Ben je dan echt zoveel slechter af dan in gezelschap van vriendinnen die op een oprechte vraag niet eens een eerlijk antwoord geven?quote:Op maandag 9 april 2007 10:31 schreef Rooosje het volgende:
ja maar anders kom ik er dus wel een beetje alleen voor te staan.. omdat ik zo veel met ze doe nu.
Dat zijn herinneringen die je niet hoeft weg te gooien. Is er kans dat dat leuks nog meer wordt?quote:En we hebben ook zo veel leuks meegemaakt dat ik ze eigenlijk niet wil missen..
Ze nemen je inderdaad (kennelijk) niet zoals je bent.. Ik vind dat zelf toch wel essentieel voor een vriendschap.quote:maarja om me nou helemaal aan te passen terwijl ik imo weinig verkeerd doe zie ik ook niet zitten..
Niet precies zoals je het beschrijft, maar in de grote lijnen toch ook wel soortgelijke ervaringen..quote:heeft iemand anders wel eens zoiets meegemaakt?
ga je nou niet al van te voren van alles in je hoofd halen, voordat je er over gesproken hebt en weet waar het eigenlijk om gaat...je kunt er beter zo open mogelijk in gaan...ga nou niet al nadenken over 'aanpassen' en eventuele consequentiesquote:Op maandag 9 april 2007 10:31 schreef Rooosje het volgende:
ja maar anders kom ik er dus wel een beetje alleen voor te staan.. omdat ik zo veel met ze doe nu. En we hebben ook zo veel leuks meegemaakt dat ik ze eigenlijk niet wil missen..
maarja om me nou helemaal aan te passen terwijl ik imo weinig verkeerd doe zie ik ook niet zitten..
misschien heb je wel gelijk en loop ik een beetje op de zaken vooruit.quote:Op maandag 9 april 2007 10:42 schreef Abbadon het volgende:
[..]
ga je nou niet al van te voren van alles in je hoofd halen, voordat je er over gesproken hebt en weet waar het eigenlijk om gaat...je kunt er beter zo open mogelijk in gaan...ga nou niet al nadenken over 'aanpassen' en eventuele consequenties
ja maar ik zit nog op de middelbare school en woon in een dorpquote:Op maandag 9 april 2007 10:45 schreef Omkron het volgende:
Ik zou er een punt achter zetten en nieuwe vriendinnen scoren.
je zou kunnen overwegen om gewoon met ze alledrie tegelijk hierover een goed gesprek te hebben, zoals ik al eerder zei.quote:Op maandag 9 april 2007 10:45 schreef Rooosje het volgende:
@ Alicey; Ik weet niet of ik dan slechter af ben. Maar met hun zou ik dan zeg maar ook veel activiteiten missen, ik ben niet het type dat in mn eentje op een terras gaat zitten of lekker indrinken voor het stappen. Ook zou ik veel gezamelijke (stuk minder goede) vrienden en vriendinnen denk ik minder zien dan..
Dus ja miss ben ik echt wel slechter af dan.. Ik weet heel goed dat écht écht goede vriendinnen zoiets niet doen, maar het is zo makkelijk gezegd om dan de vriendschap maar te verbreken..
ik weet echt niet wat ik moet.. maar bedankt voor de reacties
het is ook ernstig, en dat mogen ze weten ook...maar maak niet dezelfde fout door ook al aan consequenties te gaan doen, voordat je erover gesproken hebt...quote:Op maandag 9 april 2007 10:46 schreef Rooosje het volgende:
misschien heb je wel gelijk en loop ik een beetje op de zaken vooruit.
maar ik vind het best ernstig omdat het dus al zover is gekomen dat ze mij bewust niet bij dingen meer willen hebben..
ah bedankt.quote:Op maandag 9 april 2007 10:52 schreef Afzuigkap het volgende:
Inderdaad, wat boem-dikkie zegt. En niet jezelf te veel gaan verwijten en alles alleen bij jezelf zoeken met dat gesprek. Moet een evenwicht zijn tijdens dat gesprek. Dat je je in hun kan verplaatsen, maar ook je eigen mening ten sprake laat komen. En als er geen goed excuus of tegenwoord uit hun komt zijn ze gewoon triest bezig en verdien je veel beter dan dat.
Sterkte er nog mee [afbeelding]
Ja dat gesprek gaat er ook sowieso komen. Kwam vriendin S., bij wie ik dat smsje las dus, ook al mee..quote:Op maandag 9 april 2007 10:54 schreef miss_sly het volgende:
[..]
je zou kunnen overwegen om gewoon met ze alledrie tegelijk hierover een goed gesprek te hebben, zoals ik al eerder zei.
echt, echt goede vriendinnen maken ook wel eens een foutje, namelijkj, zoal sjij ongetwijfeld ook wel eens zal doen. Binnen elke relatie (vriendschaps-, familie-, liefdesrelaties) komen wel eens problemen voor. Het feit dat die problemen de kop opsteken, zegt niet direct iets over de band die je hebt, maar meer de manier waarop je met de betrokken in die relatie probeert het op te lossen.
Bereid je daar op voor. Als je je in het nauw gedreven voelt, moet je dat zeggen. En steeds voor ogen houden dat je geen ruzie wilt, maar het wilt uitpraten. Dus je wilt weten wat hun problemen met jou zijn en waarom ze dat niet eerder met je hebben willen of durven of kunnen bespreken. Want zo lang ze jou in de waan lieten dat er niks aan de hand was, kon jij er immers niks aan veranderen.quote:Op maandag 9 april 2007 10:54 schreef Rooosje het volgende:
[..]
ah bedankt.ja eerst idd maar dat gesprek afwachten.. al ben ik erg bang dat het een echte 3-tegen-1 zaak word.
Opgelost? Hoe dan?!quote:Op maandag 9 april 2007 11:03 schreef milagro het volgende:
ik ga raden, want ik ken je niet verder, Rooosje.
ik gok dat je vrij knap bent, en veel aandacht trekt, iets wat eerder , ms door je jonge leeftijd, nog niet zo speelde.
ik gok ook dat je vriendinnen "iets minder" aandacht trekken, van de heren dus, hè
nou, dat was het.
opgelost, slotje
hè bah, wat voor de hand liggend!quote:Op maandag 9 april 2007 11:03 schreef milagro het volgende:
ik ga raden, want ik ken je niet verder, Rooosje.
ik gok dat je vrij knap bent, en veel aandacht trekt, iets wat eerder , ms door je jonge leeftijd, nog niet zo speelde.
ik gok ook dat je vriendinnen "iets minder" aandacht trekken, van de heren dus, hè
nou, dat was het.
opgelost, slotje
ja, maar dat is wel heel vaak de reden bij meidenquote:
Dat zou ik graag uiteengezet willen zien, hoe ze daar dan haar voordeel mee kan doen.quote:Op maandag 9 april 2007 11:08 schreef milagro het volgende:
[..]
ja, maar dat is wel heel vaak de reden bij meiden
daarom is het ook voordehandliggend
en opgelost, in die zin, dat je nu weet, want ik heb gewoon gelijk uiteraard, waarom het is dat ze zo doen, en daar kun je dan je voordeel mee doen
quote:Praten en me verontschuldigen en aanpassen..? of toch contact verminderen en er dus een beetje alleen voor komen te staan?
hmm al zou dit kloppen (god zometeen vinden jullie me ook nog 'arrogant')..quote:Op maandag 9 april 2007 11:03 schreef milagro het volgende:
ik ga raden, want ik ken je niet verder, Rooosje.
ik gok dat je vrij knap bent, en veel aandacht trekt, iets wat eerder , ms door je jonge leeftijd, nog niet zo speelde.
ik gok ook dat je vriendinnen "iets minder" aandacht trekken, van de heren dus, hè
nou, dat was het.
opgelost, slotje
alleen jammer dat uitpraten daarmee vrij zinloos is geworden, want het is niet alsof de 'vriendinnen' hardop gaan toegeven dat ze jaloers zijn op TS' ontluikende schoonheid en vlotte babbelquote:Op maandag 9 april 2007 11:08 schreef milagro het volgende:
ja, maar dat is wel heel vaak de reden bij meiden
daarom is het ook voordehandliggend
nee inderdaad dat zou denk ik niks oplossen. dan zou ik mezelf hebben moeten verminken ofzo zodat ze weer lief doenquote:Op maandag 9 april 2007 11:13 schreef Abbadon het volgende:
[..]
alleen jammer dat uitpraten daarmee vrij zinloos is geworden, want het is niet alsof de 'vriendinnen' hardop gaan toegeven dat ze jaloers zijn op TS' ontluikende schoonheid en vlotte babbel![]()
jaloezie hoeft niet openlijk getoond te worden, hè, ik denk dat je daarin erg naief bentquote:Op maandag 9 april 2007 11:11 schreef Rooosje het volgende:
[..]
hmm al zou dit kloppen (god zometeen vinden jullie me ook nog 'arrogant')..
Ik denk niet dat ze jaloers zijn.. daar doelde je op toch?
Vriendin T., en ik krijgen wel duidelijk de meeste aandacht (worden vaak de knapste genoemd en wat mooier figuur dan de andere twee).
Maar vriendin A. heeft een leuke vriend, en vriendin S. valt op totaal andere jongens als ik..
vriendin T. is de enige die jaloers is aangelegd, maar die heeft niets te klagen qua aandacht en is zelf een hele mooie meid..
Dus denk dat je theorie niet opgaat
eerst praten, en dan pas verminken, eventueel...anders loop je alweer op de zaken vooruit!quote:Op maandag 9 april 2007 11:15 schreef Rooosje het volgende:
nee inderdaad dat zou denk ik niks oplossen. dan zou ik mezelf hebben moeten verminken ofzo zodat ze weer lief doen![]()
welja...doek R&P maar op!quote:Op maandag 9 april 2007 11:18 schreef Lienekien het volgende:
Ik pleit ervoor dat Rooosje eerst eens met haar vriendinnen gaat praten, in plaats van voortborduren op zo maar wat losse assumpties van mensen die noch haar noch haar vriendinnen kennen.
Dat zinnetje "je doet zo, ja ik kweenie, anders" is letterlijk gezegd inderdaad.quote:Op maandag 9 april 2007 11:16 schreef milagro het volgende:
[..]
jaloezie hoeft niet openlijk getoond te worden, hè, ik denk dat je daarin erg naief bent
de jaloezie uit zich als jij er niet bij bent, natuurlijk.
het heeft weinig te maken met "al een vriend hebben" en "op andere types vallen".
ook doet het er niet toe of jij al een vriend hebt, zelfs niet als je van de vrouwenliefde zou zijn.
jaloezie is nooit redelijk, en kan er dus ook zijn als er totaal geen aanleiding voor is, dus je hoeft niet de leuke jongens voor hun neus "weg te kapen" om jaloezie op te wekken, hoor
ik zeg het je, als de redenen zo vaag zijn "je doet zo, ja ik kweenie, anders" dan is het gewoon jaloezie
uitpraten is compleet zinloos dan.quote:Op maandag 9 april 2007 11:13 schreef Abbadon het volgende:
[..]
alleen jammer dat uitpraten daarmee vrij zinloos is geworden, want het is niet alsof de 'vriendinnen' hardop gaan toegeven dat ze jaloers zijn op TS' ontluikende schoonheid en vlotte babbel![]()
Nee, nee. Ze mag hier natuurlijk opladen voor het gesprek dat ze gaat voeren. Maar ik denk dat ze er niet bij gebaat is om met een al te vaste vooronderstelling ('het zal wel jaloezie zijn omdat je mooier of slimmer bent dan hen') dat gesprek in te stappen.quote:
wat mooi, genuanceerd gesproken...dus eigenlijk moeten we nog wat redelijke alternatieven aanbieden voor het jaloezie-verhaal, vind je?quote:Op maandag 9 april 2007 11:22 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, nee. Ze mag hier natuurlijk opladen voor het gesprek dat ze gaat voeren. Maar ik denk dat ze er niet bij gebaat is om met een al te vaste vooronderstelling ('het zal wel jaloezie zijn omdat je mooier of slimmer bent dan hen') dat gesprek in te stappen.
ja je zou minder kunnen flirtenquote:Op maandag 9 april 2007 11:20 schreef Rooosje het volgende:
[..]
Dat zinnetje "je doet zo, ja ik kweenie, anders" is letterlijk gezegd inderdaad.Door die ene vriendin S. dan, want de anderen heb ik nog niet gesproken.
Oké stel dat het jaloezie is.. wat zou ik dan moeten doen? Dat zou volgens mij nog één van de ergste situaties zijn want wat kan ik dan veranderen?
Ik ben wel een flirt maar zit niet overdreven achter de mannen aan ofzo, en ik zit al helemaal niet aan jongens waar zij wat voor voelen. Dus ik zou zelf weinig kunnen veranderen dan.
nah ik vind het wel fijn om even te praten met onbekenden. Vandaag gaat het gesprek toch niet komen, want twee van hen moeten werken. Ben er in mn hoofd toch erg mee bezig en hier lees ik mss nog wat nuttigsquote:Op maandag 9 april 2007 11:18 schreef Lienekien het volgende:
Ik pleit ervoor dat Rooosje eerst eens met haar vriendinnen gaat praten, in plaats van voortborduren op zo maar wat losse assumpties van mensen die noch haar noch haar vriendinnen kennen.
Fijn is datquote:Op maandag 9 april 2007 11:24 schreef milagro het volgende:
en geloof me, als je een beetje leuk oogt, of niet maar toch aandacht trekt, men (heren) positief over je praat, naar je vraagt als je er niet bij bent, dan is dat bij sommige dames genoeg, hoor, ook al zit je totaal niet in hun directe vaarwater (zij hebben al een vriend, of jij, of jij valt enkel op eskimo's).
vrouwen hoeven geen woord met je ( ook vrouw) gewisseld te hebben om je niet te mogen, dus go figure
quote:Op maandag 9 april 2007 11:24 schreef milagro het volgende:
vrouwen hoeven geen woord met je ( ook vrouw) gewisseld te hebben om je niet te mogen, dus go figure
quote:
Ja, álle vrouwen zijn zo.quote:
Ja heb je helemaal gelijk in.quote:Op maandag 9 april 2007 11:22 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, nee. Ze mag hier natuurlijk opladen voor het gesprek dat ze gaat voeren. Maar ik denk dat ze er niet bij gebaat is om met een al te vaste vooronderstelling ('het zal wel jaloezie zijn omdat je mooier of slimmer bent dan hen') dat gesprek in te stappen.
dat was niet generaliserend bedoeld hoor...en ik had je potverdikkie een paar posts eerder nog een complimentje gegeven ook!quote:Op maandag 9 april 2007 11:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, álle vrouwen zijn zo.![]()
(Ik weet weer waarom ik R&P meestal maar mijd...)
quote:Op maandag 9 april 2007 11:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, álle vrouwen zijn zo.![]()
(Ik weet weer waarom ik R&P meestal maar mijd...)
quote:Op maandag 9 april 2007 11:31 schreef Abbadon het volgende:
[..]
dat was niet generaliserend bedoeld hoor...en ik had je potverdikkie een paar posts eerder nog een complimentje gegeven ook!![]()
En wie ben jij? Heb ik eerder mijn menstruatie met je besproken?quote:
Ja, vrouwen, hèquote:
Je weet helemaal niet wat er aan de hand is, speculeren heeft geen zin. Gewoon met ze gaan praten. En soms gebeurd het dat vriendschapen overgaan, maar om meteen zo te gaan denken is nog wat te vroeg.quote:Op maandag 9 april 2007 11:30 schreef Rooosje het volgende:
[..]
Ja heb je helemaal gelijk in.
Nou ik hoop dat ik ergens onbewust heel goed fout heb gezeten, en niet dat ze 'gewoon' jaloers zijn..
want als dat echt zo is zou ik de vriendschap idd wel op kunnen geven aangezien ik er niks aan kan veranderen en zij zo blijven doen
En zoals ik hier boven al zei ben ik daar juist heel bang voor... dat de vriendschap voorbij is
het is je vergeven...deze keerquote:
het is té makkelijk , hèquote:Op maandag 9 april 2007 11:35 schreef Abbadon het volgende:
[..]
het is je vergeven...deze keer![]()
*[inkoppertje richting TS over vrouwen die te snel conclusies trekken maar laat liggen]*
zie je mij nu voor het eerst?quote:Op maandag 9 april 2007 11:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En wie ben jij? Heb ik eerder mijn menstruatie met je besproken?
dat...en ik wil niet generaliseren natuurlijkquote:
Als een naald die almaar in dezelfde groef blijft steken... blijft steken... blijft steken... blijft steken...quote:
ja, wee je gebeente hier als je niet duidelijk stelt dat het om bepaalde dames gaat, en niet allequote:Op maandag 9 april 2007 11:38 schreef Abbadon het volgende:
[..]
dat...en ik wil niet generaliseren natuurlijk![]()
grappig, zoiets heb ik laatst ook meegemaakt met een meisje (type kamper) die me wou slaan omdat ik haar vriend zogenaamd wou afpakken (haar vriend vroeg aan mij hoe laat het was en ik zei 'bijna half 1'quote:Op maandag 9 april 2007 11:34 schreef milagro het volgende:
[..]
Ja, vrouwen, hè
Vroegah, toen ik Roosjes leeftijd had.... heb ik een keer aan de stok gehad met een meisje, die ik niet kende, maar zij blijkbaar mij wel.
We kwamen in dezelfde kroeg, de barkeeper daar had (onder andere, ik maak me geen illussies, ook toen niet), een oogje op me, en gaf me vrijwel alle drinken gratis, door me aan wisselgeld hetzelfde terug te geven als ik in briefgeld gaf (ik had dat eerst zelfs niet door
), maar goed, dat was die dame, die mij verder nooit opgevallen was, wel opgevallen, en zij was blijkbaar mij voor gegaan als snoepje van de week en ze was ziedend.
Zit ik met een vriendin ergens wat te drinken overdag, komt er ineens een blonde dame op me af, en begint toch tegen me te schreeuwen... "Jij met je kankerkop, je denkt dat je heel wat bent, en ik heb het wel gezien, hoor, hoe je kijkt als R. je weer eens wat te drinken heeft, je kijkt dan altijd mijn kant op met je kutkapsones .... R. zegt nooit meer wat tegen me, sinds jij er bent, en ik weet wel hoe dat komt, hoor, tyfushoer met je kankerkapsones, kijk dan man, je ziet er niet eens uit, met je mierentietjes en je krullen
"
Altijd fijn als de plaatselijke tokkie het op je gemunt heeft...
Kijk, Rooosje, nu was dat duidelijk dus geen vriendin van meen dus de situatie ietwat anders, maar het geeft maar aan dat je soms níets hoeft te doen om bepaalde dames helemaal over de zeik van jaloezie te krijgen, sterker nog, je hoeft ze niet eens te kennen
zou het ook té makkelijk zijn om te zeggen dat dat waarschijnlijk een vrouwen-dingetje is?quote:Op maandag 9 april 2007 11:40 schreef milagro het volgende:
ja, wee je gebeente hier als je niet duidelijk stelt dat het om bepaalde dames gaat, en niet alle
bij iedere keer dat je het woordje vrouwen gebruikt de disclaimer zetten, hè, anders krijg je subiet commentaar
quote:Op maandag 9 april 2007 11:42 schreef Abbadon het volgende:
[..]
zou het ook té makkelijk zijn om te zeggen dat dat waarschijnlijk een vrouwen-dingetje is?
(puur hypothetisch uiteraard)
Dit is precies wat ik ook dacht. Een vriendin van me heeft ook zoiets meegemaakt, ze heeft echt een behoorlijk aantal serieuze gesprekken met het groepje en de meiden individueel gehad. Maar ze bleef toch steeds meer het gevoel krijgen dat ze er niet bij hoorde. Idd vaak afspraken buiten haar om, maar ook minder meeleven met haar dingen enzo. Zij heeft op den duur toch het contact met het groepje verbroken, het maakte haar alleen maar onzeker. 1 meisje van het groepje vond dat toch wel erg en daar heeft ze nu nog een leuke vriendschap mee.quote:Op maandag 9 april 2007 11:21 schreef milagro het volgende:
[..]
sommige vriendschappen hebben een beperkte houdbaarheidsdatum
nee, hoor, het is gewoon een feit, dat ik zelf ook constateer, zo op de kast als het dat aan gaat, typisch vrouwen, ... zijn ze ineens heel loyaal naar elkaar toe, als mannen met kritiek komen, maar oh wee als die mannen complimenten maken naar 1, dan is het meteen gedaan met de loyaliteit.....quote:Op maandag 9 april 2007 11:42 schreef Abbadon het volgende:
[..]
zou het ook té makkelijk zijn om te zeggen dat dat waarschijnlijk een vrouwen-dingetje is?
(puur hypothetisch uiteraard)
quote:Op maandag 9 april 2007 11:44 schreef Lienekien het volgende:
![]()
Gooi 'm er maar in. Vrouwen hebben geen gevoel voor humor.
oh, nu vind je het ineens wel weer leuk?!quote:
Ik heb pijn in mijn zij van het lachen. Gelukkig heb ik sterke sluitspieren.quote:Op maandag 9 april 2007 11:55 schreef Abbadon het volgende:
[..]
oh, nu vind je het ineens wel weer leuk?!
![]()
da's een geruststellende gedachtequote:Op maandag 9 april 2007 11:56 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb pijn in mijn zij van het lachen. Gelukkig heb ik sterke sluitspieren.
'Zeg R., schenk mij nog eens in'quote:Op maandag 9 april 2007 11:34 schreef milagro het volgende:
Zit ik met een vriendin ergens wat te drinken overdag, komt er ineens een blonde dame op me af, en begint toch tegen me te schreeuwen... "Jij met je kankerkop, je denkt dat je heel wat bent, en ik heb het wel gezien, hoor, hoe je kijkt als R. je weer eens wat te drinken heeft, je kijkt dan altijd mijn kant op met je kutkapsones .... R. zegt nooit meer wat tegen me, sinds jij er bent, en ik weet wel hoe dat komt, hoor, tyfushoer met je kankerkapsones, kijk dan man, je ziet er niet eens uit, met je mierentietjes en je krullen
"
Yups ook meegemaakt ... als ik een paar posts verder kijk: we hebben zelfde leeftijd, ik ook nog anderhalf jaar VWO te gaan ... ik had dit in de vierde lange tijd. We waren met zn drieen, altijd heel gezellig enzo ... zij woonden bij elkaar in de buurt, dat was ook allemaal ok, ik kon niet meefietsen na school enzo, maar no problem ... tot de vierde ... we zouden allemaal in een andere klas komen (ander profiel) maar zij hadden nog een paar lessen samen ... ik viel steeds meer buiten het groepje ... aan het eind van het jaar gingen we samen op vakantie, 3 dagen naar Leiden. Ik had toen net een vriend, bij hen was het net uit ... op het strand mocht ik van hen opeens niet meer naar jongens kijken, ze waren de hele tijd bezig met mode en siraden (heb ik me nooit in geinteresseerd) en het leek echt alsof we van elkaar weggegroeid waren. Waren we ook ...quote:Op maandag 9 april 2007 10:31 schreef Rooosje het volgende:
ja maar anders kom ik er dus wel een beetje alleen voor te staan.. omdat ik zo veel met ze doe nu. En we hebben ook zo veel leuks meegemaakt dat ik ze eigenlijk niet wil missen..
maarja om me nou helemaal aan te passen terwijl ik imo weinig verkeerd doe zie ik ook niet zitten..
heeft iemand anders wel eens zoiets meegemaakt?
of een vierde dame erbij halen, die oogverblindend knap is....dan krijgt zij wat TS nu treftquote:Op maandag 9 april 2007 12:10 schreef Yildiz het volgende:
Gewoon met z'n 4-en naar Sixflags, met z'n allen in 1 achtbaankar schreeuwen en dan is alles weer opgelost.
"Zeg, probeer je nu mijn mannetje af te pakken? Ja hè? Zeg maar niets meer, ik weet genoeg!"quote:Op maandag 9 april 2007 12:11 schreef milagro het volgende:
[..]
of een vierde dame erbij halen, die oogverblindend knap is....dan krijgt zij wat TS nu treft
ooh, nee, nee, dat gaat veel subtieler, vrouwen zijn geen mannen, hè, dus niet direct in het gevecht, maar onderhuids, achterlangs (nee, niet dátquote:Op maandag 9 april 2007 12:16 schreef Yildiz het volgende:
[..]
"Zeg, probeer je nu mijn mannetje af te pakken? Ja hè? Zeg maar niets meer, ik weet genoeg!"
Zoiets?
ja, jij roddelt een stuk minder ms, maar je vriendinnen ......quote:Op maandag 9 april 2007 12:29 schreef imago het volgende:
Hoe oud zijn jullie?
Ik kan me nog goed herinneren hoe ik toen ik 16 was altijd eerst een uur aan de telefoon kon hangen met vriendin A, roddelend over vriendin B, en zodra dat gesprek was afgelopen belde ik vriendin B om te roddelen over A. En ik wíst gewoon dat zij daarna elkaar zouden bellen om te roddelen over mijStom tienergedoe, waait wel weer over. Het zijn 10 jaar later nog steeds m'n beste vriendinnen, en we roddelen stukken minder
Ja want ze zijn zooooo jaloers op mijn perfecte levenquote:Op maandag 9 april 2007 12:32 schreef milagro het volgende:
ja, jij roddelt een stuk minder ms, maar je vriendinnen ......
oh, je dacht dat Milagro een grapje maakte?quote:Op maandag 9 april 2007 12:33 schreef imago het volgende:
Ja want ze zijn zooooo jaloers op mijn perfecte leven
wees gerust, dat houdt echt niet op na de pubertijd, hoor, al denkt/zegt imago van welquote:Op maandag 9 april 2007 12:45 schreef Abbadon het volgende:
[..]
oh, je dacht dat Milagro een grapje maakte?
![]()
meisjes van 16 vallen zo toch wel een beetje van hun voetstuk, moet ik zeggen![]()
ik geloof Imagoquote:Op maandag 9 april 2007 12:48 schreef milagro het volgende:
wees gerust, dat houdt echt niet op na de pubertijd, hoor, al denkt/zegt imago van wel
we zijn 17, 17, 18 en 18, maar zo'n 'vriendschap' hebben we nooit gehad (ik herken het wel, maar met dit groepje was het -tot nu over mijquote:Op maandag 9 april 2007 12:29 schreef imago het volgende:
Hoe oud zijn jullie?
Ik kan me nog goed herinneren hoe ik toen ik 16 was altijd eerst een uur aan de telefoon kon hangen met vriendin A, roddelend over vriendin B, en zodra dat gesprek was afgelopen belde ik vriendin B om te roddelen over A. En ik wíst gewoon dat zij daarna elkaar zouden bellen om te roddelen over mijStom tienergedoe, waait wel weer over. Het zijn 10 jaar later nog steeds m'n beste vriendinnen, en we roddelen stukken minder
Het zal me inderdaad niets verbazen als dit gedonder bij A. vandaan komt...quote:Op maandag 9 april 2007 13:01 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
haha A doet maar HAVO dat zal het zijn
hahaquote:Op maandag 9 april 2007 13:01 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
haha A doet maar HAVO dat zal het zijn
quote:Op maandag 9 april 2007 12:04 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
mogen we wat foto's zien van jou en de desbetreffende vriendinnen?
nee, dat lijkt me niet nodigquote:Op maandag 9 april 2007 13:04 schreef zoalshetis het volgende:
is er ook een foto beschikbaar waar de jaloezie-gedachte mee wordt onderstreept?
quote:Op maandag 9 april 2007 13:06 schreef milagro het volgende:
Als hun vriendschap je zoveel waard is, Rooos, zoek een gemeenschappelijke vijand (vrouw uiteraard), echt, dat werkt
Lienekien, ik ben diep teleurgesteld in jequote:Op maandag 9 april 2007 13:06 schreef Lienekien het volgende:
Het is een idee om toch met S. en T. af te spreken. Kun je voorzichtig eens polsen wat A. voor problemen met je heeft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |