quote:GRONINGEN - Bezoekers van een café aan de Grote Markt in Groningen zijn vrijdagavond door nog onbekende oorzaak onwel geworden.
Drie van hen moesten naar het ziekenhuis met symptomen van buikpijn en duizeligheid. Ze bevonden zich alle drie op de tweede verdieping van het gebouw. Dit cafégedeelte werd ontruimd, zodat de brandweer onderzoek kon doen naar de mogelijke oorzaak. De metingen leverden niets bijzonders op, maar het was er wel erg warm.
Het incident veroorzaakte veel opschudding in en rondom het café. Onder de cafébezoekers ging het gerucht dat er gerommeld zou zijn met de drankjes van de gasten. De politie onderzoekt nog wat hiervan waar is.
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 09:04 schreef Ewaldus het volgende:
[..]
Als ik echt van ooggetuigen hoor die er waren lagen ze echt over de bar te kotsen en anderen zakten echt in elkaar op de grond. Was ook nog iemand die zou hebben staan schuimbekken
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 09:33 schreef teigan het volgende:
als er zoveel mensen lagen te kotsen enzo, en dan maar drie die zich laten onderzoeken?
"vroeger" Soms op vrijdag middag als je met koperpoets net die dingen hadden schoon gemaakt. Dan wat het drinken ook verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 09:37 schreef teigan het volgende:
Nog even de laatste posts en achtergrondinfo uit het vorige topic..
[..]
[..]
[..]
Vrijdagmiddag in de drie gezusters. Dan is het net een kleuterklas jaquote:Op zaterdag 17 maart 2007 10:08 schreef kless het volgende:
[..]
"vroeger" Soms op vrijdag middag als je met koperpoets net die dingen hadden schoon gemaakt. Dan wat het drinken ook verschrikkelijk.
*ook tvp btw
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 10:34 schreef Tommeke het volgende:
tvp
quote:Politie: vergiftiging op Grote Markt uitgesloten
Gepubliceerd op 17 maart 2007, 12:13
Laatst bijgewerkt op 17 maart 2007, 12:54
Groningen -
De jongeren die vrijdagavond onwel werden in de draaibar van De Drie Gezusters zijn niet vergiftigd. Dat zegt de politie.
Een aantal bezoekers van de zuidwand op de Grote Markt werd gisteravond duizelig en misselijk. Drie van hen moesten naar het UMCG. Twee van hen hadden buikklachten, een derde was vooral kortademig.
Veel jongeren waren bang dat er iets in hun drankjes zou zijn gedaan. Uit medisch onderzoek zou zijn gebleken dat van gedrogeerdheid sprake is geweest. De date-rape drug ghb, waarvoor werd gevreesd, heeft andere symptomen.
Wel zou het erg warm en benauwd zijn geweest in de bar. "Het kan zijn dat de mensen iets verkeerds hebben gegeten en gedronken dat in combinatie met de temperatuur tot deze situatie heeft geleid", zegt politiewoordvoerder Ger Blokzijl.
Het cafe werd vrijdagavond tijdelijk ontruimd. De bezoekers werden ondervraagd door de politie. Ook deed de recherche onderzoek naar de drankjes die nog op de bar stonden, maar daarin werd niets verdachts aangetroffen.
Komt u ook waarde Nietz?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 13:07 schreef nietzman het volgende:
Jay trouwerijtje!
Kutfriesquote:Op zaterdag 17 maart 2007 18:19 schreef decynischebever het volgende:
Kutstad
Valt best mee als je 't vergelijkt met steden onder zwollequote:Op zaterdag 17 maart 2007 18:19 schreef decynischebever het volgende:
Kutstad
strafpuntenquote:Op zondag 18 maart 2007 04:45 schreef teigan het volgende:
Heerlijk dat het weer begonnen is..
Vriendje heeft nu al tich strafpunten
Sowwehquote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Zeg. Niet zo bevooroordeeld he.
op je teentjes getrapte kutfriesquote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Zeg. Niet zo bevooroordeeld he.
Ik word nog wel een 'alleen op schooldagen' Friesquote:
Ik hoop niet dat je nou serieus bent?quote:Op zondag 18 maart 2007 15:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik denk dat als we iedereen die niet in de stad Groningen is geboren uit dit topic halen, er weinig overblijft.
Om iemand als een kutpersoon te kwalificeren, louter en alleen vanwege de provincie waar hij/zij is geboren, getuigt volgens mij van een behoorlijke kortzichtigheid.
Maar goed, als er nog meer van die gegronde, steekhoudende klachten over mij zijn, hoor ik het wel hè?![]()
Uiteraard. Dat was mijn eerste opmerking immers ook, waarin ik zo op mn teentjes getrapt was.quote:Op zondag 18 maart 2007 15:35 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je nou serieus bent?
Verkeerde topic.quote:Op zondag 18 maart 2007 15:49 schreef Chiponiz het volgende:
C'mon FC GRONINGEN, kut tukkers !
Sst. Ik word gewoon niet graag kutfries genoemd door iemand die mij totaal niet kent. Een beetje meer liefde zou de wereld écht niet slechter maken ofzo.quote:
quote:Op zondag 18 maart 2007 16:02 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Sst. Ik word gewoon niet graag kutfries genoemd door iemand die mij totaal niet kent. Een beetje meer liefde zou de wereld écht niet slechter maken ofzo.
Dat daarvoor vbl bedoeld is.quote:
Het is een kwestie van geduld, wanneer de zee heel Friesland vultquote:Op zaterdag 17 maart 2007 18:19 schreef decynischebever het volgende:
Kutstad
De originele parodie van dat liedje is toch wel iets grappigerquote:Op zondag 18 maart 2007 16:49 schreef csar het volgende:
[..]
Het is een kwestie van geduld, wanneer de zee heel Friesland vult![]()
Ik wel in de provincie ja, en om ff alle Groningen tegen mij in het harnas te jagen:quote:Op zondag 18 maart 2007 17:22 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Overigens ben ik wel in Groningen geboren
Ik toch echt in Stadquote:Op zondag 18 maart 2007 17:24 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ik wel in de provincie ja, en om ff alle Groningen tegen mij in het harnas te jagen:
AJAX![]()
sssssst!quote:Op zondag 18 maart 2007 18:07 schreef freecell het volgende:
Het hagelt hier als een gek
Maar de regen gaat om de stad heen?
Iemand uit Breda.quote:Op zondag 18 maart 2007 19:30 schreef travelman het volgende:
Ik ben net terug van een (rustig) weekend Groningen!! Ik ben positief verrast; een erg leuke, gezellige (binnen)stad!! Veel gezien, maat helaas niet gaan stappen; dus hier kom ik nog wel een keer terug!!
de parel van het noorden![]()
quote:Op zondag 18 maart 2007 19:30 schreef travelman het volgende:
Ik ben net terug van een (rustig) weekend Groningen!! Ik ben positief verrast; een erg leuke, gezellige (binnen)stad!! Veel gezien, maar helaas niet gaan stappen; dus hier kom ik nog wel een keer terug!!
de parel van het noorden![]()
quote:
Zozo, jij kan goed rijmen.quote:Op zondag 18 maart 2007 16:49 schreef csar het volgende:
[..]
Het is een kwestie van geduld, wanneer de zee heel Friesland vult![]()
Oh! Overheen gelezen!quote:
Maar wel keilaat jaquote:Op zondag 18 maart 2007 22:34 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Da's dus vlakbij Noorderstation, ge zijt welkom
Ik ben verbaasd en nieuwsgierigquote:Op zondag 18 maart 2007 22:43 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ha, maar toevallig heeft een vriendin van mij een uitnodiging!
quote:Op zondag 18 maart 2007 22:50 schreef nietzman het volgende:
Ik loop wel achter Wiets aan.
Zegt Tynke je iets?quote:Op zondag 18 maart 2007 22:56 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik ben verbaasd en nieuwsgierig
Wie, met uitnodiging voor het feest, ken jij dan?
Haha, ja!quote:
Ik heb Ellen echt al 3 jaar niet gesproken ;'(quote:Op zondag 18 maart 2007 23:10 schreef nietzman het volgende:
Komt Ellen ook?
Ik-ken-lekker-ook-iemand post.
Wat grappigquote:Op zondag 18 maart 2007 23:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik eet bijna elke maandagavond samen met dr![]()
Ze vertelde dat ze een uitnodiging had gekregen voor een bruiloft, ze vertelde je naam, toen ging er bijna meteen iets vaags rinkelen in mn achterhoofd, en toen dacht ik aan jullie!
En dan kom ik ook nog eens met Wiets, het kan niet op.quote:Op zondag 18 maart 2007 23:13 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Oh en Nietz, vergeet niet dat je naast Ellen ook ons IRL kent, dat kan DevilsAndDust niet zeggen
Ik gok 'jan' maarquote:Op zondag 18 maart 2007 23:25 schreef Gollemrulez het volgende:
kut ik ken niemand... en ik ben ook niet in de stad geboren (maar in de provincie)![]()
Nice tryquote:Op zondag 18 maart 2007 23:14 schreef Renesite het volgende:
Komt Jan ook?
ja ok daar doelde ik ook niet eens op, maar het is idd het proberen waardquote:
Ja, een stuk of 5quote:Op zondag 18 maart 2007 23:29 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
ja ok daar doelde ik ook niet eens op, maar het is idd het proberen waard![]()
ehh komt Hans ook?
quote:Op zondag 18 maart 2007 23:29 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
ja ok daar doelde ik ook niet eens op, maar het is idd het proberen waard![]()
ehh komt Hans ook?
Hans B. is een oom van mequote:Op zondag 18 maart 2007 23:37 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]![]()
![]()
Als je eens wist hoeveel
Hans Br. B. (mijn vader)
Hans N. (freecell's broer)
Hans We. (mijn baas)
Hans B. (freecell's zwager)
Hans Wo. (vader van vriendin)
en waarschijnlijk nog meer
Goede gok dus
Konden ze wel vrij krijgen uit het gevang?quote:Op zondag 18 maart 2007 23:37 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]![]()
![]()
Als je eens wist hoeveel
Hans Br. B. (mijn vader)
Hans N. (freecell's broer)
Hans We. (mijn baas)
Hans B. (freecell's zwager)
Hans Wo. (vader van vriendin)
en waarschijnlijk nog meer
Goede gok dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |