Het maakt weer duidelijk waar we staan. Iran bouwt wapens, wij schaffen ze af. Slim hoor.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:09 schreef pberends het volgende:
Je kunt het beter platmaken inderdaad, kun je er nog op golfen ofzo. Nu is het 1 grote vergaarbak die achtersteden.
Lekker consequent weerquote:*** Kijkwijzer uitgebreid met criterium 'vrouwonvriendelijk' ***
Het NICAM, de organisatie achter Kijkwijzer, heeft een nieuwe versie van dit classificatiesysteem geïntroduceerd. Voortaan worden films, dvd's en televisieprogramma's waaronder ook muziekclips, ook beoordeeld op vrouwonvriendelijkheid....
http://www.volkskrant.nl/(...)m_vrouwonvriendelijk
Precies, met 1 clusterbom heb je gelijk 18 holes.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Je kunt het beter platmaken inderdaad, kun je er nog op golfen ofzo. Nu is het 1 grote vergaarbak die achtersteden.
En manonvriendelijk?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:17 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Lekker consequent weer![]()
0906 - 0506 dat is een lekker num-mer-tje, nu met Wanda, de 45 jarige huisvrouw die na een goed gesprek bereid is om telefonische diensten aan heren te overwegen![]()
bij het televisieprogramma Spuiten en slikken proberen ze vrouwvriendelijke porno te ontwikkelen. Dan gaat de man helpen bij het zetten van een kopje thee, waarna ze de te verrichten handelingen gaan besprekenquote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:04 schreef pberends het volgende:
[..]
En manonvriendelijk?. Discriminatie!
en bij porno, das altijd vrouwonvriendelijk zeker.
Dan laat je je wel heel erg kennen zeg..quote:
Zo, hoeveel DPI is je nieuwe scanner?quote:
Dat wordt lachen!! Niet door Spijkerman natuurlijk, maar OM Spijkermanquote:Jack Spijkerman in VARA-talkshow De wereld draait door
Presentator Jack Spijkerman (Tien) is vanavond te gast in de VARA-talkshow De wereld draait door, om 19.30 uur op Nederland 3. Het is voor het eerst sinds alle ophef rond zijn vertrek naar Tien dat Spijkerman weer bij de VARA te gast is in een televisieprogramma. De start van het nieuwe seizoen van Jacks Koppen- snellers scoorde zaterdag 325.000 kijkers. Matthijs van Nieuwkerk praat met Jack over zijn programma en de commotie rondom zijn overstap.
Ook te gast in De wereld draait door zijn Hans Klok en Loes Luca en Pierre Bokma. Klok gaat naar Las Vegas: vanaf half mei heeft hij zijn eigen show op ‘The Strip’. Loes Luca en Pierre Bokma vertellen over ‘t Schaep met de 5 pooten. De dvd met alle afleveringen van de komedieserie wordt maandag gepresenteerd.
In de VARA-talkshow Pauw en Witteman is om 23.00 uur op Nederland 1 is onder meer de kersverse minister van Binnenlandse zaken, Guusje ter Horst, te gast. Ook zakenvrouw Sylvia C. Tóth schuift aan bij Jeroen Pauw en Paul Witteman. Zij ging onlangs op zoek naar een waardige opvolger van dirigent Valery Gergiev. Tot slot is ook Paul de Leeuw te gast. “Hij zal vanavond nieuws brengen“, aldus een zegsman.
Je maakt nog wel lang druk om dat figuurquote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:26 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat wordt lachen!! Niet door Spijkerman natuurlijk, maar OM Spijkerman.
Inderdaad. Ze zullen nu wel stoppen met jatten hè.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:22 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Dan laat je je wel heel erg kennen zeg..
Het is altijd zo jammer dat mensen met het meeste geld zulke domme dingen doen.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je maakt nog wel lang druk om dat figuur.
Geen idee, het kan ook een verzamelaar van S'en en P'en zijn.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:27 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Inderdaad. Ze zullen nu wel stoppen met jatten hè.
Da's m'n telefoonquote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:25 schreef pberends het volgende:
[..]
Zo, hoeveel DPI is je nieuwe scanner?
Voor de "Stem PVV"-affiches.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:29 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Geen idee, het kan ook een verzamelaar van S'en en P'en zijn.
quote:Vermogen
In begin 2007 werd door diverse media gezegd dat Jan Smit een vermogen zou hebben van rond 15 miljoen euro. Dit zou dan beteken dat hij dan in de top 3 staat van de jongenste Nederlandse millionairs onder de 30.
Jan zou het geschreven kunnen hebben.quote:Dit zou dan beteken dat hij dan in de top 3 staat van de jongenste Nederlandse millionairs onder de 30.
Waar is dat Floraplein eik? Bij mij in de straat hangt wel een of andere verlopen muts van de PvdA.quote:
Als je van Leenderheide naar de stad gaat, met de fontein.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 19:46 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Waar is dat Floraplein eik? Bij mij in de straat hangt wel een of andere verlopen muts van de PvdA.
Rock on! Alles naar de klote!quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:16 schreef Autodidact het volgende:
Vrijheid blijheid. Het weekend is daar, fuck je werkgever en fuck je leraar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |