quote:Op zondag 29 juli 2007 15:08 schreef Yeahinho het volgende:
Hey, verplaats die stok es!
Wil iemand me - als ie ooit in de buurt van Den Bosch terecht komt - een PM sturen?
Ga voor het fietsbord staan, draai een kwartslag naar rechts, dan zie je het plaatsnaambord. Op google mapjs kun je zelfs de dubbele middenstreep op de weg zien.quote:Op zondag 29 juli 2007 15:24 schreef Frumzel het volgende:
Alleen ik begrijp 1 ding niet aan de hand van de foto's Waar de stok ligt (bij het plaatsnaambord dus, staan geen stoplichten), maar waar de sleutel in het fietsbordje ligt, staan wel stoplichten? Is dat een andere kruising? Want op de kaart staat geen ander kruising in de buurt...
Klopt als een bus, hoop alleen dat die sleutel na al dit noodweer nog in dat bord ligt...quote:Op zondag 29 juli 2007 15:30 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Ga voor het fietsbord staan, draai een kwartslag naar rechts, dan zie je het plaatsnaambord. Op google mapjs kun je zelfs de dubbele middenstreep op de weg zien.
Geen idee of je daar in de buurt woont, maar als je er nog een keer langs rijd, check je dan nog even? Zodat er niet voor niks gereden wordtquote:Op zondag 29 juli 2007 21:30 schreef Antal het volgende:
[..]
Klopt als een bus, hoop alleen dat die sleutel na al dit noodweer nog in dat bord ligt...![]()
Als je er nu heen rijdt, dan rij je voor nietsquote:Op zondag 29 juli 2007 21:53 schreef Frumzel het volgende:
[..]
Geen idee of je daar in de buurt woont, maar als je er nog een keer langs rijd, check je dan nog even? Zodat er niet voor niks gereden wordt
Beter, is nog meer in de buurtquote:Op zondag 29 juli 2007 22:25 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Als je er nu heen rijdt, dan rij je voor niets
Foto's volgen...
ik daar in de buurt hehequote:
quote:Op maandag 30 juli 2007 14:29 schreef Rossdale het volgende:
Nee iets naar het oosten, dan neem ik hem daarna mee brabant inMoet namelijk vrijdag weer richting het zuid-westen van het land
dan verhuis je maar ;pquote:
quote:Op maandag 30 juli 2007 15:41 schreef murp het volgende:
[..]
vertel dat maar aan mn vriendin....
0906 0666.... en dan boxnummer 24
huh? dat is de mijne!quote:Op maandag 30 juli 2007 15:43 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Dat is mijn vriendin
hoe kom je aan haar nummer....
quote:Op maandag 30 juli 2007 15:49 schreef Crazy-M het volgende:
nee de mijne
ze bedriegt ons murp
Het is de waarheid
dat we er zo achter moeten komen
Ontopic:
En toch moet de stok naar brabant
je mag haar ook hebbenquote:
van mij een uur rijdenquote:Op maandag 30 juli 2007 15:52 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
je mag haar ook hebben
ik pak nummer 23 dan maar
maarre, die stok ligt ook vlakbij mn werk
maar 30 kilometer ofzo
Op maps.google.nl kun je zien waar hij ligt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You don't have to be CRAZY to be my friend............. But it sure helps!
Op donderdag 8 december 2011 10:27 schreef MaleDuck het volgende: Ja, je bent een steunpilaar van GRTD :Y
Ik word altijd dronken van 1 biertje...meestal het 16e
Ik luister NL-Talig
heb ff uitgerekend, 46 km rijden vanaf waar ik werkquote:
quote:Op maandag 30 juli 2007 15:57 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Op maps.google.nl kun je zien waar hij ligt.
Ik denk dat ik het weetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil iedereen die in telekinese gelooft nu mijn hand op steken?
| Foto's van toen en nu | Icons | Whatpulse keyboard | .NET developer? |
Kan je mijn naam ook nog even op 't papiertje schrijven, dat was ik zelf vergeten.quote:Op maandag 30 juli 2007 21:51 schreef Frumzel het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
En hij gaat eindelijk weer eens naar het zuiden
Ik zag het jaquote:Op maandag 30 juli 2007 22:05 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Kan je mijn naam ook nog even op 't papiertje schrijven, dat was ik zelf vergeten.
Kwaliteitskettingquote:Op maandag 30 juli 2007 22:04 schreef Rossdale het volgende:
De ketting is wel heel gehavend nu of niet?
Ik had 'm vandaag ook naar Halsteren (bij Bergen op Zoom) kunnen brengen, maar wilde Hank ff ook op de kaart zettenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:00 schreef Antal het volgende:
zow... die heb een aardig stukje afgelegd ...
Deze is een eitjequote:Op dinsdag 31 juli 2007 14:34 schreef Rossdale het volgende:
Hank!Daar kom ik vrijdag langs op weg naar zeeland. Als hij er nog ligt neem ik hem mee
Oh en als ik weet waar hij ligt, ik ga niet weer zoeken
Het is een rood (zeg maar) stroomdraadje wat vast gewikkeld is. Als je vingers hebt, heb je daar geen schaar voor nodigquote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:26 schreef Crazy-M het volgende:
Ehm nog 1 vraag, heb je een schaar nodig ofzo om het touw ofzo door te krijgen waarmee je de sleutel hebt vastgeknoopt ?
Thx!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:34 schreef Crazy-M het volgende:
ok ik heb je ff een pm gestuurt
als het klopt haal ik hem vandaag gelijk naar mn werk ff op
dan ligt hij vandaag alweer ergens anders
moet zeggen, de fotos waren goed gemaakt
Om precies de zijn een stukje luidsprekerkabel van de speakers die ooit in m'n hoedenplank zatenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:28 schreef Frumzel het volgende:
[..]
Het is een rood (zeg maar) stroomdraadje wat vast gewikkeld is. Als je vingers hebt, heb je daar geen schaar voor nodig
Oh, heb jij die er aan gezet?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 16:03 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Om precies de zijn een stukje luidsprekerkabel van de speakers die ooit in m'n hoedenplank zaten![]()
Das correct! Althans, dat werkte bij mij welquote:Op dinsdag 31 juli 2007 16:19 schreef Crazy-M het volgende:
Haha ok dan
dan is het niet moeilijk nee
maar als ik goed begrijp kan ik gewoon:
SMS NU: smsboard stok <jouw bericht> naar 3010 Doen en dan komt het goed?
(is wel netjes om ff te melden :p)
anders leg je m vlakbij eindhoven, daar ben ik over 2 wekenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 16:22 schreef Crazy-M het volgende:
nee, hij gaat nog verder naar het zuiden
denk belse grens ofzo, net niet het land uit, aangezien dat niet mag
Ook dan is die onderwegquote:Op dinsdag 31 juli 2007 17:44 schreef Frumzel het volgende:
[..]
en ik dan stiekem even snel verplaatsen
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:03 schreef Frumzel het volgende:
[..]
Ik had 'm vandaag ook naar Halsteren (bij Bergen op Zoom) kunnen brengen, maar wilde Hank ff ook op de kaart zetten
Volgens betrouwbare bronnen blijft ie nu ook in het zuidenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 20:05 schreef TommyGun het volgende:
Zolang 't maar in 't zuiden isIk wil 'm ook nog 's ophalen, al moet ik ervoor met de trein
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |