Welnee, jij hebt gewoon een mening over dit soort situaties en sommigen delen die mening niet (zoals ik). Dat geeft je echter nog geen gelijk.quote:
helaas voor jou, in deze heb ik het toch echt welquote:Op dinsdag 24 april 2007 13:45 schreef Misstique het volgende:
[..]
Welnee, jij hebt gewoon een mening over dit soort situaties en sommigen delen die mening niet (zoals ik). Dat geeft je echter nog geen gelijk..
Hé, je leeft nog!quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:48 schreef Posdnous het volgende:. Laten we ons meer druk maken om mijn gezondheid.
huur een aantal bodyguards. Wilders zal wel een goed adresje hebben.quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:48 schreef Posdnous het volgende:. Laten we ons meer druk maken om mijn gezondheid.
oh ja, sorry, maar je reactie doet me vermoeden dat je nog leeftquote:Op dinsdag 24 april 2007 13:48 schreef Posdnous het volgende:. Laten we ons meer druk maken om mijn gezondheid.
Dat mag je denken. Ik heb daar andere ideeën over. Laten we het daar maar bij laten.quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:48 schreef milagro het volgende:
[..]
helaas voor jou, in deze heb ik het toch echt wel
Issie al geweest??quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:48 schreef Posdnous het volgende:. Laten we ons meer druk maken om mijn gezondheid.
De relatie was bekend! dat lijkt mij toch een duidelijke zaak waar je je dan niet mee bemoeitquote:Op dinsdag 24 april 2007 13:20 schreef Pheno het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft een tatouage op het voorhoofd met "ik heb een relatie". Als diegene met een relatie wilt neuken zal ze het echt niet van de daken gaan gillen dat ze al een vent heeft hoor
Allemaal heeft men schuld. Ik weet niet op welk punt bekend was dat dat persoon een relatie had, dus daar speculeer ik niet over. Maar op het moment dat het bekend is, kan jij je toch als een normaal denkend mens gewoon terugtrekken.quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:24 schreef jogy het volgende:
Dude. Het is gewoon grotendeels ( je hebt altijd eigen verantwoording en daar hoort dit ook bij ) de schuld van dat wijf, eerst opgeilen en als de verwachtingen hoogespannen zijn dan pas zeggen 'ik heb iemand
![]()
, maar het stelt niets meer voor hoor!' Dan zou ik ook zoiets hebben van allrighty
. Whatever
. ok, ik zou mijn nummer misschien niet geven nu ik dit topic heb gelezen maar ik zou geen nee zeggen. Niks verschrikkelijks aan hoor.
lol.quote:
En zo heeft iedereen vrije keuzes. Klaar, slotje! Oh nee, TS zit nog met een probleem. Wapens doen het altijd goed.quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:54 schreef M42 het volgende:
lol.
Omdat ik niet buitenhuis sex heb met anderen en niet aan one night stands doe, maakt mij dat nog geen maagd. En al zou ik ervoor kiezen om maagd te zijn en/of te blijven dan lijkt mij dat toch een vrije keuze waar niets mee mis is.
Maak een melding.. Das geen aangifte maar dan staat het wel genoteerd en is het bekend.. mocht je ze wel ineens nodig hebben...quote:Op dinsdag 24 april 2007 12:57 schreef Posdnous het volgende:
Nou, ik kan helaas die bekenden bij de politie niet bereiken. Ik probeer het wat later wel weer als ik nog tijd heb.
Ik ben in ieder geval wat rustiger geworden door het van me af te schrijven. Toch verbazingwekkend hoe zoiets opeens onder je huid gaat zitten terwijl je rationeel zoiets hebt van: 'zal wel loslopen'.
quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:48 schreef Posdnous het volgende:. Laten we ons meer druk maken om mijn gezondheid.
Dat jij vind dat een relatie monogaam hoort te zijn is ook maar een mening.quote:Op dinsdag 24 april 2007 13:54 schreef M42 het volgende:
[..]
De relatie was bekend! dat lijkt mij toch een duidelijke zaak waar je je dan niet mee bemoeit
[..]
Joah we moeten aangifte doen als een stel half tammen als Klessebesse.nl omdat mevrouw nerd een dag niet op haar verslaving op kwam dagen!quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:15 schreef Razor21 het volgende:
Straks zijn wij als users nog medeplichtig : We kijken er naar zien het gebeuren maar grijpen niet in![]()
Ach dat moet je niet zo http://www.nomorelyrics.n(...)wit-songteksten.html zienquote:
dat is veiliger gewoon , dat ideequote:Op dinsdag 24 april 2007 14:15 schreef ScienceFriction het volgende:
Grappig dat zo'n gast dan boos wordt op jou in plaats van zijn wife-to-be...![]()
vindtquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:17 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Dat jij vind dat een relatie monogaam hoort te zijn is ook maar een mening.
Dat je een moraalridder bent weten we nu wel. Nogmaals, je bent geil en vrijgezel, alleen notoire domoren of moraalridders laten zo'n mooi aanbod lopen.quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:32 schreef M42 het volgende:
[..]
vindt
Dat is zo, maar misschien heb ik gewoon wat meer gevoel een medeleven voor anderen!
Niet iedereen is inderdaad sociaal![]()
Dus dat jij je vriendin ontzegd om het eens leuk met anderen te hebben noem jij sociaal. Stange.quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:32 schreef M42 het volgende:
[..]
vindt
Dat is zo, maar misschien heb ik gewoon wat meer gevoel een medeleven voor anderen!
Niet iedereen is inderdaad sociaal![]()
Leuk? als zij een ander nodig heeft dan heeft de relatie dus geen zin meer. Als ik mij moet vergrijpen aan anderen betekent het ook van mijn kant dat de relatie geen zin meer heeft.quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:53 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Dus dat jij je vriendin ontzegd om het eens leuk met anderen te hebben noem jij sociaal. Stange.
quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:53 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Dus dat jij je vriendin ontzegd om het eens leuk met anderen te hebben noem jij sociaal. Stange.
waarom moeten we meteen sexueel gefrustreerd zijn? wtf denk jij nou man?quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:56 schreef M42 het volgende:
[..]
Leuk? als zij een ander nodig heeft dan heeft de relatie dus geen zin meer. Als ik mij moet vergrijpen aan anderen betekent het ook van mijn kant dat de relatie geen zin meer heeft.
Dit zou ik dan een gesprek over aangaan en dan de relatie beeindigen, maar vreemdgaan doe ik niet aan PERIOD!
Maar blijkbaar lopen hier veel sexueel gefrustreerde pubertjes rond die het allemaal zo goed weten, die denken te snappen hoe de wereld in elkaar steekt en hoe ik denk![]()
vind ik dus ook. als iemand me chick neukt zou ik hem bij wijze van nog een biertje aanbieden, bedankt dat je mij erop gewezen heb dat ik met haar verkeerd zit, dat het een slet is!quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:58 schreef milagro het volgende:
[..]![]()
je vraagt me niets, maar zo sociaal ben ik ook niet, hoor, maar ik sla, als ik al sla, liever mijn vreemdgaande vriend voor zijn smoelie, dan de dame die hem die optie aanbood, met haar heb ik geen donder te maken, means to an end tenslotte.
Niet als daar duidelijke afspraken over zijn gemaakt tussen de partners.quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:17 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Dat jij vind dat een relatie monogaam hoort te zijn is ook maar een mening.
Gelukkig toch nog een man met gevoel en verstandquote:Op dinsdag 24 april 2007 15:31 schreef Fides het volgende:
Als jij wist dat ze verloofd was is zij een hoer en jij een vuilak. Als jij dat niet wist is ze alleen een achterbakse hoer omdat ze kon weten dat ze jou in de problemen bracht door met jou te neuken en het te vertellen aan haar verloofde..
+quote:(ik wist niet eens dat ik haar een tel. nr. had gegeven, maar dat kan op zich wel)
=quote:Hij klonk best serieus en ik heb die griet van hem even gebeld en die barstte meteen in huilen uit
Hij had haar nr. dus wel/heeft het achterhaaldquote:
== don't call us, we call youquote:
Ja, maar die zijn dan waarschijnlijk net zo tokkie als die gast die TS bedreigt.quote:Op dinsdag 24 april 2007 12:19 schreef milagro het volgende:
[..]
daar denken toch een aantal elders op Fok anders over, hoor.
ben je al dood?quote:
Nog nietquote:
nou, dan zal ze ook wel zwanger zijn (ik wist niet dat ik haar kind gegeven hadquote:Op dinsdag 24 april 2007 18:24 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nog niet.
Maar die griet heeft me een e-mail gestuurd (ik wist ook niet dat ik een e-mail adres had gegeven..) Ik kom er straks op terug.
Commando-style mag ik hopen? Pak ze!quote:Op dinsdag 24 april 2007 18:24 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nog niet.
Maar die griet heeft me een e-mail gestuurd (ik wist ook niet dat ik een e-mail adres had gegeven..) Ik kom er straks op terug.
Naja, z'n nabestaanden dan.quote:Op dinsdag 24 april 2007 12:17 schreef osho het volgende:
misschien kun je dit topic later nog in boekvorm uitbrengen, dan verdien je er nog wat aan
schreeuw jij je emailadres tijdens het neukenquote:Op dinsdag 24 april 2007 18:24 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nog niet.
Maar die griet heeft me een e-mail gestuurd (ik wist ook niet dat ik een e-mail adres had gegeven..) Ik kom er straks op terug.
Have fun. Ik zou met wat mensen afspreken in dat café, zodat ze een oogje in het zeil kunnen houden. Al zitten ze aan een ander tafeltje, mocht er wat zijn dan heb je iig backupquote:Op dinsdag 24 april 2007 19:23 schreef Posdnous het volgende:
Maar aan de andere kant vind ik het ook wel een kutsituatie dus ik heb met haar straks in de stad afgesproken om even te babbelen. In een cafe waar ik de mensen wel ken.
Dus we zullen zien.
Als ik morgen nog 1 oog heb denk ik daar toch anders overquote:Op dinsdag 24 april 2007 19:26 schreef Aoristus het volgende:
je hebt gewonnen
jeetje, ik vind het eigenlijk al niet zo slim om met haar af te spreken nu, maar goedquote:Op dinsdag 24 april 2007 19:23 schreef Posdnous het volgende:
De situatie is als volgt.
Ze heeft mij ge-emailed (kennelijk had ik m'n kaartje gegeven, wist ik ook niet) dat ze helemaal in zak en as en onzekerheid zit.
Ze is weg bij die kerel () en zit nu tijdelijk bij haar moeder. Die kerel is natuurlijk helemaal woest (ze waren nota bene verloofd..)en ze zegt dat hij mij nog steeds wil pakken, ze was er nog bij toen hij met zn vrienden aan het bellen was om iets te gaan doen
.
Afijn, ze vroeg ook of ik even wilde bellen wat ik zojuist dan maar gedaan heb, vond het allemaal wel lullig.
Ik heb meteen gezegd dat ik het een kutactie van haar vind om mij er zo bij te naaien, maar ze zegt dat hij er al achter was gekomen via anderen en ook wie ik was. Ze kon hem niet overtuigen dat ik van niks wist of het boet hem niet.
Dus da's lekker.
Maar het ergste is nu: ze is bij hem weggegaan omdat ze nu helemaal is gaan twijfelen over wat ze wil.
Dus ZIJ heeft hem nu verlaten in plaats van andersom. En het ergste is dat ze mij schijnbaar heel erg leuk vindt.
Ze heeft me (ondanks dat ik net aangegeven heb dat ik wel een beetje gestresst raak door die kerel) gevraagd of ze niet zolang bij mij kan blijven slapen.
Hoe verleidelijk dat ook is, lijkt me dat niet zo'n goed plan, sterker nog, ik ben een beetje bang dat ze me in de val willen laten lopen of zo. Ze vroeg ook of ik nu even bij haar wilde komen. Zal je zien dat er een lading idioten op me staat te wachten, nee dank je. (of ben ik nu te paranoid?)
Maar aan de andere kant vind ik het ook wel een kutsituatie dus ik heb met haar straks in de stad afgesproken om even te babbelen. In een cafe waar ik de mensen wel ken.
Dus we zullen zien.
-edit- ik hoop trouwens niet dat zij of die vent of bekenden op FOK zitten, dat zou wel erg kut zijn.
Laat maar lekker gaan, dat zoekt ze wel met haar moeder uit en hij was het toch niet waard. In feite heb je 'm een dienst bewezen, maar dat moet ie nog snappen.quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:27 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Als ik morgen nog 1 oog heb denk ik daar toch anders over.
In dat geval heb je denk ik ook gewonnen..., hihih!quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:27 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Als ik morgen nog 1 oog heb denk ik daar toch anders over.
Weet ik, maar ik wil toch een beetje weten waar ik aan toe ben, hopelijk lukt dat zo. Ik hoef eigenlijk verder weinig met haar.quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:29 schreef milagro het volgende:
[..]
jeetje, ik vind het eigenlijk al niet zo slim om met haar af te spreken nu, maar goed
ik bedoel niet zozeer dat ze je daar gaan opwachten, zou maar stom zijn met al die ooggetuigen dan...quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:31 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Weet ik, maar ik wil toch een beetje weten waar ik aan toe ben, hopelijk lukt dat zo. Ik hoef eigenlijk verder weinig met haar.
En ik weet zeker dat ik op die plek veilig ben, al is het natuurlijk een beetje tricky als je eenmaal de deur uit bent enzo, moet nog even bedenken hoe ik dat ga aanpakken.
Wat ga je doen dan?quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:40 schreef Posdnous het volgende:
Ik snap wat je bedoelt, maar zo is het niet. Kan dat verder niet goed uitleggen . Ik voel me nog steeds nergens schuldig over en ik ga ook wel zorgen dat ik me morgen ook nergens schuldig over hoef te voelen.
quote:Op dinsdag 24 april 2007 19:38 schreef milagro het volgende:
[..]
ik bedoel niet zozeer dat ze je daar gaan opwachten, zou maar stom zijn met al die ooggetuigen dan...
ze betrekt je er nu echt bij, je kan nu niet meer spreken van een 1 malige ontmoeting, die toevallig op sex uitliep , ze maakt je nu echt deel van haar leven (lees : relatieproblemen) , zij het voor kort, ik vind het niet slim.
Verwacht wat foto's en videomateriaal op NOS straksquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |