Ik heb in een grijs verleden dat beide(n) mag...quote:Op maandag 2 juli 2007 00:29 schreef voyeur het volgende:
[..]
En bij Nadi gebruik je bewust de 'i' niet die je Natasja teveel gaf? En die ontbrekende 'n' achter 'beide' is ook bewust?
Ingewikkeld al die bewust eigen spelwijzes
Het zijn er 3 die je uncaptitteltquote:Op maandag 2 juli 2007 00:26 schreef Lobasca het volgende:
nada merkt dat Natasia errrrrrrg gecharmeerd is van niks. (Bij beide gebruik ik bewust geen hoofdletters meer).
Denix ziet de camera aan voor een spiegel.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:20 schreef wolferl het volgende:
Nadia is TEveel bezig met die camera's.
Tis een figurant hoorquote:Op maandag 2 juli 2007 00:31 schreef petraa het volgende:
Nada vraagt aan Nix waar is Jaap eigenlijk. Nix antwoord Je gaat nog zoveel dingen hier mee maken
Jeetje wat haat ik die Dennis.
Ik denk dat Dennis het in zich heeft om de Nederlandse Dr. Phil te worden.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:33 schreef petraa het volgende:
Dennix: Laat Jaap ff lekker zijn ding doen, dan komt het wel goed.
Ik denk dat ze bezig is met een immuun systeem te onwikkelen.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:29 schreef Meganog het volgende:
Ik vrees dat ik Nadia aanvankelijk te hoog heb ingeschat. Hoe kan iemand in vredesnaam 3 avonden achter elkaar naar dat gezever luisteren.
Dat zal de eerste 2 weken wel dagelijks gaan gebeuren. Jaap en Brian moesten ook verplicht elke dag een praat-sessie houden zodat er wat tv momentjes gemaakt konden worden. En die gesprekken waren ook ELKE dag hetzelfde. En dat zullen we nu ook met Denniks en Nadia gaan zien.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:29 schreef Meganog het volgende:
Ik vrees dat ik Nadia aanvankelijk te hoog heb ingeschat. Hoe kan iemand in vredesnaam 3 avonden achter elkaar naar dat gezever luisteren.
Is hij ontsnapt uit Avifauna dan ?quote:Op maandag 2 juli 2007 00:34 schreef Villalux het volgende:
Denix het beest uit alphen wat zullen ze daar trots op hem zijn!
die sjaal zou em nog beter staan als ie zich ermee ophangt aan een hoge boomquote:Op maandag 2 juli 2007 00:31 schreef ricofromrio het volgende:
die sjaal staat em goed
z'n ding jonge, weet jequote:Op maandag 2 juli 2007 00:33 schreef petraa het volgende:
Dennix: Laat Jaap ff lekker zijn ding doen, dan komt het wel goed.
Buk effe voor hem, wedden dat je het lekker vind als ie zijn sjaaltje over jouw sjaaltje streelt.quote:
Leuke combinatie, preutse dennis en een volgens mij ietwat exhibitionistische Nadiaquote:Op maandag 2 juli 2007 00:36 schreef wolferl het volgende:
Kom op Nadia laat hem je blubber buik en hangtieten zien.
ja vindt ik ook ...als 1e die Denix er in de gooien slaat wel aan!quote:Op maandag 2 juli 2007 00:38 schreef Mika25 het volgende:
Is er eigenlijk al terror geweest sinds Fons van Westerloo bekent maakte dat het programma 'braver' moest worden?
Hij heeft nu al meer irritaties opgewerkt dat Wifebeater en Natasja in 8 maanden tijd, dus blijkbaar is hij goed gecast door de redaktiequote:Op maandag 2 juli 2007 00:38 schreef Villalux het volgende:
Denix is een echte sufkut. maar hoe kan die Redactie dit jongentje er in gooien?
quote:Op maandag 2 juli 2007 00:36 schreef Peter6000 het volgende:
Een fijn gesprek, dit.
Is er behoefte aan een Nadia - Dennis topicreekshoekje (waar je kwetsbaar mag zijn, en fijne gesprekjes mag voeren)??
Nada heeft volgens mij lange tijd een eigen sexlijn gehad om een zakcentje te verdienen - hoe die hork praatquote:Op maandag 2 juli 2007 00:40 schreef Lobasca het volgende:
FF turven hoe vaak nada 'ofzo' zegt...
dat is er al http://www.nordicwalkingforum.nl/quote:Op maandag 2 juli 2007 00:36 schreef Peter6000 het volgende:
Een fijn gesprek, dit.
Is er behoefte aan een Nadia - Dennis topicreekshoekje (waar je kwetsbaar mag zijn, en fijne gesprekjes mag voeren)??
Het viel me op dat enkelen dat na de film ook vroegen en Huub meteen gebaarde niets te vragen. Amanda ging even later ook al zoeken in z'n slaapkamer en de private. Daar was hij niet en het kantoor wordt angstvallig buiten beeld gehouden.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:42 schreef Prospera het volgende:
Waar zit Jaap trouwens?
quote:Op maandag 2 juli 2007 00:43 schreef Lobasca het volgende:
Dennis is een aantal maal naar stierengevechten geweest. Ik stel voor, hij en een stier in een paardenbak. En schnelll.
Erg prettige stem heeft ze.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:42 schreef Peter6000 het volgende:
Ik denk dat Nadia een goede kans maakt bij dat stemmenbureau (waar Natasia is afgewezen).
fijn nog een reden om hem niet te mogen, hij was maar een personage waar ik naar keek en omdat hij in een rl soap zit een mening over hem heb. Maar nu haat ik hemquote:Op maandag 2 juli 2007 00:43 schreef Lobasca het volgende:
Dennis is een aantal maal naar stierengevechten geweest. Ik stel voor, hij en een stier in een paardenbak. En schnelll.
viva la prozacquote:Op maandag 2 juli 2007 00:48 schreef Rotterdammert het volgende:
Jaap komt vrolijk binnen
Ik hoop dat Jaap some ass kickte daarachterquote:Op maandag 2 juli 2007 00:44 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Het viel me op dat enkelen dat na de film ook vroegen en Huub meteen gebaarde niets te vragen. Amanda ging even later ook al zoeken in z'n slaapkamer en de private. Daar was hij niet en het kantoor wordt angstvallig buiten beeld gehouden.
Of plezier?quote:Op maandag 2 juli 2007 00:47 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Storing bij de Fam. Kubatz ?
[afbeelding]
Waarop Amanda zegt: "Echt!! Niet te geloven!! We wegen samen 144 kilo"quote:Op maandag 2 juli 2007 00:49 schreef BarryK het volgende:
Jaap is terug.
Brian zegt heel cryptisch "het was niet bloggen he".
Het is het meest bizarre van z'n leven zegt Jaap
Dan vind je deze vast mooi:quote:Op maandag 2 juli 2007 00:54 schreef Prospera het volgende:
Ik haat hem![]()
[afbeelding]
Brian: Amanda gaat haar eigen stoephoer weblog schrijven.
Laten we er voor het gemak vanuit gaan dat DGK "echt" is, zonder enige vorm van sturing door de redaktie. In dat geval hebben de andere bewoners nu een heel sterk wapen tegen Jaap waarmee ze hem keihard mee kunnen pakken. Dus zou niet verstandig zijn van Jaap om mensen nu te gaan terrorizeren...quote:Op maandag 2 juli 2007 00:55 schreef Rotterdammert het volgende:
nee joh..over een paar dagen komt ie wel weer los
Ja wie niet, en wie haat Brian, Natasia en Huub nietquote:Op maandag 2 juli 2007 00:55 schreef avonne het volgende:
[..]
![]()
... maar... maar... ik heb zo'n hekel aan Nada en Nix
Het begint hinderlijk te worden, die stilte rond Jaap. Welterusten.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:57 schreef Pavement het volgende:
Geen bal aan vanavond, jaap zal niks vertellen en waarschijnlijk maar beter ook voor hem, al ben ik wel erg nieuwschierig geworden.
Gute Nacht, Freunde, es wird Zeit für mich zu geh'n Was ich noch zu sagen hätte, dauert eine Zigarette Und ein letztes Glas im Stehn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |