikaan die nu opeens met zijn verhaaltje komt. Had dat dan eerder verteld.
waar het mij om gaat is dat Rasmussen in de Tour clean rijd en hij heeft diverser controles gehad en was iedere keer negatief.

Ook het feit dat er veel meer renners rijden die waarschuwingen hebben maar dat hor je niet.

Ik vind dit zo belachelijk van die Denen.
Stel je voor dat het Rasmussen zou lukken om de tour te winnen, hij zal nu altijd een kruisje naast zijn naam hebben.

Veel mensen gaan er dan al van uit dat hij gebruikt heeft.

Ik zou als ik hem was elke dag gecontroleerd willen worden
  zaterdag 21 juli 2007 @ 13:54:10 #231
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_51691511
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 13:45 schreef flyck het volgende:
rasmussen was al direct ter sprake gekomen bij de "men in black" hoor. Maar toen werd wel alles netjes afgewimpelt door rasmussen en co (en rabo fans).
Hij was trouwens wél de aller alllerlaatste die het charter ondertekende. Aan de vooravond van de Tour toen hem nog eens duidelijk werd gemaakt dat hij anders het vliegtuig terug naar huis mocht nemen.
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  zaterdag 21 juli 2007 @ 14:02:19 #232
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_51691712
Zucht, iedereen praat alleen nog maar over doping. Kunnen we het weer over wielrennen gaan hebben ooit? Fucking media verpest de complete tour weer eens. Ik wil gewoon fietsen zien
I hate it here
pi_51691759
Het is wel de nieuwe Armstrong van het peloton als ik het zo allemaal lees en zie .
  zaterdag 21 juli 2007 @ 14:47:42 #234
128950 sturky100
bijten bijten!
pi_51692683
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 10:33 schreef mbn het volgende:

[..]

Pieter van den Hoogenband heeft wel eens uitgelegd hoe het werkt. Voor een bepaalde periode moet je opgeven wanneer je niet thuis bent. Die lijst gaat het systeem in en wanneer je wordt geselecteerd gaan ze voor de dopingcontrole naar je huis danwel het adres wat je hebt opgegeven. Als je dus te laat bent met je lijst zullen ze gewoon naar je huis gaan en je daar niet treffen. Waardoor je dus voor de controleurs ergens anders bent dan het systeem aangaf.

thanx
god bless america!
  zaterdag 21 juli 2007 @ 15:33:20 #235
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_51693668
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 12:38 schreef flyck het volgende:

[..]

De rest kan je verder lezen op cyclingnews.com

ik geloof in elk geval geen bal meer van rasmussen.
Dat hebben ze dan makkelijk bereikt.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  zaterdag 21 juli 2007 @ 15:35:05 #236
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_51693710
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 12:02 schreef Ericr het volgende:
1 van de brieven van Rasmussen zou wel verzonden zijn maar te laat zijn binnengekomen bij de UCI. Nu loopt de UCI te mekkeren dat die brief te lang onderweg was maar tegelijkertijd maken ze niet duidelijk op welke wijze en met welke snelheid zo'n brief teruggestuurd dient te worden. Vanuit Mexico kan het inderdaad even duren voordat een brief in Zwitserland is natuurlijk.

Stel het dan zo dat je alleen een koerier mag gebruiken die binnen 24 uur bezorgt of dat je ook via email je 'where abouts' mag opgeven. Het is allemaal een beetje paniekvoetbal nu, als Rasmussen echt in overtreding was hadden ze hem voor de Tour gewoon moeten schorsen.
voor de hoge heren is dit veel meer aandacht dat laat zien hoe goed ze wel niet tegen doping zijn.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_51693916
Pfff wat een onzin allemaal. Jaar in jaar uit klapt men de handen stuk en dan nu is doping opeens fout en laakbaar. En dat Rasmussen spul de VS uitsmokkelt wordt breeduit opgehangen, maar niet van wie hij het kocht. Het wordt tijd dat de smeergeldontvangers ook eens wat loslaten.

Anderzijds, dit is natuurlijk het laatste kunstje van Rasmussen. Rabo heeft het ook wel gezien met hem.
  zaterdag 21 juli 2007 @ 16:21:14 #238
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_51694840
En alles word weer uit proportie geblazen. Geen gele trui drager gaat meer heel gelaten worden. Tis de pers die het wielrennen hier kapot maakt, niet de renners en doctoren. Stelletje aasgieren
I hate it here
pi_51695824
Tot nu toe gaat het wel goed
pi_51696011
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 15:33 schreef One_of_the_few het volgende:

[..]

Dat hebben ze dan makkelijk bereikt.
Precies. En die Amerikanen gaan er gretig in mee natuurlijk.
pi_51696067
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:02 schreef itsme het volgende:

[..]

Precies. En die Amerikanen gaan er gretig in mee natuurlijk.
Als er 1 land hun bakkes wel moet houden over doping is het Amerika wel (en Frankijk)
pi_51696724
Wat een held
Gewoon Valverde inhalen!
  zaterdag 21 juli 2007 @ 17:26:54 #243
67174 Dos37
Come on Twente
pi_51696736
Held.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_51696760
Wat een held.
pi_51696815
Ehhhh dit begint nu wel hele rare proporties aan te nemen... Rasmussen 11e in een TT in de Tour.
pi_51696824
Rasmussen!!

Het zal de geruchtenstroom niet laten ophouden
pi_51696865
Rasmussen
Morgen iedereen inpakken bergop
pi_51697075
Yeah, Rasmussen!
pi_51697095
Ja ik wil ook zeggen held. Maar ik kan het gewoon niet meer zonder achterdocht bezien. Jammer ...
  zaterdag 21 juli 2007 @ 17:40:49 #250
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_51697142
Haha, een mooie, magere middelvinger van Rasmussen naar alles en iedereen.
I hate it here
pi_51697238
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:39 schreef N.i.c.k het volgende:
Ja ik wil ook zeggen held. Maar ik kan het gewoon niet meer zonder achterdocht bezien. Jammer ...
waarom? die windtunnel testen bij Rasmussen hebben toch geholpen. zie ook bij Boogerd
pi_51697260
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 13:52 schreef itsme het volgende:
Ik vind het ook walgelijk van die Amerikaan die nu opeens met zijn verhaaltje komt. Had dat dan eerder verteld.
waar het mij om gaat is dat Rasmussen in de Tour clean rijd en hij heeft diverser controles gehad en was iedere keer negatief.

Ook het feit dat er veel meer renners rijden die waarschuwingen hebben maar dat hor je niet.

Ik vind dit zo belachelijk van die Denen.
Stel je voor dat het Rasmussen zou lukken om de tour te winnen, hij zal nu altijd een kruisje naast zijn naam hebben.

Veel mensen gaan er dan al van uit dat hij gebruikt heeft.

Ik zou als ik hem was elke dag gecontroleerd willen worden
Dit bericht is automatisch gegenereerd. U kunt hierop niet reageren.
pi_51697264
Bedankt Millar voor wat extra motivatie
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_51697348
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:44 schreef dndiek het volgende:
Bedankt Millar voor wat extra motivatie
Misschien deed Millar het ook daarom
pi_51697352
Wat had Millar precies gezegd?
pi_51697447
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:47 schreef De_Ananas het volgende:
Wat had Millar precies gezegd?
http://www.ad.nl/sport/tour/article1526210.ece
pi_51697456
quote:
Doodsverwensing, ban !
  zaterdag 21 juli 2007 @ 17:57:10 #258
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_51697611
dit is ook een leuke trouwens

http://www.ad.nl/sport/tour/article1527130.ece
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_51697659
Rasmussen is dood op
  zaterdag 21 juli 2007 @ 18:02:22 #260
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_51697736
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:58 schreef klausch het volgende:
Rasmussen is dood op
Vraag me af hoe hij morgen herstelt is. Maar tis een wonderbaarlijk figuur, dus we zullen zien! Vuurwerk morgen!
I hate it here
  zaterdag 21 juli 2007 @ 18:04:49 #261
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_51697791
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:57 schreef Dr_Flash het volgende:
dit is ook een leuke trouwens

http://www.ad.nl/sport/tour/article1527130.ece
Prudhomme heeft gelijk.
Dat Pat de schuld van timing nu ineens bij de deense bond legt is een beetje hypocriet natuurlijk. Net of de uci er alles aan heeft gedaan om het tegen te houden. Daarnaast komt hij met de berichten dat rasmussen op scherp staat en nog 1 overtreden en hij is de lul. Die man zit er vor zijn eigen glorie en die van de UCI, niet die van het wielrennen.

Hypocriete zak hooi is het.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_51697847
mooie TT van rasmussen. congratz. hopelijk heeft hij er morgen niet teveel last van.
  zaterdag 21 juli 2007 @ 18:07:27 #263
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_51697855
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 18:04 schreef One_of_the_few het volgende:
Prudhomme heeft gelijk.
Dat Pat de schuld van timing nu ineens bij de deense bond legt is een beetje hypocriet natuurlijk. Net of de uci er alles aan heeft gedaan om het tegen te houden. Daarnaast komt hij met de berichten dat rasmussen op scherp staat en nog 1 overtreden en hij is de lul. Die man zit er vor zijn eigen glorie en die van de UCI, niet die van het wielrennen.

Hypocriete zak hooi is het.
Zeker heeft Prudhomme gelijk

Denk ook nog even aan die meer dan walgelijke insinuatie van de heer McQuaid "we kunnen hem niet uit de Tour halen. Die beslissing ligt bij de Raboploeg".
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 21 juli 2007 @ 18:12:44 #264
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_51697993
Tok, tok, toook, kukelekuuu!! Klasse kippie!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_51698081
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 17:44 schreef Bartoli het volgende:

[..]

waarom? die windtunnel testen bij Rasmussen hebben toch geholpen. zie ook bij Boogerd
en toch reageer ik even wat gereserveerder tot eind augustus.
pi_51698240
ja hoor daar gaan we weer
quote:
De Ier Pat McQuaid, de voorzitter van de International Wielerunie (UCI) wil dat de organisatie van de Tour de France zich verontschuldigt voor de beschuldigingen die ze aan het adres van de UCI geuit heeft. Volgens de Tourdirectie zou de UCI de Tour de France willen destabiliseren met nieuws over dopingaffaires.

Agressieve toon
Toen donderdag bekendraakte dat geletruidrager Michael Rasmussen niet zou opgenomen worden in de Deense WK-selectie, kreeg McQuaid een telefoontje van Tourdirecteur Christian Prudhomme. "Tien minuten na een telefoontje van een journalist kreeg ik Christian Prudhomme aan de lijn. Hij sprak op een vrij agressieve manier tegen mij en liet me niet aan het woord. Hij zei 'Wacht tot ik gedaan heb. Waar bent U mee bezig, met de Tour de France kapot te maken? U was al een maand op de hoogte van de informatie en beslist nu pas om ermee voor de dag te komen'", doet McQuaid zijn verhaal.

Deense bond
"Zelf heb ik amper een woord kunnen zeggen. Ik heb wel kunnen zeggen dat we wel verder zullen praten als hij wat gekalmeerd was, en dan heb ik ingehaakt", zei de UCI-voorzitter. "Zo'n behandeling pik ik niet. We hebben simpelweg niets te maken met het nieuws uit Denemarken. Niet wij, maar de Deense Wielerbond heeft de beslissing genomen om Michael Rasmussen (Rabobank) niet op te nemen in de Deense WK-selectie. De Denen hebben hier met de UCI niet over gepraat, dat is hun volste recht", verduidelijkte McQuaid.
pi_51698318
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 18:16 schreef N.i.c.k het volgende:

[..]

en toch reageer ik even wat gereserveerder tot eind augustus.
Zonde, misschien wel achterlijk. Er rijden zo'n 40 renners rond in de TDF die in exact dezelfde situatie zitten als Rasmussen, maar omdat je het daar niet van weet juich je die wel 100% toe.


Kijk gewoon naar de feiten en niet naar de geruchten. Rasmussen is niet betrapt, maar heeftn iet op tijd laten weten waar hij was. Probeer zelf maar eens een schema te maken waar je bent de komende 3 maanden voor elke dag!
Wind extinguishes a candle and energizes fire
pi_51698485
Geweldig gereden. Ik blijf erbij, hij wint de Tour!
  zaterdag 21 juli 2007 @ 18:31:21 #269
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_51698492
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 18:25 schreef Steven184 het volgende:

[..]

Zonde, misschien wel achterlijk. Er rijden zo'n 40 renners rond in de TDF die in exact dezelfde situatie zitten als Rasmussen, maar omdat je het daar niet van weet juich je die wel 100% toe.


Kijk gewoon naar de feiten en niet naar de geruchten. Rasmussen is niet betrapt, maar heeftn iet op tijd laten weten waar hij was. Probeer zelf maar eens een schema te maken waar je bent de komende 3 maanden voor elke dag!
Dan kun je ook zeggen dat er 140 renners zijn die er geen probleem mee hebben. Het is belachelijk dat ze er zoveel aandacht aan besteden, maar het is ook onnodig slordig van Rasmussen.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_51698503
Erg gaaf dat hij de gele trui heeft behouden. Net zo gaaf dat hij sneller was dan Miller, maar die kon natuurlijk alleen goed tijdrijden omdat hij epo gebruikte .

Hij maakt de tour in ieder geval wel leuk tot nu toe. Hij is de terechte kopman, hij zorgt in ieder geval al voor het 2e achtereenvolgende jaar voor veel meer exposure voor de raboploeg dan Menchov.
pi_51698563
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 18:25 schreef Steven184 het volgende:

[..]

Zonde, misschien wel achterlijk. Er rijden zo'n 40 renners rond in de TDF die in exact dezelfde situatie zitten als Rasmussen, maar omdat je het daar niet van weet juich je die wel 100% toe.


Kijk gewoon naar de feiten en niet naar de geruchten. Rasmussen is niet betrapt, maar heeftn iet op tijd laten weten waar hij was. Probeer zelf maar eens een schema te maken waar je bent de komende 3 maanden voor elke dag!
Oordeel niet te snel. Van alle geruchtmakerij heb ik bewust nauwelijks kennis genomen. Ik basseer me louter en alleen op zijn prestatie van vandaag. En ik weet dat je zo niet naar wielrennen moet kijken, maar het is niet mijn schuld dat de sport wat aan eerlijkheid heeft ingeboet.
pi_51698835
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 18:31 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Dan kun je ook zeggen dat er 140 renners zijn die er geen probleem mee hebben. Het is belachelijk dat ze er zoveel aandacht aan besteden, maar het is ook onnodig slordig van Rasmussen.
Niet helemaal waar, omdat tot voor kort slechts de top 50 van de Pro Tour dit moest invullen. De meeste renners hoefde dat pasgeleden pas voor de 1e keer in te leveren. De 1e keer zal je het niet vergeten.
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  zaterdag 21 juli 2007 @ 20:03:01 #273
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_51700901
quote:
Deense wielerbond: "Rasmussen heeft gelogen"

De Deense wielerbond bracht donderdag naar buiten dat Rasmussen niet mee mag naar de WK in Stuttgart en de Olympische Spelen in Peking. Dat besluit was genomen nadat de Raborenner twee keer had verzuimd zijn verblijfplaats aan de dopingautoriteiten te melden waardoor hij twee controles miste. Rasmussen ontving daarover waarschuwingen van de UCI.


"Hij loog"
"De Deense media begonnen daarover vragen te stellen en hij loog", aldus Worre. "We hebben donderdag een duidelijk antwoord gegeven op een aantal vragen van anderen. Helaas tijdens de Tour de France."

"Niks te verbergen"
"We hadden geen plannen de affaire publiek te maken", zei voorzitter Jesper Worre van de Deense bond DCU) vrijdag. "Hij loog zelf tegenover de Deense media over de waarschuwingen. We hadden de telefoons kunnen afsluiten of kunnen liegen. We wilden echter niets verbergen", aldus Worre.

De enige
Michael Rasmussen verdedigde zich gisteren nog door te zeggen dat hij niet de enige is maar "heel veel renners in de Tour rondrijden die een waarschuwing kregen wegens gemiste dopingtest(en)". Volgens voorzitter Pat McQuaid van de internationale wielrenunie UCI is de Deense klassementsleider echter de enige renner in de Tour die extra aandacht heeft van de UCI.

Twee controles
Rasmussen, de geletruidrager in de Tour de France, miste twee antidopingcontroles omdat hij niet had doorgegeven waar hij trainde. "Rasmussen kreeg twee verwittigingen van de Internationale Wielerunie (UCI) en twee van Antidoping Danemark, het Deense antidopingagentschap, omdat hij naliet door te geven waar hij zich tijdens zijn trainingen bevond", verklaarde Tom Lund aan de Deense zender TV2. "Het zijn regels die de renners moeten respecteren en die een essentieel middel in de strijd tegen doping. Voor ons zijn vier verwittigingen te veel."

Deens kampioenschap
Tour-directeur Christian Prudhomme vroeg zich af waarom de DCU Rasmussen wel liet starten in het Deens kampioenschap, twee dagen nadat hij een verwittiging gekregen had. Lund bevestigde dat men Rasmussen niet kon tegenhouden om te starten. "In het kampioenschap reed hij in de kleuren van Rabobank, en niet in de Deense kleuren", aldus Lund. (hln)
quote:
Rasmussen miste vier dopingcontroles

Reeds op 21 juni heeft de Deense wielerbond besloten om de huidige geletruidrager niet meer uit te nodigen voor de WK en de Olympische Spelen. Een sanctie die Rasmussen te horen kreeg op zondag 1 juli tijdens het nationale kampioenschap. Rasmussen had het immers nagelaten om een "where about" in te leveren, een document waarin hij zegt waar hij wanneer zal zijn, zodat de UCI eventuele dopingcontroles buiten competitie kan laten uitvoeren.

De Deense wielerbond stuurde Rasmussen al op 24 maart 2006 al een eerste "written warning" daarover. Het is wel erg vreemd dat de controlefreak bij uitstek in het peloton maar met één ding consistent nalatig blijkt: de informatie over zijn verblijfplaatsen voor out-of-competitioncontroles.

Dit jaar miste Rasmussen in juni twee onverwachte controles van de UCI en het WADA, waardoor de UCI op 29 juni met een waarschuwing aan de bel trok. De gemiste controle op 6 april en die op 8 mei waren er die uitgingen van de Deense wielerbond.

Het gedrag van Rasmussen begint steeds twijfelachtiger te worden. Niet voor niets noemde antidopingdirectrice Anne Gripper van de UCI hem als een van de 'Men in Black' die in de gaten wordt gehouden. UCI-baas Pat McQuaid bevestigt ondertussen dat de Deen vier dopingcontroles miste. In princiep is een renner positief als hij er drie mist, maar omdat twee van de controles er kwamen op initiatief van de Deense wielerbond, gaat het optelsommetje niet op. Zo zijn nu eenmaal de regels aldus McQuaid.

Rasmussen heeft een licentie in Monaco en woont in Italië. Zijn vrouw is een Mexicaanse, en in dat laatste land gaat de Deen wel eens trainen. Daar was Rasmussen dus ook in juni, toen de UCI hem wou controleren. Alleen wist de Wielerunie dat niet. Nochtans was Rasmussen verplicht om dat te melden.

Dat deed hij ook, alleen, na de controles en dan nog per brief. Die kwam zes dagen na de laatste geplande controle aan bij de UCI in Zwitserland. Dat laatste stoort McQuaid mateloos. "Niks gebeurt nog per brief. Ik aanvaard dat niet als excuus." Het is ook enigszins raar dat die brief verstuurd is één dag nadat de laatste controle zou plaatsvinden. (hln)
quote:
Rabobank wist van sanctie, gaf Rasmussen boete

De Nederlander Theo de Rooij, algemeen directeur van de Rabobank wielerploeg, zegt dat hij Michael Rasmussen begin deze maand een boete heeft gegeven wegens nalatigheid. Over hoeveel geld het gaat wil hij niet kwijt. Rasmussen miste al vier dopingcontroles.

De eerste gemiste controle, op 24 maart maart 2006, werd door meerdere renners van de Raboploeg gemist. "Zij verweerden zich toen met het argument dat de UCI-website geen tijdige update had gekregen, waardoor ze pas laat beschikten over de betreffende formulieren", aldus De Rooij. De tweede keer dat Rasmussen het overkwam was op 6 april van dit jaar, de derde en laatste keer op 28 juni in plaats van 26 juni volgens De Rooij. Over 8 juni zegt hij niks. "Ik heb Michael op zijn verantwoordelijkheden gewezen en heb hem een zware boete opgelegd."

Op 29 juni ontving Rasmussen een officiële waarschuwing van de UCI. "Daar hadden ze tot mijn verrassing opeens dat oude verhaal uit maart 2006 weer bijgehaald, er zat direct een tweede waarschuwing in verwerkt", gaf De Rooij aan. Een derde waarschuwing voor een gemiste controle van de UCI zou betekenen dat Rasmussen als positief wordt beschouwd en dus geschorst wordt.

De Rooij is echter niet bang dat de Deense klimmer opnieuw in gebreke zal blijven. "Wij zullen er bovenop zitten, maar hij zal er zelf ook wel voor zorgen dat hij zijn zaken op orde heeft. Zijn hele toekomst staat op het spel."

Rasmussen was in de ochtend van 6 april niet op het opgegeven adres omdat hij de avond voordien om verkeersredenen had besloten een dag eerder af te reizen naar de Ronde van Baskenland. "Hij had daarover moeten bellen, faxen of mailen." De laatste keer was hij aan het trainen in Mexico. Daarover zou Rasmussen een brief naar ter informatie naar de UCI hebben gestuurd. Die arriveerde zes dagen na de geplande dopingcontrole bij de UCI.

De Raboploeg wist voor de Tour al van het besluit van de Deense bond om Rasmussen niet meer af te vaardigen naar het WK in Stuttgart en de Olympische Spelen in Peking. "We hebben toen op goede gronden besloten dat niet zelf naar buiten te brengen. Spijt heb ik daar niet van. Nu zijn de omstandigheden veranderd en rijdt Michael in de gele trui. Dat maakt alles anders."

Na de commotie over de dubbele waarschuwing van de UCI kwam nog het verhaal waarin Amerikaans ex-mountainbiker Whitney Richards Rasmussen beschuldigt van bloeddoping. "Michael ontkent het verhaal, dat stamt uit een tijd dat hij niet in onze ploeg reed. Uit al onze bloedgegevens en die van de UCI blijkt dat het beeld bij Michael volstrekt normaal is. We gaan niet beginnen aan een rechtszaak tegen deze man of deze site. Dan krijg je helemaal zo'n mediahype. Of dit de prijs is die je tegenwoordig betaalt voor de gele trui? Daar ga ik niet op in", verklaarde De Rooij.

De Rooij begrijpt dat renners hun verantwoordelijkheden moeten nemen, maar zet zijn vraagtekens bij de ethiek van de bestuurlijke organisaties. "Er zal ook wel ergens in hun reglementen staan dat ploegen met een positieve renner binnen vijftien dagen moeten worden ingelicht. Ik noem geen namen, maar trek je conclusies. Ik kan me heel goed voorstellen dat renners het systeem volledig wantrouwen. Het individu wordt vermorzeld. Hij heeft geen enkele privacy of bescherming meer." (hln/anp)
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  zaterdag 21 juli 2007 @ 20:09:00 #274
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_51701057
Zo'n verhalen zou je eigenlijk bij warhoofd Freire verwachten, niet bij een obsessieve controlefreak als Rasmussen.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_51701093
Uit al onze bloedgegevens en die van de UCI blijkt dat het beeld bij Michael volstrekt normaal is. We gaan niet beginnen aan een rechtszaak tegen deze man of deze site. Dan krijg je helemaal zo'n mediahype
  zaterdag 21 juli 2007 @ 20:14:52 #276
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_51701201
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 20:10 schreef itsme het volgende:
Uit al onze bloedgegevens en die van de UCI blijkt dat het beeld bij Michael volstrekt normaal is. We gaan niet beginnen aan een rechtszaak tegen deze man of deze site. Dan krijg je helemaal zo'n mediahype
Nogal wiedes dat de bloedgegevens van de UCI normaal zijn , als ze hem enkel ergens kunnen vinden op de momenten dat z'n bloed een normale spiegel vertoond ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_51701747
ik denk dat door rasmussen zijn fel verbeterde TT en in de wetenschap hij mag starten volgend jaar. hij echt niet meer voor de bollen kan gaan. Die gaan ze echt niet meer laten rijden.
pi_51701754
Als zelfs Boogerd 21ste kan worden
  zaterdag 21 juli 2007 @ 20:35:48 #279
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_51701769
En we blijven maar zeuren over doping en verdachtmakingen en blablablablabla. Twas prachtig fietsen vandaag met een mooie prestatie van Rasmussen. Voor mijn part dopen ze allemaal, als ze vermakelijk wielrennen laten zien ben ik allang blij.
I hate it here
  zaterdag 21 juli 2007 @ 20:42:56 #280
2618 Beezz
Criticaster
pi_51701996
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 20:09 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zo'n verhalen zou je eigenlijk bij warhoofd Freire verwachten, niet bij een obsessieve controlefreak als Rasmussen.
Anders probeer je het eens volledig te lezen voordat je weer dom begint te lullen gast.
quote:
Rasmussen was in de ochtend van 6 april niet op het opgegeven adres omdat hij de avond voordien om verkeersredenen had besloten een dag eerder af te reizen naar de Ronde van Baskenland
Wat een warhoofd. Plus de gemiste controle waar de helft van de Rabobank niet was. Wat een warhoofd. Heeft 'ie dus 1 keer, toen hij voor de ontelbaarste keer naar Mexico vertrok richting vriendin, het vergeten, of te laat, gemeld. Nou nou, wat een warhoofd
pi_51702045
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 20:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Nogal wiedes dat de bloedgegevens van de UCI normaal zijn , als ze hem enkel ergens kunnen vinden op de momenten dat z'n bloed een normale spiegel vertoond ...
Maar ook alle controles ten tijde van deze Tour en hij schijnt al regelmatig gecontroleerd te zijn waren negatief.

En houd nu eens op met dat gezeik
pi_51702093
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 20:44 schreef itsme het volgende:

[..]

Maar ook alle controles ten tijde van deze Tour en hij schijnt al regelmatig gecontroleerd te zijn waren negatief.

En houd nu eens op met dat gezeik
Als je de gele trui hebt word je sowieso getest
  zaterdag 21 juli 2007 @ 20:54:37 #283
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_51702319
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 20:44 schreef itsme het volgende:

[..]

Maar ook alle controles ten tijde van deze Tour en hij schijnt al regelmatig gecontroleerd te zijn waren negatief.

En houd nu eens op met dat gezeik
Nogal logisch, de meeste van die testosteron en anabolen kuurtjes bevinden zich in de voorbereiding op zo'n koers. Waarom denk je dat men net dan die renners zo sterk buiten competitie wil controleren ?

Neem nu bv Matthias Kessler. Bij een controle buiten competitie net voor de Waalse Pijl was zijn testosteron 84/1 , een tijdje later na de Waalse Pijl zelf , waar hij ook gecontroleerd werd, was zijn waarde al terug 'normaal' gezakt.

Eens een paar dagen van de aardbol verdwijnen kan een wereld van verschil maken voor zo'n renner hoor ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_51702405
Rabobank gewoon f*cking doping, Menchov alleen verkeerde zakje gepakt. Zie Boogerd en Rasmussen..

(hoop 't natuurlijk niet)
pi_51702510
Sorry hoor. Boogerd rijd een goede tijdrit en zit nu dus ook aan de doping?

ja en Boonen ook
pi_51702636
Tja, users die normaal alleen in VBL (en/of andere subfora) te vinden zijn en nu het TDF forum ontdekt hebben..
Vedanta_veri: Ik vraag mij af waarom iedereen zo voor het verbod op pedofilie is maar niet op roken, beiden zijn dingen waar je anderen mee beschadigd. Maar goed, mensen die verslaafd zijn aan iets kunnen daar niet objectief over zijn.
pi_51702768
de enigste testen die ertoe doen zijn out of competition tetsten. Degeen die tijdens gebeuren zijn een formaliteit. Die dienen gewoon om de verkeerde dosissen te pakken (landis, hamilton).

@Beezz voor het ene heeft hij een semi geldige verklaring.
Dat andere totaaaaaal niet. Een brief te laat opsturen ???? als je kan faxen, mailen en dergelijke ? Sorry hoor maar dat heeft niets met wanorde te maken. Heeft zelfs slim, alleen spijtig dat de uci er niet in trapt.
.
pi_51702953
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:10 schreef flyck het volgende:
de enigste testen die ertoe doen zijn out of competition tetsten. Degeen die tijdens gebeuren zijn een formaliteit. Die dienen gewoon om de verkeerde dosissen te pakken (landis, hamilton).

@Beezz voor het ene heeft hij een semi geldige verklaring.
Dat andere totaaaaaal niet. Een brief te laat opsturen ???? als je kan faxen, mailen en dergelijke ? Sorry hoor maar dat heeft niets met wanorde te maken. Heeft zelfs slim, alleen spijtig dat de uci er niet in trapt.
.
Je bent niet meteen gedrogeerd als je niet reageerd hoor
  zaterdag 21 juli 2007 @ 21:17:32 #289
2618 Beezz
Criticaster
pi_51702989
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:10 schreef flyck het volgende:
de enigste testen die ertoe doen zijn out of competition tetsten. Degeen die tijdens gebeuren zijn een formaliteit. Die dienen gewoon om de verkeerde dosissen te pakken (landis, hamilton).

@Beezz voor het ene heeft hij een semi geldige verklaring.
Dat andere totaaaaaal niet. Een brief te laat opsturen ???? als je kan faxen, mailen en dergelijke ? Sorry hoor maar dat heeft niets met wanorde te maken. Heeft zelfs slim, alleen spijtig dat de uci er niet in trapt.
.
Ik kan me voorstellen dat zulke gasten te pas en te onpas de wereld rondvliegen. Zoals ik heb gelezen woont ie in Monaco toch ofzo, is hij vaak in Mexico, z'n familie in Denemarken, z'n ploeg in Nederland. Kom op zeg, hoevaak moet zo'n renner wel niet bellen met het UCI?
Afin, je weet als renner dat je dat moet doen dus er is eigenlijk geen excuus voor, maar ik kan er wel begrip voor opbrengen. Ik woon en werk gewoon in een dorpje, maar zelfs ik kan niet met zekerheid zeggen dat ik over 3 maanden daar en daar ben op die en die dag, en de volgende dag daar en daar. Dat is toch gewoon van de zotte?
pi_51703030
Dit is volgens mij gewoon weer een UCI-ASU rel. Als Rasmussen niet in het geel had gereden had geen haan er om gekraaid.
pi_51703148
als er iets veranderd dan bel je toch gewoon. Wat is daar nu moeilijk aan.

Als jij op verlof gaat maar je geraakt niet tijdig terug en kunt niet gaan werken die dag. dan bel jij toch ook je baas.

En dit is niet 1 keer maar 4 keer op een periode van 2maand..
pi_51703158
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:01 schreef itsme het volgende:
Sorry hoor. Boogerd rijd een goede tijdrit en zit nu dus ook aan de doping?

ja en Boonen ook
Tss, nee die scheldkop van een Boogerd rijdt juist al jaren helemaal schoon in de rondte. Als ie ook maar een beetje had meegegrepen, dan had ie Lance elke dag kunnen lossen en de gele trui show mogen geven... helaas anders besloten. Jammer van zo'n renner met potentie. Nu viert ie het een beetje met Michael mee, al gaat dat niet van harte.
pi_51703199
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:24 schreef flyck het volgende:
als er iets veranderd dan bel je toch gewoon. Wat is daar nu moeilijk aan.

Als jij op verlof gaat maar je geraakt niet tijdig terug en kunt niet gaan werken die dag. dan bel jij toch ook je baas.

En dit is niet 1 keer maar 4 keer op een periode van 2maand..
En pas bij de 5de krijgt ie een sanctie dus hij is gewoon onschuldig tot het tegendeel bewezen is
pi_51703240
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:26 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

En pas bij de 5de krijgt ie een sanctie dus hij is gewoon onschuldig tot het tegendeel bewezen is
tuurlijk is hij onschuldig tot het tegendeel bewezen is (net zoals bij armstrong :p).

Maar er beginnen toch een paar verdachten zaken boven te komen die niet in zijn voordeel spreken;

het is btw na 3 dat hij een serieuze sanctie krijgt. Maar die 3 moeten wel door dezelfde instelling gebeuren.
pi_51703273
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:27 schreef flyck het volgende:

[..]

tuurlijk is hij onschuldig tot het tegendeel bewezen is (net zoals bij armstrong :p).

Maar er beginnen toch een paar verdachten zaken boven te drijven die hem zeker niet vrijpleiten.
Hoezo vrijpleiten? Is hij in staat van beschuldiging gesteld?
pi_51703307
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:29 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

Hoezo vrijpleiten? Is hij in staat van beschuldiging gesteld?
was nog aan het bijschaven
  zaterdag 21 juli 2007 @ 21:39:39 #297
40566 Ericr
Livewrong
pi_51703590
Misschien beter om het doping geneuzel in de dopingthread in SPT te houden, het begint nu wel weer erg te overheersen.
  zaterdag 21 juli 2007 @ 21:40:55 #298
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_51703650
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 20:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Nogal wiedes dat de bloedgegevens van de UCI normaal zijn , als ze hem enkel ergens kunnen vinden op de momenten dat z'n bloed een normale spiegel vertoond ...
Wat ben je toch een naar, opportunistisch mannetje af en toe.
  zaterdag 21 juli 2007 @ 21:44:16 #299
175900 Lann555
Spider Jerusalem
pi_51703764
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:39 schreef Ericr het volgende:
Misschien beter om het doping geneuzel in de dopingthread in SPT te houden, het begint nu wel weer erg te overheersen.
idd
I hate it here
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 21 juli 2007 @ 21:47:37 #300
862 Arcee
Look closer
pi_51703864
quote:
Op zaterdag 21 juli 2007 21:39 schreef Ericr het volgende:
Misschien beter om het doping geneuzel in de dopingthread in SPT te houden, het begint nu wel weer erg te overheersen.
Op naar een clean deel 2.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 21 juli 2007 @ 21:48:15 #301
862 Arcee
Look closer
pi_51703883
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')