Dat had huub al lang voordat jaap er wasquote:Op maandag 23 april 2007 17:38 schreef eeff het volgende:
Huub gaat Japio een beetje kopiëren met z'n grootheidswaanzin....
Als uitsmijter ja.....hulpje van Wilgo.....quote:Op maandag 23 april 2007 17:39 schreef Repeat het volgende:
gaat dat ouwe lijk van een natasja nog steeds naar de disco
zit je toch niet op te wachten als je daar gezellig uit bent
En wanneer mag de kleine naar de basisschool?quote:Op maandag 23 april 2007 17:34 schreef solara4 het volgende:
mijn kind heeft morgen ook examen over Exel van school
Ja, rond Amandaquote:Op maandag 23 april 2007 17:46 schreef Lobasca het volgende:
is Brian nog steeds aan het draaien?
Hoezo? Ze heeft het net gestyledquote:
quote:Op maandag 23 april 2007 17:50 schreef Soury het volgende:
Brian is weer lekker op haarin aan het aan het lullen. Volle zak zeker![]()
Ik ga je nu dit zeggen...quote:Op maandag 23 april 2007 17:53 schreef uniekhoorn het volgende:
Snap je, snap je??? Pffffff
Excuse me?quote:Op maandag 23 april 2007 17:49 schreef Lobasca het volgende:
Jeetje, Amanda wil vast heel graag op Nena lijken, aan d'r haar te zien..
Vannacht nog geleegdquote:Op maandag 23 april 2007 17:50 schreef Soury het volgende:
Brian is weer lekker op haar aan het lullen. Volle zak zeker![]()
Ik zei ook WIL, ze kwam binnen met bruin, golvend halflang haar, en moet je haar nu zien...quote:
Is ook nergens voor nodig.quote:Op maandag 23 april 2007 17:56 schreef uniekhoorn het volgende:
Huub tegen Jaap: Je hoeft niet zachtjes te doen tegen Sylvia.... Huh??
Gisteravond vroeg Huub nog aan Jaap om Sylvia (als enige) te ontzien.quote:Op maandag 23 april 2007 17:56 schreef uniekhoorn het volgende:
Huub tegen Jaap: Je hoeft niet zachtjes te doen tegen Sylvia.... Huh??
Syl slaapt nog door een bomexplosie heen.quote:Op maandag 23 april 2007 17:56 schreef uniekhoorn het volgende:
Huub tegen Jaap: Je hoeft niet zachtjes te doen tegen Sylvia.... Huh??
Oh thanks ben een paar dagjes weggeweest en heb wel zoveel mogelijk teruggelezen O.a. de zoenquestie tussen Huub en Mandelquote:Op maandag 23 april 2007 17:59 schreef PC eend het volgende:
[..]
Vannacht nog geleegd
Of dan iig een behoorlijke poging tot
daarom vraag ik me af hoe serieus Huub is met Jaap, maar misschien is het ook wel opdracht van de Febo.......quote:Op maandag 23 april 2007 18:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Gisteravond vroeg Huub nog aan Jaap om Sylvia (als enige) te ontzien.
Volgens mij is Jaap in staat met zijn schrijvseltjes Syllebil behoorlijk op te naaien. raar wiijfquote:Op maandag 23 april 2007 18:01 schreef beequeen het volgende:
[..]
Syl slaapt nog door een bomexplosie heen.![]()
Ja, ik ben zeer tevreden met deze nieuwe kapsterquote:Op maandag 23 april 2007 17:50 schreef Marrije het volgende:
[..]
Och, heb je dat haar van Brian goed bekeken?
Brommer kieken?quote:Op maandag 23 april 2007 18:03 schreef Soury het volgende:
Bah stoere brommerpraat van Brian. Nou ja daar heeft Amandel wel oren naar![]()
Niet alleen sylquote:Op maandag 23 april 2007 18:02 schreef product het volgende:
[..]
Volgens mij is Jaap in staat met zijn schrijvseltjes Syllebil behoorlijk op te naaien. raar wiijf
quote:
1.94 en bijna 17, weet ook niet waar het over gaat maar hij zei wel dat hij exel examen hadquote:Op maandag 23 april 2007 17:44 schreef demins het volgende:
[..]
En wanneer mag de kleine naar de basisschool?
Brian kan nog steeds goed piepen, vooral als hij giechelt. Of bedoelde je dat nietquote:Op maandag 23 april 2007 18:08 schreef Marrije het volgende:
Toen Brian 19 was had ie een bmw gekocht, hij kon echt goed piepen, bijna geen banden meer over![]()
quote:Op maandag 23 april 2007 18:08 schreef Marrije het volgende:
Toen Brian 19 was had ie een bmw gekocht, hij kon echt goed piepen, bijna geen banden meer over![]()
In opdracht van de FEBO wel.quote:Op maandag 23 april 2007 18:02 schreef product het volgende:
[..]
Volgens mij is Jaap in staat met zijn schrijvseltjes Syllebil behoorlijk op te naaien. raar wiijf
Hij heeft Sylvia al vanaf het begin door...quote:
Je gaat dan wel uit van Jaap als een sterke speler! Terecht!quote:Op maandag 23 april 2007 18:15 schreef Katewalker het volgende:
Volgens mij is Huub gewoon bezig Jaap bij Silvia weg te houden. Huub geeft echt om Silvia en het enige wat hij kan doen om Jaap te laten stoppen Silvia te pakken te nemen is positieve aandacht aan Jaap geven. Hij heeft het ook letterlijk tegen Jaap gezegd.."neem Natasia gerust te grazen, ik doe met je mee, als je Silvia maar met rust laat"..![]()
Net zei die anders dat Jaap Sylvia ook gewoon moest aanpakken omdat hij benieuwd was hoe ze zich eruit zou redden. Gister zei ze namenlijk heel stoer dat het haarr niets meer deed toen Huub zei dat hij Jaap er voorlopig in ging houden...quote:Op maandag 23 april 2007 18:15 schreef Katewalker het volgende:
Volgens mij is Huub gewoon bezig Jaap bij Silvia weg te houden. Huub geeft echt om Silvia en het enige wat hij kan doen om Jaap te laten stoppen Silvia te pakken te nemen is positieve aandacht aan Jaap geven. Hij heeft het ook letterlijk tegen Jaap gezegd.."neem Natasia gerust te grazen, ik doe met je mee, als je Silvia maar met rust laat"..![]()
Maar gisteren heeft ze zich ook wel aardig gehouden toen Jaap het had over 'jij met je cocaine snuivende neus' en andere rotmerkingen.quote:Op maandag 23 april 2007 18:19 schreef product het volgende:
[..]
Net zei die anders dat Jaap Sylvia ook gewoon moest aanpakken omdat hij benieuwd was hoe ze zich eruit zou redden. Gister zei ze namenlijk heel stoer dat het haarr niets meer deed toen Huub zei dat hij Jaap er voorlopig in ging houden...
Hmm... dus Huub heeft ook tegen Sylvia al gezegd dat hij Jaap er in gaat houden.quote:Op maandag 23 april 2007 18:19 schreef product het volgende:
[..]
Net zei die anders dat Jaap Sylvia ook gewoon moest aanpakken omdat hij benieuwd was hoe ze zich eruit zou redden. Gister zei ze namenlijk heel stoer dat het haarr niets meer deed toen Huub zei dat hij Jaap er voorlopig in ging houden...
Huub laat Sylvia niet vallen maar wil gewoon zien hoe Sylvia zich houdt ten opzichte van Jaapquote:Op maandag 23 april 2007 18:22 schreef Marelle het volgende:
Wanneer Huub Sylvia zou laten vallen, dat maakt ie een hele grote fout, want Eric laat Huub vallen als het moet. Dan moet Huub wel heel erg zeker zijn van de feed back van Jaap, en dat betwijfel ik?!
quote:Op maandag 23 april 2007 18:24 schreef Soury het volgende:
Dat gezoen altijd Mwha Mhwea Mwhwaa (In de lucht met iedereen) ... Daar kots ik van![]()
Sylvia moet zich veel meer laten zien. Ik begrijp momenteel helemaal niets van mijn favo... Sylvia moet juist niet gespaard worden omdat ze toevallig de backup is van Huub (is dat haar enige rol?)... Als ze meent met wijntjes drinken en roken, altijd maar buiten schot blijft en denkt hiermee een villa te kunnen winnen dan komt ze van een koude kermis thuis. Als ze al overstuur raakt als iemand over d'r tanden en vermeend coke gebruik begint dan heeft ze denk ik niets meer in DGK te zoeken. Jammer maar helaas....quote:Op maandag 23 april 2007 18:15 schreef Katewalker het volgende:
Volgens mij is Huub gewoon bezig Jaap bij Silvia weg te houden. Huub geeft echt om Silvia en het enige wat hij kan doen om Jaap te laten stoppen Silvia te pakken te nemen is positieve aandacht aan Jaap geven. Hij heeft het ook letterlijk tegen Jaap gezegd.."neem Natasia gerust te grazen, ik doe met je mee, als je Silvia maar met rust laat"..![]()
Oké, wat ik denk is dat Sylvia zich niet laat kennen wat Jaap betreft, ik denk dat ze hem weer helemaal gaat negeren, maar goed zeker weten doe je dat nooit....quote:Op maandag 23 april 2007 18:23 schreef product het volgende:
[..]
Huub laat Sylvia niet vallen maar wil gewoon zien hoe Sylvia zich houdt ten opzichte van Jaap
Inderdaad, why, laat dr maar lekker lang wegblijven.quote:Op maandag 23 april 2007 18:23 schreef uniekhoorn het volgende:
Syl moet met motorrijden op tijd terug zijn... Why??????
Dat tong uitsteken naar iedereen daar kots ik vanquote:
Als je bedoelt dat iemand die anderen over de zeik kan krijgen, die het voor elkaar krijgt dat de anderen bang worden en daardoor hun gedrag ten gunste van die speler gaan aanpassen, een sterke speler is, dan is Jaap inderdaad een sterke speler. Maar alleen op de korte termijn, want Jaap houdt geen rekening met zijn backup. Sterker nog, hij heeft schijt aan zijn backup. Daardoor heeft hij een grote kans om te worden weg-gestemd. Huub is een lange termijn speler. En op die manier dus sterker in het spel dan Jaap.quote:Op maandag 23 april 2007 18:17 schreef demins het volgende:
[..]
Je gaat dan wel uit van Jaap als een sterke speler! Terecht!![]()
Ze moet op tijd terug zijn om zich slaafs te onderwerpen aan Jaap's megalomane getreiter. Zet maar vast een flesje en een doos tissues klaar. Een sneertje over vermeend cocaine gebruik in relatie tot haar droevige gebit en het is weer kassa waarschijnlijkquote:Op maandag 23 april 2007 18:27 schreef Marrije het volgende:
[..]
Inderdaad, why, laat dr maar lekker lang wegblijven.
Tenzij er een leuke stemming komt natuurlijk![]()
'k Hou wel van een vent met veel voorden (drie lucht kussen) Mmmwhaaaaquote:
quote:Op maandag 23 april 2007 18:28 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dat tong uitsteken naar iedereen daar kots ik van![]()
Het ziet er echt niet uit he.quote:Op maandag 23 april 2007 18:32 schreef Gert het volgende:
En Brian denkt dat Huub niet doorheeft dat iederéén in dat huis zijn stukje leest?![]()
Hij heeft zo'n kapsel waar je vrouwen van rond de 50 vaak mee ziet.![]()
Dat is ook weer waar!quote:Op maandag 23 april 2007 18:28 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Als je bedoelt dat iemand die anderen over de zeik kan krijgen, die het voor elkaar krijgt dat de anderen bang worden en daardoor hun gedrag ten gunste van die speler gaan aanpassen, een sterke speler is, dan is Jaap inderdaad een sterke speler. Maar alleen op de korte termijn, want Jaap houdt geen rekening met zijn backup. Sterker nog, hij heeft schijt aan zijn backup. Daardoor heeft hij een grote kans om te worden weg-gestemd. Huub is een lange termijn speler. En op die manier dus sterker in het spel dan Jaap.
Tis best wel zielig als je geen toetsenbord hebt hoorquote:
Dit noem jij lief?....Jaap is van buiten én van binnen een smerige kerel..quote:Op maandag 23 april 2007 18:29 schreef petraa het volgende:
..........................................................................
Kapster Jolanda toonde veel onderdanig gedrag, ze ging nog net niet op haar rug liggen zoals de gewillige honden van Amanda continue voor de wulpse, tietloze Sylvia.doen. Als ze toch besluit onderdanig te doen, dan toch maar met de beentjes wijt, dan doet ze tenminste iets wat Sylvia vooralsnog weigert te doen voor the Godfather. Maar wat niet is kan nog komen!!!
...................................................................
Log van Jaap
Volgens mij mis ik ietsquote:Op maandag 23 april 2007 18:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Tis best wel zielig als je geen toetsenbord hebt hoor![]()
quote:Op maandag 23 april 2007 18:29 schreef Soury het volgende:
[..]
'k Hou wel van een vent met veel voorden (drie lucht kussen) Mmmwhaaaa![]()
Heb ik ook maar ergens gezegd dat ik dit lief vind ?????? Neuhhhhhh Alle tekst komt van Jaap's blogquote:Op maandag 23 april 2007 18:35 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Dit noem jij lief?....Jaap is van buiten én van binnen een smerige kerel..![]()
Zijn er nieuwe regelsquote:Op maandag 23 april 2007 18:35 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Dit noem jij lief?....Jaap is van buiten én van binnen een smerige kerel..![]()
Sorry was voor een eerder post bedoeld !...quote:
Hij doet meer dan rommel makenquote:Op maandag 23 april 2007 18:38 schreef LoveProfusion het volgende:
Jaap schrijft leuke tekstjes..jammer alleen dat hij dat IRL nog niet heeft waar kunnen maken. Een beetje rommelmaken is al voor gedaan..Jaap is toch wel exit over 2 weken.
Dr. Who (am I) snap jequote:Op maandag 23 april 2007 18:39 schreef Lobasca het volgende:
Brian noemt internet een machine...
Traptenquote:Op maandag 23 april 2007 18:40 schreef PC eend het volgende:
[..]
Hij doet meer dan rommel maken
En soms als hij rommel maakt probeert hij dat op huub af te schuiven, dat is nog niet eerder gedaan![]()
Een paar bewoners trapte er al in
Wat een mooie beeldspraakquote:Op maandag 23 april 2007 18:39 schreef Lobasca het volgende:
Brian noemt internet een machine...
De vriend van Jaap heeft veel pron sites.quote:Op maandag 23 april 2007 18:41 schreef Joss-NL het volgende:
Nee, op een porno-server
Brian is een nerd
Nog nooit zo een coole nerd gezienquote:Op maandag 23 april 2007 18:41 schreef Joss-NL het volgende:
Nee, op een porno-server
Brian is een nerd
Sorryquote:Op maandag 23 april 2007 18:43 schreef petraa het volgende:
Wie hijgt er zo ???
Ik dacht dat je er boven had gezet dat je vond dat Jaap ook lief kon schrijven...quote:Op maandag 23 april 2007 18:37 schreef petraa het volgende:
[..]
Heb ik ook maar ergens gezegd dat ik dit lief vind ?????? Neuhhhhhh Alle tekst komt van Jaap's blog
Geniaalquote:Op maandag 23 april 2007 18:29 schreef petraa het volgende:
De onderstaande tekst komt regelrecht van de blog van Jaap
Kapster Jolanda toonde veel onderdanig gedrag, ze ging nog net niet op haar rug liggen zoals de gewillige honden van Amanda continue voor de wulpse, tietloze Sylvia.doen. Als ze toch besluit onderdanig te doen, dan toch maar met de beentjes wijt, dan doet ze tenminste iets wat Sylvia vooralsnog weigert te doen voor the Godfather. Maar wat niet is kan nog komen!!!
Dequi,
Gekke Henkie
Log van Jaap
Tis alleen voor breedbandquote:Op maandag 23 april 2007 18:46 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Geniaal
Alleen ik kom niet meer op zijn site nu.
Een ban op Jaap zijn site? Het zal toch niet waar zijn?quote:Op maandag 23 april 2007 18:46 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Geniaal
Alleen ik kom niet meer op zijn site nu.
De enige persoon die dat lukt is Peterquote:Op maandag 23 april 2007 18:48 schreef demins het volgende:
[..]
Een ban op Jaap zijn site? Het zal toh niet waar zijn?![]()
Het lukt weer.quote:Op maandag 23 april 2007 18:48 schreef demins het volgende:
[..]
Een ban op Jaap zijn site? Het zal toch niet waar zijn?![]()
Zal Danny nog hoogstpersoonlijk je een ban bezorgen als je jaap ooit op fok krijgt?quote:Op maandag 23 april 2007 18:48 schreef Peter6000 het volgende:
Wie had dat ooit kunnen denken, het is alleen nog maar Jaap, Jaap en Jaap in de COS.![]()
![]()
Hij gaat dus vertellen over de brief van Cora die hij aan zichzelf heeft geschreven.quote:Op maandag 23 april 2007 18:51 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Het lukt weer.
Zal wel door de drukte komen, hij gaat vandaag zo`n 90.000 unieke bezoekers halen.
Jaap kondigt aan, dat hij aan tafel 'iets' over Cora gaat vertellen, hij geeft alvast aan dat ze boos is.
Ik ben niet meer on speaking terms met Danny.quote:Op maandag 23 april 2007 18:51 schreef PC eend het volgende:
[..]
Zal Danny nog hoogstpersoonlijk je een ban bezorgen als je jaap ooit op fok krijgt?
Cora zit thuis met haar handen op haar knieën te slaan van het lachen.....zij heeft hem getriggerd het spel juist harder en asocialer te spelen....quote:Op maandag 23 april 2007 18:51 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Het lukt weer.
Zal wel door de drukte komen, hij gaat vandaag zo`n 90.000 unieke bezoekers halen.
Jaap kondigt aan, dat hij aan tafel 'iets' over Cora gaat vertellen, hij geeft alvast aan dat ze boos is.
Bril fokkin jantquote:Op maandag 23 april 2007 18:51 schreef petraa het volgende:
[..]
Hij gaat dus vertellen over de brief van Cora die hij aan zichzelf heeft geschreven.![]()
Leuk.quote:Op maandag 23 april 2007 18:52 schreef uniekhoorn het volgende:
Huub en Jaap gaan straks doen alsof ze boos op elkaar zijn, om Jaap te pesten gaat Huub op Jaaps stoel zitten zodat Jaap met zijn stinkkleding (met ei, die hij straks aan gaat trekken) naast Natasia moet gaan zitten.
quote:Op maandag 23 april 2007 18:58 schreef avonne het volgende:
Huub gaat voorlezen
(ongeveer als volgt)
"Ik zal maar voor jullie voorlezen, want Natasia doet het niet. Ze zegt dat ze druk is met koken, maar volgens mij heeft ze gewoon geen zin. Daarom ga ik maar voor jullie voorlezen"
Deel 4 van de Kama Sutraquote:Op maandag 23 april 2007 18:58 schreef avonne het volgende:
Huub gaat voorlezen
(ongeveer als volgt)
"Ik zal maar voor jullie voorlezen, want Natasia doet het niet. Ze zegt dat ze druk is met koken, maar volgens mij heeft ze gewoon geen zin. Daarom ga ik maar voor jullie voorlezen"
Het is al begonnen. Huub vertelde net de anderen dat hij boos is op Jaap over wat hij over Sylvia schreef.quote:Op maandag 23 april 2007 18:47 schreef uniekhoorn het volgende:
Wel weer een tactiekje van Huub he.... if you can't beat them, join them.
Let op, ze gaat een toneelstukje opvoeren
Nu eens kijken uit welk hout Eric echt gesneden is.quote:Op maandag 23 april 2007 19:01 schreef avonne het volgende:
[..]
Het is al begonnen. Huub vertelde net de anderen dat hij boos is op Jaap over wat hij over Sylvia schreef.
quote:Op maandag 23 april 2007 18:58 schreef avonne het volgende:
Huub gaat voorlezen
(ongeveer als volgt)
"Ik zal maar voor jullie voorlezen, want Natasia doet het niet. Ze zegt dat ze druk is met koken, maar volgens mij heeft ze gewoon geen zin. Daarom ga ik maar voor jullie voorlezen"
Hij wil gewoon graag weten hoe het afloopt.quote:Op maandag 23 april 2007 19:02 schreef petraa het volgende:
Huub moet de sneltrein halen.
Zo zo.quote:Op maandag 23 april 2007 19:03 schreef CartWOman het volgende:
Jaap gaat dus naast Natasia zitten in z'n bijna wandelende ei-overhemd... en dan die zgn. brief van Cora, da's dan wel weer grappig.![]()
Eftelingtreintje dan hè, ik vind dit wel een fijne snelheid.quote:Op maandag 23 april 2007 19:02 schreef petraa het volgende:
Huub moet de sneltrein halen.
Hahaha, je ECHT heel graagquote:Op maandag 23 april 2007 19:04 schreef Talitha het volgende:
[..]
Hij wil gewoon graag weten hoe het afloopt.![]()
quote:
quote:Op maandag 23 april 2007 19:07 schreef lies1947 het volgende:
er wordt dan wel lekker gegeten daar, natasia kookt denk ik ook wel goed, maar ik heb niet het idee dat er erg gezond gegeten wordt. nooit eens sla , rauwkorst, fruit, melk of yoghurt. je ziet het dan ook wel aan ze. ze worden bij de dag dikker.
Volgens mij wil ik dat niet weten.quote:Op maandag 23 april 2007 19:08 schreef farceman het volgende:
Waar zijn Amanda en Brian?
Dat komt zo pasquote:Op maandag 23 april 2007 19:09 schreef uniekhoorn het volgende:
Waarom doet hij zijn ei kleding niet aan??
Dit is over acting
Als ze zo aan tafel zitten loop Jaap even weg om 'm aan te trekken.quote:Op maandag 23 april 2007 19:09 schreef uniekhoorn het volgende:
Waarom doet hij zijn ei kleding niet aan??
Dit is over acting
ei kleding?quote:Op maandag 23 april 2007 19:09 schreef uniekhoorn het volgende:
Waarom doet hij zijn ei kleding niet aan??
Dit is over acting
Hij kan haar moeilijk raken, ze is hem te sterk.quote:Op maandag 23 april 2007 19:15 schreef elcastel het volgende:
Wat heeft Japio eigenlijk tegen Stilvia ?
Dat klinkt wel aannemelijk. Heeft hij dat ook zo gezegd, of heb jij dat geconstateerd ?quote:Op maandag 23 april 2007 19:16 schreef CartWOman het volgende:
Hij kan haar moeilijk raken, ze is hem te sterk.
quote:Op maandag 23 april 2007 19:16 schreef CartWOman het volgende:
Hij kan haar moeilijk raken, ze is hem te sterk.
Ja he, ik had het liever ook niet geweten. Maar ach troost je binnen een paar dagen weten de andere bewoners het ook, via de brieven enzo.quote:Op maandag 23 april 2007 19:19 schreef uniekhoorn het volgende:
Jeetje, nu je het weet is het een beetje nep
Wel relaxed, kunnen we skieën in de winter in Nederland op de Japengordel.quote:Op maandag 23 april 2007 19:19 schreef Peter6000 het volgende:
Hij geeft zichzelf nog 10 jaar, en wil begraven worden in de DGK tuin.![]()
Nu je wat weet?quote:Op maandag 23 april 2007 19:19 schreef uniekhoorn het volgende:
Jeetje, nu je het weet is het een beetje nep
Wat weet Natasja al?quote:Op maandag 23 april 2007 19:14 schreef uniekhoorn het volgende:
Natasia weet het al.... die is nu ineens helemaal verontrust over de glazen wijn en bestek op tafel.
quote:Op maandag 23 april 2007 19:21 schreef elcastel het volgende:
[..]
Wel relaxed, kunnen we skieën in de winter in Nederland op de Japengordel.
Mijn mening, maar wat zou het anders kunnen zijn?quote:Op maandag 23 april 2007 19:18 schreef elcastel het volgende:
[..]
Dat klinkt wel aannemelijk. Heeft hij dat ook zo gezegd, of heb jij dat geconstateerd ?
(Of beide natuurlijk)
ff zegt ze dan! Tis stukken sneller als iemand me het even uitlegt.quote:Op maandag 23 april 2007 19:12 schreef petraa het volgende:
[..]
Lees ff de cossen van vandaag door mutsie.![]()
Nee Jaap is te walgelijk voor woorden, oke hij heeft de laatste dagen afentoe leuke opmerkingen, maar het blijft een walgelijk ventje.quote:Op maandag 23 april 2007 19:22 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Neemt allen het jaab icoon!!
spread the word
spread the word
Alleen even deze COS doorlezenquote:
Zeker mee eens.quote:Op maandag 23 april 2007 19:22 schreef petraa het volgende:
[..]
Jaap heeft de laatste dagen afentoe leuke opmerkingen.
De bewoners wilden aan het ontbijt een gebakken ei, Jaap had de pitten verstopt. Dus Palma vond het nodig de eieren op Jaap zijn kop kapot te maken en proberen een eitje te bakken op de kop van Jaap. De kleding van Jaap zit onder en die gaat hij zo weer aantrekken tijdens het eten.quote:Op maandag 23 april 2007 19:22 schreef Talitha het volgende:
[..]
ff zegt ze dan! Tis stukken sneller als iemand me het even uitlegt.![]()
Jaja, ik ga wel teruglezen.
quote:Op maandag 23 april 2007 19:13 schreef lies1947 het volgende:
[..]
natuurlijk bedoelde ik rauwkost, slip of the pen,
Uh...denk niet dat het helemaal gezond is hoor zo'n extreme reactie op iemand die je niet kentquote:Op maandag 23 april 2007 19:20 schreef Peter6000 het volgende:
[afbeelding]
Studeren met een stropdas, klootzak.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Flikker toch op, je bent totaal niet interessant.![]()
![]()
![]()
Je bent echt een beetje frustie he? Als een kind te zitten krassenquote:Op maandag 23 april 2007 19:20 schreef Peter6000 het volgende:
[afbeelding]
Studeren met een stropdas, klootzak.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Flikker toch op, je bent totaal niet interessant.![]()
![]()
![]()
extreme reaktie.quote:Op maandag 23 april 2007 19:24 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Uh...denk niet dat het helemaal gezond is hoor zo'n extreme reactie op iemand die je niet kent![]()
Ik ben ook omquote:Op maandag 23 april 2007 19:22 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Neemt allen het jaab icoon!!
spread the word
spread the word
Connect the dots?quote:Op maandag 23 april 2007 19:20 schreef Peter6000 het volgende:
[afbeelding]
Studeren met een stropdas, klootzak.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Flikker toch op, je bent totaal niet interessant.![]()
![]()
![]()
Ook Brian kan niets zelf verzinnen en doet dus het wandelingetje van Huub van van de week na. Hij wil zijn konijntje voor zichzelf houden.quote:Op maandag 23 april 2007 19:26 schreef schatje het volgende:
Brian en Amanda wandelen in de tuin.
Ja, wil je beweren dat het niet exreem creepy is om iemands afbeelding met rood te gaan verkrassen danquote:
Thanksquote:Op maandag 23 april 2007 19:24 schreef petraa het volgende:
[..]
De bewoners wilden aan het ontbijt een gebakken ei, Jaap had de pitten verstopt. Dus Palma vond het nodig de eieren op Jaap zijn kop kapot te maken en proberen een eitje te bakken op de kop van Jaap. De kleding van Jaap zit onder en die gaat hij zo weer aantrekken tijdens het eten.![]()
Levelenquote:Op maandag 23 april 2007 19:29 schreef KonnieKipke het volgende:
wat doet amandel bij die sukkel van een brian?
Brian weet ook niet dat Jaap alle aanklachten tegen Huub heeft ingetrokken.quote:Op maandag 23 april 2007 19:28 schreef blomst het volgende:
Brian denkt nog steeds dat Jaap zijn lip door een kopstoot van Huub komt.
[afbeelding]
Wat ze altijd doet: in awe naar zijn gewauwel luisteren in de hoop dat het hem straks wel lukt zijn zaad te lozen.quote:Op maandag 23 april 2007 19:29 schreef KonnieKipke het volgende:
wat doet amandel bij die sukkel van een brian?
TEWWOW van Peterquote:Op maandag 23 april 2007 19:31 schreef blomst het volgende:
[..]
Ben jij ook al toe aan de mannen met witte pakken?
Precies, terror aan Brian, die gluipertquote:Op maandag 23 april 2007 19:31 schreef farceman het volgende:
Brian heeft het echt veel te makkelijk in huis , niemand die hem iets doet.
Hoop echt dat iemand Brian een keer goed aanpakt en fdan een keertje maar dat ook een tijdlang volhoud.
Doet 'ie never. Het zijn dan ook schatten van hondjes.quote:Op maandag 23 april 2007 19:31 schreef uniekhoorn het volgende:
Jaap: Zal ik jou eens pletten (hondje geniet van de aandacht)
[afbeelding]
Klopt alle aanklachten naar Huub toe zijn ingetrokken, maar hij heeft de aanklachten naar Eric toe laten staan.quote:Op maandag 23 april 2007 19:33 schreef schatje het volgende:
De aanklacht van Eric's spuiterij met Glassex in het gezicht van Jaap staat nog wel. Valt wel op als ie daar een ov voor krijgt en Huub niet.
Morgen zijn de grote bazen terug om daar over te beslissen.
Ik heb zo'n voorgevoel dat die al terug zijn en er vanavond iets staat te gebeuren, ook omdat Syl op tijd terug moest zijn.quote:Op maandag 23 april 2007 19:33 schreef schatje het volgende:
De aanklacht van Eric's spuiterij met Glassex in het gezicht van Jaap staat nog wel. Valt wel op als ie daar een ov voor krijgt en Huub niet.
Morgen zijn de grote bazen terug om daar over te beslissen.
Wat mij betreft een rechtstreekse exit.quote:Op maandag 23 april 2007 19:33 schreef schatje het volgende:
De aanklacht van Eric's spuiterij met Glassex in het gezicht van Jaap staat nog wel. Valt wel op als ie daar een ow voor krijgt en Huub niet.
Morgen zijn de grote bazen terug om daar over te beslissen.
quote:Op maandag 23 april 2007 19:36 schreef CartWOman het volgende:
Hij maakt er wel iets moois van, stemmen voor een sanctie.![]()
Dat zou mooi zijnquote:Op maandag 23 april 2007 19:35 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ik heb zo'n voorgevoel dat die al terug zijn en er vanavond iets staat te gebeuren, ook omdat Syl op tijd terug moest zijn.
Ja omdat er pokeren is geloof ik.quote:Op maandag 23 april 2007 19:35 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ik heb zo'n voorgevoel dat die al terug zijn en er vanavond iets staat te gebeuren, ook omdat Syl op tijd terug moest zijn.
quote:Op maandag 23 april 2007 19:36 schreef blomst het volgende:
Jaap zegt dat hij terug gefloten is, is hij weer aan het liegen?
Ik hoop hetquote:Op maandag 23 april 2007 19:37 schreef Peter6000 het volgende:
Zit de redactie ook in het complot, dat er een brief komt.
Jaquote:Op maandag 23 april 2007 19:38 schreef Copycat het volgende:
Gaat ie nu z'n gore kleren aantrekken?
Dat dat jou opvalt... respect.quote:Op maandag 23 april 2007 19:38 schreef petraa het volgende:
Hij heeft wel een schone onderbroek aan trouwens
Ja het is echt gelul... en nu krijgt Huub bijna ruzie met Eric...quote:Op maandag 23 april 2007 19:40 schreef Kinga het volgende:
Als dit gelul was, is ie echt briljant.
Het is mij ook niet helemaal duidelijk waar de humor zit in deze act. We wachten af.quote:Op maandag 23 april 2007 19:38 schreef CartWOman het volgende:
Lult 'ie nou maar wat?
Ah, ja dus. Dit alles voor een ei-grapje?![]()
Dat IS ook niet waar.quote:Op maandag 23 april 2007 19:40 schreef kijhart het volgende:
als dit niet echt is, ga ik zowaar ineens Jaap een top kerel vinden!
quote:Op maandag 23 april 2007 19:40 schreef kijhart het volgende:
als dit niet echt is, ga ik zowaar ineens Jaap een top kerel vinden!
En weer 2 fans erbij.quote:Op maandag 23 april 2007 19:40 schreef Kinga het volgende:
Als dit gelul was, is ie echt briljant.
Naast Natasia gaan zitten... maar die gaat toch al bijna van tafel.quote:Op maandag 23 april 2007 19:41 schreef Talitha het volgende:
[..]
Het is mij ook niet helemaal duidelijk waar de humor zit in deze act. We wachten af.
En dan sluit ie bij Huub aan en wordt ut een geweldig programma!quote:
het is jaap he, die is met zijn logge lichaam niet zo snel.quote:Op maandag 23 april 2007 19:42 schreef Gigageil het volgende:
Duurt echt te lang dit....
Ja, ik vind het een stuk minder enerverend.quote:Op maandag 23 april 2007 19:19 schreef uniekhoorn het volgende:
Jeetje, nu je het weet is het een beetje nep
En die blauwe is schoon? Dat weet je zeker?quote:Op maandag 23 april 2007 19:42 schreef petraa het volgende:
[..]
Hij had zo'n vieze witte aan, nu een blauwe.
Te vroeg gezegdquote:Op maandag 23 april 2007 19:44 schreef Liess het volgende:
Huub achter Amanda aan!
Op Natasia gaan zitten, kan ze geen kant op.quote:Op maandag 23 april 2007 19:42 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Naast Natasia gaan zitten... maar die gaat toch al bijna van tafel.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |