quote:Op vrijdag 6 juli 2007 17:03 schreef Nijna het volgende:
Jelief ik zag er ook een muis in of een slak.
Haha, deliedje ik vind het wel mooi gevonden moet ik zeggen!
Chacama, wat een knap kind, de regen wegzingen, ik geloof dat het deze kant op is gekomen...
quote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:22 schreef Lois het volgende:
Hahahahaa Fleur kijkt ook vaak Dora?
aanvulling= ik herken het regenliedje![]()
Aha! Daar was ik nu dus naar aan het zoeken, Monsters & Co dus!quote:Op vrijdag 6 juli 2007 21:30 schreef Lois het volgende:
Ik kende hem al Ireth maar hij is super inderdaad. Hij zit in de specials op de DVD Monsters en Co.
U riep?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:34 schreef easy-going het volgende:
Vrjidagavond is toch wel dé avond om een hapje neer te zetten he.
Ik had ineens inspiratie:
[afbeelding]
wijntje erbij:
[afbeelding]
![]()
daar schrikken die slakken vanquote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:45 schreef snoopy het volgende:
Eh, wat doet die knoflook daar Easy?
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 21:53 schreef chacama het volgende:
Lekker net over de avondmarkt gestruind (zie foto's van Fleur voor haar spectaculaire sprongen) en heerlijk romantisch met Fleur naast ons en Maud in de draagdoek frites gegeten. Maar, het was zo lekker ontspannend en burgelijk dat het gewoon geweldig was. Geluk zit dus echt in de kleine dingen.
Kom baby, eruit door de fluitquote:Op zondag 8 juli 2007 12:34 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Kan iemand mijn nichtje in aankomst (zit nog in de buik van mam)..
even komen vertellen, dat ze nu echt wel buiten mag komen spelen!
Mijn tante is vandaag 41 weken en 2 dagen.. en wij familie worden ongeduldig!![]()
![]()
He Maggie, wat moeilijk.quote:Op zondag 8 juli 2007 18:11 schreef Maggie het volgende:
Waarom is het toch dat elke keer als je ('men') je een beetje goed voelt, er weer wat gebeurt waardoor je weer verdrietig wordt ofzo. Nu hoor ik net dat er iemand die ik goed ken is overleden, in Nederland, en donderdag is de begrafenis. Ik denk niet dat ik het ga redden om erbij te zijn, dus dat vind ik ook erg naar. Ik wil wel graag iets moois doen, maar ik weet nog niet zo goed wat. Morgen misschien maar even een kaart halen, en dan naar m'n vader sturen, en dat hij dan donderdag bloemen kan meenemen, ofzo. Naar, die dingen
Naar is dat hé? Mijn zus zat voor haar stage in Brazilië toen onze opa overleed. Ze kon er dus niet bij zijn.quote:Op zondag 8 juli 2007 18:11 schreef Maggie het volgende:
He bah Sugar!! Wat zielig
Waarom is het toch dat elke keer als je ('men') je een beetje goed voelt, er weer wat gebeurt waardoor je weer verdrietig wordt ofzo. Nu hoor ik net dat er iemand die ik goed ken is overleden, in Nederland, en donderdag is de begrafenis. Ik denk niet dat ik het ga redden om erbij te zijn, dus dat vind ik ook erg naar. Ik wil wel graag iets moois doen, maar ik weet nog niet zo goed wat. Morgen misschien maar even een kaart halen, en dan naar m'n vader sturen, en dat hij dan donderdag bloemen kan meenemen, ofzo. Naar, die dingen
Hey, thanks voor de tip! Ik heb hem eens ingevuld, het heeft idd wel wat op die manier.quote:Op zondag 8 juli 2007 23:19 schreef Bluezz het volgende:
Hoi
Omdat ik op een blog van iemand iets tegenkwam wat in OUD (zw/geb) heel mooi zou passen, plemp ik het ff hier. Hoogstwaarschijnlijk kennen jullie het al, maar ik vond het er zo mooi uitzien :
Babyticker De baby groeit ook mee met de tijd, en 'beweegt' zag ik
Nee, dat zag ik ook laterquote:Op maandag 9 juli 2007 11:43 schreef Brighteyes het volgende:
Hey, thanks voor de tip! Ik heb hem eens ingevuld, het heeft idd wel wat op die manier.
Behalve dat je hem hier niet kan plakken als plaatje.![]()
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 09:26 schreef Ireth het volgende:
Mijn halve woonkamer staat vol met dozen, ontdek net dat ik iets te rigoreus mijn keukeninhoud heb ingepakt. Heb wel wat bekers er uit gehouden, maar alle glazen staan ingepakt [afbeelding]
De verhuiswagen is besteld, internet is aangevraagd, vrijdag slopen we ons bed al uit elkaar, dan slapen we een nachtje met de matrassen op de grond en zaterdagochtend om 9 uur is de verhuiswagen er! Mijn broertje is hier om half 8 al om te helpen wat overige dingen uit elkaar te schroeven (bedje van Suus oa) en dan gaat het spektakel beginnen.
Kan ik niet vluchten tot zondag ofzo?
Het wordt lekker weerquote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:30 schreef Nijna het volgende:
Ireth, wat een geregel en gedoe he zo'n verhuizing... Maar als jullie strakkies op jullie nieuwe stekkie zitten is het het hardstikke waard. Zet em op, het wordt echt vanzelf zondag!
Wordt het vanaf komend weekend stralend weer? Heeft iemand connecties met de weergoden?
Wij krijgen volgende week een stelletje denen te logeren en die moeten natuurlijk niet gaan denken dat dit echt een koud en nat kikkerlandje is.
Ziet er goed uitquote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:31 schreef Fuente het volgende:
[..]
Het wordt lekker weer
Kijk: http://home.planet.nl/~schij437/10daagse.htm
Mag ik je een tip geven (misschien wist je het zelf al)? Leg een badlaken onder je matras. Anders heb je 's morgens een zeiknatte onderkant van je matras omdat het niet kan luchten doordat het tegen de grond ligt.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 09:26 schreef Ireth het volgende:
Mijn halve woonkamer staat vol met dozen, ontdek net dat ik iets te rigoreus mijn keukeninhoud heb ingepakt. Heb wel wat bekers er uit gehouden, maar alle glazen staan ingepakt [afbeelding]
De verhuiswagen is besteld, internet is aangevraagd, vrijdag slopen we ons bed al uit elkaar, dan slapen we een nachtje met de matrassen op de grond en zaterdagochtend om 9 uur is de verhuiswagen er! Mijn broertje is hier om half 8 al om te helpen wat overige dingen uit elkaar te schroeven (bedje van Suus oa) en dan gaat het spektakel beginnen.
Kan ik niet vluchten tot zondag ofzo?
Ow dat is een goeie, wij hebben zo'n onderdekding op de lattenbodem liggen, kan die er dan ook onder?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:35 schreef Faja-Lobi het volgende:
[..]
Mag ik je een tip geven (misschien wist je het zelf al)? Leg een badlaken onder je matras. Anders heb je 's morgens een zeiknatte onderkant van je matras omdat het niet kan luchten doordat het tegen de grond ligt.
Volgens mij hebben die een plastice onderlaag toch?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:43 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ow dat is een goeie, wij hebben zo'n onderdekding op de lattenbodem liggen, kan die er dan ook onder?
Mijn lief bivakkeert al een week op z'n lattenbodem, dus 1 nachtje zal best kunnenquote:Op dinsdag 10 juli 2007 12:40 schreef Jelief het volgende:
Kun je niet je lattenbodem op degrond leggen?
dat gaan we nu uitvissen want ik hoop het wel. zal rtl mailen en Derek ook, ben hele benieuwd, maar het is heel raar om ineens het hotel te herkennen en dan jezelf ook nogquote:Op woensdag 11 juli 2007 20:03 schreef m@x het volgende:
Waren er mensen die dat niet geloofden dan. Ik zag net het promofilmpje en moest gelijk aan jullie denken. Komt er nog een vervolg op jullie deelname?
Spannend hoor. Ik heb helemaal niet doorgehad dat er getwijfeld werd daaraan. Ik weet niet wat ik van dat hele babyfluistergedoe moet geloven (ben vrij sceptisch over dat soort dingen) maar het lijkt me wel interessant om eens te zien wat zo'n man doet.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:09 schreef Anitra het volgende:
[..]
dat gaan we nu uitvissen want ik hoop het wel. zal rtl mailen en Derek ook, ben hele benieuwd, maar het is heel raar om ineens het hotel te herkennen en dan jezelf ook nog
en ja er waren mesen die het in twijfel trokken dat e daar geweest waren
dat weten we no niet of wij in he vervolg zitten, zijn nu druk aan mailen.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:07 schreef kozakken het volgende:
Maar als er een promo komt, dan komt er toch ook een vervolg voor jullie Anitra? Dat zou fijn zijn
(Hoe gaat het met jou en met Djen en Djulian??)
Verhuizen!quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:24 schreef chacama het volgende:
En wat zijn jullie plannen voor het weekend.... ik zie zon, zon en nog eens zon
Sjouwen met gasbetonblokken een stuk of 120quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:24 schreef chacama het volgende:
En wat zijn jullie plannen voor het weekend.... ik zie zon, zon en nog eens zon
Tja, dat was bij jullie inderdaad gepland. Als je dan van de kopjes koffie en boterhammen lekker buiten geniet. Dan heb je tenminste ook nog iets van het weer genoten.quote:
Ik ga misschien op kraamvisite.. Mijn kleine nichtje bewonderen!quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:24 schreef chacama het volgende:
En wat zijn jullie plannen voor het weekend.... ik zie zon, zon en nog eens zon
Ik dacht dus ook dat dat niet kon, maar op de manier waarop onze makelaar het heeft aangepakt mag het dus weer wel. Je mag kopers niet tegen elkaar op laten bieden maar dat gebeurt hierbij dus niet.Ze hebben allebei dezelfde info en kansen enzo.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:39 schreef Diaan73 het volgende:
Spannend M@x. Hier doen ze dat niet, meerdere kopers laten bieden. Eerst de één afhandelen en daarna de ander... Maar wel ontzettend spannend hoor.
Okay, dat is idd zo. Nou wachten maar op de reactie van de tweede kopers.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:42 schreef m@x het volgende:
[..]
Ik dacht dus ook dat dat niet kon, maar op de manier waarop onze makelaar het heeft aangepakt mag het dus weer wel. Je mag kopers niet tegen elkaar op laten bieden maar dat gebeurt hierbij dus niet.Ze hebben allebei dezelfde info en kansen enzo.
Giel is![]()
hehe..quote:
Je kan ook Amber bij vriendlief achterlaten. Ik ben ook wel heel benieuwd naar de nieuwste Potterfilmquote:Op woensdag 11 juli 2007 20:50 schreef Vicky het volgende:
[..]
hehe..
volgens mij staat ie al een tijdje te koop..
Maarruhh ikke gaat foetsie. Harry Potter kijken
Ben me helemaal aan het voorbereiden op de film en het boek. Deeltje 1 en 2 van de film al gekeken, zo deeltje 3 en deel 1 van de boeken al gelezen en bezig in deel 2.
Tis alleen zo jammer dat ik voorlopig geen tijd heb om naar de bios te gaan. Kan Amber niet elk weekend bij mijn ouders droppen toch..
neeejquote:Op woensdag 11 juli 2007 20:56 schreef Diaan73 het volgende:
Vicky heb je eerst deel 3 gelezen en nu deel 2?omgekeerde volgorde
Als het goed is, is onze financiering eind juli rond... dan zijn we op vakantie.. wel spannend hoor. Ik hoop dat alles rond is, als we terug zijn. Maar men wat moet je een papieren tekenen zeg..
Nou, als ze het daar leuk vind en opa en oma vinden het ook leuk, waaom niet?quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:50 schreef Vicky het volgende:
[..]
hehe..
volgens mij staat ie al een tijdje te koop..
Maarruhh ikke gaat foetsie. Harry Potter kijken
Ben me helemaal aan het voorbereiden op de film en het boek. Deeltje 1 en 2 van de film al gekeken, zo deeltje 3 en deel 1 van de boeken al gelezen en bezig in deel 2.
Tis alleen zo jammer dat ik voorlopig geen tijd heb om naar de bios te gaan. Kan Amber niet elk weekend bij mijn ouders droppen toch..
nee dat is waar. Vandaag was ze de hele dag bij mijn ouders, vrijdag slaapt ze al bij mijn ouders, woensdag is ze er de hele dag en volgende week zaterdag slaapt ze ook weer bij mijn oudes..quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:57 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nou, als ze het daar leuk vind en opa en oma vinden het ook leuk, waaom niet? je dropt haar toch geen jaren daar?
Ik hanteer de stelregel: gelukige ouders --> gelukkig kind
Dan moet je eigenlijk ook nog deeltje 3 eerst lezen.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:57 schreef Vicky het volgende:
[..]
neeejIk moet filmpje 3 kijken en boekje 2 aan het lezen
Tja, als jij het te veel vind moet je het niet doen, maar dat is toch incidenteel, lijkt me, dat ze daar zo vaak achtereen is. Kan zo'n avondje voor de film er ook nog wel bij toch, als je die zo graag wil zien?quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:59 schreef Vicky het volgende:
[..]
nee dat is waar. Vandaag was ze de hele dag bij mijn ouders, vrijdag slaapt ze al bij mijn ouders, woensdag is ze er de hele dag en volgende week zaterdag slaapt ze ook weer bij mijn oudes..
Hmmm, je brengt me op een idee.quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:57 schreef m@x het volgende:
[..]
Je kan ook Amber bij vriendlief achterlaten. Ik ben ook wel heel benieuwd naar de nieuwste Potterfilm
Heej, dat is ook een ideequote:Op woensdag 11 juli 2007 20:57 schreef m@x het volgende:
[..]
Je kan ook Amber bij vriendlief achterlaten. Ik ben ook wel heel benieuwd naar de nieuwste Potterfilm
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:28 schreef Igraine het volgende:
[..]
Hmmm, je brengt me op een idee.
Pottermeet organiseren?![]()
Ikke!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:41 schreef Igraine het volgende:
[..]
Ikke!
Alleen ehm....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:49 schreef m@x het volgende:
[..]OhSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
Er bestaan van die knijpertjes ofzo (ik meen ze bij xenos gezien te hebben laatst) waar je je sokken mee bij elkaar kan klemmen per paar. Dan raak je ze niet meer per stuk kwijtquote:Op woensdag 11 juli 2007 20:59 schreef Diaan73 het volgende:
Net de was opgevouwen... waarom raak ik toch altijd sokken kwijt.![]()
![]()
Om hier nog even op terug te komen btw, ik vind R'dam of Z'meer wel een aardige optiequote:
beetje verquote:Op woensdag 11 juli 2007 22:47 schreef Igraine het volgende:
[..]
Om hier nog even op terug te komen btw, ik vind R'dam of Z'meer wel een aardige optie![]()
Dat zei ik ook en dat weet ik ook. Anders was er overigens ook geen probleem geweest.quote:Op woensdag 11 juli 2007 22:38 schreef Luchtbel het volgende:
Ja maar weet je wat gewoon het probleem. Ik wil ze er zelf allemaal bij hebben en iedereen wil er eigenlijk ook zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |