Blij dat Timmer weg is, iemand die zichzelf een contractverlenging geeft terwijl hij eigenlijk al weg had moeten zijn hoort niet bij PSV. En dan ook nog het lef hebben om ruzie te krijgen met Harryquote:Op woensdag 28 maart 2007 19:11 schreef LudoSanders het volgende:
Timmer eindelijk weg per 1 juli, hij wordt opgevolgd door Schuitema.
Ben ik toch een optimistquote:Op woensdag 28 maart 2007 20:10 schreef ganzenherder het volgende:
Misschien toch maar weer eens een wedstrijd van oranje kijken dan...
quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:11 schreef LudoSanders het volgende:
Timmer eindelijk weg per 1 juli, hij wordt opgevolgd door Schuitema.
Algemeen directeur hoor.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:52 schreef rubbereend het volgende:
Reker is meer de technische man volgens mij, en zie zetten we nu op de commerciele tak....
Correct, die man heet Marcel van den Bunder.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:58 schreef rubbereend het volgende:
dan volgt hij dus niet Ribbens op zoals eerder gezegd!
Dat kan een voordeel zijn ja, al denk ik dat dat netwerk heel snel zal afbrokkelen zodra hij opstapt bij de CBV.quote:Op donderdag 29 maart 2007 00:20 schreef Dylan Dog het volgende:
Reker heeft een gigantisch netwerk.
Dat is niet voor het eerst dit seizoenquote:
Erg domme actie van Afellay. Kop omlaag en naar voren stormen. Dan kan je er op rekenen dat je opgevangen wordt door een van die houthakkers zonder techniek. Je zou toch meer verwachten van een voetballer met een inzicht als Afellay.quote:
Ja, het "boekje" van Reker. Maar helaas is het volgens mij inderdaad HAD. VOlgens mij heb ik ooit gelezen dat de kaartenbak (wat het boekje eigenlijk was) in de open haard terecht is gekomen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 11:55 schreef rubbereend het volgende:
had Reker ook niet een mooi strafschoppenarchief?
Het is nog niet bekend, maar ik kan me niet voorstellen dat het erger is dan een lichte kneuzing. En daarmee kan je gewoon voetballen, zeker in deze fase van de competitie.quote:
Behalve als de trainer niks wil forceren bij Affelayquote:Op donderdag 29 maart 2007 12:48 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Het is nog niet bekend, maar ik kan me niet voorstellen dat het erger is dan een lichte kneuzing. En daarmee kan je gewoon voetballen, zeker in deze fase van de competitie.
Schuitema deed het prima! Rustige man die niet onhandig op de voorgrond komt zoals bijvoorbeeld Westerhof. Blij dat Schuitema de plek van Timmer inneemt. Nu nog iemand met technische know how in de RvC en dan is het daar oon in evenwicht lijkt me.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:28 schreef Verbal_Kint het volgende:
Reker lijkt me iig een betere keus dan die interim die we hadden. Reker heeft iig veel voetbalverstand
Ik kan echt nergens iets vinden erover, alleen dat hij het goed gedaan heeft gisteren, niets over de gevolgen van zijn botsing.quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:48 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Het is nog niet bekend, maar ik kan me niet voorstellen dat het erger is dan een lichte kneuzing. En daarmee kan je gewoon voetballen, zeker in deze fase van de competitie.
Ach, die is nou eenmaal blessuregevoelig, daar heeft de technische staf vast wel rekening mee gehouden bij de samenstelling van de selectiequote:
Als die nou eens een paar wedstrijden fit blijft. Zou misschien nog bruikbaar kunnen zijn de laatste wedstrijden. Niet dat hij nou overloopt van het talent maar qua creativiteit is het een Luc Nilis vergeleken met Culina of Mendez.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:37 schreef rubbereend het volgende:
de Jong en Kromkamp hebben vanochtend gewoon weer met de groep meegetraind
Ook Salcido trainde gewoon mee.
die Zeefuik lijkt op een soort combi van Addo en Farfanquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:18 schreef JustJunior het volgende:
[afbeelding]
Ene Zeefuik heeft meegetraind met de A-selectie, 16 lentes jong. Schijnt een groot talent te zijn.
Tja je bent iets anders gewendquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:40 schreef ganzenherder het volgende:
Kone zonder wit haar ziet er erg vaag uit trouwens, terwijl het eigenlijk zijn natuurlijke kleur is![]()
Sorry, Westerhof bedoel ik ookquote:Op donderdag 29 maart 2007 13:31 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Schuitema deed het prima! Rustige man die niet onhandig op de voorgrond komt zoals bijvoorbeeld Westerhof. Blij dat Schuitema de plek van Timmer inneemt. Nu nog iemand met technische know how in de RvC en dan is het daar oon in evenwicht lijkt me.
Ga jij je eens effe lekker schamenquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:45 schreef knep het volgende:
[..]
Tja je bent iets anders gewend.
Ik vind het beter, ik word niet goed van die negers met hun kapsones kapsels.
quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:13 schreef HL_Dog43 het volgende:
Healy.. de naam alleen al doet vermoeden over een medicius in voetbal tenue.
Stoerquote:Op donderdag 29 maart 2007 22:23 schreef BillyBeflap het volgende:
Hier een foto van die Manco met PSV-shirt. Farfan heeft hem dat opgestuurd. Manco zijn droom schijnt ook PSV te zijn.
http://www.peru.com/futbo(...)alleNoticia87410.asp
je zal wel gebeld worden, morgen ofzo en dan zal je de kaartjes bij de hoofdingang op mogen halen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:26 schreef dndiek het volgende:
Heeft iemand ervaring met het winnen van kaarten voor een wedstrijd van PSV via de sms? Hoe dat in z'n werk gaat en zo?
Waarom dat, ik heb het er gewoon niet op maakt verder niet uit wat voor soort huidskleur dan ook.quote:Op donderdag 29 maart 2007 17:23 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Ga jij je eens effe lekker schamen
quote:Género Zeefuik (16) zaterdagavond tegen NAC op de bank
30 maart 2007 12:45
Jeugdspeler Género Zeefuik (16) is opgenomen in de selectie voor de wedstrijd van zaterdag tegen NAC Breda. De talentvolle aanvaller maakte de laatste dagen op de training een goede indruk. Omdat Arouna Koné dit weekeinde nog niet in actie kan komen, besloot hoofdcoach Ronald Koeman om Zeefuik erbij te halen.
Fysiek sterk
“Hij is niet bang, hij is sterk, blijft aan de bal en heeft scorend vermogen”, zei Koeman vrijdagmiddag in het persgesprek over de jonge Zeefuik, die bijna 17 jaar wordt en nu dus nog officieel tweedejaars B-jeugdspeler is. “We zitten met het ontbreken van Koné toch al dun in de aanvallers. Zeefuik heeft de afgelopen dagen op de training laten zien uitstekend in de groep te passen. Ik ben er niet bang voor om iemand die volgende week 17 jaar wordt te laten debuteren. Ik heb Ryan Babel ook laten debuteren op zijn zestiende.”
“Kans om me te bewijzen”
Zeefuik zelf is uiteraard blij met het nieuws dat hij morgenavond op de bank begint bij het eerste elftal. “Geweldig om drie dagen met de groep mee te trainen. Het gaat allemaal wat sneller, maar ik heb het gevoel het goed aan te kunnen. Dit is mijn kans om mezelf te bewijzen.” Zeefuik speelt sinds de zomer van 2006 bij PSV, nadat hij overkwam van FC Omniworld en daarvoor in de jeugdopleiding van Ajax zat. Hij doet normaliter mee met de A1 of met Jong PSV.
Later vandaag de reacties van Ronald Koeman én Género Zeefuik op PSV TV Online.
© PSV NV
Dit soort dingen hebben dus geen zak te maken met de kwaliteit van de jeugdopleiding van Ajax, maar met de aantrekkingskracht ervan.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:28 schreef Fides het volgende:
Hehe, alweer een speler die uit de Ajax-jeugd is geflikkerd en toch (bijna/misschien) zal doorbreken.
nounou, hij mag een keertje op de bank zitten, doe maar rustig. Hij is nog verre van doorgebroken, grote talenten hebben het wel vaker niet gehaald bij PSV.........quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:28 schreef Fides het volgende:
Hehe, alweer een speler die uit de Ajax-jeugd is geflikkerd en toch (bijna/misschien) zal doorbreken.
Maarja. Geen aantrekkingskracht -> Geen goede reputatie -> Jeugdspelers komen minder snel -> Minder redenen voor jeugdtrainers om hun best te doen ->Kwaliteit daalt ->Kwalitatief mindere jeugdopleidingquote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:46 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Dit soort dingen hebben dus geen zak te maken met de kwaliteit van de jeugdopleiding van Ajax, maar met de aantrekkingskracht ervan.
Toch zit er een kern van waarheid in. Als ik kon kiezen tussen FC Zwolle en Ajax ging ik ook niet naar Zwolle.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:51 schreef TerroRobbie het volgende:
Nou dat is wel erg simpel en zwart/wit gesteld.
Wat een ontzettend tegenstrijdig bericht van VI...quote:Addo, Lamey en De Jong moeten weg bij PSV
30/3/2007 14:31
PSV heeft Eric Addo, Michael Lamey en John de Jong laten weten dat zij niet in aanmerking komen voor een nieuwe verbintenis bij de huidige koploper van de Eredivisie.
Formeel moet de Eindhovense club voor 1 april aangeven of een speler met een aflopend contract een nieuwe arbeidsovereenkomst tegemoet kan zien. Voor Addo en Lamey lijkt er een einde aan hun verblijf bij PSV te komen. De Ghanees had al aangegeven op zoek te gaan naar een club waar hij meer aan voetballen toe denkt te komen, terwijl de Nederlander al bijna het gehele seizoen deel uitmaakt van de tweede selectie van de Brabantse club.
De Jong komt mogelijk wel in aanmerking voor een nieuw contract. De Haagse middenvelder heeft sinds 20 maart 2005 geen officiële wedstrijd meer gespeeld vanwege blessureleed. Deze week keerde hij weer eens terug in de selectie van coach Ronald Koeman. Mocht De Jong daadwerkelijk fit zijn, dan overweegt PSV hem in mei alsnog een nieuwe verbintenis voor te leggen, aangezien de technische staf nog altijd zeer gecharmeerd is van de dertigjarige speler.
Dat heb ik wel vaker gedacht dit jaar.quote:“Ik denk dat de ploeg nu wel gaat reageren, je kunt niet alles over je kant kan laten gaan. Ik denk dat men morgen een elftal te zien krijgt wat getergd is en het belang van de situatie inziet. Als de supporters ons op zo’n wijze wat betreft uitwedstrijden ondersteunen, ligt uiteindelijk de bal bij ons.”
weinig tegenstrijdigs aan hoor.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 15:10 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Wat een ontzettend tegenstrijdig bericht van VI...![]()
Mwoah, in de titel noemen dat er drie spelers wegmoeten en later laten blijken dat alleen Lamey echt weg moet, vind ik behoorlijk tegenstrijdig eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:42 schreef rubbereend het volgende:
[..]
weinig tegenstrijdigs aan hoor.
Voor de 3 heren is het ontslag dus aangevraagd. Maar de Jong heeft als enige nog een kans om een nieuw contract te krijgen
Het topic van calvobbes dicht proberen te krijgen door 10 berichten achter elkaar te posten.quote:
Iets te vaak eigenlijk...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 15:35 schreef mcyodogg het volgende:
Verder zei Koeman dit over de wedstrijd:
[..]
Dat heb ik wel vaker gedacht dit jaar.
quote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:54 schreef ganzenherder het volgende:
Morgenvroeg even kijken of er nog leuke plaatsen beschikbaar zijn voor de wedstrijd tegen Twente![]()
quote:
quote:De laatste nog beschikbare kaarten werden zaterdagochtend via TicketBox in nog geen uur tijd allemaal verkocht
Grappig, ik wist niet dat er zo'n groot verschil zat in de prestaties van PSV op zondag en zaterdag.quote:
IN-TER-NET HOO-LI-GAN!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 17:04 schreef PyTh het volgende:
[..]
Het topic van calvobbes dicht proberen te krijgen door 10 berichten achter elkaar te posten.
Werd niet gewaardeerd.
M'n eerste ban in 5,5 jaar....
We hebben jullie al pleziertjes genoeg gedaan de afgelopen tijd, nu mogen jullie dat ook wel eens voor ons doenquote:Op zaterdag 31 maart 2007 11:53 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Doe me een plezier en verlies vanavond even met 2-0.
Allicht, PSV speelt bijna al z'n thuiswedstrijden op zaterdagavond.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 11:37 schreef Suijk het volgende:
[..]
Grappig, ik wist niet dat er zo'n groot verschil zat in de prestaties van PSV op zondag en zaterdag.
Zou dat misschien iets te maken kunnen hebben met het feit dat wedstrijden op zondag vaak uitwedstrijden zijn en wedstrijden op zaterdag vaak thuiswedstrijden?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 22:12 schreef PrinceSL het volgende:
Net even wat statistiek gedaan, en we winnen morgen gewoon![]()
Van alle wedstrijden op zondag gespeeld dit seizoen (11 in totaal) wonnen we er slechts 5. Dat is slechts 45,5% van de wedstrijden.
Echter, van alle wedstrijden op zaterdag gespeeld (15 in totaal) wonnen we er maarliefst 14! Dat betekent 93,3% van de wedstrijden.
quote:Op zaterdag 31 maart 2007 16:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zou dat misschien iets te maken kunnen hebben met het feit dat wedstrijden op zondag vaak uitwedstrijden zijn en wedstrijden op zaterdag vaak thuiswedstrijden?![]()
Ja, dat bedacht ik me later ook.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 14:35 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Allicht, PSV speelt bijna al z'n thuiswedstrijden op zaterdagavond.
Hoop blijven houden, want alle uitwedstrijden op zaterdag werden gewonnenquote:Op zaterdag 31 maart 2007 16:41 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ja, dat bedacht ik me later ook.![]()
Nu dus een uitwedstrijd en een zaterdagavond. Gelijkspelletje dan maar.
Stond ook in mijn krant. Leuk stuk om te lezen vond ikquote:Op zaterdag 31 maart 2007 16:22 schreef pascalheister het volgende:
leuke foto van Kone en zn moeder in de Gelderlander vandaag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |