o.a filmpjes van zichzelf..quote:Op donderdag 26 april 2007 14:57 schreef mootie het volgende:
Wtf heeft Jaap voor bestanden op zn pc...... dingen die justitie niet mag zien? Zwaar gecodeerd en verstopt?
Op zijn hondjes niet hoor.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:00 schreef LoveProfusion het volgende:
Een huwelijk telt pas als er geneukt wordt..en dat is technisch onmogelijk!
Stuur jij Justitie even een mailtje?quote:Op donderdag 26 april 2007 14:57 schreef mootie het volgende:
Wtf heeft Jaap voor bestanden op zn pc...... dingen die justitie niet mag zien? Zwaar gecodeerd en verstopt?
Wij 2.... vanavond..... Brielle?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:02 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Stuur jij Justitie even een mailtje?![]()
Ik ook net. Maar het valt al meteen tegen: Jaap wil een arena (als van gladiotoren) of een circustent, maar mevrouw dringt aan op een gewone tent.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:01 schreef Marrije het volgende:
Val ik even met mijn neus in de boter: Jaap is zijn huwelijk aan het voorbereiden.
Kinderporno, nazi-spul....... dat zijn dan dingen waar ik meteen aan denk.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:02 schreef Elounda het volgende:
Mischien heeft hij Kinderporno op zijn PC?
En sex met dieren mag straks ook niet meer.
Dan gaat jaap nooit trouwenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:00 schreef LoveProfusion het volgende:
Een huwelijk telt pas als er geneukt wordt..en dat is technisch onmogelijk!
Ok, laten we even een leuk gerucht de wereld inslingeren:quote:Op donderdag 26 april 2007 15:01 schreef Clank het volgende:
[..]
o.a filmpjes van zichzelf..
Maar die opmerking over dat justitie bepaalde dingen niet mag zien... vreemd!
Ik dacht omdat cora niet in de villa mag blijven. Maar wat jij zegt kan ookquote:Op donderdag 26 april 2007 15:02 schreef Elounda het volgende:
Op zijn hondjes niet hoor.
Zonder baard in de keelquote:Op donderdag 26 april 2007 15:04 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Ok, laten we even een leuk gerucht de wereld inslingeren:
Op die PC staan natuurlijk filmpjes waarop Jaap sex heeft met jongetjes van onder de 12.
Ik niet.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:03 schreef LoveProfusion het volgende:
Wie hier gelooft echt in de liefde tussen Jaap en Jantina alias Cora?
Natuurlijk niet. Maar wat maakt het uit.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:03 schreef LoveProfusion het volgende:
Wie hier gelooft echt in de liefde tussen Jaap en Jantina alias Cora?
Sinds wanneer komt de ambtenaar van burgerlijke stand controleren of er geneukt is voordat hij een koppel tot man/man vrouw/vrouw man/vrouw verklaartquote:Op donderdag 26 april 2007 15:00 schreef LoveProfusion het volgende:
Een huwelijk telt pas als er geneukt wordt..en dat is technisch onmogelijk!
Was dat voor of na DGK?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:04 schreef Elounda het volgende:
[..]
Ik niet.
Ken je Stephan de miljonair nog, die zijn Coby trouwde?
4 maanden later gescheiden.
Ik dacht omdat ze alletwee zo aan de maat zijn...quote:Op donderdag 26 april 2007 15:04 schreef Veulen het volgende:
[..]
Ik dacht omdat cora niet in de villa mag blijven. Maar wat jij zegt kan ook
Terwijl dat best uitvoerbaar is, in de paardenbak en er omheen.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ook net. Maar het valt al meteen tegen: Jaap wil een arena (als van gladiotoren) of een circustent, maar mevrouw dringt aan op een gewone tent.
In mijn ogen heb je pas een relatie met iemand als er sex aan te pas komt en/of je gevoelens voor iemand hebt. Dan kan het nog wettelijk zijn in feite stelt het geen fuck voor. Cora wil de poen. Hopelijk trouwt ie op huwelijkse voorwaarden.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:05 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Sinds wanneer komt de ambtenaar van burgerlijke stand controleren of er geneukt is voordat hij een koppel tot man/man vrouw/vrouw man/vrouw verklaart![]()
quote:
Gek dat Jaap nog niet op het idee komt haar te ontslaan; daar is hij toch zo goed in? Dit is een fantasieloze humorloze trien.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:06 schreef Marrije het volgende:
[..]
Terwijl dat best uitvoerbaar is, in de paardenbak en er omheen.
Haha, de weddingplanner: dat kun je aan mij overlaten dat het eten warm is als je het wilt
Jaap: ik weet niet of ik daar wel op vertrouw
Vroeger was het in sommige landen gebruikelijk dat de familie toekeek hoe het pas getrouwde stel het huwelijk voor het eerst consumeerden...quote:Op donderdag 26 april 2007 15:05 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Sinds wanneer komt de ambtenaar van burgerlijke stand controleren of er geneukt is voordat hij een koppel tot man/man vrouw/vrouw man/vrouw verklaart![]()
Welke poen wil ze, hij is zo arm als wat, kan niet eens een onsje zalm betalen als ie DGK uit is...quote:Op donderdag 26 april 2007 15:07 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
In mijn ogen heb je pas een relatie met iemand als er sex aan te pas komt en/of je gevoelens voor iemand hebt. Dan kan het nog wettelijk zijn in feite stelt het geen fuck voor. Cora wil de poen. Hopelijk trouwt ie op huwelijkse voorwaarden.
Mocht hij de villa winnen..Cora gelooft heilig in hem.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:09 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Welke poen wil ze, hij is zo arm als wat, kan niet eens een onsje zam betalen als ie DGK uit is...
Wordt kip voor Cora.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:09 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Welke poen wil ze, hij is zo arm als wat, kan niet eens een onsje zam betalen als ie DGK uit is...
Haar stoicijnse houding maakt het extra grappig.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:09 schreef Disana het volgende:
Jaap wil genoeg melk voor iedereen, en een schaal kroketten, en een schaal chocolate chip cookies.
Dan zegt hij dat het een grap is maar dat hij wel Australian bonbons wil van tien euro of dollar per stuk.
Het gezicht van de jongedame blijft uitdrukkingloos.
Mwah... Het is een domme fantasieloze gans die niet geschikt is voor Jaap.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:10 schreef Meganog het volgende:
[..]
Haar stoicijnse houding maakt het extra grappig.
Dat duurt misschien niet eens meer zo lang, nog een paar keer Jaap tegenspreken en het is raak.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Gek dat Jaap nog niet op het idee komt haar te ontslaan; daar is hij toch zo goed in? Dit is een fantasieloze humorloze trien.
Cora wil zelf op huwelijkse voorwaarden trouwen, vooralsnog lijk Cora meer pecunia in het vooruitzicht te hebben dan Jaap, haar ouders hebben immers een bungalowpark... beetje op de hoogte van de prijzen van recreatie-onroerend goed tegenwoordig??quote:Op donderdag 26 april 2007 15:07 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
In mijn ogen heb je pas een relatie met iemand als er sex aan te pas komt en/of je gevoelens voor iemand hebt. Dan kan het nog wettelijk zijn in feite stelt het geen fuck voor. Cora wil de poen. Hopelijk trouwt ie op huwelijkse voorwaarden.
Ze zal wel eens gekkere plannen hebben gehoord.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:10 schreef Meganog het volgende:
[..]
Haar stoicijnse houding maakt het extra grappig.
Dat weten we niet he, dat ze weinig om elkaar geven. . . Wij merken daar niet zoveel van maar dat kan goed als zij zakelijk en prive gescheiden houden.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:14 schreef Gert het volgende:
[..]
Ze zal wel eens gekkere plannen hebben gehoord.
Vraag me wel af of ze al weleens te maken heeft gehad met twee mensen die elkaar zó slecht kennen en die zo weinig om elkaar geven..
Ik vind haar net een begrafenisondernemer; die proberen vaak ook alles buiten het geeffende pad tegen te houden.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:14 schreef Gert het volgende:
[..]
Ze zal wel eens gekkere plannen hebben gehoord.
quote:Op donderdag 26 april 2007 15:16 schreef Disana het volgende:
Diepvrieskist, bak, lepel, klaar.
Lekker veilig.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:14 schreef Disana het volgende:
Elke keer als Jaap iets voorstelt, stuur zij hem in een andere, traditionele, richting.
scheppen maarquote:Op donderdag 26 april 2007 15:16 schreef Disana het volgende:
Diepvrieskist, bak, lepel, klaar.
Ze zal wel opdracht van achter hebben, JdM is kennelijk bereid te betalen voor een trouwerij en ik denk niet dat hij er vrolijk van wordt als die trouwerij het equivalent van een kinderfeestje wordt.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:14 schreef Disana het volgende:
Elke keer als Jaap iets voorstelt, stuur zij hem in een andere, traditionele, richting.
My words exactly. Ik snap niet dat ze niet iets minder truttigs hebben uitgezocht.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:17 schreef Gert het volgende:
[..]
Lekker veilig.
Wat een saaie stomme doos. Ze zou al die gekkigheid juist moeten omármen! En ik neem aan dat de redactie óók liever heeft dat het geen 13 in een dozijnbruiloft wordt.
Ik geloof er geen réét van!quote:Op donderdag 26 april 2007 15:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat weten we niet he, dat ze weinig om elkaar geven. . . Wij merken daar niet zoveel van maar dat kan goed als zij zakelijk en prive gescheiden houden.
EN iemand met een camcorder natuurlijk, want zijn vader zit twee weken in Rusland en dat kan hij niet afzeggenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:19 schreef Meganog het volgende:
Hij wil een fotograaf. Want zijn fototoestel ligt thuis.
Dat jij Jaap leuk vindt..valt me ECHT tegen.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:20 schreef Gert het volgende:
Jaap, schop die behoudende kut het huis uit!!!
Heeft hij die camera waarmee hij de chantage-foto's van Huub en Amanda gemaakt heeft weer moeten inleveren? Of telt die camera niet omdat er geen garantiebewijs bijzatquote:Op donderdag 26 april 2007 15:19 schreef Meganog het volgende:
Hij wil een fotograaf. Want zijn fototoestel ligt thuis.
Ik vind het hiervoor juist nogal meevallen. Ik vind het te gek voor woorden dat ze hem in alles ontmoedigt.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:21 schreef Veulen het volgende:
Hij heeft gestoorde ideeen genoeg, ik denkt dat zij alleen maar de haalbaarheid bekijkt.
Verder ga ik er vanuit dat ze nog bij Cora langs gaat en dat mevrouw een heel ander sorot bruiloft wenst.
Jaap is wel lollig bezig, dat moet ik toch wel toegeven. Wat een lulkoek allemaal!quote:Op donderdag 26 april 2007 15:20 schreef Disana het volgende:
[..]
EN iemand met een camcorder natuurlijk, want zijn vader zit twee weken in Rusland en dat kan hij niet afzeggen![]()
Maar zoals Gert zegt: WAT een trut hebben ze hiervoor uitgezocht.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:22 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Jaap is wel lollig bezig, dat moet ik toch wel toegeven. Wat een lulkoek allemaal!![]()
Het moet het TV-huwelijk van het jaar worden, in miljonairsstyle, daar heeft JdM toestemming voor gegeven, voor het kinderfeestje wat Jaap aan het plannen is laat JdM volgens mij liever 50 Jantje Beton kindertjes naar de villa komen.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het hiervoor juist nogal meevallen. Ik vind het te gek voor woorden dat ze hem in alles ontmoedigt.
Lekker belangrijk.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:21 schreef LoveProfusion het volgende:
[..]
Dat jij Jaap leuk vindt..valt me ECHT tegen.![]()
Een troon, een gouden helicopter, een arena (met gladiatoren), een porno actrice in een jetpack, dinamiet in de paardenbak??? Naja die is gek.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:22 schreef Disana het volgende:
Ik vind het hiervoor juist nogal meevallen. Ik vind het te gek voor woorden dat ze hem in alles ontmoedigt.
quote:Op donderdag 26 april 2007 15:25 schreef Gert het volgende:
[..]
Lekker belangrijk.![]()
Ik vind Jaap ook wel griezelig hoor. Maar ik lach me dood om zijn idiote uitspraken, om zijn stukjes op zijn weblog, om hoe hij altijd hard om zijn eigen grapjes lacht, en om het feit dat hij bijna iedereen, inclusief een hele kudde users hier, over de zeik krijgt met zijn ongein.![]()
Het is gewoon een traditionele fantasieloze trut, daar is geen ontkennen aan. Zelfs als ik een conventioneel huwelijk zou willen, zou ik haar niet vragen.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:24 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Het moet het TV-huwelijk van het jaar worden, in miljonairsstyle, daar heeft JdM toestemming voor gegeven, voor het kinderfeestje wat Jaap aan het plannen is laat JdM volgens mij liever 50 Jantje Beton kindertjes naar de villa komen.
Ja leuk, wéér een glitterhuwelijk, dát hebben we nog nooit op TV gezien.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:24 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Het moet het TV-huwelijk van het jaar worden, in miljonairsstyle, daar heeft JdM toestemming voor gegeven, voor het kinderfeestje wat Jaap aan het plannen is laat JdM volgens mij liever 50 Jantje Beton kindertjes naar de villa komen.
Kijk nou eens goed! Wat denk je zelf?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar zoals Gert zegt: WAT een trut hebben ze hiervoor uitgezocht.
Of vind jij haar weer leuk omdat ze een blondje is![]()
Hij reageert op haar voortdurende ontmoeding, schat ik zo in. Hij zou haar moeten ontslaan.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:25 schreef Veulen het volgende:
[..]
Een troon, een gouden helicopter, een arena (met gladiatoren), een porno actrice in een jetpack, dinamiet in de paardenbak??? Naja die is gek.
Maar balonnen kunnen wel gevuld worden met confetti he, ook goudkleurigquote:Op donderdag 26 april 2007 15:25 schreef Disana het volgende:
Goh leuk, een ballonnenwand die je kunt laten knallen met vuurwerk...
Geen wonder dat Jaap met steeds gekkere dingen komt.
Is Cora een Cor?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:27 schreef mootie het volgende:
En weer noemt ze Cora hij...... Even aan Cora vragen wat hij denkt.....![]()
Ik denk: truttebol, lozenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:26 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Kijk nou eens goed! Wat denk je zelf?
[afbeelding]
Nog even en jij klinkt als een betere huwelijkskandidaat voor Jaap dan Koraquote:Op donderdag 26 april 2007 15:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij reageert op haar voortdurende ontmoeding, schat ik zo in. Hij zou haar moeten ontslaan.
Oh wat bijzonderquote:Op donderdag 26 april 2007 15:27 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar balonnen kunnen wel gevuld worden met confetti he, ook goudkleurig![]()
quote:Op donderdag 26 april 2007 15:28 schreef Marrije het volgende:
[..]
Nog even en jij klinkt als een betere huwelijkskandidaat voor Jaap dan Kora![]()
Ik kan me niet voorstellen dat JdM accepteert dat Jaap er een kinderfeestje van wil maken.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:26 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja leuk, wéér een glitterhuwelijk, dát hebben we nog nooit op TV gezien.![]()
![]()
Ik kan me niet voorstellen dat Jaap deze klerk accepteert als planner voor het feest.
Megatrut op de automatische piloot.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:27 schreef mootie het volgende:
En weer noemt ze Cora hij...... Even aan Cora vragen wat hij denkt.....![]()
wat wil je met zo'n onzinnige baanquote:Op donderdag 26 april 2007 15:26 schreef Carlaa het volgende:
ik vind dat die meid verdomd rustig blijft onder al die onzin...
Ja, en Palma houdt zich ook zo goed in altijd. En Herma.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:26 schreef Carlaa het volgende:
ik vind dat die meid verdomd rustig blijft onder al die onzin...
Ho ho, dat uitroepteken is al te heftig voor hoe ze het zei.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:31 schreef mootie het volgende:
Weddingplanner neemt afscheid: Doooooooei!
aangepastquote:Op donderdag 26 april 2007 15:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Ho ho, dat uitroepteken is al te heftig voor hoe ze het zei.
Hoop ik ook. Als ze verstandig zijn, gaan de paarden sowieso een nachtje elders slapen.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:30 schreef kissa het volgende:
Ik hoop wel dat ze de paarden in veiligheid brengen als ze dynamiet gaan laten ontploffen in de paardenbak![]()
Met 11 hoeren?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:32 schreef Veulen het volgende:
Huub gaat jaap z'n vrijgezellenfeest doen
Ze is anders wel van de ijscokar afgestapt en meegegaan in het idee van een vrieskist vol met ijs.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:30 schreef Gert het volgende:
[..]
-knip-
Kortom: ónzin! Ze moet constructief meedenken, ze moet snappen wat voor soort feest Jaap in gedachten heeft. De állergekste onrealiseerbare dingen kan ze dan vervolgens proberen om te buigen naar iets anders. Maar wat ze nu doet is belachelijk. Ze had helemaal niet hoeven komen! Ze had net zo goed een mail kunnen sturen met haar idee van hoe een bruiloft eruit moet zien.
Maar Jaap heeft dat wel door en gaat die nepslaaf ontslaan en daarna neersabelen op zijn weblog.![]()
Kon jij je, voordat je Cora zag, dan voorstellen dat er een vrouw zou zijn die daadwerkelijk met Jaap wil trouwen?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:27 schreef mootie het volgende:
En weer noemt ze Cora hij...... Even aan Cora vragen wat hij denkt.....![]()
Met een ijzig twijfelend smoel. Gelukkig in dit geval kan Jaap geen smoelen lezenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ze is anders wel van de ijscokar afgestapt en meegegaan in het idee van een vrieskist vol met ijs.
Net alsof de mannen in een rij staan voor Jaap!quote:Op donderdag 26 april 2007 15:33 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Kon jij je, voordat je Cora zag, dan voorstellen dat er een vrouw zou zijn die daadwerkelijk met Jaap wil trouwen?
Heb je wel eens goed rondgekeken?? De meest enge en vage mensen zijn getrouwdquote:Op donderdag 26 april 2007 15:33 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Kon jij je, voordat je Cora zag, dan voorstellen dat er een vrouw zou zijn die daadwerkelijk met Jaap wil trouwen?
Ik wel.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:29 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat JdM accepteert dat Jaap er een kinderfeestje van wil maken.
quote:Op donderdag 26 april 2007 15:34 schreef mootie het volgende:
[..]
Net alsof de mannen in een rij staan voor Jaap!![]()
Er komt wel een moment waarop hij haar ontslaatquote:Op donderdag 26 april 2007 15:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Met een ijzig twijfelend smoel. Gelukkig in dit geval kan Jaap geen smoelen lezen![]()
Ik kan Cora (of is het inderdaad Kora) niet inschatten. Zou best kunnen dat die een dertien-in-een-dozijn huwelijksfeest wil.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:36 schreef Marrije het volgende:
[..]
Er komt wel een moment waarop hij haar ontslaatZe moet alleen eerst nog even bij Kora langs en als er dan helemaal niks over is gebleven van Jaap zijn plannen dan mag ze aftaaien. De weddingplanner, voor de goede orde.
Dat is waar, maar dat wil niet zeggen dat je er een kinderfeestje van moet maken.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:35 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik wel.
Eén blik op Jaap, en je weet dat je hier geen conventioneel glitterhuwelijk van moet gaan maken.
Oei!quote:Op donderdag 26 april 2007 15:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ze is anders wel van de ijscokar afgestapt en meegegaan in het idee van een vrieskist vol met ijs.
Misschien kan LoveProfusion daar zijn licht over laten schijnen?quote:Op donderdag 26 april 2007 15:34 schreef mootie het volgende:
[..]
Net alsof de mannen in een rij staan voor Jaap!![]()
Precies, dat bedoel ik maar! Ze is best flexibelquote:Op donderdag 26 april 2007 15:37 schreef Gert het volgende:
[..]
Oei!
Dus ze is "bereid" om dit uiterst moeilijk realiseerbare onderdeel van Jaaps wensenpakket in overweging te nemen.
Nou die heeft ze volgens mij wel leuker in zijn bal-boekje staan.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:38 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Misschien kan LoveProfusion daar zijn licht over laten schijnen?
Dat bedoel ik...quote:Op donderdag 26 april 2007 15:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Hoop ik ook. Als ze verstandig zijn, gaan de paarden sowieso een nachtje elders slapen.
Laten we het maar op "smaken verschillen" houden dan. Jij kijkt er op neer dus. Maar zo'n feestje dat Jaap in gedachten heeft, lijkt mij juist véél leuker dan wat jij voor ogen hebt.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:37 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Dat is waar, maar dat wil niet zeggen dat je er een kinderfeestje van moet maken.
Dit is juist het moment om te laten zien dat zelfs een Jaap en Cora als sterren kunnen stralen en het middelpunt van een feest kunnen zijn, en dan niet omdat er toch niemand binnen een straal van 10 meter van Jaap wil komen.
De plannen zoals Jaap ze voorstelt kijk ik idd op neer, dat is gewoon een aanfluiting en een duidelijk boys will be boys feestje, ik kan me dan ook niet voorstellen dat Cora zo blind is dat ze zelfs hierin meegaat mbt "de dag van haar leven"quote:Op donderdag 26 april 2007 15:41 schreef Gert het volgende:
[..]
Laten we het maar op "smaken verschillen" houden dan. Jij kijkt er op neer dus. Maar zo'n feestje dat Jaap in gedachten heeft, lijkt mij juist véél leuker dan wat jij voor ogen hebt.
Bovendien: Jaap wil het zo. Wie is die belegen trut dan om er dan een huwelijk van te willen maken zoals er al duizenden hebben plaatsgevonden en nog plaats zullen vinden.
Volgens mij ziet Jaap haar liever in een clownspak, past ook beter bij het feestthemaquote:Op donderdag 26 april 2007 15:45 schreef mootie het volgende:
Cora lijkt met wel een type voor een prinsessenjurk ^_^
Ik kijk naar je usericon en dan denk ik dat jij misschien iets moois en romantisch voor ogen ziet. Maar er zijn legio mensen die anders zijn, en Jaap zeker zou als een vlag op een modderschuit afsteken bij al het traditionele gedoe.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:43 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
De plannen zoals Jaap ze voorstelt kijk ik idd op neer, dat is gewoon een aanfluiting en een duidelijk boys will be boys feestje, ik kan me dan ook niet voorstellen dat Cora zo blind is dat ze zelfs hierin meegaat mbt "de dag van haar leven"
Als ze hierop neerkijkt, is dat het zoveelste bewijs dat ze niet bij elkaar passen. Maar goed, dat wisten we al.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:43 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
De plannen zoals Jaap ze voorstelt kijk ik idd op neer, dat is gewoon een aanfluiting en een duidelijk boys will be boys feestje, ik kan me dan ook niet voorstellen dat Cora zo blind is dat ze zelfs hierin meegaat mbt "de dag van haar leven"
Afwijken van "de traditie" heb ik niet zo'n moeite mee maar dit lijkt in mijn ogen gewoon nergens naar, ik ben dan ook heel benieuwd wat Cora van alle plannen vindt... Jaap is niet de enige de trouwt hèquote:Op donderdag 26 april 2007 15:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik kijk naar je usericon en dan denk ik dat jij misschien iets moois en romantisch voor ogen ziet. Maar er zijn legio mensen die anders zijn, en Jaap zeker zou als een vlag op een modderschuit afsteken bij al het traditionele gedoe.
das TV maken bij haarquote:Op donderdag 26 april 2007 15:51 schreef Meganog het volgende:
Spektakelstuk Sylvia is van zitten lezen gegaan naar liggend lezen.
amanda is echt een mooi meisjequote:Op donderdag 26 april 2007 15:50 schreef PietjePuk63 het volgende:
Het is vandaag 'Afgekeurde Blondjes'-Dag
[afbeelding]
ze wordt nu al tussen de 25 en 30 geschat....kan je nagaan als ze echt 25 jaar is..quote:
Tssssssss die werkgevers van tegenwoordig....... geen land mee te bezeilen, gewoon een uur eerder weggaan Palma, dat zal ze lerenquote:Op donderdag 26 april 2007 15:50 schreef Disana het volgende:
Palma is eerder weggegaan omdat ze van iedereen iets over zich heen kreeg, weet Natasia Amanda te vertellen.
Denk jij ook dat Jaap nog maagd is?quote:Op donderdag 26 april 2007 16:01 schreef Napster het volgende:
Leuke huwelijksnacht wordt dat
Jaap die Cora ff flink neemt![]()
Het grote probleem is dat Cora waarschijnlijk moet opzouten na het huwelijk, dus hun huwelijksnacht vindt pas plaats in februari 2008quote:Op donderdag 26 april 2007 16:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Denk jij ook dat Jaap nog maagd is?
Ik had de mazzel vanmorgen net een deel van die schreeuwpartij te zien met Amanda. Van mij mag Palma gaan, met d'r waanidee dat respect automatisch wordt verleend aan zekere leeftijden.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:03 schreef mootie het volgende:
[..]
Tssssssss die werkgevers van tegenwoordig....... geen land mee te bezeilen, gewoon een uur eerder weggaan Palma, dat zal ze leren![]()
Ik dacht dat ik de enige was die bang was voor vlinders!quote:Op donderdag 26 april 2007 14:41 schreef beequeen het volgende:
Pascalle vraagt duiven of vlinders loslaten, na het huwelijk. Die lul van een Japio vergeet dat Huub bang ik voor vlinders.![]()
Wat? Geen kantoor omgebouwd tot honeymoon suite?quote:Op donderdag 26 april 2007 16:04 schreef mootie het volgende:
[..]
Het grote probleem is dat Cora waarschijnlijk moet opzouten na het huwelijk, dus hun huwelijksnacht vindt pas plaats in februari 2008![]()
ik anders ook hoor, ranzige beestenquote:Op donderdag 26 april 2007 16:05 schreef Fc_k het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik de enige was die bang was voor vlinders!![]()
doe niet zo flauw, ze is niet zo mooi als nena maar ze ontroert me op 1 of andere manier, ze heeft een mooie stem, vindt wel dat ze dikke korte beentjes heeft maar vindt dat wel leuk bij haar terwijl ik meer op langbenige types val.quote:
Ze loopt wat achter met haar (Natasjamodus) toetsvaardigheid, omdat het kantoor zo vaak dicht is.quote:Op donderdag 26 april 2007 15:58 schreef Disana het volgende:
Nu ik Amanda met vijf vingers zie typen, vraag ik me ineens af hoe het met tweevingere Natasia's lessen gaat.
Oh, ik dacht al, ik zie die droogstoppel van een leraar nooit meer.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:08 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze loopt wat achter met haar (Natasjamodus) toetsvaardigheid, omdat het kantoor zo vaak dicht is.
Kijk hier even naar, en luister vooral naar de melodieuze stem van AmanDel.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:08 schreef robert2006 het volgende:
[..]
doe niet zo flauw, ze is niet zo mooi als nena maar ze ontroert me op 1 of andere manier, ze heeft een mooie stem, vindt wel dat ze dikke korte beentjes heeft maar vindt dat wel leuk bij haar terwijl ik meer op langbenige types val.
nee, ik ben niet het type brian, en zeker niet het type huub
Trek het je niet aan, ik had een PI gebruikt en een smileyquote:Op donderdag 26 april 2007 16:08 schreef robert2006 het volgende:
[..]
doe niet zo flauw, ze is niet zo mooi als nena maar ze ontroert me op 1 of andere manier, ze heeft een mooie stem, vindt wel dat ze dikke korte beentjes heeft maar vindt dat wel leuk bij haar terwijl ik meer op langbenige types val.
nee, ik ben niet het type brian, en zeker niet het type huub
Dat heft elkaar dus op.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:13 schreef Marrije het volgende:
[..]
Trek het je niet aan, ik had een PI gebruikt en een smiley![]()
Maar Natasia had toch nooit last van 'kraaltjes en spiegeltjes gedrag"?!quote:Op donderdag 26 april 2007 16:17 schreef beequeen het volgende:
Er liggen spullen voor de deur, en Natasja baalt dat het spulletjes zijn voor de mannen.![]()
Jongetjes die Amanda echt een mooi meisje vinden mogen best even met zichzelf geconfronteerd worden hoor...quote:Op donderdag 26 april 2007 16:27 schreef Marrije het volgende:
[..]
Nou ja, het was niet kwaad bedoeld in elk geval.
Volgens mij ging het ook een beetje meer over haar innerlijk dan haar uiterlijkquote:Op donderdag 26 april 2007 16:33 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Jongetjes die Amanda echt een mooi meisje vinden mogen best even met zichzelf geconfronteerd worden hoor...![]()
Blegh, kutpalma... Als ik een van de bewoners zou zijn zou ik zeggen: IK weg of ZIJ weg..quote:Op donderdag 26 april 2007 16:11 schreef beequeen het volgende:
[..]
Kijk hier even naar, en luister vooral naar de melodieuze stem van AmanDel.
http://www.youtube.com/watch?v=EDfTUm8fDIo
Eén pot nat. Allebei Tokkie-niveau.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij ging het ook een beetje meer over haar innerlijk dan haar uiterlijk![]()
quote:Op donderdag 26 april 2007 16:33 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Jongetjes die Amanda echt een mooi meisje vinden mogen best even met zichzelf geconfronteerd worden hoor...![]()
Jonge ridders denken misschien 'Als ze van mij is, verander ik haar wel ten goede'.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:37 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Eén pot nat. Allebei Tokkie-niveau.
Ze gaan nu net de sauna in. Brian is weer erg grappig, vindt hij zelf.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:42 schreef Clank het volgende:
Jaap en Brian zitten de hele tijd te fluisteren zonder microfoons in het zwembad.![]()
Klopt. Eric is niet happy de laatste tijd. Hij gruwt van Jaap.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:47 schreef Disana het volgende:
Jij moet je energie richten op Eric, dat werkt ZO effectief, zegt Brian tegen Jaap.
Eric gedraagt zich inderdaad als een ouwe moeke. Ik snap niet waarom hij zich er zo druk over maakt.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:48 schreef Meganog het volgende:
[..]
Klopt. Eric is niet happy de laatste tijd. Hij gruwt van Jaap.
Hij heeft twee brieven geschreven?quote:Op donderdag 26 april 2007 16:47 schreef Clank het volgende:
Brian heeft zijn moeder en alle fans teruggeschreven.. daarom voelt hij zich nu erg goed.
Wat doet hij verkeerd dan, behalve dat het een achterbakse rat is?quote:Op donderdag 26 april 2007 16:52 schreef farceman het volgende:
DGK_REDACTIE wanneer wordt Brian ook eens aangepakt?!!!!
net zoals alle bewoners het wel eeens moeilijk wordt gemaakt.
Zou jij het prettig vinden, als zo'n bezweete walrus zijn lichaam tegen je aanduwt en met zijn hand door zijn gore haar gaat, en zijn zweet over je uitstrooit?quote:Op donderdag 26 april 2007 16:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Eric gedraagt zich inderdaad als een ouwe moeke. Ik snap niet waarom hij zich er zo druk over maakt.
Nee, maar Eric vergeet hoe hij overkomt op de redactie en de kijkers: als een oud zorgelijk wijfquote:Op donderdag 26 april 2007 16:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zou jij het prettig vinden, als zo'n bezweete walrus zijn llichaam tegen je aanduwt en met zijn hand door zijn gore haar gaat, en zijn zweet over je uitstrooit?![]()
Als ik zo'n ongetalenteerde psychotische kutcrimineel als Brian zou zijn, zou ik ook erg trots zijn op elke dag dat ik mezelf niet van kant maak....quote:Op donderdag 26 april 2007 16:47 schreef Clank het volgende:
Brian heeft zijn moeder en alle fans teruggeschreven.. daarom voelt hij zich nu erg goed.
Eric moet beseffen dat hoe meer hij reageert op Eric, hoe meer Jaap hem zal sarren. Hij moet gewoon meelachen, net als Huub, Nicolaas en Huub. Die hebben nergens last van.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zou jij het prettig vinden, als zo'n bezweete walrus zijn llichaam tegen je aanduwt en met zijn hand door zijn gore haar gaat, en zijn zweet over je uitstrooit?![]()
ademhalen!quote:Op donderdag 26 april 2007 16:52 schreef Meganog het volgende:
[..]
Wat doet hij verkeerd dan, behalve dat het een achterbakse rat is?
Precies. Jaap zei daarnet ook tegen Brian 'Ik hoef maar ZO te doen' (iets met zijn handen)...quote:Op donderdag 26 april 2007 16:55 schreef Meganog het volgende:
[..]
Eric moet beseffen dat hoe meer hij reageert op Eric, hoe meer Jaap hem zal sarren. Hij moet gewoon meelachen, net als Huub, Nicolaas en Huub. Die hebben nergens last van.
Ja, en?quote:Op donderdag 26 april 2007 16:53 schreef Meganog het volgende:
Huub leest de Quest, daar komt al zijn 'kennis' over populair wetenschappelijke onderwerpen vandaan...
quote:Op donderdag 26 april 2007 16:57 schreef lurf_doctor het volgende:
Jaaaapio![]()
![]()
![]()
(moonde net naar de dames op terras)
Dit is allemaal in opdracht van de redactie, deze jongen groeit nu van de ' macht' die hij heeft maar hij blijft het zielige jongetje die maar 1 ding verdient; de Toneelhaak.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:51 schreef beequeen het volgende:
Als ik zo naar Japio luister, krijgt dus echt alles ingefluisterd door de FEBO. Hij moet alles navragen en dubbelchecken.
Dat hoor je hem ook zovaak zeggen. In de trant van: Daar kan ik nog niks over zeggen.
Nou, ik gun hem dat Cora-geval ook best hoor.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:00 schreef Yollie het volgende:
[..]
Dit is allemaal in opdracht van de redactie, deze jongen groeit nu van de ' macht' die hij heeft maar hij blijft het zielige jongetje die maar 1 ding verdient; de Toneelhaak.
Wat een haat....nou ja misschien zou ik ook een beetje verhit raken als ik met dit weer heel de dag achter mijn computer zou zitten.quote:Op donderdag 26 april 2007 16:54 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Als ik zo'n ongetalenteerde psychotische kutcrimineel als Brian zou zijn, zou ik ook erg trots zijn op elke dag dat ik mezelf niet van kant maak....
quote:Op donderdag 26 april 2007 17:02 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Nou, ik gun hem dat Cora-geval ook best hoor.![]()
Zegt het woord laptop je iets? Ideaal voor in de tuin.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:02 schreef product het volgende:
[..]
Wat een haat....nou ja misschien zou ik ook een beetje verhit raken als ik met dit weer heel de dag achter mijn computer zou zitten.![]()
Mooi weer, slecht weer, binnen of buiten: Brian is gewoon een achterbakse laffe kuthond.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:02 schreef product het volgende:
[..]
Wat een haat....nou ja misschien zou ik ook een beetje verhit raken als ik met dit weer heel de dag achter mijn computer zou zitten.![]()
Eigenlijk zou er een topic of poll moeten komen over wie er doorgaat als de streams betaald moeten worden. Ik zou wel eens willen weten wie ik allemaal net als jou ga missen.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:06 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Mooi weer, slecht weer, binnen of buiten: Brian is gewoon een achterbakse laffe kuthond.
En daarbij: Ik mag nog één weekje on topic in de COSsen tieren tegen dat stuk addergebroed.
Ik heb geen tuin en geen laptop dusquote:Op donderdag 26 april 2007 17:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zegt het woord laptop je iets? Ideaal voor in de tuin.![]()
Wie blijft streamen als we moeten dokken?quote:Op donderdag 26 april 2007 17:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Eigenlijk zou er een topic of poll moeten komen over wie er doorgaat als de streams betaald moeten worden. Ik zou wel eens willen weten wie ik allemaal net als jou ga missen.
Ik wist dat mijn 'gebeden' verhoord zouden wordenquote:Op donderdag 26 april 2007 17:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wie blijft streamen als we moeten dokken?
Wat is Huub toch aan het drammen. Zijn geniale en uiteraard liefdevolle (quote:Op donderdag 26 april 2007 17:07 schreef farceman het volgende:
Huub gaat weer eens een poging doen om Amanda te bewerkstelligen...volgens mij is ze al teveel in de macht van die rat Brianless
Ik ook wel hoor. Maar ik blijf het een vrij onaangename persoonlijkheid vinden. Blij dat het mijn buurvrouw niet is.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:15 schreef cindy10 het volgende:
nooit gedacht het ooit te zullen toegeven....maar sommige opmerkingen van natasia (natasja) moet ik toch om lachen!![]()
Jaap had gisteren al een stemming aangevraagd om de hondjes te laten blijven.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:13 schreef _-inge-_ het volgende:
Huub wil punten scoren bij Amanda door voor te stellen om de hondjes te laten blijven. Ik vind het veel beter als ze weer naar haar zus gaan! Huub stelt ook voor om er 1 te laten blijven, maar dat is toch zielig voor de ander! Hij zegt ook dat als ze het nu niet doet ze haar hondjes nooit meer kan zien in de kooi. Huub hou op met drammen.... het was een slecht idee![]()
Nee, vanmorgen, dat zei hij zojuist.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:17 schreef marky het volgende:
[..]
Jaap had gisteren al een stemming aangevraagd om de hondjes te laten blijven.
hahaha als het mijn buuf was,had ik allang hooglopende bonje gehad met bijbehorende vechtpartijenquote:Op donderdag 26 april 2007 17:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ook wel hoor. Maar ik blijf het een vrij onaangename persoonlijkheid vinden. Blij dat het mijn buurvrouw niet is.
En je moet er niet aan denken wat voor lui ze allemaal optrommelt als jij iets aan te merken hebt over bijvoorbeeld het geschreeuw.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:18 schreef cindy10 het volgende:
[..]
hahaha als het mijn buuf was,had ik allang hooglopende bonje gehad met bijbehorende vechtpartijen![]()
En dan vooral niet in de steeg achter het huis lopen. Loop je zo een blauw oog en een gekneusde arm op.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ook wel hoor. Maar ik blijf het een vrij onaangename persoonlijkheid vinden. Blij dat het mijn buurvrouw niet is.
Ik denk in de hoop dat een ander (lees: Brian of Natasia) tegenstemt, zodat Amanda weer pissed is?quote:Op donderdag 26 april 2007 17:21 schreef scanman01 het volgende:
Heb ik iets gemist?? Waarom doet Huub zo waanzinnig veel moeite om die hondjes te laten blijven? Is het alleen om het goed te maken voor de vorige keer? Dan kan hij nu wel stoppen, want alleen het idee dat hij voor Amanda een stemming heeft aangevraagd is dan al wel genoeg toch.
Gokje: om Palma dwars te zitten. Er was vanochtend een rel. Palma geloofde Amanda niet op haar woord dat de hondjes al gevoerd waren, en ging in de afvalbak op zoek naar de verpakking.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:21 schreef scanman01 het volgende:
Heb ik iets gemist?? Waarom doet Huub zo waanzinnig veel moeite om die hondjes te laten blijven? Is het alleen om het goed te maken voor de vorige keer? Dan kan hij nu wel stoppen, want alleen het idee dat hij voor Amanda een stemming heeft aangevraagd is dan al wel genoeg toch.
Natasia moet over de zeik? Stoken tussen Brian en Amanda?quote:Op donderdag 26 april 2007 17:21 schreef scanman01 het volgende:
Heb ik iets gemist?? Waarom doet Huub zo waanzinnig veel moeite om die hondjes te laten blijven? Is het alleen om het goed te maken voor de vorige keer? Dan kan hij nu wel stoppen, want alleen het idee dat hij voor Amanda een stemming heeft aangevraagd is dan al wel genoeg toch.
tja ze stuurt zo haar criminele en gevaarlijke vriendjes op je af natuurlijk!quote:Op donderdag 26 april 2007 17:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
En dan vooral niet in de steeg achter het huis lopen. Loop je zo een blauw oog en een gekneusde arm op.
Waar om?quote:Op donderdag 26 april 2007 17:20 schreef Disana het volgende:
Amanda is om.
Ik kijk duidelijk niet vaak genoeg meer. Natasia wil die hondjes weg heben bergijp ik uit je bericht? Dan gaat die stemming wel gegarandeerd wat tv minuutjes opleveren. Daar zal het ook wel om te doen zijn. En waarschijnlijk om de band met Amanda te versterken ivm een eventueel vertrek van Sylvia.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:22 schreef Meganog het volgende:
[..]
Natasia moet over de zeik? Stoken tussen Brian en Amanda?
Ze wilde niet dat de hondjes bleven. Huub praat op haar in, hij heeft een stemming voor vanavond aangevraagd. Huub wil dat de hondjes nog een week blijven.quote:
moet eerlijk zeggen....die palma vind ik maar een viswijf,maar kan me de zorgen om de hondjes goed voorstellen!quote:Op donderdag 26 april 2007 17:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Gokje: om Palma dwars te zitten. Er was vanochtend een rel. Palma geloofde Amanda niet op haar woord dat de hondjes al gevoerd waren, en ging in de afvalbak op zoek naar de verpakking.
Natasia had Palma al verteld dat ze gezien had dat de hondjes hadden gegeten. Dat kwam naar voren toen Palma haar rel al had gehad.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:25 schreef cindy10 het volgende:
[..]
moet eerlijk zeggen....die palma vind ik maar een viswijf,maar kan me de zorgen om de hondjes goed voorstellen!
lijkt soms wel of amanda denkt dat het van die batterij hondjes zijn.
als je er zin in hebt...zet je ze aan!
geen zin,dan haal je de batterijen er toch gewoon uit?
het zijn tenslotte geen furby`s!!![]()
tja palma is dol op relletjes(lees camerageil)quote:Op donderdag 26 april 2007 17:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Natasia had Palma al verteld dat ze gezien had dat de hondjes hadden gegeten. Dat kwam naar voren toen Palma haar rel al had gehad.
Dat is waar. Ik zou mijn dieren in elk geval niet aan haar toevertrouwen.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:31 schreef cindy10 het volgende:
[..]
tja palma is dol op relletjes(lees camerageil)
daarbij hoort zij zich ook niet te bemoeien met wat er gaande is in huis...(laat dat lekker aan de bewoners over).
snap ook niet dat dat personeel zoveel kan maken!
een beetje stoken tussen bewoners is grappig,maar hele uren verspillen aan een krijsend wijf van de huishouding??
maar de zorg om de hondjes snap ik dan nog wel...zie amanda er rustig voor aan ze totaal te vergeten(in alle drukte van konijnen,haar stylen etc)![]()
tja dat snap ik ook niet helemaal....quote:Op donderdag 26 april 2007 17:30 schreef kleinzusje het volgende:
Trouwens: waarom kunnen dikke mensen geen heerlijke sex hebben ? En hebben slanke mensen dat wel ??? Tis maar even een vraag hoor. Beetje makkelijk dat oordelen
Het lijkt mij vooral heel erg moeilijk/lastig.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:30 schreef kleinzusje het volgende:
Trouwens: waarom kunnen dikke mensen geen heerlijke sex hebben ? En hebben slanke mensen dat wel ??? Tis maar even een vraag hoor. Beetje makkelijk dat oordelen
terecht, oprotten met die ratten die door sommige "dierenliefhebbers" ook wel honden genoemd worden. van mij mogen ze alle 3 naar huis!quote:Op donderdag 26 april 2007 17:29 schreef Disana het volgende:
Natasia is er mordicus op tegen dat de hondjes nog een week blijven.
nee ik ook niet...mijn dieren worden goed verzorgt en niet overdreven betutteld...maar wat amanda soms doet grenst toch echt aan verwaarlozen.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is waar. Ik zou mijn dieren in elk geval niet aan haar toevertrouwen.
Ja hoor.... en Sylvia stapt binnenkort vrijwillig op. Dan is het wel duidelijk wie we korte tijd daarna kunnen uitzwaaien.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:32 schreef kleinzusje het volgende:
En mag Eric er ajb uit ?
Lekker zwelgen in de REDEN van het GEVOEL dat ze niet meer in de Kooi op haar plek isquote:Op donderdag 26 april 2007 17:34 schreef Suikeroom het volgende:
Sylvia gaat zich steeds meer afzonderen
ach joh er zijn meer wegen die naar rome leiden.... ben gelukkig niet behept met het figuur van die 2(dus mischien makkelijk praten).quote:Op donderdag 26 april 2007 17:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het lijkt mij vooral heel erg moeilijk/lastig.
De vraag is of de dikke kinderen later blij zullen zijn met de daad van papa en mama.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:36 schreef cindy10 het volgende:
[..]
ach joh er zijn meer wegen die naar rome leiden.... ben gelukkig niet behept met het figuur van die 2(dus mischien makkelijk praten).
maar zou niet weten wrm een stel dikkerds niet een bevredigend sexleven kan hebben...(afgezien van de afstandelijke houding van dit speciale paar)....![]()
Nou, lekker soixante-neuffen zal er niet inzitten lijkt mij zo.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:36 schreef cindy10 het volgende:
[..]
ach joh er zijn meer wegen die naar rome leiden.... ben gelukkig niet behept met het figuur van die 2(dus mischien makkelijk praten).
maar zou niet weten wrm een stel dikkerds niet een bevredigend sexleven kan hebben...(afgezien van de afstandelijke houding van dit speciale paar)....![]()
dat is weer een verhaal apart....vrees dat dat nog vermakelijker word als de hele gouden kooi....quote:Op donderdag 26 april 2007 17:37 schreef Disana het volgende:
[..]
De vraag is of de dikke kinderen later blij zullen zijn met de daad van papa en mama.
Ik heb er geen ervaring mee, maar wordt kotsziek van dat oordelen hier. Niet persoonlijk naar jou, maar in het algemeen. 2 standaard "mooie lichamen" liggen dagelijks boven op elkaar en het genot is ver te zoeken. Jaap bespringt Kora niet on cam en is misschien wel heel lief. Sex is toch meer dan recht op......quote:Op donderdag 26 april 2007 17:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het lijkt mij vooral heel erg moeilijk/lastig.
mischien als je hier en daar een vetschort opzij schuift??quote:Op donderdag 26 april 2007 17:38 schreef daWeasel het volgende:
[..]
Nou, lekker soixante-neuffen zal er niet inzitten lijkt mij zo.
Even die opmerking ontleden..... Je zegt dus dat iemand die dik is niet gelukkig kan zijn? Of leg ik het nu verkeerd uit?quote:Op donderdag 26 april 2007 17:37 schreef Disana het volgende:
[..]
De vraag is of de dikke kinderen later blij zullen zijn met de daad van papa en mama.
heb jij ook weer gelijk in! het hoeft niet perse estetisch verantwoord te zijn....quote:Op donderdag 26 april 2007 17:38 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Ik heb er geen ervaring mee, maar wordt kotsziek van dat oordelen hier. Niet persoonlijk naar jou, maar in het algemeen. 2 standaard "mooie lichamen" liggen dagelijks boven op elkaar en het genot is ver te zoeken. Jaap bespringt Kora niet on cam en is misschien wel heel lief. Sex is toch meer dan recht op......
Kinderen van Brian zijn echt gezegendquote:Op donderdag 26 april 2007 17:37 schreef Disana het volgende:
[..]
De vraag is of de dikke kinderen later blij zullen zijn met de daad van papa en mama.
In deze tijd, die alleen nog maar erger zal worden, waarin een scheef tandje niet eens meer wordt geaccepteerd? Nee, overmatige vetzucht lijkt me geen sleutel naar geluk.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:39 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Even die opmerking ontleden..... Je zegt dus dat iemand die dik is niet gelukkig kan zijn? Of leg ik het nu verkeerd uit?
Dat begreep ik wel hoor. Ik heb er zelf ook een hekel aan.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:38 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Ik heb er geen ervaring mee, maar wordt kotsziek van dat oordelen hier. Niet persoonlijk naar jou, maar in het algemeen.
Wat kun jij je toch heerlijk verliezen in .......alles wat met sex te maken heeft.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:38 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Ik heb er geen ervaring mee, maar wordt kotsziek van dat oordelen hier. Niet persoonlijk naar jou, maar in het algemeen. 2 standaard "mooie lichamen" liggen dagelijks boven op elkaar en het genot is ver te zoeken. Jaap bespringt Kora niet on cam en is misschien wel heel lief. Sex is toch meer dan recht op......
Het zal altijd als een minpunt gezien worden en zo zullen ze het ook ervaren. Of dikke kinderen gelukkig kunnen worden hangt van het persoontje af, hoe die er mee om gaat en hoe sterk die in z'n schoenen staat.quote:Op donderdag 26 april 2007 17:39 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Even die opmerking ontleden..... Je zegt dus dat iemand die dik is niet gelukkig kan zijn? Of leg ik het nu verkeerd uit?
quote:Op donderdag 26 april 2007 17:41 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat begreep ik wel hoor. Ik heb er zelf ook een hekel aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |