mwha vind ik niet hij beledigt mensen niet om ze te laten huilen maar om te laten zien hoe krom het is dat je niet meer mag zeggen wat je denktquote:Op maandag 19 maart 2007 14:04 schreef SunChaser het volgende:
Teeuwen verwart vrijheid van meningsuiting met beledigen.
Idd, en Wilders heeft dat ook.quote:
Dus als jij met je moeder over straat loopt mag iemand zeggen dat ze een vieze stinkhoer is die pijpt voor geld, ook al heeft ze aids?quote:Op maandag 19 maart 2007 14:06 schreef Hijacking het volgende:
[..]
mwha vind ik niet hij beledigt mensen niet om ze te laten huilen maar om te laten zien hoe krom het is dat je niet meer mag zeggen wat je denkt
Die Moslims wat gewoon zijn ingeburgerd moeten het niet als belediging opvatten, maar er hun schouders voor ophalen.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:07 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Idd, en Wilders heeft dat ook.
Die roept gewoon te pas en te onpas dat Mohamed een gekke profeet is en dat de helft uit de Koran gescheurd moet worden. Dat is een belediging aan al die Moslims die gewoon wel zijn ingeburgerd. De massa.
Mja, maar uit westers oogpunt IS dat natuurlijk ook zo.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:07 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Idd, en Wilders heeft dat ook.
Die roept gewoon te pas en te onpas dat Mohamed een gekke profeet is en dat de helft uit de Koran gescheurd moet worden. Dat is een belediging aan al die Moslims die gewoon wel zijn ingeburgerd. De massa.
Lekker krom. Je kunt ook rekening houden met andersmans geloof en levensovertuiging.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:09 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Die Moslims wat gewoon zijn ingeburgerd moeten het niet als belediging opvatten, maar er hun schouders voor ophalen.
Hoezo, ik zou me ook beledigd voelen, lijkt me niet zo gek.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:09 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Die Moslims wat gewoon zijn ingeburgerd moeten het niet als belediging opvatten, maar er hun schouders voor ophalen.
'O o o, wij moeten zoveel van die kutmoslims', maar ondertussen allemaal bepalen wat de moslims al of niet moeten. En als ze dan hebben gedaan wat 'wij' vinden dat ze moeten doen, dan gaan we ze ook nog vertellen waar ze zich wel en waar niet iets van 'moeten' aantrekken.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:09 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Die Moslims wat gewoon zijn ingeburgerd moeten het niet als belediging opvatten, maar er hun schouders voor ophalen.
Het voorbeeld dat jij aanhaalt is beledigen om het beledigen. Dat is nooit gedaan door Theo van Gogh omdat je jezelf daar alleen maar mee verlaagd. Hij beledigde om te provoceren en als manier om zijn mening over te brengen. Een mooi voorbeeld is "pooier van de profeet" die hij gebruikte voor Abou Jahjah. Normaal gebruik je "pooier" als minder origineel scheldwoord, maar door de toevoeging van TvG werd er juist een mooie dubbele betekenis aan gegeven.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:09 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dus als jij met je moeder over straat loopt mag iemand zeggen dat ze een vieze stinkhoer is die pijpt voor geld, ook al heeft ze aids?
Diegene denkt dat en het is immers vreiheid van meningsuiting, daar moet je maar om lachen, het is misschien zelfs cabaret.
Ik heb het over Wilders, en niet iemand die een Moslim op straat aanspreekt.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:10 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Hoezo, ik zou me ook beledigd voelen, lijkt me niet zo gek.
Als iemand mij op straat geitenneuker zou noemen om wat voor reden dan ook, krijgt ie wel een stamp voor zn harses.
quote:Op maandag 19 maart 2007 14:19 schreef buachaille het volgende:
[..]
Het voorbeeld dat jij aanhaalt is beledigen om het beledigen. Dat is nooit gedaan door Theo van Gogh omdat je jezelf daar alleen maar mee verlaagd. Hij beledigde om te provoceren en als manier om zijn mening over te brengen. Een mooi voorbeeld is "pooier van de profeet" die hij gebruikte voor Abou Jahjah. Normaal gebruik je "pooier" als minder origineel scheldwoord, maar door de toevoeging van TvG werd er juist een mooie dubbele betekenis aan gegeven.
Bla, bla. Heb je de post gelezen waar ik op reageerde?quote:Op maandag 19 maart 2007 14:12 schreef Verbal het volgende:
[..]
'O o o, wij moeten zoveel van die kutmoslims', maar ondertussen allemaal bepalen wat de moslims al of niet moeten. En als ze dan hebben gedaan wat 'wij' vinden dat ze moeten doen, dan gaan we ze ook nog vertellen waar ze zich wel en waar niet iets van 'moeten' aantrekken.
Jaja, het is wat.
V.
Als je ziet dat zoveel idioten in het land Geert wel degelijk serieus nemen, zou ik me ook wel het 1 en ander gaan afvragen. lijkt me niet iets om maar een beetje van achterover te gaan leunen.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik heb het over Wilders, en niet iemand die een Moslim op straat aanspreekt.
Als verstandige Moslim zou ik me van die droplul dus geen fuck aantrekken, en als iedereen dat doet is het snel afgelopen met Wildie.
quote:Op maandag 19 maart 2007 14:19 schreef buachaille het volgende:
[..]
Het voorbeeld dat jij aanhaalt is beledigen om het beledigen. Dat is nooit gedaan door Theo van Gogh
Tenzij je iemand de waarheid vertellen "beledigen" noemt natuurlijk.quote:
Correctie. Was. En wat een vette klomp vlees was hij geworden.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:32 schreef Dodecahedron het volgende:
Van Gogh is het vleesgeworden beledigen om te beledigen.
Och, vergeleken met veel van die vrouwen die in doeken gewikkeld in amsterdam-oost rondlopen viel dat nog best meequote:Op maandag 19 maart 2007 14:49 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Correctie. Was. En wat een vette klomp vlees was hij geworden.
Jac. Goderiequote:Op maandag 19 maart 2007 14:32 schreef buachaille het volgende:
[..]
Mischien met uitzondering van Jac. Goderie.
Door op je woorden te passen?quote:Op maandag 19 maart 2007 14:10 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Lekker krom. Je kunt ook rekening houden met andersmans geloof en levensovertuiging.
Misschien, maar het is niet zo bijster belangrijk. Er is altijd wel een fundamentalistische moslim die in z'n wiek geschoten is en die een meningsuiting als belediging opvat. Het komt keer op keer weer neer op hetzelfde oude liedje: gelovigen die hun opvattingen dwingend aan anderen willen opleggen, desnoods met geweld.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:04 schreef SunChaser het volgende:
Teeuwen verwart vrijheid van meningsuiting met beledigen.
En dat dus. En hoe meer humor er nodig is om dat duidelijk te krijgen, des te beterquote:Op maandag 19 maart 2007 15:14 schreef Gia het volgende:
[..]
Door op je woorden te passen?
Cabaret is altijd een manier geweest om de draak te steken met allerlei bevolkingsgroepen.
Bijv. Bagwan, Christenen, Joden, maar ook Belgen, Duitsers enz... Nog nooit voelde iemand zich aangesproken of beledigd op zo'n ernstige manier dat er dreigementen werden geuit of moorden werden gepleegd.
Nu is er een bevolkingsgroep bijgekomen om lekker op de hak te nemen, één met lange tenen schijnbaar, en nu moeten we ineens allemaal op onze woorden gaan letten?
Dacht het niet.
Ze leren maar hun schouders op te halen.
Bedankt voor je geweldige inhoudelijke bijdrage aan deze discussie.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Teeuwen is een sukkel.
Och, dat mag je vinden, niemand is erg geinteresseerd in jouw mening.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Teeuwen is een sukkel.
Nee, je vindt 'm een sukkel bedoel je.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Teeuwen is een sukkel.
Leuk dat je dat vindt. Als je dat zegt omdat hij de Islam beledigt en jij een moslim bent laat dan in ieder geval in je reactie zien dat je het niet met hem eens bent omdat je er andere waarden op na houdt. Maar op deze manier onderscheidt je je niet zoveel van Hans Teeuwen.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Teeuwen is een sukkel.
En jij bent intolerant, maar dat verbaast me niks.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Teeuwen is een sukkel.
Nee, dan had ik dat wel gezegd. Hij is een sukkel.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:46 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee, je vindt 'm een sukkel bedoel je.
quote:Op maandag 19 maart 2007 15:50 schreef Posdnous het volgende:
Jee, je mag niet eens zeggen dat je Teeuwen een sukkel vindt. Over vrijheid van meningsuiting gesproken zeg.
Van Gogh was wellicht ook een sukkel.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Teeuwen is een sukkel.
Och, zolang ie geen meisjes van 9 naait...quote:Op maandag 19 maart 2007 15:51 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee, dan had ik dat wel gezegd. Hij is een sukkel.
Hij zegt dat het een sukkel is ipv dat ie het een sukkel vindt.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:50 schreef Posdnous het volgende:
Jee, je mag niet eens zeggen dat je Teeuwen een sukkel vindt. Over vrijheid van meningsuiting gesproken zeg.
Ken je 'm?quote:Op maandag 19 maart 2007 15:51 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee, dan had ik dat wel gezegd. Hij is een sukkel.
Zijn humorniveau ligt helaas voor jou wat hoger dan dat van die Arabische schotelcabaretiers die Israëli's in tekenfilms afschilderen als rovende kannibalen. Ik begrijp dat je zijn humor niet op waarde kunt schatten gezien je beperkte wereldbeeld.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:51 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee, dan had ik dat wel gezegd. Hij is een sukkel.
quote:Op maandag 19 maart 2007 15:53 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Teeuwen is nog niet eens zoveel waard als 1 van mijn kontharen.
quote:De Islam schrijft ons enkele richtlijnen voor wat betreft reinheid en uiterlijk. De Profeet (vrede en zegening zij met hem) heeft gezegd dat reinheid een onderdeel is van religie.
Onder deze richtlijnen vallen ook de richtlijnen over haarverwijdering. Uw verwijdering van okselhaar en schaamhaar is een onderdeel van soenan al-Fitrah (d.w.z., handelingen die aansluiten bij de natuurlijke aanleg van de mens). De Profeet (vrede en zegening zij met hem) heeft gezegd: "Vijf dingen zijn onderdeel van de fitrah; besnijdenis, de verwijdering van schaamhaar, het bijknippen van de snor, het knippen van de nagels en het plukken van okselhaar. (Overgeleverd in al-Bokhaari, 5441)
Ze zijn niet langer dan mijn vingerpunt, wat de marge is voor dergelijk haar. Ik zal kijken of ik een foto kan posten om het aan te tonen.quote:
quote:Op maandag 19 maart 2007 15:58 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Ze zijn niet langer dan mijn vingerpunt, wat de marge is voor dergelijk haar. Ik zal kijken of ik een foto kan posten om het aan te tonen.
quote:Op maandag 19 maart 2007 15:58 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Ze zijn niet langer dan mijn vingerpunt, wat de marge is voor dergelijk haar. Ik zal kijken of ik een foto kan posten om het aan te tonen.
Hahaha, dat zou me wat moois worden op FOK als je opeens overal ik vind voor moet zetten.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Hij zegt dat het een sukkel is ipv dat ie het een sukkel vindt.
En een beetje onderbouwen van je mening kan ook geen kwaad vind ik, dan kan de discussie wat makkelijker beginnen.
Dat is indd de beschaving waar wij zo over lopen te zeiken, het mogen uitschelden van derden voor geitenneukers omdat dat nou eenmaal zo is menen wij en dan is het vrijheid van meningsuiting omdat het ergens op gebaseerd is.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:56 schreef Heerlijkheid het volgende:
Ik vind het wel grappig om te zien dat iedereen hier zo kinderachtig aan het reageren is - allemaal onder het mum van vrijheid van meningsuiting toch? Leve de beschaving.
Rot es op man, hij kan prima voor zichzelf opkomen. Heeft ie jou niet voor nodig.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:02 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Hahaha, dat zou me wat moois worden op FOK als je opeens overal ik vind voor moet zetten.
JIJ vindt dus dat hij zijn mening moet onderbouwen.
quote:Op maandag 19 maart 2007 16:04 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Rot es op man, hij kan prima voor zichzelf opkomen. Heeft ie jou niet voor nodig.![]()
Daar ben ik het niet mee eensquote:Op maandag 19 maart 2007 11:16 schreef JohnDope het volgende:
Dit gaat een nationaal lied worden.
Mensen verwarren vrijheid van meningsuiting met vrijheid van belediging.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:56 schreef Heerlijkheid het volgende:
Ik vind het wel grappig om te zien dat iedereen hier zo kinderachtig aan het reageren is - allemaal onder het mum van vrijheid van meningsuiting toch? Leve de beschaving.
He, de NOS had het middelste deel eruit geknipt.quote:Op maandag 19 maart 2007 11:16 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik had die Cohen zijn gezicht wel willen zien toen Hans ging zingen
PS de tekst is nog niet helemaal volledig.... dus vul maar even aan. Dit gaat een nationaal lied worden.
Neen, dan iemand neerschieten en -steken, da's stukken minder ergquote:Op maandag 19 maart 2007 16:07 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Mensen verwarren vrijheid van meningsuiting met vrijheid van belediging.
Uiteraard heb je ook het laatstgenoemde recht, het spreek alleen van erg weinig beschaving en intelligentie.
quote:Op maandag 19 maart 2007 15:58 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Ze zijn niet langer dan mijn vingerpunt, wat de marge is voor dergelijk haar. Ik zal kijken of ik een foto kan posten om het aan te tonen.
Ja, want daar wordt echt voor gepleitquote:Op maandag 19 maart 2007 16:10 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Neen, dan iemand neerschieten en -steken, da's stukken minder erg
Wie bepaalt of iets belediging is of niet?quote:Op maandag 19 maart 2007 16:07 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Mensen verwarren vrijheid van meningsuiting met vrijheid van belediging.
Uiteraard heb je ook het laatstgenoemde recht, het spreek alleen van erg weinig beschaving en intelligentie.
Extremisten wel ja.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:12 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Ja, want daar wordt echt voor gepleit.
De ontvangende partij in de regel.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:12 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Wie bepaalt of iets belediging is of niet?
oh zeker maar dan mag hij ook wel eens kordater opterden zo nu en danquote:Op maandag 19 maart 2007 13:52 schreef retteketet het volgende:
[..]
Cohen is één van de beste burgemeesters ter wereld. Volgens mij snapt een groot deel van den forumpopulatie niet dat een burgemeester bóven de partijen hoort te staan, en dat doet Cohen erg goed. Hij is niet van mijn partij, ik deel veel van zijn standpunten niet, maar ik vind hem een erg goede burgemeester.
Ja leuk, hebben extremisten tegnwoordig recht van spreken of zoquote:
Hoe bepaal je dan of iets vrijheid van meningsuiting is of vrijheid van belediging? Teeuwen zal zeggen meningsuiting, ik als 'ontvangende' partij zal zeggen belediging. En dan?quote:Op maandag 19 maart 2007 16:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
De ontvangende partij in de regel.
Wel in de zin dat er notabene in de moskee werd gebeden dat Theo van Gogh maar iets ergs mocht overkomen, ja.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:12 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Ja, want daar wordt echt voor gepleit.
Dan ga je naar de rechter en zeg je dat je beledigd bent, dat Teeuwen aanzet tot haat of wat dan ook.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Hoe bepaal je dan of iets vrijheid van meningsuiting is of vrijheid van belediging? Teeuwen zal zeggen meningsuiting, ik als 'ontvangende' partij zal zeggen belediging. En dan?
En dan niets. Dat is dus het punt. Zolang er geroepen wordt dat Jezus, Mohammed of Sai Baba een sukkel is, niets. Staat er het zinnetje achter "en daarom moeten hun volgelingen met het hoofd naar beneden van een flat af worden gegooid", dan is het opruiing ed.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Hoe bepaal je dan of iets vrijheid van meningsuiting is of vrijheid van belediging? Teeuwen zal zeggen meningsuiting, ik als 'ontvangende' partij zal zeggen belediging. En dan?
Mja of je schiet 'm neer, snijdt z'n keel door en steekt een mes in z'n borst omdat je vindt dat ie zich niet zo beschaafd gedraagt.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:22 schreef Tirion het volgende:
[..]
Dan ga je naar de rechter en zeg je dat je beledigd bent, dat Teeuwen aanzet tot haat of wat dan ook.![]()
Nee, ik ben van het type een oog voor een oog en een tand voor een tand. Beledigt Teeuwen mij, zal ik hem ook beledigen. Dan gaat hij maar naar de rechter toe.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:22 schreef Tirion het volgende:
[..]
Dan ga je naar de rechter en zeg je dat je beledigd bent, dat Teeuwen aanzet tot haat of wat dan ook.![]()
Prima, dat mag, zolang je maar geen menselijke shish-kebab van 'm probeert te maken uit naam van een almachtige god die zichzelf zo slecht kan verdedigen dat ie blijkbaar jouw hulp nodig heeft.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:24 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee, ik ben van het type een oog voor een oog en een tand voor een tand. Beledigt Teeuwen mij, zal ik hem ook beledigen. Dan gaat hij maar naar de rechter toe.
Prima, dan begrijpen we elkaar denk ik.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:24 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee, ik ben van het type een oog voor een oog en een tand voor een tand. Beledigt Teeuwen mij, zal ik hem ook beledigen. Dan gaat hij maar naar de rechter toe.
Mijn geloof verbied mij om te moorden. Het zou godslastering zijn om te denken dat Hij zelf niet kan afrekenen met die gasten.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:25 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Prima, dat mag, zolang je maar geen menselijke shish-kebab van 'm probeert te maken uit naam van een almachtige god die zichzelf zo slecht kan verdedigen dat ie blijkbaar jouw hulp nodig heeft.
Ja, wat is je punt?quote:Op maandag 19 maart 2007 16:20 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Wel in de zin dat er notabene in de moskee werd gebeden dat Theo van Gogh maar iets ergs mocht overkomen, ja.
Dat staat ook doodleuk op band opgenomen.
En dat is ook vrijheid van meningsuiting, dus dat mag.
Het zelf uitvoeren alleen niet.
Dan is alles okiedokiequote:Op maandag 19 maart 2007 16:27 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Mijn geloof verbied mij om te moorden. Het zou godslastering zijn om te denken dat Hij zelf niet kan afrekenen met die gasten.
Doe ik in het dagelijkse leven ook, Mutant. Het is meer om de simpele Wilders adepten op dit forum te laten steigerenquote:Op maandag 19 maart 2007 16:26 schreef Mutant01 het volgende:
Het beste wapen Kirmizi, tegen mijnsinsziens halve junks als Teeuwen, is negeren.
Ideaal toch.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:24 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Nee, ik ben van het type een oog voor een oog en een tand voor een tand. Beledigt Teeuwen mij, zal ik hem ook beledigen.
Jij zit te ageren dat er extremisten zijn die mensen vermoorden.quote:
Nee, ik wou aanduiden dat ik het vreemd vind dat sommige mensen zich drukker maken om een zogenaamde belediging dan om een brute slachtpartij.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:54 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Jij zit te ageren dat er extremisten zijn die mensen vermoorden.
is dat iets nieuws of zo? wordt dat getolereerd? ik snap niet waar je over klaagt. Er is hier niemand die het daarover met je oneens is of zo.
Nee, het is nogal irritant om op een bewering als 'Van Gogh en co. verwarren de vrijheid van meningsuiting met de vrijheid om te beledigen' te reageren met 'ja, mensen doodsteken is natuurlijk veel beter' .quote:Op maandag 19 maart 2007 16:57 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Nee, ik wou aanduiden dat ik het vreemd vind dat sommige mensen zich drukker maken om een zogenaamde belediging dan om een brute slachtpartij.
Iets wat naar mijn mening een verkeerde manier van denken aangeeft.
En wat is jouw punt nu ?
Dat er nooit iets negatiefs of kritisch gezegd mag worden ?
Als je dat als hetzelfde beschouwt is het pas echt goed mis vermoed ik.quote:Op maandag 19 maart 2007 17:10 schreef L.Denninger het volgende:
Waarom meningsuiting en belediging zien als 2 verschillende dingen ?
Wat voor de een een mening is is voor de ander belediging.quote:Op maandag 19 maart 2007 17:12 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Als je dat als hetzelfde beschouwt is het pas echt goed mis vermoed ik.
Hoezo, ga jij dat boek letterlijk gelovenquote:Op maandag 19 maart 2007 17:13 schreef L.Denninger het volgende:
Mijn mening is dat het niet normaal is dat een ouwe kerel het doet met een 9-jarig meisje,
maar als ik daar wat van zeg beledig ik een grote groep mensen.
Het feit dat jij deze conclusie trekt zegt voldoende.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:57 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Nee, ik wou aanduiden dat ik het vreemd vind dat sommige mensen zich drukker maken om een zogenaamde belediging dan om een brute slachtpartij.
BINGO, daar wringt m de schoen. Eindelijk heb je door wat vrijheid van meningsuiting betekentquote:Op maandag 19 maart 2007 16:12 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Wie bepaalt of iets belediging is of niet?
Volgens jouw geloof is het afbeelden van Mohammed een belediging en is dat verboden.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Hoe bepaal je dan of iets vrijheid van meningsuiting is of vrijheid van belediging? Teeuwen zal zeggen meningsuiting, ik als 'ontvangende' partij zal zeggen belediging. En dan?
En ik maar denken dat moslims bemoeizuchtig waren.quote:Op maandag 19 maart 2007 18:16 schreef Mugger het volgende:
Moslims moeten het maar beschouwen als een stukje fundamentalistische humor.
En wat mag, dat doen we dan ook graag. Vooral om expres zout in de wonden te strooien.quote:Op maandag 19 maart 2007 18:17 schreef Gia het volgende:
[..]
Volgens jouw geloof is het afbeelden van Mohammed een belediging en is dat verboden.
Mensen die jouw geloof niet aanhangen hebben niets met die regel te maken. Die zien dat als grappig.
Jij en de jouwen kunnen mensen niet verplichten zich te houden aan bepaalde regels van jouw geloof.
Als een of andere geflipte Ayatolla verkondigt dat een man, in geval van nood, een geit mag neuken, dan kun je er donder op zeggen dat daar over gegrapt wordt. Dat moet je dan maar accepteren. Alle uitspraken van hooggeplaatste figuren, waaronder dus ook Mohammed, worden op de hak genomen. Als er ook maar iets grappigs, voor sommige mensen dan, van te maken is, dan doet men dat.
En dat mag.
Klopt idd (meisje Halal bv) owja en zonder enige zelfspot/kritiekquote:Op maandag 19 maart 2007 18:18 schreef Triggershot het volgende:
[..]
En ik maar denken dat moslims bemoeizuchtig waren.
Waar vanuit meen je dat ik een nieuw waarde verdedig?quote:Op maandag 19 maart 2007 18:23 schreef salutem het volgende:
[..]
Klopt idd (meisje Halal bv) owja en zonder enige zelfspot/kritiek
Wat is hier nieuw aan ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |