Filmpje ook goed?quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:51 schreef Bernard0s het volgende:
Ik wil foto's zien van de crashes!
dat is het ookquote:Op donderdag 24 mei 2007 16:55 schreef SupaMario het volgende:
[afbeelding]
deze foto lijkt het net of het een super smal autobandje is ofzo!
klopt. staat op een truck op 4 autobanden.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:58 schreef kepler het volgende:
[..]
dat is het ookdenk ik
de F1-wagen ligt op oude autobanden zo te zien
quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:45 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
En Button als winnaar over de streep
kent ralf die plek nog wel, of was die crash die ralf eerder in monaco had voor het zwembad en na tabak?quote:Op donderdag 24 mei 2007 17:06 schreef HPoi het volgende:
Crashfilmpje Ralf:
http://www.dailymotion.co(...)onaco-ralf-crash-fp2
zelfde plek.quote:Op donderdag 24 mei 2007 17:56 schreef WEST het volgende:
[..]
kent ralf die plek nog wel, of was die crash die ralf eerder in monaco had voor het zwembad en na tabak?
Ok. idd. die van nu is 2 chicanes later.quote:
Er zitten wel speenvarkens in het publiek zeg!quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:11 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Dit filmpje is gaver.
Crash vanaf de tribune gefilmd.
klik
quote:Op donderdag 24 mei 2007 17:06 schreef HPoi het volgende:
Crashfilmpje Ralf:
http://www.dailymotion.co(...)onaco-ralf-crash-fp2
quote:That's what a team does not like to see....... a slow driver crashing...
quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:14 schreef Qwie het volgende:
Sutil weer 1 seconde ook alberts..
quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:17 schreef Qwie het volgende:
Alberts nu nog "maar" een halve seconde achter..
quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:37 schreef Qwie het volgende:
verrek! alberts voorbij sutil wat krijgen we nou!
quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:38 schreef Qwie het volgende:
alberts nu zelf sato voorbij! moet niet gekker worden;)
quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:56 schreef Qwie het volgende:
Aan alberts de taak om te counteren...
quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:04 schreef Qwie het volgende:
alberts in zijn outlap..
Sorry hoor lieverd, maar het lijkt of je een fan bent van onze Nederlandse coureur... Slechts 1 bericht van je ging over Alonso...quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:06 schreef Qwie het volgende:
albert in de 1:18 ..sato weer voorbij:)
quote:
quote:Op donderdag 24 mei 2007 22:52 schreef Sally het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Sorry hoor lieverd, maar het lijkt of je een fan bent van onze Nederlandse coureur... Slechts 1 bericht van je ging over Alonso...
Leer dan eerst de naam van onze landgenoot eens goed schrijven, zou ik zeggen![]()
A L B E R S
zonder TTTTTTTT!!!
En voor Coulthard!quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:24 schreef vosss het volgende:
Trullie doet het weer best goed zie ik.
Hopen dattie zondag een beetje vooraan mee kan komen.
Dat hoop ik ook voor Webber trouwens
Zie ook de OP (Weather Channel), maar ik gebruik veelquote:Op vrijdag 25 mei 2007 14:32 schreef _Tjabbe_ het volgende:
Iemand een goede link voor betrouwbare weersvoorspelling? Zie nogal wat tegenstrijdige berichten namelijk
Volgens mij was dat als testcoureur. Dus op zich is het dan niet zo heel raar dat hij niet is gegaan.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:58 schreef Bernard0s het volgende:
Ik lees net dat Albers vorig jaar had kunnen tekenen voor Williams.. Wat zal hij een spijt hebben op het moment.
Volgens Olav Mol was dat voor racecoureur volgens mij. Maargoed, hij heeft wel aanbiedingen gehad. Op zich was Spyker een mooie aanbieding natuurlijk, maar helaas loopt het nog allemaal niet zo goed. Maarja, het seizoen is nog maar 4 wedstrijdjes oud en het team ook.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:11 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Volgens mij was dat als testcoureur. Dus op zich is het dan niet zo heel raar dat hij niet is gegaan.
Als het echt als racecoureur zou zijn, dan vind ik het toch wel behoorlijk dom van hem. De kans dat Williams het weer zo slecht zou doen zoals vorig seizoen was toch niet echt groot. En ook al zouden ze het nu weer zo slecht doen, dan nog is het beter dan Spyker.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:12 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Volgens Olav Mol was dat voor racecoureur volgens mij. Maargoed, hij heeft wel aanbiedingen gehad. Op zich was Spyker een mooie aanbieding natuurlijk, maar helaas loopt het nog allemaal niet zo goed. Maarja, het seizoen is nog maar 4 wedstrijdjes oud en het team ook.
Ik denk dat er veel beloofd is aan CA vanuit Spyker. Gascoyne kwam + nog meer goede mensen. Er zou een financiele basis zijn en de auto zou goed wezen. Nu is hier nog weinig van terecht gekomen, maar dat kan nog komen. Albers moet zich alleen nu wel in de kijker gaan rijden wil hij volgend jaar ook 'ergens' rijden. Het verhaal over zijn rijstijl icm de banden geloof ik wel, maar hij zal er toch iets op moeten vinden.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:22 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Als het echt als racecoureur zou zijn, dan vind ik het toch wel behoorlijk dom van hem. De kans dat Williams het weer zo slecht zou doen zoals vorig seizoen was toch niet echt groot. En ook al zouden ze het nu weer zo slecht doen, dan nog is het beter dan Spyker.
Het gepiep over de banden heb ik wel genoeg gehoord...quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:26 schreef Bernard0s het volgende:
[..]
Ik denk dat er veel beloofd is aan CA vanuit Spyker. Gascoyne kwam + nog meer goede mensen. Er zou een financiele basis zijn en de auto zou goed wezen. Nu is hier nog weinig van terecht gekomen, maar dat kan nog komen. Albers moet zich alleen nu wel in de kijker gaan rijden wil hij volgend jaar ook 'ergens' rijden. Het verhaal over zijn rijstijl icm de banden geloof ik wel, maar hij zal er toch iets op moeten vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |