Als je consequent zou zijn, dan is dat toch ook zo.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:34 schreef damian5700 het volgende:
'Imam mag het land niet uit, want dan moet Wilders er ook uit'.
![]()
Dat krijg je met kansloze voorstellen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:23 schreef Biggs. het volgende:
Kansloze actie om Kamp in een negatief daglicht te stellen dit topic
Ik krijg altijd beukneigingen als ik gasten met zulke baarden zie.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:02 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dit is niet de imam die er de pers mee haalde, maar zijn stroming predikt al deze onzin en hij logischerwijs dus ook.
[afbeelding]
Hier geflankeerd door zijn zoon en een naïeve pastor.
Dit is oproepen tot geweld.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:56 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik krijg altijd beukneigingen als ik gasten met zulke baarden zie.
Hij heeft een NLs paspoort, maar is een geboren Syrier. Misschien heeft hij zelfs een, tada, dubbel paspoort. Pakken we de NLe weer af.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:01 schreef LangeTabbetje het volgende:
Wat ik me afvraag ..... waar wil je een Nederlandse Imam naartoe uitzetten ?
Het zijn ook nog eens profiteurs, jarenlang uitkering getrokken, al dan niet via hun (ex)vrouw.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:56 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik krijg altijd beukneigingen als ik gasten met zulke baarden zie.
Ik roep mezelf op?quote:
Klopt. De boel belazeren, NL vervloeken, zeggen dat men geen belasting moet betalen maar wel uitkeringen vangen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:57 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Het zijn ook nog eens profiteurs, jarenlang uitkering getrokken, al dan niet via hun (ex)vrouw.
Toe maar weer. Zadel de eilandbewoners er maar mee op.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Verder pleit ik al jaren voor het tot strafkamp inrichten van TerscHELLing voor dit soort lastige zaken.
Die gebruiken we om de Schilderswijk weer te bevolken.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:00 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Toe maar weer. Zadel de eilandbewoners er maar mee op.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:58 schreef Floripas het volgende:
Vrijheid van meningsuiting. Ook voor conservatieve eikels.
Dat vind ik nog het meest stuitende aan zo'n kerel. Zijn geschreeuw en oproepen negeren we gewoon.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:58 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Klopt. De boel belazeren, NL vervloeken, zeggen dat men geen belasting moet betalen maar wel uitkeringen vangen.
Bah.
En dan heb je hier in dit topic weer de sociale sector links NL die hem verdedigt.
Nog net geen insubordinatie, hoewel hij wel van overheidsgeld gebruik maakt.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:00 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Oproepen tot het overtreden van de wet is volgens mij wel strafbaar hoor.
Het voorstel om het mogelijk te maken adequaat op te kunnen treden tegen dit soort gekken lijkt me geen kansloos voorstelquote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:45 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Dat krijg je met kansloze voorstellen.
Ik denk dat menigeen het zich nauwelijks kan voorstellen, maar ergens wordt een punt bereikt dat het simpelweg een onvervreembaar recht is strijd te leveren om de voorwaaarden voor die vrijheid te verdedigen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:08 schreef LangeTabbetje het volgende:
Hoe verhoudt zich dit trouwens met de door ons zo geroemde vrijheid van meningsuiting ?
Hoogervorst is idd iemand die ook nogal eens beschuldigd werd van 'proefballonnetjes' oplaten, en die veel weerzin opwekte met zijn plannen ... als bestuurder is hij volgens mij erg goed bezig geweest en heeft juist dingen aangepakt met een durf die voorgangers nalieten (bv de reden dat ik Borst wegliet na 98, toen ze weigerde impopulaire maatregelen te treffen) ...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:33 schreef Chewie het volgende:
[..]
En dan noem je Hoogervorst?
[..]
Oh ik zie ook wel verschil tussen die lijstjes, had overigens Hoogervorst zeker niet bij de eerste gezet maar goed.
Of alle moslims/joden te vergassen?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:00 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Inderdaad.
Maar gaat dat voor jou ook op wanneer iemand oproept om homo's van het dak te gooien?
Bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:06 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Of alle moslims/joden te vergassen?
Da's anders - en dat weet je.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:00 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Inderdaad.
Maar gaat dat voor jou ook op wanneer iemand oproept om homo's van het dak te gooien?
Wat de neger zegt.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:00 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat vind ik nog het meest stuitende aan zo'n kerel. Zijn geschreeuw en oproepen negeren we gewoon.
Te kakken zetten en zoveel mogelijk afzeiken op tv, dat werkt denk ik het beste.
kamp stelt ook geen praktische beleidsmaatregelen voor:quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:02 schreef Biggs. het volgende:
[..]
Het voorstel om het mogelijk te maken adequaat op te kunnen treden tegen dit soort gekken lijkt me geen kansloos voorstel
De neger zegt dat het van twee kanten moet komen, daar zie ik niet zoveel heil in. Zeker niet als de nieuwkomer bij voorbaat al niet wenst te integreren.quote:
Dat is gewoon een gegeven, kun je wel niet heil (....) in zien maar dat is het kenmerk van integratie. De een kan niet integreren als de ander niet meedoet.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:26 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
De neger zegt dat het van twee kanten moet komen, daar zie ik niet zoveel heil in.
En het begint bij degene die wil integreren.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:31 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat is gewoon een gegeven, kun je wel niet heil (....) in zien maar dat is het kenmerk van integratie. De een kan niet integreren als de ander niet meedoet.
klopt, maar als jij niet wil integereren in een vrije en tolerante maatschappij, kan niemand je werkelijk ertoe dingen, anders dan met 'zachte hand'....quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:34 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
En het begint bij degene die wil integreren.
Dat is het uitgangspunt.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:39 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Feit is gewoon dat ik, als ontvangende partij, me 0,0 aan hoef te passen aan een net nieuw geimporteerde religie.
Dan moeten immigranten zichzelf zien te redden, ze moeten de taal machtig zijn/worden om zaken te kunnen doen met de overheid en om een betere baan te vinden. Het enige wat de overheid dient te doen is immigranten binnenlaten op basis van de behoefte van de arbeidsmarkt, een soort van greencard systeem zou wenselijk zijn.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:44 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
En dan? Ik denk dat je wel gelijk hebt, want het huidige beleid is te soft en vrijblijvend.
In Duitsland heeft dat wel tot een betere integratie geleid. Geen soft geneuzel met vrijblijvende taalcursussen, maar eigen verantwoordelijkheid.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:49 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dan moeten immigranten zichzelf zien te redden, ze moeten de taal machtig zijn/worden om zaken te kunnen doen met de overheid en om een betere baan te vinden. Het enige wat de overheid dient te doen is immigranten binnenlaten op basis van de behoefte van de arbeidsmarkt, een soort van greencard systeem zou wenselijk zijn.
Ik wens mij ook niet aan te passen aan al gevestigde religiesquote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:39 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Feit is gewoon dat ik, als ontvangende partij, me 0,0 aan hoef te passen aan een net nieuw geimporteerde religie.
Oproepen om geen belasting te betalen in een moskee is niet zo erg lijkt mij. Volgens mij levert dat zelfs geld op. Aangezien geen belasting betalen ook betekend dat ze geen toeslagen meer ontvangen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:54 schreef Monidique het volgende:
Weet iemand ondertussen al wat hij nou gezegd heeft? "Betaal geen belasting!", ofzo? Als dat het enige is... je gemiddelde radiopresentator roept het waarschijnlijk elke ochtend om de dag mee te beginnen.
http://de.wikipedia.org/w(...)Derzeitige_Situationquote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:52 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
In Duitsland heeft dat wel tot een betere integratie geleid. Geen soft geneuzel met vrijblijvende taalcursussen, maar eigen verantwoordelijkheid.
quote:Derzeitige Situation
Die russlanddeutschen Personengruppen brachten auch ihre russischen Familienangehörigen mit, jedoch überwog zu Beginn der Einwanderungswelle bis Anfang der 90er Jahre der deutsche Anteil. Inzwischen überwiegt der russische Anteil in den einwandernden Familien mit nur geringen oder gar keinen Kenntnissen der deutschen Sprache.
In manchen deutschen Städten sind mittlerweile eigene russische Stadtviertel und demzufolge russischsprachige Kulturbereiche entstanden. Mehrere eigenständige russischsprachige Zeitungen erscheinen heute in Deutschland, z.B. die Tageszeitung Rheinskaja Gazeta oder die Wochenzeitschrift Russkaja Germanija. Der hohe Bevölkerungsanteil und die mangelhafte Integrationsfähigkeit - besonders der jungen Männer - wegen der oft fehlenden Deutschkenntnisse und Konfrontation mit einer für sie fremden Kultur, machen die gesellschaftliche Integration der in diesen Vierteln lebenden Menschen schwierig.
Es entsteht eine deutsch-russische Mischsprache, die manchmal unter diesen Einwanderergruppen gesprochen wird.
Dan komt hij gewoon via de illegale weg weer terug. En preekt hij Calimero-achtig voor zijn volgelingen dat hij door de Nederlandse staat tegengewerkt wordt en anders behandelt wordt dan haatzaaiers met alleen een NLs paspoort.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:49 schreef PJORourke het volgende:
Uitzetten solves all problems. No man, no problem.
Tja, Russen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:18 schreef KroJo het volgende:
[..]
http://de.wikipedia.org/w(...)Derzeitige_Situation
[..]wat een succesverhaal ...
en dan hebben we het zelfs over een groep die als 'duitstalige groep naar duitsland gehaald werden en die oorspronklelijk gewoon duitstalig was. Waar de ouders gewoon prima duits kunnen spreken.
binnen 15 jaar zijn dat verworden tot de een-na-grootste minderheid die zichzelf meer-en-meer afwend van de duitse cultuur en taal....
Het is slecht voor die vrouwen. Die integratie zal me een worst wezen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:06 schreef HarryP het volgende:
[..]
Maar oproepen om je vrouw te slaan als ze je niet gehoorzaamd of scheiding tussen mannen en vrouwen is toch echt wel slecht voor de integratie van mensen in de Nederlandse samenleving.
Nou, dan lijken me stokslagen wel terecht.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:20 schreef Dodecahedron het volgende:
Dan komt hij gewoon via de illegale weg weer terug. En preekt hij Calimero-achtig voor zijn volgelingen dat hij door de Nederlandse staat tegengewerkt wordt en anders behandelt wordt dan haatzaaiers met alleen een NLs paspoort.
nee, Duitsrussen, die eerst enthousiast naar Duitsland gehaald worden (omdat ze 'duits spraken' en dus geen probleem zouden vormen) en dan als blijkt dat er geen enkel integratiebeleid is, zich compleet afwenden van de maatschappij en zelfs het gebruik van de duitse taal afleren ...quote:
Deze imam en ook familie van hem hebben al wat vaker in het nieuws gehaald, maar bagatelliseren is ook een optie.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:54 schreef Monidique het volgende:
Weet iemand ondertussen al wat hij nou gezegd heeft? "Betaal geen belasting!", ofzo? Als dat het enige is... je gemiddelde radiopresentator roept het waarschijnlijk elke ochtend om de dag mee te beginnen.
Ze spraken sowieso nauwelijks Duits. Ja, een onverstaanbaar Wolga-dialekt dat grammaticaal eerder Nederlands dan Duits is.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:25 schreef KroJo het volgende:
nee, Duitsrussen, die eerst enthousiast naar Duitsland gehaald worden (omdat ze 'duits spraken' en dus geen probleem zouden vormen) en dan als blijkt dat er geen enkel integratiebeleid is, zich compleet afwenden van de maatschappij en zelfs het gebruik van de duitse taal afleren ...
leg uit.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:26 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Deze imam en ook familie van hem hebben al wat vaker in het nieuws gehaald,
De gedachte was dat men wel de taal moest leren om te overleven, tenzij je het door laat etteren en mensen hun eigen staat binnen een staat gaan oprichten.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:25 schreef KroJo het volgende:
[..]
nee, Duitsrussen, die eerst enthousiast naar Duitsland gehaald worden (omdat ze 'duits spraken' en dus geen probleem zouden vormen) en dan als blijkt dat er geen enkel integratiebeleid is, zich compleet afwenden van de maatschappij en zelfs het gebruik van de duitse taal afleren ...
een perfect voorbeeld dat integratie niet werkt, zelfs een tegengesteld afwendend effect heeft als je mensen niets biedt en hen met zachte hand dwingt ook te integreren ...
juist actief ervoor zorgen dat mensen ook de taal gaan spreken, hen verder scholen en een culturele idntiteit mét die taal bieden is noodzakelijk om de integratie te waarborgen ...
eerst mekkeren over 'dat die buitenlanders niet integrereren' en hen vervolgens op alle punten alleen laten staan en vooral niet de mogelijkheid bieden te integreren, leidt er enkel toe dat je na 5 tot 10 jaar jezelf kunt beklagen dat je een groep in de maatschappij hebt die zich totaal afwend van de eigen taal en cultuur waarin ze opgegroeid zijn ...
zoals die ruslandduitsers, een perfect voorbeeld van mislukt integratiebeleid, zelfs bij een groep waar dat in theorie een makkie was geweest.
Onzin.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 12:25 schreef KroJo het volgende:
zoals die ruslandduitsers, een perfect voorbeeld van mislukt integratiebeleid, zelfs bij een groep waar dat in theorie een makkie was geweest.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |