Ik heb geloof ik een PM, maar heb geen idee hoe het werktquote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:01 schreef Day het volgende:
[..]
Ik zit al een tijdje te denken aan een carrière-switch, dus wie weet.
En Veulen, je bent erbij!![]()
Nog 5 stuks!!!
Volgens mij schend ik daarmee FOK!-regels. Weet niet of iedereen het wel leuk vind dat ik dat bekend maak.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:13 schreef Ian_Nick het volgende:
Misschien is het tijd voor een lijstje van userts die erbij zijn?
Ben je nóg niet los!?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:19 schreef Day het volgende:
[..]
Volgens mij schend ik daarmee FOK!-regels. Weet niet of iedereen het wel leuk vind dat ik dat bekend maak.
Anyway, iedereen die mij een PM gestuurd heeft zit erbij!!!!![]()
(behalve de gebanden die onder hun kloons doorposten)
En ik heb nog 3 abbo's!!!
Ik niet.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:21 schreef soylent het volgende:
Ik pas. Ik betaal voor de streams, uit principe. [afbeelding]
Leuke principe maar volgens mij kan je nog niet eens ECHT betalen de eerste maandquote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:21 schreef soylent het volgende:
Ik pas. Ik betaal voor de streams, uit principe. [afbeelding]
Nee!quote:
Je doet het anders erg leukquote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:24 schreef Day het volgende:
[..]
Nee!![]()
Voorlopig toch maar niet van baan switchen, denk ik
Ik wel, want ik zit principieel niet op de nieuwsbrief!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:22 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Leuke principe maar volgens mij kan je nog niet eens ECHT betalen de eerste maand
Ik hoop dat je echt het woord "bewerkstelligen" gebruikt hebtquote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:38 schreef Day het volgende:
OK, de mail met e-mailadressen gaat NU naar DGK_redactie. Ik heb nog een paar plekken over, maar wil dat de users die zich al aangemeld hebben, morgen om 12:00 uur gewoon verder kunnen streamen.
Ik heb overigens nog geen antwoord teruggekregen van DGK_redactie op mijn vraag hoe ze dat gaan bewerkstelligen. Ik neem aan men morgen gewoon in moet loggen bij Tien.
Zodra ik meer weet, post ik dat hier.
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:38 schreef Day het volgende:
OK, de mail met e-mailadressen gaat NU naar DGK_redactie. Ik heb nog een paar plekken over, maar wil dat de users die zich al aangemeld hebben, morgen om 12:00 uur gewoon verder kunnen streamen.
Fok! kritischquote:Op vrijdag 4 mei 2007 02:27 schreef voyeur het volgende:
Ik broed er nog op APK, maar ik denk dat ik ga voor aangifte wegens misleidng. Beetje doen alsof Fok heel kritiisch is en dan gratis waardebonnetjes uitdelen ter waarde van maar liefst vier virtuele Euro's. Kassa gaat daar vast helemaal op los.
Volgens mij was er toen wel heel veel gezeik over (ondermeer van ondergetekende), veel meer dan nu iig, maar dat zal ook wel iets met de prijs te maken hebben gehadquote:Op vrijdag 4 mei 2007 03:06 schreef APK het volgende:
Tijdens BB3 moest er ook betaald worden voor de streams. Iets meer dan 1¤ per dag, dat zou uitkomen op een eurootje of dertig per maand. Die 3.95¤ is dus een koopje.
Ik kan mij nauwelijks gezeik herinneren tijdens BB3.
Oh ja, per twee uur!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 03:38 schreef PC eend het volgende:
Volgens mij was er toen wel heel veel gezeik over (ondermeer van ondergetekende), veel meer dan nu iig, maar dat zal ook wel iets met de prijs te maken hebben gehad
Volgens mij was die prijs namelijk zelfs ongeveer een euro voor 2 uur.
D'r was idd. best veel gezeik. Maar een link wordt moeilijk, zie FBquote:Op vrijdag 4 mei 2007 03:48 schreef APK het volgende:
[..]
Oh ja, per twee uur!![]()
Count your blessings.![]()
Geef eens een link naar dat gezeik tijdens BB3 dan.....
Ja ook 100. Maar daar zitten dan ook *alleen* maar streamersquote:Op vrijdag 4 mei 2007 03:06 schreef APK het volgende:
Hebben die vriendjes online trouwens ook 100 invites gekregen
Valt geloof ik nog wel mee.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 03:48 schreef APK het volgende:
[..]
Oh ja, per twee uur!![]()
Count your blessings.![]()
Geef eens een link naar dat gezeik tijdens BB3 dan.....
Natuurlijk heb je grotendeels gelijk met je bezwaren. Het verschil met jouw vlaggetjesactie is volgens mij dat je nu gewoon één maand gratis kunt kijken en daarna alsnog kunt bepalen wat je verder doet. Zoals het er nu naar uit ziet zit je niet aan een duur vervolgabonnement vast.quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:51 schreef voyeur het volgende:
Het zijn niet de fokkertjes die ergens in trappen; het is de Fok organisatie die de weg kwijt is door enthousiast te gaan flyeren zonder enige tegenprestatie. Nogmaals waar kan ik me melden voor mijn fantastische 'krijg maandelijks een gifje van een vlag in je mailbox actie'. Normaal 4 Euro per maand, maar als ik genoeg publiciteit op Fok krijg is het de eerste maand gratis. Exclusieve actie die ik ook aan ga bieden aan Vol, maar verder echt uniek...
O God Ik lig gevouwen hier. Die goeie ouwe tijd.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 04:35 schreef Armani XL het volgende:
D'r staat zelfs nog steeds een banner online
[afbeelding]
Met gebanden bedoel je Darklight? Diue was maar 48uur geband, die ban is opgeheven ongeveer een maand geledenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 01:19 schreef Day het volgende:
[..]
Volgens mij schend ik daarmee FOK!-regels. Weet niet of iedereen het wel leuk vind dat ik dat bekend maak.
Anyway, iedereen die mij een PM gestuurd heeft zit erbij!!!!![]()
(behalve de gebanden die onder hun kloons doorposten)
En ik heb nog 3 abbo's!!!
Op het envelopje klikken wat bij Day's post staat. (rechterkant)quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:17 schreef lillkiss het volgende:
ik wil ook wel maar weet niet hoe ik een pm moet sturen??
Joh, je hoeft je niet te excuseren hoor. Het is niet dat je gratis heroine staat uit te delen. Ik heb er zelf ook helemaal geen bezwaar tegen als ze geld vragen voor betaalde streams. Ik heb indertijd nog wel eens een streamertje gesponsord.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 07:22 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je grotendeels gelijk met je bezwaren. Het verschil met jouw vlaggetjesactie is volgens mij dat je nu gewoon één maand gratis kunt kijken en daarna alsnog kunt bepalen wat je verder doet. Zoals het er nu naar uit ziet zit je niet aan een duur vervolgabonnement vast.
* Cynix ® stond een paar jaar geleden ook enthousiast te flyeren leuren om wekelijks een zwik "gratis" codes weg te krijgen.
Tsja, wie kan er bezwaar hebben tegen iets dat gratis is? TIEN hóeft natuurlijk niet tot in lengte van jaren kosteloos streams aan te bieden. Het is hun goed recht er een vergoeding voor te vragen. Of dat slim is, is ook al hun eigen zaak. Dat ik persoonlijk in geen 100 jaar ook maar 0,10 ¤ voor zoiets zou betalen is weer iets heel anders.
Sorry, geen plek meer.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 11:20 schreef ericahysterica het volgende:
ik ben bekend met email adres: edit
Ook al lag het voro de hand dat ook jullie nog niets van tien hebben gehoord, toch fijn dat je het even laat weten, dankquote:Op vrijdag 4 mei 2007 11:31 schreef Day het volgende:
Nog ruim een half uur te gaan en ik heb nog geen antwoord van DGK_redactie.
Ik stel voor dat iedereen die zich aflopen nacht bij mij heeft aangemeld, straks inlogd op de TIen-site met het opgegeven e-mailadres.
Heerlijk weer, die organisatie bij DGKquote:Op vrijdag 4 mei 2007 11:31 schreef Day het volgende:
Nog ruim een half uur te gaan en ik heb nog geen antwoord van DGK_redactie.
Ik stel voor dat iedereen die zich aflopen nacht bij mij heeft aangemeld, straks inlogd op de TIen-site met het opgegeven e-mailadres.
Idem, voor http://webtv.florisd.nl/goudenkooiquote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:06 schreef Disana het volgende:
De streams van de site zelf zijn hier gewoon blijven lopen. Maar als ik hier wil kijken http://dgk.servehttp.com/index.asp?prog=2 dan krijg ik voortdurend een pop-up voor het ophalen van een licentie (betalen).
Het wordt steeds slechter, ik heb er nu nog maar 1. In de wallet zit geen geld, wat ik wel had verwacht (om de licentie pop-up weg te krijgen).quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:19 schreef Veulen het volgende:
[..]
Idem, voor http://webtv.florisd.nl/goudenkooi
Hoewel alleen de eerste 2 streams.
bij mij niet, hoor. Ik kreeg te zien dat er 0 euro in zat en dat ik 3,95 moet afrekenenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:25 schreef Katewalker het volgende:
Om via dat walletgebeuren te kunnen betalen moet je een code hebben om te zien wat het saldo is. Dus we moeten nog een code krijgen waarna je kan zien dat erin de wallet 3,95 zit en daarmee betaal je dan de streams voor een maand.
Maar...wat is de code? Waar krijg je die?
Idem dito hier......quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:26 schreef avonne het volgende:
[..]
bij mij niet, hoor. Ik kreeg te zien dat er 0 euro in zat en dat ik 3,95 moet afrekenen
Na verloop van tijd gaat hij wel weg; hij lijkt aan stream 4 vast te zitten die op een gegeven moment op 'Gereed' komt te staan.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:28 schreef avonne het volgende:
En nog iets irritants... ik krijg die pop-up niet weg, en kan dus niet eens de pagina sluiten of alleen stream1 kijken
serieus ! ik moet crtl-alt-delete doen
Same here. Maar Day heeft nog niks vernomen van Tien...quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:17 schreef Black_king het volgende:
Mijn wallet is niet gevuld......heb wel mijn account doorgegeven aan Day.....
Shoot.
Waar heb jij je wallet dan gevonden?IK begrijp er niets van,kan nieteens die wallet vinden.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:17 schreef Black_king het volgende:
Mijn wallet is niet gevuld......heb wel mijn account doorgegeven aan Day.....
Shoot.
Precies hetzelfde hier, kan wel mijn account invullen bij Wallet betaal methode alleen dan staat er dat mijn account nog niet gevuld is.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:32 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Same here. Maar Day heeft nog niks vernomen van Tien...
Eerst de maand-optie kiezen, dan onderaan voor wallet, en dan zie je hoeveel er in je wallet zit.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:35 schreef kybe het volgende:
[..]
Waar heb jij je wallet dan gevonden?IK begrijp er niets van,kan nieteens die wallet vinden.
Wel vergeven, Talpa doet er alleen verder niets mee.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:38 schreef Sanne het volgende:
Zijn er al honderd codes vergeven?
Laten we inderdaad nog even wachten. Ik heb de lijst best laat verstuurd (vannacht kwart voor 2), misschien zijn de adressen nog niet verwerkt.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:35 schreef avonne het volgende:
Laten we er maar van uit gaan dat ze er mee bezig zijn bij Tien, en dat we het later nog eens kunnen proberen
Go Day !!!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:38 schreef Day het volgende:
[..]
Laten we inderdaad nog even wachten. Ik heb de lijst best laat verstuurd (vannacht kwart voor 2), misschien zijn de adressen nog niet verwerkt.
Zelf kan ik niet controleren, want ik krijg een beveiligingsmelding op de streampagina van Tien.
Ik wacht tot 13:00 uur, daarna word ik boos!
Formeel namens Fok! dan, he. Niet zelf over de rooie raken.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:38 schreef Day het volgende:
[..]
Ik wacht tot 13:00 uur, daarna word ik boos!
ik las nu pas dat je je op kon geven, en nu ben ik zeker te laatquote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:38 schreef Day het volgende:
[..]
Laten we inderdaad nog even wachten. Ik heb de lijst best laat verstuurd (vannacht kwart voor 2), misschien zijn de adressen nog niet verwerkt.
Zelf kan ik niet controleren, want ik krijg een beveiligingsmelding op de streampagina van Tien.
Ik wacht tot 13:00 uur, daarna word ik boos!
Als je hier http://www.tien.tv/degoudenkooi/livestream.html even iets naar beneden scrollt, zie je de betalingsmogelijkheden.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:35 schreef kybe het volgende:
[..]
Waar heb jij je wallet dan gevonden?IK begrijp er niets van,kan nieteens die wallet vinden.
OK !quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:52 schreef Day het volgende:
OK, hold your horses allemaal!!!!!
Ik heb net met DGK_redactie gesproken. Binnen nu en een kwartier moeten de streams allemaal weer werken. Dus nog even geduld a.u.b.!!
Moeten we zelf ook nog iets ondernemen?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:52 schreef Day het volgende:
OK, hold your horses allemaal!!!!!
Ik heb net met DGK_redactie gesproken. Binnen nu en een kwartier moeten de streams allemaal weer werken. Dus nog even geduld a.u.b.!!
OK, edit op mijn vorige bericht: het gaat langer duren dan een kwartierquote:Op vrijdag 4 mei 2007 12:53 schreef lillkiss het volgende:
maar hoe en wat moet je dan doen om ze te laten werken DAY>?
Misschien een stomme vraag maar kan je ook naar de streams van Hidiho gaan en van dat popup venster inloggen?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:00 schreef Day het volgende:
[..]
OK, edit op mijn vorige bericht: het gaat langer duren dan een kwartier, maar de users die zich op hebben gegeven: ga a.u.b. niet zelf die 3,95 betalen!
Als je e-mailadres geactiveerd is, moet je inloggen op de TIen-site en naar de streampagina gaan. Je krijgt dan een pop-upvenster waarin je e-mailadres + wachtwoord in moet voeren. Daarna moet je de streams kunnen bekijken.
Ik krijg helemaal geen pop-up venster.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:00 schreef Day het volgende:
[..]
OK, edit op mijn vorige bericht: het gaat langer duren dan een kwartier, maar de users die zich op hebben gegeven: ga a.u.b. niet zelf die 3,95 betalen!
Als je e-mailadres geactiveerd is, moet je inloggen op de TIen-site en naar de streampagina gaan. Je krijgt dan een pop-upvenster waarin je e-mailadres + wachtwoord in moet voeren. Daarna moet je de streams kunnen bekijken. Oók via andere pagina's! Het is echter wel belangrijk dat je de 1e keer eerst inlogt op de TIen-site.
Onder 'Snel en makkelijk inloggen?' kun je aanvinken dat je logingegevens worden bewaard. Maar dit blijft niet geldig, hetgeen dus zou betekenen dat je elke keer langs de Tien site moet om je in te loggen.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:00 schreef Day het volgende:
Daarna moet je de streams kunnen bekijken. Oók via andere pagina's! Het is echter wel belangrijk dat je de 1e keer eerst inlogt op de TIen-site.
Nee ik ook niet, ben wel ingelogd op de tiensite, maar voor de rest krijg ik niets.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:10 schreef Brici het volgende:
Ik krijg nergens een inlogscherm :S ook geen pop-up
Idd op de Tiensite kan ik de streams zien, maar ik kan echt niet naar een andere site zoals die van Hidiho want dan krijg ik weer dat ik moet betalen.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:00 schreef Day het volgende:
[..]
OK, edit op mijn vorige bericht: het gaat langer duren dan een kwartier, maar de users die zich op hebben gegeven: ga a.u.b. niet zelf die 3,95 betalen!
Als je e-mailadres geactiveerd is, moet je inloggen op de TIen-site en naar de streampagina gaan. Je krijgt dan een pop-upvenster waarin je e-mailadres + wachtwoord in moet voeren. Daarna moet je de streams kunnen bekijken. Oók via andere pagina's! Het is echter wel belangrijk dat je de 1e keer eerst inlogt op de TIen-site.
jAls je bent ingelogd op tien, dan moet je de streams kunnen zien, alleen 1 voor 1 en met reklame, naar een andere site gaan lukt nog niet.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:11 schreef blomst het volgende:
[..]
Nee ik ook niet, ben wel ingelogd op de tiensite, maar voor de rest krijg ik niets.
Bij mij komt er een dikke vette pop-upquote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:11 schreef Black_king het volgende:
Bij de Tien site krijg ik helemaal geen popup scherm; alleen maar die stomme reclame....
Video's kan ik wel gewoon zien, dus mijn account werkt wel.....
Op die site staat wel zon butten inloggen maar als ik erop klik ben ik wle ingelogd hoort dat er te blijven staan?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:11 schreef blomst het volgende:
[..]
Nee ik ook niet, ben wel ingelogd op de tiensite, maar voor de rest krijg ik niets.
Ik krijg nog steeds alleen reclamequote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:13 schreef petraa het volgende:
[..]
jAls je bent ingelogd op tien, dan moet je de streams kunnen zien, alleen 1 voor 1 en met reklame, naar een andere site gaan lukt nog niet.
Ja ik nu ookquote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:14 schreef getl0st het volgende:
[..]
Ik krijg nog steeds alleen reclameen daarna de betaal pop-up
Ik krijg wel reclame maar geen popup :Squote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:14 schreef getl0st het volgende:
[..]
Ik krijg nog steeds alleen reclameen daarna de betaal pop-up
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 13:16 schreef petraa het volgende:
[..]
Ja ik nu ook![]()
edit: We zijn gelukkig niet verslaafd![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |