Ja, hij was wel druk iddquote:Op donderdag 7 juni 2007 22:03 schreef TheYoung1 het volgende:
Maar was leuk, v.Duin kletst je alleen de oren van de kop.
Nee Tom doet het idd niet verkeerd in vergelijking met Leon Verdonschot van gisteren (?)quote:Op donderdag 7 juni 2007 22:17 schreef Haaibaaike het volgende:
Was een leuke aflevering.
Leuke gasten ook, en Tom doet het niet verkeerd.
Het is nog bezig.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:57 schreef Miam het volgende:
Candy was gisteren leuk hoor!vanavond niet gezien.
Vind je?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 01:09 schreef Grulez het volgende:
Arie is anders wel hip hoor.
Dat is geen taal voor een EO-lid Haaibaaike.quote:
ik ben ook geen EO- lidquote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat is geen taal voor een EO-lid Haaibaaike.
Waar ben je nog meer geen lid van dan ?quote:
Jij begonquote:Op zaterdag 9 juni 2007 19:45 schreef Haaibaaike het volgende:
Tong wil jij ermee ophouden ja.
Ik heb het gelezen![]()
Als andere fok!kers iets tegen jou zeggen ...Zeg je oh sorrie.quote:
Ik ben nu eenmaal vraakzuchtigquote:Op zaterdag 9 juni 2007 20:00 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Als andere fok!kers iets tegen jou zeggen ...Zeg je oh sorrie.
En tegen mij doe je een gemene vraakEn jij begon in die ene topic over Arie...
Het was gewoon een vraag van mij![]()
Vooral dat hoofd erbij is de reden dat ik vanavond weer niet gekeken heb.quote:Op woensdag 13 juni 2007 01:23 schreef ScottTracy het volgende:
Ik vind Sanne Wallis de Vries nooit niet onsympathiek. Ook dit keer was ze weer ronduit irritant.![]()
Dat doe ik ook steeds vakerquote:Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef borisz het volgende:
vandaag sla ik over
Dat komt omdat het een kutprogramma is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:53 schreef Veerboot het volgende:
Het mogen dan de zomermaanden zijn, maar als je nagaat dat DWDD altijd ergens tussen de 700.000 en 900.000 trok, valt dit me wel erg tegen...
Ik heb 't redelijk vaak gecheckt en volgensmij was 't meer tussen de 550.000/700.000? Misschien op een goeie avond 900.000 maar lang niet altijd.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:53 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Dat doe ik ook steeds vaker![]()
![]()
Zat net even de kijkcijfers van afgelopen week te checken:
wo 6 jun: 159.000
do 7 jun: 167.000
vr 8 jun: 264.000
ma 11 jun: 150.000
di 12 jun: 189.000
wo 13 jun: 178.000
Het mogen dan de zomermaanden zijn, maar als je nagaat dat DWDD altijd ergens tussen de 700.000 en 900.000 trok, valt dit me wel erg tegen...
Ik wilde daar nog even aan toevoegen dat het gewoon een kutprogramma is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 19:50 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Dat komt omdat het een kutprogramma is.
Ik wil daar nog even aan toevoegen dat als Martin Bril er zit, het sowieso een kutprogramma is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:13 schreef Grulez het volgende:
Ik wilde daar nog even aan toevoegen dat het gewoon een kutprogramma is.
Dit zegt allesquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:53 schreef Veerboot het volgende:
wo 6 jun: 159.000
do 7 jun: 167.000
vr 8 jun: 264.000
ma 11 jun: 150.000
di 12 jun: 189.000
wo 13 jun: 178.000
Die 400.000 halen ze met de herhaling erbij opgeteld ook nog niet eens:quote:Op vrijdag 15 juni 2007 10:26 schreef blijerotterdammer het volgende:
Sinds wanneer zeggen kijkcijfers alles? Bovendien wordt het om elf uur herhaald, en dan kijken nog eens die hoeveelheid mensen. Het is zeker geen Dit was het nieuws qua kijkcijfers, maar 400.000 is ook niet zo slecht. Ik vind het wel fijn dat het niet zo volgepropt zit, dat List of Thieme 's langer aan het woord komen dan drie minuten.
Isolde is er ook echt in gegroeid!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 20:07 schreef Quoi het volgende:
Ik vind Dione het juist erg OK doen!
Isolde ook trouwens....
Tenenkrommend vind ik die ene Limburger/Brabander (vergeef me) man......die is traaaaaaaag en echt niet leuk
Heb je 'm ooit zien presenteren? Ik geloof best dat 'ie in de muziekwereld goede interviews kan houden, maar op TV vind ik 'm nog niet echt bijzonder.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:16 schreef blijerotterdammer het volgende:
"De enige die echt niet kan auto-cuen of interviewen is die Leon Verdonschot."
Wat een bullshit. Heeft zelfs een prijs gewonnen voor zijn interviews. En zijn interview met Iggy Pop was geweldig.
We hebben hier een quote en een edit knop, dat weet je dat.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:29 schreef blijerotterdammer het volgende:
(ik reageerde dus op jou, Koekje, niet op Arjan.)
tv vulling ja, lekker rustig over iets praten, meer tijd voor interviews in vergelijking bij DWDDquote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:27 schreef erkel het volgende:
Ik kijk het niet elke dag en als ik het kijk dan is het meestal de herhaling 's avonds. Maar ik hou wel van de gemoedelijke sfeer van het programma. Het gaat af en toe traag, maar dat is ook juist de charme van het programma. De presentator/presentatrice herpakt zich en gaat weer verder. Heerlijk zo'n zomeravond programma
![]()
Lennart Booij vind ik het trouwens wel goed doen.
Hij stelt geen leuke/prikkelende vragen. Interumpeert op de slechtste momenten en weet geen lijn in het gesprek te krijgen. Totaal ongeschikt.quote:
Kloptquote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij stelt geen leuke/prikkelende vragen. Interumpeert op de slechtste momenten en weet geen lijn in het gesprek te krijgen. Totaal ongeschikt.
Pas maar op, voor je het weet verandert ze je in een pad.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:32 schreef Toad het volgende:
Ik heb niks met hekserij maar vind Susan wel leuk.![]()
Dat ben ik al he.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:38 schreef golfer het volgende:
[..]
Pas maar op, voor je het weet verandert ze je in een pad.
Ik kan me er iets bij voorstellen met zo'n zelfingenomen luchtbel als Visser.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:39 schreef SteveBallmer het volgende:
Volgens mij is het zo dat als je een half uurtje met Susan op de bank zit, je in slaap valt.
Dat heb ik ook met Saskia Noort. Gek hè?
Ja, maar ik vond het eigenlijk wel leukquote:Op donderdag 21 juni 2007 20:22 schreef golfer het volgende:
Het was weer een kabbelende babbeluitzending met als gasten Barbara Barend en John van Lottum.
John van Lottum moet dat goed kunnen maken.quote:Op donderdag 21 juni 2007 20:30 schreef EnGCatjuh het volgende:
Barbara Barend? Dan weet ik nu al dat ik de herhaling niet ga kijken.
quote:Op donderdag 21 juni 2007 20:30 schreef EnGCatjuh het volgende:
Barbara Barend? Dan weet ik nu al dat ik de herhaling niet ga kijken.
John van Lottumquote:
"Matthijs, je vergallopeerd je weer.... en dat schijnt je interessant te maken." Ouch.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 23:41 schreef thettes het volgende:
Mart Smeets heeft wel eens vervelender gedaan in dit soort programmas
Dat is correct en tevens juist.quote:
Inderdaad. Hij werd in het begin ook wel een beetje gedisst door Clarence.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 13:04 schreef Kozzmic het volgende:
Tom Egbers is een totaal drama als interviewer. Zoals hij heel omvloerst maar overduidelijk aan het aansturen was op de kwestie rond de Surinaamse vlaggen bij Jong Oranje. Tenenkrommend.
dat is wel waarquote:Op zaterdag 30 juni 2007 13:07 schreef Skic. het volgende:
Ow, zal ik de standaard Tom Egbers-pikstreel opmerking maken. 'Maar hij kan wel heule goede documentaires maken.'
Zat ook met gekromde tenen, idd.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 20:30 schreef dwerg het volgende:
Zo. Dat was Spike. Wat een intelligente jongen is het toch. Hoe heette de begeleidingsband van Frank Zappa? Oh, je hebt geen idee. Dan maken we er multiple choice van, zodat je twee keer het foute antwoord kan geven.
Oe, wat een nare zelfingenomen man is dat. Met z'n sigaar. En nog steeds De Lift aanhalen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:00 schreef dwerg het volgende:
Nog over de uitzending van gisteren: Matthijs van Heijningen. Waarom?
Ik moet altijd wel om hem lachenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:12 schreef cosmick het volgende:
[..]
Oe, wat een nare zelfingenomen man is dat. Met z'n sigaar. En nog steeds De Lift aanhalen.
voor de tour stop. over drie weken beginnen ze weerquote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:34 schreef Wickedangel het volgende:
Kijk ik eindelijk weer eens, blijkt het de laatste uitzending te zijn![]()
Maar wel heel onderhoudend. Beau![]()
quote:VARA haalt Wat Heet van het scherm
Wat Heet, de zomer-vervanger van De Wereld Draait Door, komt na de onderbreking door de Tour de France niet meer terug. De VARA heeft besloten al na twee maanden met het Nederland 3 programma te stoppen. Volgens een woordvoerder van de omroep zijn de tegenvallende kijkcijfers (gemiddeld 200.000) niet de reden van stopzetting. De VARA zou meer willen 'experimenteren en innoveren', en dat kam het beste in de zomermaanden.
Maar netcoördinator Roek Lips zegt dat de lage kijkcijfers wel hebben meegespeeld bij de beslissing. Wat Heet voldeed niet aan de verwachtingen en doelstellingen. Dat betreft uiteraard de kijkcijfers, maar er zijn meer doelstellingen. De stilzwijgende afspraak tussen de kijker en De Wereld Draait Door was dat er dagelijks ruimte en aandacht zou zijn voor de actualiteit. Dat deed Wat Heet veel te weinig.
Lips en de VARA voeren overleg voor een vervangend programma voor de maand augustus. De uitkomst is nog onbekend, evenmin als de presentator van het programma, maar voor de netmanager staat vast dat het ondanks de traditioneel nieuwsluwe zomertijd een actueler, 'dwingender' programma moet worden. Lips: Het liefst had ik DWDD de hele zomer behouden. In de Verenigde Staten zijn de grote talkshows ook maar twee weken van het scherm in de zomer. Maar los van de vraag of presentator Matthijs van Nieuwkerk beschikbaar zou zijn, is dat hier financieel onmogelijk.
Wat Heet werd door 'een carroussel' van presentatoren gemaakt, waaronder Claudia de Breij, Isolde Hallensleben, Menno Bentveld, Dione de Graaff, Lennart Booij, Tom Egbers, Leon Verdonschot en Patrick Lodiers. Zij spraken per uitzending met twee gasten over de actualiteit en hun werk, en speelden het spel Hoe Heet. (Volkskrant/Medialog)
Hij doet zijn username eer aan.quote:Op donderdag 12 juli 2007 15:07 schreef Haaibaaike het volgende:
Wat ben jij snel met nieuwe posting plaatsen, over '' Wat Heet''
Zal datquote:
quote:Talkshow met internetfragmenten op Nederland 3
De VARA brengt van maandag 30 juli tot en met vrijdag 24 augustus elke werkdag op Nederland 3 het nieuwe, live praatprogramma Wat nu?! op de buis. Leon Verdonschot en ‘Jakhals’ Isolde Hallensleben presenteren Wat nu?! ieder twee weken vanuit Studio De Plantage in Amsterdam. Zoals bekend komt het VARA-programma Wat Heet! – dat van 14 mei tot en met 6 juli iedere werkdag te zien was op Nederland 3 - na het huidige, dagelijkse Tourjournaal niet meer terug.
In ‘Wat nu?!’ worden actuele beelden, filmpjes en fragmenten van internet gebruikt om het grote en kleine nieuws van de dag te bespreken. “Voor het eerst op de Nederlandse televisie wordt het gesprek van de dag uitsluitend geïllustreerd met fragmenten en filmpjes afkomstig van internet“, aldus een woordvoerder van de VARA.
Er wordt gewerkt met een panel van deskundigen, merendeels in de leeftijdsgroep van 20 tot 45 jaar, afkomstig uit de wereld van sport, politiek, technologie, amusement, rechtspraak, cabaret, journalistiek en cultuur. Naast de panelleden worden dagelijks één of twee gasten uitgenodigd, die die dag een belangrijke rol spelen in het nieuws.
VARA-programmadirecteur Frans Klein vertelt: “De VARA gebruikt dit jaar de zomer om nieuwe programma’s uit te proberen. Ná Wat Heet! gaan we dat ook in augustus weer doen met Wat nu?!. We willen zoveel mogelijk experimenteren en innoveren, want in het hoogseizoen is daarvoor te weinig ruimte. Met het nieuwe programma willen we het gesprek van de dag op een vernieuwende en vlotte manier brengen aan de hand van internetfragmenten.”
Leon Verdonschot en Isolde Hallensleben presenteren ‘Wat nu?!’ ieder twee weken: Leon de eerste en vierde week en Isolde de tweede en derde week.
Wat nu?! van maandag 30 juli tot en met vrijdag 24 augustus iedere werkdag live van 19.30 uur tot 20.25 uur te zien bij de VARA op Nederland 3.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |