quote:
Ja handig voor van alles en nog wat maar echt niet als luier hoor..quote:Op vrijdag 22 juni 2007 12:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Anders kan ik je wél aanraden hydrofiele luiers te kopen. Die dingen zijn ideaal. Maar ik denk maar zo dat het niet voor jezelf zal zijn.
wolven die opengesneden worden cool vinden en maar klagen over olifanten die op een krukje moeten zittenquote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:42 schreef ChipsZak. het volgende:
Oh, en in het echte roodkapje verhaal wordt de wolf wel opengesneden hoor trouwens. Dus dat hoort gewoon zo.![]()
Niet als luier nee, maar voor de rest komen die dingen altijd van pas.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 12:53 schreef Paulusssttt het volgende:
[..]
Ja handig voor van alles en nog wat maar echt niet als luier hoor..luiers uitspoelen
![]()
M'n broer. Duurt nog wel ff hoor, maar z'n vriendin is jarig en die wou alvast al wel kleren ofsoquote:
En wat weet jij daar precies vanaf?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 12:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik vraag me toch af voor wie S-Two nu iets moet kopen eigenlijk.. Niet voor jezelf toch?
.
Anders kan ik je wél aanraden hydrofiele luiers te kopen. Die dingen zijn ideaal. Maar ik denk maar zo dat het niet voor jezelf zal zijn.
Gewoon Stad, zonder dequote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:03 schreef Paulusssttt het volgende:
Moet er vandoor.. Toch nog iets doen wat op werken lijkt..
Daarna op naar Groningen..De Stad moet ik dan geloof ik zeggen..
Het is anders wel dé stad, to be.quote:
Vrij veel. Ik ben heel goed met kleine kindertjes, vooral als ze m'n nichtje zijn.quote:
Moge je een kogelbrief krijgenquote:
Ik vind het vrij veel, voor minder heb ik een apartement. Het ligt natuurlijk wel aan de rest, zit een een gezamelijk woonkamer bij ofzo en met hoeveel mensen je badkamer, wc en keuken moet delen, heb je een tuin of terras.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 12:18 schreef Stienn het volgende:
Is 350 voor een kamer van 20m2 duur?
Welkomquote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:16 schreef freecell het volgende:
Hey, wat leuk! Een topic speciaal voor de stad Groningen! Even een TVP!
Waarom zou ze niet postenquote:
Ik weet wel beter.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:21 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Waarom zou ze niet posten
(behalve dat ze aan het opruimen was)
Ik volg je nietquote:
* Jesse_ gooit een rare toverspreuk over ChipsZak heenquote:
Als ChipsZak. wil zeggen wat ze nu aan het doen is moet ze dat zelf maar doen.quote:
heeft de bart smit die dingen ook niet?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:26 schreef Aryon het volgende:
Ja ik ga lekker naar de stad toe om een frisbee te kopen. Een hele speciale.![]()
[afbeelding]
Weet iemand waar je die dingen toevallig kan halen? Denk dat ik ff ga kijken of ze mischien hebben bij de Megastore van Intersport hebben. En verder zie ik het wel.
Sorry dat ik niet zovaak meer in de ub komquote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Als ChipsZak. wil zeggen wat ze nu aan het doen is moet ze dat zelf maar doen..
Goeie plekquote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:47 schreef StarGazer het volgende:
Over 3 weken verhuizen naar de Akerkhof
Kan niet wachten. 30 m2 met eigen keuken/douche/toilet. Heerlijkquote:
Als je nog maar wel net zo gedisciplineerd bent als met mij mag jij zitten waar je wilt hoor.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 13:41 schreef Grulez het volgende:
[..]
Sorry dat ik niet zovaak meer in de ub komWel regelmatig in de psychbieb gezeten, omdat dat ook vaak wat praktischer is (dichter bij huis). Maar ik ben natuurlijk ook gewoon lui...
Moet je nee zeggen, en dan moet je gewoon keihard ja denken.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Als je nog maar wel net zo gedisciplineerd bent als met mij mag jij zitten waar je wilt hoor..
Ik kreeg gister al de vraag of jij mijn vriendje was..
Wat een grove beledigingquote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Als je nog maar wel net zo gedisciplineerd bent als met mij mag jij zitten waar je wilt hoor..
Ik kreeg gister al de vraag of jij mijn vriendje was..
"We 'studeren' *wink, wink* alleen maar samen."quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:24 schreef Grulez het volgende:
[..]
Wat was je antwoord "ik doe alleen aan scharrels"![]()
En die mensen: Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiight!! Suuuuuuuuuuuuuure!!quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
"We 'studeren' *wink, wink* alleen maar samen."
Daar denkt Do2 anders over.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Met mij wil je toch niet gezien worden..
quote:Ticketbox in 78 seconden uitverkocht
Gepubliceerd op 22 juni 2007, 14:57
Laatst bijgewerkt op 22 juni 2007, 15:07
GRONINGEN -
De kaarten voor de EK-finale Jong Oranje- Jong Servie die vrijdagochtend via Ticketbox werden verkocht, waren in 78 seconden verkocht. Kaartjes voor de wedstrijd in de Euroborg zijn een kleinood.
Accreditatiemanager Martin Broekmans spreekt van een gekkenhuis. De organisatie is vandaag van alle kanten bestookt met verzoeken om toegangsbewijzen. "De Euroborg heeft 20.000 plaatsen, een stadion met 50.000 plaatsen was ook uitverkocht geweest."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |