Hij ligt nu veilig opgeborden in Rottum, vlak bij Heerenveen. Dat zal w ook de locatie worden waar hij komt te liggen. Sorry voor de niet noorderlingenquote:Op woensdag 20 juni 2007 22:00 schreef kanovinnie het volgende:
en waar gaat hij nu heen? als je hem ergens in de buurt van amsterdam sloterdijk/zaandam/krommenie/uitgeest legt doe ik er ook een trucje mee
Je moet hem naar utrecht halen he!quote:Op donderdag 21 juni 2007 00:18 schreef PrinceLu het volgende:
Leuk topic.
Hoop dat ie binnekort naar Utrecht komt.
Het is al donker.quote:Op donderdag 21 juni 2007 00:24 schreef iFries het volgende:
Iemand die FOK!sok.doc nog heeft?
[..]
Je moet hem naar utrecht halen he!
Hij staat ergens digitaal (ik weet niet waar), dan hoef je hem alleen maar aan te vullen. Hij klopte trouwens niet helemaal, op het a4tje staan minder namen dan in de OP.quote:Op donderdag 21 juni 2007 00:11 schreef iFries het volgende:
Zie nu pas dat er een A4-tje in zit met namen en datums. Zal deze maar digitaliseren en opnieuw uitprinten. Aangezien deze erg vies en nat begint te worden ?
quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:30 schreef iFries het volgende:
Kan iemand hem niet gewoon snel ophalen? Dan haal ik hem naar het weekend weer opIk ben er niet, maar iedereen in huis weet er van (Wat doet dat vieze ding daar?! )
Denk niet dat ie daar snel weer weg komt ...quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:47 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Texel, leuke plek. Is ie nog niet geweest
Kun jij eigenlijk wel kaartlezen? Op het kaartje staat Epe duidelijk als noorderlijkste plek van Gelderland. Arnhem ligt echt middenin de provincie. Evenals Zutphen (nahja, tegen Overijssel aan, maar niet noorderlijk)quote:Op donderdag 21 juni 2007 15:04 schreef swarmahoer het volgende:
nej gelderland ligt daaronder k dacht de plaats helemaal in t noorde van nl
de noordelijkste plaats van gelderland ik denk zutphen (als die erbijhoort) en anders arnhem..
zoals je ziet niet zo ver van almelo eigelijk? en met de motor heerlijk te doenen als je tog in arnhem bent.. nijmegen is maar n klein half uurtje verder
ik zie net pas de lijnen van de provincie iddquote:Op donderdag 21 juni 2007 15:07 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Kun jij eigenlijk wel kaartlezen? Op het kaartje staat Epe duidelijk als noorderlijkste plek van Gelderland. Arnhem ligt echt middenin de provincie. Evenals Zutphen (nahja, tegen Overijssel aan, maar niet noorderlijk)
Noordeinde ligt net iets noorderlijker inderdaadquote:Op donderdag 21 juni 2007 15:06 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Nee, de noordelijkste plaats van Gelderland is Noordeinde, ten zuiden van Kampen.
- edit: Hattem kan idd ook nog -
ik vind m ook niet zo mooi was de eerste hit bij googlequote:Op donderdag 21 juni 2007 15:15 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Overigens is dat kaartje sowieso niet echt nauwkeurig. Misschien is een goede wegenkaart of een atlas een beter alternatief.
waar woon je in gldquote:Op donderdag 21 juni 2007 15:16 schreef Houniet het volgende:
als ik de Stok! krijg, dan gaat ze zeker Gelderland in
bij Rhederlaagquote:
ik woon ongeveer 15min van Zevenaar vandaanquote:Op donderdag 21 juni 2007 15:26 schreef swarmahoer het volgende:
bij zevenaar jeej dat is wel mooi half uurtje treinen.. is te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |