Alleen voor mensen onder de 65, dus dat klopt niet.quote:Op maandag 19 maart 2007 22:16 schreef SCH het volgende:
Misschien omdat ze dat helemaal niet wilden en omdat dat zelfde plan nu ook grotendeels regeringsbeleid is en uitgevoerd gaat worden?
Wat ze lieten zien was toch zo'n focusgroepenonderzoek? Volgens mij was de uitgelekte-CDA-strategie voor de provinciale statenverkiezingen ook op zo'n onderzoek gebaseerd. Betekent dat dus dat alle partijen beschikking hebben over dezelfde analyses?quote:Op maandag 19 maart 2007 22:13 schreef Hephaistos. het volgende:
![]()
Vond ik ook mooi om te zien. Dat ze uit die analyse al maanden van tevoren konden zien waar het probleem lag, maar het toch niet gelukt is om dat te veranderen.
Je begint een beetje te nuanceren....quote:Op maandag 19 maart 2007 22:15 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nee, kwestie van aantallen. En beeldvorming, ja. Met een zielig rood jasje op een kistje bij een nieuw winkelcentrum in Tifusvinex-Oost in de motregen staan is niet bepaald presidentieel. Maar goed, dat is allemaal nog niet op tv geweest.
Da's wel een belangrijk deel van dat planquote:Op maandag 19 maart 2007 22:19 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Alleen voor mensen onder de 65, dus dat klopt niet.
Yep - het kan ook een les zijn dat je niet teveel moet afgaan op die types. Dat is wel erg in de mode, al die mannetjesmakers - het is de verwarring van de politici in deze mediatijd. In de Keuken van Kok kon je destijds zien dat Kok het veel meer in eigen hand hield en op zijn eigen gevoel afging en Wiegel bepaalde ook echt wel zelf wat hij deed. Het is allemaal zoveel strategie en vooral bij Bos heeft dat averechts uitgepakt. Bij het CDA en Balkenende heeft de strategie (consequent Bejaardenbelasting roepen bijvoorbeeld, dat heeft JP ook echt niet zelf bedacht en is op een gegeven moment ook gewoon een dienstopdracht voor alle fractieleden geworden) deels beter gewerkt.quote:Dit stomme punt heeft Bos voor een groot deel de kop gekost. Allemaal erg stom aangepakt, terwijl het vol zat met mogolen die allemaal wel wat te zeggen hadden over de campagnestrategie.
quote:Op maandag 19 maart 2007 22:00 schreef Hephaistos. het volgende:
Prachtige documentaire. En dat het bij de PvdA alleen maar over image gaat is natuurlijk onzin, dat is simpelweg de keuze van de documentaire-makers. Ellenlange discussies over de fiscalisering van de AOW maakt geen mooie televisie.
Documentaire ging over de aanpak ná de inhoudelijke beslissing (zoals bij élke campagne van élke partij) en dat was erg leuk om te zien. Mooi kijkje achter de schermen.
Timmermans komt ook uit Limburg dus heel erg moeilijk was het niet voor 'm.quote:Op maandag 19 maart 2007 22:14 schreef Toad het volgende:
Ook mooi was de Timmermans imitatie van Verhagen....
(tegenwoordig zijn 'baas' min of meer)
Precies, en hoe dat dus nu niet is gelukt.quote:Op maandag 19 maart 2007 22:32 schreef PietjePuk007 het volgende:
Fantastische documentaire waarin duidelijk wordt hoe belangrijk persoonlijke training en de juiste (kritisch meedenkende) mensen om je heen hebben is.
Of je het nu leuk vindt of niet, het IS helaas alleen maar media, media, media ...quote:Op maandag 19 maart 2007 22:34 schreef Tirion het volgende:
[..]
Het was allemaal media, media, media...
Dat is meestal zo in verkiezingstijdquote:Op maandag 19 maart 2007 21:51 schreef PJORourke het volgende:
Hij komt er zelf nog niet eens zo slecht van af, maar het gaat totaal niet om de inhoud bij die partij. Alleen maar strategie en tactiek. Vreselijk.
Over de SP is vier jaar geleden een soortgelijke docu gemaakt en het ging er daar niet echt heel anders aan toe. Behalve dat er bij de SP natuurlijk geen premiersvraag en -last was. Maar Marijnissen had bijvoorbeeld ook een klankgroep aan vertrouwelingen om zich heen verzameld, met intellectuele toppertjes als Harry de Winter, Bob Fosko, Tiny Kox, Karel Glastra van Loon.quote:Op maandag 19 maart 2007 22:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
Tsja, het is vast niet leuk om te zien, maar ik denk dat het ongeveer overal zo is. Met CU als uitzondering. En SP en PVV natuurlijk, maar die hebben beiden meer één persoon die de lakens uitdeelt.
Ik heb ff gezocht, hij's nog online: 'Met Jan in het land'quote:
Checkquote:Op maandag 19 maart 2007 22:14 schreef ijsbrekertje het volgende:
Zou dit in de zapservice van Pauw & Witteman komen vanavond?![]()
Geniaal dom inderdaad. Hij is typisch een manager. Hij heeft een imagoprobleem, dus gaat hij vervolgens "managers" inhuren om zijn imagoprobleem op te lossen. Met als gevolg dat hij meer dan ooit niet-authentiek en draaikonterig overkomt. Ik snap er niets van, Bos zou zonder al die adviseurs veel beter presteren. Hij is slim genoeg.quote:Op maandag 19 maart 2007 22:16 schreef dvr het volgende:
Leuk programma. Nu ik gezien heb door wat voor ongetalenteerde principeloze opportunisten Bos zich laat omringen en hoezeer hij toch aan hun oordeel hecht, begrijp ik waarom hij richtingloos en niet-authentiek overkomt. Hij zou meer op zijn eigen visie moeten vertrouwen, en die doordrukken.
Had hij al zo'n imagoprobleem op het moment dat de documentaire begon (december 2005)? Toen stond hij nog huizenhoog voor in de peilingen. Dat lag natuurlijk meer aan een weerzin tegen het kabinet dan aan Bos, maar in elk geval was het toen voor mensen nog geen reden om niet op Bos te stemmen.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 09:42 schreef pberends het volgende:
[..]
Geniaal dom inderdaad. Hij is typisch een manager. Hij heeft een imagoprobleem, dus gaat hij vervolgens "managers" inhuren om zijn imagoprobleem op te lossen. Met als gevolg dat hij meer dan ooit niet-authentiek en draaikonterig overkomt. Ik snap er niets van, Bos zou zonder al die adviseurs veel beter presteren. Hij is slim genoeg.
Tanx voor de tip, ga het ook meteen kijken.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:01 schreef venomsnake het volgende:
* venomsnake gaat het nu bekijken op uitzendinggemist.nl![]()
Ik denk dat het bij elke partij op een soortgelijke manier gaat, best triest eigenlijkquote:Op maandag 19 maart 2007 23:19 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Over de SP is vier jaar geleden een soortgelijke docu gemaakt en het ging er daar niet echt heel anders aan toe. Behalve dat er bij de SP natuurlijk geen premiersvraag en -last was. Maar Marijnissen had bijvoorbeeld ook een klankgroep aan vertrouwelingen om zich heen verzameld, met intellectuele toppertjes als Harry de Winter, Bob Fosko, Tiny Kox, Karel Glastra van Loon.
Niet suggestief hoor.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 07:46 schreef Sickie het volgende:
Het grappige is dat de beslissing om deze docu te maken waarschijnlijk uit de breinen van die adviseursclub / marketeers ontsproten is als die in de docu hun ding lopen te doen. Het vormt allemaal onderdeel van een media plan om Wouter van zijn imagoprobleem af te helpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |