FOK!forum / Sport Algemeen / [F1] 2007 Grand Prix de Monaco deel 2
Sallyvrijdag 25 mei 2007 @ 16:38



Twee weken nadat Fellipe Massa in Spanje de overwinning binnen sleepte voor het team van Ferrari strijkt het hele Formule 1 circus neer in het Prinsendom van Monaco. Monaco staat sinds het begin van het wereldkampioenschap in 1950 steevast op de kalender. Kan Lewis Hamilton zijn leidende positie in het klassement verdedigen?
Voor de uitslagen en statistieken van deze race kijk je natuurlijk op FOK!sport



Lengte: 3.340 km
Aantal ronden: 78
Totale lengte: 260.520 km
Snelste raceronde: 1.14.439 (M. Schumacher - Ferrari F2004)
Snelste ronde: 1.13.962 (F. Alonso - Renault R25)

Het stratencircuit van Monaco is nauw, hobbelig en erg langzaam. Het is het langzaamste en kortste circuit op de Formule 1 kalender. Desondanks is de GP van Monaco niet van de kalender weg te denken. Al sinds 1929 is de lay-out praktisch onveranderd, mede omdat daar weinig tot geen mogelijkheden toe zijn. Het lijkt alsof de tijd stil is blijven staan in het vorstendom.

Puur motorvermogen helpt je niet in de straten van Monaco, een bolide welke goed te besturen is kan je verder naar voren helpen. Een rondje Monaco rijdt de gemiddelde coureur met een full downforce afstelling. De grip op het circuit varieert enorm, te meer omdat het circuit na iedere sessie weer wordt vrijgegeven voor het gewone stadsverkeer.



















De race in Monaco is vrijwel altijd een spektakel van de bovenste plank. Geen enkele race op de kalender heeft voor zoveel verrassende races geleid. Hoe verraderlijk het circuit is bleek in 1970 toen Jack Brabham in leidende positie de vangrail raakte, in de laatste ronde. Jochen Rindt profiteerde en won de race. In 1982 wist Riccardo Patrese de race te winnen. Bij het passeren van de finish was hij hiervan echter niet op de hoogte.

In 1984 werd de race gekenmerkt door hevige regenval. De race werd afgevlagd. Een ronde voordat de race werd afgevlagd was er echter een rookie die de leiding had overgenomen van Alain Prost. Dankzij de regelgeving destijds werd Senna als tweede geklasseerd, met een woedende Senna als gevolg. In 1988 doet Ayrton Senna weer van zich spreken op het stratencircuit. Hij reed ruimschoots op kop als hij bij het ingaan van de tunnel zijn McLaren in de vangrail rijdt.

Legendarisch is de race in 1992. Nigel Mansell was onbetwist de snelste man op de baan, maar dankzij een pitstop kwam hij achter Senna terecht, die tweede lag. Ronde na ronde probeerde Mansell de Braziliaan te passeren. In deze race bleek hoe moeilijk het in Monaco is om in te halen. Senna verdedigde zijn positie in een zinderend duel, en won de race.

De race in 1996 staat in de geschiedenisboeken als de race met de mistte gefinishte deelnemers. Bij de start was het erg nat in de straten van Monaco. Michael Schumacher vertrok vanaf pole position, maar gleed de eerste ronde al in de vangrails. De race wordt gewonnen door Olivier Panis, die in zijn Ligier vanaf de veertiende plaats was gestart. De vele uitvallers gecombineerd met een sterke race bleken de winnende combinatie.
Ook in 1997 regent het in het vorstendom. Schumacher stapte vlak voor de start over in de reservewagen , welke was afgesteld voor natte condities. Na de eerste ronde is de Duitser al zes seconden los van de concurrentie. Hij wint op meer dan een minuut van Barrichello, toen nog rijdend voor het team van Jackie Steward.
In 1998 was Mika Hakkinen onverslaanbaar in zijn McLaren. Hij leidde van start tot finish. Schumacher raakte met Wurz in een gevecht verwikkeld en beschadigde zijn bolide. Het kostte hem meer dan een minuut in de pots. In 1999 was het wederom Schumacher die de winst opeisde. Vanaf de tweede plaats gestart wist hij de eerste bocht het snelste te bereiken. Eddie Irvine maakte de dubbelzege voor Ferrari compleet.
In 2000 was het wederom Ferrari, en Michael Schumacher die de race domineerden. Een kapotte achterwielophanging gooide echter roet in het eten. David Coulthard profiteerde en won de race. In 2001 was het diezelfde Coulthard die vanaf pole position mocht vertrekken. Bij de start liet hij echter zijn motor afslaan, hij moest van achteraan beginnen. Schumacher wist de race te winnen, Coulthard werd uiteindelijk vijfde.
In 2004 leidde Schumacher de race toen hij achter de safety car uit de race werd getikt door Juan Pablo Montoya. `Trulli weet zijn eerste race te winnen, vlak voor Jenson Button. In 2005 was Kimi Raikkonen onverslaanbaar. Hij wint voor Nick Heidfeld en Mark Webber..



De kwalificatie van Monaco zorgt voor een flinke controverse. Michael Schumacher zet in de derde sessie de snelste tijd neer, met Alonso op de voorlopig tweede plaats. Terwijl Schumacher zijn laatste ronde afmaakt, is vlak achter hem Alonso bezig met een ronde die hem de pole kan brengen. In de een-na-laatste bocht schuift de Ferrari onderstuurd de muur in, waardoor Alonso zijn tijd niet kan verbeteren. De FIA ziet opzet in het spel en zet Schumacher achteraan de grid.
De wedstrijd ziet al snel na de start een kopgroep van Alonso, Raikkonen, Webber en Montoya, die makkelijk wegrijdt van de rest van het veld. Schumacher kan zich op het smalle circuit maar moeilijk naar voren werken en blijft lange tijd op de zestiende plaats hangen. De mooie derde plaats van Webber gaat in rook op, als hij de wagen brandend langs de baan moet zetten. Achter de safety car die daarop wordt ingezet, vallen ook de wagens van Sato en Raikkonen stil. Na de herstart krijgt Barrichello een drive through-penalty en valt Trulli uit, waardoor Coulthard naar het podium kan rijden, achter Montoya en winnaar Alonso. Schumacher houdt de schade beperkt door op een vijfde plaats te finishen.














Donderdag 24 mei 2007

10:00 - 11:30 vrije training 1
14:00 - 15:30 vrije training 2

Zaterdag 26 mei 2007

11:00 - 12:00 vrije training 3
14:00 - 15:00 kwalificatie training

Zondag 27 mei 2007

14:00 - 2007 Grand Prix de Monaco



Zaterdag 26 mei 2007

13:30 - kwalificatie (RTL7)
16:00 - GP2 race 1 (Eurosport 2)

Zondag 27 mei 2007

10:00 - GP2 race 2 (Eurosport 2)
13:00 - voorbeschouwing en race (RTL7)
15:40 - Nabeschouwing (RTL7

18:30 - Preview Indy500 (RTL7)
19:00 - 22:30 Indy500 (RTL7)



Het Weer in Monaco

Live Timing (op veler verzoek)
www.formula1.com doorklikken naar de race en dan Live Timing of de link naar Monaco is:
http://www.formula1.com/race/livetiming/774.html

Zin om over F1 te chatten? kom dan gewoon naar het irc-kanaal #f1

Zie de IRC FAQ voor meer informatie.

deze preview wordt u mede mogelijk gemaakt door Sanger & WEST
De OP is hier te vinden!

[ Bericht 0% gewijzigd door Sally op 27-05-2007 09:19:08 ]
ElmarOvrijdag 25 mei 2007 @ 16:41
Even mijn laatste reactie hier posten.
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 16:26 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Ik denk dat er veel beloofd is aan CA vanuit Spyker. Gascoyne kwam + nog meer goede mensen. Er zou een financiele basis zijn en de auto zou goed wezen. Nu is hier nog weinig van terecht gekomen, maar dat kan nog komen. Albers moet zich alleen nu wel in de kijker gaan rijden wil hij volgend jaar ook 'ergens' rijden. Het verhaal over zijn rijstijl icm de banden geloof ik wel, maar hij zal er toch iets op moeten vinden.
Dat denk ik ook, maar dan nog vind ik het wel een beetje naïef van hem om te denken dat daarmee wel goed zou zitten. Dat een goede financiële basis niet alles zegt zien we wel aan Toyota. Het duurt toch even eer je zoiets opbouwt en Albers is ook al 28. Persoonlijk zou ik dat niet afwachten en richting Williams zijn vertrokken. De kans dat je bij Williams op korte termijn aansprekende resultaten zou kunnen boeken is een stuk groter dan bij een klein en relatief nieuw team als Spyker.
Automatic_Rockvrijdag 25 mei 2007 @ 16:42
tvp
keplervrijdag 25 mei 2007 @ 16:44
nog maar paar daagjes

hopelijk valt er nog een bui tijdens de race
Grimmvrijdag 25 mei 2007 @ 16:44
Vorig jaar vloog Raikkonen z'n bolide in de fik hehe en de steward stond d'r wat onnozel bij, rukte hij dat blusapparaat uit de handen van die man

( verkapte tvp )
Bernard0svrijdag 25 mei 2007 @ 16:45
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 16:41 schreef ElmarO het volgende:
Even mijn laatste reactie hier posten.
[..]

Dat denk ik ook, maar dan nog vind ik het wel een beetje naïef van hem om te denken dat daarmee wel goed zou zitten. Dat een goede financiële basis niet alles zegt zien we wel aan Toyota. Het duurt toch even eer je zoiets opbouwt en Albers is ook al 28. Persoonlijk zou ik dat niet afwachten en richting Williams zijn vertrokken. De kans dat je bij Williams op korte termijn aansprekende resultaten zou kunnen boeken is een stuk groter dan bij een klein en relatief nieuw team als Spyker.
Ik geef je gelijk hoor. Maar aan de andere kant.. Ik had misschien ook voor Spyker gekozen. Ik bedoel. Het is een nieuw team, nieuwe kansen, nieuwe mensen + het is een Nederlands team, dat is wel uniek natuurlijk. Maar oke, Williams heeft veel meer knowhow en een betere wagen. Ach, het is allemaal achteraf. Albers hoeft op basis van zijn eerste 4 races nergens op te rekenen.
ElmarOvrijdag 25 mei 2007 @ 16:49
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 16:45 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Ik geef je gelijk hoor. Maar aan de andere kant.. Ik had misschien ook voor Spyker gekozen. Ik bedoel. Het is een nieuw team, nieuwe kansen, nieuwe mensen + het is een Nederlands team, dat is wel uniek natuurlijk. Maar oke, Williams heeft veel meer knowhow en een betere wagen. Ach, het is allemaal achteraf. Albers hoeft op basis van zijn eerste 4 races nergens op te rekenen.
Zit ook weer wat in hoor. Vanuit dat standpunt kan ik zijn keuze ook wel begrijpen. En het is zoals je zegt inderdaad achteraf lullen. Verder zal hij zich inderdaad snel moeten verbeteren. Het is niet echt goed voor je verdere carrière als je telkens langzamer bent dan een rookie.
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 16:44 schreef kepler het volgende:
nog maar paar daagjes

hopelijk valt er nog een bui tijdens de race
* ElmarO hoopt mee.
ArcticBlizzardvrijdag 25 mei 2007 @ 16:55
Het schijnt mooi weer te worden dit weekend in Monaco, dat zou ik toch wel erg jammer vinden ik had echt gehoopt op regen.
Bernard0svrijdag 25 mei 2007 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 16:55 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Het schijnt mooi weer te worden dit weekend in Monaco, dat zou ik toch wel erg jammer vinden ik had echt gehoopt op regen.
Op formula1.com staat dat er morgen op zaterdag 40% kans is op regen. Op zondag zou er 80% kans zijn op lichte regen. Wat dat betreft vind ik het wel best, als het maar zo blijft.
Sautorvrijdag 25 mei 2007 @ 17:00
Monaco
Fir3flyvrijdag 25 mei 2007 @ 17:35
Ik hoop dat het gewoon mooi weer blijft.
Xaobotnikvrijdag 25 mei 2007 @ 17:36
Ik hoop op iets spectaculairs. Flinke crashes en gewaagde inhaalacties. Jep, ik zal worden teleurgesteld.
Bernard0svrijdag 25 mei 2007 @ 17:38
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 17:36 schreef Xaobotnik het volgende:
Ik hoop op iets spectaculairs. Flinke crashes en gewaagde inhaalacties. Jep, ik zal worden teleurgesteld.
De vrije trainingen van gisteren beloofden wel veel goeds.
Googolplexianvrijdag 25 mei 2007 @ 17:47
tvp
Pilesvrijdag 25 mei 2007 @ 17:49
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 17:36 schreef Xaobotnik het volgende:
Ik hoop op iets spectaculairs. Flinke crashes en gewaagde inhaalacties.
Dat zou eens leuk zijn
sander89vrijdag 25 mei 2007 @ 17:50
Monaco=schroothoop

tvp
TJDoornbosvrijdag 25 mei 2007 @ 18:04
Ik zeg alles naar de kloteeeeeeeeeeeeeeeee
Bernard0svrijdag 25 mei 2007 @ 18:06
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 18:04 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik zeg alles naar de kloteeeeeeeeeeeeeeeee
Let maar. Een vette pile-up in St. Devote zoals in '97 o.i.d.
Paginabeheerdervrijdag 25 mei 2007 @ 18:07
Ook ik verwacht geen punten voor Spyker in Monaco... maar wat maakt het uit... het is Monaco. Alleen al om te kijken is een genot, ook zonder gewaagde inhaalacties (hoewel het bij het Grand Hotel hairpin soms nog best kan gebeuren dat iemand een foutje maakt... en bij de Nouvelle chicane gebeurt ook nog wel eens wat.

BTW; ik snap niet dat zoveel mensen zo negatief zijn over Spyker (dan heb ik het even niet over in deze topic)... hebben we eindelijk een eigen Formule 1 team; wordt het zo afgevallen. Zo typisch Nederlands.... als het uit Nederland komt, dan moet het wel waardeloos zijn, zo is de gedachte. Doodzonde hoor... een beetje chauvinisme kan geen kwaad.
Sautorvrijdag 25 mei 2007 @ 18:07
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 18:06 schreef Bernard0s het volgende:

[..]

Let maar. Een vette pile-up in St. Devote zoals in '97 o.i.d.
Spa 1998
WESTvrijdag 25 mei 2007 @ 19:09
nieuw deeltje al voor de kwali
Coelhovrijdag 25 mei 2007 @ 19:22
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 18:07 schreef Paginabeheerder het volgende:
Ook ik verwacht geen punten voor Spyker in Monaco... maar wat maakt het uit... het is Monaco. Alleen al om te kijken is een genot, ook zonder gewaagde inhaalacties (hoewel het bij het Grand Hotel hairpin soms nog best kan gebeuren dat iemand een foutje maakt... en bij de Nouvelle chicane gebeurt ook nog wel eens wat.

BTW; ik snap niet dat zoveel mensen zo negatief zijn over Spyker (dan heb ik het even niet over in deze topic)... hebben we eindelijk een eigen Formule 1 team; wordt het zo afgevallen. Zo typisch Nederlands.... als het uit Nederland komt, dan moet het wel waardeloos zijn, zo is de gedachte. Doodzonde hoor... een beetje chauvinisme kan geen kwaad.
Ben het met je eens. Geef het team 3 seizoenen om een stabiele middenmotor te worden (als Spyker dan nog bestaat en het team niet via faillisements uitverkoop weggegeven is...). Rijden ze dan nog steeds achteraan rond, dan zijn negatieve reacties terecht.
Bernard0svrijdag 25 mei 2007 @ 20:00
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 19:22 schreef Coelho het volgende:

[..]

Ben het met je eens. Geef het team 3 seizoenen om een stabiele middenmotor te worden (als Spyker dan nog bestaat en het team niet via faillisements uitverkoop weggegeven is...). Rijden ze dan nog steeds achteraan rond, dan zijn negatieve reacties terecht.
Juist. Spyker doet het juist heel erg goed vind ik, ze rijden wel met een goddamn Midland van vorig jaar op het moment. Dingen zoals het Spyker F1 Magazine vind ik ook heel positief.
Sallyvrijdag 25 mei 2007 @ 20:25
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 19:09 schreef WEST het volgende:
nieuw deeltje al voor de kwali
En nog bedankt voor die uitleg over de OP in wiki, werkt PER-FECT!!

Alleen het verzzoek om ook de Live Timing link op te nemen... Er waren weer mensen die favorieten kwijt waren enzo
Sallyvrijdag 25 mei 2007 @ 20:30
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 18:07 schreef Paginabeheerder het volgende:
Ook ik verwacht geen punten voor Spyker in Monaco... maar wat maakt het uit... het is Monaco. Alleen al om te kijken is een genot, ook zonder gewaagde inhaalacties (hoewel het bij het Grand Hotel hairpin soms nog best kan gebeuren dat iemand een foutje maakt... en bij de Nouvelle chicane gebeurt ook nog wel eens wat.

BTW; ik snap niet dat zoveel mensen zo negatief zijn over Spyker (dan heb ik het even niet over in deze topic)... hebben we eindelijk een eigen Formule 1 team; wordt het zo afgevallen. Zo typisch Nederlands.... als het uit Nederland komt, dan moet het wel waardeloos zijn, zo is de gedachte. Doodzonde hoor... een beetje chauvinisme kan geen kwaad.
Over welk topic heb je het dan wel? Ik had juist het idee dat het nog wel aardig gesteund werd hier op Fok!, zeker in het begin... En dat CA zo loopt te miepen over de banden, weten we nu ook wel

Maar dan is het toch echt Christijan die het team zo naar beneden haalt, we hebben allemaal nog wel Jos in gedachten, die reed zich nog in de kijker... Dat valt met Chris nogal tegen.

En verder zijn er natuurlijk alle negatieve berichten in de gewone pers, zoals vandaag weer dat Spyker de naam had verpand aan een bank om aan geld te komen... Daar gáát het aandeeltje Spyker...
En dat terwijl het management de aandeelhouders gister nog had verzekerd van een herverdeling van de financiering en het aandeel een beetje steeg!!!!


Dus tja... Ergens kan ik die ophef wel begrijpen!
Walter_Sobchakvrijdag 25 mei 2007 @ 20:47
Goedenavond......
_Administr8or_vrijdag 25 mei 2007 @ 20:55
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 20:47 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Goedenavond......
Goedenavond Walter.

tvp
vosssvrijdag 25 mei 2007 @ 21:26
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 20:25 schreef Sally het volgende:
Alleen het verzzoek om ook de Live Timing link op te nemen... Er waren weer mensen die favorieten kwijt waren enzo
vosssvrijdag 25 mei 2007 @ 21:27
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 16:44 schreef Grimm het volgende:
Vorig jaar vloog Raikkonen z'n bolide in de fik hehe en de steward stond d'r wat onnozel bij, rukte hij dat blusapparaat uit de handen van die man

( verkapte tvp )
Heeft iemand daar een filmpje van? Dat wil ik nog wel eens terugzien.
Dat was echt mooi


=edit=
http://www.youtube.com/watch?v=D_cuoqU_m_c

Dat was dan niet vorig jaar?! Er staat me wel iets bij dat hij dat deed, maar nou begin ik te twijfelen of hij dat wel was?

[ Bericht 26% gewijzigd door vosss op 25-05-2007 23:09:52 ]
Barbaafvrijdag 25 mei 2007 @ 21:47
Was 't ook niet Raikkonen die toen, ipv. naar de pitbox te wandelen, naar een jacht in de jachthaven is gegaan en daar heeft zitten relaxen?

Anyway, weet iemand een goede live-stream? M'n TV heeft 't net begeven
Sallyvrijdag 25 mei 2007 @ 22:05
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 21:47 schreef Barbaaf het volgende:
Was 't ook niet Raikkonen die toen, ipv. naar de pitbox te wandelen, naar een jacht in de jachthaven is gegaan en daar heeft zitten relaxen?

Anyway, weet iemand een goede live-stream? M'n TV heeft 't net begeven
Da's balen... Nee sorry, ik niet, maar mss iemand anders???
Xaobotnikvrijdag 25 mei 2007 @ 23:06
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 21:47 schreef Barbaaf het volgende:
Was 't ook niet Raikkonen die toen, ipv. naar de pitbox te wandelen, naar een jacht in de jachthaven is gegaan en daar heeft zitten relaxen?

Anyway, weet iemand een goede live-stream? M'n TV heeft 't net begeven
Met de stream kan ik je niet helpen. Wel kan ik bevestigen dat het Raikonnen was die dat jacht opliep en daar de verdere GP is gaan uitzitten.
vosssvrijdag 25 mei 2007 @ 23:07
Zaterdagochtend kan je toch nog een nieuwe halen?

Of anders misschien bij vrienden/ouders/in de kroeg kijken?
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 00:42
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 20:25 schreef Sally het volgende:

[..]

En nog bedankt voor die uitleg over de OP in wiki, werkt PER-FECT!!

Alleen het verzzoek om ook de Live Timing link op te nemen... Er waren weer mensen die favorieten kwijt waren enzo
ja die was ik dus vergeten, maar bij de volgende OP's komt er ook een live timing link in.


en nu naar bed toe..., ben gesloopt
Barbaafzaterdag 26 mei 2007 @ 00:46
Vrienden, wat zijn dat? Nah, de enige die ik met een GP-kijkende Barbaaf wil opschepen kan net niet. (echt niet, ik zit er wel vaker te kijken) Nieuwe TV is optie maar de oude heeft nog garantie alleen schat ik in dat die niet in één dag gemaakt is. Misschien kan ik een vervangende TV lospraten
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 07:49
Ik ga voor 3 wagens total loss in kwalificatie!!

Weet iemand of training 3 ergens (desnoods via digital van UPC) te zien is?
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 09:59
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 07:49 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik ga voor 3 wagens total loss in kwalificatie!!

Weet iemand of training 3 ergens (desnoods via digital van UPC) te zien is?
Ik meen dat er Fok!kers waren die via de Duitse RTL keken, of anders een sportkanaal dat ik niet ken.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 10:48
de moffe RTL zit hier niet op de kabel of in het extra digi pakket volgens mij...... maar idd die zenden het wel uit althans vorig jaar in Hongarije heb ik zo elke cm van de duitse GP gezien!
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 10:56
quote:
Tijdens de wedstrijd in Monaco zal het team van Spyker te zien zijn met een zelfklever op hun wagens met de woorden “Look for Maddie”. Hierbij wil het team de ouders helpen met het zoeken naar hun dochter. Het meisje verdween begin mei.

Veel mensen brengen tijdens deze dagen een bezoek aan Monaco en hierbij hopen ze dat de boodschap overgebracht wordt bij het grote publiek. Verschillende bekendheden hebben al een boodschap nagelaten in de media waaronder de stervoetballer David Beckham.
bron
Flisterzaterdag 26 mei 2007 @ 10:58
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 14:32 schreef _Tjabbe_ het volgende:
Iemand een goede link voor betrouwbare weersvoorspelling? Zie nogal wat tegenstrijdige berichten namelijk
http://www.meteoconsult.fr/ter/monde/prevision/detail.php?langue=nl&ks=d045dd704a162e1acd44b6544b5a85eb&num_ville=3416&num_produit=101&echeance=0&heure=-999

Vandaag lijkt het dus te gaan regenen terwijl ze gisterochtend nog aangaven dat het waarschijnlijk droog zou blijven.
De voorspellingen blijven maar veranderen
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 10:59
De baan voor de derde vrije training is nat verklaard.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:01
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 10:59 schreef ElmarO het volgende:
De baan voor de derde vrije training is nat verklaard.
De pitpoezen bij Lewis in de buurt ook
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 11:02
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:01 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

De pitpoezen bij Lewis in de buurt ook
Foto's.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 11:04
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 10:59 schreef ElmarO het volgende:
De baan voor de derde vrije training is nat verklaard.
Wet/Dry staat weer op 0.....
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:05
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:02 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Foto's.
ik eerst
keplerzaterdag 26 mei 2007 @ 11:05
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 10:59 schreef ElmarO het volgende:
De baan voor de derde vrije training is nat verklaard.
volgens formula1.com niet hoor

edit: toch wel, maar in dat grafiekje staat van niet
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:08
Iedereen binnen =_=
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 11:08
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:05 schreef kepler het volgende:

[..]

volgens formula1.com niet hoor

edit: toch wel, maar in dat grafiekje staat van niet
In dit nieuwsbericht (op formula1.com...) staat dat het 40% kans op regen is vandaag (terwijl het vanmorgen dus wel ietsiepietsie geregend heeft. De Live Timing staat weer op 0, en daar hectht ik meer waarde aan dan een nwsbericht...

Welk grafiekje, btw?
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 11:11
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:08 schreef Sally het volgende:

[..]
Welk grafiekje, btw?
Bij commentary.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:11
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:08 schreef Sally het volgende:

[..]

In dit nieuwsbericht (op formula1.com...) staat dat het 40% kans op regen is vandaag (terwijl het vanmorgen dus wel ietsiepietsie geregend heeft. De Live Timing staat weer op 0, en daar hectht ik meer waarde aan dan een nwsbericht...

Welk grafiekje, btw?
In live timing links op de tabbladen klikken
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:12
09:50 - It's bad news for drivers and fans alike. It's started to rain with ten minutes to go before the session start.

5'*** - Wet tyres are very much the order of the day so far... as David Coulthard goes straight on across the nouvelle chicane. We'll see a lot more of that methinks as the drivers push the limits on the drying track surfaces.

http://eurosport.yahoo.com/formula1/livematch/172576.html
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:13
4'*** - Surprise surprise, Kimi Raikkonen is only now arriving in the paddock.

lol
keplerzaterdag 26 mei 2007 @ 11:16
en het regent weer
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 11:18
Mooie regenbeelden op de Duitse RTL die er nu live bij zijn! Hartstikke nat daaro
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:19
17'** - The rain is really coming down now. Spare a thought for those die-hard fans on the hill overlooking the final corner. Out goes Vitantonio Liuzzi... AND HE NEARLY LOSES IT AT THE CHICANE! Good save.
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:19
quote:
De race in 1996 staat in de geschiedenisboeken als de race met de mistte gefinishte deelnemers
Ik heb van mistte in die wiki-OP even minst gemaakt, maar ik weet dus niet 100% zeker dat ik het goed gedaan heb.

Kan iemand even kijken of die wiki nog goed is? Bij mij issie iig nog goed
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:21
Ik heb zo'n vaag voorgevoel dat Ralf 'm weer in de vangrail gaat parkeren dadelijk
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:21
20'** - OOH! Liuzzi gets it a little out of shape at Mirabeau and does a wall of death around the outside of the corner.
keplerzaterdag 26 mei 2007 @ 11:21
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:21 schreef Googolplexian het volgende:
Ik heb zo'n vaag voorgevoel dat Ralf 'm weer in de vangrail gaat parkeren dadelijk
ik denk dat tieniet de enige zal zijn
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 11:21
Trulli met veel moeite door de chicane.. damn. De verwachting is dat het nu beter gaat worden met het weer.

Trulli staat trouwens op de heavy wet als ik het goed heb begrepen.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:22
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:21 schreef -Hans- het volgende:
Trulli met veel moeite door de chicane.. damn. De verwachting is dat het nu beter gaat worden met het weer.

Trulli staat trouwens op de heavy weath als ik het goed heb begrepen.
heavy wet

Tsja ... als niemand gaat rijden wordt de baan ook niet droger.
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 11:23
Ik wil niet lullig doen, maar... zijn dit soort conversaties niet de reden waarom er een #f1 irc kanaal is?
Verder ben ik blij dat jullie het hier doen hoor, want hier op de uni kan ik niet op irc .
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 11:23
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:19 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik heb van mistte in die wiki-OP even minst gemaakt, maar ik weet dus niet 100% zeker dat ik het goed gedaan heb.

Kan iemand even kijken of die wiki nog goed is? Bij mij issie iig nog goed
Ziet er nog goed uit.
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:21 schreef Googolplexian het volgende:
Ik heb zo'n vaag voorgevoel dat Ralf 'm weer in de vangrail gaat parkeren dadelijk
Zo'n topcoureur laat dat toch nooit gebeuren.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:23
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:21 schreef kepler het volgende:

[..]

ik denk dat tieniet de enige zal zijn
Hij's wel de enige met een abonnement
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:23
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:18 schreef -Hans- het volgende:
Mooie regenbeelden op de Duitse RTL die er nu live bij zijn! Hartstikke nat daaro
Ik mis Verstappen in zn Arrows wel een beetje met zulks weer
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 11:23
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:22 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

heavy wet
dank dank
quote:
Tsja ... als niemand gaat rijden wordt de baan ook niet droger.
True..
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:23 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik mis Verstappen in zn Arrows wel een beetje met zulks weer
Me2, dat was altijd genieten geblazen
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:24
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:23 schreef Astroquicky het volgende:
Ik wil niet lullig doen, maar... zijn dit soort conversaties niet de reden waarom er een #f1 irc kanaal is?
Verder ben ik blij dat jullie het hier doen hoor, want hier op de uni kan ik niet op irc .
Waar is Fok voor dan?
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 11:26
Schumacher schiet van de baan
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 11:26
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:26 schreef -Hans- het volgende:
Schumacher schiet van de baan
Ik zag dat het geel was en ik dacht het zal toch niet. Dus toch.
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 11:28
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:26 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Ik zag dat het geel was en ik dacht het zal toch niet. Dus toch.
Ook Webber schiet nu op hetzelfde punt rechtdoor
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:28
Maar ... het is 'm nog niet helemaal. Ralfie's trademark is de rechtervoorwielophanging aan gort rijden.
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:28
Webber
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 11:29
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:28 schreef Googolplexian het volgende:
Maar ... het is 'm nog niet helemaal. Ralfie's trademark is de rechtervoorwielophanging aan gort rijden.
We hebben nog een half uur. Dus het kan nog.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:29
Ik snap niet dat Albers nu niet keihard aan het wennen is Zeker met regen maakt ie nog een beetje kans
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 11:30
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:24 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Waar is Fok voor dan?
Voor conversaties met een iets hoger informatiegehalte? Hetgeen jullie nu aan het doen zijn zit ergens tussen normaal chatten en slowchatten in. Forums zijn naar mijn bescheiden mening al amper geschikt voor slowchatten, maar al helemaal niet voor normaal chatten.

Maar goed... dat is slechts mijn mening natuurlijk. Het is aan de mods om irc wat meer te promoten als zij dat gerechtvaardigd vinden. De conversaties die jullie nu voeren zijn morgen gewoon niet interessant meer, terwijl een forum ook in de toekomst nog interessante informatie hoort te bevatten... (vind ik).

Groetjes,
Tijl

PS: ik moet eerlijk toegeven dat dit iets is dat mij aan meerdere Nederlandse fora stoort... Ik heb het idee dat het aantal woorden per post op Nederlandse fora een stuk lager ligt dan in andere landen.
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:31
Ik vind van niet

groetjes,
vosss
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:34
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:30 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

Voor conversaties met een iets hoger informatiegehalte? Hetgeen jullie nu aan het doen zijn zit ergens tussen normaal chatten en slowchatten in. Forums zijn naar mijn bescheiden mening al amper geschikt voor slowchatten, maar al helemaal niet voor normaal chatten.

Maar goed... dat is slechts mijn mening natuurlijk. Het is aan de mods om irc wat meer te promoten als zij dat gerechtvaardigd vinden. De conversaties die jullie nu voeren zijn morgen gewoon niet interessant meer, terwijl een forum ook in de toekomst nog interessante informatie hoort te bevatten... (vind ik).

Groetjes,
Tijl

PS: ik moet eerlijk toegeven dat dit iets is dat mij aan meerdere Nederlandse fora stoort... Ik heb het idee dat het aantal woorden per post op Nederlandse fora een stuk lager ligt dan in andere landen.
De race-specifieke deeltjes zijn dacht ik juist voor dit doel gemaakt. Voor de posts met een hoger informatiegehalte moet je bij F1 Nieuwtjes zijn

Anders heeft dit topic niet zoveel zin, he
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:35
SuperHam de baan op
Albers ook

Baan lijkt op te drogen?
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 11:36
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:34 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

De race-specifieke deeltjes zijn dacht ik juist voor dit doel gemaakt. Voor de posts met een hoger informatiegehalte moet je bij F1 Nieuwtjes zijn

Anders heeft dit topic niet zoveel zin, he
Ik denk dat de raceposts bedoeld zijn om de race voor en na te bespreken, terwijl de nieuwtjes bedoeld zijn om de nieuwtjes tussen de races door te bespreken .
vingerplantzaterdag 26 mei 2007 @ 11:37
Mensen zeg, als het vanmiddag nog nat is is dit kwalificatiesysteem echt geniaal want je MOET dan risico nemen. Benieuwd wie er dan behalve Ralf nog meer in de vangrail komt te staan
vingerplantzaterdag 26 mei 2007 @ 11:37
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:36 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

Ik denk dat de raceposts bedoeld zijn om de race voor en na te bespreken, terwijl de nieuwtjes bedoeld zijn om de nieuwtjes tussen de races door te bespreken .
Nee.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:39
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:36 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

Ik denk dat de raceposts bedoeld zijn om de race voor en na te bespreken, terwijl de nieuwtjes bedoeld zijn om de nieuwtjes tussen de races door te bespreken .
Nieuwtjes is (zoals de TT het eigenlijk al zegt) voor nieuws uit de F1 wereld, ongeacht de tijd. Het bespreek-gehalte is laag daar (da's dan tenminste wel de bedoeling).

De race topics zijn inderdaad om voor en na de race te kleppen met elkaar en dat doen we nu dus ook

#

35'** - Fernando Alonso goes straight on at the chicane. No damage.
#

34'** - ... as Liuzzi goes straight down the escape road at Mirabeau. No damage for the Toro Rosso driver.
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:41
Wat reed die McLaren nou zo traag net de laatste shot voor de reclame?
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:41
35'** - Alex Wurz has a 270 degree spin in his Williams at Mirabeau. He takes a while to get it pointing in the right direction, meaning both Lewis Hamilton and Tonio Liuzzi have to pick their way past him.


dat dus
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:42
36'** - It doesn't last long... LEWIS HAMILTON GOES TO THE TOP - A TENTH OF A SECOND FASTER!


Lol :

39'** - TONIO LIUZZI IS FLYING! He takes 1.1 seconds out of Hamilton's time to sit on top of the world. How long will this latest marker last?
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:42
Dat was dan de tweede keer voor Wurz of niet?

Want een paar minuten geleden had alleen Liuzzi er last van zo te zien?
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 11:44
goddomme ik heb heel mn mediabox ondersteboven gehouden nergens beelden..........maargoed het is dus nat en er zijn dus al weer wagens af gegaan.........
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:46
AR zal wel in z'n nopjes zijn:

Button bovenaan
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 11:47
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:37 schreef vingerplant het volgende:
Mensen zeg, als het vanmiddag nog nat is is dit kwalificatiesysteem echt geniaal want je MOET dan risico nemen. Benieuwd wie er dan behalve Ralf nog meer in de vangrail komt te staan
Ik noem geen namen alleen denk ik dat er rood in zn vlag zit!!


JB de snelste in de regentombola!!
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:51
Alonso Ben benieuwd


lol:
48'** - Stop the press!!!! A HONDA IS FASTEST!!! Jenson Button's to be exact. Just so you know too, his team-mate Rubens Barrichello is sporting an all-black helmet in this session as opposed to his normal white, red and blue jobbie.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 11:54
Stop the press!!!! A HONDA IS FASTEST!!! Jenson Button's to be exact. Just so you know too, his team-mate Rubens Barrichello is sporting an all-black helmet in this session as opposed to his normal white, red and blue jobbie.

Humor op Eurosport
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:54
Hamilton en Sato eraf
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 11:55
Oei ... Lewis doet 60 seconden over S1

ah, vandaar
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 11:56
googol niet zo snel voortaan

Chris staat weer aardig laag......wellicht had die meer rondjes moeten rijden voordat die vanmiddag weer over de afstelling jankt!!
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 11:56
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:44 schreef TJDoornbos het volgende:
goddomme ik heb heel mn mediabox ondersteboven gehouden nergens beelden..........maargoed het is dus nat en er zijn dus al weer wagens af gegaan.........
Geen duitse RTL erop zitten?
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 11:58
UPC niet in ieder geval wellicht Casema en dergelijke wel maar helaas heeft R'dam UPC
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:01
SUTIL!!!! O_O


hahahahaha
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:01
SUTIL!!!! !!!
Zorrozaterdag 26 mei 2007 @ 12:01
Sutil
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:01
Mn pc doet gek!!!
Sutil ff P1.............

Ga zo maar een nieuwe PC kopen denk ik!!
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:03
en Sutil Stop

Vlak voor de pits, zo te zien
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:03
Het word steeds gekker in Monaco. Het begon met DC op 3 vorig jaar en het gaat verder met Adrian op 1!
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 12:04
whehe een spyker op P1

alleen jawel ik schakelde pas om 11:55 in

maar een natte baan, ik hoop dat het met de kwali ook is en met de race mag het ook
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:04
Sutil 1e, Albers 19e
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:05


60'** - ADRIAN SUTIL GOES FASTEST!!!!!! INCREDIBLE!!!! A SPYKER FINISHES THE SESSION ON TOP!!!!! I've gone crazy with the exclamation marks but this is something I never thought I'd see. If it rains on raceday he looks to have some serious pace.

60'** - The cars are all doing a practice start on the grid... and Sutil stalls. Oh well, the excitement of being fastest must have got to him.
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 12:05
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:04 schreef vosss het volgende:
Sutil 1e, Albers 19e
Dat ligt aan de banden hoor.

Acathlazaterdag 26 mei 2007 @ 12:06
Albers wordt echt gepwnd door Sutil zeg.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:06
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:05 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Dat ligt aan de banden hoor.

Sutil had regenbanden en Chris spijkerbanden hahahaha
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:07
The cars are all doing a practice start on the grid... and Sutil stalls. Oh well, the excitement of being fastest must have got to him.
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:08
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:39 schreef Googolplexian het volgende:
Nieuwtjes is (zoals de TT het eigenlijk al zegt) voor nieuws uit de F1 wereld, ongeacht de tijd. Het bespreek-gehalte is laag daar (da's dan tenminste wel de bedoeling).

De race topics zijn inderdaad om voor en na de race te kleppen met elkaar en dat doen we nu dus ook
En toch...
"An Internet forum is a web application for holding discussions and posting user generated content."
"Internet Relay Chat (IRC) is a form of real-time Internet chat or synchronous conferencing."
Bron: wikipedia.org

Naar mijn mening zijn jullie meer real-time aan het chatten dan een discussie aan het houden.
Maar goed... fok heeft blijkbaar een cultuur die niet echt bij mijn voorkeuren aansluit. Ik ben iemand die houdt van posts waar inzicht in zit en waarover nagedacht is. Als ik zin heb in snelle, korte, 'wegwerp' berichtjes dan voel ik me beter thuis in een chatroom en niet op een forum.

Voor degene die dit wel interessant vindt om over na te denken:
"Keep in mind that generally now, instant messages are thought of as more 'disposable', and people write one or two sentence posts (as mentioned above) quite often. in informal discussions, the majority are pretty empty 'hahah' or 'lol' types of things. Additionally, people who are used to this culture of 'fast, short messages' in chat will be a little thrown off if you then ask people to post thoughtful and insightful messages via a chat medium. longer messages take time to read, and the constant automatic scrolling of text as messages come in will be really frustrating to participants."

Misschien ben ik gewoon blijven hangen in de oertijd van de forums, en is deze hersenloze cultuur van snelle korte 1-zins-berichtjes de toekomst. Ik kijk er niet naar uit.
Tot zover mijn pleidooi voor inhoud op het forum en koffieklets op de chat...
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 12:08
En de uitslag van de derde vrije training:

Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:08
knip
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:08
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:05 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Dat ligt aan de banden hoor.

Ik denk dat Albers niet helemaal maximum attack ging, anders stond ie ook vooraan !!!!
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:11
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:08 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik denk dat Albers niet helemaal maximum attack ging, anders stond ie ook vooraan !!!!
Ik zwijg voor Sanger beledigd is
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:13
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:08 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

En toch...
"An Internet forum is a web application for holding discussions and posting user generated content."
"Internet Relay Chat (IRC) is a form of real-time Internet chat or synchronous conferencing."
Bron: wikipedia.org

Naar mijn mening zijn jullie meer real-time aan het chatten dan een discussie aan het houden.
Maar goed... fok heeft blijkbaar een cultuur die niet echt bij mijn voorkeuren aansluit. Ik ben iemand die houdt van posts waar inzicht in zit en waarover nagedacht is. Als ik zin heb in snelle, korte, 'wegwerp' berichtjes dan voel ik me beter thuis in een chatroom en niet op een forum.

Voor degene die dit wel interessant vindt om over na te denken:
"Keep in mind that generally now, instant messages are thought of as more 'disposable', and people write one or two sentence posts (as mentioned above) quite often. in informal discussions, the majority are pretty empty 'hahah' or 'lol' types of things. Additionally, people who are used to this culture of 'fast, short messages' in chat will be a little thrown off if you then ask people to post thoughtful and insightful messages via a chat medium. longer messages take time to read, and the constant automatic scrolling of text as messages come in will be really frustrating to participants."

Misschien ben ik gewoon blijven hangen in de oertijd van de forums, en is deze hersenloze cultuur van snelle korte 1-zins-berichtjes de toekomst. Ik kijk er niet naar uit.
Tot zover mijn pleidooi voor inhoud op het forum en koffieklets op de chat...
rofl
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:16
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:13 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
rofl
Ik praat hier duidelijk tegen dovemansoren...
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:17
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:16 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

Ik praat hier duidelijk tegen dovemansoren...
dat komt omdat de F1 geluiden in dit topic de boventoon voeren. Probeer Feedback ff
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 12:20
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:08 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

En toch...
"An Internet forum is a web application for holding discussions and posting user generated content."
"Internet Relay Chat (IRC) is a form of real-time Internet chat or synchronous conferencing."
Bron: wikipedia.org

Naar mijn mening zijn jullie meer real-time aan het chatten dan een discussie aan het houden.
Maar goed... fok heeft blijkbaar een cultuur die niet echt bij mijn voorkeuren aansluit. Ik ben iemand die houdt van posts waar inzicht in zit en waarover nagedacht is. Als ik zin heb in snelle, korte, 'wegwerp' berichtjes dan voel ik me beter thuis in een chatroom en niet op een forum.

Voor degene die dit wel interessant vindt om over na te denken:
"Keep in mind that generally now, instant messages are thought of as more 'disposable', and people write one or two sentence posts (as mentioned above) quite often. in informal discussions, the majority are pretty empty 'hahah' or 'lol' types of things. Additionally, people who are used to this culture of 'fast, short messages' in chat will be a little thrown off if you then ask people to post thoughtful and insightful messages via a chat medium. longer messages take time to read, and the constant automatic scrolling of text as messages come in will be really frustrating to participants."

Misschien ben ik gewoon blijven hangen in de oertijd van de forums, en is deze hersenloze cultuur van snelle korte 1-zins-berichtjes de toekomst. Ik kijk er niet naar uit.
Tot zover mijn pleidooi voor inhoud op het forum en koffieklets op de chat...
je gaat maar ergens anders lopen zeiken daarover niet in de race topics waarvan ondergetekende de openingspost maakt.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:21
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:16 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

Ik praat hier duidelijk tegen dovemansoren...
En verschrikkelijk offtopic ... kun je daar niet een paar quotes van tevoorschijn toveren?

Vergeet niet dat Fok!F1 meer een community is dan een droog forum met mensen die duizenden kilometers uit elkaar wonen. Jij praat tegen je vrienden toch ook niet in minimaal 3 alinea's?

Misschien ben je inderdaad blijven hangen in een bepaalde tijd Tijd om mee te gaan met de tijd dan... of fora te zoeken die beter bij je stijl passen. Je zit nog op de uni dus zo oud ben je niet en zo erg zal het dan ook niet zijn. Nooit te oud om te leren, zeg maar
vingerplantzaterdag 26 mei 2007 @ 12:22
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:16 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

Ik praat hier duidelijk tegen dovemansoren...
Gast je bent de enige die er problemen mee heeft, get a life!

Echt briljant van Sutil, de Duitser vroeg zich al af of hij toevallig ergens rechtdoor was gegaan bij een chicane. Nu hopen op een extra bakje regen. Die Toyota's gaan nu nog slechter dan normaal.
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:23
Wordt het al weer wat droger? Laten we hopen van wel.
Vitalogyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:23
What
the
fuck?
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 12:27
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:22 schreef vingerplant het volgende:

[..]

Gast je bent de enige die er problemen mee heeft, get a life!

Echt briljant van Sutil, de Duitser vroeg zich al af of hij toevallig ergens rechtdoor was gegaan bij een chicane. Nu hopen op een extra bakje regen. Die Toyota's gaan nu nog slechter dan normaal.
Ralf haalt toch zijn gebruikelijke niveau. Alleen valt Trulli me wel heel erg tegen. En Sutil heeft optimaal gebruik gemaakt van omstandigheden. Leuk om te zien.
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:28
Ik vind wel dat webber en trudie het wat beter moeten doen in de qualify dalijk, want anders schup ik ze er net zo makkelijk weer uit hoor
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:30
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:27 schreef ElmarO het volgende:
Alleen valt Trulli me wel heel erg tegen.
Ja mij ook, ik had niet genoeg geld met de manager om 1 topcoureur te kopen, maar wel genoeg geld voor 2 lala coureurs die het altijd best aardig doen op monaco.

Dan moeten ze het alleen wel nog even doen!!
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:30
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:21 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

En verschrikkelijk offtopic ... kun je daar niet een paar quotes van tevoorschijn toveren?

Vergeet niet dat Fok!F1 meer een community is dan een droog forum met mensen die duizenden kilometers uit elkaar wonen. Jij praat tegen je vrienden toch ook niet in minimaal 3 alinea's?

Misschien ben je inderdaad blijven hangen in een bepaalde tijd Tijd om mee te gaan met de tijd dan... of fora te zoeken die beter bij je stijl passen. Je zit nog op de uni dus zo oud ben je niet en zo erg zal het dan ook niet zijn. Nooit te oud om te leren, zeg maar
Kijk dat vind ik dus al een stuk beter . Een post met inhoud . Fok!F1 is inderdaad een community. Alleen snap ik niet waarom er een irc kanaal is als dat niet gebruikt en/of gepromoot wordt voor de doelen waar irc uiteindelijk voor gemaakt is... i.e. chatten. Dit slowchatten ligt me duidelijk niet, maar ik hou er maar over op voor ik bij iedereen wraakgevoelens opwek. Misschien moet ik gewoon maar een petitie starten . Misschien kom ik dan nog eens op de radio .

Anyway... nice move van Sutil inderdaad. Albers mag zijn koffers pakken wat mij betreft. 'k Ben benieuwd wat het zo dadelijk wordt. P1 zal wel niet haalbaar zijn, maar je weet nooit .
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:33
Als het dalijk regent en Sutil weet op de baan te blijven lijkt me een top 10 qualify zéér reeël voor hem
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:34
En dat is gewoon goed voor hem. En voor het team.

Niet voor Albers, maarja, dat is dan gewoon even niet anders

ps: ik durf best te stellen dat Verstappen het ook voor elkaar had kunnen krijgen in die auto
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:34
P1 is gereserveerd voor J Button in de kwali
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:35
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:34 schreef vosss het volgende:
En dat is gewoon goed voor hem. En voor het team.

Niet voor Albers, maarja, dat is dan gewoon even niet anders

ps: ik durf best te stellen dat Verstappen het ook voor elkaar had kunnen krijgen in die auto
Jos had dat idd ook best gekund denk ik!
_Administr8or_zaterdag 26 mei 2007 @ 12:36
Heel erg netjes van Sutil
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:36
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:30 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

knip

Anyway... nice move van Sutil inderdaad. Albers mag zijn koffers pakken wat mij betreft. 'k Ben benieuwd wat het zo dadelijk wordt. P1 zal wel niet haalbaar zijn, maar je weet nooit .
Al heeft Albers gelijk en is het allemaal niet zijn fout... hij komt een partij slecht in het nieuws op deze manier (relatief dan ... hoe meer goed nieuws je teamgenoot krijgt, des te slechter het is voor jezelf).

Ik denk inderdaad ook wel dat dit het laatste jaar is voor Albers in de F1. Mede omdat ik ook denk dat Spyker het jaar niet gaat volmaken en Sutil dan absoluut de beste papieren heeft om door te stromen.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:37
eens met googol, Spyk stopt voortijdig en met hun onze vriend uit Laren!
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 12:39
En als Doornbos het zo goed blijft doen in de Champcar,
dan zie we hem misschien volgend jaar terug in de F1.

Als vervanger van Coulthard ofzo want die mag van mij per direct opbokken
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 12:42
http://www.meteox.nl/h.aspx?r=&jaar=-3&soort=loop1uur

europese buienradar zit aardig wat activiteit bij monaco
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:43
"So surprised was Sutil that he then stalled as the drivers lined up on the grid for an organised practice start."

Zo'n organized practice start... is dat gebruikelijk? Wat moet ik mij daarbij voorstellen? Zij die zin hebben rijden naar de startplek en doen dan (tegelijk?) een teststart waarna ze naar de pits rijden?
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 12:47
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:43 schreef Astroquicky het volgende:
"So surprised was Sutil that he then stalled as the drivers lined up on the grid for an organised practice start."

Zo'n organized practice start... is dat gebruikelijk? Wat moet ik mij daarbij voorstellen? Zij die zin hebben rijden naar de startplek en doen dan (tegelijk?) een teststart waarna ze naar de pits rijden?
ze mogen alleen tijdens monaco geloof ik proefstarts maken. alleen omdat er anders geen ruimte is daarvoor.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 12:54
geloof dat je gelijk hebt WEST
Vitalogyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:56
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:35 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Jos had dat idd ook best gekund denk ik!
En Jos kan ook nog geweldig starten en racen.


Albers kan eigenlijk helemaal niks bijzonders.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 12:58
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:47 schreef WEST het volgende:

[..]

ze mogen alleen tijdens monaco geloof ik proefstarts maken. alleen omdat er anders geen ruimte is daarvoor.
Ik snap de zin niet zo

Ze mogen WEL proefstarts maken in Monaco omdat er anders GEEN ruimte is staat gelijk aan
Ze mogen elders GEEN proefstarts maken omdat daar anders WEL de ruimte is.

help? Ik zit in een taal-vortex

[ Bericht 1% gewijzigd door Googolplexian op 26-05-2007 13:04:55 ]
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 12:58
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:11 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

In live timing links op de tabbladen klikken
Ah, nu snap ik het... Maar dat deed ik toch al?

Nu is het wel een paar keer nat geweest... Iemand een webcam van Monaco?
vossszaterdag 26 mei 2007 @ 13:00
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:56 schreef Vitalogy het volgende:

Albers kan eigenlijk helemaal niks bijzonders.
*proest!!*

Ik heb mn beeldscherm onder de koffie zitten..... bedankt hoor !
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 13:02
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:58 schreef Sally het volgende:
[...] Iemand een webcam van Monaco?
http://www.montecarloresort.com/Monte-Carlo-en-direct.html
http://www.lovemonaco.com/
http://notari.tv/
#ANONIEMzaterdag 26 mei 2007 @ 13:04
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:08 schreef ElmarO het volgende:
En de uitslag van de derde vrije training:

[afbeelding]
En Spyker op kop, leuk
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 13:08
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:08 schreef Astroquicky het volgende:

[..]

En toch...
"An Internet forum is a web application for holding discussions and posting user generated content."
"Internet Relay Chat (IRC) is a form of real-time Internet chat or synchronous conferencing."
Bron: wikipedia.org

Naar mijn mening zijn jullie meer real-time aan het chatten dan een discussie aan het houden.
Maar goed... fok heeft blijkbaar een cultuur die niet echt bij mijn voorkeuren aansluit. Ik ben iemand die houdt van posts waar inzicht in zit en waarover nagedacht is. Als ik zin heb in snelle, korte, 'wegwerp' berichtjes dan voel ik me beter thuis in een chatroom en niet op een forum.

Voor degene die dit wel interessant vindt om over na te denken:
"Keep in mind that generally now, instant messages are thought of as more 'disposable', and people write one or two sentence posts (as mentioned above) quite often. in informal discussions, the majority are pretty empty 'hahah' or 'lol' types of things. Additionally, people who are used to this culture of 'fast, short messages' in chat will be a little thrown off if you then ask people to post thoughtful and insightful messages via a chat medium. longer messages take time to read, and the constant automatic scrolling of text as messages come in will be really frustrating to participants."

Misschien ben ik gewoon blijven hangen in de oertijd van de forums, en is deze hersenloze cultuur van snelle korte 1-zins-berichtjes de toekomst. Ik kijk er niet naar uit.
Tot zover mijn pleidooi voor inhoud op het forum en koffieklets op de chat...
Dan ga je toch lekker weg???

Ik vind het leuk om hier voor, tijdens en na de race te kleppen. En met mij veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel meer mensen!!!
Ik vind de IRC veel minder...
leroytjezaterdag 26 mei 2007 @ 13:08
tvp
Cavalier1zaterdag 26 mei 2007 @ 13:15
Wat was er met Trulli vandaag? Gisteren nog 4e tijd en nu achteraan. Terwijl hij toch ervaren genoeg zou moeten zijn om in de regen goed te kunnen rijden.
flububzaterdag 26 mei 2007 @ 13:17
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 13:08 schreef Sally het volgende:

[..]

Dan ga je toch lekker weg???

Ik vind het leuk om hier voor, tijdens en na de race te kleppen. En met mij veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel meer mensen!!!
Ik vind de IRC veel minder...


Gelijk heb je hoor En ik ben na de race en kwali altijd heel benieuwd wat er hier ondertussen gepost is En zonder alle opmerkingen van hiervoor had ik dat geweldige commentaar van Eurosport gemist
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 13:30
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 12:58 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Ik snap de zin niet zo

Ze mogen WEL proefstarts maken in Monaco omdat er anders GEEN ruimte is staat gelijk aan
Ze mogen elders GEEN proefstarts maken omdat daar anders WEL de ruimte is.

help? Ik zit in een taal-vortex
euh kan het soms slecht uitleggen

andere GP's mogen ze ook proefstarts maken maar dat kan men aan het einde van de pitlane doen (niet in de fastlane maar daarnaast) tijdens de GP van monaco kan men aan het eind van de pitstraat geen proefstart maken, daarom mogen ze op het rechte stuk na de training dat doen.

nu beter?
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 13:30
Astro ik geloof dat je beter kan opzouten!!
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 13:32
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 13:30 schreef TJDoornbos het volgende:
Astro ik geloof dat je beter kan opzouten!!
Ach, hij mag hier wel zijn, maar niet zo zeuren
Hij heeft al wat ingeboet.
Astroquickyzaterdag 26 mei 2007 @ 13:33
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 13:30 schreef TJDoornbos het volgende:
Astro ik geloof dat je beter kan opzouten!!
Ik geloof het ook ja...
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 13:43
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 13:30 schreef WEST het volgende:

[..]

euh kan het soms slecht uitleggen

andere GP's mogen ze ook proefstarts maken maar dat kan men aan het einde van de pitlane doen (niet in de fastlane maar daarnaast) tijdens de GP van monaco kan men aan het eind van de pitstraat geen proefstart maken, daarom mogen ze op het rechte stuk na de training dat doen.

nu beter?
ik snappum nu thanks (wist ik namelijk ook niet ... of nooit bij stilgestaan)
Mister_Tzaterdag 26 mei 2007 @ 13:47
Nou, kom maar op met die regen....
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 13:47
kunnen ze die achterlijke froukje de both niet vervangen door iemand die er wél verstand van heeft
ik erger me mateloos aan haar manier van presenteren
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 13:49
Froukje is racefan en doet het wat mij betreft wel okej

Idd Mister T zullen we ff de regendans inzetten?
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 13:50
Het ligt goddomme zelfs aan zn schaatsen maar niet aan die clown...........schaatsen = zo makkelijk!!
Tommy_808zaterdag 26 mei 2007 @ 13:52
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 13:47 schreef Schunckelstar het volgende:
kunnen ze die achterlijke froukje de both niet vervangen door iemand die er wél verstand van heeft
ik erger me mateloos aan haar manier van presenteren



iig beter dan die gay-ass presentatoren van sporza die er nog minder van kennen en gewoon niets zeggen
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 13:55
leuke foto's
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 13:57
idd...zo had ik het nog niet bekeken

ok,ze mag blijven dan zet ik het geluid wel wat zachter
MaximusF1zaterdag 26 mei 2007 @ 14:05
Hebben jullie geen ITV ? Lekker commercials kijken...
RTL is ook goed, maar die holbewoners zenden niet in breedbeeld.

Beste zender hier is de RTBF, al is dat Limburgse Frans van Bas Leinders soms wel irritant.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:06
mooi, dat Ferrari rood
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:08
Werkelijk magistraal die Hamilton.

Hulde!
Hertog_Martinzaterdag 26 mei 2007 @ 14:09
Hamilton
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:10
albers mag wel opschieten
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:11
Wat een tijd van die Hamilton

Hoop dat hij straks de pole pakt.
MaximusF1zaterdag 26 mei 2007 @ 14:14
Albers doet het goed.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:15
Ham rijdt gewoon als een wereldheld!!

Albers weer een bak verrot!
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 14:16
Ralf weer 3e van onderen. Gaat goed met onze topper.
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:17
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:16 schreef ElmarO het volgende:
Ralf weer 3e van onderen. Gaat goed met onze topper.
!
Vitalogyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:18
Hamilton
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 14:18
Hamilton pole en Alonso P2 zou leuk zijn voor de manager
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 14:18
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:16 schreef ElmarO het volgende:
Ralf weer 3e van onderen. Gaat goed met onze topper.
"ik ben een topper, en ik rij volgend jaar bij een topteam"
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:24
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:18 schreef WEST het volgende:
Hamilton pole en Alonso P2 zou leuk zijn voor de manager
Gut, heb jij al genoeg geld voor èn Hamilton èn Alonso? Of heb je McLaren?

Wat heeft Chris toch uitgespookt? *niks?*
MaximusF1zaterdag 26 mei 2007 @ 14:25
Een Schumachertje.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:25
Hahaha, Kimi!!!
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 14:26
raikkonen wou een schumachertje doen

wel met een probleem dit keer
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:26
godver,alweer raikkonen....
die kerel die lijkt het ongeluk aan te trekken
Batzaterdag 26 mei 2007 @ 14:26
chrissie heeft een rondje (flying lap) gereden! Hands up for our pride!
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:27
Kan Kimi wel sturen??
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:27
Ik eis genoeg geld voor Hamilton per volgende race

dacht ff dat Kimi een Schumi deed!!
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:28
Kimi

Come on Hamilton !
Bonobo11zaterdag 26 mei 2007 @ 14:28
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:26 schreef Schunckelstar het volgende:
godver,alweer raikkonen....
die kerel die lijkt het ongeluk aan te trekken
Volgens mij reed hij het zelf over de kerbs stuk
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:29
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:28 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

Volgens mij reed hij het zelf over de kerbs stuk
ja,ik zag het ook in de herhaling
ik was te snel
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:29
Hamilton heeft 1 missie vandaag: POLE POLE en nog eens pole pakken. 't gaat lekker met hem
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:33
Over en sluiten voor Kimi !
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:33
"Domme fout."

Droge constatering, wel waar!


Offtopic: Hey Hans, waar is je lieve fietsertje?
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:34
jammer voor kimi
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:35
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:33 schreef Sally het volgende:
"Domme fout."

Droge constatering, wel waar!


Offtopic: Hey Hans, waar is je lieve fietsertje?
Fietsertje?? bedoel je niet iemand anders?

DC...
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:36
Raikkonen. Eikel.
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:37
coulthard
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:37
wtf doet DC?
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 14:37
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:36 schreef Fir3fly het volgende:
Raikkonen. Eikel.
Dit dus. Zo loopt McLaren weer uit bij constructeurs.
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:38
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:37 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Dit dus. Zo loopt McLaren weer uit bij constructeurs.
In Barcelona ook al. Bah .
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 14:39
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:37 schreef TJDoornbos het volgende:
wtf doet DC?
idioot gelijk bij RB eruit schoppen en RD vervangt hem
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:40
Zoals ik al zei: alles om zich in de kijker te rijden

Zet DC maar 10 plaatsen terug
Acathlazaterdag 26 mei 2007 @ 14:40
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:39 schreef WEST het volgende:

[..]

idioot gelijk bij RB eruit schoppen en RD vervangt hem


Volgens mij zat Coulthard niet in een out-lap.
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 14:40
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:38 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

In Barcelona ook al. Bah .
Inderdaad. Beetje jammer. Ach, misschien valt Alonso morgen wel uit.
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:39 schreef WEST het volgende:

[..]

idioot gelijk bij RB eruit schoppen en RD vervangt hem
Ik ben voor.
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 14:41
DC is met zijn afscheidstournee bezig gewoon eind van het seizoen met pensioen gaan.
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:41
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:40 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Inderdaad. Beetje jammer. Ach, misschien valt Alonso morgen wel uit.
Ik hoop dat ie hem in de muur zet .
Da_Sandmanzaterdag 26 mei 2007 @ 14:41
DC .
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 14:42
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:41 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik hoop dat ie hem in de muur zet .
Al mag een opgeblazen motor ook.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:43
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:41 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik hoop dat ie hem in de muur zet .
Ferrari

Hamilton & McLaren World Champions!
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:44
ik vind heidfeld ook als een held rondrijden dit seizoen
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:45
Zolang ferrari geen kampioen word vind ik alles prima
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:45
Ah, DC mag niet meedoen.
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:45
DC goeie straf
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 14:45
race control hulde
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:45
BUTTON!!!!

Heel Honda door

AR komt klaar nu, waarschijnlijk
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:46
netjes dat er meteen maatregelen worden genomen ipv een straf tijdens de volgende gp
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:46
DC opgerot!! Terecht!!

Jens heeft geluk!!
Acathlazaterdag 26 mei 2007 @ 14:46
Jammer. Maar wel terecht.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:47
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:45 schreef Googolplexian het volgende:
BUTTON!!!!

Heel Honda door

AR komt klaar nu, waarschijnlijk
Zeer waarschijnlijk

Tja, DC: eat your heart out!
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:47
Coulthard 16de
Acathlazaterdag 26 mei 2007 @ 14:48
Ach, morgen komt het helemaal goed met DC
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:48
Op rails lijkt de McLaren te liggen.

Hoop dat Hamilton zo de pole pakt.
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:48
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:48 schreef Acathla het volgende:
Ach, morgen komt het helemaal goed met DC
Moet ie eerst voorbij Kovalainen weet niet of dat nu zo makkelijk gaat.
Acathlazaterdag 26 mei 2007 @ 14:49
16e? Vind ik nu ook wel weer cru.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:49
What the hell happened to Chris?

Geen tijd?

* Sally heeft een stukje gemist net
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:49
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:48 schreef -Hans- het volgende:
Hoop dat Hamilton zo de pole pakt.
Zal zo maar eens kunnen. Hopen op een safetycar dus.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:51
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:49 schreef Sally het volgende:
What the hell happened to Chris?

Geen tijd?

* Sally heeft een stukje gemist net
zn wagen is bagger, versnellingsbak kapot!!
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:52
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:51 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

zn wagen is bagger, versnellingsbak kapot!!
HAHAHAHAHAHA... Sorry hoor
Bonobo11zaterdag 26 mei 2007 @ 14:53
regen?
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:53
regen!!! Hamilton pole??!?!??!

fingers crossed
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 14:53
het druppelt
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:53
Help... LT doet het niet???
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 14:54
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:53 schreef Sally het volgende:
Help... LT doet het niet???
Even opnieuw opstarten. Loopt soms weleens vast.
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:56
Pole voor Hamilton dat kan toch niet meer fout gaan ?!?!!
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:57
En ik heb net de comp al opnieuw gestart... En LT al wel voor de 10e keer....


Bovendien als ik de LT afsluit, loopt de verbinding ineens stukken harder...
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:57
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:52 schreef Sally het volgende:

[..]

HAHAHAHAHAHA... Sorry hoor
Ik lach met je mee!!
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 14:57
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:56 schreef -Hans- het volgende:
Pole voor Hamilton dat kan toch niet meer fout gaan ?!?!!
Lijkt mij van niet. Wordt Alonso weer verslagen.
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:58
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:57 schreef ElmarO het volgende:

Lijkt mij van niet. Wordt Alonso weer verslagen.
Lullig voor Alonso maar wel super vet voor Hamilton
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:58
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:57 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Lijkt mij van niet. Wordt Alonso weer verslagen.
Hamilton is natuurlijk ook wel licht gestart. Ik hoop op een safetycar morgen.
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 14:58
Nick wat ben je dichtbij een muur......................pfhoe
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 14:58
Yup ... Ham pakt 'm let maar op
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 14:59
Zag ik daar nou Fisi op 3???
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 14:59
WOW ! zag hem gooien door de bochten
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 15:00
KKKUUUUTTTTT!!!!
Schunckelstarzaterdag 26 mei 2007 @ 15:00
shit

ik had het hamilton wel gegund
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 15:00
Pakt die Alonso hem nog af.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:00
Kut... Alonso!
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 15:00
Kut Alonso............flikkert is op daar
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:00
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:00 schreef Schunckelstar het volgende:
shit

ik had het hamilton wel gegund
Hmhm... balen
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:01
Mooi. Massa kan Hamilton nu makkelijk pakken, Alonso gaat helaas winnen .
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:01
Jammer voor Nico
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 15:01
Netjes van Rosberg overigens.
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 15:02
Jammer voor Hamilton ! Maar wat geweldig dat de McLarens op P1 en P2 staan.

Gaat leuk worden morgen
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:02
Fisi eens een keer wat verder vooraan, zou ook tijd worden!
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 15:02
Hami dan maar do or die in bocht 1 en winnen
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 15:02
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:01 schreef Fir3fly het volgende:
Mooi. Massa kan Hamilton nu makkelijk pakken, Alonso gaat helaas winnen .
Hebben we gezien in afgelopen races hoe makkelijk Massa Hamilton voorbij komt

Ham werd trouwens opgehouden ... verloor .3 in S2 door ... erm Webber?
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:02
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:02 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Hebben we gezien in afgelopen races hoe makkelijk Massa Hamilton voorbij komt
Inhalen? In Monaco? !

Massa kan minstens 5 ronden langer door.
Hertog_Martinzaterdag 26 mei 2007 @ 15:03
Ik wist helaas dat Hamilton niet aan langste eind zou trekken op 1 of andere manier...

Hamilton had wel sneller gekund denk ik, aangezien ie z'n tijd al in begin van de sessie reed
Da_Sandmanzaterdag 26 mei 2007 @ 15:03
Hij moest zelf corrigeren bij Loews...
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 15:04
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:02 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Inhalen? In Monaco? !

Massa kan minstens 5 ronden langer door.
Dan maar hopen voor je dat die .2 per ronde verlies niet teveel is om in 5 rondjes dicht te rijden
ElmarOzaterdag 26 mei 2007 @ 15:05
Uitslag van de kwalificatie.

Batzaterdag 26 mei 2007 @ 15:06
offtopic: waar kijken jullie mee? LT? :S
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:06
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:04 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Dan maar hopen voor je dat die .2 per ronde verlies niet teveel is om in 5 rondjes dicht te rijden
Op andere circuits is dat eigenlijk een gigantische gok, maar ik denk dat er morgen nog wel een safetycar situatie kan komen. En dan kan Massa gewoon winnen.
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 15:08
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:48 schreef Acathla het volgende:
Ach, morgen komt het helemaal goed met DC
ja met een klapper tegen de vangrail
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:09
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:06 schreef Bat het volgende:
offtopic: waar kijken jullie mee? LT? :S

Alsie het doet... net niet hier
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 15:09
ik zet mijn geld op hamilton morgen

anyway mclaren 1 en 2 en nog een rijder in de top5 goed voor de manager
Batzaterdag 26 mei 2007 @ 15:10
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:06 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Op andere circuits is dat eigenlijk een gigantische gok, maar ik denk dat er morgen nog wel een safetycar situatie kan komen. En dan kan Massa gewoon winnen.
Of juist verliezen... als hij nog moet en de rest is al geweest...
Batzaterdag 26 mei 2007 @ 15:11
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:09 schreef Sally het volgende:

[..]


Alsie het doet... net niet hier
wat is LT? Ik gebruik nu SopCast (zit in buitenland, zonder tv ...) maar ben niet echt blij met de kwaliteit...
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:12
Hm, lui, als ik kijk naar de pressure, die is vet aan het dalen, zeg!

Gister nog op 1015,9, nu al op 1006,7!

Daar kan nog een leuk buitje van komen morgen!!!
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:13
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:11 schreef Bat het volgende:

[..]

wat is LT? Ik gebruik nu SopCast (zit in buitenland, zonder tv ...) maar ben niet echt blij met de kwaliteit...
LT = Live timing via de website van de FIA: http://www.formula1.com
Voor Monaco: http://www.formula1.com/race/livetiming/774.html

Wel eerst aanmelden!
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:14
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:09 schreef WEST het volgende:
ik zet mijn geld op hamilton morgen

anyway mclaren 1 en 2 en nog een rijder in de top5 goed voor de manager
Laat me raden... Je hebt Hamilton en/of McLaren en Nico Rosberg
WESTzaterdag 26 mei 2007 @ 15:15
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:14 schreef Sally het volgende:

[..]

Laat me raden... Je hebt Hamilton en/of McLaren en Nico Rosberg
euh top10 bedoel ik
-Evert-zaterdag 26 mei 2007 @ 15:17
Goddammit, kut dat Kimi zijn auto stuk ging. Zag ik het goed dat het erop leek dat Kimi zat te slapen en zijn auto tegen de muur reed?
NoizEkickzaterdag 26 mei 2007 @ 15:20
Krijgt Coulthard -10 in de manager?
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:23
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 14:35 schreef -Hans- het volgende:

[..]

Fietsertje?? bedoel je niet iemand anders?

DC...
Je hebt gelijk, -Hans- ik bedoelde iemand anders...
Maar was jij niet degene met "Professioneel Prutser" als ondertitel?
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:24
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:10 schreef Bat het volgende:

[..]

Of juist verliezen... als hij nog moet en de rest is al geweest...
Dan is het juist voordeel. Een pitstop maken onder de safetycar levert veel minder verlies op dan onder groen.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 15:24
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:17 schreef -Evert- het volgende:
Goddammit, kut dat Kimi zijn auto stuk ging. Zag ik het goed dat het erop leek dat Kimi zat te slapen en zijn auto tegen de muur reed?
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 15:27
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:23 schreef Sally het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, -Hans- ik bedoelde iemand anders...
Maar was jij niet degene met "Professioneel Prutser" als ondertitel?
Klopt !
-Evert-zaterdag 26 mei 2007 @ 15:30
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:24 schreef Sally het volgende:

[..]

Proud2beDiepfrieszaterdag 26 mei 2007 @ 15:35
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:24 schreef Sally het volgende:

[..]

Volgens mij heeft 'ie geen muur geraakt, hij ging gewoon te hard over de kerbs en dat vond de voorwielophanging niet leuk, maar dat terzijde...

Mooie kwalificatie.. stomme actie van DC die hiermee een goede uitgangspositie weggooit en (alweer) dikke pech voor Christijan.. Hoewel hij het ten dele ook zelf nog niet heeft laten zien, krijgt hij met alle problemen bij Spyker ook niet echt de kans
voyeurzaterdag 26 mei 2007 @ 15:48
Volgens mij raakte Kimi bij het insturen wel degelijk de vangrail. Hele rare move!

Hamilton heeft meer benzine dan Alonso. Let maar op morgen.
Bernard0szaterdag 26 mei 2007 @ 15:53
Jippie. Ik heb net Hamilton ingeruild voor Alonso en Kubica voor Heidfeld.
Fir3flyzaterdag 26 mei 2007 @ 16:40
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:48 schreef voyeur het volgende:
Hamilton heeft meer benzine dan Alonso.
Lijkt me duidelijk van niet. Hamilton zette zijn snelle tijd veel eerder neer dan Alonso. Hij maakte zelf een foutje in zijn laatste snelle ronde, anders had ie wel pole gehad.
HPoizaterdag 26 mei 2007 @ 16:57
4th.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 17:12
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:35 schreef Proud2beDiepfries het volgende:

[..]

Volgens mij heeft 'ie geen muur geraakt, hij ging gewoon te hard over de kerbs en dat vond de voorwielophanging niet leuk, maar dat terzijde...

Mooie kwalificatie.. stomme actie van DC die hiermee een goede uitgangspositie weggooit en (alweer) dikke pech voor Christijan.. Hoewel hij het ten dele ook zelf nog niet heeft laten zien, krijgt hij met alle problemen bij Spyker ook niet echt de kans
Nee, niet de muur, wel de binnenkant van een eerdere bocht: de vangrail aldaar. Gewoon slecht gestuurd!
-Evert-zaterdag 26 mei 2007 @ 17:26
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 17:12 schreef Sally het volgende:

[..]

Nee, niet de muur, wel de binnenkant van een eerdere bocht: de vangrail aldaar. Gewoon slecht gestuurd!
Dammit, Kimi lijkt nu heeeel erg tegen te vallen ofzo -,-
TJDoornboszaterdag 26 mei 2007 @ 17:30
Gewoon stom van Kimi net als van DC!!

Trouwens op basis waarvan staat Kimi boven DC?
Proud2beDiepfrieszaterdag 26 mei 2007 @ 17:40
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 17:30 schreef TJDoornbos het volgende:
Gewoon stom van Kimi net als van DC!!

Trouwens op basis waarvan staat Kimi boven DC?
Ik neem aan dat ze DC als straf als laatste in sessie2 hebben geplaatst (alle tijden afgenomen).. Kimi is aldus, ondanks dat ook hij geen tijd heeft gezet, in de sessie 'verder gekomen'.. (zoiets..)
HPoizaterdag 26 mei 2007 @ 17:40
DC zijn tijd uit Q2 is geannuleerd.
Proud2beDiepfrieszaterdag 26 mei 2007 @ 17:44
Overigens.. Volgens mij zette DC in de ronde na 'het incident' zijn snelste tijd neer.. Ik had op het moment zelf het idee dat hij eerst het gat voor Kovalainen liet, maar toen deze er niet (snel genoeg) indook iets had van "dan niet..." en zelf door ging voor de aanloop naar zijn vliegende ronde. Met het zien van de herhaling en de beslissing van Race Control begin ik daar wat aan te twijfelen.. iig was het geen hele slimme actie van 'm..
vingerplantzaterdag 26 mei 2007 @ 17:51
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 17:44 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Overigens.. Volgens mij zette DC in de ronde na 'het incident' zijn snelste tijd neer.. Ik had op het moment zelf het idee dat hij eerst het gat voor Kovalainen liet, maar toen deze er niet (snel genoeg) indook iets had van "dan niet..." en zelf door ging voor de aanloop naar zijn vliegende ronde. Met het zien van de herhaling en de beslissing van Race Control begin ik daar wat aan te twijfelen.. iig was het geen hele slimme actie van 'm..
Valt wat voor te zeggen, hij gaat zelf z'n snelle ronde in en als hij langer had gewacht was hij met veel te weinig snelheid het rechte stuk op gegaan. Aan de andere kant had hij hem er wel eerder langs kunnen laten.
HPoizaterdag 26 mei 2007 @ 17:59
Hij had hem einde tunnel voorbij kunnen laten gaan of bij de 180 graden bocht bij de pit.
NoizEkickzaterdag 26 mei 2007 @ 19:08
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 15:20 schreef NoizEkick het volgende:
Krijgt Coulthard -10 in de manager?
Proud2beDiepfrieszaterdag 26 mei 2007 @ 19:42
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 19:08 schreef NoizEkick het volgende:

[..]
http://sport.fok.nl/f1/puntentelling
Googolplexianzaterdag 26 mei 2007 @ 20:56
quote:
F1: Hamilton Delighted With Front Row
Written by: Adam Cooper, RACER Magazine Monte Carlo, Monaco – 5/26/2007

Lewis Hamilton will start his first Monaco GP from the front row, giving him a good chance of extending his record of never being beaten on his previous visits in F3 and GP2 – if he can outfox teammate Fernando Alonso.

Hamilton is almost certainly heavier than the World Champion, as has been the case in three of the four races so far this year.

“I had a fantastic qualifying, I think,” said the Briton. “It was quite exciting, and then it started to rain in the middle part of the session. I think I was P1 at the time and I was hoping it would continue to rain, but unfortunately it didn’t. It was a bit of a gamble, a bit of a lottery really. I called in and said let’s come into the pits on this lap just in case it rains towards the end.

“The lap was fantastic, it was really on the limit. I think I touched one of the barriers on the exit of turn four and I was three tenths up on my previous best, and then I got held up by Webber. He was on an ‘out’ lap. I don’t know whether he saw me or what but he didn’t let me past until turn eight, so I lost half a second behind him. I still managed to pull it back. I was only a tenth off my previous lap but still the tires were gone and that was that.

“It’s an awesome track, it’s my favorite and just knowing that you’re brushing the barriers all the time, that there’s no room for error. It’s extremely quick, you wouldn’t believe how quick we’re going round here, 180 miles an hour between… there’s not really much room there. And to me, for my first Grand Prix, I’m really happy to be second. It’s good for the team and I think Fernando did a great job, but I think tomorrow is going to be interesting.”

Hamilton is known for his aggressive starts, which means that the run into the first turn will be fascinating.

“The team will speak to us before, but we are professional. We respect each other and we are teammates and we want to do a good job for the team, but we also want to win and we will go into that first corner probably not as aggressively as we would if we were going into it with a Ferrari.

“But we are going to be conservative and see what happens. We are on different fuel strategies, similar pace. So we’ll have to see how it goes. It is going to be difficult tomorrow with the conditions and also you never know when the pace car is going to come out. We’ll see.

“I think you have to run on your natural instincts and see how the start goes. If I get a better start and it looks like I can pass, then I probably will, but I won’t do anything silly to risk pushing both of us out of the race. It is a long, long race and I think I feel good about our strategies and I feel we can come away with a one-two. So, it is important we are sensible.”
MrBadGuyzaterdag 26 mei 2007 @ 21:37
Froukje kan beter het belspel presenteren, vandaag was ze weer lekker slecht
-Hans-zaterdag 26 mei 2007 @ 22:22
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 21:37 schreef MrBadGuy het volgende:
Froukje kan beter het belspel presenteren, vandaag was ze weer lekker slecht
De vorige keer was het ook een drama.. leuk dat ze er zo'n relatief jonge chick neerzetten, maar het gaat mij toch meer om de inhoud en daar ben ik van Froukje niet echt van onder de indruk. Vandaag presenteerde ze het lekker luchtig en was ze vlot gekleed. Morgen zit ze er weer in haar mantelpakje en stelt ze vragen in de trant van "Waardoor gaat nou zo'n band lek?" Tsja..

Verlang w.d.b. nog altijd wel terug naar gasten zoals Jan Lammers. Gelukkig kan ik de Duitse RTL ontvangen dus ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat ik de voor en nabeschouwing via die zender ga volgen.

Heb zin in de race van morgen.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 23:44
quote:
Hamilton is almost certainly heavier than the World Champion, as has been the case in three of the four races so far this year.
Maar hij zette toch veel eerder dan Alonso een snelle ronde neer?? Dan moet Alonso een spelletje hebben gespeeld en de rest vh veld zwaarder zijn geweest dan Lewis. Hamilton had al heel erg snel de voorlopige poletijd te pakken.

Mij maak je niet echt wijs dat Hamilton zoveel zwaarder is, ik gok anders.
Sallyzaterdag 26 mei 2007 @ 23:50
Hm, ik bedenk me ineens dat ik er niet ben tijdens de race, maar ik heb 'm wel ingeprogrammeerd om op te nemen...

Veel plezier gewenst morgen allemaal en duimen voor een beetje regen!
D.zondag 27 mei 2007 @ 00:09
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 21:37 schreef MrBadGuy het volgende:
Froukje kan beter het belspel presenteren, vandaag was ze weer lekker slecht
Froukje kan beter gewoon helemaal van de televisie wegblijven
-Evert-zondag 27 mei 2007 @ 00:13
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 23:50 schreef Sally het volgende:
Hm, ik bedenk me ineens dat ik er niet ben tijdens de race, maar ik heb 'm wel ingeprogrammeerd om op te nemen...

Veel plezier gewenst morgen allemaal en duimen voor een beetje regen!
Jammer, het belooft iig een super race te worden!
Vitalogyzondag 27 mei 2007 @ 00:16
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 23:44 schreef Sally het volgende:

Mij maak je niet echt wijs dat Hamilton zoveel zwaarder is, ik gok anders.
Klopt. Volgens mij is er ook iets vreemds gebeurd. Hamilton werd opgehouden door Webber, maar kwam nog heel dicht bij de toen snelste tijd (van hemzelf?). Maar ik dacht dat er daarna nog iets van dik 40 seconden over was. Toen Alonso de snelste tijd neerzette zag je niet meer wat Hamilton deed. Tenminste ik zat te wachten op het antwoord van Hamilton, maar er kwam niks meer. Er kwam nog wel een herhaling van hem aan het corrigeren, maar in die herhaling zat Webber er nog voor. Dus dat kan het ook niet geweest zijn.

Dus what happened?
D.zondag 27 mei 2007 @ 00:20
quote:
Op zondag 27 mei 2007 00:13 schreef -Evert- het volgende:

[..]

Jammer, het belooft iig een super race te worden!
Hoezo jammer? Ze neemt 'm toch op
Fir3flyzondag 27 mei 2007 @ 00:39
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 23:44 schreef Sally het volgende:

[..]

Maar hij zette toch veel eerder dan Alonso een snelle ronde neer?? Dan moet Alonso een spelletje hebben gespeeld en de rest vh veld zwaarder zijn geweest dan Lewis. Hamilton had al heel erg snel de voorlopige poletijd te pakken.

Mij maak je niet echt wijs dat Hamilton zoveel zwaarder is, ik gok anders.
Inderdaad. Hamilton is veel lichter. Daarom moet Massa hem wel kunnen pakken.
whosvegaszondag 27 mei 2007 @ 00:49
Hamilton
Wat doet hij het toch goed, morgen moet hij zijn eerste zege pakken.
Hertog_Martinzondag 27 mei 2007 @ 01:17
quote:
Op zondag 27 mei 2007 00:09 schreef D.Rose het volgende:

[..]

Froukje kan beter gewoon helemaal van de televisie wegblijven
True.dat maar het is beter dan die Huub, die was net zo waardeloos maar geen chick.

Ik kan de race morgen helaas niet zien, misschien dat ik thuis pc aanlaat om t op te nemen. Is er nog steeds regen voorspeld? Want een regenrace in Monaco kan wél leuk zijn, een droge zal wel saaie optocht worden.
Googolplexianzondag 27 mei 2007 @ 01:27
Startgrid:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
1 F. Alonso
   McLaren          2 L. Hamilton
                      McLaren
 3 F. Massa
   Ferrari          4 G. Fisichella
                      Renault 
 5 N. Rosberg
   Williams         6 M. Webber
                      Red Bull
 7 N. Heidfeld
   BMW              8 R. Kubica
                       BMW
 9 R. Barrichello
   Honda           10 J. Button
                      Honda
11 A. Wurz
    Williams       12 V. Liuzzi
                      Toro Rosso
13 D. Coulthard (Straf)
   Red Bull        14 J. Trulli
                      Toyota
15 H. Kovalainen
   Renault         16 K. Räikkönen
                      Ferrari
17 A. Davidson
   Super Aguri     18 S. Speed
                      Toro Rosso
19 A. Sutil
   Spyker          20 R. Schumacher
                      Toyota
21 T. Sato
   Super Aguri     22 C. Albers
                      Spyker