Neequote:
Door het niet te doen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:36 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ik snap dat echt niet. Hoe kan je als je zo ver bent in godsnaam niet neuken. Zal wel aan mij liggen hoor.
Hulde voor je wilskracht!quote:
Doe dan helemaal niets. Zit die gozer met blauwe ballen op ze zolderkamer en jij hebt een "kudtgevoel"quote:
quote:
Precies. Ga rustig voort.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:41 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Volgens mij is die vieze M gewoon een loverboy.
Het is allemaal zijn schuld, jou treft geen enkele blaam.
Nee, omdat je geil was mag je alles wat los en vast zit aftrekken / pijpen. Lekkere vriendin ben jij danquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:38 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
![]()
Nee dat heb ik al uitgelegd. Het was lust. Of beter gezegd geilheid, want ik vind het absoluut niet lekkerder of leuker dan mijn vriend
Het is iig wat anders dan ik me door elke willekeurige jongen laat beffen en betastenquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Okay, dat verandert de zaak volledig. Maar niet kut genoeg om je kut niet door een huisgenoot waar je je niet toe voelt aangetrokken te laten betasten en belikken.
Zo wel goed?
Das weer eens wat anders dan een piemelquote:
Een hoer houdt er tenminste nog iets aan over, jij bent gewoon een vreemdgaande slet, retteketet !quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:36 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Het is 1 jongen geweest. Prima om me hier af te schilderen als hoer
daar lijkt het wel op, hij voldoet aan geen enkele eis voor jou!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:42 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Het is iig wat anders dan ik me door elke willekeurige jongen laat beffen en betasten
Mwoah. Bottom line is nog steeds dat je je vriend besodemietert, er geen lering uit trekt, maar de volgende keer juist een extra tandje bijzet.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:42 schreef Kleinie87 het volgende:
Het is iig wat anders dan ik me door elke willekeurige jongen laat beffen en betasten
lust heb je ook omdat iemand lekker isquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:38 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
![]()
Nee dat heb ik al uitgelegd. Het was lust. Of beter gezegd geilheid, want ik vind het absoluut niet lekkerder of leuker dan mijn vriend
Ik moest lachenquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:42 schreef Misanthroopia het volgende:
[..]
Das weer eens wat anders dan een piemel![]()
Ze deed het voor niks, het is nog een domme hoer ook.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:42 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Een hoer houdt er tenminste nog iets aan over, jij bent gewoon een vreemdgaande slet, retteketet !
Ze kreeg er wat zaad bij op de koop toe!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:43 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Ze deed het voor niks, het is nog een domme hoer ook.
dat doe je dus wel! want deze jongen voel je je niet tot aangetrokken!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:42 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Het is iig wat anders dan ik me door elke willekeurige jongen laat beffen en betasten
Juist.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:45 schreef L.Denninger het volgende:
En daar is niks mis mee, maar heb dan wel de beschaving om je vriendje even te vertellen dat je eerst nog wat wilt rondsletten voor je begint aan een vaste relatie.
Achteraf zou ik ook willen dat ik niets gedaan had. Seks wilde ik niet en ik kan me niet voorstellen dat hij nu denkt dat we wel seks hadden moeten hebben.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:41 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Doe dan helemaal niets. Zit die gozer met blauwe ballen op ze zolderkamer en jij hebt een "kudtgevoel"
quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:47 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Achteraf zou ik ook willen dat ik niets gedaan had. Seks wilde ik niet en ik kan me niet voorstellen dat hij nu denkt dat we wel seks hadden moeten hebben.
M houd niet zo van tandjesquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mwoah. Bottom line is nog steeds dat je je vriend besodemietert, er geen lering uit trekt, maar de volgende keer juist een extra tandje bijzet.
Ach, dit soort reacties kun je op fok verwachten. Bijna de helft van alle mensen gaat wel eens vreemd, en precies de andere helft fokt, is zonder zonden, en kan zich derhalve zulke reacties veroorloven.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:38 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
![]()
Nee dat heb ik al uitgelegd. Het was lust. Of beter gezegd geilheid, want ik vind het absoluut niet lekkerder of leuker dan mijn vriend
'quote:
Onzin, er zijn er genoeg die zich dan best al aan een vaste relatie kunnen wagen hoor.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:46 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Juist.
Precies de reden dat het zo dom is dat iedereen maar aan de vaste relatie gaat als ze niet eens 20 zijn ..
quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:43 schreef Camplo het volgende:
Ze praat alles telkens goed, maar ze zit gewoon fout triest.
Jij hangt de leer van Clinton aan? Pijpen, beffen, vingeren en aftrekken is geen seks?quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:47 schreef Kleinie87 het volgende:
Achteraf zou ik ook willen dat ik niets gedaan had. Seks wilde ik niet en ik kan me niet voorstellen dat hij nu denkt dat we wel seks hadden moeten hebben.
Hoezo als ik hem ineens niet wil. Hij heeft ook een vriendin. En ik ga idd proberen eerlijk te zijn.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:43 schreef Angst het volgende:
[..]
lust heb je ook omdat iemand lekker is
ik voel soms ook lust voor me vriend hoor, dat doet nix af aan dat ik hem leuk vind,
maar meid als je serieus bent, je moet weg daar, sorry, anders ga je geheid of nog een keer naarbed met je huisgenoot of krijg je ruzie met hem.
denkje dat die dat pikt als je hem ineens niet meer wil
veel succes in elk geval, en wees maar eerlijk, mensen die wel verliefd zijn en niet vreemdgaan zijn vaak dom (houden van je) en vergeven je...
ze heeft wel het lef om vreemd te gaan, maar daar heeft ze het lef niet voor... wedden?quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:47 schreef TryX het volgende:
Kleine87, even serieus. Bel nu je vriend op en vertel hem dat je hem vanavond wilt zien.. En dat het echt dringend is.. bel hem op, serieus. Hoe sneller je het verteld hoe beter!
Je was nog van plan om vaker sex met die gast te hebben ?!?!?!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:49 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Hoezo als ik hem ineens niet wil.
Auwquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mwoah. Bottom line is nog steeds dat je je vriend besodemietert, er geen lering uit trekt, maar de volgende keer juist een extra tandje bijzet.
I did not have sex with that M!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij hangt de leer van Clinton aan? Pijpen, beffen, vingeren en aftrekken is geen seks?
Okquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:50 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
ze heeft wel het lef om vreemd te gaan, maar daar heeft ze het lef niet voor... wedden?
quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:35 schreef Gripper het volgende:
[..]
Dus ook en precies op het moment dat de pik van je huisgenoot in je mond zat, dacht je "MMbl MMbl, oh wat hou ik toch veel van mn vriendje, en MMbl mmbl glop glop, wat heeft ie toch sopsop een veel lekkerdere pik MMbl MMbl dan deze pik die nu toevallig even in mn mond zit <splotsj>" ?
Het voordeel is wel dat als jullie het beide vertellen aan jullie partners dat er daarna met elkaar geneukt kan worden wanneer jullie maar willenquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:49 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Hoezo als ik hem ineens niet wil. Hij heeft ook een vriendin. En ik ga idd proberen eerlijk te zijn.
Wat ik dus bedoelde is dat ik meer lust voor mijn vriend voel.
Misschien moet je jouw vriend eens voorstellen aan zijn vriendin, kunnen jullie gaan kwartetten.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:49 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Hoezo als ik hem ineens niet wil. Hij heeft ook een vriendin. En ik ga idd proberen eerlijk te zijn.
Wat ik dus bedoelde is dat ik meer lust voor mijn vriend voel.
hot steaming "goedmaak sex" ?quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:52 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het voordeel is wel dat als jullie het beide vertellen aan jullie partners dat er daarna met elkaar geneukt kan worden wanneer jullie maar willen.
Ik wil het iets anders zeggen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:23 schreef MrSleep het volgende:
Je bent een smerige onbetrouwbare slet en je lijkt te dom om in te zien dat je nu nog gewoon bij je vriendje kunt blijven, omdat je zoveel van hem houdt. Vertel het hem maar en neem plaats achter het raam want dat is je enige juiste plaats
quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:15 schreef erikkll het volgende:
* wacht op het volgende bericht dat ze seks met 'm heeft gehad
Thx voor je serieuze reactiequote:Op woensdag 21 maart 2007 13:48 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ach, dit soort reacties kun je op fok verwachten. Bijna de helft van alle mensen gaat wel eens vreemd, en precies de andere helft fokt, is zonder zonden, en kan zich derhalve zulke reacties veroorloven.![]()
Ik ben ook wel eens vreemdgegaan, eenmalig, en ik schaamde me kapot. Heb het nooit verteld: ik kon haar dat niet aandoen. De relatie ging kort daarop uit, mede omdat dat schuldgevoel meespeelde. Achteraf heb ik het ook nooit meer verteld: ik zie geen nut in het geven van een schop na.
Die eerste keer was al goed stom van je, maar kan gebeuren, soms ben je zwak. Natuurlijk, je kunt het op geilheid door drank gooien, da's makkelijk. Misschien had je je vriendje alweer te lang niet gezien, kan gebeuren als je elkaar niet zo vaak ziet. Maar dat je als je geil bent niet denkt: "oeh, dit weekend ga ik mn vriendje zo lekker pijpen dat ie tegen het plafond schiet, ik heb zo'n zin in m nu" doe je het met een ander. Als je echt stapelverliefd op je vriend bent, heb je helemaal geen behoefte aan anderen. Als je zoals jij zegt "altijd" aan m denkt, zou het zien van die andere piemel meteen ontnuchterend hebben gewerkt. Maar kennelijk was die liefde toch niet zo sterk als jij ons hier voorschetst, want er kwam ook een 2e keer.
En dat was echt fout. Meer kan ik er niet van maken. Je kunt dus nu:
a. kappen met die relatie,
b. het vertellen en hopen dat ie je nog wil,
of
c. nooit wat vertellen en leren leven met het schuldgevoel.
Dat had ik toch al gezegd man spuit11quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:54 schreef Nosh het volgende:
Misschien ter overvloede, maar houd het enigzins beschaafd.
Die eensgezindheid hier is ontroerend, maar reacties als 'HOERRR' doen daar afbreuk aan.
Mag ik je adres, dan stuur ik alvast een rouw-kaartquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:54 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Thx voor je serieuze reactie
Ik geef ook niet de schuld aan de drank. Het was idd mijn eigen keuze. Ik vond het gewoon spannend denk ik. Ik heb ook nooit seks met een ander gehad.
Ik ga denk ik voor optie b, maar vind het heel moeilijk en vooral hoe ik het moet brengen.
Quatroquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:52 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het voordeel is wel dat als jullie het beide vertellen aan jullie partners dat er daarna met elkaar geneukt kan worden wanneer jullie maar willen.
Ik ben wel vaker dan die 2 keer dronken geweestquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:46 schreef rival het volgende:
[..]
dat doe je dus wel! want deze jongen voel je je niet tot aangetrokken!
dus straks bij een wildvreemde ook niet, tot je dronken wordt! en dan moet je weer een topic openen!
vrouwen
Jeezzzzquote:
Probeer te gaan huilen tijdens het vertellen, dat zou bij mij medelijden opwekken. Ja, ik weet het, ik ben zwakquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:54 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Thx voor je serieuze reactie
Ik geef ook niet de schuld aan de drank. Het was idd mijn eigen keuze. Ik vond het gewoon spannend denk ik. Ik heb ook nooit seks met een ander gehad.
Ik ga denk ik voor optie b, maar vind het heel moeilijk en vooral hoe ik het moet brengen.
Jeweets. we zijn al lang samen, en we houden van elkaar...quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:54 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Thx voor je serieuze reactie
Ik geef ook niet de schuld aan de drank. Het was idd mijn eigen keuze. Ik vond het gewoon spannend denk ik. Ik heb ook nooit seks met een ander gehad.
Ik ga denk ik voor optie b, maar vind het heel moeilijk en vooral hoe ik het moet brengen.
En terecht dat je je dan kut voelt. Ik zou me denk ik non-stop kut voelen. Dat je respect voor hem hebt en hem de leukste vindt, pleit niet uit je gedrag. Je hebt em echt op de ergste manier vernedert. De kans zit er dik in dat je hem kwijtraakt. Als je echt respect voor hem hebt en hem de leukste vindt, dan vertel je het tegen hem. Ik vind dat je vriend beter verdient.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:32 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Onprettig is gewoon het woord dat ik gebruik. Het is ook egoistisch hoe ik dnek. Ik wil hem niet kwijt en ik wil daar niet weg. Alleen elke keer als hij dan weer lief tegen me is over de tel dan voel ik me kut.
Ik heb overigens wel heel veel respect voor hem, vind hem de leukste... Daar heb ik ook nooit aan getwijfeld.
Hahaquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jij hangt de leer van Clinton aan? Pijpen, beffen, vingeren en aftrekken is geen seks?
en dan gaan voor de afscheids wipquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:56 schreef Nnelis het volgende:
[..]
Probeer te gaan huilen tijdens het vertellen, dat zou bij mij medelijden opwekken. Ja, ik weet het, ik ben zwak![]()
Ik kan me niet voorstellen dat iemand zo'n dweil verdient.quote:
quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:56 schreef CarDani het volgende:
Hoe kom je er dan ineens bij om hem te pijpenDat vind ik zelf namelijk nogal een stuk verder gaan dan neuken.
Brief schrijven? Dan kun je het nog een paar keer doorlezen, goed nadenken of het duidelijk is wat je wilt vertellen.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:54 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Thx voor je serieuze reactie
Ik geef ook niet de schuld aan de drank. Het was idd mijn eigen keuze. Ik vond het gewoon spannend denk ik. Ik heb ook nooit seks met een ander gehad.
Ik ga denk ik voor optie b, maar vind het heel moeilijk en vooral hoe ik het moet brengen.
Maar wel nat he!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:58 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat iemand zo'n dweil verdient.
dat is vrouwenlogika!quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:56 schreef CarDani het volgende:
[..]
Jeezzzz![]()
Hoe kom je er dan ineens bij om hem te pijpenDat vind ik zelf namelijk nogal een stuk verder gaan dan neuken.
Nee. Was ook niet komisch bedoeld. Als jij neuken expliciet als seks betitelt, ben ik wel benieuwd onder welke noemer jij die andere handelingen schaart.quote:
En daarna lekker uitwringen.quote:
"maakt niet uit schatje, maar een beetje straf heb je wel verdiend. Niet piepen als ik je te hard neuk zometeen door, je hebt het verdiend"quote:
ramptoerismequote:Op woensdag 21 maart 2007 14:00 schreef Manneke_Pils het volgende:
Nog nooit een topic zo snel zien gaan over dit onderwerp.
Dan krijgt ze alsnog wat ze wil eigenlijk...quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:00 schreef Gripper het volgende:
[..]
"maakt niet uit schatje, maar een beetje straf heb je wel verdiend. Niet piepen als ik je te hard neuk zometeen door, je hebt het verdiend"
En dan achteraf:
"Nah, ik kan het je bij nader inzien toch niet vergeven. Doei"
(zo is ze tenminste alvast op het ergste voorbereid he)
Ik weet niet of hij het gaat zeggen. Na de eerste keer hadden we het er over gehad en zouden we het laten rusten. Ik zie hem vanavond weer maar weet niet of ik het er nog over wil hebben. En ik kan natuurlijk niet bewijzen dat ik dingen in de toekomst niet ga doen, ik kan het alleen maar niet doenquote:Op woensdag 21 maart 2007 13:57 schreef mind_trick het volgende:
[..]
.
Effe een paar vragen, die huisgenoot heeft ook een vriendin. Gaat hij het tegen haar zeggen of houdt hij zijn mond? Ben jij van plan om het te zeggen?
Kun je met zekerheid zeggen dat het je geen derde keer overkomt? Zo ja, hoe ben je daarvan overtuigt? Ik bedoel je ziet je vriend in het weekend, weet niet wanneer dat gezamelijke etentje van jullie weer is.
Ik zal het inderdaad even op papier gaan zetten. En nee ik ga niet de relatie van mn huisgenoot proberen kapot te maken.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:58 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Brief schrijven? Dan kun je het nog een paar keer doorlezen, goed nadenken of het duidelijk is wat je wilt vertellen.
Stuur dan trouwens ook een kopy naar de toekomstige ex van je huisgenoot.
Veel plezier vanavond, laat het bier maar staan.quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:02 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij het gaat zeggen. Na de eerste keer hadden we het er over gehad en zouden we het laten rusten. Ik zie hem vanavond weer maar weet niet of ik het er nog over wil hebben. En ik kan natuurlijk niet bewijzen dat ik dingen in de toekomst niet ga doen, ik kan het alleen maar niet doen
Ik zie mijn vriend inderdaad dit weekend weer.
Ok dan betitel ik het misschien niet goed. Idd die andere handelingen zijn zeksuele handelingen. Met seks bedoelde ik, zoals jij prima begreep maar nu even van de domme speelt, penis in vagina.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee. Was ook niet komisch bedoeld. Als jij neuken expliciet als seks betitelt, ben ik wel benieuwd onder welke noemer jij die andere handelingen schaart.
als je die jongen gepijpt hebt en alles en dat niet meer wilt, dan is het er toch iets blijvend verandert in jullie relaties, dat zal problemen geven, dunkt me...quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:49 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Hoezo als ik hem ineens niet wil. Hij heeft ook een vriendin. En ik ga idd proberen eerlijk te zijn.
Wat ik dus bedoelde is dat ik meer lust voor mijn vriend voel.
Hoezo rancuneus?quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:05 schreef Rhanna het volgende:
Je bent echt een rancuneuze trut.
Overigens heb je het al geprobeerd kapot te maken door sex met haar vriend te hebben.quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:04 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Ik zal het inderdaad even op papier gaan zetten. En nee ik ga niet de relatie van mn huisgenoot proberen kapot te maken.
Maar bedankt voor je tip
quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:05 schreef Rhanna het volgende:
Je bent echt een rancuneuze trut.
Weet je wel dat 'rancuneus' hier geen kloten mee te maken heeft?quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:07 schreef Cageon het volgende:
[..]
![]()
Dat je niet snapt wat je gedaan hebt. echt..![]()
Dude ik probeer dr te versierenquote:Op woensdag 21 maart 2007 14:08 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Weet je wel dat 'rancuneus' hier geen kloten mee te maken heeft?
Dat komt wel als je de volgende keer zonder deze huisgenoot gaat eten en een van zijn vrienden gooit er een flesje wijn tegenaan.quote:Op woensdag 21 maart 2007 13:42 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Het is iig wat anders dan ik me door elke willekeurige jongen laat beffen en betasten
Hoe langer je wacht met vertellen, hoe meer pijn het hem zal doen als je het hem uiteindelijk vertelt.quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:02 schreef Kleinie87 het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij het gaat zeggen. Na de eerste keer hadden we het er over gehad en zouden we het laten rusten. Ik zie hem vanavond weer maar weet niet of ik het er nog over wil hebben. En ik kan natuurlijk niet bewijzen dat ik dingen in de toekomst niet ga doen, ik kan het alleen maar niet doen
Ik zie mijn vriend inderdaad dit weekend weer.
Probeer anders de TS, die gaat na een wijntje al plat.quote:
Waarom gebruik je woorden die je niet kent?quote:Op woensdag 21 maart 2007 14:05 schreef Rhanna het volgende:
Je bent echt een rancuneuze trut.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |