quote:Op maandag 2 juli 2007 00:31 schreef ricofromrio het volgende:
die sjaal staat em goed
Ik heb in een grijs verleden dat beide(n) mag...quote:Op maandag 2 juli 2007 00:29 schreef voyeur het volgende:
[..]
En bij Nadi gebruik je bewust de 'i' niet die je Natasja teveel gaf? En die ontbrekende 'n' achter 'beide' is ook bewust?
Ingewikkeld al die bewust eigen spelwijzes
Het zijn er 3 die je uncaptitteltquote:Op maandag 2 juli 2007 00:26 schreef Lobasca het volgende:
nada merkt dat Natasia errrrrrrg gecharmeerd is van niks. (Bij beide gebruik ik bewust geen hoofdletters meer).
Denix ziet de camera aan voor een spiegel.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:20 schreef wolferl het volgende:
Nadia is TEveel bezig met die camera's.
Tis een figurant hoorquote:Op maandag 2 juli 2007 00:31 schreef petraa het volgende:
Nada vraagt aan Nix waar is Jaap eigenlijk. Nix antwoord Je gaat nog zoveel dingen hier mee maken
Jeetje wat haat ik die Dennis.
Ik denk dat Dennis het in zich heeft om de Nederlandse Dr. Phil te worden.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:33 schreef petraa het volgende:
Dennix: Laat Jaap ff lekker zijn ding doen, dan komt het wel goed.
Ik denk dat ze bezig is met een immuun systeem te onwikkelen.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:29 schreef Meganog het volgende:
Ik vrees dat ik Nadia aanvankelijk te hoog heb ingeschat. Hoe kan iemand in vredesnaam 3 avonden achter elkaar naar dat gezever luisteren.
Dat zal de eerste 2 weken wel dagelijks gaan gebeuren. Jaap en Brian moesten ook verplicht elke dag een praat-sessie houden zodat er wat tv momentjes gemaakt konden worden. En die gesprekken waren ook ELKE dag hetzelfde. En dat zullen we nu ook met Denniks en Nadia gaan zien.quote:Op maandag 2 juli 2007 00:29 schreef Meganog het volgende:
Ik vrees dat ik Nadia aanvankelijk te hoog heb ingeschat. Hoe kan iemand in vredesnaam 3 avonden achter elkaar naar dat gezever luisteren.
Is hij ontsnapt uit Avifauna dan ?quote:Op maandag 2 juli 2007 00:34 schreef Villalux het volgende:
Denix het beest uit alphen wat zullen ze daar trots op hem zijn!
die sjaal zou em nog beter staan als ie zich ermee ophangt aan een hoge boomquote:Op maandag 2 juli 2007 00:31 schreef ricofromrio het volgende:
die sjaal staat em goed
z'n ding jonge, weet jequote:Op maandag 2 juli 2007 00:33 schreef petraa het volgende:
Dennix: Laat Jaap ff lekker zijn ding doen, dan komt het wel goed.
Buk effe voor hem, wedden dat je het lekker vind als ie zijn sjaaltje over jouw sjaaltje streelt.quote:
Leuke combinatie, preutse dennis en een volgens mij ietwat exhibitionistische Nadiaquote:Op maandag 2 juli 2007 00:36 schreef wolferl het volgende:
Kom op Nadia laat hem je blubber buik en hangtieten zien.
ja vindt ik ook ...als 1e die Denix er in de gooien slaat wel aan!quote:Op maandag 2 juli 2007 00:38 schreef Mika25 het volgende:
Is er eigenlijk al terror geweest sinds Fons van Westerloo bekent maakte dat het programma 'braver' moest worden?
Hij heeft nu al meer irritaties opgewerkt dat Wifebeater en Natasja in 8 maanden tijd, dus blijkbaar is hij goed gecast door de redaktiequote:Op maandag 2 juli 2007 00:38 schreef Villalux het volgende:
Denix is een echte sufkut. maar hoe kan die Redactie dit jongentje er in gooien?
quote:Op maandag 2 juli 2007 00:36 schreef Peter6000 het volgende:
Een fijn gesprek, dit.
Is er behoefte aan een Nadia - Dennis topicreekshoekje (waar je kwetsbaar mag zijn, en fijne gesprekjes mag voeren)??
Nada heeft volgens mij lange tijd een eigen sexlijn gehad om een zakcentje te verdienen - hoe die hork praatquote:Op maandag 2 juli 2007 00:40 schreef Lobasca het volgende:
FF turven hoe vaak nada 'ofzo' zegt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |