abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49380818
Dit berichtje heb ik ook op een ander forum gezet, daarom plak ik maar even..

Ik wil in November de 17 daagse X-otic Thailand rondreis doen, van 333travel. En nu heb ik een paar vragen, voor de mensen die al met de organisatie op reis zijn geweest.

Wat was de gemiddelde leeftijd van de groep waarin je reisde? Aangezien ik 21 jaar ben, zou het leuk zijn als ik met meer mensen tussen de 20 en 30 reis.

En, als ik de eenpersoonstoeslag betaal, slaap ik dan echt alleen in een kamer?

Zo, dat waren ze wel, verder heb ik me goed ingelezen, alleen hierover kon ik weinig vinden. Als jullie me een andere reis aanraden, tips zijn altijd welkom!
  maandag 14 mei 2007 @ 22:29:50 #102
64459 ozzietukker
no worries mate
pi_49382850
Over een georganiseerde reis kan ik je niks vertellen, ken 333 travel wel, en dat is een betrouwbare organisatie.

Als je de éénpersoonstoeslag betaald slaap je echt alleen op de kamer, maak je daar maar niet druk over. Een gemiddeld hotel kost tussen de 10-30 Euro, afhankelijk van waar je verblijft. Vandaar dat het zo goedkoop lijkt.
Nu is het wel weer zo, dat als je weer met iemand extra, die je daar ontmoet, de kamer zou willen delen, je een guestcharge betaald...
RTFM
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
pi_49386745
Dankjewel voor je reactie! Ik ben nog nooit alleen op reis geweest, daarom leek een georganiseerde reis me de eerste keer het beste.

Gelukkig! Ik heb het niet zo op vreemde mensen op mijn kamer, als meisje alleen.
  dinsdag 15 mei 2007 @ 17:51:11 #104
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_49409498
Gaat je reis nog door Elefes?
pi_49409731
quote:
Op dinsdag 15 mei 2007 17:51 schreef Gaoxing het volgende:
Gaat je reis nog door Elefes?
Gelukkig wel!
Met een Engels sprekende gids (lokaal) en een kleinere bus.. Ik vind het eigenlijk niet erg, lijkt me wel leuk met een kleinere groep. Alhoewel het nog mogelijk is dat er toch nog geboekt wordt voor die reis.

Nog 5 weken te gaan, het aftellen is begonnen
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
  donderdag 17 mei 2007 @ 06:29:58 #106
14376 BlaatschaaP
Elephant of joy.
pi_49470715
Iemand anders nog die beving van gisteren gevoeld?
  donderdag 17 mei 2007 @ 09:37:47 #107
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_49471206
Nee, niets gevoeld. Wel bizar: mijn katten gedroegen zich deze week heel vreemd. Nu hebben we tot vorig jaar midden tussen de breuklijnen gewoond, en ik zei tegen hub "joh, als we daar nog woonden, zou ik zeggen dat er een aardbeving aankomt". En tadaaa....
pi_49476124
quote:
Op donderdag 17 mei 2007 06:29 schreef BlaatschaaP het volgende:
Iemand anders nog die beving van gisteren gevoeld?
Jaaaa! Die voelde ik dus echt zeer goed.. Ik was thuis in mijn appartement in Bangkok, Phayathai (dicht bij Siam en MBK) en voelde zeeer duidelijk een aardbeving hier op de 24ste verdieping! Echt een vreemde gewaarwording. Eerst dacht dat ik duizelig was of zo, maar ik zat gewoon flink van links naar rechts te schudden en zag mijn gordijnen en hangplant op het balkon heen en weer gaan.. Dat duurde ongeveer een halve minuut, echt vaag.. Veel van mijn buren gingen gelijk de straat op, maar het leek me niet dat de boel zou instorten, dus bleef ik maar rustig zitten..

Zware aardbeving in Zuidoost-Azie
BANGKOK/HANOI - Een zware aardbeving heeft woensdag het zuidoosten van Azie getroffen. De beving in het westen van Laos, niet ver van de grens met Thailand, had een kracht van 6,1 volgens de schaal van het Amerikaanse Nationale Geografische Instituut (USGS).
Het epicentrum lag 33 kilometer onder de grond. De beving veroorzaakte tot op grote afstand van het epicentrum paniek. Flats en wolkenkrabbers schudden bijvoorbeeld in het bijna 900 kilometer ver verwijderd liggende Bangkok, waar veel mensen angstig de straat op vluchtten.
Behalve in de Thaise hoofdstad Bangkok was er ook paniek in de Vietnamese hoofdstad Hanoi waar gebouwen wiebelden onder de kracht van de beving in het buurland. Uit de dunbevolkte streek waar het centrum van de beving was, zijn vooralsnog geen meldingen van slachtoffers of schade gekomen.

(ANP)

[ Bericht 0% gewijzigd door MrTH op 17-05-2007 13:29:45 ]
pi_49485674
tvp
  zaterdag 19 mei 2007 @ 13:49:42 #110
64459 ozzietukker
no worries mate
pi_49539769
Thailand stelt grenzen aan meenemen vloeistoffen in vliegtuig

19-05-2007

BANGKOK - De Thaise overheid heeft een nieuwe maatregel geïntroduceerd in de strijd tegen terrorisme. Passagiers mogen maar een beperkte hoeveelheid vloeistoffen meenemen aan boord van het vliegtuig. Met deze maatregel sluit Thailand zich aan bij de internationale standaard met betrekking op het vervoer van vloeistoffen aan boord van een vliegtuig.

Passagiers mogen niet meer dan 100 centiliter van elke soort vloeistof mee aan boord nemen. Het totaal aan meegenomen vloeistoffen mag niet meer zijn dan één liter.

Verder moeten vloeistoffen die mee aan boord gaan verpakt worden in transparante verpakkingen. Goederen die in 'safety-guaranteed' transparante verpakkingen zijn verkocht in duty-free shops, zijn vrijgesteld van de regel omdat zij gemakkelijk kunnen worden gecontroleerd.

De nieuwe maatregel wordt op 1 juni 2007 van kracht.

bron; http://www.luchtvaartnieuws.nl/news/?id=20249

Ik dacht dat ze een beetje verstandig waren.. maar ook Thailand gaat aan windowdressing doen...

Naast dat deze maatregel qua veiligheid helemaal niks bijdraagt, (Je neemt fles explosieve substantie mee en doet net of je het koopt in een airportshop en laat het insealen, is het ook nog een probleem omdat achter de security check op Bangkok Airport niks te koop is, en je het water uit de kraan niet kunt drinken.... Gezien je bij internationale vluchten lang van tevoren aanwezig moet zijn bij de gate..
RTFM
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 13:52:50 #111
62913 Blik
The one and Only!
pi_49539848
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 13:49 schreef ozzietukker het volgende:
is het ook nog een probleem omdat achter de security check op Bangkok Airport niks te koop is, en je het water uit de kraan niet kunt drinken.... Gezien je bij internationale vluchten lang van tevoren aanwezig moet zijn bij de gate..
serieus??

Dan heb ik echt een probleem komende zomer, dan moet ik 8 uur wachten op het vliegveld. MIsschien toch maar overwegen om even de stad in te gaan en de 1400 baht airporttax te betalen
  zaterdag 19 mei 2007 @ 15:05:23 #112
64459 ozzietukker
no worries mate
pi_49541430
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 13:52 schreef Blik het volgende:

[..]

serieus??

Dan heb ik echt een probleem komende zomer, dan moet ik 8 uur wachten op het vliegveld. MIsschien toch maar overwegen om even de stad in te gaan en de 1400 baht airporttax te betalen
Tegenwoordig is de airportax included in de ticketprijs, dus er hoeft niets meer contant meer te worden afgerekend. De hokjes zijn niet meer bemand.
Als je nog zou moeten betalen gebeurd dat bij het inchecken. (Dat zijn voor mensen die vorig jaar het ticket hebben geboekt zonder de belasting erbij in). Als je gewoon een transfer ticket hebt is het geen probleem, want er wordt niet gecontroleerd op het included zijn van de luchthavenbelasting. (Tevens was het ook in de oude situatie zo dat mensen die korter dan 24 uur verbleven geen belasting hoefde te betalen, dat je dit wel aan moest melden en niet duidelijk aangegeven was klopt).

Je kunt natuurlijk wel achter de paspoortcontrole (tegen veel te hoge prijzen) drinken kopen, maar die mag je dan niet meenemen naar de uiteindelijke veiligheidscontrole voor de gates. Dus je zal op de luchthaven zelf wel wat kunnen drinken. Maar ik zou toch aanraden om 600 THB op te offeren (300 THB heenreis met taxi en 300 THB terug) om even de stad in te gaan.

Ik ben bang dat deze maatregel vooral wordt ingevoerd in verband met de onrusten in het zuiden. Maar de maatregel opzich slaat echt nergens op. Maar goed, als de mensen maar bang gemaakt worden zullen ze dergelijke maffe maatregelen accepteren.
RTFM
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
  zondag 20 mei 2007 @ 13:22:32 #113
110350 Veersesmurf
travelsmurf
pi_49567012
ff een kort vraagje: kun je je op Koh Chang zo'n 14 dagen vermaken, of kan ik dan beter naar een ander plaatsje aan de kust?
19 feb. - ? : Australie, Nieuw Zeeland en wie weet waar nog meer...
  zondag 20 mei 2007 @ 13:36:59 #114
6941 APK
Factual, I think.
pi_49567509
quote:
Op zondag 20 mei 2007 13:22 schreef Veersesmurf het volgende:

ff een kort vraagje: kun je je op Koh Chang zo'n 14 dagen vermaken, of kan ik dan beter naar een ander plaatsje aan de kust?
Ik heb er wel eens 3,5 maand gezeten.
Het hangt er een beetje van af wat je leuk vindt en tijdens het regenseizoen is er niet echt veel aan.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  zondag 20 mei 2007 @ 13:40:04 #115
110350 Veersesmurf
travelsmurf
pi_49567642
quote:
Op zondag 20 mei 2007 13:36 schreef APK het volgende:

[..]

Ik heb er wel eens 3,5 maand gezeten.
Het hangt er een beetje van af wat je leuk vindt en tijdens het regenseizoen is er niet echt veel aan.
Ok, dat is wel te doen dus ik ben niet zo moeilijk en houd van vanalles. Zolang het water maar lekker warm is vermaak ik me volgens mij wel (zwemmen, snorkelen, duiken etc.)
Ik zou er van 29 feb. tot 12 maart zitten ongeveer. Dan is het toch het droog-seizoen daar?

Heb je in die 3,5 maand geen andere plek gezien waarvan je dacht: zat ik daar maar een kwart-jaar?
19 feb. - ? : Australie, Nieuw Zeeland en wie weet waar nog meer...
  zondag 20 mei 2007 @ 16:50:05 #116
44602 Svyatagor
A great face for radio
pi_49575170
Kan iemand me vertellen hoe het klimaat in september is?
Ik heb een paar jaar geleden in november en januari in Thailand gezeten, en toen was het prima. Nu willen we mogelijk in september. Heb wel begrepen dat Bangkok dan niet zo'n pretje is, maar kun je bv richting Ko Samui en Phang anm of moet je juist aan de andere kant zijn?
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.
Check mijn band Glorybox
  zondag 20 mei 2007 @ 17:00:41 #117
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_49575589
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 13:49 schreef ozzietukker het volgende:
Thailand stelt grenzen aan meenemen vloeistoffen in vliegtuig
Dank voor het melden ozzietukker!
  zondag 20 mei 2007 @ 18:22:42 #118
6941 APK
Factual, I think.
pi_49578683
quote:
Op zondag 20 mei 2007 13:40 schreef Veersesmurf het volgende:

Ok, dat is wel te doen dus ik ben niet zo moeilijk en houd van vanalles. Zolang het water maar lekker warm is vermaak ik me volgens mij wel (zwemmen, snorkelen, duiken etc.)
Ik zou er van 29 feb. tot 12 maart zitten ongeveer. Dan is het toch het droog-seizoen daar?
Dan is het inderdaad prima weer en niet zo druk als met de feestdagen.
quote:
Heb je in die 3,5 maand geen andere plek gezien waarvan je dacht: zat ik daar maar een kwart-jaar?
Neuh, ik had eerder al een aantal plaatsen in Thailand bezocht en Koh Chang bevalt mij prima.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  zondag 20 mei 2007 @ 20:03:01 #119
110350 Veersesmurf
travelsmurf
pi_49582085
quote:
Op zondag 20 mei 2007 18:22 schreef APK het volgende:

[..]

Dan is het inderdaad prima weer en niet zo druk als met de feestdagen.
[..]

Neuh, ik had eerder al een aantal plaatsen in Thailand bezocht en Koh Chang bevalt mij prima.
ik weet genoeg denk ik wordt een leuk tripje komende winter
19 feb. - ? : Australie, Nieuw Zeeland en wie weet waar nog meer...
  maandag 21 mei 2007 @ 13:24:24 #120
28553 jimjim1983
Villalobos
pi_49604458
weet iemand toevallig of er deze zomer vette (strand)feesten zijn met al dan niet bekende minimal techno dj's?
  maandag 21 mei 2007 @ 19:05:15 #121
110350 Veersesmurf
travelsmurf
pi_49616920
Mag ook voor aankomende winter in feb/maart maar dat zal nog niet bekend zijn denk ik

Vervelend, er komt hier nog een mooie zomer aan, maar ik heb nu al zin om naar Thailand te gaan van de winter
19 feb. - ? : Australie, Nieuw Zeeland en wie weet waar nog meer...
pi_49636250
quote:
Op maandag 21 mei 2007 13:24 schreef jimjim1983 het volgende:
weet iemand toevallig of er deze zomer vette (strand)feesten zijn met al dan niet bekende minimal techno dj's?
Je hebt in ieder geval iedere maand de fullmoonparties op Koh Phangan (http://fullmoonparty-thailand.com). Lang niet meer zo tof als vijf jaar geleden maar ondanks dat nog steeds de moeite waard. Daarnaast heb ik ook op Samui en Phuket leuke strandfeesten meegemaakt, maar daar moet je toevallig tegenaanlopen. Let wel op want overal loopt veel undercoverpolitie op jacht naar wat bijverdiensten...
If you can’t convince them, confuse them.
  dinsdag 22 mei 2007 @ 11:37:32 #123
28553 jimjim1983
Villalobos
pi_49638355
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:34 schreef Abracadabra het volgende:

[..]

Je hebt in ieder geval iedere maand de fullmoonparties op Koh Phangan (http://fullmoonparty-thailand.com). Lang niet meer zo tof als vijf jaar geleden maar ondanks dat nog steeds de moeite waard. Daarnaast heb ik ook op Samui en Phuket leuke strandfeesten meegemaakt, maar daar moet je toevallig tegenaanlopen. Let wel op want overal loopt veel undercoverpolitie op jacht naar wat bijverdiensten...
ja die feesten ken ik wel. maar ik heb gehoord dat een aantal dj's (o.a.Magda als dat je iets zegt) deze zomer in thailand zouden draaien.
pi_49677889
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 11:37 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

ja die feesten ken ik wel. maar ik heb gehoord dat een aantal dj's (o.a.Magda als dat je iets zegt) deze zomer in thailand zouden draaien.
Ik moet je eerlijk zeggen dat ik inmiddels ruim 30+ ben, dus ik ben niet meer zo op de hoogte van de verschillende stromingen in de dance-scene. Als ik naar een feest ga in Thailand, maakt het me ook niets uit wie de dj's zijn. 90% is zowieso Thai en de buitenlanders die er mogen draaien zijn meestal expats die hun platen/cd koffertje meegenomen hebben.
Als er al 'echte' buitenlandse dj's naar Thailand komen denk ik dat je de meeste kans hebt ze te zien op KP of ergens in een club in Bangkok.
Raar alleen dat ze in de zomer komen, dan zijn in Europa juist alle festivals terwijl het in Thailand min of meer laagseizoen is.
If you can’t convince them, confuse them.
pi_49677956
ja ik weet ook niet of het allemaal waar is, heb het ook maar gehoord van anderen
pi_49803260
Binnenkort weer naar Thailand met China Airlines of Eva of KLM. Het schijnt dat KLM binnenkort scherpe aanbiedingen heeft. (onder ¤500)

Verder komt binnenkort ook Thai Airlines op Amsterdam vliegen.
  zondag 27 mei 2007 @ 00:14:49 #127
4180 Hare
Come fly with me!
pi_49806689
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 22:09 schreef F04 het volgende:
Binnenkort weer naar Thailand met China Airlines of Eva of KLM. Het schijnt dat KLM binnenkort scherpe aanbiedingen heeft. (onder ¤500)

Verder komt binnenkort ook Thai Airlines op Amsterdam vliegen.
Lekker dan!

Heb ik al geboekt en wel
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  zondag 27 mei 2007 @ 11:43:58 #128
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49813820
Wat is binnenkort?
pi_49844359
quote:
Op zondag 27 mei 2007 11:43 schreef Erasmusch het volgende:
Wat is binnenkort?
binnen afzienbare tijd
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  dinsdag 29 mei 2007 @ 10:58:34 #130
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_49880395
Even oppassen in Bangkok de komende dagen. Er wordt morgen uitspraak gedaan in de zaak mbt de verkiezingsfraude van vorig jaar, en men is bang voor grote protesten. Bovendien is er een grote 'anti-coup rally'. Er worden schijnbaar 13.000 man extra politie en militairen ingezet om de boel rustig te houden.

Als het zo groots wordt aangekondigd valt het meestal wel mee, heb ik het gevoel, maar een gewaarschuwd mens....
  zondag 3 juni 2007 @ 14:37:47 #131
66130 Erasmusch
easy easy
pi_50060191
quote:
Op zondag 27 mei 2007 11:43 schreef Erasmusch het volgende:
Wat is binnenkort?
?

En ik moet nog wat van die sneldrogende broeken, sandalen etc halen. Dat kan zeker beter hier dan ter plekke?(bijna 2m en maatje 46)
pi_50065158
Mijn broertje en ik zijn van plan zo ongeveer 2 a 3 weken door Thailand te gaan reizen. We willen iig het noorden aandoen voor de mooie bossen en tempels. Een paar dagen (2) Bangkok, en we willen genieten van mooie zonsondergang op het strand en lekker chillen. Heeft iemand een dergelijke trip gedaan in deze tijdsspanne. Ik ben heel benieuwd naar je ervaringen. En verder zijn andere tips van harte welkom.
pi_50164908
tvp

Ik vertrek eind juni naar Thailand en Maleisië voor een rondreis van dik drie weken. Heb er echt superveel zin in . Ik ben nu nog druk bezig met dingen kopen als een goed muskietennet, reservebril, extra zomerkleding, etc.
  woensdag 6 juni 2007 @ 15:10:33 #134
6941 APK
Factual, I think.
pi_50165230
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 15:01 schreef Geartsjuh het volgende:

Ik ben nu nog druk bezig met dingen kopen als een goed muskietennet, reservebril, extra zomerkleding, etc.
Op die bril na kun je het beter in Thailand kopen.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_50166100
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 15:10 schreef APK het volgende:

[..]

Op die bril na kun je het beter in Thailand kopen.
Ja, daar zit ik nu ook over na te denken. Het is daar allemaal veel goedkoper natuurlijk . Maar ik weet niet hoeveel tijd ik heb om daar spullen te kopen? Met een rondreis word je meestal wel aardig bezig gehouden .
  woensdag 6 juni 2007 @ 19:33:50 #136
64459 ozzietukker
no worries mate
pi_50174060
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 15:31 schreef Geartsjuh het volgende:

[..]

Ja, daar zit ik nu ook over na te denken. Het is daar allemaal veel goedkoper natuurlijk . Maar ik weet niet hoeveel tijd ik heb om daar spullen te kopen? Met een rondreis word je meestal wel aardig bezig gehouden .
Maar de rondreis is vooral overdag, en 's avonds is de tijd vrij te besteden, en het is geen Nederland waar de winkels om 6 uur slutien! (Buiten het feit dat er ook rustdagen zullen zijn). En wat ga je dan doen, inderdaad of luieren op het strand of winkels afstruinen...
De warenhuizen zjin tot 9 uur 's avonds geopend, en de nightmarkets vooral in de avond. Dus kansen genoeg, en de prijs is echt stukken lager!
RTFM
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
pi_50178701
vandaag 2 nomad eagle 70 tassen 2e hands gekocht voor 60 euro gloednieuw nog
perfect voor de komende vakantie!

en de laatste betalingen aan t reisbureau gedaan

31 juli vertrekdatum
pi_50218878
quote:
Op zondag 3 juni 2007 14:37 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

?

En ik moet nog wat van die sneldrogende broeken, sandalen etc halen. Dat kan zeker beter hier dan ter plekke?(bijna 2m en maatje 46)
Niemand antwoord op mijn vragen?
Moet mn ticket boeken maar als ik een paar honder euro kan besparen met die aktie van KLM, wacht ik nog wel ff. Waar heb je dat gehoord trouwens?
  vrijdag 8 juni 2007 @ 18:33:58 #139
64459 ozzietukker
no worries mate
pi_50247073
http://www.luchtvaartnieuws.nl/news/?id=20552

Wellicht een nieuwe maatschappij. Qua vraag zou het kunnen. Ben benieuwd wanneer er meer concrete dingen bekend zijn zoals welke boeings ze gaan inztten. (Hoe oud, en van wie ze zijn geweest), en welke prijs ze vragen voor een retourticket...
RTFM
Zo niet? Dan toch!
Nawie, just Nawie!
TWENTE KAMPIOEN.
  maandag 11 juni 2007 @ 11:14:47 #140
6724 Ripley
Smikeslut.
pi_50324641
Hoi! Waarschijnlijk ga ik volgende maand ergens richting thailand. Iemand tips qua tickets?
Frankly my dear, I don't give a damn. Smike. O+.
  maandag 11 juni 2007 @ 12:46:31 #141
62913 Blik
The one and Only!
pi_50327736
quote:
Op maandag 11 juni 2007 11:14 schreef Ripley het volgende:
Hoi! Waarschijnlijk ga ik volgende maand ergens richting thailand. Iemand tips qua tickets?
Mahan Air (¤400 naar Bangkok)

Voor als het je niet uitmaakt hoe je op de plaats van bestemming komt
  maandag 11 juni 2007 @ 15:46:56 #142
6724 Ripley
Smikeslut.
pi_50334340
quote:
Op maandag 11 juni 2007 12:46 schreef Blik het volgende:

[..]

Mahan Air (¤400 naar Bangkok)

Voor als het je niet uitmaakt hoe je op de plaats van bestemming komt
Het klinkt niet echt veilig, of is dat gewoon een vooroordeel van me?

Iemand tips overigens wat de mooie plekken zijn om heen te gaan? ik ga voor 3 weken waarschijnlijk en heb me er nog niet echt in verdiept. Ik ga erheen om een vriend die aan het reizen is daar te ontmoeten. Basically wil ik wel graag wat mooie stranden zien maar ben ik niet iemand die 3 weken op een bedje gaat liggen bakken oid.
Frankly my dear, I don't give a damn. Smike. O+.
  maandag 11 juni 2007 @ 18:04:52 #143
62913 Blik
The one and Only!
pi_50339685
quote:
Op maandag 11 juni 2007 15:46 schreef Ripley het volgende:

[..]

Het klinkt niet echt veilig, of is dat gewoon een vooroordeel van me?

Iemand tips overigens wat de mooie plekken zijn om heen te gaan? ik ga voor 3 weken waarschijnlijk en heb me er nog niet echt in verdiept. Ik ga erheen om een vriend die aan het reizen is daar te ontmoeten. Basically wil ik wel graag wat mooie stranden zien maar ben ik niet iemand die 3 weken op een bedje gaat liggen bakken oid.
De vliegtuigen zijn gewoon door de strenge keuringen gekomen. Alleen zijn de vliegtuigen waarschijnlijk wat ouder dan gemiddeld, maar daarom zijn de vluchten dus ook een stuk goedkoper

Ik zou ik ieder geval Bangkok, Chiang Mai, Sukhotai en één van de vele eilanden in het zuiden aandoen.
pi_50347960
quote:
Op maandag 11 juni 2007 15:46 schreef Ripley het volgende:

[..]

Het klinkt niet echt veilig, of is dat gewoon een vooroordeel van me?

Iemand tips overigens wat de mooie plekken zijn om heen te gaan? ik ga voor 3 weken waarschijnlijk en heb me er nog niet echt in verdiept. Ik ga erheen om een vriend die aan het reizen is daar te ontmoeten. Basically wil ik wel graag wat mooie stranden zien maar ben ik niet iemand die 3 weken op een bedje gaat liggen bakken oid.
Je zou kunen proberen om wat te gaan speuren op google, maar let op voor bepaalde forums. Er zijn wat mensen die steeds zeggen van dat Mahan gevaarlijk is en dergelijke, en lopen steeds LTU juist te promoten.
Die gasten die dat doen hebben zelf geen enkele ervaring met vliegen met Mahan air.
Dus ik zou zeggen probeer 't uit.

Ik denk niet dat de vliegtuigen van Mahan gevaarlijk zijn, want deze zijn gewoon gekeurt en vliegen al best lang op de Dusseldorf-Bangkok route.

Voor degene die Mahan willen boeken kunnen het beste via de engelse mahan air website doen. Daar zit namelijk geen tussenkomst van een reisbureau bij.


Voordeel:


  • Goedkope vluchten, vooral ook in het hoogseizoen.
  • Minder belastingen ivm vertrekken vanaf dusseldorf
  • Gratis wireless internet, en voor de gene die van veel eten houden kunnen daar ook gratis eten in de lounge. (Tehran)
  • 2-4-2 cabine opstelling, ideaal voor stelletjes. Dus geen pottenkijkers.
  • Geen alcohol in het vliegtuig. Dus geen asociale dronken gasten.
  • Je kan kiezen hoelaat je vertrekt. (middag & avondvlucht)
  • En natuurlijk niet roken in 't vliegtuig, maar dat mag bij bijna alle maatschappijen al niet.

    Nadeel:

  • Geen personal entertainment in ecomony class. (eigen tv)
  • Je moet 3 uur wachten op je transit
  • de reis duurt langer omdat je 3 uur op je transit moet wachten.

    [ Bericht 12% gewijzigd door F04 op 11-06-2007 21:27:08 ]
  •   dinsdag 12 juni 2007 @ 21:43:45 #145
    139643 lilalush
    smells good
    pi_50388078
    Het is me gelukt om 4 weken vrij te nemen van mijn werk en ik ga van 27 december tot en met 26 januari naar Thailand. Heerlijk vooruitzicht en gelukkig veel tijd om van tevoren uit te zoeken wat ik allemaal wil zien. Ik heb gekozen om te boeken via 333travel. Ben al eerder via deze organisatie naar Bali geweest en dat beviel goed.
    Dussssssssss, oud en nieuw in de zon vieren! Yeah!
    pi_50789386
    Ik vertrek over drie dagen .
    Vraagje: wat is handiger: hier alvast geld wisselen in Nederland, of daar bij aankomst? Of maakt dat niets uit?
      zondag 24 juni 2007 @ 16:09:20 #147
    93231 Sosa
    Bolivian druglord
    pi_50789642
    quote:
    Op zondag 24 juni 2007 16:00 schreef Geartsjuh het volgende:
    Ik vertrek over drie dagen .
    Vraagje: wat is handiger: hier alvast geld wisselen in Nederland, of daar bij aankomst? Of maakt dat niets uit?
    bij aankomst. Gewoon in de aankomsthal => automaat

    en daarbij ben je al te laat. Non-europees geld duurt een week bij de bank.
    I only tell you once. Don't fuck me, Tony. Don't you ever try to fuck me.
      zondag 24 juni 2007 @ 17:32:36 #148
    64459 ozzietukker
    no worries mate
    pi_50792127
    quote:
    Op zondag 24 juni 2007 16:09 schreef Sosa het volgende:

    [..]

    bij aankomst. Gewoon in de aankomsthal => automaat

    en daarbij ben je al te laat. Non-europees geld duurt een week bij de bank.
    Inderdaad bij aankomst wisselen, als je geen mensenvrees hebt kan je ook prima wisselen bij de vele wisselkantoortjes die er zijn. De rate is velen malen beter (scheelt 10%) dan in Nederland. Overigens, op de airport zijn de wisselkoersen slechter dan bij de busterminal, maar dan praten we echt maar over 5 THB per 100 euro ofzo...
    Pinnen bij de geldautomaat is normaliter beter qua koers, hoewel het natuurlijk geen kwaad kan om want contante euro's bij je te hebben!

    @Sosa, bij GWK / Travelex of ABN Amro op schiphol kan je best vlak van tevoren geld bestellen, maar in dit geval niet aan te raden omdat ze een extreem slechte koers geven, en dat je daar als bonus bovenop ook nog commisie op mag betalen..
    RTFM
    Zo niet? Dan toch!
    Nawie, just Nawie!
    TWENTE KAMPIOEN.
    pi_50810191
    quote:
    Op zondag 24 juni 2007 16:00 schreef Geartsjuh het volgende:
    Ik vertrek over drie dagen .
    Vraagje: wat is handiger: hier alvast geld wisselen in Nederland, of daar bij aankomst? Of maakt dat niets uit?
    Ga je met een reisorganisatie, en zo ja welke? Ik ook

    Wij hebben gewoon wat Amerikaanse Dollars gehaald, omdat we die ook nodig hebben in Cambodja. Thais geld halen we daar wel (en we hebben een paar honderd baht van de buren gekregen die het over hadden ).

    Nog iemand tips voor dingen die ik écht niet moet vergeten?
    The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
    Sieraden en meer, Gingerfantasies.
    pi_50810987
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 08:28 schreef Elefes het volgende:

    [..]

    Ga je met een reisorganisatie, en zo ja welke? Ik ook
    Ik heb geboekt via Discovery Reizen . De reis zelf wordt verzorgd door Intrepid. Ik vlieg woensdagavond met KLM. En jij?
    quote:
    Wij hebben gewoon wat Amerikaanse Dollars gehaald, omdat we die ook nodig hebben in Cambodja. Thais geld halen we daar wel (en we hebben een paar honderd baht van de buren gekregen die het over hadden ).
    Als ik dit zo lees ga ik het ook gewoon daar halen. Klinkt wel als de gemakkelijkste oplossing.
    quote:
    Nog iemand tips voor dingen die ik écht niet moet vergeten?
    Anti muggensplul met Deet erin
    pi_50811901
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 09:21 schreef Geartsjuh het volgende:

    [..]

    Ik heb geboekt via Discovery Reizen . De reis zelf wordt verzorgd door Intrepid. Ik vlieg woensdagavond met KLM. En jij?
    [..]

    Als ik dit zo lees ga ik het ook gewoon daar halen. Klinkt wel als de gemakkelijkste oplossing.
    [..]

    Anti muggensplul met Deet erin
    Deet hebben we idd Wij gaan met Fox, en vliegen overdag met China Airlines.

    Ik haal meestal wel geld van te voren als ik op vakantie ga zodat ik in ieder geval iets aan de lokale valuta bij me heb, maar de ervaring leert dat je over het algemeen (vooral op luchthavens) goed kunt pinnen of geld kunt krijgen.
    The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
    Sieraden en meer, Gingerfantasies.
      maandag 25 juni 2007 @ 10:23:14 #152
    2177 Gaoxing
    (bijna) altijd gelukkig
    pi_50812376
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 09:21 schreef Geartsjuh het volgende:
    Anti muggensplul met Deet erin
    Dat kun je in iedere 7/11 kopen Let in Bangkok trouwens wel op de muggen. Ik hoor de laatste tijd steeds vaker dat er vaker Denge voorkomt dan dat men doet voorkomen.

    Elefes: meenemen: paspoort; ticket; creditcard oid..... klaar. Uiteindelijk kun je bijna alles hier kopen, als je het bent vergeten.
      maandag 25 juni 2007 @ 10:24:45 #153
    2177 Gaoxing
    (bijna) altijd gelukkig
    pi_50812423
    En goede reis. Veel plezier!
      woensdag 27 juni 2007 @ 00:50:58 #154
    93231 Sosa
    Bolivian druglord
    pi_50883271
    quote:
    Op zondag 24 juni 2007 17:32 schreef ozzietukker het volgende:

    @Sosa, bij GWK / Travelex of ABN Amro op schiphol kan je best vlak van tevoren geld bestellen, maar in dit geval niet aan te raden omdat ze een extreem slechte koers geven, en dat je daar als bonus bovenop ook nog commisie op mag betalen..
    Ah.. doen mensen dat nogsteeds ja?

    Laat het voor eenieder hier dan voortaan duidelijk zijn om dáár pas geld te wisselen/opnemen!
    I only tell you once. Don't fuck me, Tony. Don't you ever try to fuck me.
      woensdag 27 juni 2007 @ 10:15:53 #155
    113712 Freshthinking
    Het kan áltijd decadenter
    pi_50889737
    quote:
    Op woensdag 27 juni 2007 00:50 schreef Sosa het volgende:

    [..]

    Ah.. doen mensen dat nogsteeds ja?

    Laat het voor eenieder hier dan voortaan duidelijk zijn om dáár pas geld te wisselen/opnemen!
    Precies, op het vliegveld van BKK kom je genoeg mogelijkheden tegen en op die manier sponsor je die oplichters hier niet
    Let's go fucking Mental.
      woensdag 27 juni 2007 @ 10:28:39 #156
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_50890128
    Mijn vriendin en ik gaan 17 juli naar Thailand.

    Eerst een paar daagjes Bangkok, dan met de bus naar Kanchanaburi, vervolgens naar Ayutthaya om daar de trein te nemen naar Chiang Mai. Dan een heeeeeeel reis naar Ko Chang om nog even een van een strandvakantie te genieten om weer te eindigen in Bangkok.

    Hebben jullie nog tips voor hostels of dingen die echt leuk zijn om te doen die niet zo in de Lonely Planet staan???
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
      woensdag 27 juni 2007 @ 19:23:29 #157
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_50909347
    quote:
    Op woensdag 27 juni 2007 10:28 schreef Hare het volgende:
    Mijn vriendin en ik gaan 17 juli naar Thailand.

    Eerst een paar daagjes Bangkok, dan met de bus naar Kanchanaburi, vervolgens naar Ayutthaya om daar de trein te nemen naar Chiang Mai. Dan een heeeeeeel reis naar Ko Chang om nog even een van een strandvakantie te genieten om weer te eindigen in Bangkok.

    Hebben jullie nog tips voor hostels of dingen die echt leuk zijn om te doen die niet zo in de Lonely Planet staan???
    Wij hebben vorig jaar bijna precies dezelfde reis gemaakt, zijn toen van Chiang Mai via het minder toeristische Oost-Thailand naar Koh Chang gegaan. Als je de tijd hebt zou je wellicht naar Khao Yai NP gaan. Weet niet hoeveel tijd jullie precies hebben.

    In Kanchanaburi heb je Apple Guesthouse die erg goed is, maar die staat ook in de LP als eerste. De Bridge over de River Kwai is niet boeiend, maar het museum is wel leuk voor even. Waar je zeker naartoe moet gaan zijn de Erawan Falls en het Tijgerpark. Erawan Falls kun je prima zelf doen vanaf het busstation, probeer helemaal naar boven te lopen aangezien daar de mooiste watervallen zijn. Tijgerpark moet je een tour voor boeken.

    In Ayutthaya is het wel cool om een boottour te maken, dan kom je langs een aantal mooie tempels, er is één tempel aan de oever die echt supermooi is, alleen voor die tempel is de tour al goed. Moet wel bij 2 tempels nog entree betalen (20 baht ofzo).
    Ik vond Sukhotai trouwens wel mooier dan Ayutthaya, als je evt naar Sukhotai gaat moet je naar Baan Thai Guesthouse, ligt aan de rivier. Wordt gerunt door een Belg waarmee je ook fietstochtjes kunt maken. Erg leuk guesthouse.

    Als je op een zondag in Chiang Mai bent moet je naar de avondmarkt, die is op een andere plaats dan de "normale avondmarkt" en ook veel leuker.
      woensdag 27 juni 2007 @ 20:37:24 #158
    95236 marcb1974
    Dakshin Ray
    pi_50912801
    In Ayutthaya moesten we bij de meeste tempels entree betalen. En we hebben er redelijk wat gezien
    stupidity has become as common as common sense was before
    pi_50915001
    Afgelopen feb. ben ik ook in Thailand geweest (na een reis die in Moskou begon en in Bangkok eindigde). Interessant om een keer te zien maar mijn favoriet is het zeker niet. Ik denk dat je er een hele fijne vakantie kunt hebben maar het was niet echt wat voor mij.

    Ik ben Thailand binnegkomen bij de grensovergang over de Mekong in het noorden, niet ver van Chiang Rai (1,5 uur ofzo schat ik). Ik kwam vanuit Laos (daar had ik een paar weken gezeten). Het was een flink overstap van een klein dorp (zonder gas, stromend water, electriciteit etc) in Laos naar alles in Chiang Rai (niet Mai). Vanuit Chiang Rai ben ik met de bus naar Chiang Mai gereisd en vanuit daar naar Phitsanulok. Toen met de trein naar Bangkok en terug naar huis.

    Thailand is op veel plaatsen super toeristisch en westers op vele vlakken. Als je daar van houdt en luxe wilt hebben dan is het een aanrader. Er zijn uiteraard ook genoeg plaatsen waar het anders is maar het is toch verschillende met de meeste plaatsen in bijvoorbeeld Laos.

    Ik zag al dat dit topic ook een beetje over Laos en Cambodja gaat maar eigen topic lijkt me beter en overzichtelijker. Zeker ook omdat het totaal verschillende landen zijn.

      donderdag 28 juni 2007 @ 10:34:57 #160
    14616 bluesparkle
    Wat Suwannaphumaham
    pi_50929827
    Iemand nog tips voor drie a vier dagen strand begin December?
    Een fijn middenklasse hotel met zwembad, aan of in de buurt van een strand.
    Winkels op loop afstand...

    In Hua HIn en op Koh Chang zijn we al geweest.
    Explore the World
      donderdag 28 juni 2007 @ 10:50:04 #161
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_50930276
    quote:
    Op woensdag 27 juni 2007 19:23 schreef Blik het volgende:

    [..]

    Wij hebben vorig jaar bijna precies dezelfde reis gemaakt, zijn toen van Chiang Mai via het minder toeristische Oost-Thailand naar Koh Chang gegaan. Als je de tijd hebt zou je wellicht naar Khao Yai NP gaan. Weet niet hoeveel tijd jullie precies hebben.

    In Kanchanaburi heb je Apple Guesthouse die erg goed is, maar die staat ook in de LP als eerste. De Bridge over de River Kwai is niet boeiend, maar het museum is wel leuk voor even. Waar je zeker naartoe moet gaan zijn de Erawan Falls en het Tijgerpark. Erawan Falls kun je prima zelf doen vanaf het busstation, probeer helemaal naar boven te lopen aangezien daar de mooiste watervallen zijn. Tijgerpark moet je een tour voor boeken.

    In Ayutthaya is het wel cool om een boottour te maken, dan kom je langs een aantal mooie tempels, er is één tempel aan de oever die echt supermooi is, alleen voor die tempel is de tour al goed. Moet wel bij 2 tempels nog entree betalen (20 baht ofzo).
    Ik vond Sukhotai trouwens wel mooier dan Ayutthaya, als je evt naar Sukhotai gaat moet je naar Baan Thai Guesthouse, ligt aan de rivier. Wordt gerunt door een Belg waarmee je ook fietstochtjes kunt maken. Erg leuk guesthouse.

    Als je op een zondag in Chiang Mai bent moet je naar de avondmarkt, die is op een andere plaats dan de "normale avondmarkt" en ook veel leuker.
    Wat is dat tijgerpark? Is dat een park waar veel wilde tijgers leven? Die boottocht gaan we zeker even doen! Nog een aanrader voor een hostel in Chiang Mai?

    Bedankt voor de tips!
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
      donderdag 28 juni 2007 @ 11:41:51 #162
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_50932027
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 10:50 schreef Hare het volgende:

    [..]

    Wat is dat tijgerpark? Is dat een park waar veel wilde tijgers leven? Die boottocht gaan we zeker even doen! Nog een aanrader voor een hostel in Chiang Mai?

    Bedankt voor de tips!
    Het tijgerpark is een opvangtehuis voor tijgers, ze worden verzorgd door monniken. In de middag worden de tijgers uit hun kooien gehaald en gaan ze naar een soort kloof toe waar de toeristen komen. De toeristen kunnen dan vervolgens op de foto met de tijgers. Het is aan de ene kant wel dubieus, maar volgens mij worden de tijgers liefdevol behandeld. Ik vond het wel mooi om met die tijgers op de foto te staan. De tour kun je overal in Kanchanaburi boeken voor volgens mij 600 baht.

    Ik heb geen suggesties voor een hostel in Chiang Mai, ik heb daar in een fout hotel gezeten, zou gewoon een hostel kiezen die goed bekend staat in de LP.
      donderdag 28 juni 2007 @ 11:48:17 #163
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_50932284
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 11:41 schreef Blik het volgende:

    [..]

    Het tijgerpark is een opvangtehuis voor tijgers, ze worden verzorgd door monniken. In de middag worden de tijgers uit hun kooien gehaald en gaan ze naar een soort kloof toe waar de toeristen komen. De toeristen kunnen dan vervolgens op de foto met de tijgers. Het is aan de ene kant wel dubieus, maar volgens mij worden de tijgers liefdevol behandeld. Ik vond het wel mooi om met die tijgers op de foto te staan. De tour kun je overal in Kanchanaburi boeken voor volgens mij 600 baht.

    Ik heb geen suggesties voor een hostel in Chiang Mai, ik heb daar in een fout hotel gezeten, zou gewoon een hostel kiezen die goed bekend staat in de LP.
    OMG!!!

    Met tijgers op de foto? Jezus! Dat ga ik dus echt wel ff doen dan! Wow!

    En dan ook nog naar zo'n olifantenpark waar ze ook olifanten opvangen en echt goed behandelen. Kunnen niet op de zitten, maar wel wassen en eten geven.

    Jezus, ik krijg gewoon kippenvel als ik eraan denk naast een tijger te kunnen staan!
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
      donderdag 28 juni 2007 @ 11:49:41 #164
    113712 Freshthinking
    Het kan áltijd decadenter
    pi_50932344
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 11:48 schreef Hare het volgende:

    [..]

    OMG!!!

    Met tijgers op de foto? Jezus! Dat ga ik dus echt wel ff doen dan! Wow!

    En dan ook nog naar zo'n olifantenpark waar ze ook olifanten opvangen en echt goed behandelen. Kunnen niet op de zitten, maar wel wassen en eten geven.

    Jezus, ik krijg gewoon kippenvel als ik eraan denk naast een tijger te kunnen staan!
    Waar is dat tijgerpark precies? Want ik wil ook echt graag met een tijger op de foto Evenals met een olifant.. Is dat in de buurt van Chiang Mai ofzo?
    Let's go fucking Mental.
      donderdag 28 juni 2007 @ 11:51:45 #165
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_50932415
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 11:49 schreef Freshthinking het volgende:

    [..]

    Waar is dat tijgerpark precies? Want ik wil ook echt graag met een tijger op de foto Evenals met een olifant.. Is dat in de buurt van Chiang Mai ofzo?
    Tijgerpark is dus in Kanchanaburi, niet zo ver van Bangkok.

    Olifantenparken vind je vooral rond Chiang Mai
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
    pi_50932612
    Ik ben op het moment in Thailand voor de komende 6 maanden. Afstuderen Ik ben er vrij vaak op vakantie al geweest maar het land is echt zo gaaf als je voelt dat het is als je op vakantie bent. Wauw, te lieve en aardige mensen (ja ook de vrouwen zijn leuk en nee ik betaal niet), super lekker eten, niet te duur, meestal goed weer, relaxte sfeer, grappig en af en toe ook gewoon goed uitgaan. Ja ik ben verliefd!

    Alleen de files in Bangkok Afgelopen jaar ook in Shanghai gewoond maar daar was het verkeer 10 keer beter als hier terwijl de stad veel groter is.

    Al met al, ik denk er nu wel stiekem af en toe wel aan om hier gewoon te blijven nadat ik mn diploma heb......
    We are not retreating, we are advancing in another direction. - General Douglas MacArthur
      donderdag 28 juni 2007 @ 12:03:46 #167
    14376 BlaatschaaP
    Elephant of joy.
    pi_50932828
    Dat tijgerpark (Tiger Temple) is trouwens wel erg duur. Ongeveer 10 euro entree, afhankelijk van de organisatie. Olifanten vind je in principe overal, wij hebben er op eentje gezeten in Laos maar tijdens onze trip naar Kanchanaburi kon je ook voor iets van 150 baht een halfuurtje.
      donderdag 28 juni 2007 @ 13:59:34 #168
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_50936907
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 12:03 schreef BlaatschaaP het volgende:
    Dat tijgerpark (Tiger Temple) is trouwens wel erg duur. Ongeveer 10 euro entree, afhankelijk van de organisatie. Olifanten vind je in principe overal, wij hebben er op eentje gezeten in Laos maar tijdens onze trip naar Kanchanaburi kon je ook voor iets van 150 baht een halfuurtje.
    10 euro vind ik dus echt niet duur
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
    pi_50937737
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 11:57 schreef dyslexie_man het volgende:
    Ik ben op het moment in Thailand voor de komende 6 maanden. Afstuderen ..........
    Op welke Universiteit zit je? Wat vind je van het niveau en de faciliteiten daar?
    ...Not all those who wander are lost...
      donderdag 28 juni 2007 @ 15:53:30 #171
    2177 Gaoxing
    (bijna) altijd gelukkig
    pi_50940752
    Ik weet wel waar het staat F04: in de buurt van Skytrain station Saphan Taksin dus. Het ziet eruit als een hotel, maar verder geen idee. Het ziet er altijd zo triest uit.

    Wat betreft de tijgertempel zijn de meningen erg verdeeld. Het is de vraag of de tijgers niet erg worden gedrogeerd om niet al te gevaarlijk te zijn. Ook is het een beetje onduidelijk of het werkelijk zo zonder gevaar is als de tourorganisaties doen voorkomen.
      donderdag 28 juni 2007 @ 16:18:03 #172
    113712 Freshthinking
    Het kan áltijd decadenter
    pi_50941498
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 13:59 schreef Hare het volgende:

    [..]

    10 euro vind ik dus echt niet duur
    Als toerist niet nee. Maar voor Thaise begrippen is het wel veel geld
    Let's go fucking Mental.
    pi_50941571
    Net naar dat boxstadion geweest. Fuckin 1500 baht voor toeristen
      donderdag 28 juni 2007 @ 16:49:33 #174
    95236 marcb1974
    Dakshin Ray
    pi_50942508
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 15:53 schreef Gaoxing het volgende:
    Ik weet wel waar het staat F04: in de buurt van Skytrain station Saphan Taksin dus. Het ziet eruit als een hotel, maar verder geen idee. Het ziet er altijd zo triest uit.

    Wat betreft de tijgertempel zijn de meningen erg verdeeld. Het is de vraag of de tijgers niet erg worden gedrogeerd om niet al te gevaarlijk te zijn. Ook is het een beetje onduidelijk of het werkelijk zo zonder gevaar is als de tourorganisaties doen voorkomen.
    De lonely planet gaf een negatief advies erover.
    Ook begreep ik dat je van te voren moet tekenen dat je ze niet gaan aanklagen mocht het mis gaan
    stupidity has become as common as common sense was before
      donderdag 28 juni 2007 @ 17:54:21 #175
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_50944652
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 16:49 schreef marcb1974 het volgende:

    [..]

    De lonely planet gaf een negatief advies erover.
    Ook begreep ik dat je van te voren moet tekenen dat je ze niet gaan aanklagen mocht het mis gaan
    Ik heb het nergens in de LP zien staan hoor, dus volgens mij is dat onzin. Als je de bladzijde geeft waar het staat, geef maar door. Ook dat je iets moet tekenen is ook onzin. Ik heb niks hoeven tekenen, behalve de ticket van de Tourmaatschappij dat ik betaald had.

    Zoals ik al zei, er zijn mensen die erg negatief zijn maar ik vond het wel leuk.
      donderdag 28 juni 2007 @ 18:52:42 #176
    95236 marcb1974
    Dakshin Ray
    pi_50946278
    quote:
    If the so-called Tiger Temple is still in operation when you reed this, we don't recommend you visit.
    pagina 264 Lonely Planet, 10th edition, 2003
    stupidity has become as common as common sense was before
      donderdag 28 juni 2007 @ 19:03:11 #177
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_50946616
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 18:52 schreef marcb1974 het volgende:

    [..]

    pagina 264 Lonely Planet, 10th edition, 2003
    edition 2005 zegt er helemaal niks over.

    Toen wij er trouwens waren, waren ze druk bezig met een grootschalige verbouwing van het hele complex waar de tijgers leven. Werd flink uitgebreid
      donderdag 28 juni 2007 @ 19:37:54 #178
    95236 marcb1974
    Dakshin Ray
    pi_50947758
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 19:03 schreef Blik het volgende:

    [..]

    edition 2005 zegt er helemaal niks over.

    Toen wij er trouwens waren, waren ze druk bezig met een grootschalige verbouwing van het hele complex waar de tijgers leven. Werd flink uitgebreid
    Wij werden in het guesthouse (apple's) ook gewaarschuwd zelfs. Zijn er dus niet heen geweest.
    stupidity has become as common as common sense was before
      donderdag 28 juni 2007 @ 19:41:57 #179
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_50947886
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 17:54 schreef Blik het volgende:

    [..]

    Ik heb het nergens in de LP zien staan hoor, dus volgens mij is dat onzin. Als je de bladzijde geeft waar het staat, geef maar door. Ook dat je iets moet tekenen is ook onzin. Ik heb niks hoeven tekenen, behalve de ticket van de Tourmaatschappij dat ik betaald had.

    Zoals ik al zei, er zijn mensen die erg negatief zijn maar ik vond het wel leuk.
    Hoe heet dat park precies dan?
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
      donderdag 28 juni 2007 @ 20:17:55 #180
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_50949116
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 19:41 schreef Hare het volgende:

    [..]

    Hoe heet dat park precies dan?
    Hier is de site: http://www.tigertemple.org/

    Hier een verslag van iemand die het redelijk subjectief bekijkt: http://www.thai-blogs.com/index.php?blog=5&title=monks_and_tigers_in_kanchanaburi&more=1&c=1&tb=1&pb=1

    Conclusie: Je moet zelf bepalen of je het leuk vind om 12 euro te betalen om met tijgers op de foto te gaan.
    pi_50959488
    quote:
    Op donderdag 28 juni 2007 14:19 schreef MK9 het volgende:

    [..]

    Op welke Universiteit zit je? Wat vind je van het niveau en de faciliteiten daar?
    Ik ben bij een Thais bedrijf aan het afstuderen, dus daar kan ik weinig over zeggen.
    We are not retreating, we are advancing in another direction. - General Douglas MacArthur
    pi_51198318
    quote:
    Dit gebouw is een overblijfsel van de economische crisis in Thailand, van zo'n 10 jaar terug en staat in de buurt van Skytrain Station Saphan Taksin, aan de rivier. Door die economische crisis zijn overal in Bangkok zulke leftovers terug te vinden, maar gelukkig worden deze gebouwen de laatste tijd steeds vaker aangepakt en afgebouwd. Waaronder bekende leftovers in Ratchada en Sukhumvit. Ook dat bekende lelijke skelet naast Skytrain Station Nana wordt binnenkort aangepakt. Ontwikkelingen over deze gebouwen zijn te volgen via: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=200068&page=18
    pi_51198392
    Het is misschien een domme vraag, maar waarom is dat gebouw dan helemaal zwart aangetast? Ik neem aan dat dit niet ten goede komt van het beton.


    Bouwen, bouwen, maar niks afmaken.
    pi_51201566
    quote:
    Op vrijdag 6 juli 2007 13:25 schreef F04 het volgende:
    Het is misschien een domme vraag, maar waarom is dat gebouw dan helemaal zwart aangetast? Ik neem aan dat dit niet ten goede komt van het beton.


    Bouwen, bouwen, maar niks afmaken.
    Tja als het geld op is (Azie crisis etc)..... Ga jij het anders gratis afbouwen?
    We are not retreating, we are advancing in another direction. - General Douglas MacArthur
    pi_51264030
    quote:
    Op vrijdag 6 juli 2007 13:25 schreef F04 het volgende:
    Het is misschien een domme vraag, maar waarom is dat gebouw dan helemaal zwart aangetast? Ik neem aan dat dit niet ten goede komt van het beton.


    Bouwen, bouwen, maar niks afmaken.
    Geen geld om het af te maken en ook niet om het te onderhouden uiteraard.. Alles is 10 jaar geleden stopgezet. Dit kwam door de economische crisis in 1997. Deze projecten waren veelal van buitenlandse investeerders en in die tijd was de Thaise Baht zo sterk geworden dat de buitenlandse valuta van die investeerders weinig meer waard was en die projecten gewoon te duur werden om het af te maken.

    Het zwarte ontstaat door regen en vuiligheid en er is de laatste 10 jaar niks meer aan gedaan.. Uiteraard komt dit niet echt ten goede aan het gebouw, maar vanwege het klimaat valt dit nog wel mee. Deze skeletten worden de laatste tijd gelukkig steeds vaker alsnog af- of omgebouwd en dan lijkt me dat de constructie dan dus nog steeds goed is.
    pi_51358007
    Net teruggekomen uit Thailand (en Cambodja). Ben het er helemaal mee eens dat Cambodja (en wellicht Laos, maar daar ben ik niet geweest) een apart topic verdient.
    Toen we net in Bangkok aankwamen keek ik mijn ogen uit, rijkdom en armoede zo dicht naast elkaar. Krottenwijkjes middenin de stad, zelfs tegen villa's en hotels aan. Erg mooi die paar dagen in Bangkok.
    Toen we naar Cambodja gingen werd het verschil al heel gauw duidelijk: daar woont iedereen in een houten huisje, steen komt niet veel voor.
    Als je dan weer terug komt in Thailand lijkt dat ineens een heel rijk land.

    Ik heb een super vakantie gehad, moet toegeven dat ik vooral Cambodja erg mooi vond, maar dan kan ook komen omdat ik in Thailand alleen Bangkok echt heb bezocht en we verder een paar dagen aan de kust zaten (Pranburi). Wel in een mooi hotel en wat excursies gedaan (o.a. naar Phetburi en naar Kanchanaburi geweest) maar het strand is niet echt mijn ding.
    Foto's volgen binnenkort waarschijnlijk

    We hadden in Kanchanaburi ook de mogelijkheid om naar de tijgers te gaan, maar mijn moeder wilde niet De gids zei dat je wel iets moest tekenen (misschien verschilt dat per reisbureau waar je boekt), en dat je geen sterke parfum op mocht doen en geen roze, rood of oranje kleding aan mocht doen omdat de tijgers daar niet zo goed tegen zouden kunnen.
    The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
    Sieraden en meer, Gingerfantasies.
    pi_51383454
    Samen met een vriend van me ga ik 24 juli tot en met 15 augustus naar Thailand, met/via Djoser.

    Ben heel benieuwd hoe het bevalt, leuk om al jullie verhalen te lezen.

    Als ik het zo hoor is Deet wel goed om mee te nemen, ga ik dus ook zeker doen!
    AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
      donderdag 12 juli 2007 @ 02:40:50 #188
    6941 APK
    Factual, I think.
    pi_51383778
    quote:
    Op donderdag 12 juli 2007 02:11 schreef F1Bas het volgende:

    Als ik het zo hoor is Deet wel goed om mee te nemen, ga ik dus ook zeker doen!
    Kun je daar veel goedkoper aanschaffen.
    Klein wit flesje met blauwe dop, kost geen reet die deet.
    Who the fuck can sleep with all this shit going on?
    pi_51384244
    Tja, ik zit er nu al langere tijd, en ik moet zeggen, dat ik van muggen weinig tot geen last heb. In ieder geval niet zoals in Nederland. Deet kost hier trouwens geen kont (nee ik zeg expres niet geen reet, want dat zou een flauwe rijm worden). Eigenlijk is alles hier net zo duur of goedkoper als in Nederland. Alleen Grolsch heb ik nog niet mogen vinden, wat ik wel een gemis vind Maar goed, Singha is erg goed als alternatief! Veel plezier maar dat gaat zeker lukken!
    We are not retreating, we are advancing in another direction. - General Douglas MacArthur
    pi_51384909
    Hoe is het weer momenteel?
    AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
    pi_51385683
    quote:
    Op donderdag 12 juli 2007 08:25 schreef F1Bas het volgende:
    Hoe is het weer momenteel?
    Wij hebben vrij veel regen gehad, en dan ook een paar keer bijna een hele dag dat het bleef regenen Maar het is dan ook de regentijd. Verder natuurlijk lekker warm
    The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
    Sieraden en meer, Gingerfantasies.
    pi_51385738
    quote:
    Op donderdag 12 juli 2007 08:25 schreef F1Bas het volgende:
    Hoe is het weer momenteel?
    Wisselvallig. Vandaag en gister droog maar eergister regende het. Het is hier savonds vooral regenachtig (helaas, want dan ben ik vrij haha). Geen Nederlandse druilbuien trouwens maar echte plensbuien die ongeveer een uur of 2 duren en de straten lekker blank zetten :S Qua temperatuur valt het allemaal nog wel mee, een graad of 29, 30.
    We are not retreating, we are advancing in another direction. - General Douglas MacArthur
    pi_51400851
    Ik heb twee tickets naar Bangkok (Thailand) die ik vanwege persoonlijke omstandigheden niet kan gebruiken.

    Details:
    Heenreis 12 aug
    Terugreis 30 aug
    Luchtvaartmaatschappij Finn Air - economy class
    De vlucht gaat via Helsinki (Finland)

    Ik heb zelf 790 euro per ticket betaald, een totaal van 1580 euro.
    Ik zou er graag minimaal 1350 euro voor willen krijgen.

    Mocht u geinteresseerd zijn, dan kunt u mij een email sturen of zsm. bellen (0628236197).

    (Ik heb reeds gecheckt met Finn Air of ik ze op een andere naam kan zetten, dit is mogelijk voor 125 euro per ticket. Deze kosten zijn voor mij)

    De datum staat vast.
    pi_51407088
    Ik heb wat foto's van de vakantie

    Bangkok:

    1: Mooi om het slechte weer aan te zien komen op de Bayiok toren:


    2: Daarna regen, maar toch is Bangkok een erg kleurige stad, al was het alleen maar om de gekleurde taxi's:


    3: Vooral de roze zijn mooi :


    4: Overal kleine standaarden waar kleine offers gebracht kunnen worden:


    5: En tempels waar wierook gebrand kan worden:


    6: Af en toe een rommeltje...:


    7:


    8:


    9:


    10: Scooters, scooters, scooters...:


    11: Het Grand Palace:


    12: Met bewakers:


    13: En Monniken die het maar druk hadden, met op de foto gaan en zelf foto's maken:


    14:
    The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
    Sieraden en meer, Gingerfantasies.
      donderdag 12 juli 2007 @ 20:56:09 #195
    95236 marcb1974
    Dakshin Ray
    pi_51407292
    Leuke foto's
    stupidity has become as common as common sense was before
    pi_51409686
    Prachtige foto's!!

    * Droomt al weer weg naar komende december
      vrijdag 13 juli 2007 @ 10:23:00 #197
    4180 Hare
    Come fly with me!
    pi_51422069
    Ff een vraagje voor we dinsdag vertrekken....de hostels he, hebben die handdoeken of moet je die zelf meenemen?
    The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
      vrijdag 13 juli 2007 @ 11:27:08 #198
    95236 marcb1974
    Dakshin Ray
    pi_51423853
    In de guesthouses/hostel etc waar wij zaten waren er altijd handdoeken.
    stupidity has become as common as common sense was before
      vrijdag 13 juli 2007 @ 19:45:03 #199
    64459 ozzietukker
    no worries mate
    pi_51440260
    Ligt er een beetje aan in wat voor hostel je verblijft, als het echt in een dorm room is, dus met meerdere mensen op een kamer zal je overal zelf voor moeten zorgen, heb je een eigen kamer dan is er normaliter een handdoek aanwezig.

    Ik neem zelf altijd 1 handdoek mee, gewoon voor de zekerheid, en anders zijn ze daar volop verkrijgbaar!
    RTFM
    Zo niet? Dan toch!
    Nawie, just Nawie!
    TWENTE KAMPIOEN.
    pi_51796006
    passen europese stekkers in thailand op het stroomnet?
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')