Die zijn ook tegen het neuken van dierenquote:
Mijn vrouwtje heeft nou ongeveer het uitzicht dat op die foto staat, en dat is het probleem.quote:
Maar als dieren niet neuken sterven ze uit, iets dat met de mens niet zal gebeuren.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:02 schreef Tain het volgende:
[..]
Die zijn ook tegen het neuken van dieren
Het lijkt mij dat jij toch wel weet wat vrouwen problemen zijn.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:08 schreef ijsmeis het volgende:
Vrouwenproblemen. Ik ga het vorige deel even teruglezen.
Ik word vaak een manwijf genoemdquote:Op woensdag 11 april 2007 19:12 schreef Heintje het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat jij toch wel weet wat vrouwen problemen zijn.
Al bedoelen wij iets anders.
Geloof me, jij bent meer meisje dan mijn vriendin.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:13 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik word vaak een manwijf genoemd. Ik weet maar weinig van vrouwen
. Zo blijkt.
Voor mijn vrouwenprobleem zal je wel iets verder terug moeten gaan in de topicsquote:Op woensdag 11 april 2007 19:08 schreef ijsmeis het volgende:
Vrouwenproblemen. Ik ga het vorige deel even teruglezen.
quote:Op woensdag 11 april 2007 19:15 schreef Heintje het volgende:
[..]
Geloof me, jij bent meer meisje dan mijn vriendin.
Naast een kut, tieten en een kinderwens heeft zij niks meisjes achtigs.
Is makkelijk hoor. Als we weg willen is zij vaak eerder buiten dan ik. Hoef ik tenminste niet te wachten tot er 5 lagen makeup op zitten.quote:
Ik heb zelfs geen kinderwensquote:Op woensdag 11 april 2007 19:15 schreef Heintje het volgende:
[..]
Geloof me, jij bent meer meisje dan mijn vriendin.
Naast een kut, tieten en een kinderwens heeft zij niks meisjes achtigs.
je zei het alleen een beetje grof op zichquote:Op woensdag 11 april 2007 19:17 schreef Heintje het volgende:
[..]
Is makkelijk hoor. Als we weg willen is zij vaak eerder buiten dan ik. Hoef ik tenminste niet te wachten tot er 5 lagen makeup op zitten.
Ik vind je ook nog wat te jong om een kinderwens te hebben, maar dat ben ikquote:Op woensdag 11 april 2007 19:18 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb zelfs geen kinderwens. Ik heb liever katten ofzo. Én ik wil niet trouwen.
Edit; ik leg liever wat geld bij (bij het geld wat je normaal aan het trouwen uit zal geven) en koop dan dé auto die ik ooit nog een keertje moet bezitten.
Geloof me als enige jongen in een klas met vrouwen zitten is ook niet geweldig...quote:Op woensdag 11 april 2007 18:55 schreef Gamedemon het volgende:
Enige probleem met vrouwen is dat ze er te weinig zijn hier
Stel je eerst ff voor.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:22 schreef Thomper het volgende:
Jongens, wat hebben jullie me gemist.
Welnee. Je kunt ook al zeggen "later wil ik kinderen". Dat heb ik in ieder geval niet. Ik heb nu zelfs "Later wil ik absoluut geen kinderen".quote:Op woensdag 11 april 2007 19:21 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik vind je ook nog wat te jong om een kinderwens te hebben, maar dat ben ik
Andersom is wel leuk. Vind ik danquote:Op woensdag 11 april 2007 19:25 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Geloof me als enige jongen in een klas met vrouwen zitten is ook niet geweldig...
Jij de kinderwens? Of de oude wijze man die haar te jong vind voor een kinderwens?quote:Op woensdag 11 april 2007 19:21 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik vind je ook nog wat te jong om een kinderwens te hebben, maar dat ben ik
Je ben de perfect maitraise.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:18 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb zelfs geen kinderwens. Ik heb liever katten ofzo. Én ik wil niet trouwen.
Edit; ik leg liever wat geld bij (bij het geld wat je normaal aan het trouwen uit zal geven) en koop dan dé auto die ik ooit nog een keertje moet bezitten.
Dat is dan weer een plus voor jou. Maar zonder er verder op in te gaan hoop ik onvruchtbaar te zijn. Dan heeft mijn vriendin niks aan haar kinderwens, of aan mij....quote:Op woensdag 11 april 2007 19:18 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb zelfs geen kinderwens. Ik heb liever katten ofzo. Én ik wil niet trouwen.
Edit; ik leg liever wat geld bij (bij het geld wat je normaal aan het trouwen uit zal geven) en koop dan dé auto die ik ooit nog een keertje moet bezitten.
Was het misschien wel, maar ik zie het als een voordeel. Kan ik mijn vriendin tenminste slaan.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:20 schreef Tain het volgende:
[..]
je zei het alleen een beetje grof op zich
Mijn vriendin is jonger dan ijsmeis, maar je kan toch ook een kinderwens voor in de toekomst hebben.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:21 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik vind je ook nog wat te jong om een kinderwens te hebben, maar dat ben ik
Heb je je PS3 al?quote:Op woensdag 11 april 2007 19:22 schreef Thomper het volgende:
Jongens, wat hebben jullie me gemist.
Een klas met alleen meiden schijnd erger te zijn dan een klas met alleen maar jongens.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:25 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Geloof me als enige jongen in een klas met vrouwen zitten is ook niet geweldig...
Iets met aandacht was het toch he?quote:Op woensdag 11 april 2007 19:26 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Andersom is wel leuk. Vind ik dan.
Dat kan natuurlijk ook inderdaadquote:Op woensdag 11 april 2007 19:25 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Welnee. Je kunt ook al zeggen "later wil ik kinderen". Dat heb ik in ieder geval niet. Ik heb nu zelfs "Later wil ik absoluut geen kinderen".
Ik wil graag een keertje een Honda NSX hebben. Dat móet gewoon.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:29 schreef Heintje het volgende:
[..]
Dat is dan weer een plus voor jou. Maar zonder er verder op in te gaan hoop ik onvruchtbaar te zijn. Dan heeft mijn vriendin niks aan haar kinderwens, of aan mij....
Trouwen kost ongeveer 8000 euro. Kun je wel een aardige auto kopen, mof dat het genoeg is voor de auto die jij wil weet ik niet. De auto's die ik wel graag zo willen heb je niet voor dat geld.
quote:Was het misschien wel, maar ik zie het als een voordeel. Kan ik mijn vriendin tenminste slaan.
Dat komt zeker weer grof over?
quote:Mijn vriendin is jonger dan ijsmeis, maar je kan toch ook een kinderwens voor in de toekomst hebben.
Neuh, ik kan gewoon iets beter opschieten met heren dan met dames. Maar ik heb wel 3 hele lieve beste vriendinnen hoorquote:
Pff, Teenage Mutant Ninja Turtlequote:Op woensdag 11 april 2007 19:32 schreef ijsmeis het volgende:. Ik hoor dit de laatste tijd zo vaak eh. Ik was altijd over de jongste, de kleinste. En op mijn vorige werk was ik de oudste. En nu dit weer. Argggggh. Ik word al bijna 20. Oma oma oma
.
Oude wijze manquote:Op woensdag 11 april 2007 19:26 schreef Poit het volgende:
[..]
Jij de kinderwens? Of de oude wijze man die haar te jong vind voor een kinderwens?
I'm confused..
-edit
typtyfus
Nee, maar de reden dat P-Style stopte als mod was omdat hij voor Don Ken de tweede baan had genomen zodat mijn PS3 betaald kon worden.quote:
Nee hoor, ik zou bijv wel pislink worden als iemand anders mijn ex toentertijd had geslagenquote:Op woensdag 11 april 2007 19:29 schreef Heintje het volgende:
Was het misschien wel, maar ik zie het als een voordeel. Kan ik mijn vriendin tenminste slaan.
Dat komt zeker weer grof over?
Tuurlijk kan dat, dat heb ik ook. Bedoel ook meer dat je op je jonge leeftijd meteen ook kinderen wiltquote:Op woensdag 11 april 2007 19:29 schreef Heintje het volgende:
Mijn vriendin is jonger dan ijsmeis, maar je kan toch ook een kinderwens voor in de toekomst hebben.
Doe mij maar een Ford GT. Vooral door PGR3 ben ik die erg gaaf gaan vinden.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:32 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik wil graag een keertje een Honda NSX hebben. Dat móet gewoon.
Dat gaat leuk worden als je met mij mee wil rijden.quote:[..]![]()
. Als jij je vriendin slaat, sla ik jou op de meet
.
Om oma te worden moet je eerst kinderen hebben.quote:[..]. Ik hoor dit de laatste tijd zo vaak eh. Ik was altijd over de jongste, de kleinste. En op mijn vorige werk was ik de oudste. En nu dit weer. Argggggh. Ik word al bijna 20. Oma oma oma
.
Zomaar een wilde gokquote:
Vriendquote:Op woensdag 11 april 2007 19:37 schreef Heintje het volgende:
[..]
Doe mij maar een Ford GT. Vooral door PGR3 ben ik die erg gaaf gaan vinden.
Ik noem mevrouwtjes die er als een oma uitzien ook omaquote:Om oma te worden moet je eerst kinderen hebben.
Als ik ooit kinderen wil toch zeker pas na mijn 30ste. Ik kan mijn geld nou goed genoeg voor andere dingen gebruiken. Kinderen zijn gewoon veel te duur. En mensen maar zeuren over de huizen prijzen terwijl ze een paar van die koters rond hebben lopen.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:37 schreef Tain het volgende:
[..]
Tuurlijk kan dat, dat heb ik ook. Bedoel ook meer dat je op je jonge leeftijd meteen ook kinderen wilt
Van de enigsins betaalbare auto's zijn er geen die ik echt graag wil hebben.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:39 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Vriend. Die is niet te vergelijken met een Honda NSX. Een Honda NSX is betaalbaar
.
Maar dat wil nog niet zeggen dat ze ook oma zijn.quote:[..]
Ik noem mevrouwtjes die er als een oma uitzien ook oma.
Tis over een paar jaar nog duurder waarschijnlijk, maar ik moet er nu gewoon niet aandenken om een kind te hebbenquote:Op woensdag 11 april 2007 19:40 schreef Heintje het volgende:
[..]
Als ik ooit kinderen wil toch zeker pas na mijn 30ste. Ik kan mijn geld nou goed genoeg voor andere dingen gebruiken. Kinderen zijn gewoon veel te duur. En mensen maar zeuren over de huizen prijzen terwijl ze een paar van die koters rond hebben lopen.
Daarbij wil ik ook iets doen aan de overbevolking in Nederland, zonder daarvoor in de gevangenis te komen.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:45 schreef Tain het volgende:
[..]
Tis over een paar jaar nog duurder waarschijnlijk, maar ik moet er nu gewoon niet aandenken om een kind te hebben
Ik heb een auto die ik per se moest hebbenquote:Op woensdag 11 april 2007 19:42 schreef Heintje het volgende:
[..]
Van de enigsins betaalbare auto's zijn er geen die ik echt graag wil hebben.
Een Peugeot 206 vind ik wel leuk. Die wou ik ook wel, maar ik heb nou een Seat Cordoba
Ik vind van wel. Als ik 60 ben mogen ze mij ook oma noemen.quote:Maar dat wil nog niet zeggen dat ze ook oma zijn.
Jij bent ook zo gemaakt?quote:Op woensdag 11 april 2007 19:47 schreef Sharkdoggie het volgende:
KinderenBen blij dat ik nooit kind ben geweest.
Niet!quote:
Mijn auto keuze is altijd beperkt door het aanbod van de garage bij mijn moeder in het dorp.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:58 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb een auto die ik per se moest hebben. Via FOK! nog wel. Ik zag d'r. En toen was het: Die moet ik hebben! En mijn vader vond het oke. En dus heb ik d'r gekocht van m'n spaargeld.
[..]
Ik vind van wel. Als ik 60 ben mogen ze mij ook oma noemen.
Slijmbal.quote:Op woensdag 11 april 2007 20:23 schreef Egamer het volgende:
Pffft, op MSN vragen ze aan mij of ik het erg vind dat dat meisje een jongen heeft.Gelukkig heb ik een standaard reactie: Maar dankzij jou kan ik het weerstaan.
Jeweettoch.quote:
Komt nog welquote:Op woensdag 11 april 2007 21:16 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Eogenlijk heb ik nog nooit echt problemen met vrouwen gehad
Tot je opeens met een wattestaafje in je plasbuis bij de dokter zit.....quote:Op woensdag 11 april 2007 21:26 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ach de vrouwen maken de problemen, maar ik zie ze niet.
Ik wil niet weten wat jij allemaal met je vriendin uitspookt en al helemaal niet als dat met wattenstaafjes en plasbuizen te maken heeftquote:Op woensdag 11 april 2007 22:09 schreef Poit het volgende:
[..]
Tot je opeens met een wattestaafje in je plasbuis bij de dokter zit.....
Denk dat ie meer bedoelt wat je vriendin uitspookt met anderenquote:Op woensdag 11 april 2007 22:15 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik wil niet weten wat jij allemaal met je vriendin uitspookt en al helemaal niet als dat met wattenstaafjes en plasbuizen te maken heeft
Kijk, wijs ben je inderdaad, laat ik dat oude maar achterwege.quote:Op woensdag 11 april 2007 22:24 schreef Tain het volgende:
[..]
Denk dat ie meer bedoelt wat je vriendin uitspookt met anderen
Oh dus ik had dequote:Op woensdag 11 april 2007 22:24 schreef Tain het volgende:
[..]
Denk dat ie meer bedoelt wat je vriendin uitspookt met anderen
Ok Hahaha, sorry for the misunderstanding but I don't think I meet the requirements of your forlast quotequote:Op woensdag 11 april 2007 22:32 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
dat ik ook eens ironisch probeerde te doen hier.
Ik let niet op PI'squote:Op woensdag 11 april 2007 22:28 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Oh dus ik had desmilie moeten gebruiken ipv de [afbeelding] PI
Zo'n dag krijg ik vandaag ook weer op mijn stage.quote:Op donderdag 12 april 2007 00:53 schreef peristilius het volgende:
Pff echt weer een productieve dag achter de rug, kan me werkelijk niets nuttigs bedenken wat ik afgelopen dag gedaan heb. Misschien moet ik maar weer eens wat aan mn studie gaan doen.
Nee ik hou niet van koffie.quote:Op donderdag 12 april 2007 08:01 schreef Sharkdoggie het volgende:
Koffie is je vriend.
Vind maar eens een informatica stage waar dat niet is.quote:
Koffie moet je niet van houden, koffie moet je zupen!quote:Op donderdag 12 april 2007 08:10 schreef Heintje het volgende:
[..]
Nee ik hou niet van koffie.
Maar dat is niet de reden dat een 9 tot 5 baan niks voor mij is.
Ook dat doe ik niet. Ik zou wel cola willen zuipen voor de cafeinen. Maar dat is hier 60 cent per blikje. Dus begin ik altijd met warme chocomel en daarna maar water.quote:Op donderdag 12 april 2007 08:36 schreef Poit het volgende:
[..]
Koffie moet je niet van houden, koffie moet je zupen!![]()
Daar zijn we nog in discussie over.quote:Op donderdag 12 april 2007 09:39 schreef Ge4ce het volgende:
Wat kunnen wij dan ongeveer verwachten? Zoiets als met XBOX, PS3/2/1, PC ?
Ach, ja, toen ik stage liep bij Getronics moest ik inderdaad ook voor alles behalve koffie, thee en water betalen. Nu heb ik het een stukje beter, kan alles pakken en als iets op is fiets ik even naar de supermarkt op kosten van de baas.. Heerlijk van die kleine bedrijfjesquote:Op donderdag 12 april 2007 08:49 schreef Heintje het volgende:
[..]
Ook dat doe ik niet. Ik zou wel cola willen zuipen voor de cafeinen. Maar dat is hier 60 cent per blikje. Dus begin ik altijd met warme chocomel en daarna maar water.
Ben het er ook niet mee eens dat de gratis dranken zo beperkt zijn. Een werkgever heeft maar voor zijn personeel te zorgen vind ik, dus ook voor drinken naar keuze van het personeel. iig iets meer fris dan alleen water.
Zonder subsub, denk ik.quote:Op donderdag 12 april 2007 09:45 schreef Heintje het volgende:
Ik denk dat Nintendo, Playstation, Xbox en PC wel een mooie onderdeling is.
Alleen moeten multiplatform spellen dan wel in twee sub sub fora kunnen staan.
En nog een algemeen. Of kan die dan gewoon in GAM blijven? Dus zonder sub sub.
Nouja, GAM is al een subforum. Daarin komt weer een 'forum' (het is een filter eigenlijk, niet echt een forum) en dat heet dan subsubforumquote:Op donderdag 12 april 2007 09:55 schreef Ge4ce het volgende:
sub sub lijkt mij onhandig. Overdrijven is een vak.![]()
Wauwquote:Op donderdag 12 april 2007 09:55 schreef Ge4ce het volgende:
Op en aanmerkingen over http://wiki.fok.nl/index.php/GAM zijn welkom.
Maar kan 1 topic in meerdere filters staan?quote:
Om eerlijk te zijn kom ik nou ook niet vaak in nieuwe topics. Alleen als een topic vol is zoek ik het vervolg op.quote:Op donderdag 12 april 2007 10:50 schreef Sharkdoggie het volgende:
Ben benieuwd naar die filters. Voordeel is dat het overzichtelijker wordt, nadeel is dat mensen minder snel zullen kijken in topics waar ze niet snel komen.
Die komt gewoon onder algemeen.quote:Op donderdag 12 april 2007 10:57 schreef Sharkdoggie het volgende:
GAM SC kan natuurlijk niet uitgefilterd worden.
Als je in GAM kijkt, zie je alle topics, vervolgens kun je boven aan op een filter klikken, dan zie je alleen de topics uit die filter (bijvoorbeeld Nintendo, Playstation etc....) Multiplatform topics hebben dan dus geen filter nodig, die kunnen in GAM, netzoals het SC topicquote:Op donderdag 12 april 2007 10:50 schreef Sharkdoggie het volgende:
Ben benieuwd naar die filters. Voordeel is dat het overzichtelijker wordt, nadeel is dat mensen minder snel zullen kijken in topics waar ze niet snel komen.
EIgenlijk kunnen we heel GAM opheffen en in plaats daarvan GAM SC doen.quote:
Dan zou ik er ook een groep algemeen bij doen. Voor de SC en de discussie topics. En voor topics als, welke console moet ik hebben.quote:Op donderdag 12 april 2007 11:03 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Als je in GAM kijkt, zie je alle topics, vervolgens kun je boven aan op een filter klikken, dan zie je alleen de topics uit die filter (bijvoorbeeld Nintendo, Playstation etc....) Multiplatform topics hebben dan dus geen filter nodig, die kunnen in GAM, netzoals het SC topic
Nee, er zijn gewoon topics in GAM die niet onder 1 van de 4 categorien vallen.quote:Op donderdag 12 april 2007 11:06 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
EIgenlijk kunnen we heel GAM opheffen en in plaats daarvan GAM SC doen.![]()
Die kunnen we centraal maken, of sticky ofzoquote:Op donderdag 12 april 2007 11:08 schreef Heintje het volgende:
[..]
Dan zou ik er ook een groep algemeen bij doen. Voor de SC en de discussie topics. En voor topics als, welke console moet ik hebben.
Die groep is op zich wel interesant maar vaak lastig te vinden tussen de andere topics.
Ja ja, ik hou al op met zeuren.quote:Op donderdag 12 april 2007 11:51 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Die kunnen we centraal maken, of sticky ofzo
Eens, en elk topic moet dan onder minstens 1 van die vallen. (op de FAQ na)quote:Op donderdag 12 april 2007 13:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Bernie, Ijschick:
Algemeen
Xbox
Playstation
Nintendo
PC/Webgames
5 subsubs dus
Dat vind ik dan weer nietquote:
stickies zijn joints!quote:Op donderdag 12 april 2007 13:49 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer niet. Dan heb je dadelijk 6 stickies. Zodat de huisregel-sticky helemaaaal niet meer opvalt. Ik heb liever gewoon 1 á 2 stickies. En that's it.
Dus:quote:Op donderdag 12 april 2007 13:48 schreef ijsmeis het volgende:
Yes. Ik heb het achter de schermen gezet. Ik vind dat Algemeen ook wel een goede! En ik heb zelf het liefst ook per console gewoon.
Dat lijkt me veel te veel... DS, Wii, GBA etc kunnen prima bij Nintendo ondergebracht worden. Alle Webgames bij PC aangezien die op een PC gespeeld worden.quote:Op donderdag 12 april 2007 13:53 schreef Heintje het volgende:
[..]
Dus:
Algemeen
DS
WII
PS2
PS3
PSP
360
PC
WEB
En dan heb ik alleen nog maar de populairste gepakt, misschien iets te veel van het goede.
Als je het compleet wil hebben krijg je de zeflde filters als op Fok!Games.
Dat is naar mijn mening weer iets te algemeen en te onoverzichtelijkquote:Op donderdag 12 april 2007 13:55 schreef Ge4ce het volgende:
Mededeling 1, 2 of 3. (GAM Regels, Opmerkingen en nu toevallig over de meeting)
Sticky (de centrale topics, die onderaan staan, boven de slotjes)
Normaal (duh)
Of zie ik het nu verkeerd?![]()
Wat bloos je liefquote:
Gelukkig voor jou staat de SC veel bovenaan in de index van dit subforumquote:Op donderdag 12 april 2007 14:00 schreef Poit het volgende:
[..]
Wat bloos je lief![]()
![]()
Oeh, en trouwens, poste dat alleen uit eigenbelangSC is zo'n beetje de enige thread waar ik regelmatig post, hoef ik em niet op te zoeken als er een nieuw deel is
Dat laatste. Zoiets komt gewoon in algemeen inderdaadquote:Op donderdag 12 april 2007 14:05 schreef Heintje het volgende:
Nou zijn alle game producten van Sony een Playstation. Dus of je een PS of een Sony filter hebt maakt niet uit.
Zelfde geldt voor MS met de Xbox.
Alleen bij Nintendo gaat dat niet.
Dat komt dus neer op Nintendo, Mircosoft en Sony.
Maar Playstation en Xbox zijn weer sterkere namen dan MS en Sony.
Dus daar mogen julie nog even over discusren.
En web games kun je toch ook op je DS browser spelen?
Maar idd, zet die maar bij PC.
Wat overblijft bij algemeen. Dus ook topics als, ik wil een nieuwe console, zal ik de PS3 of de 360 nemen.
Als je die in een merk filter zet krijg je een beetje veel reacties van 1 kant. Of je moet zo'n topic bij alle bij zetten.
Ik denk dat de sticky's (ik weet niet precies wat je bedoeldt daarmee trouwens? Bedoel je daarmee de centrale topic die aangeduid zijn met:quote:Op donderdag 12 april 2007 14:07 schreef Ge4ce het volgende:
In theorie zullen die sticky's alleen in het sub-algemeen toch zijn? Of gaan ze gewoon weg. Niet dat het erg is want ze worden toch niet veel gebruikt.
Je houdt sowieso denk ik wel genoeg topics over in het sub-algemeen.
het lijkt mij de centrale gewoon op te nemen in een filter.quote:Op donderdag 12 april 2007 14:16 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik denk dat de sticky's (ik weet niet precies wat je bedoeldt daarmee trouwens? Bedoel je daarmee de centrale topic die aangeduid zijn met: [afbeelding]. Of bedoel je de échte sticky's die aangeduid zijn met: [afbeelding] ?) gewoon niet in een filter komen.
Tuurlijk is dat technisch haalbaar.quote:Op donderdag 12 april 2007 15:16 schreef Ge4ce het volgende:
Je zou erop iets kunnen verzinnen als het invullen van een platform lijstje:
Game X:
[ ]Algemeen
[X] Xbox
[ ]Playstation
[X] Nintendo
[X] PC/Webgames
Maar de vraag dan is of het technisch haalbaar is.
Edit> Lijstje aangepast.
Nee, mijn muzieksmaak ligt meer in de buurt bij dit soort muziek: http://youtube.com/watch?v=f4WEVOWBL8squote:Op donderdag 12 april 2007 17:19 schreef RaymanNL het volgende:
Wat leukGa je dan ook toffe Gamemuziekjes spelen
![]()
Ik kan nog helemaal niks spelenquote:Op donderdag 12 april 2007 17:35 schreef ijsmeis het volgende:
Ik kan zombie op de basgitaar spelen! (volgens mij is dat sowieso het simpelste nummer wat je kan spelen op een basgitaar)
Dan heb je nog een aardige weg te gaan voor je je favorite muziek kan spelen.quote:
yup, gelukkig heeft mijn huisgenoot een aantal jaar in een bandje gespeeldquote:Op donderdag 12 april 2007 17:40 schreef Heintje het volgende:
[..]
Dan heb je nog een aardige weg te gaan voor je je favorite muziek kan spelen.
Vet man, gitaar spelen is erg leuk. Kan er zelf ook geen drol van maar heb wel 2 gitaartjes staan. Leuk om af en toe op te pakken en mee te pingelen. Zou eigenlijk ook eens les moeten volgen of iets.quote:Op donderdag 12 april 2007 17:50 schreef Tain het volgende:
[..]
yup, gelukkig heeft mijn huisgenoot een aantal jaar in een bandje gespeeld
0,00 euro wordt wel lastig, Heintje...quote:Op donderdag 12 april 2007 18:36 schreef Heintje het volgende:
Ik krijg hier net een acseptgiro binnen die ik voor 21 april moet betalen.
Ik weet alleen niet of ik voor die tijd wel het geld bij elkaar heb, van wie kan ik wat lenen?
Het gaat om een totaal bedrag van percies 0,00 (zegge: nul euro en nul eurocent.)
Ik heb dat bedrag niet op mijn rekening staan. En volgens mij accepteert Rabobank zo'n bedrag ook niet voor een transactie :Squote:Op donderdag 12 april 2007 18:36 schreef Heintje het volgende:
Ik krijg hier net een acseptgiro binnen die ik voor 21 april moet betalen.
Ik weet alleen niet of ik voor die tijd wel het geld bij elkaar heb, van wie kan ik wat lenen?
Het gaat om een totaal bedrag van percies 0,00 (zegge: nul euro en nul eurocent.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |