Omdat jij vorige keer geen deel 2 in de TT hebt gezetquote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:49 schreef veldmuis het volgende:
Als er 2 vorige delen zijn, hoe komt het dan dat dit deel 2 is?.
Ik wou 't net zeggen.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:50 schreef Piles het volgende:
Omdat jij vorige keer geen deel 2 in de TT hebt gezet![]()
Je kunt de paaltjes nogsteeds weghalenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:51 schreef Arcee het volgende:
Hoe kunnen die andere auto's achter die paaltjes wegrijden?
Ik zou het net zeggenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:52 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Je kunt de paaltjes nogsteeds weghalen
Daar heeft die man in die garage toch ook niks aan?quote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:52 schreef SigmundFreud het volgende:
arcee: de paaltjes zijn verwijderbaar, zoals eerder ook al is gezegd. En ja, dat wordt verder vreemd genoeg genegeerd.
idd, die anderen zijn juist geniepige bejaarden die snel eigen parkeerplaatsjes hebben bemachtigdquote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:55 schreef golfer het volgende:
Maar volgens het huishoudelijk regelement van de flatvereniging mogen daar helemaal geen auto's geparkeerd worden.
Wat ik al zei.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:55 schreef golfer het volgende:
Maar volgens het huishoudelijk regelement van de flatvereniging mogen daar helemaal geen auto's geparkeerd worden.
Als golfer daar nou vķķr de zitting waar meester Visser dat noemde mee was gekomen...quote:Op dinsdag 13 maart 2007 22:57 schreef SigmundFreud het volgende:
Nou, ik had het niet verwacht van te voren -- maar golfer had natuurlijk het juiste punt te pakken.
Totdat hij het noemde kende ik hun huishoudelijk regelement natuurlijk nog niet.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 23:00 schreef Arcee het volgende:
Als golfer daar nou vķķr de zitting waar meester Visser dat noemde mee was gekomen...
Dat dacht ik inderdaad ook!quote:Op dinsdag 13 maart 2007 23:02 schreef golfer het volgende:
[..]
Totdat hij het noemde kende ik hun huishoudelijk regelement natuurlijk nog niet.
Maar toen hij dat noemde dacht ik al voor de uitspraak dat dat het punt zou worden waarop hij die lui zou pakken.
Ik ook.quote:
Ik vond die andere meer een zeikerd. Klein is okee.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 23:07 schreef gfree het volgende:
Gebeurt ook niet vaak dat de zeikbejaarde wint.
Ze moeten hem alleen zijn rijbewijs afpakken. Die man weet echt niet hoe een stuur werkt.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 23:11 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ik vond die andere meer een zeikerd. Klein is okee.
zo te zien gaat het maar om 1 paaltje er parkeerplaats, dus je overdrijftquote:Op woensdag 14 maart 2007 08:59 schreef Fixers het volgende:
Het was een zeikbejaarde weer. Maar wat ik me nu meer afvraag: waarom zijn die anderen zo blij met hun parkeerplekken. Hoe lang ben je bezig om éérst een stuk of 5 van die palen aan de kant te zetten, dan je auto parkeren om daarna die palen weer terug te plaatsen. Vinden ze dat nog steeds fijn als het regent?
Hopen dat ik op tijd thuis benquote:Het echtpaar Rog heeft hard geklust aan hun tuinhuis op het volkstuincomplex 'Tot Ons Genoegen' in Rijswijk. Maar als er een ander huisje vrijkomt bij een ander tuinencomplex, besluiten zij 'Tot Ons Genoegen' te verlaten. Door de verbouwing is het huisje van Dirk en Angelique Rog in waarde gestegen Ze willen al hun inspanningen omzetten in klinkende munt en denken aan een verkoopprijs van 8000 euro. Maar het bestuur hanteert de regel dat er maximaal 5000 euro voor gevraagd mag worden. Schoorvoetend gaat de familie Rog akkoord en het huisje wordt inderdaad voor 5000 euro verkocht. Maar nu wil de familie toch de resterende 3000 euro hebben van het bestuur.
Die dochter was echt ranzig vetquote:Op dinsdag 20 maart 2007 21:39 schreef veldmuis het volgende:
Ik kijk ook! Was best aardig ja.
Die is wel hééééééél erg ja!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:34 schreef Mojave het volgende:
die hond!!!
Die doen het alleen maar voor het geldquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:35 schreef Mojave het volgende:
wat een kansloos volk
Nee, omdat het omzeilen deze keer niet gelukt isquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:36 schreef veldmuis het volgende:
Hahahahaha ze willen geld van het bestuur omdat ze de regels omzeilen?!
Wat een kamper.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:37 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik ken haar die vrouw in het bestuur, margareth heet ze
Volgens mij zijn het ook niet echt volkstuinen, meer een soort bungalowparkjequote:
Ja, ze kunnen fluiten naar die overwaarde.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:39 schreef Mojave het volgende:
is toch bekeken zaak dit :S
Voor 5000 euro is het toch leuk?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:41 schreef Arcee het volgende:
Daar is toch geen fuck aan zo'n kuthuisje?
Boeiend, lekker een paar jaar van genieten en dan weer wegdoen, heeft het je niks gekostquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:43 schreef Arcee het volgende:
Die vent dat-ie heel wat heeft gekocht voor 5000 euro, maar mag er ook niet meer voor vragen bij verkoop.
Ik wou er gratis nog niet in.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:42 schreef veldmuis het volgende:
Voor 5000 euro is het toch leuk?
Dan is het gewoon huur.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:43 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Boeiend, lekker een paar jaar van genieten en dan weer wegdoen, heeft het je niks gekost
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:44 schreef Palomar het volgende:
- Ik ben toch blij dat die delftsblauwe tegeltjes er nog in zitteNOok al zijn ze niet meer van mij
![]()
Rijdende Rechter: * kijkt in afwijkende richting * ehm ja, ok.
Ja idd, dit was wel heel kansloosquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:44 schreef Palomar het volgende:
- Ik ben toch blij dat die delftsblauwe tegeltjes er nog in zitteNOok al zijn ze niet meer van mij
![]()
Rijdende Rechter: * kijkt in afwijkende richting * ehm ja, ok.
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:44 schreef Palomar het volgende:
- Ik ben toch blij dat die delftsblauwe tegeltjes er nog in zitteNOok al zijn ze niet meer van mij
![]()
Rijdende Rechter: * kijkt in afwijkende richting * ehm ja, ok.
Inderdaad, zo'n klein kuttegeltje tussen die grote witten.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:44 schreef Palomar het volgende:
- Ik ben toch blij dat die delftsblauwe tegeltjes er nog in zitteNOok al zijn ze niet meer van mij
![]()
Rijdende Rechter: * kijkt in afwijkende richting * ehm ja, ok.
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:46 schreef veldmuis het volgende:
DAT WAS VAN DE INTRO! DAN ZEG IK DAT LIEG JE! IK ZIE NU PAS DAT HET DIE IS!
Bij de uitspraak pasquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:47 schreef veldmuis het volgende:
Geen spreekwoord?!
Waarschijnlijk iets van: Het had nogal wat voeten in de aardequote:
Vormfout! Hij zei vierduizend euro vijfendertig terwijl het 4035 was en niet 4000,35!!!11einzquote:
Het dak erafquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:48 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Waarschijnlijk iets van: Het had nogal wat voeten in de aarde![]()
Maar steekt dinges z'n kop in het zand of!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:48 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Waarschijnlijk iets van: Het had nogal wat voeten in de aarde![]()
Joaquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:49 schreef Arcee het volgende:
5000 euro is wel érg weinig voor zo'n huisje met tuintje, zeg.
Dat was het eerste dat ik ook dacht. Die eisers denken handige handelaren te zijn, eigenlijk hoop ik dat ze ongelijk krijgen (maar zo te zien zijn de verenigingsstatuten weer eens niet in orde en daar baseert onze rechte zich graag op).quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:45 schreef Mojave het volgende:
Wat een rare mensen
Zou wel jammer zijnquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:50 schreef veldmuis het volgende:
Oei, krijgen ze nog gelijk ook straks
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:53 schreef Mojave het volgende:
ik hoop dat de uitspraak is dat de hele zaal geexecuteerd wordt
idd heel slechtquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:54 schreef MinderMutsig het volgende:
onderuit geschoffeld
Maar lang geen 3000 euro, gewoon die taxwaarde.quote:
Maar ik ben gewoon een persoontje, als ik weet dat ik gelijk héb wil ik ook mijn gelijk krijgen.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:56 schreef Piles het volgende:
Je bent gewoon een ZEIKWIJF!
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:57 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Maar ik ben gewoon een persoontje, als ik weet dat ik gelijk héb wil ik ook mijn gelijk krijgen.
Met kakkleding en een kampershoofd.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:56 schreef Piles het volgende:
Je bent gewoon een ZEIKWIJF!
De collectieve aarbeienoogstquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:57 schreef Plasterk het volgende:
waar gaat de vereniging dat van betalen?
Had je naar Opgelicht moeten kijken.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:58 schreef MinderMutsig het volgende:
Het wordt hoog tijd voor weer een ordinaire burenruzie.![]()
Dit is helemaal niet zo leuk.![]()
Inderdaad, weer een oud autistisch wijf die uit d'r pan gaat om een hekje ofzo....quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:58 schreef MinderMutsig het volgende:
Het wordt hoog tijd voor weer een ordinaire burenruzie.![]()
Dit is helemaal niet zo leuk.![]()
Van de overwaardes van al die huisjes die ze in eigen zak steken.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:57 schreef Plasterk het volgende:
waar gaat de vereniging dat van betalen?
Ja, wat een geweldig staaltje van inconsequentheid was dat.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:59 schreef Mojave het volgende:
Inderdaad, weer een oud autistisch wijf die uit d'r pan gaat om een hekje ofzo....
Super he, zo zie je ze nog maar weinig tegenwoordigquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:00 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, wat een geweldig staaltje van inconsequentheid was dat.
Dat wijf met dat stalen gezicht was cool. Die had echt een beuk op d'r stalen smoel verdiend.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:00 schreef veldmuis het volgende:
Dat was ook matig, met die dikke trol in dat autootje.
Maar ik had het idee dat die verslaggever elk moment een tik kon krijgenquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:01 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat wijf met dat stalen gezicht was cool. Die had echt een beuk op d'r stalen smoel verdiend.
Ja idd! Ik snap echt niet dat die mensen zo rustig bleven. Ik heb het programma niet heel erg gevolgd en alleen de beetjerelstukjes gekeken maar tochquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:01 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat wijf met dat stalen gezicht was cool. Die had echt een beuk op d'r stalen smoel verdiend.
Geen achteruitgang in je tuin maken, zelf wel een tuinhekje nemen en 't de buurvrouw dan niet gunnen. En dat allemaal onder het motto: "Stop mij dan maar onder de grond".quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:01 schreef Mojave het volgende:
Super he, zo zie je ze nog maar weinig tegenwoordig![]()
De cameraman kreeg alvast een beuk van d'r.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:02 schreef Mojave het volgende:
Maar ik had het idee dat die verslaggever elk moment een tik kon krijgen
Viel idd ook tegen.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:00 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Dat was ook matig, met die dikke trol in dat autootje.
Niet te evenarenquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:03 schreef Arcee het volgende:
[..]
Geen achteruitgang in je tuin maken, zelf wel een tuinhekje nemen en 't de buurvrouw dan niet gunnen. En dat allemaal onder het motto: "Stop mij dan maar onder de grond".
Ik ben voor!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:04 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Viel idd ook tegen.
Eigenlijk vind ik dat nog wel een idee voor een extra zender in het digitale pakket. Een zender waar je 24/7 naar vulgaire, ordinaire burenruzies kunt kijken die dan opgelost worden door de rijdende rechter![]()
Volgende week weerquote:Op dinsdag 20 maart 2007 22:58 schreef MinderMutsig het volgende:
Het wordt hoog tijd voor weer een ordinaire burenruzie.![]()
Dit is helemaal niet zo leuk.![]()
quote:Elke dag opnieuw ergert Co Bos zich aan de bolconiferen van zijn buurman Hans de Korte. En ook de berken in de achtertuin zijn voor Co een dagelijkse ergernis. Op zijn beurt heeft Hans De Korte ook wel wat te klagen over buurman Bos. Hij wil dat er een schutting verplaatst wordt en dat er een afwatering van een aanbouw wordt aangepast. De eisen vliegen over en weer. De Rijdende Rechter pakt het grondig aan. Bijgestaan door een boomdeskundige en twee landmeters gaat hij op onderzoek uit. Kan mr. Visser de lucht klaren?
Dat klinkt al een stuk beterquote:
explainquote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:45 schreef JohannesPaulus het volgende:
Breaking News: Hek-Oma onder de grond
Ik voorzie nog grote problemen, daar bij de hemelpoort.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 23:45 schreef JohannesPaulus het volgende:
Breaking News: Hek-Oma onder de grond
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:38 schreef golfer het volgende:
Heb het allereerste begin gemist, maar begrijp dat het weer een ouderwetse tuinruzie is?
ff proberenquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:33 schreef veldmuis het volgende:
Vandaag de meneer van de regelrechte belediging!
@Mojave: tvportal.nl en dan inloggen met casema/casema?
Is de batterij op zekerquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:45 schreef veldmuis het volgende:
Die ouwe met die kabel in z'n hoofd zit wel verschrikkelijk duf te kijken zeg.
Ja, nogal.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:48 schreef veldmuis het volgende:
Die ouwe met z'n zoon zijn wel erg zeg.
Er is echt NIET te praten met die figuren zeg. Hun gezeik over die bomen is verschrikkelijk, maar die schutting is dan weer gehuil. Wat een mensenquote:
Jaquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:53 schreef SigmundFreud het volgende:
is het een grote inteelt daar?
Jaquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:56 schreef Piles het volgende:
Spannende uitspraak
Zie je, zn batterij is leeg
Ik denk dat Mr. Frank het bij het juiste eind had toen hij opmerkte dat junior pa heeft opgestookt om te klagen bij de buren. Daar zal wel ergens kwaad bloed zitten, die ouwe zelf kan het ook niet echt veel schelen. (dat ouwe lijk met haar tuinhekje was wel overtuigendquote:Op dinsdag 27 maart 2007 22:59 schreef golfer het volgende:
Alles blijft bij het oude en die ruzie zal nog jarenlang voortduren.
Ja inderdaad..quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:37 schreef Arcee het volgende:
Bos jr. is een zeikerd.
En met mevr. Bos is vast goed te praten, zoals de buurvrouw zei.Daarom mocht die er ook niet bij zijn van pa en zoon.
Een herhalingquote:Op dinsdag 3 april 2007 21:19 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik heb er weer zin in![]()
Wat is het drama van deze week?
quote:Dick Kon geniet dagelijks van zijn moestuin in Ameide, Alblasserwaard. Het liefst gaat hij op de fiets naar zijn zelfgekweekte fruit en groenten. Maar omdat hij vorig jaar twee nieuwe heupen heeft gekregen is hij met koud weer genoodzaakt om met de auto te gaan. Al van oudsher parkeert Dick Kon zijn auto voor het hek van Klaas van Oort, een mede-tuinder. Die heeft daar geen problemen mee, behalve wanneer hij zijn land wil gieren, dan zet hij hek open, zodat iedereen weet dat ze er niet kunnen staan. Maar Dick Kon vindt die regel maar onzin. Hij wil het hele jaar door kunnen parkeren bij zijn moestuin.
Ja, tis een herhaling.quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:36 schreef veldmuis het volgende:
[..]
maar eh, Arcee, HOOR IK DIT NU GOED?!
quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:41 schreef DarkElf het volgende:
twee godsdure nieuwe heupen maar ff 3 meter extra lopen ho maar![]()
quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:46 schreef veldmuis het volgende:
"WEETJE WAT IE GEDAAN HET MENEER DE RECHTER"
Zou ik later ook zķ worden?quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:50 schreef DarkElf het volgende:
je moet iets hebben om je druk om te maken he als je oud bent?
neuh die oude pruttelpotjes doen het wel een tijd hoor, gewoon lekker laten pruttelenquote:Op dinsdag 3 april 2007 22:50 schreef Noodly het volgende:
Als die man zich overal zo druk om maakt vrees ik binnenkort een ernstige hartkwaal. Of iets met zn heup.![]()
jaquote:Op dinsdag 3 april 2007 22:51 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik krijg ze vaak aan de telefoon, je hoort het meteen dat ze uit emaidu komen
quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:52 schreef Ricard0j het volgende:
"Ik zal antwoord geven als hij zijn mond even houd"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |