Ik reageerde vooral op de nooit en de niks in zijn post. Dat is niet discussiëren é. En ik ga er ook mee akkoord dat de vorige legislatuur (veel te) weinig verwezenlijkte.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:36 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Zoals ? En begin niet met de socialistische verwezenlijkingen van begin vorige eeuw hé ...
Moet dat nou? Ik heb pas gegeten...quote:Op zondag 10 juni 2007 20:43 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Klein pronostiekje trouwens: wedden dat het alsnog Rooms-rood-groen zal worden ?![]()
2004 was een uitzonderlijk jaar ... dat halen ze nooit meer hoor, tenzij hier nog wat schandalen losbarstenquote:Op zondag 10 juni 2007 20:40 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
In vergelijking met 2003 winnen ze. In vergelijking met de Vlaamse verkiezingen van 2004 verliezen ze eigenlijk nog vrij fors. De kiezers die ze dat jaar hadden bijgewonnen zijn terug verdwenen. Allicht richting N-VA en Dedecker ...
Kijk, niemand zal ontkennen dat de socialisten tot begin de 20ste eeuw voor nogal wat rechten voor de arbeiders, mee voor het algemene stemrecht , ook voor vrouwen enzo gezorgd hebben. Maar al die politici van toen zijn allang dood en begraven. Maar als je nu kijkt naar de laatste generaties socialisten in België. De vorige generaties (Claes & co) werden bedolven onder de corruptieschandalen (Agusta, Dassault, ...) , in Wallonië is dat zelfs nog tot en met de huidige generatie , terwijl de nieuwe generatie die na Claes en co kwam nu ook afdruipt en afgestraft werd.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:44 schreef Masanga het volgende:
[..]
Ik reageerde vooral op de nooit en de niks in zijn post. Dat is niet discussiëren é. En ik ga er ook mee akkoord dat de vorige legislatuur (veel te) weinig verwezenlijkte.
En ik ben ook wel bevooroordeeld. Mijn vader werkte in de senaat rond heel wat ethische discussies.(ik zeg wel, werkte, ik neem aan dat ie morgen kan beginnen solliciteren elders..)
Dat is juist, maar waar ik op doel is dat het VB hun piek in 2004 gehad heeft en dat allicht niet snel meer zal halen. Ze vallen eigenlijk terug op het niveau van 2003. En dat is allicht hun "trouwe kiespubliek" geworden.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:49 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
2004 was een uitzonderlijk jaar ... dat halen ze nooit meer hoor, tenzij hier nog wat schandalen losbarsten
Ik noem de rechtse stemmers geen simpele boeren, CD&V is een redelijke partij. LDD, daar twijfel ik aan, te economisch liberaal en N-VA.......ik twijfel aan hun effectiviteit in een coalitie. Het laat wel zien dat die 1 miljoen mensen hun stem hebben weggegooid. VB is net zoal geloofwaardig als Berlusconi.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Als die 1 miljoen domme, simpele boeren nu op Dedecker en de N-VA hadden gestemd dan hadden we nu héél zeker een rechtse regering gehad die zelfs genoeg meerderheid had om een héél pro-vlaamse staatshervorming door te voeren. Nu stemden ze op het VB en staan ze buitenspel. Al helemaal nu het VB toch ook een klapje krijgt.
Maar Stevaert kan wel goed koken.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Kijk, niemand zal ontkennen dat de socialisten tot begin de 20ste eeuw voor nogal wat rechten voor de arbeiders, mee voor het algemene stemrecht , ook voor vrouwen enzo gezorgd hebben. Maar al die politici van toen zijn allang dood en begraven. Maar als je nu kijkt naar de laatste generaties socialisten in België. De vorige generaties (Claes & co) werden bedolven onder de corruptieschandalen (Agusta, Dassault, ...) , in Wallonië is dat zelfs nog tot en met de huidige generatie , terwijl de nieuwe generatie die na Claes en co kwam nu ook afdruipt en afgestraft werd.
Inderdaad, ze zitten aan hun plafond. Nu is het aan de Lijst Dedecker verder te knauwen aan die 20%.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:51 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dat is juist, maar waar ik op doel is dat het VB hun piek in 2004 gehad heeft en dat allicht niet snel meer zal halen. Ze vallen eigenlijk terug op het niveau van 2003. En dat is allicht hun "trouwe kiespubliek" geworden.
Stevaert is iemand die héél héél goed gezien heeft wanneer de houdbaarheid van zijn mooie "gratis praatjes" opgebruikt was.quote:
Zitten ze daar nu door te laten schemeren dat ze met 2 zetels (3 hoogstens) willen meeregerenquote:Op zondag 10 juni 2007 20:59 schreef blueangel_ het volgende:
Laat ons vooral het meest angstaanjagende van deze verkiezingen niet vergeten: Groen! haalt de kiesdrempel![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Er is ruimte voor een progressieve stem in vlaanderenquote:Op zondag 10 juni 2007 21:01 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Zitten ze daar nu door te laten schemeren dat ze met 2 zetels (3 hoogstens) willen meeregeren![]()
waar slaat dat op? Groen is enorm onschuldig, minder gevaarlijk dan jouw nazi-partij.quote:Op zondag 10 juni 2007 20:59 schreef blueangel_ het volgende:
Laat ons vooral het meest angstaanjagende van deze verkiezingen niet vergeten: Groen! haalt de kiesdrempel![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Groen is levensgevaarlijk voor je portemonnee...quote:Op zondag 10 juni 2007 21:15 schreef marnixds het volgende:
[..]
waar slaat dat op? Groen is enorm onschuldig, minder gevaarlijk dan jouw nazi-partij.
de belangrijkste trends zijn toch welquote:Op zondag 10 juni 2007 21:15 schreef marnixds het volgende:
[..]
waar slaat dat op? Groen is enorm onschuldig, minder gevaarlijk dan jouw nazi-partij.
Voor hoever ik het volg, kan je het VB niet echt de schuld geven. Ik bedoel, ze krijgen niet eens de kans om iets fouts te doen in het bestuur vanwege het cordon sanitair.quote:Op zondag 10 juni 2007 21:22 schreef tupolev141 het volgende:
Wat mij opvalt is dat ook politiek Belgie uit 2 landen bestaat. Het feit dat niemand het wil, of aandurft om assymetrische coalities te vormen maakt dat je de perverse situatie krijgt dat bijvoorbeeld een regio waar centrum-rechts gestemd wordt uiteindelijk een regering kan krijgen die links is.
Het Vlaamse politieke landschap is ook veel meer versnipperd dan dat in Wallonie. Voor een deel ligt de schuld daar bij het VB, dat wel vingers op wonden kan leggen, maar niet meer is dan een symptoom en geen echte oplossing kan bieden. Typisch ook wel dat de Vlaamse socialisten meer afgestrafd zijn dan de Waalse. Het is gewoon hemeltergend om te zien dat de door en door rotte PS in good old soviet stijl kan doen wat ze wil.
In ieder geval, ik ben benieuwd in hoeverre de CD&V hun vlaamsheid invult. De geschiedenis geeft mij niet veel hoop. Mijn droom van een Dietsland geef ik in ieder geval niet op.
maar noodzakelijk voor de toekomst...quote:Op zondag 10 juni 2007 21:21 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Groen is levensgevaarlijk voor je portemonnee...
Dat denk ik niet, je kunt ook hervormen in plaats van alleen maar besteden en aangezienquote:Op zondag 10 juni 2007 21:21 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Groen is levensgevaarlijk voor je portemonnee...
.........quote:Op zondag 10 juni 2007 21:26 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Voor hoever ik het volg, kan je het VB niet echt de schuld geven. Ik bedoel, ze krijgen niet eens de kans om iets fouts te doen in het bestuur vanwege het cordon sanitair.
En Dietsland... Klinkt een beetje neo-nazistisch... Maar een Verenigd Koninkrijk der Nederlanden zou ook geen slechte oplossing zijn
Groen! is zelfs levensgevaarlijk voor de toekomst ...quote:Op zondag 10 juni 2007 21:26 schreef ekoo het volgende:
[..]
maar noodzakelijk voor de toekomst...
kijk, het maakt niet uit of de klimaatopwarming en bijhorende natuurrampen en heel de hutsekluts al dan niet overdreven zijn. Het punt is dat er een besef is dat we een invloed hebben op het milieu en dat nu de uitgelezen moment is om duurzamer met alles om te springen. Duurzaamheid loont op termijn en dat weet groen. Bovendien zijn ze er niet bang van om minder populaire maatregelen te nemen die op termijn zullen renderen.
Dit is een stem die absoluut niet mag ontbreken in het politieke landschap!
levensgevaarlijkquote:Op zondag 10 juni 2007 21:33 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Groen! is zelfs levensgevaarlijk voor de toekomst ...
Ik herinner mij hier nog hun zoveelste wondermiddel om de CO2 van de auto's in te perken: méér thuiswerk organiseren. Blijkt nu uit een studie dat naar je werk rijden met je auto en daar werken minder co2 uitstoot dan als je thuisblijft ... (want daar moet je dan je huis verwarmen voor je eentje ed)![]()
goh ja, groen-bashen is niet moeilijk, dat besef ik ook wel, de eerste paars-groene regering heeft dat ook met succes gedaan... ze kregen een tweede termijn en dan hadden ze niemand meer om de schuld in de schoenen te schuiven en dan gebeurt dit...quote:Op zondag 10 juni 2007 21:33 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Groen! is zelfs levensgevaarlijk voor de toekomst ...
Ik herinner mij hier nog hun zoveelste wondermiddel om de CO2 van de auto's in te perken: méér thuiswerk organiseren. Blijkt nu uit een studie dat naar je werk rijden met je auto en daar werken minder co2 uitstoot dan als je thuisblijft ... (want daar moet je dan je huis verwarmen voor je eentje ed)![]()
Nog altijd beter dan de maatregels van groen. Die zijn enkel maar nefast voor onze portemonnee, de economie én het milieu zelf.quote:Op zondag 10 juni 2007 21:37 schreef ekoo het volgende:
De huidige 'milieumaatregelen' die door de andere partijen genomen worden zijn anders ook de naam 'milieu' niet waard ... propaganda ja
Allemaal paniekvoetbal, op initiatief van die lul van een Al Gore.quote:Op zondag 10 juni 2007 21:37 schreef ekoo het volgende:
De huidige 'milieumaatregelen' die door de andere partijen genomen worden zijn anders ook de naam 'milieu' niet waard ... propaganda ja
Racist!quote:Op zondag 10 juni 2007 20:25 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
Als je ontkent dat er problemen zijn in dit land, ben je iig blind
Ik ben die wekelijkse veldslagen hier in Aalst iig meer dan beu
je zou beter naar het leuke voetbal van onze beloften kijkenquote:Op zondag 10 juni 2007 21:42 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Guy Verhofstadt komt aan bij de VRT !
Rust toch ?quote:Op zondag 10 juni 2007 21:43 schreef BramKVO het volgende:
[..]
je zou beter naar het leuke voetbal van onze beloften kijken![]()
dat was toch geen verrassing?quote:Op zondag 10 juni 2007 21:46 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Verhofstadt zet een stap terug !![]()
Ergens wel toch nog. De klap voor de VLD is minder groot dan eigenlijk verwacht. De Liberalen kunnen samen met de MR nog de grootste "familie" worden en dan is er nog altijd de kans dat ze de premier moeten leveren. Zeker als Leterme (wat ik toch wel wat verwacht) niet in Wallonië aanvaardbaar zal zijn als premier. Eigenlijk had hij best nog wel een kans(je) om premier te blijven. Maar dat wacht hij dus blijkbaar niet af.quote:Op zondag 10 juni 2007 21:49 schreef marnixds het volgende:
[..]
dat was toch geen verrassing?
Een waardig premier geweest.
Met andere woorden, ze zijn daar weer met hun "non" ... ik vraag me echt af wat ze gaan doen als wij "non" gaan zeggen en hun geldstroom gaan afsnijdenquote:Op zondag 10 juni 2007 22:03 schreef Reya het volgende:
De enige mogelijke tweestromingenregering is nu CD&V/MR/VLD/CDH. Reynders had aangekondigd dat niet per definitie af te wijzen, mits CD&V haar toon wat matihgde, maar dan zit ze weer met haar kartelgenoot N-VA.
Dat laatste kun je dus niet doen zonder dat eerst alles gefederaliseerd is. Je kan niet zomaar de zorg ed gaan afsnijden als dat een federale bevoegdheid is hé. Dan val je zelf ook zonder.quote:Op zondag 10 juni 2007 22:15 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
Met andere woorden, ze zijn daar weer met hun "non" ... ik vraag me echt af wat ze gaan doen als wij "non" gaan zeggen en hun geldstroom gaan afsnijden
Als ik aan de Vlaamse onderhandelingszijde zou staan, zou ik die deal serieus overwegen.quote:Op zondag 10 juni 2007 22:18 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dat laatste kun je dus niet doen zonder dat eerst alles gefederaliseerd is. Je kan niet zomaar de zorg ed gaan afsnijden als dat een federale bevoegdheid is hé. Dan val je zelf ook zonder.
Overigens, ik zie de MR nog wel toegeven hoor. De staatshervorming voor de Vlamingen , de premier (Michel ? Reynders ?) voor de MR ...
dat de geldstroom 40 jaar geleden omgekeerd was (nl. van Wallonie naar Vlaanderen) dat vergeet je wellicht?quote:Op zondag 10 juni 2007 22:15 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
Met andere woorden, ze zijn daar weer met hun "non" ... ik vraag me echt af wat ze gaan doen als wij "non" gaan zeggen en hun geldstroom gaan afsnijden
Geldstromen van Wallonië naar Vlaanderen zijn een mythe. Professor dr. Juul Hannes die doceert aan de universiteiten in Brussel en Gent deed in dat verband een studie naar mogelijke geldstromen tussen 1832 en midden vorige eeuw. Uit die studie blijkt dat de vier Vlaamse provincies in die periode ongeveer 44% van de bevolking uitmaakten en ook 44% van de belastingen betaalden. De vier Waalse provincies met hun bevolkingsaandeel van ongeveer 38% betaalden echter slechts 30% van de belastingen, en eventuele geldstromen kunnen er op dat ogenblik dus alleen geweest zijn van Brabant naar Wallonië.quote:Op zondag 10 juni 2007 22:46 schreef BramKVO het volgende:
[..]
dat de geldstroom 40 jaar geleden omgekeerd was (nl. van Wallonie naar Vlaanderen) dat vergeet je wellicht?
dat is idd wel veel. Hij kan het eens proberen, hopelijk wordt het geen Leefbaar Nederland-kloon.quote:Op zondag 10 juni 2007 22:18 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Lijst Dedecker trouwens mogelijk zelfs naar de 6 ! zetels.
Wat is er toen vooral gebeurd? De Vlamingen zonder werk trokken naar Noord-Frankrijk en Wallonië om in die industrie te gaan werken.quote:Op zondag 10 juni 2007 23:00 schreef BramKVO het volgende:
Ik had nochtans in een documentaire ook es gezien dat er wel degelijk geld van Wallonie naar VL vloeide. Feit is wel dat Wallonie industrieel toen veel meer voorstelde dan Vlaanderen. Nu is het omgekeerd, dat wel, maar wie weet wat de toekomst brengt. Ik ben alleszins tegenstander van een onafhankelijk Vlaanderen, wél ben ik voorstander van een staatshervorming én vind ik inderdaad dat er een oplossing moet komen voor zaken zoals de transfers.
Het VB stelt wel een oplossing voor : splits de boel nu!quote:Op zondag 10 juni 2007 21:22 schreef tupolev141 het volgende:
Wat mij opvalt is dat ook politiek Belgie uit 2 landen bestaat. Het feit dat niemand het wil, of aandurft om assymetrische coalities te vormen maakt dat je de perverse situatie krijgt dat bijvoorbeeld een regio waar centrum-rechts gestemd wordt uiteindelijk een regering kan krijgen die links is.
Het Vlaamse politieke landschap is ook veel meer versnipperd dan dat in Wallonie. Voor een deel ligt de schuld daar bij het VB, dat wel vingers op wonden kan leggen, maar niet meer is dan een symptoom en geen echte oplossing kan bieden. Typisch ook wel dat de Vlaamse socialisten meer afgestraft zijn dan de Waalse. Het is gewoon hemeltergend om te zien dat de door en door rotte PS in good old soviet stijl kan doen wat ze wil.
Ik ook niet, maar ik verkies de naam Grootnederland of gewoon Nederland.quote:In ieder geval, ik ben benieuwd in hoeverre de CD&V hun vlaamsheid invult. De geschiedenis geeft mij niet veel hoop. Mijn droom van een Dietsland geef ik in ieder geval niet op.
Ja, dat is iets waar ik ook bang voor ben. Het is wel positief dat een hoop VLD-leden meegegaan zijn, en het niet allemaal politieke nieuwelingen zijn.quote:Op zondag 10 juni 2007 23:01 schreef marnixds het volgende:
[..]
dat is idd wel veel. Hij kan het eens proberen, hopelijk wordt het geen Leefbaar Nederland-kloon.
ze zullen daar wel weer een draai aan geven hoor ...quote:Op zondag 10 juni 2007 23:15 schreef Heero87 het volgende:
Trouwens Vlaams Belang moet maar best niet te veel roepen, want ze halen "maar" 19%. En wat zei voorzitter Frank Van Hecke vanmorgen in Het Nieuwsblad? "En toch ervaar ik zoveel steun dat ik de lat vandaag op 20 procent leg. Minder zou ik ervaren als een nederlaag - en een partijvoorzitter moet in dat geval zijn verantwoordelijkheid opnemen."
Inderdaad, daarom vind ik het ook zo'n klasse, want in feite maakte hij echt nog wel een kans om premier te worden. Zeker als je de score van de liberalen in Wallonië bekijkt.quote:Op zondag 10 juni 2007 21:53 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ergens wel toch nog. De klap voor de VLD is minder groot dan eigenlijk verwacht. De Liberalen kunnen samen met de MR nog de grootste "familie" worden en dan is er nog altijd de kans dat ze de premier moeten leveren. Zeker als Leterme (wat ik toch wel wat verwacht) niet in Wallonië aanvaardbaar zal zijn als premier. Eigenlijk had hij best nog wel een kans(je) om premier te blijven. Maar dat wacht hij dus blijkbaar niet af.
Persoonlijk denk ik dat het een zet is om het premierschap aan z'n goede vriend Louis Michel van de MR te gunnen eigenlijk.quote:Op zondag 10 juni 2007 23:24 schreef Heero87 het volgende:
[..]
Inderdaad, daarom vind ik het ook zo'n klasse, want in feite maakte hij echt nog wel een kans om premier te worden. Zeker als je de score van de liberalen in Wallonië bekijkt.
nu moet je toch het zonlicht niet ontkennen ...quote:Op zondag 10 juni 2007 23:00 schreef BramKVO het volgende:
Ik had nochtans in een documentaire ook es gezien dat er wel degelijk geld van Wallonie naar VL vloeide. Feit is wel dat Wallonie industrieel toen veel meer voorstelde dan Vlaanderen. Nu is het omgekeerd, dat wel, maar wie weet wat de toekomst brengt. Ik ben alleszins tegenstander van een onafhankelijk Vlaanderen, wél ben ik voorstander van een staatshervorming én vind ik inderdaad dat er een oplossing moet komen voor zaken zoals de transfers.
Wat staat Coveliers daar bij Vlaams Belang te doen?quote:Op zondag 10 juni 2007 21:37 schreef blueangel_ het volgende:
Voorkeurstemmen Senaat Vlaanderen:
1 Yves Leterme CD&V NVA 372.386
2 Guy Verhofstadt open vld 215.940
3 Johan Vande Lanotte sp.a-spirit 142.831
4 Frank Vanhecke VLAAMS BELANG 121.587
...
14 Hugo Coveliers VLAAMS BELANG 37.188
...
Hij is weliswaar geen lid van het Vlaams Belang, maar kwam wel als "onafhankelijke" op op de lijst van het VB.quote:Op maandag 11 juni 2007 00:06 schreef Chiwakka het volgende:
[..]
Wat staat Coveliers daar bij Vlaams Belang te doen?
Net als een aantal andere leden van VLOTT staat Coveliers als onafhankelijke op de Vlaams Belang-lijst.quote:Op maandag 11 juni 2007 00:06 schreef Chiwakka het volgende:
[..]
Wat staat Coveliers daar bij Vlaams Belang te doen?
Als staatshervorming niet mogelijk is, dan is er nog altijd...quote:Op maandag 11 juni 2007 00:45 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En het CDH spreekt zich nu vol uit tegen gelijk welke staatshervorming. Dat worden nog héél lange onderhandelingen ...
Alleen is dat niet praktisch mogelijk dus.quote:Op maandag 11 juni 2007 01:10 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Als staatshervorming niet mogelijk is, dan is er nog altijd...
[afbeelding]
Hadden we maar zoveel lef.![]()
Inderdaad, het is zoals ik dacht, Dedecker, hoewel misschien niet zo bekwaam, vult een Vlaamsgezind rechtsdenkend gat op, links van het VB, en is daardoor een belangrijke factor.quote:Op maandag 11 juni 2007 01:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Alleen is dat niet praktisch mogelijk dus.
Maar ik denk dat ze nu héél nerveus zijn bij het N-VA eigenlijk. Als ze straks niet genoeg binnenhalen bij de staatshervorming zie ik zelfs nog meerdere van hun parlementariërs gewoon overlopen naar Dedecker.
Het Vlaams belang was zaterdag aanwezig bij de lijsttrekkersdebatten op zowel de VRT als VTM hoor. In tegenstelling tot Lijst Dedecker die daar niet op uitgenodigd was door beide zenders.quote:Op maandag 11 juni 2007 01:25 schreef Boosoog het volgende:
Het Vlaams Belang is tot aan de verkiezingen van vandaag volledig door de VRT geboycot en niet uitgenodigd voor de lijsttrekkersdebatten.
Nu het Vlaams Belang één zetel heeft verloren mogen ze ineens wél aan het debat meedoen.
Wat een stel mongolen bij de Vlaamse omroep.
Zie debatten na de verkiezingen van vandaag.
http://www.vrtnieuws.net/(...)10_voorzittersdebat#
Nog niet helemaal vast , maar "normaal gezien" :quote:Op maandag 11 juni 2007 01:27 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Inderdaad, het is zoals ik dacht, Dedecker, hoewel misschien niet zo bekwaam, vult een Vlaamsgezind rechtsdenkend gat op, links van het VB, en is daardoor een belangrijke factor.
Ik vind het jammer dat NVA zo sukkelt, die kiesdrempel, dat kartel...
Maar WIE zijn die parlementariërs, ligt dat al vast? We kennen nog niet eens alle resultaten.
Ik hoop dat er veel NVA'ers in het parlement komen.![]()
Inderdaad, het is eigenlijk voor het eerst sinds héél lang dat het Vlaams Belang bij een verkiezing zo onopgemerkt voorbijgaat.quote:Op maandag 11 juni 2007 08:23 schreef xFriendx het volgende:
Net het nieuws gezien van RTL 4 en Nederland 1. Misschien was ik nog te slaperig, maar de naam Vlaams Belang werd bij beide zenders niet eens genoemd. Vlaams Belang, Vlaams Blok, DeWinter etc etc, niets.
Niet dat ik die naam per se wil horen, maar meestal verwacht je toch (zeker nu zij één zetel verlies hebben?) dat men dat even terloops noemt.
Alweer zo'n goed idee uit Den Haag!quote:Op maandag 11 juni 2007 08:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Het zou toch voor iedereen beter zijn als Wallonie zich bij Frankrijk voegt, Vlaanderen bij Nederland en Luxemburg bij Duitsland.
Dit vergrote NL zou met 21 miljoen inwoners en een economie van bijna een triljard euro zelfs boven India en Rusland staan qua economie en in Europa alleen de UK, Frankrijk, Duitsland, Spanje en Italie voor ons.
De volgende stap is het aanvallen van Frankrijk.quote:Op maandag 11 juni 2007 09:09 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Alweer zo'n goed idee uit Den Haag!
spreek voor jezelf hé. Net zoals zo'n 90% vd Vlamingen zich verzet tegen een onafhankelijk Vlaanderen. Ik walg ervan dat de Vlamingen die wél onafhankelijkheid willen altijd doen alsof elke Vlaming dat wil ...quote:Op maandag 11 juni 2007 01:10 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Als staatshervorming niet mogelijk is, dan is er nog altijd...
[afbeelding]
Hadden we maar zoveel lef.![]()
En dan een groot hek er om heen en daar tiefen we dan al dat moslimuitschot neer.quote:Op maandag 11 juni 2007 09:26 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
De volgende stap is het aanvallen van Frankrijk.
Of 90 % v/d Vlamingen een onafhankelijk Vlaanderen wil dat weet ik niet , maar of 90 % zich daartegen zal verzetten dat betwijfel ik ten sterkste hoor. Valt mij trouwens op dat er gisteren héél "Vlaams" gestemd is hoor.quote:Op maandag 11 juni 2007 09:31 schreef BramKVO het volgende:
[..]
spreek voor jezelf hé. Net zoals zo'n 90% vd Vlamingen zich verzet tegen een onafhankelijk Vlaanderen. Ik walg ervan dat de Vlamingen die wél onafhankelijkheid willen altijd doen alsof elke Vlaming dat wil ...
ik denk dat veel meer vlamingen een onafhankelijk vlaanderen willen. als je de stemmen van vlaams belang, SPIRIT en NVA optelt, en dan nog alle anderen bij de CD&V die er niet afkerig van zijn (neem types als pieter de crem, van den brande, en ook bij VLD, zelfs SPA vind je flaminganten hoor...quote:Op maandag 11 juni 2007 09:31 schreef BramKVO het volgende:
spreek voor jezelf hé. Net zoals zo'n 90% vd Vlamingen zich verzet tegen een onafhankelijk Vlaanderen. Ik walg ervan dat de Vlamingen die wél onafhankelijkheid willen altijd doen alsof elke Vlaming dat wil ...
Waarom zou Leterme voor de Walen niet aanvaardbaar zijn dan? Hij is toch een halve Waal?quote:Op zondag 10 juni 2007 21:53 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Zeker als Leterme (wat ik toch wel wat verwacht) niet in Wallonië aanvaardbaar zal zijn als premier.
Omdat hij zich profileerde als een grote voorstander van de staatshervorming , en tegen de Walen hun schenen schopte met "Ofwel is de wil er niet in Wallonië om Nederlands te leren, ofwel zijn ze er intellectueel niet toe in staat (doelend op het zeer slechte Nederlands van de meeste Waalse toplui) "quote:Op maandag 11 juni 2007 11:02 schreef Oma het volgende:
[..]
Waarom zou Leterme voor de Walen niet aanvaardbaar zijn dan? Hij is toch een halve Waal?
Maar dat zijn vooral stemmen voor een verdere staatshervorming, dat is toch nog altijd iets helemaal anders dan een onafhankelijkheid.quote:Op maandag 11 juni 2007 10:42 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Of 90 % v/d Vlamingen een onafhankelijk Vlaanderen wil dat weet ik niet , maar of 90 % zich daartegen zal verzetten dat betwijfel ik ten sterkste hoor. Valt mij trouwens op dat er gisteren héél "Vlaams" gestemd is hoor.
Dat kan zijn, maar ik zie die mensen zich er eigenlijk ook niet tegen verzetten hoor ... Zeker niet als de Walen elke verdere staatshervorming blijven tegenhouden.quote:Op maandag 11 juni 2007 11:17 schreef Heero87 het volgende:
[..]
Maar dat zijn vooral stemmen voor een verdere staatshervorming, dat is toch nog altijd iets helemaal anders dan een onafhankelijkheid.
Ik ben er van overtuigd dat als het echt over een pure afscheiding gaat, dus een pure onafhankelijkheid, dat een grote meerderheid toch nog altijd liever niet of zelfs radicaal neen zegt. Bij veel mensen is er toch nog altijd dat Belgisch gevoel, hoe diep het soms ook wegsteekt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |