Voorlopig is dat jouw vooronderstelling, volledig gebasseerd op jouw onderbuikgevoelens. Daarbij haakt alleen de media in wanneer Wilders iets over allochtonen zegt. Dat jij daarop een eenzijdige mening formuleert is niet aan Wilders te danken.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 11:45 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee het gaat mij erom dat ie pas in actie komt als ie bloed ruikt ten opzichte van buitenlanders, en dat is het hele eieren-eten met Wilders. Dat bloed is hem nu aangereikt door De Telegraaf in dit geval. De man wil alleen maar goedkoop scoren zonder eerst na te denken over wat er nu feitelijk aan de hand is of om ook gelijk even ook een oplossing te bedenken.
Dat was nog maar afwachten. Want dezelfde partijen hebben toegestaan dat er subsidies worden verstrekt aan dit soort krankzinnige projecten. Het is dus wat te simplistisch geoordeeld, dat dit ook zonder de PVV op de agenda zou komen. Daarnaast bepalen de kranten al jaren een groot deel van de politieke agenda. Daar is geen nieuw fenomeen. Dat jij de Telegraaf waardeloos vindt, is wederom jouw mening.quote:Een meerderheid van de kamer had ook echt wel vraagtekens gezet bij de gang van zaken zoals in de Telegraaf beschreven zonder dat Wilders was gaan schreeuwen en blaten. Je geeft Wilders dus iets teveel eer in deze. Het is alleen jammer dat de VVD dezelfde ondoordachte en simpele reactie als Wilders geeft. Het CDA doet het wat dat betreft heel erg netjes en die komen met een voorstel wat in de toekomst kan gaan werken.
Dat maakt jouw niks beter dan een racist die roept dat alle Marokkanen crimineel zijn.quote:En dan wat betreft mijn arrogantie, ja ik ben arrogant genoeg om te denken dat het simpele geblaat van Wilders alleen aanslaat bij de simpele zielen die denken dat met zijn beleid dit land een stuk leefbaarder wordt.
Wederom speculatief en alleen gestoeld op onderbuikgevoelens.quote:
Als hij aan de macht komt worden de tegenstellingen tussen allochtonen en autochtonen alleen maar groter. En dan zijn het dezelfde Wilders-stemmers die zullen janken omdat NL in een soort van burgeroorlog terecht is gekomen.
Je geeft hem niet eens de kans om het tegendeel te bewijzen. Geef te denken waar jij je mening op baseert. Voorlopig snoert Wilders jou de mond met behoorlijke resultaten.quote:
Begrijp me goed, ik vind ook dat er een strenger asielbeleid mag komen en dat allochtonen beter moeten integreren dan tot nu toe is gebeurd in sommige gebieden maar het uitkotsen a la Wilders zal dat NOOIT bewerkstelligen.
Jammer dat ze die gastvrijheid misbruiken, getuige de misdaadcijfers. Zeker als die vergelijkt met andere minderheden zoals Aziaten en Joden.quote:Je zult alleen een betere samenleving krijgen door wederzijds respect voor elkaar en het betrekken i onze samenleving van de mensen die we hier zelf grotendeels dertig, veertig jaar geleden naar toe hebben gehaald om ons te helpen.
Gelijke monnikken, gelijke kappen. Dus waarom mogen Marokkanen wel 30K verbrassen aan een verkapt schoolreisje en andere minderheden of autochtonen niet? Voorlopig zie ik hier alleen discriminatie ten opzichte van succesvollge groepen in deze samenleving.quote:Die mensen die hier al zijn verdienen gewoon om gelijkwaardig behandeld te worden. Neemt niet weg dat als zij in de fout gaan ze net zo hard gestraft moeten worden als ieder ander.
Als het geen vakantie is, hoeft het niet in Marokko en kan het ook in een klaslokaal of militair kamp in NL gebeuren. En vlinders heb je hier ook. En een eerder geval was wel degelijk een vakantie, dat gedoe met tuig in Tunesie.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 11:50 schreef TheVulture het volgende:
Het is GEEN VAKANTIE... misschien is de enige manier om daar achter te komen voor jou om even precies hetzelfde programma te doorlopen wat die jongeren nu doen... dat is wel wat meer dan een vakantie,
Wat moet dit toevoegen?quote:simpele ziel
Kijk ook eens op http://www.geertwilders.nl/index.php waar z'n nieuwsberichten over gaan en probeer dan je opmerking met droge ogen nog een keer uit te spreken.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:04 schreef LENUS het volgende:
[..]
Voorlopig is dat jouw vooronderstelling, volledig gebasseerd op jouw onderbuikgevoelens. Daarbij haakt alleen de media in wanneer Wilders iets over allochtonen zegt. Dat jij daarop een eenzijdige mening formuleert is niet aan Wilders te danken.
[..]
Millimeter doodzeuren? Kom eens met iets waaruit blijkt dat zo'n project resultaat oplevert. Dat is geen millimetergezeur - dat is vragen om iets van onderbouwing van het idee dat het een nuttig project zou zijn.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 11:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee hoor, het is een sterk verhaal. Dat is evident. Maar dat zielige gezeik van zo'n meisje op een forum dat alles tot in de millimeter wil doodzeuren is zo jammer voor een goede discussie. Met wereldvreemde mensen is het lastig debatteren.
Ik tel 13 berichten, waarvan er 5 direct verband hebben met allochtonen. Mijn ogen zijn nog steeds droog, dank uquote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
Kijk ook eens op http://www.geertwilders.nl/index.php waar z'n nieuwsberichten over gaan en probeer dan je opmerking met droge ogen nog een keer uit te spreken.
Ok daarvan gaan er 9 over kamervragen. Maar van de totaal 13 berichten hebben er 7 direct verband met allochtonen. Gaan er 2 over peilingen, 1 over z'n weblog en zijn er 3 die niet direct over buitenlanders gaan.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:13 schreef LENUS het volgende:
[..]
Ik tel 13 berichten, waarvan er 5 direct verband hebben met allochtonen. Mijn ogen zijn nog steeds droog, dank u![]()
Ja dus die 5 berichten vergeten we maar even voor het gemak? 38% van waar hij mee bezig is, vegen we maar onder het vloedkleed?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:24 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ok daarvan gaan er 9 over kamervragen. Maar van de totaal 13 berichten hebben er 7 direct verband met allochtonen. Gaan er 2 over peilingen, 1 over z'n weblog en zijn er 3 die niet direct over buitenlanders gaan.
punt 1: Heb jij Wilders de afgelopen weken, maanden, eenmaal een punt horen aankaarten wat niet direct met buitenlanders te maken heeft... ik niet. Ik concludeer dus uit mezelf en heb daar geen krant voor nodig dat ie alleen maar met de buitenlanders bezig is... maar ik laat me graag verrassen of ie punten heeft de komende tijd die niet met allochtonen te maken hebben.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:04 schreef LENUS het volgende:
[..]
Voorlopig is dat jouw vooronderstelling, volledig gebasseerd op jouw onderbuikgevoelens. Daarbij haakt alleen de media in wanneer Wilders iets over allochtonen zegt. Dat jij daarop een eenzijdige mening formuleert is niet aan Wilders te danken.
[..]
Dat was nog maar afwachten. Want dezelfde partijen hebben toegestaan dat er subsidies worden verstrekt aan dit soort krankzinnige projecten. Het is dus wat te simplistisch geoordeeld, dat dit ook zonder de PVV op de agenda zou komen. Daarnaast bepalen de kranten al jaren een groot deel van de politieke agenda. Daar is geen nieuw fenomeen. Dat jij de Telegraaf waardeloos vindt, is wederom jouw mening.
[..]
Dat maakt jouw niks beter dan een racist die roept dat alle Marokkanen crimineel zijn.
[..]
Wederom speculatief en alleen gestoeld op onderbuikgevoelens.
[..]
Je geeft hem niet eens de kans om het tegendeel te bewijzen. Geef te denken waar jij je mening op baseert. Voorlopig snoert Wilders jou de mond met behoorlijke resultaten.
[..]
Jammer dat ze die gastvrijheid misbruiken, getuige de misdaadcijfers. Zeker als die vergelijkt met andere minderheden zoals Aziaten en Joden.
[..]
Gelijke monnikken, gelijke kappen. Dus waarom mogen Marokkanen wel 30K verbrassen aan een verkapt schoolreisje en andere minderheden of autochtonen niet? Voorlopig zie ik hier alleen discriminatie ten opzichte van succesvollge groepen in deze samenleving.
3 van de 10 inhoudelijke berichten gaan niet over allochtonen. Dan lijkt het me toch wel een one-issuepartij en is het ook niet vreemd dat de media voornamelijk die berichten oppikken.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:26 schreef LENUS het volgende:
[..]
Ja dus die 5 berichten vergeten we maar even voor het gemak? 38% van waar hij mee bezig is, vegen we maar onder het vloedkleed?![]()
Persoonlijk vind ik het helemaal niet goed als anderen óók een paar duizend kunnen stukslaan, maar kijk eens naar de voorwarden aan projecten die gefinancieerd worden door de club die dit project medefinancieert.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:38 schreef TheVulture het volgende:
Punt7: Je vindt het dus wel goed dat er 30k wordt 'verbrast' zolang iedereen dat mag doen en niet alleen de Marrokkanen volgens jou? Dan zou ik als ik jou was lekker zo'n plan bedenken en subsidie aanvragen, er staat namelijk nergens geschreven dat alleen Marrokkanen dit aan mogen vragen volgens mij.![]()
http://www.xplore.nl/smartsite.htm?id=80401quote:Vraag je méér dan 3000 euro subsidie per jongere aan?
Per deelnemer kan gemiddeld 3000 euro gesubsidieerd worden. Uitzonderingen op dit gemiddelde subsidiebedrag maakt Xplore alleen voor vernieuwende of bijzondere projecten of prioriteitsdoelgroepen, zoals migrantenorganisaties, jeugd- en jongerenwerk en sportverenigingen.
Er is je toch al lang een onderbouwing gegeven. Dat staat notabene ook in het verhaal. Het is alleen niet direct meetbaar dat is meestal zo met dingen maar dat wil niet zeggen dat het ook niks oplevert. Jij wilt misschien het liefst allerlei cijfers en resultaten zien en die wil ik best eens voor je opzoeken, al denk ik dat dat lastig is want het is allemaal niet zo concreet - maar jij weet ook dat dat zo werkt met dit soort dingen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:12 schreef sigme het volgende:
[..]
Millimeter doodzeuren? Kom eens met iets waaruit blijkt dat zo'n project resultaat oplevert. Dat is geen millimetergezeur - dat is vragen om iets van onderbouwing van het idee dat het een nuttig project zou zijn.
Wat is daar wereldvreemd aan?
Ja en? Dat is toch ook niet voor niks. In het algemeen kun je zeggen dat het vaak om minderheidsgroepen gaat of om specifieke groepen mensen zoals jongeren: voor jongeren zijn er veel subsidies, ook voor vrouwenprojecten, homoprojecten, bejaarden projecten, dierenprojecten, ontwikkelingssamenenwerking enz . Je kan in het algemeen natuurlijk iets tegen subsidie hebben maar om nou te zeggen dat het vrij standaard om migranten gaat is nogal een loze aantijging.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:54 schreef sigme het volgende:
En dat zie je natuurlijk veel vaker. Dat specifieke doelgroepen extra budget krijgen, en tot die specifieke doelgroepen horen vrij standaard migranten.
Ik heb in het algemeen iets tegen subsidie en die aantijging deed ik niet.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:47 schreef SCH het volgende:
Je kan in het algemeen natuurlijk iets tegen subsidie hebben maar om nou te zeggen dat het vrij standaard om migranten gaat is nogal een loze aantijging.
De discussie over subsidie is een heel andere en wat was je punt dan wel omtrent migranten.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:54 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik heb in het algemeen iets tegen subsidie en die aantijging deed ik niet.
Dat de aantijging dat er voornamelijk Marokkanen dergelijke projecten krijgen aangeboden / opgedrongen niet juist is, maar dat het ook niet zo is dat iedereen even grote kans maakt op subsidiëring van een vlindervangexcursie.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:00 schreef SCH het volgende:
en wat was je punt dan wel omtrent migranten.
quote:Dan zou ik als ik jou was lekker zo'n plan bedenken en subsidie aanvragen
Dat is duidelijk en ik ben het daar dus faliekant niet mee eens. Ik vind dat de overheid wel degelijk een belangrijke taak heeft in dezen. Waarom zou je dat moeten overlaten aan de privte markt en andere clubjes? Het is juist een belangrijke plicht van de overheid om samenbindend te zijn en ook zorg te dragen voor welzijn.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 15:53 schreef sigme het volgende:
SCH, het is natuurlijk allemaal lief leuk & aardig, en vast best nuttig voor betrokkenen, maar het is réteduur! Niet speciaal dit tripje hoor; al dit soort goedbedoelde projecten.
Ik vind dat het niet áángaat dat dit bekostigd wordt door de overheid. De overheid zou zich moeten beperken tot zeer minimaal belasting heffen en gebruiken- en dan allemaal en uitsluitend voor zaken die onmiskenbaar nuttig zijn. Dus niet goed voelen, maar in harde cijfers (nood)zakelijk zijn.
Daarnáást moeten natuurlijk mensen -privaat!- clubjes vormen om bleekneusjes de bossen in te sturen, hangjongeren op vlinders te laten jagen; rotjochies te laten voetballen in Nador en geitenwollensokken zich te laten uitleven op al die jeugd van tegenwoordig.
En toevallig kan het dan ook nog een stuk goedkoper dan dat de overheid dat voor elkaar krijgt, maar dat is eigenlijk niet het punt.
Ook los van mijn nachtwachtopvattingen over de staat: ook binnen de huidige gebruikelijke opvattingen van wat de overheid zou moeten bekostigen hoort dit soort feel-good niet thuis.
Het ontsnobbelt de overheid voortdurend, want ze doen graag leuke dingen voor de mensen, maar daar zouden ze eigenlijk eens mee op moeten houden. Want het is niet leuk voor de mensen, het is leuk voor een handjevol (met name de werknemers van subsidievretende clubjes en de werknemers van subsidieaanvraagbureaus).
Je suggereert wel degelijk dat het vooral gaat om migranten en dat is grote flauwekul - minderheden en specifieke groepen worden over het algemeen geholpen bij hun emancipatie. Dat is logisch, de subsidie gaat over het algemeen naar mensen die het nodig hebben.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:09 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat de aantijging dat er voornamelijk Marokkanen dergelijke projecten krijgen aangeboden / opgedrongen niet juist is, maar dat het ook niet zo is dat iedereen even grote kans maakt op subsidiëring van een vlindervangexcursie.
In reactie op punt 7 van TheVulture dat ik erbij citeerde.
[..]
Ze emanciperen dan ook geweldig.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:27 schreef SCH het volgende:
Je suggereert wel degelijk dat het vooral gaat om migranten en dat is grote flauwekul - minderheden en specifieke groepen worden over het algemeen geholpen bij hun emancipatie. Dat is logisch, de subsidie gaat over het algemeen naar mensen die het nodig hebben.
Tsja, dit zal je wel weer reuze flauw vinden; maar waaruit blijkt dat dat 'helpen' bijdraagt aan hun 'emancipatie'?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Je suggereert wel degelijk dat het vooral gaat om migranten en dat is grote flauwekul - minderheden en specifieke groepen worden over het algemeen geholpen bij hun emancipatie.
quote:Dat is logisch, de subsidie gaat over het algemeen naar mensen die het nodig hebben.
Mijn god mijn hemel SCH, wat zit er dwars? Verkeerde been uit bed? In de hondepoep gestapt?quote:Het is ook wat flauw om maar over een vlindervangexcursie te blijven praten - door dat soort terminilogie vergaat de lust tot een serieuze discussie![]()
Idd, ze hadden er gewoon een opvoedingskamp op de Schiermonkoog van moeten makenquote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:09 schreef PJORourke het volgende:
Als het geen vakantie is, hoeft het niet in Marokko en kan het ook in een klaslokaal of militair kamp in NL gebeuren. En vlinders heb je hier ook. En een eerder geval was wel degelijk een vakantie, dat gedoe met tuig in Tunesie.
Hoe weet je zo zeker dat alleen Marokkanen schoolreisjes van 30.000 euro hebben?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:04 schreef LENUS het volgende:
[..]
Gelijke monnikken, gelijke kappen. Dus waarom mogen Marokkanen wel 30K verbrassen aan een verkapt schoolreisje en andere minderheden of autochtonen niet? Voorlopig zie ik hier alleen discriminatie ten opzichte van succesvollge groepen in deze samenleving.
Uit talloze initiatieven op het gebied van gesubsidieerde emancipatie in het verleden. Persoonlijk heb ik te maken gehad met bijvoobeeld het COC maar ik ken ook genoeg voorbeelden uit de vrouwenbeweging en diverse andere clubs die enorm hebben bijgedragen tot bewustzijnsverandering, ondersteuning en dergelijke en die voor een gedeelte waren aangewezen op financiele ondersteuning van het rijk. Ontken je dat dan?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:04 schreef sigme het volgende:
[..]
Tsja, dit zal je wel weer reuze flauw vinden; maar waaruit blijkt dat dat 'helpen' bijdraagt aan hun 'emancipatie'?
quote:Waarom zou een groepje jongeren dat rottigheid heeft uitgevreten méér aanspraak moeten kunnen maken op feel-good hulp dan een groepje dat.. rottigheid heeft uitgevreten?
Ik lees niet dat er daarin onderscheid wordt gemaakt. Ik lees dat het er staat als een gegeven, niet als een selectiecriterium.quote:Waartoe dient het onderscheid op 'minderheidsaspecten' zodra er al onderscheid is gemaakt op hulpbehoevendheid: in aanraking geweest met politie, bijvoorbeeld.
Nee hoor, ik geniet met volle teugen van deze prachtige dag maar ik vind die aanmatigende en badinerende toon gewoon vervelend. Is het rot voor je als dat hardop wordt geschreven?quote:Mijn god mijn hemel SCH, wat zit er dwars? Verkeerde been uit bed? In de hondepoep gestapt?
De belastingbetaler.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 19:53 schreef Dodecahedron het volgende:
Laat die kids lekker van ons geld op vlinderjacht gaan. Wie doen ze pijn?
Zijn ze mondeling of schriftelijk? Normaal gesproken komen ze in het vragenuurtje op dinsdag of ze worden schriftelijk beantwoord.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:06 schreef Lemmeb het volgende:
Hoe zit het trouwens met die kamervragen? Wanneer komt daar antwoord op? Ben namelijk erg benieuwd wat dat zal zijn.
Oke tanx.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:07 schreef SCH het volgende:
[..]
Zijn ze mondeling of schriftelijk? Normaal gesproken komen ze in het vragenuurtje op dinsdag of ze worden schriftelijk beantwoord.
De PVV heeft deze week al over zes onderwerpen Kamervragen gesteld. Even aangenomen dat een Kamervraag zo'n 2000 euro kost, betaalt de belastingbetaler in twee weken tijd bijna net zoveel aan de PVV als aan die zestien hangjongeren in Marokko.quote:
quote:Staatssecretaris Albayrak mogelijk aangeklaagd wegens dubbele nationaliteit - Kamervragen Hangjongeren op vlinderjacht in Marokko - Kamervragen Universiteit van Amsterdam in extreem-links vaarwater - Kamervragen Laatste jaar Uruzgan - Kamervragen Stormloop naturalisatieverzoeken - Kamervragen Nederland stroomt leeg - Kamervragen
Wat een drogreden.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:38 schreef Kozzmic het volgende:
De PVV heeft deze week al over zes onderwerpen Kamervragen gesteld. Even aangenomen dat een Kamervraag zo'n 2000 euro kost, betaalt de belastingbetaler in twee weken tijd bijna net zoveel aan de PVV als aan die zestien hangjongeren in Marokko.
Leuk, maar dit is eeen ongeldige argumentatie.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:38 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
De PVV heeft deze week al over zes onderwerpen Kamervragen gesteld. Even aangenomen dat een Kamervraag zo'n 2000 euro kost, betaalt de belastingbetaler in twee weken tijd bijna net zoveel aan de PVV als aan die zestien hangjongeren in Marokko.
Da's 'de belastingbetaler' natuurlijk ook.quote:
Wel iets om over na te denken.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:40 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Leuk, maar dit is eeen ongeldige argumentatie.
Want?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:44 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Da's 'de belastingbetaler' natuurlijk ook.
Ik ben tegen. Dat hele reisje slaat nergens op. Goed gedrag moet je belonen, slecht gedrag juist niet. Een eeuwenoud beproefd concept. Dat weet zelfs een kleuter.quote:Ik ben overigens niet automatisch voor dit soort initiatieven, dat reisje dat vorig jaar door stadsdeel Amsterdam-Zuidoost werd georganiseerd diende m.i. bijvoorbeeld geen enkel doel, maar ik ben ook niet principieel tegen. Ik ben er ernstig voor dat subsidie-ontvangers op een serieuze manier rekenschap afleggen over het ontvangen geld. Als een dergelijk project goed wordt opgezet, levert het de gemeenschap veel meer op dan die 30.000 die het gekost heeft.
Ach, het gaat Wilders & co helemaal niet om het wel of niet rendabel zijn van het project, maar om de Marokkanen die er bij betrokken zijn.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:44 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Da's 'de belastingbetaler' natuurlijk ook.
Ik ben overigens niet automatisch voor dit soort initiatieven, dat reisje dat vorig jaar door stadsdeel Amsterdam-Zuidoost werd georganiseerd diende m.i. bijvoorbeeld geen enkel doel, maar ik ben ook niet principieel tegen. Ik ben er ernstig voor dat subsidie-ontvangers op een serieuze manier rekenschap afleggen over het ontvangen geld. Als een dergelijk project goed wordt opgezet, levert het de gemeenschap veel meer op dan die 30.000 die het gekost heeft.
5 seconden misschien.quote:
Maar met de groep die dit soort reisjes maakt zijn we nu net niet blij.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:44 schreef SCH het volgende:
[..]
Inderdaad ja, dat gaat helemaal niet slecht!
Nu je het zegt, inderdaad knap van me dat ik meteen bij het lezen al doorheb dat het een enorme drogreden is. Sommige mensen moeten daar vast veel langer over nadenken. Oh, wat ben ik toch eigenlijk hyperintelligent en geweldig.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:51 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Dat is sowieso al een prestatie.
Ik weet het. Ik ken je IRL.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:53 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nu je het zegt, inderdaad knap van me dat ik meteen bij het lezen al doorheb dat het een enorme drogreden is. Sommige mensen moeten daar vast veel langer over nadenken. Oh, wat ben ik toch eigenlijk hyperintelligent en geweldig.
Nou, de kans daar op lijkt me gering.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:44 schreef Kozzmic het volgende:
Als een dergelijk project goed wordt opgezet, levert het de gemeenschap veel meer op dan die 30.000 die het gekost heeft.
Tsja, dat zeg je steeds. Maar ik ken helemaal geen mensen in Groningen.quote:
Nee, Wilders vindt het belonen van tuig waarschijnlijk principieel fout. Da's toch niet zo moeilijk in te zien?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:47 schreef Dodecahedron het volgende:
Ach, het gaat Wilders & co helemaal niet om het wel of niet rendabel zijn van het project, maar om de Marokkanen die er bij betrokken zijn.
Mij eerlijk gezegd ook. Een goed project kan best iets opleveren, maar snoepreisjes voor criminelen lijkt me nimmer een geslaagd plan.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:55 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nou, de kans daar op lijkt me gering.
Tja. Eigenlijk ken ik je ook niet hoor.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:56 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Tsja, dat zeg je steeds. Maar ik ken helemaal geen mensen in Groningen.
het heeft als doel goed gedrag te ontwikkelen, dus...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:46 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Want?
[..]
Ik ben tegen. Dat hele reisje slaat nergens op. Goed gedrag moet je belonen, slecht gedrag juist niet. Een eeuwenoud beproefd concept. Dat weet zelfs een kleuter.
1 ongeveerquote:Op vrijdag 16 maart 2007 20:57 schreef PJORourke het volgende:
Laat ik nog maar een drogreden geven: Weet je hoeveel mensen je kunt uitzetten voor 30 mille?
Maar waarom dacht je me eigenlijk te kennen? Heb je iemand in je omgeving die zich voor mij uitgeeft?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:00 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Tja. Eigenlijk ken ik je ook niet hoor.
Uit de hand gelopen grap.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:02 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Maar waarom dacht je me eigenlijk te kennen? Heb je iemand in je omgeving die zich voor mij uitgeeft?
Op welke manier ontwikkel je goed gedrag door een groep mensen twee weken gratis op vakantie te sturen en een beetje vlinders te laten vangen? Daarmee stimuleer je juist hun oude, slechte gedrag.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:01 schreef Re het volgende:
[..]
het heeft als doel goed gedrag te ontwikkelen, dus...
Waarom zouden ze zich bij terugkomst, terug in de oude omgeving, anders gaan gedragen?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:03 schreef Lemmeb het volgende:
Op welke manier ontwikkel je goed gedrag door een groep mensen twee weken gratis op vakantie te sturen en een beetje vlinders te laten vangen? Daarmee stimuleer je juist hun oude, slechte gedrag.
Oquote:
warom zouden ze het niet doen?... en als ze weer terugvallen in hun oude gewoontes mogen ze wat mij betreft de hele mikmak plus boete terugbetalen... lijkt me wel zo eerlijkquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:04 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Waarom zouden ze zich bij terugkomst, terug in de oude omgeving, anders gaan gedragen?
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:07 schreef Re het volgende:
warom zouden ze het niet doen?...
Kale kippen en zo.quote:en als ze weer terugvallen in hun oude gewoontes mogen ze wat mij betreft de hele mikmak plus boete terugbetalen... lijkt me wel zo eerlijk
Nee, de vraag is toch echt: waarom zouden ze het wel doen? Jij beweert dat dit snoepreisje als doel heeft goed gedrag aan te leren. Dan mag ik toch aannemen dat er ook een goede redenatie achterzit. Zo van "als ik mensen twee weken op vakantie stuur, dan ontwikkel ik goed gedrag bij die mensen, want ...". En het gaat nou dus juist om dat "...".quote:
Je weet vantevoren al dat ze terugvallen in oude gewoontes, want er is niets dat verandering brengt in hun situatie. Ja, de boefjes zijn een paar weken op vakantie geweest, hebben een paar vlinders doodgetrapt, maar daar word je echt geen beter mens van. Maar vergeet het maar dat er ook maar één cent terugbetaald wordt.quote:en als ze weer terugvallen in hun oude gewoontes mogen ze wat mij betreft de hele mikmak plus boete terugbetalen... lijkt me wel zo eerlijk
ik ben optimist jij een raspessimist, dat mag...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:09 schreef PJORourke het volgende:
[..]
dit soort naiviteit is niet te bestrijden. Dit zijn aannames waar je geen beleid op kunt maken.
die smaken over het algemeen beter dan kippen met veren...quote:Kale kippen en zo.
Dat optimisme is niet gebaseerd op argumentatie.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:35 schreef Re het volgende:
ik ben optimist jij een raspessimist, dat mag...
Het heeft niet zoveel met optimisme cq pessimisme te maken. Maar gewoon met je gezond verstand gebruiken.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:35 schreef Re het volgende:
[..]
ik ben optimist jij een raspessimist, dat mag...
ik weet de resultaten niet dus ik wacht dat maar even af voordat ik conclusies kan trekken... dat zouden meer mensen moeten doen...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:37 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Dat optimisme is niet gebaseerd op argumentatie.
er zijn ook genoeg onderzoeken dat strenge boot camps niet werken, maar ach ik zou graag zien wat wel constructieve oplossingen zijn en dan niet die borrel deporteren praatquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:41 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Het heeft niet zoveel met optimisme cq pessimisme te maken. Maar gewoon met je gezond verstand gebruiken.
Welke reden heb jij om te geloven dat ze herboren terugkomen? Sterker nog, ik wed dat we de resultaten nooit zullen zien.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:41 schreef Re het volgende:
ik weet de resultaten niet dus ik wacht dat maar even af voordat ik conclusies kan trekken... dat zouden meer mensen moeten doen...
Bring it on!quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:43 schreef Re het volgende:
er zijn ook genoeg onderzoeken dat strenge boot camps niet werken,
Deporteren is constructief.quote:maar ach ik zou graag zien wat wel constructieve oplossingen zijn en dan niet die borrel deporteren praat
Dat zal best, maar daar gaat het hier niet om. Ik zou van jou weleens willen weten welke redenatie er schuilgaat achter het gestelde doel van dit reisje.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:43 schreef Re het volgende:
[..]
er zijn ook genoeg onderzoeken dat strenge boot camps niet werken,
Deportatie zou anders een heel eenvoudige, goedkope en effectieve oplossing zijn.quote:maar ach ik zou graag zien wat wel constructieve oplossingen zijn en dan niet die borrel deporteren praat
Je bent al jaren crimineel. Je gaat enige dagen vlinders vangen in Marokko. Je bent niet meer crimineel.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:41 schreef Re het volgende:
[..]
ik weet de resultaten niet dus ik wacht dat maar even af voordat ik conclusies kan trekken... dat zouden meer mensen moeten doen...
Dus we moeten eerst veel geld uitgeven en afwachten wat de resultaten zijn? Terwijl een beetje intelligent mens vantevoren al kan redeneren dat het resultaat nul zal zijn, omdat de middelen (een snoepreisje) geen enkele relatie hebben met het gestelde doel (beter gedrag aankweken)? Dat hele zogenaamde "doel" slaat gewoon als kut op Dirk.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:41 schreef Re het volgende:
[..]
ik weet de resultaten niet dus ik wacht dat maar even af voordat ik conclusies kan trekken... dat zouden meer mensen moeten doen...
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:46 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Je bent al jaren crimineel. Je gaat enige dagen vlinders vangen in Marokko. Je bent niet meer crimineel.
Iets klopt hier niet.
Wereldvreemd zijn, daar weet je wonend in het midden van Drenthe natuurlijk alles van.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 11:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee hoor, het is een sterk verhaal. Dat is evident. Maar dat zielige gezeik van zo'n meisje op een forum dat alles tot in de millimeter wil doodzeuren is zo jammer voor een goede discussie. Met wereldvreemde mensen is het lastig debatteren.
Nog zoiets......... Rappen leren op kosten van de belastingbetaler.quote:Kansarme jeugd Rotterdam ook naar Kaapverdië
Uit zelfde potje als vlinderreis
door Fred Pruim
ROTTERDAM, zaterdag
Vijftien kansarme Kaapverdische jongeren uit de Rotterdamse achterstandswijk Spangen zijn vorig jaar met zes begeleiders twintig dagen op een gesubsidieerde reis naar Kaapverdië geweest. De jongeren hebben in hun vaderland onder andere rapmuziek gemaakt met hun leeftijdgenoten.
De trip, die enkele tienduizenden euro’s heeft gekost, werd betaald uit hetzelfde potje als waaruit ook de veel bekritiseerde vlinderreis van de Marokkaanse hangjongeren uit de Rotterdamse Afrikaanderwijk werd bekostigd. Dat is het zogeheten Xploreprogramma van het ministerie van Buitenlandse Zaken. De organisatie was in handen van de Rotterdamse afdeling van Youth For Christ (YFC), The Mall.
Volgens jongerenwerker Paul van Veen van YFC Rotterdam is de trip van de jonge Kaapverdianen beslist geen snoepreisje geweest. „In de maanden voordat ze vertrokken zijn er diverse bijeenkomsten geweest om meer te weten te komen over het land en de cultuur. Ook tijdens de tocht zelf hebben ze absoluut niet stilgezeten, terwijl er na thuiskomst ook nog een heel programma was uitgestippeld om anderen te vertellen over hun ervaringen.”
De Kaapverdische jongeren zijn op de eilandengroep voor de Afrikaanse westkust betrokken geweest bij het opzetten van een lokaal jongerenproject. Ook is de omgeving verkend, zodat de jeugd meer te weten is gekomen over hun achtergrond en zijn er raps gemaakt met de lokale jongeren.
De soortgelijke vlinderreis van 16 Marokkaanse hangjongeren leidde eerder deze week tot grote kritiek van met name Kamerlid Geert Wilders.
Ook andere Kamerleden vonden dat er een streep moet worden gehaald door dit soort reisjes.
De subsidieverstrekker voor beide trips, de Xplore-organisatie, noemt de kritiek ongenuanceerd. Ontkend wordt dat jongeren op kosten van de staat in de watten worden gelegd.
Sinds 2005 zijn zo’n 3400 jongeren op pad geweest naar meer dan 60 verschillende landen
Ongelofelijk. En maar zeiken over hoge lasten.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 08:25 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nog zoiets......... Rappen leren op kosten van de belastingbetaler.![]()
3400 jongeren naar 60 verschillende landen sinds 2005........ dit zijn geen kleine projectjes meer maar pure belastinggeld verkwisting.
Er worden ook allemaal vage mimespelers en kunstenaars gesubsidieerd door de belastingbetaler, dus zo vreemd is dit nietquote:Op zaterdag 17 maart 2007 08:25 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nog zoiets......... Rappen leren op kosten van de belastingbetaler.![]()
Daar moeten ze ook mee stoppen. Kunst die zichzelf niet kan bedruipen heeft geen enkele functie.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 09:28 schreef jaoka het volgende:
[..]
Er worden ook allemaal vage mimespelers en kunstenaars gesubsidieerd door de belastingbetaler, dus zo vreemd is dit niet![]()
Daar ben ik ook fel op tegen, het zijn gesubsidiëerde nietsnutten.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 09:28 schreef jaoka het volgende:
[..]
Er worden ook allemaal vage mimespelers en kunstenaars gesubsidieerd door de belastingbetaler, dus zo vreemd is dit niet![]()
Ik denk van niet.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 10:24 schreef Dr.Nikita het volgende:
Net zoveel.
quote:Verder mag je van mij oppleuren met zogenaamd zielige slachtoffers.
Daar twijfel ik aan.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:04 schreef PJORourke het volgende:
Waarom zouden ze zich bij terugkomst, terug in de oude omgeving, anders gaan gedragen?
Waarvoor zijn die twee jongens dan in aanraking geweest met justitie?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:22 schreef Fcuker het volgende:
Het zijn niet allemaal criminelen, ookal denken jullie dat. Aangezien ik 2 jongens van de groep ken
Is iedereen die een keer te hard heeft gereden een crimineel?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:54 schreef Martijn_77 het volgende:
Waarvoor zijn die twee jongens dan in aanraking geweest met justitie?
Ik meen ergens gelezen te hebben dat ze niet per se allemaal met justitie in aanraking hoeven te zijn geweest.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:54 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Waarvoor zijn die twee jongens dan in aanraking geweest met justitie?
Ik had uit de nieuwsbrichten anders begrepenquote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:57 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik meen ergens gelezen te hebben dat ze niet per se allemaal met justitie in aanraking hoeven te zijn geweest.
Nee hoor, vind ik niet. Een crimineel ben je in mijn ogen pas als je strafrechtelijk vervolgd en veroordeeld bent geweest.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 12:09 schreef Fcuker het volgende:
Mischien ergen hier en daar een boete hebben gekregen voor zwart rijden geen legitimatie ofso?
Maar dan ben je ook gelijk een crimineel zeker?
Bronquote:Opnieuw overheidsreisje hangjongeren bekend
Vijftien Kaapverdische jongeren uit de Rotterdamse achterstandswijk Spangen zijn vorig jaar op een gesubsidieerde reis naar de Kaapverdische eilanden geweest. Het is de derde keer in korte tijd dat een reis van kansarme jongeren op kosten van de overheid naar buiten komt.
De reist van twintig dagen kostte 'enkele tienduizenden euro's', waarvan ook de twintig begeleiders moesten worden betaald, schrijft De Telegraaf.
Rap
De reis werd betaald door het ministerie van Ontwikkelingssamenwerking (OS) via het programma Xplore. Dit programma betaalt ook de trip van een groep Marokkaanse jongeren die momenteel in Marokko zijn om 'meer te leren over de natuur'. In het Rifgebergte gaan de jongeren onder meer op zoek naar de Atalantavlinder.
De reis van de Marokkaanse probleemjongeren duurt twee weken en kost 30.000 euro. Eenmaal thuis nemen de probleemjongeren nog deel aan een thuisproject, waarin ze onder meer een 'rap' zullen presenteren. Kosten: nog eens 20.000 euro.
Geen snoepreisje
Ook de Kaapverdische jongeren hebben een rap gemaakt, met leeftijdsgenoten op de Kaapverdische eilanden. Daarnaast hebben ze meegewerkt aan verschillende projecten en zijn er vooraf verschillende bijeenkomsten geweest om het land en de cultuur te leren kennen.
Jongerenwerker Paul van Veen van Youth for Christ Rotterdam, medeorganisator van de reis, vindt dat de trip van de jonge Kaapverdianen daarom absoluut geen snoepreisje is geweest. Want ook na thuiskomst was er nog 'een heel programma uitgestippeld om anderen over hun ervaringen te vertellen,' aldus Van Veen tegen De Telegraaf.
'Knettergek'
De overheidsreisjes krijgen veel kritiek van met name PVV-fractieleider Geert Wilders. Hij heeft de verantwoordelijke ministers gevraagd of zij 'knettergek' zijn geworden, en wil dat deze 'wanstaltige reizen' nooit meer met subsidies worden betaald. Maar ook andere Kamerleden willen dat er een einde komt aan de reisjes.
Volgens Xplore, die alle kritiek ongenuanceerd noemt, zijn sinds 2005 ongeveer 3.400 jongeren op reis geweest naar meer dan 60 landen.
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 02:43 schreef StefanP het volgende:
[..]
Wereldvreemd zijn, daar weet je wonend in het midden van Drenthe natuurlijk alles van.
Exact.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 12:11 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nee hoor, vind ik niet. Een crimineel ben je in mijn ogen pas als je strafrechtelijk vervolgd en veroordeeld bent geweest.
Dat zijn oplossingen ja, die jij zonder argumenten verwerpt.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 16:23 schreef SCH het volgende:
Bovendien ben ik wel benieuwd wat Wilders en tegenstanders van deze acties dan bedenken om de problemen op te lossen. Daar hoor ik maar niks over behalve oneigenlijke kreten als stuur ze maar terug en stop ze in het gevang
Als je eens een andere bron dan Elsevier zou raadplegen dan had je kunnen weten dat dit vorig jaar al in het nieuws is geweest.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 14:51 schreef Martijn_77 het volgende:
En weer een reisje bekend geworden!.
[..]
Bron
Wat is dat gehak op Elsevier toch?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 16:25 schreef gelly het volgende:
Als je eens een andere bron dan Elsevier zou raadplegen dan had je kunnen weten dat dit vorig jaar al in het nieuws is geweest.
Nee, dat zijn ze niet en het is prima dat je het maar blijft roepen maar het levert niks op voor de discussie en de echte oplossing, ten eerste al om dat ze onmogelijk zijn en dat weet je best. Kom met echte alternatieven als je durft.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 16:24 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Dat zijn oplossingen ja, die jij zonder argumenten verwerpt.
Jij kunt nog steeds niet verklaren wat er mis is met die oplossingen... ze staan je gewoon niet aan, da's alles... Onmogelijk zeer zeker niet, vliegtuigje volladen en naar Marokko sturen is echt niet onmogelijk.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 16:28 schreef SCH het volgende:
Nee, dat zijn ze niet en het is prima dat je het maar blijft roepen maar het levert niks op voor de discussie en de echte oplossing, ten eerste al om dat ze onmogelijk zijn en dat weet je best. Kom met echte alternatieven als je durft.
Dat is het wel.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 16:29 schreef PJORourke het volgende:
Onmogelijk zeer zeker niet, vliegtuigje volladen en naar Marokko sturen is echt niet onmogelijk.
Waarom dan?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |