ik heb het vast ergens gemist, maar gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:22 schreef anneja het volgende:
Dat gaat vanaf september hopelijk veranderen, want dan komt nummer drie
Ik ben wel eens bij de mevrouw in Assen geweest, en precies dat vond ik ook heel fijn. Ik was daar om een Ergo uit te proberen en ze was ook heel duidelijk in dat ik me absoluut niet verplicht moest voelen 'm te kopen, zonder dat ik uberhaupt had gezegd dat ik me een beetje opgelaten voelde dat ze zoveel tijd aan mij besteedde en dat misschien wel voor niksquote:Op dinsdag 20 maart 2007 21:30 schreef PM-girl het volgende:
Verder is ze (van enkele doeken) ervaringsdeskundige maar ook eerlijk als ze iets niet wist, ipv een verkooppraatje zoals bijvoorbeeld bij Prenatal!
uhhh welke zoon op de onderste foto?quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:25 schreef anneja het volgende:Ach, ze houden elkaar in ieder geval in evenwicht
zoon hangt op de onderste foto denk ik te laag om lang comfortabel te kunnen dragen
Het eerste, helaas. En ik denk dat Lucie meer zal hebben met een van de andere poppen. Dus dat excuus vervalt ook alquote:Op zaterdag 24 maart 2007 15:05 schreef PM-girl het volgende:
Hihi Macka! Ennuh, blut als in: ik kan hem nu niet kopen, of als in: ik heb hem gekocht en daarom blut?
Iemand trouwens ervaring met bv in de Storch? Het zou moeten kunnen volgens de beschrijving, maar tot nu toe ben ik daar dan fysiek ongeschikt voor!
Strak plan, kunnen we reclame maken voor draagdoekenquote:Op woensdag 28 maart 2007 20:04 schreef YPPY het volgende:
Het is veel meer bekijks of aanspraak dan met een wagen. We zouden eens een draagdoekenmeet moeten houden. Dan zien we iedereen pas kijken.
Vanaf welke leeftijd kun je deze gebruiken? En tot welk gewicht?quote:Op donderdag 29 maart 2007 11:09 schreef owlet het volgende:
Ik hoop niet dat het nodig is, want dan heb ik toch iets verkeerds gedaan bij het maken van de doek
Waarom moet je bij andere wel je jas aandoen dan?quote:Op donderdag 29 maart 2007 11:41 schreef LadyS het volgende:
Leuk kozakken(en owlet natuurlijk
)
Ik zit soms ook wel eens te twijfelen over een ringsling. In de zomer lijkt het me wel makkelijk, dan kan je lekker zonder jas lopen enzo![]()
quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:51 schreef Martineke het volgende:
Maxim wil ook in de ringsling, soms doe ik dat ook wel. hij vind dat zo fijn "kroel bij" zoals hij dat zegt![]()
Als je net zo bent als ik: om je sleutels, pinpas en strippenkaart in mee te kunnen nemenquote:Op donderdag 29 maart 2007 13:39 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Waarom moet je bij andere wel je jas aandoen dan?
Nou, dat hoeft niet natuurlijk, maar omdat ze op de heup zit, lijkt het met niet zo makkelijk om wél een jas aan te hebben.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:39 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Waarom moet je bij andere wel je jas aandoen dan?
Klopt. En er is ook nog een Calin Blue Gauze Wrap op de markt, speciaal voor warme dagen. Die is van een mousseline geweven stof gemaakt.quote:Op donderdag 29 maart 2007 16:15 schreef owlet het volgende:
Wat voor doek heb je nu dan, een tricot?
Je zou kunnen denken aan een dunnere knoopdoek. Macka had het laatst over een doek voor de zomer, volgens mij was dat een ellaroo wrap?
Mei Tai's zijn handig en compact. Ik weet niet hoe ze bij lange tochten dragen, maar bij even uitproberen vond ik het wel een fijne doek.quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:25 schreef cattie het volgende:
Het idee van een draagdoek laat me toch niet los. Nu zit ik naar een mei tai te kijken. Als ik dat zo zie kun je daarmee vrij makkelijk je kind op je rug dragen. Draagt dat een beetje fijn? Het lijkt mij namelijk fijner dan een rugdrager, die zien er zo groot uit en hebben een ijzeren frame wat natuurlijk niet mee vormt. Wat vinden jullie van een mei tai? En heeft iemand misschien nog een adresje waar ze een beetje betaalbaar zijn? Het goedkoopste wat ik tot nu toe vond was € 60. Zelf maken is helaas geen optie.
je hebt PMquote:Op donderdag 29 maart 2007 19:25 schreef cattie het volgende:
Het idee van een draagdoek laat me toch niet los. Nu zit ik naar een mei tai te kijken. Als ik dat zo zie kun je daarmee vrij makkelijk je kind op je rug dragen. Draagt dat een beetje fijn? Het lijkt mij namelijk fijner dan een rugdrager, die zien er zo groot uit en hebben een ijzeren frame wat natuurlijk niet mee vormt. Wat vinden jullie van een mei tai? En heeft iemand misschien nog een adresje waar ze een beetje betaalbaar zijn? Het goedkoopste wat ik tot nu toe vond was ¤ 60. Zelf maken is helaas geen optie.
Idd. Er gaat best wel wat stof in zitten, die ook nog eens van een goede, zware kwaliteit moet zijn. Reken daar een paar uur naaimachinetijd bij en je komt al snel op zo'n bedrag.quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:29 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Mei Tai's zijn handig en compact. Ik weet niet hoe ze bij lange tochten dragen, maar bij even uitproberen vond ik het wel een fijne doek.
Voor € 40 heb je een Lifter Hoody bij Beginnings.
Voor € 55 kun je terecht bij thuiswerkmoederbedrijf Storm op Zolder, maar Yvon heeft tijdelijk een aanname stop voor opdrachten
Vanaf € 55 kun je ook terecht bij thuiswerkmoederbedrijf Mister Mirko, waar je uit hele mooie stofjes kunt kiezen.
€ 60 is echt geen gekke prijs, vergelijk maar eens met de diverse Mei Tai's bij tragemaus.de
quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:41 schreef LadyS het volgende:
werkt een storch dan hetzelfde qua knopen enzo als een tricotslen? Behalve dan rekening houden met het wel/niet rekken van de stof?
Ja dat wel. Goedkoper en sneller dan een knoopdoek. Ik heb nog(!) geen ervaring met een ringsling, maar wrs. kan je daar niet uren mee rondsjouwen en dat kan met de knoopdoek wel. Althans voor mij, omdat die op twee schouders draagt.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:08 schreef LadyS het volgende:
ah, dank je, pm. Dus dan moet ik weer flink gaan oefenen
wat dat betreft lijkt die ringsling me wel makkelijkeren goedkoper volgens mij
neequote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:14 schreef LadyS het volgende:
ja, daar zit idd ook wel wat in. Aan de andere kant denk ik niet dat wij de doek voor lange stukken gaan gebruiken. En als we wel lange stukken gaan, zijn we vaak met zijn 2-en, dus kan er afgelost worden, mocht dat nodig zijn. Ik ben dus geneigd naar de ringsling vooralsnog.
op marktplaats, staat er maar eentje die ze zelf maakt. voor 25 euro. Is dat duur?
Een ringsling is grofweg 2 a 2,5 meter. Een lange knoopdoek 4 a 5 meter.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:40 schreef Asyniur het volgende:
Alleen zie ik heel veel stof. Hoe lang is zo'n lap stof eigenlijk bv van zo'n ringsling of zo'n draagdoek?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |