www.prodirectsoccer.com biedt ze bijvoorbeeld aanquote:Op woensdag 22 oktober 2008 12:56 schreef ElTinuzz het volgende:
Waar heb je die volledig zwarte versie vandaan getoverd?
http://www.scapino.nl/producten/172/sport/voetbal/schoenen/quote:Op woensdag 22 oktober 2008 20:23 schreef matjuhhh007 het volgende:
Weet iemand goede voetbalschoenen voor ongeveer 40 à 50 euro, geen nike svp. Liefst in de winkel want via internet kun je ze niet passen.
Enige optie idd. Ik zou voor de Lotto's gaan. Die zijn tenminste niet van kunststof.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 15:31 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
http://www.scapino.nl/producten/172/sport/voetbal/schoenen/
In Stadskanaal kun je ze wel passen.
Koop jij maar lekker synthetische kutschoenen enkel omdat je ze mooier vindt.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 16:36 schreef matjuhhh007 het volgende:
Die lotto's zijn oerlelijk met dat lichtgroene.
Heb nog wel andere gevonden van Diadora..?
Heeft iemand ervaring met dat merk?
Perry
Ik bedoel dat die schoenen ws van andere kwaliteit zijn, dan die lotto's (de 2 specifieke gevallen dus). Je moet niet alleen naar het merk kijken. Elk type kan van ander materiaal zijn gemaakt. Persoonlijk vind ik synthetisch helemaal niks.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 18:29 schreef -Vaduz- het volgende:
Diadora's zijn prettige voetbalschoenen, heb ik goede ervaringen mee. Heel veel mee gescoord.
Voetballende Fok!kers #25: De zomerstop is voorbij.quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:36 schreef matjuhhh007 het volgende:
Waar is het 'Voetbal' topic? Waar ik ook vragen kan stellen over problemen tijdens de trainingen als 'zijsteek'.
Er staat dan ook "meen ik" bijquote:Op woensdag 29 oktober 2008 12:43 schreef Crimson1989 het volgende:
Kangoeroe leer is dat ja, waar heb je die gehaald dan die Nike 10R 0 escolhido FG? Dat is de opvolger van degene waar ik het over had. Zijn die niet iets van 180 euro ofzo?
AdiPure. Een vergelijkbare schoen met de klassieke look en zit en speelt ook nog eens fijn.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 15:46 schreef Crimson1989 het volgende:
Ah jammer, topshelf hebben we niet in Eindhoven![]()
Vandaag bij de Intersport geweest alweer.. dit keer besloot ik het maar te vragen. Maar toen ik vroeg of ze ook voetbalschoenen van Ronaldinho hebben, 10R voetbalschoenen keken ze me aan alsof ik gek was..
Ik zal dus maar voor andere schoenen moeten gaan, iemand suggesties?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |